ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବଦଳେଇ ଦେଇଥିବା ସକାଳ – Semananka Samparka Badalei Deithiba Sakal

AD: Are you single? Why not try a free dating app which don't ask you for premium membership. You can create some cool friends and if you have luck then you can get your partner here.
Download Chatting App

ଏହି ଘଟଣା ଘଟିବା ସମୟକୁ ମମତାଙ୍କ ବୟସ ୩୯ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା | ତିନି ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇ ସାରିଥିଲା | ସେ ତାଙ୍କର ୧୮ ବର୍ଷର ପୁଅ ରାଜି ସହିତ ରହୁଥିଲେ |ଏବେ ବି ତାଙ୍କର ଶରୀର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଗୁଥିଲା |
ସତ କହିବା ପାଇଁ ଗଲେ ସେ ଜଣେ ଭାରି ସେକ୍ସି ସ୍ତ୍ରୀଲୋକ ଥିଲେ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀ ଜିଇଥିବା ସମୟରେ ସେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ନିୟମିତ ଯୌନ କ୍ରିୟା କରୁଥିଲେ |

ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅଭାବ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲେ ବି ମମତା ପୁଅ ରାଜୁକୁ ସେକ୍ସ ଦୃଷ୍ଟିରେ କେବେ ବି ଦେଖି ନ ଥିଲେ |କିନ୍ତୁ ସବୁ ଦିନ ପରି ଦିନେ ସକାଳେ ଯେତେବେଳେ ସେ ରାଜୁକୁ ନିଦରୁ ଉଠେଇବା ପାଇଁ ତା ରୁମକୁ ଗଲେ ଏବଂ ଡୋରରେ ମୃଦୁ ଠକ୍ ଠକ୍ କରି ଡୋର ଠେଲି ଭିତରକୁ ପଶିଗଲେ | ଦେଖିଲେ, ରାଜୁ ବେଡ଼ ଉପରେ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଶୋଇ ରହି ହାତରେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୁଠି ମାରୁଚି | ରାଜୁର ଆଖି ମମତାଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା |ମମତା : ଠିକ୍ ଅଛି ବେଟା, ମୁଁ କିଛି ମନେ କରୁନି୤ ସମସ୍ତେ ଏମିତି କରୁଛନ୍ତି |ମମତା ରାଜିର ବାଣ୍ଡକୁ ନ ଚାହିଁ ରହି ପାରିଲେ ନାହିଁ୤ ତା ବାଣ୍ଡର ଆକାର ଠିକ୍ ତା ବାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡର ଆକାର ପରି | ଏବେ ବି ବାଣ୍ଡଟା ଶକ୍ତ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଛି |

ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ଏକ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଚାହିଁ ରହିଲେ ଏବଂତାଙ୍କର କାମ ବାସନା ଜାଗ୍ରତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା |ମମତା : ମୁଁ ନିଶ୍ଚୟ କହିବି ଯେ ଏହା ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦୃଶ୍ୟ | ବେଟା, ତୋ ବାଣ୍ଡଟା କେତେ ସୁନ୍ଦର | ତୁ ଏଇଟା ତୋ ବାପାଙ୍କ ପାଖରୁ ଉତ୍ତରାଧିକାରୀ ସୂତ୍ରରେ ପାଇଛୁ | ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡଟା ବି ବହୁତ ବଡ଼ ଥିଲା |ଲାଜରେ ରାଜୁର ମୁହଁ ଲାଲ ହୋଇ ଉଠିଲା | କିନ୍ତୁ ମମତା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଉଥିଲା ଯେ ରାଜୁ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଘୋଡ଼ୋଉ ନ ଥିଲା ମମତାର ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠିଲା ଏବଂ ତା ବିଆ ଭିତର ଓଦା ହୋଇ ଯିବା ସେ ଅନୁଭବ କଲା | ସେ ବେଡ଼ ଉପରକୁ ଉଠିଗଲା |ମମତା : ଡାର୍ଲିଂ, ମୁଁ ଏହାକୁ ଛୁଇଁ ପାରିବି୤ ଏହା ଠିକ୍ ତୋ ବାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପରି ଦିଶୁଚି |ରାଜୁ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ | ମମତା ବେଡ଼ ନିକଟକୁ ଯାଇ ରାଜୁ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ହାତ ରଖିଲା | ସେଇଟା ବହୁତ ଉଷୁମ ଏବଂ ଶକ୍ତ ଲାଗୁଥିଲା |ବାଣ୍ଡରୁ ବାହାରିଥିବା ବୀର୍ଯ ଲାଘି ଭାରି ଖସଡ଼ା ଅନୁଭୁତ ହେଉଥିଲା |

ଅତି ମାତ୍ରାରେ କାମ ଉତେଜିତା ହୋଇ ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୁଠି ମାରିଲା |ରାଜୁ – ଆଃ.ବୋଉ, ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଚି | ଆଗରୁ କେହି କେବେ ମୋର ଏମିତି କରି ନ ଥିଲେ |ମମତା ମୁରକି ହସି ରାଜୁ ଉପରକୁ ଆଉଜି ଯାଇ ତାକୁ ଧୀରେ ଚୁମା ଦେଲେ | ସେ କେବଳ ନାଇଟୀ ପିନ୍ଧିଥିଲେ | ରାଜୁର ଆଖି ସିଧା ତଳକୁ ଯାଇ ତା ବୋଉର ଦୁଧ ଉପରେ ରହିଲା |ମମତା : ଡାର୍ଲିଂ ଆ, ବୋଉର ଦୁଧକୁ ଛୁଇଁ ଅନୁଭବ କର | ତୁ ମୋତେ ସେକ୍ସି ଅନୁଭବ କରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଦେଉଛୁ |ମମତା ଆର ହାତରେ ରାଜୁର ହାତକୁ ନେଇ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଲା | ରାଜୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ବୋଉର ଦୁଧକୁ ଆଦର କରି ଚିପିଲା |

ମମତା ଅନୁଭବ କଲା ତା ବିଆ ଭିତର ଓଦା ହୋଇ ଯାଉଛି |ମମତା : ହନି, ମୁଁ ମୋ ନାଇଟୀଟାକୁ ଖୋଲି ପକାଏ ବୋଲି ତୁ ଚାହୁଁଚୁ କି?ରାଜୁ ଜୋର ଜୋର ନିଃଶ୍ବାସ ନେବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ଧଇଁସଇଁ ହୋଇ ଉଠିଲା |ରାଜୁ – ହଁ ବୋଉ | ମୁଁ ସ୍ତ୍ରୀଲୋକ ଲଙ୍ଗଳା ହେବା କେବେ ବି ଦେଖିନି |ମମତା : ତାହେଲେ ଆ |ମମତା ରାଜୁକୁ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ତା ନାଇଟୀକୁ ଟାଣି ମୁଣ୍ଡ ଉପର ଦେଇ ଖୋଲି ପକେଇଲା | ସେ ରାଜୁକୁ ଚାହିଁଲା | ଦେଖିଲା ରାଜୁର ଆଖି ତା ଲଙ୍ଗଳା ଜଙ୍ଘ ଦୁଇଟାର ମଝି ଅଂଶ ଉପରେ ସ୍ଥିର ହୋଇ ଯାଇଛି |ସେ ବେଡ଼ ଉପରକୁ ରାଜୁ ପାଖକୁ ଉଠିଗଲା |

ରାଜୁର ହାତକୁ ଧରି ନେଇ ତା ବିଆ ଉପରେ ରଖିଲା |ମମତା : ସେଇଠି ଡାର୍ଲିଂ | ମୋ ବିଆକୁ ଅନୁଭବ କର |
ମୁଁ ବତେଇ ଦେବି ମୋତେ କେମିତି ଖୁସି କରିବୁ |ରାଜୁ ବୋଉର ବିଆ ଓଠକୁ ଆଦର କଲା | ମମତାର କାମ ବାସନା ଅଧିକ ଜାଗ୍ରତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ରାଜୁର ଆଙ୍ଗୁଳି ତା ବିଆ ଭିତରକୁ ପଶିବା ସେ ଅନୁଭବ କଲା |ମମତା : ଏବେ ରାଜୁ ଡାର୍ଲିଂ, ଏହା ହେଲା ମୋ ବିଆର ଭିତର ଓଠ | ମୁଁ ଆଶା କରୁଛି ତୁ ସେଗୁଡିକ ଫୁଲି ଉଠି ବଢ଼ିଯିବା ଅନୁଭବ କରୁଥିବୁ | ତୁ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ସେମିତି ଛୁଇଁଲେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ | ଠିକ୍ ସେଇଠାରେ ପୁରୁଷର ବାଣ୍ଡ ଭିତରକୁ ପଶେ | ଧୀରେ ତୋ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ତା ଭିତରକୁ ଖସେଇ ଦେଏ ଏବଂ ଭିତର ବାହାର କର | ହଁ ସେମିତି | ଆଃ.ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଚି |

ଓଃ ହନି, ତୋ ସୁନ୍ଦର ବାଣ୍ଡକୁ ସେଇଠି ପୁରେଇଲେ ମୁଁ ତୋତେ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବି | ମତେ ଠିକ୍ ସେଇଠି ବହୁତ ବହୁତ ଯତ୍ନର ସହିତ ଛୁଉଁ |ମମତା ତା ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ତା ବିଆ ଦାନା ପାଖକୁ ନେଲା |ମମତା : ତୁ ସେଠାରେ ଟିକିଏ ଟାଣ ଅନୁଭବ କରି ପାରୁଚୁ ନା?ରାଜୁ – ହଁ |ମମତା : ସେଇଟାକୁ ବିଆର ଦାନା କହନ୍ତି | ସେଇଟା ସବୁ ଠାରୁ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଅଂଶ |

ଯଦି ତୁ କେଉଁ ଝିଅ କି ସ୍ତ୍ରୀଲୋକର ସେହି ଅଂଶକୁ ଠକ୍ ଭାବରେ ଛୁଇଁବୁ, ତୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇ ଯିବୁ ଯେ ତୁ ତାକୁ ଗେହିଁ ପାରିବୁ |ଆଉ ପ୍ରକୃତରେ ତୁ ଯଦି ମୋର ତାକୁ ଆଉ କିଛି ଅଧିକ ସମୟ ଛୁଇଁବୁ ତାହେଲେ ତୋ ବୋଉ ତତେ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇବାକୁ ଦେବ | ତୁ ତାହା ଚାହିଁବୁ ନା?ରାଜୁ – ଓଃ, ହଁ ବୋଉ |ରାଜୁ ତା ବୋଉର ବିଆ ଦାନାକୁ ସାଉଁଳେଇ ଆଦର କରିବାକୁ ଲାଗିଲା | ସେ ବହୁତ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କଲା ଏବଂ ବୋଉକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ତା ମନରେ ଇଚ୍ଛା ଜାଗ୍ରତ ହେଲା |ମମତା : ଆଗେଇ ଆ |ମମତା ଗୁଣୁଗୁଣୁ ହେଲା ଏବଂ ରାଜୁର ଗୋଡ଼କୁ ମେଲେଇ ତାକୁ ନିଜ ଉପରେ ସହଜ କରିଦେଲା | ରାଜୁର ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆକୁ ଛୁଇଁଲା | ସେ ତା ହାତକୁ ତଳକୁ ନେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲା | ମମତା କଣ୍ଠରୁ ଫିସ୍ ଫିସ୍ କଥା ଶୁଭିଲା |ମମତା : ଭିତରକୁ ଦାବି ପୁରେଇ ଦେଏ | ଓଃ.ଡାର୍ଲିଂ, ବହୁତ ଭଲ |

କର.ଓଃ.ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଚି |ମମତା : ଓଃ.ଆଃ.ହଁ | ଡାର୍ଲିଂ ଗେହେଁ ମତେ | ତୋ ବୋଉକୁ ଗେହେଁ |ରାଜୁ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କଲା | ପ୍ରଥମେ ଧୀରେ ଧୀରେ, ତାପରେ ଜୋର ଜୋର ଲମ୍ବା ଷ୍ଟ୍ରୋକ୍ ମାରି ଗେହିଁଲା | ବାପା ପରି ବୋଉର ବିଆର ଅତି ଭିତରକୁ ବାଣ୍ଡକୁ ଦାବିଦେଇ ବୀର୍ଯ ଛାଡ଼ିଲା |ଖୁବ୍ ତୀବ୍ର ଭାବରେ ଏବଂ ବହୁ ପରିମାଣରେ ବୀର୍ଯ ତା ବାଣ୍ଡରୁ ମମତାର ବିଆ ଭିତରକୁ ପିଚିକି ଗଲା | ତାପରେ ରାଜି ତା ବୋଉ ଉପରେ ଶୋଇ ରହି ଜୋର ଜୋର ନିଃଶ୍ବାସ ନେବାକୁ ଲାଗିଲା |ମମତା ରାଜୁ ପିଠିକୁ ଆସେ ଆସ୍ତେ ଥାପୁଡେ଼ଇଲା | ରାଜୁର ଉତେଜନା କମିବାକୁ ଲାଗିଲା |

ତା ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡଟା ମମତା ବିଆ ଭିତରେ ନରମି ଛୋଟ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା | ରାଜୁ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକଲା |ମମତା : ନାହିଁ, ବାହାର କରନା | ତୁ ଯୁବକ ଅଛୁ | ମିନିଟ୍କ ବୁତରେ ତୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠିବ | ତାପରେ ତୁ ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋତେ ଗେହିଁ ପାରିବୁ |ଅଳ୍ପ କେତେ ମିନିଟ୍ ଭିତରେ ରାଜୁର ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠିଲା |

ସେ ପୁଣି ତା ବୋଉକୁ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା | ଏଥରକ ସେ ନିଜକୁ ବହୁ ପରିମାଣରେ ଆୟତ କରି ବହୁତ ସମୟ ଗେହିଁବା ପରେ ଯାଇ ବୀର୍ଯ ଛାଡ଼ିଲା |ସେହି ସକାଳ ଠାରୁ ମମତା ତା ପୁଅ ରାଜୁକୁ ନିୟମିତ ଭାବରେ କିଛି ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସପ୍ତାହକୁ ଥରେ କିମ୍ବା ଦୁଇ ଥର ତାକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଦେଲା |

ଯାହା ଫଳରେ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ବେଳେ ତା ବୋଉକୁ କ’ଣ ଭଲ ଲାଗେ ଏବଂ କ’ଣ ଭଲ ନ ଲାଗେ ରାଜୁ ଜାଣି ପାରିଲା |ଆଉ ଯେତେବେଳେ ସେ ତା ବୋଉର ସବୁ ଇଚ୍ଛା ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକତା ବିଷୟରେ ଅବଗତ ହୋଇଗଲା, ସେତେବେଳେ ମମତା ତାକୁ ନିଜ ବେଡ଼ରୁମରେ ନିଜ ପାଖରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଦେଇ ବାପାର ଭୂମିକା ନେବାର ସୁଯୋଗ ଦେଲା୤ ଏବେ ମମତାଙ୍କ ବୟସ ୪୯ ବର୍ଷ ଏବଂ ରାଜୁକୁ ୨୮ ବର୍ଷ |

ଏବେ ସେମାନଙ୍କର ସଂପର୍କ ଆଉ ମାଆ ପୁଅର ସଂପର୍କ ନୁହେଁ | ସେମାନେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଭଳି ଚଳୁଛନ୍ତି |ଗତ ୧୦ ବର୍ଷ ଧରି ସେମାନେ ନିୟମିତ ଭାବରେ ପ୍ରତିଦିନ ଗେହିଁବା ସୁଖ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି | ମମତା ଅନୁଭବ କରୁ ନାହାଁନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ ନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି | ରାଜୁ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ବେଳେ ସେ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେପରି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଗେହୁଁଛି | ସର୍ବୋପରି ମମତାଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପୁଅ ରାଜୁ ଏବେ ତାଙ୍କ ନୂଆ ସ୍ୱାମୀ, ତା ବାପାର ନୂଆ ରୂପ |

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: