ସୁନା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ – Suna Bia Re Mo Banda

ମୋ ନା ଆଲୋକ।ମୁ ଚେନାଈ ର ଗୋଟେ କମ୍ପାନୀରେ ସୁପରଭାଈଜର ଥାଏ। ମୋ ବୟସ ୨୫ ଉଚତା୬.୨ ଇଂଚ୍ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ସାଈଜ୍ ୬ଇଂଚ୍ ।ଆମ କମ୍ପାନୀରେ ଝିଅ ପିଲା ବି କାମ କରନ୍ତି।ସେଥିରୁ ଗୋଟେ ଝିଅର ନା ସୁନା।ସେ ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା ନ ହେଲେବି ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଦର ।ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦର ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା।ତାର ୩୨ ସାଇଜ୍ ଦୁଧ ଦେଖିଲେ ମୋର ଭାରି ଲୋଭ ହୁଏ।ମୁ ତାକୁ ମନେମନେ ଭଲପାଏ।ସେବି ମତେ ଦେଖିକି ସବୁବେଳେ ହସେ।ମୋତେ ଭାରି ଭଲଲଗେ।ମୁ ସବୁବେଳେ ତା ପାଖେପାଖେ ଥାଏ ।ସେ ମୁତିବାକୁ ଗଲେ ତା ପଛେପଛେ ଜାଏ।ଆଉ ତାକୁ ଠିଆ ହୋଇ ଦେଖେ।ସେ ଫେରିଲାବେଳେ ମତେ ଦେଖି ହସିଦେଈ ଚାଲିଆସେ।ମୁ ଭାବେ ସେ ବି ମତେ ଭଲ ପାଉଛି।ମୋର ସାହାସ ହୁଏନୀ ତାକୁ କହିବାକୁ।ଦିନକର କଥା ଆମ କମ୍ପାନୀରେ ବେସି କାମ ଥାଏ।ମାଲିକ କହିଲେ ଓଟି କରିବା ପାଇ ।ଆମେ ସମସ୍ତେ କାମ କରୃଥାଉ।୭.୩୦ ରେ କାମ ସରିଲା।ଆମେ ଘରକୁ ଫେରୂଥାଉ।ବାଟ ଅନ୍ଧାର ହେଇଜାଇ ଥାଏ ।ଭାବିଲି ଏଇଠି ସୁନାକୁ ସବୁ କଥା କହିଦେବି।ତା ହାତକୁ ଧରି ତାକୁ i love u କହିଲି।ସେ ଠିଆ ହୋଈଗଲା ମୁ ଡରିଗଲି।ଟିକେ ପରେ ସେ ବି ମତେ i love u କହିଲା ।ମୁ ଖୁସି ହେଈଗଲି।ରାସ୍ତା କଡ ସାରା ଗଛ ଥାହ।ମୁ ତାକୁ ଗଛ ବୁଦା ଆଡକୁ ଟାଣି ନେଇଗଲି।ଆଉ ତାକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଚୁମା ଦେଇ ଚାଲିଲି।ତା ଗାଲ ଓଠ ବେକ ଚାରିଆଡକୁ ଚୁମା ଦେଲି ଆଉ କହିଲି ମୁ ଆଜି ବହୁତ୍ ଖୁସି ସୁନା।ସେ ମତେ କହିଲା ମୁବି ବହୁତ୍ ଖୁସି।ଏଇ କଥା କହିବାକୁ ତୁମକୁ ଏତେଦିନ ଲାଗିଲା।କହିକି ମତେ ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲା । ସେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉଠି ପେଣ୍ଟ ଫଟେଇବାକୁ ବସିଲାଣି।ମୁ ତା ଡ୍ରସ୍ ଟେକି ତା ପେଟକୁ ଚୁମା ଦେଲି ତା ନାହିରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୂ ଲାଗିଲି।ସେ ପୁରା ଗରମ ହେଇଜାଇ ଥିଲା ।ମୋ ଚୁଟି କୁ ମୁଠେଇ ଓଓଓଓ ଆଆଆ ହେବାକୁଲାଗିଲା ମୁ ଡେରି ନକରି ତା ଡ୍ରେସ୍ କୁ ଖୋଲିଦେଲି ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି।ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଈବାକୁ ଲାଗିଲି।ଗୋଟିଏ ହାତ କୁ ଆଣି ତା ବିଆ ଉପରେ ଘସିଲି।ଆମେ ଦୁଇଜଣ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଜାଇ ଥାଉ।ତଳେ ଡ୍ରେସ୍ ପାରିକି ତାକୁ ସୁଆଈ ଦେଲି।ଆଉ ତା ଗାଲ ଓଠ ବେକ ଦୁଧ ପେଟ ଚାରିଆଡକୁ ଚୁମା ଦେଲି।ଆଉ ସେସରେ ତା ବିଆ କୁ ଗେଲ କଲି।ବିଆ ବାଳକୁ ଆଡେଇ ବିଆ ଭିତରେ ଜିଭ ପୂରେଇ ଚାଟିଲି।ଆଆଆ ସେତେବେଳେ କି ମଜା।ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ମୋ ପାଟି ପୂର ଅଦା ହେଈଗଲା।ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ବିଆ ରେ ମାଡିକି ଧରିଥାଏ।ମୁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୂ ଆଣି ତା ବିଆ ଅଗରେ ଲଗେଇଲି ଆଉ ଭିତରକୁ ଚାପିଲି ।ସେ ଆଆ କହୀ ଶୀକାର କରିଉଠଖଲା। ମୁ ପେଲି ଚାଲିଲି। ସେ ଓଓଓ ଆଆଆ କାଟୁଛି ହେଉଥାଏ।ମୁ ବେଗ ବଢେଲ ଗେହିବାକୁ ଚାଲିଲି।ଆଳ ଦୁଇ ହତରେ ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପି ତା ଓଠ କୁ ଚୁମା ଦେଉଥିଲି।ସେ ମୋ ଓଠକୁ କାମୁଡୁ ଥାଏ।ମୁ ଲମ୍ବା ଲମ୍ବ ସଟ୍ ମାରି ଚାଲିଲି।ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ କାମୁଡିଲି ।ସି ବି ଗାଣ୍ଡିକୁ ଟେକି ଗେହିବାରେ ମତେ ସହଜୋଗ କରୁଥାଏ ୨୦ ମିନିଟ୍ ଗେହିବା ପରେ ମତେ ଲଗିଲା ବୀଜ ବାହାରିଜିବ।ମୁ ବିଆରୁ ବାଣ୍ଡ କୁ କାଢି ତା ପାଟିରି ପୁରେଇ ଦେଲି।ସେ ଆଇସ୍କ୍ରୀମ୍ ଖାଇଲାଭଳି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଗରମ୍ ବିଜ ପିଚ୍ ପିଚ୍ ହୋଇ ତା ପାଟି ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା ଓଓଓଓ କି ଶାନ୍ତି।ତାପରେ ଆମେ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧି ଘରକୁ ଆସିଲୁ।ବାଟରେ ମୁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗିଲା ।ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା ଭଲ। ମୁ ଆଉ କେବେ ଏମିତି ହବ।ସେ ଜେବେ ତମେ କହିବ।ତାପରେ ଆମେ ମାସକୁ ଦୁଇଥର ଏମିତୀ ଗିହାଂ ଗେହଁ ହେଉ।।।।। ଶେଷ

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *