ସାଙ୍ଗ ଭଉଣୀ ର ଗିହାଣିଆ ବିଆ – Sanga Bhauni Ra Gihania Bia

Sanga Bhauni Ra Gihania Bia -bhauja.com

ହାଲୋ ମୁଁ ରଞ୍ଜନ , ପୁଣି ଥରେ ଆପଣଙ୍କ ମାନଙ୍କ କାମନାକୁ ଜାଗ୍ରତ କରିବାକୁ ଏକ ସତ ଘଟଣା କୁ ଉପସ୍ଥାପନ କରୁଛି।ଆଶା କରେ ସମସ୍ତ ଟୋକାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ନିଶ୍ଚୟ ଠିଆ ହୋଇ ଗେହିଁବାକୁ ମନ ହେବ ଓ ଟୋକିଙ୍କ ବିଆଭିତରୁ ପାଣି ବାହାରିବ।
ଏଇ ଘଟଣା ଆଜକୁ 15 ବର୍ଷ ତଳର, ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଗ୍ରାଜୁଏସ ପରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସହରରେ ରହି ଟ୍ଯୁସନ୍ କରୁଥାଏ। ମୋ ସଙ୍ଗେ ପଢ଼ୁଥିବା ରମେଶ ଏକ ସରକାରୀ ସ୍କୁଲରେ teacher ଥାଏ। ତାର ମାଟ୍ରିକ ଖାତା ଦେଖା କେନ୍ଦ୍ରାପଡା govt ହାଇ ସ୍କୁଲରେ ପଡିଥାଏ। ସେ ମୋତେ ଫୋନ୍ କଲା ଯେ ସେ ଖାତା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆସିବ ଆଉ ମୋ ପାଖରେ ରହିବ। ମୁଁ ବି ଏକୁଟିଆ ଥାଏ। ତାକୁ ଆସିବାକୁ ହଁ କରିଦେଲି। ଖାତା ଦେଖା April ମାସ ରେ , ମୋର ସେତେବେଳକୁ ଟ୍ଯୁସନ୍ ସବୁ ବନ୍ଦ ଥାଏ। ମୁଁ ସାଙ୍ଗକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥାଏ , ଆସିବ ବୋଲି। ସେ ଆସି ମୋ ରୁମରେ ପହଞ୍ଚିଲା। ସାଙ୍ଗରେ ଗୋଟାଏ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ।ମୁଁ ପଚାରିଲି କିଏ। ସେ କହିଲା ମୋ ସାନ ଭଉଣୀ ରୋଜୀ, ସେ ଯିଦି ଧରିଲା ତମ ସାଙ୍ଗରେ ଯିବି ଓ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସହର ବୁଲିବି। ମୁଁ କହିଲି ଭଲ ହେଲା ସେ ଆମକୁ ରୋଷେଇ କରି ଦେବ , ଆମର ଆଉ ଟେନ୍ସନ ରହିବନି। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଫ୍ରେସ ହେବାକୁ କହି ସମସ୍ତ ଙ୍କ ପାଇଁ ଚା ବନେଇଲି। ଫ୍ରେସ ହେବା ପରେ ବସି ଚା ପିଇଲୁ ଓ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଲୁ। ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟା ବେଳେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଭାସ୍କର ଟକିଜ୍ କୁ ଗଲୁ। 3 ଟା ବାଲ୍କୋନି ଟିକେଟ କିଣି ହଲ୍ ଭିତରେ ଶେଷ ଲାଇନ ରେ ବସିଲୁ। ଆମ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ମଝିରେ ରୋଜୀ ବସିଥାଏ। ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ରାଜ୍ ପଡିଥାଏ। ମୋ ସାଙ୍ଗ ର ଭଉଣୀ ହିସାବରେ ମୋର ତା ପ୍ରତି କିଛି ଖରାପ ନଜର ନଥିଲା। ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ଭିତରେ ସେ ମୋ ଆଡ଼କୁ ଆଉଜି ବସିଥାଏ। ସିଟ୍ ର ଚେୟାର ହ୍ଯାଣ୍ଡେଲ୍ ଉପରେ ମୋ ହାତ ଥାଏ। “ଆପ୍ କି ପ୍ୟାର୍ ମେ ହମ୍ ସମର୍ ନେ ଲଗେ” ଗୀତ ର ରୋମାଣ୍ଟିକ ସିନ୍ ଚାଲୁଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ସେ ତା ଆଣ୍ଠୁ କୁ ମୋ ଆଣ୍ଠୁ ରେ ଲଗଉଛି। ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ଭାବିଲି ଅଜାଣତରେ ବାଜୁଛି ବୋଲି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ସେ ଜାଣି ଜାଣି ବଜଉଛି। ମୁଁ କିଛି ରିଆକ୍ସନ୍ କଲିନି , ସେ ହଠାତ ତା ହାତକୁ ଆଣି ମୋ ହାତ ଉପରେ ଥୋଇଲା। ମୁଁ ହାତ ନ କାଢି ସେମିତି ବସିଥାଏ। ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ହାତ କୁ ମୋ ହାତ ରେ ଘସିଲା । ମୁଁ ଜାଣିଲି ଟୋକି ପୁରା ହିଟ୍ ହୋଇଗଲାଣି। ମୁଁ ତା ହାତକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ଦଳିଲି। ତା ଭାଈ ପାଖରେ ବସି ଥିବାରୁ ମୋର ସାହସ ହେଉ ନ ଥାଏ। ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ତାର ମୋ ଉପରେ ଦୁର୍ବଳତା ଅଛି। ଏହା ଭିତରେ ଫିଲ୍ମ ସରିଗଲା। ଆମେ ହୋଟେଲରେ ଖାଇ ସାରି ଘରକୁ ଫେରିଲୁ। ସେ ଖାଲି ମୋ ଆଡକୁ ସେକ୍ସି ନଜରରେ ଚାହୁଁଥାଏ। ମୋର ମନ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ଆଡ଼କୁ ଆକର୍ଷିତ ହେଉଥାଏ। ତା ଫିଗର ପ୍ରତି ମୋର ପ୍ରଥମ ଖରାପ ନଜର ଆସିଗଲା। ତା ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ଦୁଇଟା , ପତଳା ଅଣ୍ଟା ଓସାରିଆ ମାଂସାଳ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦେଖି ମୁଁ ପାଗଳ ହୋଇଗଲି। ରାତିରେ ସେ ଗୋଟିଏ ରୁମରେ ଓ ମୁଁ ଆଉ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଆଉଗୋଟିଏ ରୁମରେ ଶୋଇଲୁ। ଶୋଇବା ସମୟରେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ବିନୋଦ ମୋତେ ତା ଭଉଣୀ କୁ ବିବାହ କରିବାର ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଲା । କହିଲା ସେଇଥି ପାଇଁ ମୁଁ ତାକୁ ସାଙ୍ଗରେ ଆଣିଛି, ସେ ଆଉ ଆମ ଘରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି। ମୁଁ କହିଲି ଆମ ଘରେ ରାଜି ହୋଇଗଲେ ମୋର କିଛି ଆପତ୍ତି ନାହିଁ। ଏମିତି କଥା ହୋଇ ଶୋଇପଡିଲୁ। ତା ପରଦିନ ସେ ସକାଳ ୧୦ ଟା ବେଳକୁ ଖାତା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚାଲି ଗଲା। ରୁମରେ ମୁଁ ଆଉ ରୋଜୀ ଥାଉ । ମୁଁ ତାକୁ ପାଖକୁ ଡାକିଲି । କହିଲି ତୁମେ ଏଠାକୁ କଣ ପାଇଁ ଆସିଛ କହିଲ ? ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା କହିଲା ମୁଁ ଜାଣିନି । ମୁଁ ତା ହାତ ଧରି ମୋ ପାଖରେ ବସାଇ ଦେଲି। ସେ ମୁହଁ ତଳକୁ କରି ବସିଥାଏ। ମୁଁ ତା ମୁହଁକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ କହିଲି ତମେ ମୋତେ ସତରେ ବାହା ହେବ ? ସେ କହିଲା ତୁମକୁ ମୁଁ ପସନ୍ଦ ତ ? ମୁଁ ତା ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲି ବହୁତ ପସନ୍ଦ। ସେ ମୋ ଛାତିରେ ଆଉଜି ପଡ଼ିଲା ଆଉ ମୋତେ ତା ବାହୁରେ ଭିଡି ଧରିଲା। ତା ବଡ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ଛାତିରେ ଚାପି ହୋଇଗଲା। ଭଢିଆ ମୁଲାୟମ ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ନରମ ସ୍ପଞ୍ଜ ପରି। ମୁଁ ତା ଓଠ ଉପରେ ଆସ୍ତେ କିସ୍ କଲି। ସେ ବି ମୋତେ କିସ୍ କଲା। ମୁଁ ପୁଣି ତା ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ବାରେ ଲାଗିଲି ସେ ମୋ ସହ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା। ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଚିପିଲି।ତା ମୁହଁ ପୁରା ଲାଲ୍ ପଡିଗଲା। କହିଲା ଥାଉ ବାହାଘର ପରେ କରିବା। ମୁଁ କହିଲି , ମୁଁ ତ ତୁମକୁ ବାହା ହେବି , କଲେ କ୍ଷତି କଣ । ସେ କହିଲା ତମେ ମୋତେ ଧୋକା ଦେବନି ତ। ମୁଁ କହିଲି ତୁମ ଭାଈ ତ ମୋ ପାଇଁ ତୁମକୁ ଆଣିଛନ୍ତି ତୁମେ ଡରୁଛ କଣ ପାଇଁ। ମୁଁ ଏମିତି କଥା ଭିତରେ ତା ଦୁଧକୁ ଦଳୁଥାଏ ଓ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମୁଥାଏ। ତା ବେକ , କାନ ପାଖକୁ ଜିଭରେ ଚାଟିଲି , ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା। ମୁଁ ତା ଟପ୍ କୁ ଉପରକୁ ଟେକି ତା ବ୍ରା ଉପରୁ ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି। ସେ ଉହୁଃ ଆହାଃ ହୋଇ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା। ତାକୁ ଖଟ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ବାହାର କବାଟ ଭିତରୁ ଦେଇ ଦେଲି। ତା ପାଖକୁ ଆସି ତା ଟପ୍ କୁ ଟେକି ଖୋଲି ଦେଲି। ପୁଣି ତା ପୁରା ଶରୀର କୁ କିସ୍ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ତା ଲାଲ୍ କଲରର ବ୍ରା ଭିତରୁ ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକ ପିଚିକି ପଡି ମସ୍ତ ଦେଖାଯାଉଥାଏ। ତା ଭୁଣ୍ଡି ଟାଣ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଗଲା।ମୁଁ ବ୍ରାର ହୁକକୁ ଖୋଲି ଦେଲି ଏବଂ ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ପଦାକୁ ବାହାରି ପଡିଲା। ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରାଇ ଚୁଚୁମିଲି। ଗୋଟିଏ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିଲି ଆଉ ଗୋଟାଏ ହାତରେ ଅନ୍ୟ ଦୁଧକୁ ଦଳିଲି। ସେ କହିଲା ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି। ମୋ ଭିତରେ କଣ ହେଉଛି। ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ଦଳିଲି। ସେ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ନିଜେ ଖୋଲିଦେଲା। ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପୁରା ଓଦା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରୁ ବିଆ କୁ କାମୁଡ଼ି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି। ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି କୁ ଅଣ୍ଟା ତଳକୁ ଖସେଇ ଦେଇ ମୋ ମୁହଁ କୁ ଧରି ବିଆ ଉପରେ ଚାପିଧରିଲା। ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି ସେ ଗାଣ୍ଡୀ ଉଠେଇ ମଜା ନେଉଥାଏ। ତା ବିଆଭିତରୁ କିଛି ତରଳ ପଦାର୍ଥ ବାହାରି ଆସିଲା। ସେ କହିଲା ଶୀଘ୍ର ତୁମ ଜିନିଷ କୁ ମୋ ବିଆରେ ପୁରାଅ ତା ଭିତରେ ପ୍ରବଳ ଗଲୁ ହେଲାଣି। ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଲୁଙ୍ଗି ରୁ କାଢ଼ି ତା ମୁହଁ ଉପରେ ଘସିଲି ତାକୁ ପାଟିରେ ପୁରାଇବାକୁ କହିଲି। ସେ ଅରାଜି ହେଲା , ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ତମର ଖାଇଲି ତୁମେ ମୋର ଖାଇବନି । ସେ ରାଜି ହୋଇଗଲା ଓ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲା। ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଶକ୍ତ ହୋଇ 8 ଇଞ୍ଚ ହୋଇଗଲା। ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଅଧା ଭିତରକୁ ନେଇ ଚୁଚୁମୁଥାଏ , କହିଲା ଏତେ ବଡ ଓ ମୋଟା ହେଇଚି ମୋ ବିଆରେ ପଶିବନି। ମୁଁ କହିଲି ଦେଖ କିପରି ପଶୁଛି । ତା ଦୁଇ ଗୋଡକୁ ମେଲେଇ ଧରି ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ମୁହଁରେ ଲଗେଇ ଦାବିଦେଲି। ପୁରା ଭିତରକୁ ଗଳିଗଲା। ଜାଣିଲି ଏ ଆଗରୁ ଗିହଣା ଖାଇଛି, ନ ହେଲେ ଏତେ ମୋଟା ବାଣ୍ଡଟା ଧସ କରି ପଶିଗଲା ! ମୋର ଗେହିଁବାର ମତଲବ ରଖି ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତର ବାହାର କରି ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି। ରୁମ ଭିତରେ ପଚ୍ ପଚ୍ ଶବ୍ଦରେ ପୁରା ମାହୋଲ୍ ଗରମ ହୋଇ ଉଠିଲା। ସେ ଗାଣ୍ଡିକି ଉପରକୁ ଉଠେଇ ତଳୁ ଠେସ ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲା। ଆହୁରି ଜୋରରେ ଗିହଁ.. ଆଉରି ଜୋରରେ ..ଏମିତି କହି ଚାଲୁଥାଏ , ମୁଁ ଗେହି ଚାଲିଥାଏ। ଦୁଧଭୁଣ୍ଡି କୁ ଦଳି ଚୁଚୁମି ଜୋରରେ ଠେସ ମାରି ଗେହୁଁଥାଏ। ଆହାଃ ଉ ..ଓହ… ମଜା ଲାଗୁଛି ଆଉରି ଯୋରରେ ପେଲ ଆହାଃ ଆହାଃ ହୋଇ ସେ ଝଡଗଲା ମୁଁ ତାକୁ ଆଣ୍ଠେଇ ଦେଇ ଦୁଧ ଦୁଇଟି କୁ ତଳ ପଟରୁ ଚିପି ବାଣ୍ଡକୁ ପଛୁଆ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଗେହିଁବାର ବେଗ ବଢ଼େଇ ଦେଲି ଆଉ 10 ମିନିଟ ଗେହିବା ପରେ ମୁଁ ତା ବିଆଭିତରେ ସବୁ ମାଲ ଛାଡିଦେଲି। ସେତେ ବେଳକୁ ସମୟ ୧୨ ଟା । ସେ ବାଥରୁମ କୁ ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ଗଲା ।ମୁଁ ତା ସହିତ ମିଶି ଗାଧୁଆ ଘରେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ସାବୁନ ଲଗେଇ ସଫା କଲୁ। ମୁଁ ତା ଦୁଧ ବିଆରେ ସାବୁନ ଲଗେଇ ଦଳିଲି। ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ସାବୁନ ଲଗେଇ ତଳ ଉପର କଲା। ଦୁହେଁ କିଛି ସମୟ ପରେ ପୁଣି ହିଟ୍ ହୋଇଗଲୁ। ମୁଁ ଠିଆ ଠିଆ ଗାଧୁଆ ଘରେ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲି। ସେ ଦଶ ଦିନ ରହିଲା।ପ୍ରତିଦିନ ତା ଭାଈ ଖାତା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଗଲା ପରେ ଆମେ ଖୁବ୍ ମଜା କଲୁ। କିନ୍ତୁ ସେ ଆଗରୁ ବହୁତ ଗିହା ଖାଇଛି ବୋଲି ଜାଣି ମୁଁ ତାକୁ ବାହା ହେଲିନି ।ସେ ଏବେ ସମାଜ ସେବିକା। ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ବିଆ ଦେଇ ଦେଇ ପୁରା ଗିହାଣିଆ ହୋଇଯାଇଛି। ଯେବେ କେତେ ବେଳେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଆସେ ମୋ ପାଖରେ ରୁହେ ଓ ଆମେ ଧୁମ୍ ଗିଆଗେଇ ହେଉ ।

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

1 thought on “ସାଙ୍ଗ ଭଉଣୀ ର ଗିହାଣିଆ ବିଆ – Sanga Bhauni Ra Gihania Bia

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

%d bloggers like this: