ମୋ ବାହାଘର ତୃତୀୟ ଭାଗ: ଫୁଲକା ଫୁଲକା ମାଂସାଳୁଆ ଦୂଧ – Mo Bahaghara Trutiya Bhaga: Phuluka Phuluka Mansala Dudha

mo bahaghara trutiya adhyaya

ଆଗରୁ ପଢିଥିଲେ
ପ୍ରଥମ ଅଧ୍ୟାୟ: ମୋ ବାହାଘର – Mo Bahaghara
ଦ୍ୱିତୀୟ ଅଧ୍ୟାୟ: ମୋ ବାହାଘର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗ: ଛୋଟ ଟପସ୍ ଆଉ ଟାଇଟ୍ ଜିନ୍ସ୍ – Mo Bahaghara Ditiya Bhaga: Chota Tops Aau Tight Jeans

ସୋଫା ରୁ ଉଠି ବାଥରୁମ ଗଲା ବେଳେ ଟାଇଟ୍ ଜିନ୍ସ୍ ରେ ତା ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ଫୁଲି ଜଣା ପଡୁଥିଲା, ଅଣ୍ଟା ତଳକୁ ଜିନ୍ସ୍ ଆଉ ଅଣ୍ଟା ର ବହୁତ ଉପରେ ସେମିଜ୍। ଅଣ୍ଟା ର ଦୁଇ ପଟେ ତା ଚବି ପେଟ ମାଂସ ଥୁଲୁ ଥୁଲୁ ହୋଇ ମତେ ଇସାରା ଦଉଥିଲା। ଲଟକ ମଟକ ଚାଲି ରେ ତା ଗାଣ୍ଡି ହlଲୁଥିଲା। ହଲୁଥିଲା ନା ସେ ଜାଣି ଶୁଣି ମତେ ଦେଖେଇବା ପାଇଁ ଏମତି ଚାଲୁଥିଲା କେଜାଣି। କିନ୍ତୁ ଗାଣ୍ଡି ରେ ଟାଇଟ୍ ଜିନ୍ସ୍ ଆଉ ସେ ଅଣ୍ଟା ଉଫ୍ , ମୁ ଫୋନ ରେ କଥା ହଉଥାଏ ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚାହିଁ ରହିଥାଏ। ସେ ବାଥରୁମ ଭିତରକୁ ଯାଇ ପାଣି ଖୋଲିଲା। ପାଣିର ଶବ୍ଦ ଧିର ହୋଇଆସିଲା କବାଟ ବନ୍ଦ କରିବାରୁ। ମୁଁ ଫୋନ ରେ କଥା ହୋଇ ସାରିଲି। ସୋଫା ରେ ବସି ପୁଣି ଟିଭି ଦେଖିଲି। ପ୍ରାୟ ୧୦ ମିନିଟ ପରେ ସେ କବାଟ ଖୋଲି ବାହାରକୁ ବାହାରିଲା। ସିଧା ଚାଲିଗଲା ରୋଷେଇ ଘରକୁ। ମୁହଁ ରେ ତାର ଥାଏ ଲାଜ। ମୁ ବି ତା ପଛେ ପଛେ ଗଲି ଆଉ ଦେଖିଲି ସେ ମୁହଁ ତଳକୁ କରି ଛିଡା ହେଇଚି। ପଛପଟୁ ଯାଇ ତା ନଙ୍ଗଳା ଅଣ୍ଟା ସାଇଡ ରେ ମୋ ଦୁଇ ହାତ ରଖିଲି। ଚମକି ଉଠିଲା ସେ ଆଉ ନିଶ୍ଵାସ ମଧ୍ୟ ଛାଡିଲା। ଅଣ୍ଟା ରେ ହାତ ରଖି ଜାଣି ଶୁଣି ତାକୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣିଆଣିଲି ଯେମିତି ତା ଚଉଡା ଗାଣ୍ଡି ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ଘଷି ହେବ। ଟାଣିଆଣି ନିଜ ବାଣ୍ଡ ରେ ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଲଗେଇଦେଲି ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଉପରେ। ସେ ବି ଜାଣି ମୋ ଛାତି ଉପରେ ପଛୁଆ ଶୋଇଗଲା। ମୁ ଏବେ ମୋ ମୁହଁ କୁ ତା ଡାହାଣ ପାଖ ଗାଲ ପାଖେ ଲଗେଇ ଦେଖିଲି ଯେ ସେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଇଛି ଆଉ ମୋ କାନ୍ଧ ରେ ଶୋଇ ସବୁକିଛି ଭୁଲି ଯାଇଛି।

ଧିରେ ଧିରେ ମୁ ମୋ ଡାହାଣ ହାତ କୁ ତା ନଙ୍ଗଳା ପେଟ ଉପରକୁ ନେଇ ପେଟ କୁ ଆଉଁସିଲି । ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ନିଶ୍ଵାସ ବଢିଚାଲିଲା। ଉପରୁ ତା ଅଧା ନଙ୍ଗଳା ଦୂଧ ପୁରା ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ମତେ। ଉଫ୍ କଣ ହେଇଛି ତା ଦୂଧ। ଛାତି ଉପରୁ ବହୁତ ଟେକି ହେଇକି ଅଛି ଆଉ ଏମତି ଫୁଲିକି ଅଛି ସତେ ଯେମିତି ପମ୍ପ ଦେଇକି ଦୁଇଟି ବେଳୁନ୍ ଫୁଲେଇକି ରଖା ହେଇଚି। ଦୂଧ ମଝିର କ୍ଲିଭେଜ୍ ର ଗର୍ତ ଗଭୀର। ଇଚ୍ଛା ହେଲା ସେଇ ଦୂଧ ମଝିରେ ବାଣ୍ଡ ରଖି ଦୁଧ କୁ ଗେହିଁବି। ପେଟ କୁ ଆଉଁସୁ ଥାଏ ଆଉ ତା କାନ ପାଖରେ ଉମ୍ ଉମ୍ କରି ଗରମ ପ୍ରଶ୍ଵାସ ଛାଡୁ ଥାଏ। ଧୀରେ ତା କାନ କୁ ମୁ ମୋ ଓଠ ରେ କାମୁଡି ଦେଲି। ସହିପାରିଲାନି ସେ ଉମ୍ କରି ଶିହରଣ ଭରା ଶବ୍ଦ କଲା। ବାମ ହାତକୁ ନେଇ ତା ବାମ ପଟ ଦୁଧରେ ରଖିଲି ଆଉ ଧୀରେ ଚିପିଲି ଆଉ ତା ସେମିଜ ଉପରୁ ଦୁଧ କୁ ଧରି ଆଉଁସି ଲି। ବାମ ହାତରେ ଦୂଧ ଆଉଁସୁ ଥାଏ , ଡାହାଣ ହାତରେ ପେଟ କୁ ସଲାଉଥାଏ, କାନ ପାଖରେ ଜିଭ ଲଗେଇ ମଝିରେ ମଝିରେ ଚାଟି ଦଉଥାଏ ଆଉ ମଉକା ଦେଖି ବାମ ଦୂଧ କୁ ଚିପୁଥାଏ। ଏମତି 10 ମିନିଟ ଚାଲିଲା। ବାଣ୍ଡ ମୋର ଶକ୍ତ ହୋଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ତା ଗାଣ୍ଡି କୁ କେଞ୍ଚୁ ଥାଏ। ସେ ବି ଜାଣି ଶୁଣି ଗାଣ୍ଡି କୁ ତାର ଏବେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲା। ମୁଁ ଦେଖିଲି ଶିଲା ଏବେ ପୁରା ଗରମ, ଡାହାଣ ହାତକୁ ଏବେ ପେଟରୁ ଉଠେଇ ନେଇ ସିଧା ଡାହାଣ ଦୂଧ ରେ ରଖିଲି। ଦୁଇ ହାତରେ ଏବେ ପଛପଟୁ ଦୁଇଦୂଧ କୁ ଧାରିଥାଏ। କି ନରମ ସେ ଦୂଧ। କି ବଡ ଦୂଧ। ଏମତି ବଡ ଆଉ ଗୋଲ ଦୂଧ କୋଉ ବିପି ହେରାଇନି ର ବି ହବନି। ଚିପି ଚାଲିଲି ଏବେ ତା ଦୁଇ ଦୂଧ କୁ ଆଉ ସେ ଏବେ ପୁରା ଗରମ ହୋଇ ନିଜ ହାତକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ରଖିଲା ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ଧରିଲା। ଏତେ ମୋଟା ଆଉ ବଡ଼ ବାଣ୍ଡ କୁ ହାତରେ ଧରି ଉମ୍ କରି ଶବ୍ଦ କଲା ଆଉ ମୁଁ ବି ଜାଣିଗଲି ଯେ ତାକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି। ଏବେ ମୁ ମୋ ଦୁଇ ହାତରେ ତା ଦୂଧ କୁ ଜୋରେ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି। ଉମ୍ ଆଃ ଶବ୍ଦ କରି ଚାଲିଲା। ଦୁଧ କୁ ଧରି ନିଜ ଆଡକୁ ଭିଡୁଥାଏ ନିଜ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ରଗଡୁଥାଏ। ସେ ଗରମ। ମୁ ବି ଗରମ। ମତେ ଲାଗିଲା ମୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବିନି, ଆଉ ମୁଁ ବି ଚାହୁଁ ନଥିଲି ଯେ ମୋ ବୀର୍ଯ ବହାରିଯାଉ। ମୁ ହଠାତ୍ ତା ଦୂଧ ଉପରୁ ହାତ ଉଠେଇ ନେଲି ଆଉ ତା କାନ୍ଧ ରେ ରଖି ନିଜ ଆଡକୁ ତାକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି। ତା ଦେହ କୁ ମୋ ଦେହ ପୁରା ଲାଗିଗଲା। ଏବେ ପଛ ପଟୁ ତା ପେଟ ରେ ମୋ ଡାହାଣ ହାତ ରଖିଲି ଆଉ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଶାନ୍ତ ହେବା ପର୍ୟ୍ଯନ୍ତ ପେଟ କୁ ଆଉଁସିଲି। ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ଗାଲ କୁ ଚୁମୁ ଥାଏ, ମଝିରେ ମଝିରେ ତା କାନ କୁ କାମୁଡିଦଉଥାଏ। ତା ଚୁଟି କୁ ଆଡେଇ ବେକ ରେ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟୁଥାଏ। ସେ ଗରମ ହେଇ ଉମ୍ ଆଂ ଶବ୍ଦ କରୁଥାଏ ଆଉ ନିଶ୍ୱାସ ନେଉଥାଏ। ପେଟ କି ନରମ ସତେ ଯେମିତି ଲହୁଣି ରେ ତିଆରି ହେଇଚି। ଏତେ ଦିନ ପରେ ମୋ ସ୍ୱପ୍ନ ସତ ହେଇଚି। ମାଂସାଳୁଆ ପେଟ, ଗଭୀର ନାଭି, ଚଉଡା ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ମସ୍ତ ଉଚାଳିଆ ଫୁଲ୍କା ଫୁଲ୍କା ଦୂଧ। ଦୂଧ ଏତେ ବଡ ଯେ ଛାତି ଉପରକୁ ଟେକି ହୋଇ ରୁହେ। ସାଇଜ 36 DD।

ଆପଣ ଙ୍କୁ କହିରଖେ, 36 ବ୍ରା ସାଇଜ ମନେ 36 ଇଞ୍ଚ ହେଉଛି ଛାତି ର ଗୋଲେଇ ସାଇଜ। ମନେ ଦୂଧ ତଳେ ଟେପ୍ ରଖି ମପିଲେ 36 ହବ। 36 ଇଞ୍ଚ ର ଛାତି ଚଉଡା। ଆଉ DD ହେଲା ଦୂଧ ର କପ୍ ସାଇଜ, ମାନେ ଦୂଧ ଉପରେ ଟେପ୍ ରଖି ମପିଲେ 5 ଇଞ୍ଚ ହବ। ମନେ ଛାତି ଉପରୁ ଦୂଧ 3 ଇଞ୍ଚ ବାହାରକୁ ବାହାରି ଅଛି। ଓଃ ଭାବିଲା ବେଳକୁ ମୋର କଣ ହେଇଯାଉଛି। ସେଥିରେ ପୁଣି ସେ କପ୍ ବ୍ରା ପିନ୍ଧେ। କପ୍ ବ୍ରା ମାନେ ସେଇ ବ୍ରା ଟା କପ୍ ଭଳିଆ ହେଇଥିବ ଦୂଧ କୁ ଠିକ୍ ସାଇଜ ରେ ଧଫି ରଖିବା ପାଇଁ। ମୋ ମନ ବହୁତ ଖୁସି। ଏମତି ଝିଅ ଟେ ପାଇଛି ଯେ କି ଏମତି ସବୁ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଫିଟ୍। ଏବେ ସେ ମୋ କାନ ରେ କହିଲା

ସେ – ଉଫ୍ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଗରମ କରିଦେଲ ମତେ।
ମୁ ବି ମୁରୁକି ହସି ତାକୁ ସେଇଠି କହିଲି
ଉମ୍… ଏ ତ କିଛି ନୁହେଁ ..
ସେ – କିଛି ନୁହେଁ ମାନେ ଆଉ କଣ ତମେ ମତେ ମାରିଦେବ ନ କଣ?
ମୁଁ – ନାଇ ମ। ଏମିତି ପ୍ରେମ କରିବି ତମେ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବନି।

ସେ ମୋ ଆଡ଼କୁ ବୁଲି ପଡି କହିଲା…ମୁ ବି ତମକୁ ଏମତି ସୁଖ ଦେବି ତମେ ମୋତେ ଦିନ ରାତି ଝୁରିବ।
ଏତିକି ରେ ମୁ ମୁରୁକି ହସି ତାକୁ ଛାଡି ଡାଇନିଂକୁ ଚାଲି ଗଲି। ସେଠି ବସି ଖାଇବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କଲି। ସେ ଖାଇବା ନେଇ ଆସିଲା ଆମେ ମିଶି ଖାଇଲୁ। ଖାଇବା ଟାଇମ ରେ ମୁ ତା ଦୂଧ କୁ ଦେଖୁ ଥାଏ। ମା କସମ କଣ ହେଇଛି ସେ ଦୂଧ। ସେମିଜ ରେ ତା ଦୂଧ ର କ୍ଲିଭେଜ୍ ମସ୍ତ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା। କି ବଡ ଦୂଧ ଆଉ ପରଫେକ୍ଟ୍ ସାଇଜ। ଇଚ୍ଛା ହଉଥିଲା ଚିପି କି ଖାଇପକାନ୍ତି। ସେମିଜ୍ କୁ ଫଟେଇ ବହାରିଯିବ କି। ଏବେ ଖାଇସାରି ମୁ ବସି ଟିଭି ଦେଖିଲି। ସେ ତାର ରୋଷେଇ କଲା। ମୋ ମନରେ ତ ଖାଲି ତା ପେଟ ଆଉ ତା ଦୂଧ ନାଚୁଥିଲା। ଭାବିଲି ଯାଇ ଦେଖେ କଣ କରୁଚି ସେ। ରୋସେଇ ଘର କୁ ଗଲି। ଦେଖିଲି ପାରିବା କାଟୁଛି। ପଛ ପଟୁ ଯାଇ ତା ନଙ୍ଗଳା ପେଟ ରେ ପୁଣି ହାତ ରଖି କୁଣ୍ଢେଇ ନେଲି। ପରଫେକ୍ଟ୍ ଉଚ୍ଚତା ତାର। ମୋ ମୁଣ୍ଡ ତା କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖି ତା ବାଳକୁ ଶୁଙ୍ଘିଲି। ସେ ବି ଚୁପଚାପ ଠିଆ ହୋଇ ପରିବା କାଟୁ ଥାଏ। ମୁଁ ତା ନଙ୍ଗଳା ପେଟ କୁ ମୋ ପାପୁଲି ରେ ଆଉଁସୁ ଥାଏ, ସେ କିଛି କହୁନଥାଏ କିନ୍ତୁ ମତେ ଅଟକାଉ ବି ନଥାଏ। ତା ପଛ ବେକ ରୁ ତା ଚୁଟି ଆଡେଇ ଦେଇ କିସ କଲି।

ସେ କହିଲା – କଣ ମତେ ଛାଡି ରହିପାରୁନ?
ମୁ – ଏତେ ଦିନର ଅପେକ୍ଷା ରେ ମୁ ଏମିତି ଝିଅ କୁ ପାଖରେ ପାଇଛି କେମିତି ସମ୍ଭାଳି ରହିବି।
ସେ – ନିଜ କୁ ମୋ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ, ଆଛା କଣ ଏମିତି ମୋ ଦେହ ରେ ଦେଖିଲ ଯେ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନ?
ମୁ – ଜାଣିନି କିନ୍ତୁ ତମ ପାଖରୁ ଗୋଟେ ମୁହୂର୍ତ ବି ମୁ ଯାଇ ପାରୁନି।
ସେ – ତମେ ଏତିକି ରେ ଏମତି ଆଉ ବେସି ହେଲେ ତାହେଲେ ତ ତମେ ଚାକିରୀ ଛାଡି ଦିନ ରାତି ମୋ ସାଙ୍ଗେ ଏମତି ଗେଲ ହଉଥିବ ଆଉ ମୋ ଦେହ କୁ ଦେଖୁଥିବା।
ମୁ – ତମକୁ ଗେଲ କରିବା କଣ ଖରାପ ନା ତୁମ ଦେହ ଦେଖିବା ଖରାପ?
ସେ – ମୁ ତ ଚାହେଁ ତମେ ମତେ ଦିନ ରାତି ଗେଲ କର ଆଉ ମୋ ଦେହ ର ପ୍ରତି ଟି ଜାଗା ରେ ତମେ ପ୍ରେମ କର।

ଏଇ କଥା ବହୁତ ସେକ୍ସି ଥିଲା। ମୁ ତା ପେଟ କୁ ଜୋରେ ଜାବୁଡି ଦେଇ କହିଲି

ମୁ – ପ୍ରତିଟି ଜାଗା ରେ ମୁ ମୋ ପ୍ରେମର ଦାଗ ଦେଇ ନିଜର କରିବାକୁ ଚାହେଁ।
ଏତିକି ରେ ସେ ନିଜକୁ ମୋ ପାଖରେ ସମର୍ପି ଦେଲା ଆଉ ମୋ ଦୁଇ ହାତକୁ ନେଇ ନିଜ ବଡ ବଡ ଦୂଧ ଉପରେ ରଖି ଚିପିବା ପାଇଁ ଇସାରା କଲା। ମୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ତା ଦୂଧ କୁ ଟିକେ ଚିପିଲି ଆଉ ତା ବେକ ଚାରିପଟେ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିଲି ଆଉ ମୋ ଓଠ ରେ କୋମଳ ଛୁଆଁ ଦେଲି। ଉପର କାନ୍ଧ ପାଖରୁ ତା ସେମିଜ ଭିତର ଦୂଧ କୁ ଦେଖୁଥାଏ। ଉଫ୍ କି କ୍ଲିଭେଜ୍ ତାର। ମସ୍ତ ଫୁଲକା ଫୁଲକା ମାଂସାଳୁଆ ଦୂଧ। ଛେପ ଲଗେଇ ତା ବେକ କୁ କାମୁଡୁଥାଏ ଆଉ ବଡ ବଡ ଦୂଧ କୁ ଦଳୁଥାଏ। ସେ ଉମ୍ ଆଃ ଶବ୍ଦ କରି ପାରିବା କଟୁଥାଏ। ପ୍ରାୟ 10 ମିନିଟ ଏମତି ହେଲା ପରେ ମୁ ସେଠାରୁ ଚାଲି ଆସିଲି। ବସି ପୁଣି ଟିଭି ଦେଖିଲି।

mo bahaghara 3 2

ପ୍ରାୟ 12.30 ରେ ରୋଷେଇ ସରିଲା। ମଧ୍ୟାନ ଭୋଜନ ସାରି ମୁ ବେଡ଼ରୁମ କୁ ଟିକେ ଗଡ଼ିବାକୁ ଚାଲିଆସିଲି। ମନରେ ମୋରୋ ବହୁତ ଖୁସି। ଏମତି ମାଲ୍ ଝିଅ କୁ ସ୍ତ୍ରୀ ରୂପେ ପାଇଛି, ତା ଦେହ ର ଗୋଟେ ଗୋଟେ ଇଞ୍ଚ ମୋରୋ। ସେକ୍ସ ପାଇଁ ସେ ଇଛୁକ। ବଡ ଦୁଧକୁ ଚଉଡ଼ା ଗାଣ୍ଡି ସେଥିରେ ପୁଣି ପତଳା ପେଟ। ଗଭୀର ନାଭି ଆଉ ଶରୀର କୁ ଅର୍ଦ୍ଧ ନଙ୍ଗଳା କରି ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିବା ରେ ତାର ଟିକେ ବି ଆପତି ନାଇ। ମନେ ମନେ ବହୁତ ଖୁସି। ଭାବୁଥାଏ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ କେବେ ବି କଷ୍ଟ ଦେବିନି। ତାକୁ ମୋ ପସନ୍ଦ ର ସବୁ ଡ୍ରେସ ଆଣି ଦେବି। ଆଉ ତାକୁ ଏମତି ସଜେଇ ମାଲ୍ କରି ରଖିବି ଯେମିତି ବାହାରକୁ ଗଲେ ଟୋକା ତ ଟୋକା ବୁଢା ମାନେ ବି ତାକୁ ଦେଖି ଲାଳ ଗଡେଇବେ। ଟୋକା ମାନେ ତାକୁ ବୁଲି ବୁଲି ଅନେଇବେ। ଆଉ ସେମାନଙ୍କ ଆଗରେ ମୁ ଗର୍ବରେ ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଆଉଁସି ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣି ଆଣି ସେମାନଙ୍କୁ ଜଣାଉଥିବି ଯେ ସେ କେଵଳ ମୋରୋ। ତାର ଶରୀରର ପ୍ରତି ଟି କୋଣ ଅନୁକୋଣରେ କେବଳ ମୋର ଅଧିକାର ଅଛି। ଏମତି ଭାବି ଭାବି ମୋ ଆଖି ଲାଗି ଯାଇଛି। ପ୍ରାୟ 4.30 ରେ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା। ଦେଖିଲି ଶିଲା ମୋ ପାଖେ ଶୋଇଛି। ମୁହଁ ସେପଟକୁ କରି ଶୋଇଛି। କମ୍ବଳ ଭିତରେ କେବଳ ତା ମୁହଁ ଦେଖା ଯାଉଛି। ମୁ ଜାଣି ଜାଣି ତାକୁ କମ୍ବଳ ଭିତରେ ମୋ ହାତ ପୁରେଇ ଜାବୁଡି ଧରିଲି ଆଉ ତା ନଙ୍ଗଳା ପେଟରେ ମୋ ହାତ ପାପୁଲି କୁ ରଖି ଟିକିଏ ଆଉଁସି ଦେଲି। ସେ ବି ଜାଣି ପାରି ମୋ ଆଡକୁ ଲାଗିଗଲା। ଆଉ ମୁ ତା ପିଠି ରେ ମୁହଁ ରଖି ଗୋଟିଏ ଚୁମା ଦେଲି। ସେମିତି ଶୋଇ ରହିଥାଏ । 5 ଟା ବେଳକୁ ତା ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା। ମୁ ଆଗରୁ ଉଠି ବେଡ଼ ରେ ପଡି ରହି ତା ନଙ୍ଗଳା ପେଟ କୁ ଧରି ଥାଏ ଆଉ ମୁକୁଳା ପିଠି ରେ ଚୁମା ଦେଉଥାଏ।

ହଠାତ୍ ସେ ମୋ ଆଡ଼କୁ ବୁଲି ଯାଇ ମୋ ଓଠ ରେ ତା ଓଠ ଲଗେଇ ଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲା। ମୁ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲି। ମୋ ବାଣ୍ଡ ଏପଟେ ଅଧା ଠିଆ ହୋଇଥାଏ। ସେ ମତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିନେଲା ଆଉ ଜୋରେ ମୋ ଓଠ କୁ ଚୁଚୁମି ବାରେ ଲାଗିଲା।ମୁ ମୋ ନିଜ ହାତକୁ ନେଇ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ରଖିଲି। ଜିନ୍ସ୍ ଉପରେ ରଖି ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଆଉଁସିଲି। ହାତ ବୁଲୋଉ ଥାଏ ତା ଚଉଡା ଗାଣ୍ଡି ଉପରେ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଧରି ନିଜ ଆଡକୁ ଭିଡ଼ି ଅଣୁଥାଏ, ଯେମିତି ମୋ ଅଧା ଟେଙ୍ଗେଇ ଥିବା ବାଣ୍ଡ ରେ ତା ବିଆ ଲାଗିବ। ମଝିରେ ମଝିରେ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚିପି ଦେଉଥାଏ, ଚିପିବା ବେଳେ ଜ଼ଏ ମତେ ଜୋରରେ ଚୁଚୁମୁ ଥାଏ। 3 ମିନିଟ ଏମତି ମୋ ଓଠ କୁ ଚୁସି ଚାଲିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚିପି ଚିପି ଚାଲିଥାଏ। ଏବେ ସେ ମତେ ଚୁମିବା ଛାଡିଦେଲା ଆଉ ମୋ ଆଖିରେ ଆଖି ମିଶେଇ ଭୋକିଲା ଚାହାଣି ଚାହିଁଲା। ଓଃ କି ପ୍ରେମ ତା ଆଖିରେ। କି ଭୋକିଲା ତା ଆଖି, ତା ଆଖି ମତେ କହୁଥାଏ , ଗେହିଁବା ପାଇଁ। ମୁଁ ଠିକ୍ ବୁଝି ପାରିଲି। କିନ୍ତୁ ନା.. ମୁ ଏତେ ଶୀଘ୍ର ଗେହିଁବିନି। ମତେ ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ତାକୁ ଆହୁରି ତଡପେଇ ତଡପେଇ ଗିହାଁ ଖାଇବା ପାଇଁ ପଗେଳୀ କରିବି। ଏବେ ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖି ହସିଦେଲି ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡି ରୁ ହାତ ଆଣି ତା ନଙ୍ଗଳା ପିଠିରେ ରଖି ନିଜ ଆଡକୁ ଭିଡି ଆଣି ତା ମଥା ରେ ଚୁମା ଦେଲି। ସେ ଏବେ ମୋ କୋଳ ରେ ପଶିଗଲା ତା ବଡ଼ ଦୂଧ ମୋ ଛାତିରେ ଲାଗିଗଲା। ସେମିତି ସୋଇରହିଲା ସେ। ଆଉ ମୁଁ ଏବେ ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗି ଉଠିପଡ଼ିଲି। ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଇସାରିଲାଣି। ସେ ବି ଉଠି ଘର ଓଳେଇଲା, ଓଳେଇବା ସମୟରେ ଟାଇଟ୍ ଜିନ୍ସ୍ ରେ ତା ଚଉଡା ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ମୋଟା ଜଙ୍ଘ କୁ ଦେଖୁଥାଏ। ଅଧା ପେଟ ଆଉ ନାଭି ବ ଦେଖୁଥାଏ। ଏମତି ହୋଇ ସଞ୍ଜ କଟିଗଲା ରାତି ହେଲା ଆଉ ଆମେ ପୁଣି ଟିକେ ଚିପାଚିପି ହୋଇ କିସ କରା କରି ହୋଇ ସୋଇପଡିଲୁ।

ଭାଉଜ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ତିଆରି କରିଛି ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଯାହାର ଅପେକ୍ଷାରେ ରହିଥିଲେ ବହୁତ ପାଠକ | ଏବେ ଆପଣ ମାନେ ଭାଉଜ ର ନିଜସ୍ୱ ଚାଟ ଆପ “Local Connection” କୁ ବ୍ୟବହାର କରି ନିଜର ବନ୍ଧୁ ଙ୍କ ସହ ଚାଟ କରିପାରିବ ସହ କିଛି ନୂଆ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ତିଆରି କରି ପାରିବେ | ଏହି ଆପ Whatsapp ଭଳି ହେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର କାହାରିକୁ ଦେଖାଯିବ ନାହିଁ | ତେବେ ଝିଅ ହୁଅନ୍ତୁ ବା ପୁଅ ଏଥିରେ ଚାଟ କଲେ ଆପଣଙ୍କ ନିଜସ୍ୱ ତଥ୍ୟ ଆମ ତରଫରୁ ଗୋପନ ରହିବ | ଆପଣ ଚାଟ ଦ୍ୱାରା ଭରଷା ଯୋଗ୍ୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ନିଜର ତଥ୍ୟ ସେୟାର କରି ପାରିବେ | ତେବେ ଏବେ ହିଁ ଡାଉନଲୋଡ଼ କରନ୍ତୁ Local Connection App |

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: