mo bahaghara

ମୋ ବାହାଘର – Mo Bahaghara

ନମସ୍କାର ମୋର ପ୍ରିୟ ପାଠକ ଓ ପଥିକ ମାନେ। ମୁଁ ରବୀନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି ମୋର ଏହି ନିଜ କାହାଣୀ କୁ । ଏ କାହାଣୀ ମୋର ଆଉ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ର। ସେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ନୁହେଁ ସେ ମୋର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଭଳି ସେ ମୋର ସେକ୍ସ ପାର୍ଟନର ସେ ମୋର ସେକ୍ସ ଦେବୀ ସେ ମୋର ମାଲ୍. ପିଲା ବେଳୁ ବାପା ମା ଙ୍କୁ ଦେଖିନି, ଜେଜେ ମା ଙ୍କ ପେନ୍ ସନ ଆଉ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ଥିବା ଘର ଭଡା ଆଉ ଦୋକାନ ଭଡା ରେ ମୋର ଭରଣ ପୋଷଣ ହେଲା। +2 ପରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରହି ଇଂଞ୍ଜିନିଅର ପାଠ ପଢ଼ିଲି। ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ 2 ମହଲା ବଡ ଘର। ବହୁତ ବଡ ବଡ ରୁମ। ଓଲଡ଼ ଟାଉନ ପାଖେ ଦୋକାନ ବି ଭଡା ଲାଗିଛି। ପାଠ ପଢା ସରିବା ପରେ ମୁ ଗବେର୍ଣମେଟ ଚାକିରି ପାଇଁ ଲାଗିଲି। 1 ବର୍ଷ ଭିତରେ ଚାକିରୀ ମିଳିଗଲା। ଭାଗ୍ୟ କୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ। ପରିବାର କହିଲେ ମୁ ଓ ମୋ ଜେଜେ ମା। ଚାକିରୀ ରେ ପ୍ରମୋସନ ହୋଇ ମି ଏବେ ଭଲ ଜାଗା ରେ ଅଛି। ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ମୋ ନଜ଼ର ତାଙ୍କ ଦୂଧ ରେ ପଡେ। ବଡ ଆଉ ଉଚା ଛାତି ଦେଖିଲେ ମୋ ମନ କଣ ହୋଇଯାଏ। ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଶରୀରରେ ଗାଣ୍ଡି ପେଟ ଦୂଧ ଆଉ ଜଙ୍ଘ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ। ସବୁବେଳେ ଇଚ୍ଛା ଥାଏ କି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ମୁ ମଡର୍ଣ ଡ୍ରେସ ପୋନ୍ଧେଇ ରଖିବି। ଡ୍ରେସ ଭିତରେ ହଟ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ମୋର ସବୁଠୁ ପ୍ରିୟ। ହଟ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ କଣ ଆପଣ ଙ୍କୁ କହିରଖେ। ମୋ ପସନ୍ଦ ହେଲା ବହୁତ ଛୋଟ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଯୋଉଟା ଜଙ୍ଘ ଉପରକୁ ଥିବ। ପୁରା ଜଙ୍ଘ ନାଙ୍ଗଳା ଥିବ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ର ଟିକେ ତଳକୁ ଥିବ। ପୁରା ଟାଇଟ୍ ହେଇକି ଗାଣ୍ଡି ଥିବ। ମନେ ପୁରା ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ର ଲମ୍ବା ଚାଖଣ୍ଡେ ହୋଇଥିବ। ଆଉ ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ତା ନାହି ତଳକୁ ଥିବ। ମାନେ ବିଆ ର ଟିକେ ଉପରକୁ ଥିବ। ଆଉ ସେଥିରେ ଯଦି ଗୋଟେ ପତଳା ବେଲ୍ଟ୍ ଲାଗିଯାଏ ତାହେଲେ ବହୁତ ହଟ୍ ଲାଗେ। ଟପସ୍ ରେ ମତେ ଗଂଜି କପଡା ର ଟପସ୍ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କାହିଁକି ନା ସେଇଟା ଦେହ ସହ ଲାଗିକି ରୁହେ ଆଉ ଯଦି ବଡ ଦୁଧ ହେଇଥିବ ତା ହେଲେ ଓଃ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହବନି। ଜିନ୍ସ୍ ଭିତରେ ଟାଇଟ୍ ଜିନ୍ସ୍ ଭଲ ଲାଗେ। ମୁଁ ସବୁବେଳେ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖେ କି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ହେଲେ ସେ ସବୁବେଳେ ହଟ୍ ଲାଗିବା ଦରକାର ଆଉ ତାର ଗାଣ୍ଡି ଚଉଡା ବଡ ଦୁଧ ଓ ସୁନ୍ଦର ପେଟ ହେଇ ଥିବା ଦରକାର। ବହୁତ ବିପି ଦେଖେ। ବିପି ରେ ବଡ ଦୁଧ ବଡ ଗାଣ୍ଡି ବଡ ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ପ୍ରିୟ। ସବୁବେଳେ ଭାବେ କି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଏମିତି ହୁଅନ୍ତା ଯିଏ କି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ପାଟି ରେ ଚୁସନ୍ତା। ସ୍ତ୍ରୀ ସବୁବେଳେ ବାଣ୍ଡ ପାଇଁ ଭୋକିଲା ଥାନ୍ତା। ସବୁଦିନ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁସନ୍ତା ଆଉ ଗିହାଁ ଖାଇବା ପାଇଁ ମୋ ଆଗରେ ସବୁବେଳେ ହଟ୍ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିକି ମତେ ଭିକ ମାଗନ୍ତା। ସବୁବେଳେ ଶରୀର ର ଅଧା ମୋ ଆଗରେ ଦେଖାନ୍ତା। ଗାଣ୍ଡି ଏମିତି ହୁଅନ୍ତା ସତେ ଯେମିତି ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଚିରି ବାହାରି ଯିବ। ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଷ୍ଟାଇଲ ଜଣା ଥାନ୍ତା ଆଉ ସବୁ ପୁଅ ତାକୁ ଦେଖାନ୍ତେ ଆଉ ଦେଖି ଦେଖି ନିଜ ବାଣ୍ଡ ରଗଡନ୍ତେ। ଖୁସି ର ପରିବାର ରେ ଦିନେ ଦୁଃଖ ଆସିଲା ମୋ ଜେଜେ ମା ମତେ ଗତ ବର୍ଷ ନଭେମ୍ବର ମାସରେ ଚାଲିଗଲା। ଘରେ ମୁ ବହୁତ ଏକଲା ହୋଇଗଲି। ଏତେ ବଡ ଘରେ ମୁ ଏକା। ମତେ ଏବେ 26 ବର୍ଷ। ସମସ୍ତଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୋଟିଏ ଚିନ୍ତା ରହିଲା କେମିତି ମତେ ବାହା କରେଇବେ। କିନ୍ତୁ ମୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଆଉ ମୋ ମନ ରେ ଯେମିତି ଝିଅ ଦରକାର ସେମିତି ଖୋଜୁଥିଲି। ଦିନେ ଜଣେ ଦୂର ସମ୍ପର୍କୀୟ 2 ଟା ଝିଅ ଫୋଟୋ ଆଣିକି ଆସିଲେ, ମୁ ଦେଖିଲି କେବେଳ ମୁହଁ ର ଫଟୋ ଥିଲା। ସେଥିରୁ ଗୋଟିଏ ମୋର ପସନ୍ଦ ହେଲା। ଝିଅଟି ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଆଉ କ୍ୟୁଟ୍ ଥିଲା। ନାଚ ଗିତ ରେ ମନ। ପାଠ ବ ଭଲ ପଢେ।ଘରେ ଏକଲା ଥିବାରୁ ଖାଇବା ପିଇବା ଅସୁବିଧା ହେଉ ଥିବାରୁ ମୁଁ ସୁନ୍ଦର ମୁହଁ ଦେଖି ରାଜି ହୋଇଗଲି। ମୋର ସବୁ ସାଙ୍ଗ ମନଙ୍କ ର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିଲା ସେମାନେ ବହୁତ ମଜା ବ କରୁଥିଲେ। ମୋର ବି ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ମୁ ବି କଥା ହେବି। ଦିନେ ସେ ସମ୍ପର୍କୀୟ କହିଲେ ଝିଅ ଘରକୁ ଯାଇ ଦେଖି ଆସିବା ପାଇଁ। ମୁଁ ଦିନେ ରବିବାର ଦିନ ଭୁବନେଶ୍ୱର ର ତାଙ୍କ ଘରେ ଦେଖିଲି। ଝିଅ ଟିର ବି ମୋ ଭଳିଆ କାଣ୍ଡିସନ। ତା ବାପା ମା ବ ନାହାନ୍ତି। ପିଲା ବେଳୁ ମାଉସୀ ମାଉସା ଘରେ ରହି ପଢ଼ିଛି। ତାକୁ ଦେଖିକି ବହୁତ ଦୁଃଖ ଲାଗିଲା ଆଉ ଭଲ ବ ଲାଗିଲା ଯେ ସେ ସୁନ୍ଦର ଅଛି। ସେ ଗୋଟେ ସଲ୍ୱାର ପିନ୍ଧିଥିଲା। ସଲ୍ୱାର ରୁ ତା ଦୂଧ କୁ ମୁ ଦେଖିଲି ମନେ ହେଲା ବଡ ଦୂଧ ଅଛି। ଆଉ ତା ଫିଗର୍ ବିଷୟରେ ମୋରୋ ଧାରଣା ହେଇଗଲା। ବହୁତ ଗୋରା ଆଉ ଟିକେ ଚବି। କିନ୍ତୁ ଟିକେ ମଡର୍ଣ ହଟ୍ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଲେ ଭଲ ଲାଗିବ। ମୁ ବାହା ଘରେ ରାଜି ହୋଇଗଲି। କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ସର୍ତ ରଖିଲି ଯେ କୌଣସି ଜିନିଷ ମୋ ଘରକୁ ଯୌତୁକ ଆସିବନାହିଁ। ବାସ ତା ମଉସା ମାଉସି ଙ୍କୁ ବ ଖୁସି ଲାଗିଲା। ବାହାଘର ଜଲଦି କରିବାକୁ ଦୁଇ ପକ୍ଷ ରାଜି ହେଲେ। ସେପଟେ ସେ ଝିଅଟି ମଉସା ମାଉସି ଉପରେ ବୋଝ ହେଇଥିବାରୁ ସେମାନେ ଜଲଦି ଚାହୁଁଥିଲେ। ବାହାଘର 15 ଦିନ ରେ ହବାକୁ ଠିକ ହେଲା। ମୁଁ ବି ଘର ସଜାଡ଼ିବା ଦାୟିତ୍ୱ ରେ ଲାଗିଲି ଆଉ ଜିନିଷ କିଣା କିଣି ରେ ଲାଗିଗଲି। ବାହାଘର ର ଠିକ୍ 5 ଦିନ ପୂର୍ବ ରୁ ଗୋଟେ ଅଜଣା ନମ୍ବର ରୁ ରାତି 11 ଟା ରେ କଲ୍ ଆସିଲା। ମୁ ଉଠେଇଲି ଆଉ ଜାଣି ପାରିଲି ସେ ଝିଅ କରିଛି। ମଜ ବ କାଟିକି କଲି। ତାପରେ ଆମେ ନିଜ ନିଜକୁ ଜାଣିଲୁ। ଆଉ କଥା ରୁ ଲାଗିଲା ସେ ବହୁତ ଭଲ ଝିଅ। ରାତି 3 ଟା ଯାଏ ଗପିଲୁ। ରାତି ବଢ଼ି ବଢି ଚାଲିଥାଏ ଆଉ ଆମ କଥା ଗଭିର ହୋଇ ଚାଲିଥାଏ। ହଠାତ ସେ ଗୋଟେ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଲା … ସେ – ଅଛା, ତମେ ଏ ବାହାଘର ରେ ଖୁସୀ ତ? ମୁଁ – ହଁ ଖୁସି। କିନ୍ତୁ ଏମିତି କାହିଁକି ପଚାରୁଛ? ସେ – ନାଇ ଏମିତି। ମୁଁ- ତମେ ଖୁସି ନାହଁ କି। ସେ – ସତ କହିବି। ମୁଁ – ହଁ କୁହ। ସେ – ମୁ ବହୁତ ଖୁସି। ମୁଁ – ଅଛା ସେ – ଅଛା କଣ ପିନ୍ଧିଛ ଏବେ? ମୁଁ ଜାଣିପାରିଲିନି କଣ କହିବି ବୋଲି ଆଉ କହିଲି ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଆଉ ଟି ଶର୍ଟ। ସେ – ଆଛା ମୁଁ – ତମେ କଣ ପିନ୍ଧିଛ? ସେ – କୁର୍ତି ଆଉ ଲେଗିଂଗ୍ସ୍ ମୁଁ – ଜାଣିଛ, ଗୋଟେ କଥା କହିବି ଖରାପ ଭାବିବନି। ସେ – ଅରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବାହା ହଵା ଖରାପ କଣ ଭାବିବି। ତମେ ମୋର ସ୍ୱାମୀ ମୋର ସବୁକିଛି ତୁମ ପାଇଁ ତ ମୁଁ ବଞ୍ଚିବି। ତମ ହସ ରେ ହସିବି ତମ ଦୁଃଖ ରେ କାନ୍ଦିବି। କୁହ ମୁ ଜମା ଖରାପ ଭାବିବିନି। ଏ କଥା ଶୁଣି ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ଯେ ଝିଅ ଟା ମୋ ମନ କଥା ବୁଝି ଚଳିବ। ମୁଁ – ଧନ୍ୟବାଦ। ସେ- ଅରେ ଏ କି କଥା। ହଉ କୁହ କଣ କହୁଥିଲ। ମୁଁ – ନାଇଁ ଛାଡ଼। ସେ- ନାଇ କୁହ ମୋ ରାଣ। ମୁଁ – ଅରେ ସେ କିଛି ନୁହେଁ। ସେ – କହିବ ନା ନାଇଁ। ମୁ – ଅରେ ମୁ କହୁଥିଲି କି ମତେ ଝିଅ ମାନେ ମଡର୍ଣ ଡ୍ରେସ ରେ ଭଲ ଲାଗନ୍ତି। ଇଚ୍ଛା ଥିଲା କି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ବି ସେମିତି ପିନ୍ଧୁ। ସେ – ଆଛା କୋଉ ଡ୍ରେସ ତମକୁ ପସନ୍ଦ। ମୁଁ – ଛାଡ କଣ ଲାଭ ସେ- ଅରେ କହୁନ କଣ ଲାଜ କରୁଛ ମୁଁ- ନାଇ ଯେ। ସେ – କୁହ ମତେ ମୁଁ- ମତେ ହଟ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ବହୁତ ପସନ୍ଦ। ସେ- ହସି ଦେଇ ..ଆଉ? ମୁଁ – ଆଉ ଟପସ୍। ସେ – କେମତିଆ ଟପସ୍? ମୁଁ- ଛୋଟ ଟପସ୍। ସେ – ଛୋଟ ମାନେ କେମତିଆ? ମୁଁ – ଯୋଉଥିରେ ପେଟ ଦେଖା ଯାଉଥିବା। ସେ – ଅରେ ବାବା ସେଇଟାକୁ କ୍ରପ୍ ଟପସ୍ କୁହନ୍ତି। ମୁଁ – ଆଛା। ତାପରେ ଥଣ୍ଡା ବହୁତ ଥିବାରୁ ସେ ହଠାତ କହିଲା ମୁ ଯାଉଛି ଶୋଇବି ସକାଳୁ ଉଠିଲେ ବହୁତ କାମ। ମାର୍କେଟ ବ ଯିବାର ଅଛି। ଏତିକି କହି ଫୋନ ରଖିଦେଲା। ବାହାଘର ଭିଡରେ ଆଉ କଥା ହେଇନି। ବାହାଘର ସରିଲା। ସବୁ କୁନିଆ ଘରେ ଥିଲେ। ବାହାଘର ପରେ ଚତୁର୍ଥୀ ଦିନ ତାର ମୋରୋ ମିଳନ ହେଲା ରାତିରେ। କିନ୍ତୁ ମୁ ବହୁତ ଲାଜ କରୁଥିବାରୁ ଆମ ଭିତରେ ସେମିତି କିଛି ହେଲାନି। ଚତୁର୍ଥୀ ଦିନ ରାତିରେ କଥା ବାର୍ତା ହୋଇ ସୋଇପଡିଲୁ। ଆଠ ମଙ୍ଗଳା ଗଲା ତଥାପି ମୁଁ ତାକୁ ଛୁଇଁ ନଥାଏ। ପାଖା ପାଖି ଶୋଉଥାଉ କିନ୍ତୁ ହଠାତ ଏମିତି ଗୋଟେ ଝିଅ ସହ ସେ ସବୁ କରିବା ପାଇଁ ମୋରୋ ସାହସ ନଥାଏ। ଡିସେମ୍ବର ମାସ 8 ତାରିଖ ଶୀତ ପଡୁଥାଏ ଆଉ ବର୍ଷା ବି ହଉଥାଏ। ରାଉଲକେଲା ର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆମ ଘରେ ଥାନ୍ତି। ବାହାଘର ପରେ ଯାଇନଥାନ୍ତି। ହଠାତ ସେ ସେଇ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କହିଲେ ଯିବୁ। ମୁ ଯାଇ ଶୁକ୍ର ବାର ଦିନ ରାତିରେ ବରମୁଣ୍ଡା ରେ ତାଙ୍କୁ ଆଉ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ବସ୍ ରେ ବସେଇ ଦେଇ ରାତି 9 ଟାରେ ଘରକୁ ଫେରିଲି। ତାପରେ କଣ ହେଲା ମୁ ପର ଗଳ୍ପ ରେ କହିବି। ଆଶା କରେ ଆପଣ ମାନେ ମୋ ଗଳ୍ପ କି ଅପେକ୍ଷା କରିବେ। Writer: Ravi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *