ସେବତି ଖୁଡ଼ିର ମାଂସାଳ ଦୁଧ – Sebati Khudi Ra Masala Dudha

Install a new chat app and make fun with friends. Download Now

ମୋର ଯେତେବେଳେ ରାଉରକେଲାରୁ ଭୁବନେଶ୍ବର ବଦଳି ହେଲା, ସେତେବେଳେ ଯାଇ କୋଉଠି ରହିବି ବୋଲି ଭାରି ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଲି । ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଯେ ଭଲ ଘରଟିଏ ମିଳିବ ତା’ର କିଛି ଠିକଣା ନଥିଲା । ତା ସାଙ୍ଗକୁ ବାଚେଲରଙ୍କୁ ଘର ମିଳିବା ଏକ କଠିନ ବ୍ୟାପାର । ତେଣୁ ଭଲ ଘରଟିଏ ପାଇବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ମୋ ଶରତ ଦାଦାଙ୍କ ପାଖରେ ଆସି ରହିଲି । ଶରତ ଦାଦା ମୋ ବାପାଙ୍କ ସବା ସାନ ଭାଇ । ସେ ସେକ୍ରେଟେରିଏଟ୍ରେ କିରାଣୀ ଚାକିରୀ କରିଥିଲେ । ପରିବାର ସହିତ ଗୋଟିଏ ଭଡା ଘର ନେଇ ରହୁଥିଲେ । ପରିବାର କହିଲେ ଶରତ ଦାଦା, ସେବତୀ ଖୁଡି ଆଉ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସ୍କୁଲ ପଢ଼ୁଆ ପୁଅ । ମୁଁ ଆସି ରହିବା ପରେ ପିଲା ଦୁହିଁଙ୍କ ପାଠ ପଢ଼ା ଟିକିଏ ଦେଖା ଶୁଣା କଲି । ଦାଦା ସେକ୍ରେଟାରିଏଟ୍ କିରାଣୀ ଚାକିରିଆ । ଅଳ୍ପ ଦରମା । ମୋର ତ ବ୍ୟାଙ୍କ ଚାକିରୀ । ଘରର ସଉଦା ପତ୍ର ମୁଁ ପ୍ରାୟ କିଣି ଆଣୁଥିଲି । ତେଣୁ ଖୁଡି ମୋ ଉପରେ ଭାରି ଖୁସି ଥିଲେ । ଖୁଡିଙ୍କ ବୟସ ୪୦ ବର୍ଷ ଉପରେ ହେବ । ଗାଉଁଲି ମାଇକିନିଆ । ହେଲେ ରାଜଧାନୀକୁ ଆସି ରହିଲା ପର ଠାରୁ ଏହା ଭିତରେ ତାଙ୍କର ରଙ୍ଗ ଢ଼ଙ୍ଗ ସବୁ ବଦଳି ଗଲାଣି । ସବୁବେଳେ ପାନ ଖଣ୍ଡେ ପାଟିରେ ଜାକି ଥାଆନ୍ତି, ହସି ହସି କଥା ହୁଅନ୍ତି । ଭାରି ଫେସନ ହୁଅନ୍ତି । ହେଲେ ଶରତ ଦାଦା ଭାରି ସାଧା ସିଧା । ପଇସା ପତ୍ର ଖର୍ଚରେ ଭାରି ହିସାବୀ । ହିସାବୀ ହେବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ । କିରାଣୀ ଚାକିରୀରେ କେତେ ବା ଦରମା୍ । ଖୁଡିଙ୍କର ଆଡୁ ସାଡୁ ଅଯଥା ବରାଦକୁ ସେ ପୁରଣ କରି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ସେଥି ନେଇ ଖୁଡି ଦାଦାଙ୍କ ଉପରେ ସବୁବେଳେ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତି । ଖୁଡି ଓ ମୁଁ ବସି ଗପିବା ବେଳେ ଖୁଡି ଘରର ହାନିଲାଭ ଭଲମନ୍ଦ ସବୁ କଥା କହନ୍ତି । ସେଥର ରଜରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଇ ଖଣ୍ଡ ଦାମିକା ଶାଢ଼ୀ କିଣି ଆଣିଥିଲି । ପିଲା ଦୁହିଁଙ୍କ ପାଇଁ ବି ଡ୍ରେସ କିଣି ଦେଇଥିଲି । ଖୁଡିଙ୍କ ଖୁସି କହିଲେ ନ ସରେ । ତେଣୁ ଘରେ ମୋର ଆଦର ବହୁତ ବଢ଼ି ଯାଇଥିଲା । ଏବେ ଏବେ ଖୁଡିଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ଟିକିଏ ଟିକିଏ ଥଟ୍ଟା ମଜା ହେଉଥିଲି । ଖୁଡିଙ୍କ ବୟସ ୪୦ ଟପିଲାଣି । ତଥାପି ତାଙ୍କ ଚେହେରା ବେଶ୍ ଜବରଦସ୍ତ ଅଛି । ଗୋଲ୍ ଗାଲ୍ ଗୋରା ଛନ୍ ଛନ୍ ସୁନ୍ଦର ଦେହ, ଚାଲିଲା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଓସାରିଆ ମାଂସାଳ ପିଚା ଥଲ୍ ଥଲ୍ ହେଇ ନାଚୁଥାଏ । ତାଙ୍କୁ ନ ଚାହିଁ ମୁଁ ରହି ପାରୁ ନ ଥିଲି । ସଂଧ୍ୟାରେ ବ୍ୟାଂକରୁ ଫେରିବା ବାଟରେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଇ ଖଣ୍ଡ ସୁରଭି ଜର୍ଦା ଦିଆ ମିଠା ପାନ ଆଣିବା ପାଇଁ ମୁଁ ଭୁଲୁ ନଥିଲି । ବେଳେବେଳେ ତାଙ୍କ ପସନ୍ଦର ଫେସନ ଜିନିଷ ଆଉ ପରଫ୍ୟୁମ୍ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସୁଥିଲି । ଖୁଡି ଦିନକୁ ଦିନ ମୋତେ ଆଦର କରିବାକୁ ଲାଗୁଥିଲେ । କାଳେ ଦାଦା କ’ଣ ଭାବିବେ ବୋଲି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ହାତ ଘଣ୍ଟାଟିଏ ବି ଉପହାର ଦେଇଥିଲି । ଖୁଡି ଯେମିତି ମେଳାପୀ ସେମିତି ଗପୁଡି ।

ଆମେ ଦୁହେଁ ବସି ଗପିଲା ବେଳେ ସିଏ ନନ୍ଷ୍ଟପ୍ ଗପି ଚାଲନ୍ତି । ଦେହ ମୁଣ୍ଡରୁ ଶାଢ଼ୀ ଖସିଗଲେ ବି ତାଙ୍କର ସେଥି ପ୍ରତି ନଜର ନଥାଏ । ପତଳା ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ବଡ ବଡ ଉଚ୍ଚା ଦୁଧକୁ ଥରକୁ ଥର ନ ଚାହିଁ ମୁଁ ରହି ପାରେନାହିଁ । ସେଦିନ ଖୁଡି ଲାଲ ରଙ୍ଗର ପତଳା ବ୍ଲାଉଜଟାଏ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ବ୍ଲାଉଜ ତଳେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନ ଥିଲେ । ଟାଇଟ୍ ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦିଇଟା ଭିଡି ହୋଇ ଥିଲା । ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ପୁରା ବାରି ହୋଇ ପଡୁଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚାହିଁ ଥିବା ବେଳେ ସେ ମୋ ମୁହଁକୁ ଚାହିଁଲା ବେଳକୁ ମୋ ଆଖି ସହିତ ତାଙ୍କ ଆଖି ମିଶିଗଲା । ମୁରୁକି ହସି ଦେଇ ଖୁଡି କହିଲେ – କ’ଣ ରବି, ଆଜି ତ ମତେ ବହୁତ ଥର ଦେଖୁଚ । ମୋ ଦେହକୁ ଏତେ ଥର କ’ଣ ଚାହୁଁଚ ଯେ । ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଟିକିଏ ଅପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଗଲି । ତଥାପି ସାହସ କରି କହିଲି – ନାହିଁ ମ ଖୁଡି.ସେ କିଛି ନୁହଁ । ତମ ଶାଢ଼ୀଟା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହେଇଚି ତ.

ଖୁଡି ହସି ଦେଇ କହିଲେ – ରବି, ତମେ ଭାରି ଚାଲାକ ଅଛ । ହେଲେ ଭାରି ଡରୁଆ । ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଗୋଟି ସୁଦ୍ଧା ଝାଳେଇ ଗଲି । କହିଲି – ଖୁଡି, ତମେ ପରା କୁହ, ତମେ କାଳେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନକଥା ବୁଝିପାର । ତାହେଲେ ମୋ ମନ କଥା.ସେ ନ ଜାଣିବା ଭଳି ମୋତେ ଚାହିଁଲ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଧରି ପକେଇଲି । ସେ ଚାରି ଆଡକୁ କନ କନ ହୋଇ ଚାହିଁଲେ । ମୋ ହାତକୁ ଠେଲି ଦେଇ ମୋତେ ଟିକିଏ ଚୁମୁଟି ଦେଇ ଉଠି ଘର ଭିତରକୁ ପଳେଇଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ରୋଷେଇ ଘରେ ଦେଖିଲି । ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥିଲେ । ମୁଁ ଆଗ ପଛ କିଛି ନଭାବି ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି । ସେ ଖାଲି ହସୁଥିଲେ୍ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପୁଚକା ଗାଲରେ ଚୁମାଟାଏ ମାରିଦେଲ । ସେ କହିଲେ – ଉହୁଁ.ଛାଡ ମତେ.ପିଲା ଦିଇଟା ଦାଣ୍ଡ ଘରେ ପଢ଼ୁଛନ୍ତି ପରା । କାଳେ ଚାଲି ଆସିବେ । ତମେ ଟିକିଏ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ପାଠପଢ଼ା ଦେଖ । ଜାଣିଲି ଖୁଡିଙ୍କର ତାହେଲେ ମନ ଅଛି । ସୁବିଧା ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ଖୁଡି ଦବାକୁ ମନା କରିବେନି । ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଗଲି । ମୋ ମନ ଖାଲି ଆକାଶରେ ଉଡିଲା । ଖୁଡି ଏଥର ମତେ ଦେଖିଲେ କଣେଇ କଣେଇ ଚାହିଁ ହସୁଥିଲେ । ତାପର ଦିନ ସକାଳେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଗଲା ବେଳେ ଖୁଡି ମୋତେ ଡାକି କହିଲେ – ରବି, ବ୍ୟାଙ୍କରେ ତମର ଲଞ୍ଚ ସମୟ କେତେବେଳେ । ମୁଁ ପଚାରିଲି – କାହିଁକି । ସେ କହିଲେ – ନାର୍ହି, ମୁଁ ଏମିତି ପଚାରୁଥିଲି । ମୁଁ କହିଲି – ଲଞ୍ଚ ସମୟ ଦୁଇଟାରୁ ସାଢ଼େ ଦୁଇଟା । କିନ୍ତୁ ମୋର ଗୋଟାଏ ପରେ ସେମିତି କିଛି କାମ ନଥାଏ । ଖୁଡି କହିଲେ – ସେତେବେଳେ ଆସି ଘର ଆଡେ ଟିକେ ବୁଲି ଦେଇ ଯାଉନ । ଘରେ କେହି ନ ଥିବେ ତ । ଆସିଲ୍ ଦିଇ ଜଣ ନିରୋଳାରେ ବସି ଟିକିଏ ଗପନ୍ତେ୍ । ମୁଁ ହସିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରି ମୁଣ୍ଡ ଟୁଙ୍ଗାରି ହଁ କଲି ।

ମୋ ହୃଦ୍ ସ୍ପନ୍ଦନ ସେତେବେଳକୁ ଘଣ୍ଟାକୁ ୪୦୦ କି.ମି. ବେଗରେ ଦୌଡୁଥିଲା । ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଯାଇ ପହଞ୍ଚିଲି । ହେଲେ କାମରେ ଜମା ମନ ଲାଗିଲା ନାହିଁ । ମୋ ମନଟା ଯାଇଁ ଖୁଡିଙ୍କ ପାଖରେ ଥିଲା । ମନ ଭିତରଟା ଭାରି ଛଟପଟ ଲାଗୁଥିଲା । ସାଢ଼େ ବାରଟା ବେଳକୁ ଟିକିଏ କାମ ଅଛି ବୋଲି କହି ବାଇକ୍ ଧରି ସିଧା ଘରକୁ ପଳେଇ ଆସିଲି । ଛାତି ଧଡପଡ ହେଉଥାଏ । ମନ ଥୟ ହେଉ ନ ଥାଏ । କଲିଂ ବେଲ୍ ମାରିଲି । ଖୁଡି କବାଟ ଖୋଲିଲେ । ତାଙ୍କ ମୁହଁ ହସ ହସ ଦିଶୁଥିଲା । ଆଃ.ଖୁଡି ଭାରି ସୁନ୍ଦରୀ ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ । ଦାଦା ଅଫିସ ଯାଇ ସାରିଥିଲେ । ପିଲାମାନେ ସ୍କୁଲକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଘରେ ଏବେ ଖୁଡି ଏକୁଟିଆ । ଖୁଡି ଭିତରୁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରୁ କରୁ କହିଲେ – ବାଃ.ପୁରା ରାଇଟ୍ ଟାଇମ୍ ତ । ବ୍ୟାଙ୍କ ବାଲାଙ୍କର ସବୁ କାମ ପରଫେକ୍ଟ । ମୁଁ ହସିଦେଲି । ଖୁଡି ସିଧା ତାଙ୍କ ବେଡରୁମକୁ ଚାଲିଲେ । ସେ ଯାଇ ବେଡ୍ ଉପରେ ବସିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଯାଇ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଲି । କିଛି ସମୟ ନୀରବରେ ବସିବା ପରେ ଖୁଡି ହସି ଦେଇ କହିଲେ -ଏମିତି ବସି ଥିବା ନା କ’ଣ? ମୋର ବହୁତ କାମ ଅଛି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଚାହିଁଲି । ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ କାମୁଡିଲେ । ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ରହି ପାରିଲି ନାହିଁ । ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କୁ ଦୁଇ ହାତରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି । ତାଙ୍କୁ ବେଡରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତାଙ୍କ ଗାଲ ଓ ଓଠରେ ଚୁମା ମାରିଲି । ସେ ବାଧା ନଦେଇ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଲେ ।

ମୁଁ ଅସମ୍ଭାଳ ଉତେଜନାରେ ତାଙ୍କ ଗୋଟାକ ଯାକ ଦେହ ସାଉଁଳେଇ ପକେଇଲି । ଖୁଡିଙ୍କ ଓଠକୁ କାମୁଡି ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି । ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦଳି ପକେଲି । ବ୍ଲାଉଜ ଉପରୁ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ସୁବିଧା ହେଉ ନାହିଁ ବୋଲି ବୁଝି ଖୁଡି ବ୍ଲାଉଜର ବୋତାମ ଖୋଲି ଦେଇ ଦୁଧ ଯୋଡାକୁ ବାହାରକୁ ବାହାର କରି ଦେଲେ । ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦେଖି ମୋ ଦେହ କ’ଣ ହୋଇଗଲା । ଓଃ.ମସ୍ତ ଗୋରା ଗୋରା ମାଂସାଳ ଦୁଧ । ଅଳ୍ପ ନରମ ହେଇ ଗଲାଣି । ହେଲେ ମୁଁ ଦିଇ ହାତରେ ଆଦର କରି ମୁଠେଇ ଦଳିବା ବେଳକୁ ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଲା । ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବା ବେଳେ ଖୁଡି ଆଃ.ଆଃ.ଉଃ.ଉଃ ହେଇ ମୋତେ ଜୋରରେ ଜାବୁଡି ଧରିଲେ । ତାଙ୍କ ବାଆଁ ହାତ ନେଇ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟର ଜି ର ପାଖ ଅଣ୍ଡାଳି ପକେଇଲେ । ମୁଁ ଆଉ ସଂଭାଳି ନପାରି ମୋ ଜିନ୍ସ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି କେଇଲି । ଚଡି ଖୋଲି ପକେଇବାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଯେମିତି ବାହାରକୁ ଡେଇଁ ପଡିଲା । ଉତେଜନାରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଗରମ ହେଇ ପୁରା ଟିଙ୍ଗେଇ କରିଥିଲା । ମୋର ୮ ଇଞ୍ଚ ମସ୍ତ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ । ଖୁଡି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖିଦେଇ ଡବ ଡବ କରି ମୋତେ ଚାହିଁ ରହିଲେ । ତାପରେ ଛେପ ଢ଼ୋକି ହସି ଦେଲେ । କହିଲେ – ବାପରେ ବାପ, ତମର ଏଇଟା ତ ଭାରି ତାଗଡା ହେଇଚି । ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କୁ ଭୋକିଲା ଆଖିରେ ଅନେଇଲି । ତାଙ୍କର ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲିବାକୁ ହାତ ବଢ଼େଇବା ବେଳକୁ ସେ କହିଲେ – ନାଇଁ ଥାଉ । ଇଏ ଦିନ ବେଳାଟା, ମତେ ମାରିବ ନା କ’ଣ.କିଏ ଯଦି କେତେବେଳେ ପଳେଇ ଆସିବ । ଖୁଡି ତାଙ୍କ ପିଚାକୁ ଟେକି ଶାଢ଼ୀ ଆଉ ସାୟାକୁ ଅଣ୍ଟା ଉପରକୁ ଟେକି ଦେଲେ । ମୋ ଆଗରେ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବିଆ ଦେଖେଇବାକୁ ତାଙ୍କର ଟିକିଏ ବି ଲାଜ ନ ଥିଲା ।

ତାଙ୍କ ଗୋରା ତକ ତକ ଚିକଣା ମାଂସାଳ ଜଙ୍ଘକୁ ଦେଖି ମୁଁ ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ପଡିଲି । ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧିଟା ପୁରା କଳା କଳା ବାଳରେ ଭରପୁର । ତା ଭିତରେ ବିଆ କୋଉଠି ଲୁଚିକରି ଥିଲା ଜମା ଜଣା ପଡୁ ନ ଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ହାତ ନେଇ ସେଇ ଘଞ୍ଚ ବାଳରେ ମାରିଲି । କଳା କଳା ରେଶମୀ ବାଳ ହାତକୁ ଖୁବ୍ ମୁଲାୟମ ଲାଗୁଥିଲା । ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ବାଳକୁ ଆଡେଇଲି । ଓଃ .ଭିତରଟା ଗୋଲାପ ଫୁଲ ପରି କୋମଳ । ବିଆରସରେ ଭିଜିଯାଇ ସନ୍ତ ସନ୍ତିଆ ଲାଗୁଥିଲା । ଖୁଡିଙ୍କ କାନ ପାଖକୁ ମୁହଁ ନେଇ କହିଲି – ଖୁଡି, ତମ ସେଣ୍ଟିଟା କୋଉଠି ମୁଁ ତ ଜାଣି ପାରୁନି । ଖୁଡି ଫେଁ କିନା ହସି ଦେଇ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଭିଡି ନେଇ କହିଲେ – ସେ ସେଣ୍ଟି ଫେଣ୍ଟି କଥା ଛାଡ.ପରେ ଦେଖିବ । ଆଗେ ବିଆ କଥା ବୁଝି ସାର । ତମ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି । ଆଗ ମୋ ବିଆରେ ତମ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲ । ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଚାହିଁଲି । ରାଣ୍ଡି ମାଇକିନିଆ ଭଳି ଖୁଡି ମୋ ମୁହଁକୁ ଚାହିଁ ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ଦୁଇଟାକୁ ମେଲାକରି ଧରି ଆଣ୍ଠୁ ମାଡି ବସି ହାମୁଡେଇ ପଡିଲି । ମୁହଁ ଲଗେଇ ତାଙ୍କ ରସୁଆଳ ବାଳୁଆ ବିଆକୁ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି । ଖୁଡି ପୁରା କିଲବିଲ ହୋଇଗଲେ । ମୁହଁକୁ ଉଠେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆ ଫାଟରେ ଲଗାଇଲି । ବିଆ ଓଠରେ ବାଣ୍ଡ ଅଗକୁ ଘଷିଲି । ଆଃ.ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରି ପଡିଥାନ୍ତା କି କଣ? ଟିକିଏ ରହି ଯାଇ ଖୁଡିଙ୍କି ଚାହିଁଲି । ସିଏ ଭେଳିକି ଖାଇଲା ଭଳି ମୋତେ ଚାହିଁଥିଲେ । ମୁଁ ଅଦ୍ଭୁତ ଉନ୍ମାଦନାରେ କମ୍ପୁଥିଲି । ଏଥର ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ମୁହଁରେ ଲଗେଇଲି । ପିଚାକୁ ମାଡି ଦେବାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡର ଅଧା ପଚ୍ କରି ବିଆ ଫାଟ ଭିତରେ ପଶିଗଲା । ଓଃ.ବିଆ ଭିତରଟା ଭାରି ଗରମ ଲାଗୁଥିଲା । ଖୁଡିଙ୍କ ପିଠି ତଳେ ହାତ ପୁରେଇ ଜାବୁଡି ଧରି ପିଚାକୁ ଟେକି ଠେସ ମାରିଲି । ବାଣ୍ଡଟା ପୁରା ମୂଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା । ଆଃ.ଆହାଃ.ହେଇ ଖୁଡି ହାତ ବଢ଼େଇ ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ପକେଇଲେ । ସତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ବି ସେମିତି ମସ୍ତ ଆଉ ତାଗଡା ହୋଇଥିଲା ।

ମୁଁ ଉତେଜନା ସମ୍ଭାଳି ପାରୁ ନଥିଲି । ଖୁଡିଙ୍କ ଗାଲ ଓ ଓଠକୁ କାମୁଡି ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି । ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ମୋ ମୁହଁକୁ ଘଷି ପିଚାକୁ ହଲେଇ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ କଚ୍ କଚ୍ ଶବ୍ଦ କରି ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଖସରୁ ଥିଲା । ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଭିତର ସେତେବେଳକୁ ଭାରି ଲାଳୁଆ ହୋଇ ସାରିଥିଲା । ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଚାହିଁଲି । ତାଙ୍କ ଗୋରା ମୁହଁଟା ପୁରା ଲାଲ ପଡି ଯାଇଥିଲା । ଜୋରରେ ସେ ସଁ ସଁ ନିଃଶ୍ବାସ ନେଉଥିଲେ । ଆଉ ବେଶୀ ସମୟ ଗେହିଁ ପାରିଲି ନାହିଁ । ଜୀବନରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଗେହିଁବାର ଉତେଜନାକୁ ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁ ନଥିଲି । ଅସହ୍ୟ ଆନନ୍ଦରେ ମୋବ୍ ଗାଣ୍ଡିକୁ ହଲେଇବାର ବେଗ ହଠାତ୍ ବଢ଼ିଗଲା । ଗୋଟିଏ କାମୁକ ପୁରୁଷ ପରି ଖୁଡିଙ୍କ ମୁହଁ ସାରା ମୁଁ ଚୁମାଦେବାକୁ ଲାଗିଲି । ପିଚାକୁ ଜୋରରେ ମାଡି ଧରିଲି । ଆଃ.ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଆନନ୍ଦରେ ମୁଁ ଆତ୍ମହରା ହୋଇଗଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପ୍ରଚୁର ବୀର୍ଯ ପିଚକାରୀ ମାରିବା ଭଳି ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପିଚିକି ଗଲା । ଖୁଡି ଜାଣି ପାରି ମୋତେ ଜୋରରେ ଭିଡି ଧରିଲେ । ଚରମ ତୃପ୍ତିରେ ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କୁ ଚାହିଁଲି । ଖୁଡି ହସିଦେଇ କହିଲେ – ଏଥର ଉଠ । ମୁଁ କହିଲି – ରାଗିଲନି ତ ଖୁଡି । ମୁଁ ମୋଟେ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ । ତେଣୁ ଶୀଘ୍ର ବାହାରି ଗଲା । ତମକୁ ଭଲ ଲାଗି ନଥିବ । ଖୁଡି ହସି ଦେଇ ମୋ ପିଠି ସାଉଁଳେଇ ଦେଇ କହିଲେ – ଉହୁଁ.ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଲା । ଏଇଟା ବୋଧେ ତମର ପ୍ରଥମ ଥର । ଆଉ କେତେଥର ଗେହିଁ ସାରିବା ପରେ ତମେ ବି ଏକ୍ସପର୍ଟ ହେଇଯିବ । ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନି । ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କ ଉପରୁ ଉଠିଲି ।

ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଲାଳ ସଡ ସଡ ହୋଇ ନରମି ଯାଇ ତଳକୁ ଓହଳି ଥିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାହିଁ ଖୁଡି ଫେଁ କିନା ହସି ଦେଲେ । ମୁଁ ଧୋଇ ହେବାକୁ ବାଥରୁମ୍ କୁ ପଳେଇଲି । ଖୁଡି ବି ଲାଟ୍ରିନ୍ ଭିତରେ ପଶିଲେ । ଦୁହେଁ ବାଥରୁମରୁ ଫେରିବା ପରେ ଖୁଡି ଯାଇ ଟିକେ ଚା କରି ଆଣିଲେ । ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ବହୁତ ସମୟ ହେବ ଆସି ଥିବାରୁ ମୁଁ ଟିକିଏ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇ ପଡୁଥିଲି । ମୋ ବ୍ୟସ୍ତ ହେବା ଦେଖି ଖୁଡି ତେରେଛି ଚାହାଁଣୀ ମାରି କହିଲେ – ଏତେ କ’ଣ ତରତର ହେଉଛ ମଁ । ପିଲାମାନେ ସ୍କୁଲରୁ ଆସିବାକୁ ଆହୁରି ଡେରି ଅଛି । ଆସୁନ ଆଉ ଥରେ ଗେହିଁଦେଇ ଯିବ । ମୋର ବି ପୁରା ମନ ଶାନ୍ତି ହେଇନି । ଭିତରଟା ମୋର ଭାରି ଗଲୁ ହଉଚି । ମୋର ବି ଆଉ ଥରେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା । ବାଣ୍ଡଟା ବି ଶକ୍ତ ହୋଇ ସାରିଥିଲା । ହେଲେ ଲାଜରେ ଖୁଡିଙ୍କି ଭରସି କହି ପାରୁ ନଥିଲି । କାରଣ ଏତେ ବଡ ମାଇକିନିଆ ଟାଏ, ତା ସାଙ୍ଗକୁ ମୋ ନିଜର ଖୁଡି । ମୁଁ ହସି ଦେଇ ପୁଣି ମୋ ପେଣ୍ଟ ଖୋଲିଲି । ଖୁଡିଙ୍କି କହିଲି – ପ୍ଲିଜ ଖୁଡି.ତମେ ଏଥର ମନା କରନି । ତମର ସବୁ ଲୁଗା ପଟା ଖୋଲି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ପଡ । ପ୍ଲିଜ ଖୁଡି.ପ୍ଲିଜ.ମନାକର ନାହିଁ । ଖୁଡି ଆଉ ମନା କରି ପାରିଲେ ନାହିଁ । କାଂଥ ଘଂଟାକୁ ଚାହିଁ କହିଲେ – ହଉ, ତମକୁ ପାରି ହେବନି । ଖୁଡି ଚଟା ପଟ୍ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ, ସାୟା ଓ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲି ପକେଇଲେ । ମୁଁ ବି ପୁରା ଲଂଗଳା ହୋଇଗଲି । ତାଙ୍କୁ ମାଡି ବସି କୁଣ୍ଢେଇ ଚୁମା ଦେଲି । ସତରେ ଖୁଡିଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହଟା ଖୁବ୍ ମସ୍ତ ହୋଇଥିଲା ।

ଖୁଡି ପୁରା ଜବର ମାଇକିନିଆ । ତାଙ୍କର ମାଂସାଳ ଓସାରିଆ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦିଇ ହାତରେ ଧରି ଖୁବ୍ ସାଉଁଲେଇଲି । ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକି ଆଡେଇ ଦେଖିଲି । ଖୁଡିଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କଣାକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟଙ୍ଗ ଟଙ୍ଗ ହେଇ କମ୍ପି ଉଠିଲା । ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରିଲି । ପିଚାକୁ ଚାପି ପକେଇ ଖୁଡି ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲେ -ଯାଃ.ତମର ସବୁ ଆଡେ ନଜର । ମୁଁ ହସି ଦେଲି । ଖୁଡିଙ୍କ ପାଚିଲା ବେଲ ଭଳି ଦୁଧ ଦିଇଟାକୁ ଧରି ଖୁବ୍ ଦଳିଲି । ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକି କାମୁଡି ଚୁଚୁମିଲା ବେଳେ ସିଏ ଉତେଜନାରେ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଲେ । ତାଙ୍କର ଦେହ ଓ ମୁହଁ ସେତବେଳକୁ ନାଲି ପଡି ଗଲାଣି । ମୁଁ ଆଉ ଡେରି କଲିନି । ଖୁଡିଙ୍କି ମାଡି ବସିଲି । ତର ତର ହୋଇ ମୋ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆ ମୁହଁରେ ଲଗେଇଲି ଏବଂ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଲି । ଆଃ.ଭାରି ସୁଖ ସତରେ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଦଳି ହୋଇ ପଶିବା ବେଳେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ଖୁଡି ବି ଏବେ ପୁରା ଗରମରେ । ଆନନ୍ଦରେ ଗାଣ୍ଡିକି ଟେକି ପକାଉ ଥିଲେ । ମୋତେ ଥରକୁ ଥର ଭିଡି ଧରୁଥିଲେ । ମୁରୁକି ହସି ଚାପା କଂଠରେ କହିଲେ – ହେଇତି.ମୋଟେ ତରତର ହୁଅନି. ସଂଭାଳି କରି ହାଉଲେ ହାଉଲେ କର.ଭାରି ଆନନ୍ଦ ଲାଗୁଚି.ସତରେ ଭାରି ଆନନ୍ଦ. ତମ ଯନ୍ତ୍ରଟା ପୁରା ଖପେଇ କରି ପଶିଚି ମୋ ଗାତ ଭିତରେ । ଆଃ.ଆଃ. ମୁଁ ସେତେବେଳକୁ ସପ୍ତମ ସ୍ବର୍ଗରେ । ଖୁଡିଙ୍କୁ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ମୁଁ ଭାରି ଆତ୍ମ ସଂନ୍ତୋଷ ଅନୁଭବ କରୁ ଥିଲି ।

ଖୁଡି ମଝିରେ ମଝିରେ ମୋ ପିଚାକୁ ତାଙ୍କ ଦିଇ ହାତରେ ଜାବୁଡି ଧରୁଥିଲେ । କାମ ଉତେଜନାରେ ତାଙ୍କ ମୁହଁଟା ଫଣ ଫଣେଇ ଯାଇଥିଲା । ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପାଖାପାଖି ଗେହିଁ ସାରିବା ବେଳକୁ ମୁଁ ଆଉ ସଂଭାଳି ପାରୁ ନଥିଲି । ଖୁଡିଙ୍କ କାନରେ କହିଲି – ଖୁଡି, ଏଇନା ମୋର ବାହାରିବ । ଖୁଡି ସଁ ସଁ ନିଃଶ୍ବାସ ଛାଡି କହିଲେ – ଆଉ ଟିକିଏ.ଆଉ ଟିକିଏ.ଆଃ.ଆଃ.ଓଃ.ରବି.ଆଃ. ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆରୁ ଗରମ ରସ ଖସିଲା ବୋଧେ । .ଇସଃ.ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଖେଞ୍ଚି ହୋଇ ରସ ସବୁ ବାହାରକୁ ବାହାରି ଆସୁଥିଲା । ଖୁଡିଙ୍କର ବିଆରସ ଭାରି ବହଳିଆ । ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ଖୁଡିଙ୍କୁ ଭିଡିଧରି ତାଙ୍କ ମୁହଁସାରା ଚୁମା ଛାଇଦେଲି । ପିଚକାରୀ ମାରିବା ଭଳି ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପ୍ରଚୁର ବ ର୍ଯ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରକୁ ବାହାରିଗଲା । ଓଃ.ଚରମ ସୁଖ.ଚରମ ଆନନ୍ଦରେ ମୋ ଦେହ ଝଣ ଝଣ ହୋଇଗଲା । ଖୁଡିଙ୍କ ଓଠ ଫାଙ୍କରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟିର ଧାରେ ହସର ଝଲକ ଝଲସି ଉଠିଲା । ଦୁହେଁ କିଛି ସମୟ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହୋଇ ପଡି ରହିଲୁ । ତାପରେ ଅଲଗା ହେଲୁ । ମୁଁ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ପଳେଇ ଗଲି । ଗଡ ଜିତଲା ଭଳି ମନଟା ଭାରି ଖୁସି ଲାଗୁଥିଲା । ବ୍ୟାଙ୍କ କାମ ସାରି ଘରକୁ ଫେରି ଫ୍ରେସ ହୋଇ ସାରିବା ବେଳକୁ ଖୁଡି ଚା କପ୍ ଧରି ଆସି ପହଞ୍ଚିଲେ । ଖୁଡି ଭାରି ଖୁସି ଦିଶୁଥିଲେ । ନଇଁ ପଡି ମୋ ହାତକୁ ଚା କପ୍ ବଢ଼େଇବା ବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଛାତିରୁ ଶାଢ଼ୀ ଖସିଯାଇ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ ଆବୃତ୍ତ ଦୁଧ ଦେଖା ଗଲା ।

ମୁଁ ଭୋକିଲା ଆଖିରେ ଚାହିଁବା ବେଳକୁ ଖୁଡି ମୁରୁକି ହସିଦେଇ ପଳେଇ ଗଲେ । ମୋ ଦେହରେ ଯେମିତି ନିଆଁ ଲାଗିଗଲା । ଚା କପ୍ଟା ରଖି ଦେଇ ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କ ପଛେପଛେ ଗଲି । ଖୁଡି ତାଙ୍କ ବେଡ୍ରୁମ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲେ । ମୁଁ ବେଡ୍ରୁମ୍ ଭିତରକୁ ପଶିଯାଇ ତାଙ୍କୁ ପଛ ପଟରୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି । ଛାତି ଉପରକୁ ଆଉଜେଇ ଆଣି ଦୁଇ ହାତରେ ଶାଢ଼ୀ ଓ ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । ଖୁଡି କହିଲେ – ଆରେ.ଇଏ କ’ଣ କରୁଛ । ଛାଡ ପିଲାମାନେ ଘରେ ଅଛନ୍ତି କାଳେ ଚାଲି ଆସିବେ । ଖୁଡିଙ୍କ ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଇ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ପକେଇ କହିଲି – ନାଇଁମ ଖୁଡି, ସେମାନେ ପାଠ ପଢ଼ୁଛନ୍ତି । ଖୁଡି ନାହିଁ ନାହିଁ ହେଲେବି ମୋ ଛାତି ଉପରୁ ଅଲଗା ହେଉ ନଥିଲେ କି ପଳେଇ ଯାଉ ନଥିଲେ । ମୁଁ କହିଲି – ଖୁଡି, ତମେ ଦବନି । ଖୁଡି କହିଲେ – ଯାଃ.ଇଏ କ’ଣ ଦବା ବେଳ । ମୁଁ କହିଲି – ନାଇଁମ ଖୁଡି.ମୁଁ ତମକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଦବା କଥା କହୁନି । ଗୋଟାଏ ଚୁମା ଦବନି । ଖୁଡି କହିଲେ – ହଁ, ଦଉଚି । ଖୁଡି ବୁଲି ପଡି ମୋ ବେକ ଚାରିପଟରେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ହାତ ଗୁଡେଇ ମୋ ଛାତିରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚାପି ମୋ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲେ । ମୁଁ ମୋ ବାଆଁ ହାତଟା ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ଓ ସାୟା ଭିତରେ ପୁରେଇ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ହାତ ମାରିବା ବେଳକୁ ଖୁଡି କହିଲେ – ଯାଃ.ତମେ ଭାରି ଇଏ । ଛାଡ.ଛାଡିଲ ମତେ । ତମ ଦାଦାଙ୍କ ଆସିବା ବେଳ ହେଲାଣି ।

ମୁଁ ଆଙ୍ଗୁଠି ଟାଏ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରକୁ ଦାବି ଦେଲି । ଖୁଡି ଚିହିଙ୍କି ଉଠି ମୋତେ ପେଲି ଦେଇ କହିଲେ – ଆରେ.ଇଏ କ’ଣ କରୁଚ । ତମେ ଗଲ ଏଠୁ । ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ରସରେ ଓଦା ଆଙ୍ଗୁଠିଟାକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଆର ହାତରେ ଖୁଡିଙ୍କୁ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣିଲା ବେଜକୁ ବାହାରେ ବାଇକ ରହିବାର ଶବ୍ଦ ଶୁଭିଲା । ଖୁଡି କହିଲେ – ହେଇ ତମ ଦାଦା ଆସିଲେଣି । ତମେ ଗଲ ଆଗ । ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କୁ ଛାଡି ତରତରରେ ତାଙ୍କ ବେଡରୁମ୍ରୁ ପଳେଇ ଆସିଲି । ତା ପରଠାରୁ ସବୁ ଦିନେ ସାଢ଼େ ବାରଟା ବେଳେ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ବାହାରି ଆସୁଥିଲି । ଖୁଡି ମୋତେ ଚାହିଁକରି ରହୁଥିଲେ । ଘରେ ସେତେବେଳେ ଆଉ କେହି ନଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବେଡରୁମ୍ରେ ଦୁହେଁ ଖୁବ୍ ମସ୍ତି କରୁ । ପୁରା ଦେଢ଼ ଘଣ୍ଟା ଖୁଡିଙ୍କୁ ମସ୍ତ କରି ଗେହିଁବା ପରେ ବ୍ୟାଙ୍କକୁ ଫେରେ । ମୋ ଖୁଡି ଜଣେ ଭାରି ସେକ୍ସି ମାଇକିନିଆ । ତାଙ୍କ ପାକଳ ବିଆ ଭାରି ଗରମ । ଭାରି ରସୁଆଳ । ମୁଁ ନୂଆ ଘର ନେବାପରେ ତାଙ୍କ ଘର ଛାଡିଲା ବେଳକୁ ସେ କାନ୍ଦୁଣୁ ମାନ୍ଦୁଣୁ ହୋଇଗଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ କାନରେ କହିଲି – ଖୁଡି ଏମିତି କାହିଁକି ପିଲାଙ୍କ ଭଳି ହଉଚ ।

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: