ମୋ ବାହାଘର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗ: ଛୋଟ ଟପସ୍ ଆଉ ଟାଇଟ୍ ଜିନ୍ସ୍ – Mo Bahaghara Ditiya Bhaga: Chota Tops Aau Tight Jeans

mo bahaghara ditiya adhyaya- www.bhauja.com

ଭାଉଜରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ନୂଆ କାହାଣୀ ସହ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ | ଆପଣ ମାନେ ଏ କାହାଣୀ ର ମଜା ନିଅନ୍ତୁ | ଭାଉଜ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ତିଆରି କରିଛି ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଯାହାର ଅପେକ୍ଷାରେ ରହିଥିଲେ ବହୁତ ପାଠକ | ଏବେ ଆପଣ ମାନେ ଭାଉଜ ର ନିଜସ୍ୱ ଚାଟ ଆପ “Local Connection” କୁ ବ୍ୟବହାର କରି ନିଜର ବନ୍ଧୁ ଙ୍କ ସହ ଚାଟ କରିପାରିବ ସହ କିଛି ନୂଆ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ତିଆରି କରି ପାରିବେ | ଏହି ଆପ Whatsapp ଭଳି ହେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର କାହାରିକୁ ଦେଖାଯିବ ନାହିଁ | ତେବେ ଝିଅ ହୁଅନ୍ତୁ ବା ପୁଅ ଏଥିରେ ଚାଟ କଲେ ଆପଣଙ୍କ ନିଜସ୍ୱ ତଥ୍ୟ ଆମ ତରଫରୁ ଗୋପନ ରହିବ | ଆପଣ ଚାଟ ଦ୍ୱାରା ଭରଷା ଯୋଗ୍ୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ନିଜର ତଥ୍ୟ ସେୟାର କରି ପାରିବେ | ତେବେ ଏବେ ହିଁ ଡାଉନଲୋଡ଼ କରନ୍ତୁ Local Connection App | ଆଉ ତା ସହ ଚାଲନ୍ତୁ ଆଜିର ଏହି ଫୁଲ ଗରମ ଆଉ ପ୍ରେମ ଭରା କାହାଣୀ ର ମଜା ନେବା |

କାହାଣୀର ପ୍ରଥମ ଅଧ୍ୟାୟ: ମୋ ବାହାଘର – Mo Bahaghara

ବାସ୍.. ଏବେ ଆମେ ମୋ ଘରେ ମୁ ଆଉ ମୋ ନୂଆ ବାହା ହୋଇଥିବା ସ୍ତ୍ରୀ। ବାହାରେ ପାଗ ଏକଦମ ଥଣ୍ଡା। ମୁ ଥଣ୍ଡା ରେ ରାତି ରେ ଘରକୁ ଫେରିଥିବା ହେତୁ ମୋ ହାତ ଗୋଡ ଥଣ୍ଡା। ଆସି ହାଫ୍ ଆଉ ଟି ଶର୍ଟ ଟେ ପିନ୍ଧି ଦେଇ ଡ୍ରଇଂ ରୁମରେ ବସି ଟିଭି ଅନ କଲି। ଗୀତ ଚ୍ୟାନେଲ ଲଗେଇ ଦେଖିଲି। ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ଥାଏ। ରୋଷେଇ ଘରେ ରୋଟି କରୁ ଥାଏ। ମୁ 3 4 ଟା ଗୀତ ଦେଖିଲା ଭିତରେ ସେ ରୋଷେଇ ଜ଼ରି ଖଇବାକୁ ଡାକିଲା। ଲାଜ ଲାଗୁ ଥାଏ ମତେ। ସାମ୍ନା ରେ ଗୋଟେ ଝିଅ। ପାଖରେ କେହି ନାହାନ୍ତି। କଣ କରିବି। ସେ ବି ଆଜି ବହୁତ ପ୍ରେମ ରେ କଥା ହଉଥାଏ। ଶାଢ଼ୀ ରେ ମୁ ତା ପେଟ ଗାଣ୍ଡି ଦୂଧ ର ମାପ ଜାଣିବାକୁ ଅନାଉଥାଏ। ଗାଣ୍ଡି ଚଉଡା। ପେଟ ଜଣା ପଡୁ ନଥାଏ। ଦୂଧ ବଡ ଲାଗୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ଜାଣି ପାରୁନଥିଲି ସତରେ ବଡ ନ ଶାଢ଼ୀ ରେ ଏମିତି ଦେଖା ଯାଉଚି। ଖିଆ ପିଆ ସାରିଲା। ମୁ ଯାଇ ଖଟ ରେ ଗଡି ରେଷ୍ଟ ନେଲି। ଆଖି ଲାଗି ଆସିଥାଏ। ଅଧା ଘଣ୍ଟା ପରେ ସେ ଆସି କମ୍ବଳ ଭିତରେ ପଶିଲା। ସେ ଦିନ କାଇଁ ସେ ମୋ ସହ ଲାଗିକି ଜାଣିଶୁଣି ଶୋଇଲା। ମୋ ଛାତି ଉପରେ ତା ବାଁ ହାତ ପକେଇ ମୋ କାନ୍ଧରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି ଶୋଇଲା। ମତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା। ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ ର କୋମଳ ଛୁଆଁ। ତା ମୁହଁ ପାଖେ ମୋ ମୁହଁ। ମୁ ଜାଣି ପାରୁଥାଏ କିନ୍ତୁ କିଛି କରିବାକୁ ଲାଗୁ ଥାଏ ଲାଜ। ମନ ରେ ଉତ୍କଣ୍ଠା, ଦେହ ରେ ଶିହରଣ କିନ୍ତୁ ଅଜଣା ଭୟ ମତେ ବାନ୍ଧି ରଖିଥିଲା। ନା.. ମତେ କିଛି କରିବାକୁ ପଡିବ।

ଏୟା ଭାବି ବାଁ କର ଲେଉଟାଇ ତା ଆଡ଼କୁ ମୁହଁ କରି ସୋଇଲି ଆଉ ଜାଣି ଜାଣି ତା ଗାଣ୍ଡି ରେ ହାତ ରଖି ନିଜ ଆଡକୁ ଭିଡି ନେଲି ସେ କମ୍ବଳ ଭିତରେ। ଦୂରତା ଶୂନ ଆମ ଭିତରେ । ଝଟ୍ କରି ସେ ପସି ଆସିଲା ମୋ ଛାତି ଭିତରେ। ସେ ମୁ ମୁହାଁ ମୁହିଁ ସୋଇଥାଉ। ତା ମୁଁଣ୍ଡ ମୋ ଛାତି ପାଖରେ। ମୋ ହାତ ତା ଅଣ୍ଟା ପାଖରେ ରହି ଥାଏ। ବାହାରେ ଥାଏ ପୌଷ ମାସ ର ଶୀତ କିନ୍ତୁ ଆମ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ଆଉ କାମନା ର ନିଆଁ ଧୀରେ ଧୀରେ କୁହୁଳୁ ଥାଏ। ଗରମ ନିଃଶ୍ୱାସ ରେ କମ୍ବଳ ଭିତର ଉଷୁମ ବଢୁଥାଏ। ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ଡାହାଣ ହାତ ତା ଅଣ୍ଟା ରୁ ନେଇ ତା ଚଉଡା ଗାଣ୍ଡି ରେ ରଖିଲି ଆଉ ଆସ୍ତେ ଚିପି ଦେଇ ନିଜ ଆଡକୁ ଭିଡି ଅଣୁଥାଏ ତାକୁ। ସ୍ୱଳ୍ପ ନିଦ। କିନ୍ତୁ ଜାଣିପାରୁଥାଏ ମୁ। ଓଃ କି ନରମ ଗାଣ୍ଡି ତାର। ଏତେ ଚଉଡା ଯେ ମୋ ପାପୁଲି ରେ ଜାଗା ହଉନଥାଏ। ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଉଁସୁ ଥାଏ ଆଉ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣୁ ଥାଏ। ସେ ବି ମତେ ସପୋର୍ଟ କରୁଥାଏ ଆଉ ମୋ ଆଡ଼କୁ ଚାଲିଆସୁ ଥାଏ। ଏତିକି ରେ କେତେବେଳେ ମୁ ଶୋଇପଡିଛି ମୁ ବି ଜାଣିନି।

ପରଦିନ ସକାଳୁ 8 ଟା ରେ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା। ଉଠି ଦେଖେ ତ ପାଖରେ ସେ ନାହିଁ। ଉଠିକି ଗତ ରାତି କଥା ଭାବି ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗିଲା। କିଛି ବାଟ ଆଗେଇଛି ଆଉ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ସପୋର୍ଟ କଲା। ମୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କଥା କହିନି। ତା ନାଁ ଶିଳାଳିପି। ଦମୁ ଶିଲା ବୋଲି ଡାକେ। ହାଇଟ 5 ଫୂଟ 6 ଇଞ୍ଚ। ଭଲ ହାଇଟ। ଶାଢ଼ୀ ବହୁତ ମାନେ। ଫିଗର କଥା ଆଗକୁ ଜାଣିବେ।

ବେଡ଼ ରୁ ଉଠି ପାଣି ବୋତଲ ରୁ ପାଣି ପିଇ ବେଡ଼ରୁମ ଭିତରେ ଥିବା ବିବାଥରୁମ କୁ ଯାଇ ନିତ୍ୟକର୍ମ ଆଉ ଗାଧୁଆ ସାରି ଏକାଥରେ ଡ୍ରେସ ବଦଳି ବାହାରକୁ ବାହାରିଲି। ବହାରିକି ରୋଷେଇ ଘର ଆଡ଼କୁ ଗଲି ଆଉ ଯାହା ଦେଖିଲି ମୋ ଆଖି ପଲକ ପଡ଼ିଲାନି। ମୁ ଶିଲା କୁ ପଛରୁ ଦେଖୁଥାଏ ଆଉ ସେ ମୋ ଆଡ଼କୁ ପଛ କରି ରୋଷେଇ ଘରେ ଅଟା ଚକଟୁ ଥାଏ। ସେ ଠିକ୍ ଜାଣିପାରିଲା କି ମୁ ତା ପଛରେ ଠିଆ ହୋଇ ତାକୁ ଦେଖୁଛି। ସେ ଗୋଟେ ଜିନ୍ସ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲା। ଜିନ୍ସ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଟା ଜଷ୍ଟ ଆଣ୍ଠୁ ତଳକୁ , ମନେ ଜିନ୍ସ୍ ର କ୍ୟାପ୍ରି। ଆଉ ଗୋଟେ ଧଳାରଙ୍ଗ ର ଟପସ୍। ଟପସ୍ ନୁହେଁ ସେଇଟା ଥିଲା ସେମିଜ। ଏମିତି ଛୋଟ ଥିଲା ଯେ ପଛ ପଟୁ ଦେଖିଲେ ଅଣ୍ଟା ଠୁ ପ୍ରାୟ 5 ଇଞ୍ଚ ଉପରକୁ ଥିଲା । ବେକ ତଳକୁ ଅଧା ପିଠି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା। ପଛ ପଟୁ ଦେଖିଲି ତା ଦୁଇ କାନ୍ଧ ରେ କେବଳ ସରୁ ସରୁ ସେ ସେମିଜ ର ଷ୍ଟ୍ରାପ୍ ଅଛି। ଆଉ ସେମିଜ ତା ତା ଗୁଲଗୁଲିଆ ଚବି ଦେହ ସହ ପୁରା ଟାଇଟ୍ ହୋଇ ଅଛି। ଜିନ୍ସ୍ ଟା ଅଣ୍ଟା ତଳକୁ ପିନ୍ଧିଛି। ଓଃ କି ଫିଗର। ସ୍ବପ୍ନ ରେ ବି ଏମିତି ଭାବିନଥିଲି। ଚୁଟି ଖୋଲି ଦେଇ ଗୋଟିଏ ଗୁଛ କରି ଡାହାଣ ପଟେ ଆଗକୁ ପକେଇଛି। ଅଧା ପିଠି ବେକ ତଳକୁ ଦିଶୁଛି ଆଉ ଅଣ୍ଟା ପୁରା ଦେଖା ଯାଉଛି। ଜିନ୍ସ୍ ଟାଇଟ୍ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଦୁଇଟା କଥା କଣ କହିବି! ପୁରା ଗୋଲ ଗୋଲ ଆଉ ଉପରକୁ ଟେକି ହେଇକି ଅଛି। ସବୁବେଳେ ଡାନ୍ସ କରୁଥିବା ହେତୁ ଏମିତି ଫିଗର। ପଛ ପଟୁ ଯାହା ଲାଗୁଥାଏ ଇଚ୍ଛା ହଉଥାଏ ପଛ ପଟୁ ଯାଇ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇବି। ଗାଣ୍ଡି ଦୁଇଟା ଉଫ୍ ..ଜିନ୍ସ୍ ରେ କଣ ଲାଗୁଥାଏ। ଗାଣ୍ଡି ଯେମିତି ଜଙ୍ଘ ବ ସେମିତି। ଆଉ ଅଣ୍ଟା ବ ଗୋରା। ଦେଖିଲି ଧଳା ଷ୍ଟ୍ରାପ୍ ପାଖେ ନାଲି ଷ୍ଟ୍ରାପ୍ ବି ଅଛି। ଆଉ ଭଲ କରି ଦେଖିଲି ଯେ ସେ ସେମିଜ ଭିତରେ ନାଲି କଲର ର ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଛି। ପଛ ପଟୁ ବ୍ରା ଷ୍ଟ୍ରାପ୍ ବି ଦିଶୁଛି। ଓଃ ଏମିତି ଦୃଶ୍ୟ ମତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ। ଜିନ୍ସ୍ ଏତେ ଟାଇଟ୍ ଯେ ଅଣ୍ଟା ପାଖେ ଟିକେ ମାଂସ ଚିପି ହୋଇ ରହିଛି। ଉମ୍… କି ଦୃଶ୍ୟ ସେ ବି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ର। ମନ ଖୁସି ମୋରୋ। କିନ୍ତୁ କଣ କରିବି ଲାଜ ଆଉ ଡର ବି ଲାଗୁଥାଏ କାଳେ କିଛି ଭାବିବ। ତା ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି ମନରେ ମୋ ଖେଳି ଉଠି ଥାଏ ଆନନ୍ଦ ର ଲହରୀ ଆଉ ଉଙ୍କି ମାରୁଥାଏ ବାହୁତ କାମନା। ହଜିଯାଇଥାଏ ମୁ କାମନା ରାଇଜ ରେ। ହଠାତ ସେ କହିଲା

ସେ – କଣ? ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା?
ମୁ – ହଁ।
ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ପାଖକୁ ଗଲି ଆଉ ଯାଇ ତା ପାଖେ ଛିଡା ହୋଇ ତା ଗୁଲଗୁଲିଆ ହାତ ଆଉ ପିଠି କୁ ଦେଖିଲି। ସେମିଜ ର ଷ୍ଟ୍ରାପ୍ ଟାଇଟ୍ ହୋଇ ତା କାନ୍ଧ ରେ ଚିପି ହୋଇଥିଲା । ସେମିଜ ଟା ତା ପିଠି ଆଉ କାଖ କୁ ଚାପି ହୋଇଥିଲା ଆଉ ଭିତରୁ ବ୍ରା ର ମୋଟା ଷ୍ଟ୍ରାପ୍ ତା ଟାଇଟ୍ ସେମିଜ ରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣା ପଡୁଥିଲା। ଟିକେ ବୁଲି ଯାଇ ଦେଖେ ତ ସାମ୍ନା ରୁ ପେଟ ରେ ସେମିଜ ପୁରା ଚିପି ହୋଇ ରହିଛି। ଏକଦମ ଟାଇଟ୍। ଦୂଧ ଦୁଇଟି ପୁସ୍ ଅପ୍ ବ୍ରା ଯୋଗୁ ଉପରକୁ ଟିକେ ଟେକି ହୋଇ ଅଛି। ଦୂଧ ର ଏକ ତୃତୀୟାଂଶ ଉପରକୁ ଦେଖା ଯାଇଛି। ଆଗ ପଟୁ ପୁସ୍ ଅପ୍ ବ୍ରା ର କପ୍ ଟାଇଟ୍ ସେମିଜ ରେ ପୁରା ଜଣା ପଡୁଛି। ଭଲରେ ଦେଖିଲେ ନାଲି କଲର ର ବ୍ରା ବି ଭିତରୁ ଦେଖା ଯାଉଛି। ଦୂଧ କଥା କୁହନି ଏକଦମ ଗୋରା ଗୋରା ଦୁଧ ସେମିଜ ରୁ ଟିକେ ବେକ ପାଖକୁ ଉଠି ସତେ ଯେମିତି କହୁଛି ଆସ ମୋ ପାଖକୁ। ଆଗ ପଟୁ ଜିନ୍ସ୍ ଟା ଅଣ୍ଟା ର ବହୁତ ତଳେ ଅଛି। ତଳି ପେଟ ଠୁ ବି ବହୁତ ତଳେ। ତଳି ପେଟ ଠାରୁ ସେମିଜ ଭିତରେ ପ୍ରାୟ ଗୋଟେ ଚାଖଣ୍ଡ ଖାଲି। ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଏତେ ତଳକୁ ଥିଲା ସତେ ଲାଗୁଥିଲା ଟିକେ ଟିକେରେ ବିଆ ଦେଖା ଯିବା। ଉଫ୍ କଣ ତା ପେଟ। ତଳି ପେଟ ଆଉ ସେମିଜ ର ମଝିରେ ଥିବା ଗୋରା ପେଟ। ଇଚ୍ଛା ହଉଥିଲା ଧରିକି ଚାଟି ପକାନ୍ତି। ପ୍ରାୟ ଚାଖଣ୍ଡେ ପେଟ ମଝି ରେ ଥିଲା ତା ନାଭି। ନାଭି ର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବର୍ଣନା ମୋ କଳ୍ପନା ର ବାହାରେ।ପେଟ ର ଠିକ୍ ମଝିରେ ଥିଲା ଗଭିର ନାଭି। ମାଂସାଳୁଆ ଗୋରା ପେଟ ମଝିରେ ଗଭୀର ନାଭି। ଇଛା ହଉଥାଏ ମଝି ଅଙ୍ଗୁଟି ପୁରେଇ ପେଟ କୁ ଦଳି ପକାନ୍ତି।
ଏତିକି ଦେଖି ମୋ ପାଟି ଚୁପ। ସେ ବି ଜାଣି ପାରିଥିଲା ଯେ ମୁଁ ତା ସେକ୍ସି ଡ୍ରେସ କୁ ଦେଖୁଛି। ସେ ଠିକ୍ ଜାଣିପାରୁଥିଲା ଯେ ମୁଁ ତା ମୁକୁଳା ପେଟ କୁ ଦେଖୁଛି। ଆଉ ସେ ଜାଣି ଜାଣି ମତେ ତା ପେଟ ଯେମିତି ଦେଖାଯିବ ସେହି ପରି ବୁଲି ମୋ ଆଡେ ନଙ୍ଗଳା ପେଟ ଦେଖେଇ ରୋଷେଇ କରୁଥିଲା। ମୋ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲା। ମୁ ଖୋଜୁଥିଲି ଗୋଟେ ଭଲ ଫିଗର ର ସେକ୍ସି ଝିଅ, କିନ୍ତୁ ମତେ ଏମିତି ଫିଗର ର ଝିଅ ଆଉ ଏମିତି ହଟ୍ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଥିବା ଝିଅ ମିଳିଲା। ରୋଷେଇ ଘରେ କଥା ହଉଥିଲୁ ମତେ ଇଚ୍ଛା ହେଲା ତାକୁ ଗେଲ କରିବାକୁ। କିନ୍ତୁ ଏମତି ହଠାତ କେମିତି କରିବି। ଏମତି ଭାବି କଣ କରିବି ଭାବି ମୁଣ୍ଡ କୁ ଗୋଟେ ବୁଦ୍ଧି ଆସିଲା। ମଜା କଥା କହି ନଙ୍ଗଳା ପେଟ ର ଅଣ୍ଟା ରେ ତାକୁ କୁତୁ କୁତୁ କରିଦେଲି। ସେ ବହୁତ ଛାଟି ପିଟି ହେଲା। ମୁ ଦେଖି ମଜା ନେଲି ଆଉ ବହୁତ କୁତୁ କୁତୁ କଲି। ତା ପେଟ କି ନରମ। ସତେ ଯେମିତି ତୁଳା। ମୁ ତା ପେଟ ରେ ହାତ ମାରୁଥିଲି କିନ୍ତୁ ମଜା ସେ ନେଉଥିଲା। ଏମତି ରେ ଇଚ୍ଛା ହେଲା ତା ପେଟ ଦଳିଦେବ ପାଇଁ କିନ୍ତୁ କାଳେ ସେ କଣ ଭାବିବ ଭାବି ମୁଁ ରୋଷେଇ ଘରୁ ପଳେଇ ଆସିଲି ଆଉ ଟିଭି ଦେଖିଲି ଡ୍ରଇଂ ରୁମ ରେ ବସି। ସେ ରୋଷେଇ ସାରି ଆସିଲା ଆଉ ମୋ ଆଗରେ ତା ଅର୍ଦ୍ଧ ନଙ୍ଗଳା ପେଟ ଦେଖେଇ ଛିଡ଼ା ହୋଇଗଲା ଆଉ କହିଲା..

ସେ – ତୁମ ଆଗରେ ଏତେ ହଟ୍ ଝିଅଟିଏ ଅଛି କିନ୍ତୁ ତମେ ଟିଭି ଦେଖୁଛ??
ମୁଁ କଣ କହିବି ଭାବି ପାରିଲିନି। ଏ ତ ଖୁଲମ ଖୁଲା ମତେ ତା ସହ ସେ ସବୁ କରିବା ପାଇଁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ଦେଉଛି।

ମୁଁ କହଲି – ହଁ କିନ୍ତୁ ତମେ କାଳେ ଖରାପ ଭାବିବ ସେଥି ପାଇଁ ମତେ ସଂକୋଚ ଲାଗୁଛି ଆଉ ଲାଜ ବି ଲାଗୁଛି।

ଏତିକି ଶୁଣି ସେ ରାଗିଯାଇ ମତେ କହିଲା..
“କଣ ହେଲା ଲାଜ ଲାଗୁଛି!! ରୁହ ତମ ଲାଜ ଛଡ଼ଉଛି।”

ଏତିକି କହି ମୁଁ ବସିଥିବା ସିଙ୍ଗଲ ସୋଫା ଉପରେ ମୋ ଉପରେ ଆସି ବସିପଡ଼ିଲା। ମୁଁ ସୋଫା ଉପରେ ବସିଥାଏ ସେ ତା ଦୁଇଟା ଗୋଡ ଟେକି ସୋଫା ର ଗୋଟେ ହାତ ଉପରେ ରଖିଲା ଆଉ ଗୋଟେ ହାତ ଉପରେ ଆଉଜି ବସିଲା। ମନେ ମୋ ସାମ୍ନା ରେ ମୋ କୋଳ ଉପରେ ସେ ବସିଛି ଆଉ ମୋ ମୁହଁ କୁ ତା ମୁହଁ ପୁରା ସାମ୍ନା ସାମ୍ନି। ମୋ କିଂକର୍ତବ୍ୟ ବିମୁଢ ହୋଇ କିଛି କଣ କରିବି ଜାଣି ପାରୁନଥାଏ। ନରମ ଗାଣ୍ଡି ସିଧା ମୋ କୋଳରେ। ମୋ ବାଣ୍ଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ଉଠୁଥାଏ। ସେ ବସିଲା ଆଉ ତା ଚୁଟି ସଜାଡୁ ଥାଏ। ମୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ଡାହାଣ ହାତ କୁ ତା ମୋଟା ଜଙ୍ଘ ପାଖରେ ରଖିଲି ଆଉ ବାଁ ହାତରେ ତା ମୁହଁ ଉପରେ ଥିବା ଚୁଟି କଜ ଅଡେଇଦେଲି। ଗୀତ ବାଜୁଥାଏ ଟିଭି ରେ। ଆଗରେ ଥାଏ ତାର ଟାଇଟ୍ ବ୍ରା ରେ ଚିପି ହୋଇ ଉପରକୁ ଉଠିଥିବା ନରମ ଗୋରା ଦୂଧ, ମୋଟା ଜଙ୍ଘକୁ ନଙ୍ଗଳା ପେଟ। କିନ୍ତୁ ମଜ କଂଟ୍ରୋଲ କରି ଥାଏ ଆଉ ତା ଆଖି ରେ ଆଖି ମିଷେଇ ଧୀରେ ଧୀରେ ବାଁ ହାତରେ ତା ମୁହଁ କୁ ଆଉଁସୁ ଥାଏ। ଏତିକି ରେ ସେ ମତେ କହିଲା

– କଣ ଏବେ ବି ଲାଜ ଲାଗୁଛି?
ମମୁଁ – ନାଇ।
ସେ – ଜାଣିଛ, ମାଉସି ଘରେ ପିଲା ବେଳୁ ବଢ଼ିଛି ତେଣୁ ପିଲା ବେଳୁ ବହୁତ ସ୍ୱପ୍ନ ମୋ ମନରେ ସ୍ୱପ୍ନ ହୋଇ ରହିଯାଇଛି। କାହିଁକି ନା ମୁ ଗୋଟେ ପର ଘରେ ରହୁଛି ବହୁତ ଡରି ଡରି ରହୁଥିଲି।
ମୁଁ – ତୁମର ସବୁ ସ୍ବପ୍ନ ମୁଁ ପୂରଣ କରିବି। ପ୍ଲିଜ ମତେ ସବୁ କୁହ।

ଏତିକି ରେ ଆମ ଭିତରେ ଖେଳି ଯାଇଥିଲା ପ୍ରେମ ର ତରଙ୍ଗ। ତା ଆଖି ରେ ମୋ ଆଖି ମିଶି ଯାଇଥିଲା। ଏତିକି ସୁଣି ତା ମନ ଆନନ୍ଦ ରେ ଖେଳି ଉଠିଲା ଆଉ ସେ ତା ମୁହଁ ଉଠେଇ ମୋ ଓଠ ରେ ଗିଟେ ଚୁମା ଦେଲା ଆଉ ସଂଗେ ସଂଗେ ଫେରି ଆସିଲା ପୁଣି ମୋ କୋଳ କୁ। ନାରୀ ର ଓଠ ର ପ୍ରଥମ ସ୍ପର୍ଶ ରେ ମୋ ଦେହ ରେ ବିଜୁଳି ପ୍ରାୟ ଶିହରଣ ଖେଳିଗଲା। ମୁ ଟିକେ ସାହସ ପାଇଲି ଆଉ ଡାହାଣ ହାତ ରେ ତା ଜଙ୍ଘ କୁ ଆଉଁସି ଲାଗିଲି ତା ଜିନ୍ସ୍ ଉପରେ। ଓଃ କି ଜଙ୍ଘ ତାର! ନରମ ଆଉ ଠିକ୍ ସାଇଜ ର। ଧୀରେ ଧୀରେ ଜଙ୍ଘ ଆଉଁସୁ ଆଉଁସୁ ଚାଲି ଆସୁଥାଏ ତା ଗାଣ୍ଡି ପାଖକୁ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି କଥା କଣ କହିବି ମୋ ପାପୁଲି କୁ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ମେଲେଇ ତା ଗାଣ୍ଡି ର ପିଚା କୁ ଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥାଏ କିନ୍ତୁ ତା ଗାଣ୍ଡି ର ଚଉଡା ମୋ ପାପୁଲି ଠୁ ବେସ ବଡ ଥାଏ। ମୁ ପଚାରିଲି
ମୁଁ – ଆଛା କଣ କଣ ସ୍ବପ୍ନ ତୁମ୍ଭର?
ସେ – ସବୁ ଝିଅ ର ସ୍ବପ୍ନ ଥାଏ ତାକୁ ପ୍ରେମ ମିଳୁ। ସେମିତି ମୋ ଇଚ୍ଛା ବି ଥିଲା ମୋର ଜଣେ ବଏ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ହଉ। ମତେ ବାଇକ ରେ ବୁଲେଇ ନଉ। ମତେ ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ମୁ ବି ସେକ୍ସି ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧେ। ମୁଁ ବି ଷ୍ଟାଇଲ ମରେ। କିନ୍ତୁ ମାଉସି ଡର ରେ କିଛି କରିନି।
ମୁଁ – ମୋରୋ ବହୁତ ଇଚ୍ଛା କି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସବୁ ବେଳେ ହଟ୍ ଦେଖା ଯାଉ ଆଉ ସୁନ୍ଦର ରହୁ।

ଏତିକି କହି ତା ଜଙ୍ଘ କୁ ମୁ ମୋ ହାତ ରେ ଚାପି ଦେଲି। ସେ ଆଃ କରି ତା ଓଠକୁ ନିଜେ କାମୁଡି ଦେଲା ଆଉ କହିଲା ଆଛା ଜାଣିଛ ମତେ ମୋ ପେଟ ଆଉ ଜଙ୍ଘ ଦେଖେଇବାକୁ ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ଥିଲା। ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ଥିଲା କି ମୁ କ୍ରପ୍ ଟପସ୍ ପିନ୍ଧିକି ପେଟ ଦେଖେଇକି ବୁଲେ। ମିନି ସ୍କର୍ଟ ରେ ମୋ ଗୋରା ଗୋଡ଼ ଦେଖେଇକି ବୁଲେ। କିନ୍ତୁ କଣ ହେବ ମୋ ସାଙ୍ଗ ମନେ ସବୁ ମଡର୍ଣ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧନ୍ତି। ମତେ ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ମୁ ବି ତାଙ୍କ ପରି ପିନ୍ଧେ। କିନ୍ତୁ ମାଉସି କାଳେ କଣ କହିବ ସେଥି ପାଇଁ କେବେ ପିନ୍ଧିନି।ଆଉ ତମେ ସେଦିନ ଫୋନ ରେ ତମକୁ କ୍ରପ୍ ଟପସ୍ ପସନ୍ଦ କହିବାରୁ ମତେ ଲାଗିଲା କି ଆମ ଦୁଇଜଣ ଙ୍କ ଚଏସ୍ ମିଶୁଛି। ଆଉ ମୁଁ ମକ ବେଷ୍ଟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ କୁ ନେଇ ତା ପର ଦିନ ଜିନ୍ସ୍ କିଣିଲି। ଆଉ ଆଜି ଘର ଭିତରେ ପିନ୍ଧିଛି।
ମୁଁ ସବୁ ତା କଥା କୁ ଶୁଣୁ ଥାଏ। ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗି କହିଲି, ଜାଣିଛ ଶିଲା ତମେ ଯାହା ପିନ୍ଧିଲେ ମୋରୋ ଅପତି ନାଇ କିନ୍ତୁ ଗୋଟେ କଥା ସବୁବେଳେ ମନେ ରଖିବ ଯେ ପିଲା ବେଳୁ ମୋ ବାପା ମା ନାହାନ୍ତି ତେଣୁ ମୋ ମନ ରେ କଷ୍ଟ ଦେବନି। ବାସ ମତେ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ ତମେ ମୋ ଗଳା ର ହାର ହୋଇ ରହିବ। ଏହା ଶୁଣି ସେ ମତେ ସେମିତି ଅବସ୍ଥାରେ ଉପରକୁ ହାତ ବଢ଼େଇ ଟାଣି ଆଣିଲା ଆଉ ମୋ ଓଠ କୁ ଜୋର ରେ କିସ କଲା। ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲା ଆଉ ସୋସି ଚାଲିଲା। ମୋ ହାତ ତା ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ଥାଏ। କଣ କରିବି ଜାଣି ପାରୁନଥାଏ। ସେ ସୋସି ଚାଲିଥାଏ ଆଉ ଚୁସି ଚାଲି ଥାଏ। ନରମ ଓଠ ର ପ୍ରଥମ ଛୁଆଁ।ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ଦେହ ହିଟ ହେଲା। ମତେ ବି ଅନୁଭବ ହେଲା ତା କିସ। ମୁଁ ବି ତା ଓଠ କୁ ଏବେ କିସ କଲି। ତା ଓଠ କୁ ଚୁମୁ ଥାଏ । ଜଙ୍ଘ କୁ ପପୁଲି ରେ ରାଗଡୁ ଥାଏ , ଗଣ୍ଡି କୁ ଚିପୁଥାଏ। ଧୀରେ ଧୀରେ ମତେ ଲାଗିଲା ସେ ହଟ୍ ହେଇଆସୁଛି।

ମୋ ଓଠ ତା ଓଠ ଲଢେ଼ଇ କରିବା ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା। ଜିଭ ଶୋଷିଲା ମୋରୋ ସେ ଓଃ କଣ ସେ ଶିହରଣ।କାମୁଡି ଚାଲିଲା ମୋ ଓଠ କୁ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଏବେ ପୁରା ଟେଙ୍ଗେଇ କି ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଲାଗିଲାଣି ଆଉ ସେ ବି ଜାଣିସରିଲାଣି ଯେ ମୁଁ ବି ଗରମ ହେଇ ସାରିଛି।ଜୋରରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଛି ସେ ମତେ ସୋଫା ଉପରେ। ମୁଁ ବି ବାଁ ହାତରେ ତା ଚୁଟି କୁ ଆଉଁସୁ ଥାଏ ଆଉ ଡାହାଣ ହାତ କୁ ଗାଣ୍ଡି ରେ ମାଲିସ କରୁଥାଏ। ସାହସ କରି ଡାହାଣ ହାତ କୁ ତା ଜିନ୍ସ୍ ଉପରକୁ ଆଣିଲି ଆଉ ଅଣ୍ଟା ପାଖରେ ରଖି ଧୀରେ ଧୀରେ ଚିପିଲି। ଓଃ କି ନରମ ମାଂସ ତା ର। ପେଟ ଉପରେ ହାତ ରଖିଲି। ନଙ୍ଗଳା ପେଟ କୁ ମୋ ହାତ। ଓଃ କି ନରମ। ଧୀରେ ଧୀରେ ଚିପିଲି। ସେ ଆଉ ସହି ପାରିଲାନି। ଯେତେ ଚିପୁଥାଏ ସେତେ ମତେ ଜୋରେ ଭିଡି କିସ କରୁଥାଏ। ପେଟ ଉପରେ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଳି ଧୀରେ ଧୀରେ ଚଳେଇଲି। ସେ ମତେ ଏବେ ଛାଡିଦେଲା ଆଉ ଓଠ ରୁ ଓଠ ଅଲଗା କରି ଦେଇ ଧଇଁ ସଇଁ ହୋଇ ମୋ କୋଳରେ ପଡ଼ିରହିଲା। ମୁ ବୁଝି ପାରିଲିନି କିଛି।ହାତ ମୋର ତ ନଙ୍ଗଳା ପେଟ ଉପରେ। ତା ଆଖି ବନ୍ଦ ଆଉ ସେ ନେଇଚାଲିଛି ଜୋରେ ନିଶ୍ୱାସ। କିସ କରି କରି ଅନାନିଶ୍ୱାସୀ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁ ତା ପେଟ ଉପରେ ମୋ ପାପୁଲିରେ ମନ୍ଥନ କଲି। ନିଶ୍ୱାସ ତାର ତେଜ ହୋଇଉଠିଲା। ପାଟିରୁ ବାହାରିଲା ଉଁହ ଆହଁ ର ଶବ୍ଦ। ପେଟ ସାଇଡ କୁ ଚିପୁଥାଏ। ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି ମୁ। ଡାହାଣ ହାତକୁ ଏଥର ତା ଦୁଧ ଆଡକୁ ଉଠେଇ ନେଉଥାଏ ଧୀରେ ଧୀରେ। କିଛି କହୁନଥାଏ ସେ। ତା ବ୍ରା ଉପରେ ହାତ ରଖିଲି। କି ନରମ ଆଉ ଫୁଲକା ଫୁଲକା ଦୂଧ। ଓଃ ମୋ ପାପୁଲି ରେ ଧରି ହେଉନଥାଏ ତା ବଡ଼ ଦୂଧ। ସାଇଜ ବୋଧେ 36DD ହେବ। ଦୂଧ କୁ ଡାହାଣ ହାତ ରେ ଧରି ଆସ୍ତେ କରି ଆଉଁସିଲି। ପାଟି ରୁ ତାର ସଁ ସଁ ଶବ୍ଦ ଆଉ ସେହି ଶବ୍ଦ ଆଉ ଜୋର ନିଶ୍ୱାସ ରେ ଉଠୁ ଥାଏ ପଡୁ ଥାଏ ତା ଛାତି। କୋଳ ରେ ଶୋଇ ଥିବାରୁ ତା ଦୂଧ ସେମିଜ ରୁ ଅଧା ବାହରକୁ ବାହାରି ଯାଇ ବେକ ପାଖକୁ ଲାଗିଆସୁଥାଏ। ଦୁଇ ଦୂଧ ର ମଝି ରେ ଥିବା ଫାଂକ (କ୍ଲିଭେଜ୍) ବହୁତ ଟାଇଟ୍ ହୋଇ ଚିପି ହୋଇଥାଏ। ଧୀରେ ଧୀରେ ତାର ଦେଖା ଯାଉଥିବା ଅଧା ଦୂଧ ରେ ମୁ ମୋ ହାତ ରଖିଲି। କିଛି କହୁନଥାଏ ସେ। ଅଖୀ ବନ୍ଦ ନିଶ୍ୱାସ ଚାଲିଥାଏ ସତେ ଯେମିତି ସେ ନିଜକୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିଛି ମୋ ପାଖରେ ମୋରି ପାଇଁ। ତା ଦୂଧ ମଝି ରେ ମୋ ବୁଢା ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ପାପୁଲି କି ଡାହାଣ ଦୂଧ ରେ ରଖିଲି। କିଛି କହୁନଥାଏ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ମତେ ସପୋର୍ଟ କରୁଥାଏ। ଓଃ କି ନରମ ଦୂଧ। ବୁଢା ଆଙ୍ଗୁଳି କୁ ଦୂଧ ମଝି ରେ ଉପର ତଳ କଲି।

ତା ନିଶ୍ଵାସ ବଢି ଚାଲିଲା। ଆଉ ନିଜେ ତା ହାତ ଆଣି ମୋ ହାତ ଉପରେ ରଖି ଦୂଧ ଚିପିବା ପାଇଁ ଇସାରା ଦେଲା। ମୁ ଦୂଧ କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚିପୁ ଥାଏ। ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି ମୁ। ମୁହଁ କୁ ତା ବେକ ପାଖେ ଲଗେଇ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି ଆଉ ଡାହାଣ ଦୂଧ କୁ ଚିପୁଥାଏ। ସେ ବି ଗରମ ହୋଇ ଛାତି କୁ ଉଠଉ ଥାଏ ଆଉ ପକାଉ ଥାଏ। ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁହଁ କୁ ଛାତି ପାଖକୁ ଆଣିଲି ଆଉ ଦୂଧ ଉପରେ ରଖି ଚୁଚୁମିଲି। ଡାହାଣ ହାତକୁ ନେଇ ତା ତଳି ପେଟ ରେ ରଖିଲି ଆଉ ତା ଜିନ୍ସ୍ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି। ଦୂଧ କୁ ଚୁମୁ ଥାଏ ଆଉ ଜିନ୍ସ୍ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଦେଲି। ହାତ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଭିତରେ ପଶିଗଲା ଆଉ ତା ବିଆ ରେ ବାଜିଲା। ସେ ଏବେ ଗରମ ର ଚରମ ସୀମା ରେ। ମୁଁ ଏବେ ତା ବିଆ ରେ ହାତ ମାରିଲି। ଦେଖିଲି ବିଆ ତାର ଓଦା। ବିଆ ରେ ବେସି ବାଳ ନାହିଁ। ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ ବାଳ। ମଝି ଆଙ୍ଗୁଟି କୁ ତା ବିଆ ରେ ଘଷିଲି। ଛାତି କୁ ଉଠଉ ଥାଏ ଆଉ ମୋ ମୁହଁ ରେ ମାଡି ଦେଉଥାଏ। ପ୍ରାୟ 10 ମିନିଟ ତା ଦୂଧ ଉପରକୁ କୁ ଚାଟିଲି ଆଉ ବିଆ ସାଲେଇଲି। ଏତିକିରେ ଫୋନ ଟା ରିଙ୍ଗ୍ ହେଲା। ହଠାତ ମୁ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ରୁ ହାତ କାଢି ଆଣିଲି ଆଉ ମୁହଁ ତା ଦୂଧ ରୁ ଉଠେଇ ଆଣିଲି ଆଉ ତାକୁ ସୋଫା ରୁ ଉଠେଇ ଦେଲି ସେ ବି ଛିଡା ହେଲା। ମୁ ଯାଇ ଫୋନ ଉଠେଇଲି ସେ ସେମିତି ଅବସ୍ଥା ରେ ବାଥରୁମ ଚାଲିଗଲା। ଚାଲିକି ଗଲା ବେଳେ ମୁ ତା ଗାଣ୍ଡି ଦେଖିପାରୁଥିଲି। କଣ ଗଣ୍ଡି ହେଇଛି ଆଉ ସେ ଟାଇଟ୍ ଜିନ୍ସ୍ ରେ ପୁରା ଫିଟିକି ଦେଖା ଯାଉଛି। ତା ପରେ କଣ ହେଲା ପର ଗପ ରେ କହିବି। ଏ ଗପ କେମିତି ଲାଗିଲା ମତେ ଇ ମେଲ କିମ୍ବା କମେନ୍ଟସ ଦେବେ। ରହୁଛି।

Writer: Ravi

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

2 thoughts on “ମୋ ବାହାଘର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗ: ଛୋଟ ଟପସ୍ ଆଉ ଟାଇଟ୍ ଜିନ୍ସ୍ – Mo Bahaghara Ditiya Bhaga: Chota Tops Aau Tight Jeans

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: