ସାନ ଭାଇ ବାଣ୍ଡର ମଜା ନେଲି – Sana Bhai Bandara Maja Neli

Sana Bhai Bandara Maja Neli

ମୋ ନା ସରିତା ଏ କାହାଣୀ କହୁଛି ୧୦ ଦିନ ତଳର କଥା ମୋ ବୟସ ୨୪ ବର୍ଷ ଦୁଧ ଦୁଇଟି ୩୪ ସାଇଜ ମୋ ଘର କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ରେ ଭାଉଜ ଡ଼ଟ କମ ସାଇଟ ମୁ ଏବେ ଜାଣିଲି ମୁ ଭାବିଲି ମୋର ବାସ୍ତବ କାହାଣୀ ଆପଣକୁ କହିବି ଏବେ କାହାଣୀ କୁ ଯିବା
ଆମ ଘରେ ୪ ଜଣ ପରିବାର ବାପା, ବୋଉ, ସାନଭାଇ ଆଉ ମୁ ଏ କାହାଣୀ ମୁ ଆଉ ମୋ ସାନଭାଇ ର ମୋ ସାନଭାଇ ନା ଲୁଭୁ ସେ ଏବେ ୧୦ କ୍ଲାସ ରେ ପଢୁଛି ମୋର ଗ୍ରାଜୁଏସନ ସାରିଥିଲା ମୁ ଆଉ ଆଗକୁ ପଢ଼ିଲିନି ଘରେ ରହିଲି, ଆମ ଘରେ ୩ଟି ବେଡ଼ ରୁମ ଅଛି ବାପା ବୋଉ ଗୋଟେ ରେ ମୁ ମୋ ସାନଭାଇ ଗୋଟିଏ ରୁମ ରେ ଶୋଉ କହିଁନିକି ଆଗକୁ ୧୦ ପରୀକ୍ଷା ରହିଲା ମୁ ରାତି ୪ ଟା ଡାକେ ପଢିବା ପାଇଁ ତା ପାଠ ବହୁତ ଭଲ ହୁଏ କିନ୍ତୁ କିଛି ମାସ ହେବ ସେ ପଢ଼ାରେ ମନ ଦେଉନି ତାକୁ ସବୁ ବେଳେ ଧ୍ୟାନ ଦେଲି କଣ ପାଇଁ ପଢ଼ାରେ ମନ ଦେଉନି ଦିନେ ରାତି ୪ଟାରେ ଡାକିଲି ପଢିବାକୁ ସେ ଉଠି ବହିଧରି ବସିଲା ମୁ ନଜାଣିଲା ଭଳି ସୋଇ ରହିଲି ସେ କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ପେଣ୍ଟ ଖୋଲି ବାଣ୍ଡ ବାହାର କରି ମୋ ଦୁଧ ଦେଖି ହଲେଇଲା ମୁ ଦେଖି ଅବାକ କିଛି କହିଲି ନାହିଁ ସୋଇ ରହିଲି ସେମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବାଣ୍ଡରୁ ଧଳା ଧଳା ପାଣି ବାହାରି ଆସିଲା ସେ ଗାମୁଛା ରେ ପୋଛି ଦେଇ ପଢିଲା ମୁ କେବେ ବାଣ୍ଡ ହଲା ଦେଖି ନଥିଲି ଫାଷ୍ଟ ଥର ଦେଖିଲି ମୋଟା ଓ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ଟା ତାର ସକାଳ ହେଲା ମୁ ସୋଇ ଉଠିଲି ତାକୁ ଦେଖି ବହୁତ ଖରାପ ଲାଗୁ ଥିଲା ମୁ ବାର୍ଥରୁମ କୁ ଗଲି ଗାଧୋଇ ବା ପାଇଁ ସବୁ କପଡା ଖୋଲି ଦେଲି ମୋ ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଳି କଲି ତା ବାଣ୍ଡ କଥା ଭାବି ଯେମିତି ଦେହରେ ଗୋଟେ କରେଣ୍ଟ ହେଲା ଭଳି ଲାଗୁ ଥିଲା ମୋ ବିଆ ରୁ ପାଣି ଝରି ଗଲା ମୋତେ ଶାନ୍ତି ଲାଗିଲା ଦିନ ସାରା ଭାବୁଥିଲି ମୋ ସାନଭାଇ ଲୁଭୁ କଥା ତା ବାଣ୍ଡ ରୁ ଘିଆ ଖାଇବାକୁ ବହୁତ ମନ ହେଉଥିଲା
ରାତିରେ ଖାଇ ଶୋଇଲୁ ମୋତେ ରାତି ସାରା ନିଦ ନାହିଁ ପ୍ରାୟ ୧୨ ବାଜିଲାଣି ମୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ସାନଭାଇ ପାଖକୁ ଲାଗି ସୋଇଲି ସେ ସୋଇଛି କି ସୋଇନି ଚେକ କଲି ସେ ସୋଇ ଥାଏ ମୁ ତା ଦହେରେ ହାତ ବୁଲେଇଲି ତା ପେଣ୍ଟ ଉପେର ହାତ ବୁଲେଇଲି ଉପେର ଉପେର ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ସଲ ସଲ କଲି ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ବାଣ୍ଡ ଟାଣ ହେବକୁ ଲାଗିଲା ମୋ ଦେହ ସେତେ ବେଳକୁ ଗରମ ହେଲାଣି ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇଲି ତା ମୋଟା ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିଲି ଧୀରେ ଧୀରେ ହଲେଇଲି ଗୋଟେ ହାତରେ ମୋ ବିଆ ସଲ ସଲ କଲି ଆଉ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ମୁ ଜାଣି ପାରିଲି ତା ନିଦ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି ସେ ମଜା ନେଉଥିଲା ତା ପରେ ସେ ଉଠି ପଡି କହିଲା ଦେଇ କଣ କରୁଚୁ ମୁ ତାକୁ କହିଲି ତୁ ଭୋର ରେ ଯାହା କରୁଥିଲୁ ସେଇଆ କରୁଛି ସେ ଡରି କିଛି କହିଲା ନାହିଁ ତାପରେ ମୁ କହିଲି ଡରନା ତୁ ଏଟା ଚାହୁଁଚୁ ନା କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ସର୍ତ ରହିବ ସବୁଦିନେ ଆମେ ହେବା ତୁ ଭଲ ପାଠ ପଢି ବାକୁ ପଡିବ ଯେତେ ବେଳେ ତୋ ର ଇଚ୍ଛା ହେବା ସେତ ବେଳେ କରିବା କିନ୍ତୁ ପଢ଼ାରେ ମନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ସେ ରାଜି ହୋଇଗଲା ତାପରେ ମୁ ଟା ହାତ ଆଣି ମୋ ଦୁଧ ରେ ରଖିଲି ସଲ୍ୱାର ଉପରେ ସେ ମୋ ଦୁଧ ଚିପିଲା ଧୀରେ ଧୀରେ ବିଆ ଆଡ଼କୁ ହାତ ନେଇ ମୋ ପେଣ୍ଟି ଉପେର ଆଙ୍ଗୁଠି ଘଷିଲା ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥଏ ମୁ ଟା କପଡା ଖୋଲିଲି ସେ ମୋ ର ମଧ୍ୟ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ପାଟିରେ ପୂରଇ ଚୁଚୁମିଲି ମୋ ପାଟିରେ ଜାଗା ହେଉନଥିଲା ସେ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଖାଉଥିଲା ମୁ ଆଉ ରହିପାରୁ ନଥିଲି ତା କୁ କହିଲି ଲୁଭୁ ତୋ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ରେ ପୁରା ସେ ମୋ ଗୋଡ ଫାଡ଼ି ବସି ଗଲା ତା ଠିଆ ବାଣ୍ଡ ଛିପ ଲାଗଇ ପୁରେଇଲା ମୋ ଟେ ବହୁତ କାଟୁ ଥାଏ ସେ ଜାଣି ପାରିଲା ଧୀରେ ଧୀରେ ପୁରେଇଲା କିଛି ସମୟପରେ ମୋ ବିଆ ଲାଳ ଟିକେ ଟିକେ ବାହାରିଲା ତାପରେ ତା ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପଶିଗଲା ସେ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଦଳି ଦଳି ଗେହିଁଲା ମୋ ପାଟିରୁ ଉଁ ଅହଂ ବାହାରିଲା ପାଟି ଚାପି ରଖିଲି କାହିଁକିନା ସେପଟ ଘରେ ବାପା ବୋଉ ସୋଇଛନ୍ତି ୫ ମିନଟ କରିବା ପରେ ତା ଦେହ କଣ ହୋଇ ଯାଉ ଥାଏ ମୋ କହିଲି ତୁ ସୋଇ ପଡ ମୁ ତୋ ଉପେର କୁ ଯିବି ସେ ଶୋଇଲା ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ମୋ ବିଆ ରେ ପୁରେଇଲି ଉଠବସ ହେଲି ତାହା ର ବାହାରିବା ସମୟ ହେଲାଣି ସେ କହିଲା ଦେଇ ମୋର ବାହାରି ଯିବ ମୋ ଉଠି ଗଲି ମୁ ବସିଲି ସେ ତା ବାଣ୍ଡ ହଲାଇଲା ତା ପରେ ଧଳା ଧଳା ବିର୍ଜ ତା ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚକରି ମୋ ଦୁଧ ମୁହଁ ରେ ପଡିଲା ମୋ ହାତରେ ଆଣି ଟିକେ ଖାଇଲି ସେ କପଡା ଆଣି ଦେଲା ମୁ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ପୋଛିଲି ଆଉ ମୋ ଦୁଧ ମୁହଁ କୁ ପୋଛିଲି ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହୋଇ ସୋଇ ଗଲୁ ରାତି ୪ ଟା ଉଠିଲି ତାକୁ ଡାକିଲି ମୁ ଭାବିଲି ହାଲିଆ ହୋଇ ଛୁଆ ଟା ସୋଇଥିବା ସେ ତୁରନ୍ତ ଉଠିପଡିଲା ବହି ଆଣି ବସି ବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁ ତାକୁ ସୋଇ କି ମାର୍କ କରୁ ଥାଏ ଧୀରେ ଧୀରେ ଟା ବାଣ୍ଡ କୁ ପେଣ୍ଟ ଉପରେ ଦଳୁଥାଏ ତା ପରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ହଲାଇଲା ମୁ ଦେଲି ତାକୁ ଗୋଟେ ଚାପୁଡ଼ା ସେ ଡରିଗଲା ତାକୁ କହିଲି ତୋର ଇଚ୍ଛା ଅଛି ଯଦି ମୋତେ କହୁନୁ ତା ପରେ ମୋ କପଡା ଖୋଲି ତା ଆଗରେ ବସିଗଲି କେତେ ଦିନ ହେବ ନାଖାଇଲା ରକମ ମୋ ଦୁଧ ଚୁ ଚୁମି ଲା ମୁ ସୋଇ ଲି ଫିର ମୋତେ ସେ ଘେଇଁଲା ୧୦ ମିନଟ ଘେଁଇଛି ତା ବାଣ୍ଡରୁ ବିର୍ଜ ବାହାରି ମୋ ବିଆ ରେ ପଶି ଗଲା ମୁ ଛାନିଆ ହୋଇ ଉଠି ବସି ପଡି ମୋ ବିଆ ରୁ ସବୁ ବିର୍ଜ ବାହାର କଲି ତାକୁ ପାଟି କଲି ଏମିତି କଲେ ଛୁଆ ରହି ଯିବ ଫିର ବହୁତ ଅସୁବିଧା ହେବା ସେ ଭୁଲ ମାଗିଲା ତାପରେ ମୋ ନିରୋଧ ମେଡିସିନେ ବେବହାର କଲି ୧୦ ଦିନ ହେବ ଆମ ର ସମ୍ପର୍କ ସେ ଏବେ ସବୁ ରାତି ରେ ୨ ଥର ମୋତେ ଘେଁଉଁଛି ପାଠ ପଢା ରେ ବି ମନ ଦେଉଛି
ପ୍ରିୟା ବାଣ୍ଡୁଅ ଭାଇ, ରସୁଆଁଳିଆ ଭଉଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ମୋ କାହାଣୀ କମେନ୍ଟ ଦେବେ

15 Comments

  1. Sarita mu virgin achi. Jadi tme chahinba tahele heba.mu b kendrapada pakhare rahuchi. Jadi tme chahucha rply kale mu mobile number debi

    Reply
  2. bhala geheniba.
    ghare hele sabudina ghein haba. bhai sahit kele sabudina haba.kichhi asubidhanhi.khali emergency pil, na hele condom lage gehein ba.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *