ରବିବାର ଅଫିସରେ ମମତା ସହିତ ମଜା – Rabibar Office Re Mamata Sahita Maja

AD: Are you single? Why not try a free dating app which don't ask you for premium membership. You can create some cool friends and if you have luck then you can get your partner here.
Download Chatting App

ବଜାରରୁ ଫେରିବା ବେଳକୁ ମୋ ପତ୍ନୀ ରୀନା କହିଲା ଯେ ଅଫିସରୁ ଫୋନ ଆସିଥିଲା ।ଅଗତ୍ୟା ତରବର ହୋଇ ଫୋନ କଲାବେଳେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ଯେ ଅଫିସରେ ଗତ ରାତିରେ ସର୍ଟ ସର୍କିଟ୍ ହୋଇ କିଛି କଂପ୍ୟୁଟର ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି ।ତେଣୁ ଗାଧୋଇସାରି ଅଫିସକୁ ଧାଇଁଲି ।ଆମ ଅଫିସର କଂପ୍ୟୁଟର ଅପରେଟର ମମତା ସେଇଠି ଥିଲା । ସତକୁ ସତ ବହୁତ୍ ଗୁଡ଼ାଏ କଂପ୍ୟୁଟରର ତାର ସବୁ ଜଳି ଯାଇଥିଲା । ପିଉନ୍ ସହାୟତାରେ ସେ ସବୁ ସଠିକ କରିଦେଇ ମୋ ରୁମ୍କୁ ଫେରିଲି । ଦିପହର ହେଇଛି, ଟାଣ ଖରାରେ ଆଉ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ମନ ନଥିଲା, ତେଣୁ ରୁମ୍ରେ ଏସି ଲଗେଇ ଦେଇ ବସିଲି । କଂପ୍ୟୁଟର ଅନ୍ କଲି, କିଛି ସମୟ ମେଲ୍ ଚେକ୍ କଲି, ଆଉ ତା’ପରେ ସେକ୍ସ୍ ଫୋଟୋ ସବୁ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଏହି ସମୟରେ ଗେଟ୍ ପାଖରୁ ଦରୱାନ୍ ଫୋନ୍ କଲାବୋଲି ହଠାତ୍ ରୁମ୍ରୁ ବାହାରି ଚାଲିଗଲି ।ଫେରିଲା ବେଳକୁ ଦେଖିଲି ମମତା ବାହାରେ ଠିଆ ହୋଇଛି । ଆରେ ମେଡ଼ମ୍ ଆପଣ ବାହାରେ କାହିଁକି ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି, ଭିତରେ ବସିଲେନି !ସେ କିଛି କହିଲେନି । ମୁଁ ଭିତରକୁ ଗଲାପରେ ମୋ ପଛେ ପଛେ ସେ ବି ଆସିଲେ ।ସେତେବେଳେ ମୋତେ ଖିଆଲ୍ ଆସିଲା ଯେ ମୁଁ କଂପ୍ୟୁଟର ଅନ୍ କରି ଛାଡ଼ିଦେଇଛି, ଆଉ ତା ପର୍ଦାରେ ସେକ୍ସ୍ ଛବି ସବୁ ଦେଖାଯାଉଛି ।ତରବରରେ କଂପ୍ୟୁଟରର ମନିଟରଟା ବନ୍ଦ କରିଦେଲି ।ପାଣି ବୋତଲଟା କାଢି ପିଇବା ସମୟରେ ମନେ ହେଲା ଯେମିତି ବୋଧ ହୁଏ ମମତା ରୁମ୍ ଭିତରକୁ ଆସିଥିଲା, କଂପ୍ୟୁଟରରେ ସେକ୍ସ୍ ଛବି ଦେଖି ଫେରି ବାହାରି ଯାଇଥିବ । ତା ଆଡ଼କୁ ପାଣି ବୋତଲଟା ବଢାଇ ଦେଲି । ସେ ବି ପାଣି ଦି ଢ଼ୋକ ପିଇ ଦେଲା । ଦିନ ସାଢେ ବାରଟା ହେବଣି । ପଚାରିଲି, ଆପଣଙ୍କୁ କିଏ ଫୋନ୍ କଲା?ସେ କହିଲେ
– ଗେଟ୍ରେ ରାଜୁ ଥିଲା, ସେ ମୋତେ ଦଶଟା ବେଳକୁ ଫୋନ କଲା ଯେ ଆପଣଙ୍କ ରୁମ୍ରୁ ଧୁଆଁ ବାହାରୁଛି, ତ ମୁଁ ଚାଲିଆସିଲି । ଦେଖିଲି ରୁମ୍ର ଅବସ୍ଥା ଖରାପ୍ ଆଉ କାହାକୁ ଫୋନ୍ କରିବାକୁ ଭାବୁଥିଲି ଆପଣ ଏ ପାଖରେ ରହୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଆପଣଙ୍କୁ ଫୋନ କରିଦେଲି ।
– ଖାଇ ସାରିଛ ? ମୁଁ ପଚାରିଲି ।
-ନାଇଁ ସାର୍, ସକାଳୁ ବାହାରି ଆସିଛି । ରବିବାର କୋଉଠି ଆଉ ଖାଇବି! ସେ କହିଲା ।ମମତା କହିଲା
– ସାର୍, ଆଉ ତ କିଛି କାମ ନାହିଁ, ଆପଣ ଘରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ । ମୁଁ ବି ପଳାଇଯିବି ।
ମୁଁ କହିଲି- ସପ୍ତାହ ସାରା ତ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ, ଆପଣ ତ କେବେ କଥା ହେବାପାଇଁ ସମୟ ପାଉନାହାନ୍ତି, ଆଜି ମଉକା ଅଛି, ବସନ୍ତୁ କଥାହେବା, ପରେ ଘରକୁ ଯିବାନି କି?ସେ ଚୁପ୍ ରହିଲା । ମମତା ସହ ମୋର ପରିଚୟ ସାତ ଆଠମାସର । ସେ କଂପ୍ୟୁଟର ଅପରେଟର ଭାବରେ ଜଏନ୍ କରିବାପରେ, ପ୍ରାୟ ଦେଖାହୁଏ, ଭଲ ଝିଅଟି । ସୁନ୍ଦର ଦେଖିବାକୁ, ଆଉ ବକ୍ଷଟା ଟିକେ ମାଂସଳ । ବାସ୍, ସକାଳୁ ସକାଳୁ ତା ଦର୍ଶନ ହେଲେ ମନ ଖୁଶି ହୋଇଯାଏ । ୩୨-୨୬-୩୪ ସାଇଜର ଝିଅଟା । ୫ ଫୁଟ୍ ୨ ଇଞ୍ଚ୍ ଉଚ୍ଚ ହେବ । ସବୁବେଳେ ସଲ୍ୱାର୍ କମିଜ୍ରେ ଆସେ । ଆଜି କିନ୍ତୁ ଜିନ୍ସ୍ ଆଉ ଟପ୍ସ ରେ ଆସିଛି । ବୋଧହୁଏ ଛୁଟି ବୋଲି ।
– ଆପଣଙ୍କୁ କେବେ ଜିନ୍ସ ଆଉ ଟପ୍ସରେ ଦେଖିନଥିଲି । ଭାରି ଭଲ ଦିଶୁଛି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ।
– ସାର ଅଫିସରେ ତ ପିନ୍ଧିହେବନି । ଆଜି ରବିବାର ତ ତେଣୁ ପିନ୍ଧି ଚାଲିଆସିଲି ।
– ଆପଣ ଜିନ୍ସରେ ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଦର୍ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ସବୁବେଳେ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ । ଅଫିସର ପରିବେଶ ବି ଟିକେ ବଦଳିବ । ଆମ ମାନଙ୍କ ମନ ବି ଭଲ ରହିବ ।
– ହେ ହେ ହେ । ସାର୍ ଆପଣ ନା ବହୁତ୍ ଥଟା କରନ୍ତି । ଏମିତିରେ ତ ଏତେ ଦୃଷ୍ଟି ହେଇଯାଉଛି ଯେ ମୋ ମନ ଖରାପ ହେଇଯାଉଛି,ଆହୁରି ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିରେ ପଡ଼ିଲେ ଦେହ ଖରାପ୍ ହେଇଯିବ ।
– କିଏ ଦୃଷ୍ଟି ପକାଇଲା । ମୁଁ ମଜାରେ ପଚାରିଲି ।
– ରାଜୁବାବୁ, ରମେଶ୍ ବାବୁ, ସୌମ୍ୟ ବାବୁ. ଆଉ କିଏ ନାହିଁ କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ । ରାଜୁ ବାବୁ ଦିନେ ପାର୍କ ଯିବାପାଇଁ କହିଥିଲେ । ରମେଶ୍ ବାବୁ ସିନେମା ଯିବାପାଇଁ ଡ଼ାକୁଛନ୍ତି ଆଉ ସୌମ୍ୟବାବୁଙ୍କ ଘରେ କେହି ନାହାନ୍ତି କାଳେ, ତେଣୁ କହୁଥିଲେ ଘର ଆଡ଼େ ବୁଲି ଆସନ୍ତୁ ନା । ସେ ହସି ଦେଇ କହିଲା ।
– ବାଃ ମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଭଲ ଟାଇମ୍ ପାସ୍ ହେଇଯାଉଥିବ ।
– ଆଉ ଅଫିସ ବାହାରେ ବୟ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ କେହି ଥିବେ ନିଶ୍ଚୟ । ମୁଁ କହିଲି ।ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା – ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ? ବାପା ଜାଣିଲେ, ଅବସ୍ଥା କରିଦେବେ । ତେଣୁ ସେ ସୁବିଧା କାହିଁ । ତା ସହ କଥା ହେଉଥିବା ସମୟରେ ମୋ ନଜର ତା ପୁରା ଶରିର ଉପରେ ବୁଲୁଥିଲା ।ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ଆଜି ମଉକା ଅଛି, ଯଦି ହଁ କରିବ ଅଫିସର ଏଇ ଏସି ରୁମରେ ଟିକେ ସେକ୍ସ୍ କରିଦେବି । ସେ ହଠାତ୍ ମୋ ଭାବନାକୁ ଥରେଇ ଦେଇ କହିଲା
– ସାର୍ କଣ ଭାବୁଛନ୍ତି?ସାମାନ୍ୟ ହସିଦେଇ କହିଲି, ନାଇଁ କିଛି ନାହିଁ, ଭାବୁଥିଲି ଆପଣଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଯିଏ ହେବ ସେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ । ଏତେ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅଟେ ଥିଲେ, ସବୁ ବେଳେ ଖୁସି । ସେ ନିରବ ଥିଲା । କହିଲି, କଣ କେବେ ବି କୋଉଠି ବି କାହା ସାଥିରେ ବି କିଛି ବି କରି ନାହାନ୍ତି ? ଇଚ୍ଛା ତ ହେଉଥିବ ନା?ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ଇସ୍ କେତେ ଲମ୍ବା ପ୍ରଶ୍ନ, ସାର୍ !!! ଇଚ୍ଛା ତ ହୁଏ, ହେଲେ ବାହାଘର ପରେ ହିଁ ଯାହା କିଛି ସମ୍ଭବ । ନହେଲେ ବାପା ମାରିଦେବେ ।ଦେଖୁନାହାନ୍ତି ସାର୍, ସକାଳ ଦଶରୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ପାଞ୍ଚ ଏଠି ବିଜି ରହିବା ପରେ ଆଉ ଟାଇମ୍ କାହିଁ? ସଞ୍ଜ ହେଉ ହେଉ ବାପା ଚାଲିଆସୁଛନ୍ତି ମୋତେ ନେବାପାଇଁ । ସକାଳେ ଆଣି ଛାଡ଼ୁଛନ୍ତି । ଆଉ କରିବି କଣ ?- ହଁ, ଆଜି ବି ବାପା ଆଣି ଛାଡିଲେ ନା କଣ?
– ନାଁ, ସେ ଆଜି ଗାଁ କୁ ଯାଇଛନ୍ତି, ତେଣୁ ବସରେ ଆସିଲି ।
– ମୁଁ ଗୋଟେ ଦୁଷ୍ଟ ହସ ଦେଇ କହିଲି, ତା ମାନେ ଆଜି ଆପଣ ଦିନସାରା ଫ୍ରି । ବାପା ଆସିବେନି ।- ସେ କହିଲା, ମାନେ ?
– ମାନେ, କିଛି ବୁଝୁନ ? ଯାହା ଇଚ୍ଛା କରୁଥିଲ, ଆଜି ସେ ଇଚ୍ଛା ପୁରା କରିଦେବ ।
– ନାଇଁ ସାର୍, କିଏ କାଳେ ଆସିଯିବ । ତା କଥା ଶୁଣିଲାଗିଲା ତାର ଇଚ୍ଛା ଅଛି । ବାସ କହିଲି, ଟିକେ ରହ । ଉଠିଲି ଆଉ ଯାଇ ମୋ ରୁମ୍କୁ ଭିତର ପଟୁ ଲକ୍ କରିଦେଇ ଆସିଲି । ତା ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇ ତା ହାତ ଧରି ଉଠେଇଲି । ସେ ଉଠିଲା, ଆଉ ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲା । ତା ଦୁଧ ଦିଟା ମୋ ଛାତିରେ ଚାପି ହୋଇଗଲା । ତା ମୁହଁକୁ ହାତରେ ଉଠାଇ ତା ଓଠରେ ଓଠ ମିଶେଇ ଦେଲି, ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ଚୁଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ଆଃ ବୋଲି କହିଲା । ତା ପରେ ତା ଓଠକୁ ଚାଟିଲି । ଆଉ ତା ତଳ ଓଠକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି ଯେମିତି ସେ ମୋ ପାଟିରେ ତା ଜିଭ ପୁରେଇଦେଇ ମୋ ଲାଳକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଓଠ ଛନ୍ଦି ହୋଇଥିବା ବେଳେ, ମୋ ହାତ ତା ବିଆ ଉପରକୁ ଚାଲିଗଲା, ତା ବିରୋଧ ସତ୍ତ୍ବେ ଜିନ୍ସ ଉପରେ ହିଁ ତା ବିଆକୁ ଅଣ୍ଡାଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ।ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା । ଜିନ୍ସର ବୋତାମ ଖୋଲିଦେଇ ତଳକୁ ଠେଲିଦେଲି । ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପୁରା ଓଦା ହେଇଯାଇଥିଲା । ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରୁ ତା ବିଆକୁ ଚିମୁଟିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା । ତାକୁ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି । ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଟାଣି ଓହ୍ଲାଇ ଦେଲି । ତା ଗୋଡ଼ ଦିଟାକୁ ଅଲଗା କରିଦେଇ ମୁଁ ଚେୟାର ଉପରେ ବସିପଡ଼ି ତା ବିଆରେ ଯେମିତି ମୁହ୍ଁ ଦେଇଛି ସେ ମୋତେ ଠେଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା ।ହେଲେ ସେତେବେଳକୁ ମୋପାଟି ତା ବିଆକୁ ପୁରା ଜାବୁଡି ଧରିଥାଏ । ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ବେଳେ ତା ଅଣ୍ଟାକୁ ଜାବୁଡ଼ିଧରି ମୋ ଜିଭରେ ତା ବିଆକୁ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି । ତା ବିଆକୁ ଅଲଗା କରିଦେଇ ମୋ ଜିଭରେ ତା କ୍ଲିଟୋରିସ୍କୁ ସଲସଲ କଲାପରେ ତା ବିଆରେ ଜୁଆର ଆସିଲା, ପାଣି ବହିବାକୁ ଳାଗିଲା । ସେ ଓଃ ଆଃ ଉଃ ହେଉଥିଲା, ମୁଁ ମୋ ମୁହଁକୁ ତା ବିଆ ସାମନାରେ ରଖି ତା ବିଆ ପାଣିରେ ମୁହ୍ଁ ଧୋଇଲି । ତାପରେ ମୋ ଜିଭରେ ଯେମିତି ପୁଣି ଥରେ ସଲ ସଲ କରିଛି ସେ ଉଠିପଡ଼ିଲା, ଆଊ କହିଲା, ମୋତେ କଣ କଣ ହେଇ ଯାଉଛି, ମୋତେ କିଛି କର ।ମୁଁ ଠିଆ ହେଲି ଆଉ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓହ୍ଲାଇଦେଲି । ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧିନଥିଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉଠିଥିଲା ।ତା ବିଆ ଆଗରେ ରଖି ତା ବିଆ ରସରେ ଓଦା କଲି ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ଧକ୍କା ମାରିଲା ପରି ଠେଲିଲି, ଆଉ ପଚ୍ କରି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆରେ ପସିଗଲା ।ସେ ଆଃ ବୋଲି କହିଲା । ମୁଁ ତଳେ ଆରାମରେ ଠିଆ ହୋଇଥାଏ, ଆଉ ସେ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଶୋଇଥାଏ, ବାସ୍ ବିନା ପରିଶ୍ରମରେ ଧକ୍କା ଉପରେ ଧକ୍କା ଦେଇ ଚାଲିଲି । ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା । ପ୍ରାୟ ଦଶ ମିନିଟ୍ ଧକ୍କା ମାରିବା ପରେ ମୁଁ ଚେୟାର୍ ଉପରେ ବସିପଡ଼ିଲି ଆଊ ସେ ମୋ କୋଳରେ ବସି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ଢୁକେଇ ଦେଲାଆଉ ମୋ ଉପରେ ଡ଼େଇଁ ଡ଼େଇଁ ମୋତେ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ରିଲାକ୍ସ କରୁଥିଲି । ସେ ମୋତେ ଗେଉଁଥିଲା । ମୁଁ ତା ପିଠିକୁ ହାତରେ ଆଉଁଷି ଦେଉଥିଲି । ସେ ବଢିଆ ଡ଼େଉଁଥିଲା । ଓଜନ ବେଶୀହେଲେ ଚାଳିଶି କିଲୋ ହେଇଥିବ ।ସେ ହାଲିଆ ହେଇଯାଉଥିବା ଦେଖି ତାକୁ ଚେୟାର୍ ଉପରେ ଆଣ୍ଠୁମାଡ଼ି ଠିଆ କରାଇ ମୁଁ ପଛରେ ପୁଣିଥରେ ଧକ୍କା ମାରିଲି । ଏଥର ସେ ଆଉରି ଯୋରରେ ଆଃ ଆଃ କହିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଆମେ ପ୍ରାୟ ତିରିଶ୍ ମିନିଟ୍ ହେବ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହେଇସାରିଥିଲୁ ।ଏଥର ମୋର୍ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଝଡ଼ିବା ସମୟ ଆଇଲା । ତାକୁ ପୁଣିଥରେ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ, ମୁଁ ତା ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲି ଆଉଦାବୁ ଦାଉ କରି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ମୋତେ ଭିଡି ଧରିଥିଲା । ଆଊ ଅଣ୍ଟା ଉଠେଇ ଉଠେଇ ଗେହୁଁଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଜୋରରେ ଥରିବାକୁ ଲାଗିଲିଆ ଆଊ ଝଡ଼ିଗଲା । ତା ବିଆରେ ଏତେ ପାଣି ଯେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପସିଲା ବେଳକୁ ପଚ୍ ପଚ୍ ଶବ୍ଦ ହେଉଥିଲା ।ମୁଁ ବି ଏବେ ଜୋରରେ ଧକ୍କା ମାରିଲି ଆଉ ଦି ମିନିଟ୍ ଭିତରେ ମୋର ରସ ତା ବିଆରେ ଢ଼ାଳିଦେଲି । ସେ ନାହିଁ ନାହିଁ କହୁଥିଲା ।ତା ଉପରେ ମୁଁ ସେମିତି ଶୋଇ ରହିଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଶୋଇଯାଇଥିଲା । ସେ ଘଣ୍ଟା ଦେଖି କହୁଥିଲା ସାର୍ ସାଢ଼େ ଦୁଇଟା ହେଲାଣି ।ମୁଁ କହୁଥିଲି, ଏବେ ତ ଥରେ ହିଁ ହୋଇଛି, ସାଢ଼େ ଦୁଇଟା କେତେବେଳେ ହେଲା । ସେ କହିଲା, ମାନେ ? ମୁଁ କହିଲି ଆଜି ଆପଣ ଅଫିସ ସାରିକି ଘରକୁ ଯିବେ । ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ଆପଣ ହାଲିଆ ହେବେନି? ମୁଁ ତା ବିଆର ରସଟିକେ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଆଣି ଜିଭରେ ଲଗେଇ କହିଲି, ତୁମେ ଟନିକ ଦେବ ନା !ସେ ଉଠି ବାଥ୍ରୁମ୍ ଚାଲିଗଲା । ମୁଁ ତା ପଛେ ପଛେ ଗଲି । ସେଠି ସେ କହିଳା ପିସାବ୍ କରିବ, ମୁଁ କହିଲି ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ କର । ସେ ନାହିଁ କହୁଥିଲା ତା ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ତା ସାମନାରେ ମୁହଁ ରଖି ତା ବିଆକୁ ଚାଟିଲି । ସେ କହିଲା, ସାର ପରିଶ୍ରା ବାହାରି ପଡ଼ିବ । ମୁଁ କହିଲି, ମୁଁ ପିଇଦେବି । ଏମିତି କହୁକହୁ ସେ ସତକୁ ସତ ପରିଶ୍ର କରିଦେଲା, ଆଊ ତା ପରିଶ୍ରାରେ ମୋ ମୁହ୍ଁ ମୁଁ ଧୋଇଦେଲି । ତା ପରେ ମୁଁ କହିଲି ଏବେ ମୁଁ ପରିଶ୍ରା କରିବି, ସେ କହିଲା ମୋଉପରେ କରନ୍ତୁ, ସେ ମୋ ସାମନାରେ ବସିଥିଲା, ମୁଁ ତା ମୁହଁକୁ ଟାଣି ଆଣି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଲଗେଇଦେଲି ।ସେ ପାଟି ଖୋଲି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତରକୁ ନେଇଗଲା ଆଉ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା ।ତା ଚୋଷାରେ ଏତେ ପାୱାର୍ ଥିଲା ଯେ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଆଉ ତା ଦେହ ସାରା ପରିଶ୍ରା କରିଦେଲି ।ଗାଧୁଆ ସାରିଦେଇ ସେ ମୋ ରୁମ୍ ଭିତରକୁ ଆସିଲା । ତା ପର ଠାରୁ ଆମେ ପ୍ରାୟ ଗିହା ଗେହି ହଉ ।

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: