ପୁରୀରେ ବିଜୟ ରଜନୀ ସୀମା କାହାଣୀ – Purire Bijaya Rajani Sima Kahani

ଭାଉଜ ଡଟ୍ କମ୍ ର ସମସ୍ତ ପାଠକ ପାଠିକା ମାନଂକୁ ସୁନିତା ଭାଉଜର ଏଇ ଚିର ସବୁଜି ଜୌନକାହାଣି ବ୍ଲଗକୁ ସ୍ୱାଗତ । ଆଜି ର ଏ କାହାଣି ଟିକେ ଲମ୍ବା ହେଲେ ବି ଆନନ୍ଦ ଦାୟକ ।

ସନ୍ଧ୍ୟା ସାତଟା ବେଳକୁ ହଠାତ୍ ରଜନୀର ଫୋନ୍ ଆସିଲା, କହିଲା ଜ୍ବାଇଁ ଚାଲ ପୁରୀ ବୁଲିଆସିବା | ପୁରୀ, ଏତେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ? ମୁଁ ପଚାରିଲି, ରଜନୀ ହାତରୁ ଫୋନ୍ ଛଡ଼େଇ ନେଇ ବିଜୟକହିଲା, ‘ଭାଇନା ଚାଲ, ଆଜି ଶୁକ୍ରବାର, କାଲି ଶନିବାର ଛୁଟି ଅଛି, ପହରଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳକୁ ଫେରି ଆସିବା | ‘ ସେଇଟା ଠିକ୍ ଯେ ରୁହ ନାନୀଙ୍କୁ ପଚାରି ଦେଖେ | ମୋସ୍ତ୍ରୀବୁଲିଯିବା କଥା ଶୁଣିଦେଇ ଜିନିଷ ବାନ୍ଧିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ଆଠଟାବେଳକୁବିଜୟକାରରେଆସି ଆମ ଘର ସାମନାରେ ପହଞ୍ଚିଲା | ସାଥିରେରଜନୀଆଉଝିଅକୁନି | ଭୁବନେଶ୍ବରରୁବାହାରିଯିବାବେଳେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଅଜାଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଲୁ | ଆଉଚାଲିଲୁପୁରୀ | ବିଜୟଜଣେକରିତକର୍ମା ଲୋକ | ସେଫୋନ୍କରିଦେଇହୋଟେଲ୍ରୁମ୍ବୁକ୍କରିଦେଲେ |
ରାତି ସାଢ଼େ ନ’ଟା ବେଳକୁ ଆମେ ପୁରୀରେ ପହଞ୍ଚି ରୁମ୍ | ରେ ପହଞ୍ଚିଗଲୁ | ସାଙ୍ଗେସାଙ୍ଗେଫ୍ରେସ୍ ହେଇ ବିଚ୍ ଆଡ଼କୁ ଚାଲିଲୁ | ବିଜୟକହିଲେଚାଲମନ୍ଦିରଆଡ଼େଯାଇବୁଲିଆସିବା, ମୁଁ କହିଲି ନାଁ, ବିଚରେ ବସିବା | ସେଇଠୁସେକହିଲେଠିକ୍ଅଛିଆପଣମାନେବସନ୍ତୁ ମୁଁ ଯାଇ ମନ୍ଦିର ଆଡ଼େ ବୁଲି ଆସୁଛି | ମୋସ୍ତ୍ରୀସୀମାଭାରୀଧର୍ମପରାୟଣା | ସେ ବି କହିଲା ଯିବ | ସେଇଠୁବିଜୟଆଉସୀମାମନ୍ଦିରଦିଗରେଚାଲିଲେ | ଆମେକହିଦେଲୁଫେରିଲା ବେଳେ ଏଇଠି ହିଁ ଆମେ ଥିବୁ | ଏପାଖଦେଇଚାଲିଯିବା | ସେମାନେଚାଲିଲେ | ରଜନୀଆଉମୁଁ ବିଚ୍ | ରେ ଚାଲିଲୁ କିଛି ସମୟ | ଗୋଟିଏଅନ୍ଧାରିଆସ୍ଥାନଦେଖିରଜନୀବସିଗଲା | ମୁଁବି ପାଖରେ ବସିଲି | ପଚାରିଲିଆଜିହଠାତ୍କେମିତିପୁରୀଯୋଜନାକଲ? ସେ ହସିଦେଇକହିଲା, ଘରେ ବୋର୍ ଲାଗୁଥିଲା ତେଣୁ ଭାବିଲି ପୁରୀ ବୁଲି ଆସିଲେ କେମିତି ହୁଅନ୍ତା |
ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ରଜନୀ ମୋ ସହ ଅନେକଥର ସଂଭୋଗ କରିଥିଲା, ତେଣୁ ମୁଁ ତା ଦେହରେ ହାତ ଦେଇକହିଲି, ତୁମେ ଜମା ବଦଳିନ | ସେଇମିତିସଫ୍ଟ୍ସଫ୍ଟ୍ | ସେହସିଦେଇକହିଲା, ଇୟେ ତ ଜମାଟଚ୍ କରୁନାହାନ୍ତି, ଆଉ କଣ ହେବ ? ମୁଁ କହିଲି, ଧେତ୍ | ମୁଁଥାଉଥାଉତୁମେଚିନ୍ତାକାହିଁକି କରୁଛ ? ଆସୁନ ଟିକେ ଭଲସେ ଟଚ୍ କରିଦେବି | ସେକହିଲାନାଇଁଜ୍ବାଇଁଡରଳାଗୁଛି, କାଳେ କିଏ ଆସିଯିବ | ମୁଁକହିଲିତା’ହେଲେ ଚାଲ ହୋଟେଲ୍ | କୁ ଫେରିଯିବା | ଆମେତରବର ହୋଇ ହୋଟେଲ୍ କୁ ଆସିଲୁ | ମୁଁରୁମକବାଟଖୋଲିରଜନୀକୁଭିତରକୁଟାଣିଆଣିଲିଆଉକବାଟ ବନ୍ଦ କରିବାପରେ ପରେ ତା ଟପ୍ | ସ କୁ ଓହ୍ଲାଇଦେଲି | ତାଦୁଧସେଇମିତି୩୨ସାଇଜ୍ଅଛି | ଗୋଲ୍ଗୋଲ୍ | ମାଂସଳ | ମୁଁତାକୁପାଟିରେପୁରେଇଚୋଷିବାକୁଲାଗିଲି | ସେଆଃଆଃକହୁଥିଲା, ମୁଁ ତା ନିପଲ୍ | କୁ ଚୋବେଇ ଦେଲି | ସେମୋତେଭିଡ଼ିଧରିଲା |
ତା’ପରେ ତା ସ୍କର୍ଟ୍ | କୁ ଫିଟେଇ ଦେଲି ଆଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲିଦେଇ ତାକୁ ଖଟ ଉପରେ ଶୁଆଇଦେଇ ତା ବିଆକୁ ଖାଇଲି | ତାବିଆପୁରାଓଦାହୋଇସାରିଥିଲା, ମୋ ଖିଆରେ ଆହୁରି ଅଧିକଓଦା ହୋଇଗଲା | ତାବିଆଭିତରେଜିଭପୁରେଇଗେହିଲି | ସେଉଃଉଃଆଃଆଃହେଉଥିଲାଆଙ୍ଗୁଠି ଦୁଇଟା ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହିଲି | ସେଧଇଁସଇଁହେଲା | ମୁଁତାମୁହଁକୁଦେଖିଲିସେପୁରା ଝାଳନାଳ ହୋଇଗଲାଣି | ତାପରେମୁଁମୋହାଫ୍ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲିଦେଲି | ମୋମୁଷଳବାଣ୍ଡପୁରା ଠିଆ ହୋଇଥିଲା | ସେତାକୁହାତରେହଲେଇହଲେଇନେଇନିଜପାଟିରେପୁରେଇଚୋଷିବାକୁଲାଗିଲା | ମୁଁତାଦୁଧଦୁଇଟାକୁଚିପୁଥାଏ | ଆଉତାବିଆରେଆଙ୍ଗୁଠିପୁରେଇଥାଏ | ସେଖାଲି ସଁ ସଁ ହେଉଥିଲା |
ତା’ପରେ ତାକୁ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୁଁ ତା ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟାକୁ ଅଲଗା କରିଦେଲି ଆଉବିଆକୁ ଦେଖିଲି, ପୁରା ଓଦା ହୋଇଗଲା | ସେସେଇମିତିଥିଲାବେଳେମୁଁମୋବାଣ୍ଡକୁତାବିଆ ପାଖରେ ଦେଇ ଧକ୍କା ମାରିଲି ଆଉ ଦୁଇ ତିନି ଧକ୍କାରେ ତା ବିଆରେ ପୁରା ପଶିଗଲା | ତାପରେ ମୁଁ ସେଇମିତି ଠିଆ ଠିଆରେ ତାକୁ ଗେହିବାରେ ଲାଗିଲି | ସେଓଃଆଃହେଉଥିଲାଆଊମୁଁ ଗେହି ଯାଉଥିଲି | ଦଶମିନିଟ୍ପରେସେକହିଲାଆଉରହିବନି, ଓ ସେ ଆଃଃ ଆଃଃ ରଡ଼ିକରି ତା ବିଆ ରସ ନିଗାଡ଼ି ଦେଲା | ମୁଁମଧ୍ୟଯୋର୍ଯୋର୍ଧକ୍କାଦେଇମୋରସତାବିଆରେଛାଡ଼ିଦେଲି |
ସେ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଶୋଇଥିଲା ମୁଁ ତା ଉପରେ ଶୋଇଗଲି | କିଛିସମୟପରେସେଉଠିଲାଆଉକହିଲା, ‘ଜ୍ବାଇଁ ଏଇ ତଳଟା ପୁରା କାଦୁଆ କରିଦେଲ | ନାନିଆସିଲେକଣକହିବ | ‘ ମୁଁ ହସିଲିକହିଲି ତୁମେ ଠିକ୍ କରିଦିଅ | ସେବାଥରୁମରୁପାଣିଆଣିସେଠାରେପକେଇପାଁପୋଛରେପୋଛିଦେଲା | ମୁଁରୁମଫ୍ରେସନର୍ଟିକେପକେଇଦେଲି | ତା’ପରେ ଆମେ କିସ୍ କଲୁ | ସେଇଠୁଆମେଯାଇ ବାରଣ୍ଡାରେ ବସିଲୁ | କିଛିସମୟପରେବିଜୟମୋବାଇଲ୍ରେଫୋନକଲେ | ତାଙ୍କୁକହିଲିଆମେ ରୁମକୁ ଚାଲି ଆସିଛୁ | ସେମାନେବିଆସିଲେ |
ରାତି ବହୁତ୍ ହୋଇଗଲାଣି | ତେଣୁସେମାନେଶୋଇବାପାଇଁଚାଲିଗଲେ | ମୁଁମୋରୁମରେଥିଲି | ଆଉ ସୀମା ହାଲିଆ ହୋଇ ବସିଥିଲା | ତା’ପାଖକୁ ଯାଇ ତାକୁ ଭିଡ଼ି ଧରିଲି ଆଉ କହିଲି, ଚାଲମୁଁ ଟିକେ ମସାଜ୍ କରିଦେବି | କିଛିସମୟମସାଜ୍କରିବାପରେସୀମାଶୋଇପଡ଼ିଲା | ମୁଁମଧ୍ୟଶୋଇଗଲି | ପରଦିନସକାଳଛଅ’ଟାରେ ରଜନୀ ଆସି କବାଟ ମାରିଲା | ସୀମା କବାଟ ଖୋଲିଲା | ମୁଁଶୋଇଥିଲି | ରଜନୀବଡ଼ପାଟିରେକହିଲା, ‘ଜ୍ବାଇଁ, ନିଦ ଭାଙ୍ଗି ଉଠ | କୋଣାର୍କଯିବା | ‘ ସୀମା କହିଲା, ଜ୍ବାଇଁ ଏତେ ଶୀଘ୍ର ଉଠିବେନି ତୁ ଦେଖ୍ | ସୀମାବାଥରୁମ୍ଚାଲିଗଲା | ସେଇସମୟରେ ରଜନୀ ରୁମ ଭିତରକୁ ଆସି ଜ୍ବାଇଁ ଉଠ କହି କହି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଅଣ୍ଡାଳିବାକୁଲାଗିଲା | ମୁଁମଜାରେସେଇମିତି ଶୋଇ ରହିଲି | ସେକହିଲା, ଜ୍ବାଇଁ ଉଠ | ମୁଁଧିରେଧିରେକହିଲି ଯାହାକୁ ଉଠଉଚ ସେ ଉଠିସାରିଲାଣି | ତାକୁକିସ୍ | ଟେନଦେଲେସେଖରାପଭାବିବ | ରଜନୀ ମୋ ବ୍ଲାଙ୍କେଟ୍ ତଳକୁ ଆସି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ତଳକୁ ଭିଡ଼ିଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲା | ଆଉଧଡ଼ପଡ଼ହୋଇପଳାଇଲା |
ସାଢ଼େ ସାତଟା ବେଳକୁ ଆମେ କୋଣାର୍କ ଯିବାକୁ ବାହାରି ପଡ଼ିଲୁ | ସେଇଠିଦିନଦୁଇଟାପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୁଲିଲୁ ଆଉ ମନ୍ଦିର କାନ୍ଥରେ ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଯୌନଉତ୍ତେଜକ ଚିତ୍ର ଓକାରୁକାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖିଲୁ | ସୀମାଓରଜନୀଅଲଗାବୁଲୁଥିଲେ, ମୁଁ ବିଜୟ ଏକାଠି ବୁଲିବାସମୟରେ ମୁଁ ଫୋଟୋ ନେଉଥିଲି, ବିଜୟ କହିଲା, ‘ଭାଇ ଏଇ ଫୋଟୋ ନେଇ କଣ କରିବ | ମୁଁକହିଲି, ଏକ୍ସପେରିମେଣ୍ଟ୍ | ‘ ସେ କହିଲା, ହାତୀ ଘୋଡ଼ାର ମୂର୍ତ୍ତି ବି ଅଛି, ସେ ସବୁ ବି କରିବନା କଣ? ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ମଉକା ମିଳିଲେ ସେ ସବୁ ବି କରିବି | ସେହସିଲା | ଗୋଟିଏସ୍ଥାନରେ ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ୍ ଫୋଟୋ ଦେଖି କହିଲା,
-ସେ ଯୁଗରେ ଲୋକମାନେ ଏତେ ବ୍ରଡ଼ମାଇଣ୍ଡେଡ୍ ଥିଲେ ?
ମୁଁ କହିଲି ଏବେ ବି ଅଛନ୍ତି |
-ହେଲେ ଏମିତି ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ୍ କଣ କରନ୍ତି କେହି ?
ମୁଁ ହସିଲି ଆଉ କହିଲି, କେହି ? ଆରେ ସମସ୍ତେ କରନ୍ତି | ଏକାଠିକଲେଯେଉଁମଜାସେଇଟାଦେଖୁନଚିତ୍ରକୁଲାଗୁନି?
ସେ ନିରିଖେଇ ଦେଖିଲା, ଆଉ ସାମାନ୍ୟ ହସିଦେଇ କହିଲା, ଲାଜ ଲାଗିବନି |
-ଲାଗିବ ନିଶ୍ଚୟ, ହେଲେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ, ଥରେ କପଡ଼ା ଖୋଲିଗଲେ ଆଉ କି ଲାଜ ?
ସେ ନିରବ ଥିଲା |
ଆମେ ସବୁ ଏକାଠି ଗୋଟିଏ ବଡ଼ ଗଛ ତଳେ ବସିଥିଲୁ, ମୁଁ ଥଟାରେ ପଚାରିଲି, ରଜନୀ କଣ ଦେଖିଲ ? ସେ ବି ଚିଡ଼େଇ ଦେଇ କହିଲା, ତୁମେ ଯାହା ଦେଖୁଥିଲ | ମୁଁକହିଲିମୁଁତକାରୁକାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖୁଥିଲି, ସେ ବି କହିଲା, ମୁଁ ବି ସେଇୟା ହିଁ ଦେଖୁଥିଲି | ମୁଁପଚାରିଲି, କୋଉ କାରୁକାର୍ଯ୍ୟଟା ଭଲ ଲାଗିଲା | ସେଲାଜେଇ ଯାଇ ଚୁପ୍ ହେଇଗଲା ଆଉ କହିଲା, ତୁମେ ଆଗ କହୁନ, ଆଗରେ ଆଗରେ ବୁଲୁଥିଲ | ୟାଙ୍କୁକଣସବୁଦେଖେଇଦେଖେଇକହୁଥିଲ | କଣଜ୍ଞାନ ବାଣ୍ଟୁଥିଲ ? ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ, ବିଜୟଙ୍କୁ ଜ୍ଞାନ ଦେବା ଦର୍କାର ନାହିଁ, ସେ ତମାଷ୍ଟ୍ର ଲୋକ | ତାଙ୍କଠୁକିଛିଶିଖିବିବୋଲିହାତଧରିଚାଳୁଥିଲିନା | ଉଁ, ମାଷ୍ଟ୍ରଲୋକ ! ସେ ଏମିତି କହିବା ବେଳେ ସୀମା କହିଲା, ଏମିତି କଣ କହୁଛୁ | ରଜନୀକିଛିନିରବହେଇକହିଲା, ‘ତୁ ଭାଗ୍ୟ କରିଛୁ, ଜ୍ବାଇଁଙ୍କ ଭଳି ଲୋକଟେ ପାଇଛୁ | ତୋତେକଣଦିନରାତିଛାଡୁଥିବେ ? ହେ ହେ ହେ’ ସୀମା କହିଲା, ‘କେଡ଼େ ନିର୍ଲଜଟା | ‘ ତଥାପି ରଜନୀ ନିରବରହିନଥିଲା ଆଉ କହିଲା, ‘ଆଉ ଆମର ଇୟେ, ମାସରେ ଥରେ ଅଧେ ଛୁଇଁଦେଲେ ନିଜ କର୍ତ୍ତବ୍ୟସରିଲା ବୋଲି ଭାବୁଚନ୍ତି | ‘
ମୁଁ କହିଲି, ନାଇଁ ନାଇଁ ସେଇମିତି କୁହନି | ବିଜୟଚାହିଁଲେତୁମଅବସ୍ଥାକଣହେବତୁମେଭାବିପାରିବନି, ତୁମକୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ନା ଟିକେ ଧିରେ ଗେହ୍ଲାରେ କରୁଚନ୍ତି | ତୁମନାନୀ ବି ତ ସେଇ କ୍ୟାଟେଗୋରୀର | ତାକୁବିସବୁଧିରେସୁସ୍ଥେଲୋଡ଼ା | ସୀମାମୋଆଡ଼କୁଚାହିଁଲା | ଆମେ ଏମିତି କଥା ହେଉଥିଲା ବେଳେ ଗୋଟେ ବହି ବିକାଳି କୋଣାର୍କରକାରୁକାର୍ଯ୍ୟର ବହି ନେଇ ଆସିଲା | ୧୨ଟାସେକ୍ସ୍ଫୋଟୋଥିବାବହିଦଶଟଙ୍କା | ମୁଁସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଦୁଇଟା କିଣିନେଲି ଆଉ ଗୋଟିଏ ବିଜୟକୁ ଦେଇ କହିଲି, ଆଜି ରାତିରେ ରଜନୀରଅବସ୍ଥା ଢିଲା କରିଦିଅ | ସମସ୍ତେହସିଲେ |
କୋଣାର୍କରୁ ବାହାରି ଆମେ ଚନ୍ଦ୍ରଭାଗା ଆସିଲୁ, ସେଇଠି ବାଲିରେ ଛାଇ ଯାଗା ଖୋଜୁ ଖୋଜୁଅନେକ ବାଟ ଚାଲିଆସିବା ପରେ ଝାଉଁବଣ ସେପାଖରେ ଗୋରା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେକ୍ସ୍ କରୁଥିବାରଦେଖିଲି | ଏହାଦେଖିସାଙ୍ଗେସାଙ୍ଗେମୁଁବିଜୟକୁଡାକିଲି | ସେବିଆସିଲା, ଆମେ ଦିଜଣଏମିତି ଦେଖୁଥିବା ବେଳେ ରଜନୀ ଆଉ ସୀମା ବି ଆସିଲେ | ସେମାନେବିଦେଖିଲେ | ବିଚ୍ଉପରେଦୁଇହଳ ଫରେନର୍ ସେକ୍ସ୍ କରୁଥିଲେ, ମୁଁ କହିଲି, ଦେଖ ବିଜୟ ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ୍ ଦେଖିନଥିଲପରା, ହେଇ ଦେଖ କେମିତି ହଉଛି | ସେବିପୁରାଧ୍ୟାନରେଦେଖୁଥିଲା | ଏଇମିତିଦେଖୁଥିବାବେଳେ ସେଇ ଗୋରା ହଳ ପରସ୍ପରର ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ବିଜୟର ପାଟି ଆଁ ହୋଇ ରହିଗଲା | ରଜନୀଆନନ୍ଦରେଦେଖୁଥିଲା, ସୀମା ସେଇଠୁ ପଳାଇଯାଉଥିଲା | ମୁଁ ହାତଧରି କହିଲି, ରୁହ ଦେଖ, ଆଜି ଭାଗ୍ୟ କରିଛ ଲାଇଭ୍ ଟେଲେକାଷ୍ଟ୍ ଦେଖୁଛ |
ଆମେ ଝାଉଁବଣରେ ବସି ସେମାନଙ୍କ ସେକ୍ସ୍ ଦେଖୁଥିଲୁ | ରଜନୀସେଇଆଡ଼େଚାହିଁରହିଥିଲା | ମୁଁ ହସିଦେଲି କହିଲି, କଣ ପୁରା ପିଇଯାଉଛ ? ସେ ଅନ୍ୟମନସ୍କ ଭାବେ କହିଲା, ଜ୍ବାଇଁକେତେ ମଜା ଆସୁଥିବ ନାଇଁ? ମୁଁ କହିଲି ମଜା ମାନେ ସ୍ବର୍ଗ ଭଳିଆ ଲାଗୁଥିବ | କେତେଏଞ୍ଜୟ୍ କରୁଛନ୍ତି ସେ ହଳି ଦୁଇଟା ଦେଖୁନ | ବିଜୟବିସେସବୁଦେଖୁଥିଲା | ମୁଁକହିଲି, ତୁମେ ଦିଟା ସେଇଠିକି ଚାଲିଯାଅ, ସେମାନଙ୍କ ସହ ମିଶିବ ତିନିହଳ ହେଇଗଲେ ଆହୁରି ମଜାହେବ | ସୀମାମୋହାତକୁଚିମୁଟିପକାଉଥିଲା, ମୁଁ ତା କାନ ପାଖକୁ ଯାଇ କହିଲି, କାହିଁତୁମକୁ ଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି କି ? ସେ ଲାଜରେ ଇସ୍ସ୍ ବୋଲି କହିଲା | ଦେଖକେତେମଜା | ଚାଲ ଟ୍ରାଇ କରିବା | ସେମୋଆଖିକୁଦେଖିଲା | ସେଥିରେରାଗନଥିଲାଲାଜନଥିଲା, ଥିଲାପ୍ରଶ୍ନଚିହ୍ନ | ମୁଁପୁଣିଥରେକହିଲି, କଣ ବିଜୟ ଯିବାକି? ବିଜୟ ହସିଦେଇ କହିଲା, ଭାଇଆପଣ କୁହନ୍ତୁ | ମୁଁକହିଲିରଜନୀକୁପଚାରିବାଦର୍କାର୍ନାହିଁ, ସେ ହଁ କହିବ ନିଶ୍ଚୟ | ହେଲେ ହଠାତ୍ ରଜନୀ କହିଲା, ନାଇଁ | ସବୁଚମକିପଡ଼ିଲୁ | ଆମସମସ୍ତଙ୍କମଧ୍ୟରେସବୁଠୁଅଧିକ ଆଡ଼ଭେଞ୍ଚରସ୍ ରଜନୀ ମନା କଲା କେମିତି | ମୁଁକହିଲିନାଇଁ, କିନ୍ତୁ କାହିଁକି ? ସେ ମନ ଦୁଃଖ କରି କହିଲା, ସେମାନେ ଚାଲିଗଲେ | ଆମେସମସ୍ତେହୋହୋହୋଇହସିଲୁ |
ସେଇ ଝାଉଁବଣରେ ବସି ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ୍ ବିଷୟରେ ଏମିତି କଥା ହେଉଥିବା ବେଳେ ରଜନୀ କହିଲା, ଆଜି ରାତିରେ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ସେକ୍ସ୍ କଲେ କେମିତି ହୁଅନ୍ତା | ସୀମାକହିଲାତୋମୁଣ୍ଡ ଖରାପ ହେଇନି ତ ? ବିଜୟ କିଛି କହୁନଥିଲା, ମାନେ ତା ମନରେ ହଁ ଥିଲା | ମୁଁକହିଲି, ଏଇଟା ଗୋଟେ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ | ଚାଲଟ୍ରାଇକରିବା |
ଆମେ ଦିନସାରା ବୁଲି ବୁଲି ହାଲିଆ ହୋଇଥିଲୁ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେରୁମକୁଯାଉଯାଉମୁଁଶୋଇପଡ଼ିଲି | କିନ୍ତୁକିଛିସମୟପରେରଜନୀଓସୀମାରେକଥାବାର୍ତ୍ତାରେମୋନିଦଭାଙ୍ଗିଗଲା | ହେଲେମୁଁସେଇମିତିପଡ଼ିରହିଲି | ସୀମାକହୁଥିଲା, ‘ତୁ ଗୋଟେ ତୋଜ୍ବାଇଁଙ୍କ ଭଳି ହେଇ ଗଲୁଣି | ବିଜୟକଣଭାବିବେକହିଲୁ?’ ରଜନୀ କହୁଥିଲା, ‘ଓଃ ବିଜୟସାନ ପିଲାଟେ ତ ତାକୁ ଆମେ ସବୁ ରେପ୍ କରିଦେବା ନା କଣ ? ଯଦି ଇଚ୍ଛା ନଥାନ୍ତା ସେ ମନାକରିନଥାନ୍ତେ?’ ସୀମା କହିଲା, ‘ହେଲା ଯେ ଏ ସବୁ କାଣ୍ଡ ମୋତେ ପସନ୍ଦ ନାହିଁ | ‘ ରଜନୀକହିଲା, ‘ବୁଝିଲୁ ନାନୀ, ତୁ ନା ଆଉ ସୁଧୁରିବୁନି | ଯଦିତୋତେଭଲନଲାଗିବ, ତୁ ଅଲଗାଚାଲିଯିବୁ | ତୋତେକଣକିଏବାଧ୍ୟକରିବନାକଣ? ଜ୍ବାଇଁତ ଏତେ ବଢ଼ିଆ ଲୋକ | ‘ ସୀମାକହିଲା, ‘ତୁ ଜ୍ବାଇଁଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ବେସି ନସରପସର୍ ହେଇ କି ଏ ସବୁ ଭୁତ ଧରିଛୁ | ‘ ରଜନୀକହିଲା, ‘ଓଃ ସତେ କି, ତୋତେ ଆଉ ଇଚ୍ଛା ଥିବ କି? ମିଛ କହନା ମୋତେ | ମୁଁଦେଖିଛିତୁବିସେ ଫରେନର୍ ମାନଙ୍କୁ ଲାଳୈଇ କି ଦେଖୁଥିଲୁ | ‘ ଏଇମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ରଜନୀ କହିଲା, ତୁବେଶି ଦେଖେଇ ହେ’ନା | ରାତିରେଦେଖିବା କଣ କରିବୁ | ରଜନୀଚାଲିଗଲା | ମୁଁଉଠିଲାବେଳକୁସନ୍ଧ୍ୟା ସାଢ଼େ ସାତ ହେଲାଣି | ବିଜୟଉଠିସାରିଥିଲେ | ସେଚା’ ମଗେଇଥିଲା | ଆମେସମସ୍ତେ ଏକାଠି ଚା’ ପିଇଦେଇ ବିଚ୍ ଆଡ଼କୁ ଚାଲିଲୁ |
କେହି କିଛି କହୁନଥାନ୍ତି | ସବୁନିରବ | ବୋଧହୁଏକିଏଜଣେଆରମ୍ଭକରିବବୋଲିଅପେକ୍ଷାକରୁଥାନ୍ତି | ଏଇସମୟରେମୋରଫୋନଆସିଲା | ମୁଁଅଲଗାଚାଲିଗଲିଫୋନରେକଥାହେବାପାଇଁ | ଦୂରରେ ଠିଆହୋଇ ଦେଖୁଥାଏ, ରଜନୀ, ସୀମା ଆଊ ବିଜୟ ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ କିଛି କଥାହେଉଥାନ୍ତି | ମୁଁଜାଣିଜାଣିଦୁରରେଠିଆହୋଇରହିଲି | ପାଖକୁଆସିଲାବେଳକୁବିଜୟକହୁଥିଲା, ନାନୀ ତୁମକୁ ଭଲ ନ ଲାଗିଲେ ଆମେ ଏ ସବୁ କରିବାନି | ସୀମାକହୁଥିଲା, ସମସ୍ତେହଁ କଲାବେଳେ ମୁଁ କାଳୀଗାଈର ଭିନେ ଗୋଠ ହୋଇଯାଉଛି | ମୋତେଭଲଲାଗୁନି | ରଜନୀକହିଲା, ତୁ ଚୁପ୍ କର | ଆରମ୍ଭହେଉଦେଖିବୁସବୁଭଲଲାଗିବ | ରଜନୀରକଥାଶୁଣିଲାଗୁଥିଲାସତେଯେଇତି ସେ ଆଗରୁ ଅନେକ ଥର ଏମିତି କରି ସାରିଛି, ଅବଶ୍ୟ ହଁ ମୋ ସହ ତ ଅସଂଖ୍ୟଥର କରିଛିସେ |
ରାତିରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ହେବ ବୋଲି ଜାଣି ମୁଁ କିଛି ଖାଇଲି ନାହିଁ, ଖାଇଦେଲେ ଅଳସୁଆଲାଗିବ | ଆମେରାତିଦଶଟାବେଳକୁରୁମକୁଫେରିଲୁ | ମୁଁମୋଚିରାଚରିତହାଫ୍ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ଓବାନ୍ୟାନ୍ ପିନ୍ଧିଲି, ସୀମା ନାଇଟି ପିନ୍ଧିଥିଲା, କିଛି ସମୟପରେ ରଜନୀ ଆସି କବାଟ ଠକ୍ଠକ୍ କଲା | ସେଟପ୍ଆଉସ୍କର୍ଟ୍ପିନ୍ଧିଥିଲା, ଆଉ ବିଜୟ ଧୋତି | ଆମେଏକାଠିବସିଲୁ | ମୁଁ ଲ୍ୟାପଟପ୍ ଲଗେଇ ଗୋଟେ ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ୍ ଫିଲ୍ମ୍ ଲଗେଇ ଦେଲି | ରୁମକୁଅନ୍ଧାରକରିଦିଆଗଲା | ଆମେସବୁଖଟଉପରେବସିଥିଲୁ | ମୁଁସୀମାରକାନ୍ଧରେହାତରଖିଥିଲିହେଲେଆଙ୍ଗୁଠିରେ ରଜନୀରେ କାନପାଖରେ କୁତୁକୁତୁ କରୁଥିଲି | ଏଇସମୟରେବିଜୟରହାତସହମୋହାତବାଜିଗଲା | ସେମୋହାତକୁକୁତୁକୁତ୍କରିଲା, ମୁଁ ହସିଦେଲି ଆଉ ତା ହାତକୁ ଭିଡ଼ି ଆଣିସୀମାର କାନ୍ଧରେ ଥୋଇଦେଲି | ସେସୀମାରକାନ୍ଧଉପରେହାତଦେଇକୁତୁକୁତୁକରୁଥିଲା | ସୀମା ମୋ ଆଡ଼କୁ ଚାହିଁଲା, ମୁଁ ହସିଦେଇ ତା କାନ ପାଖରେ ଯାଇ କହିଲି, ‘ଲାଜ କରନି, ଏଞ୍ଜୟ୍ କର’ | ଧିରେ ଧିରେ ବିଜୟର ହାତ ସୀମାର କାନ୍ଧତଳ ଦେଇ ତା ଦୁଧ ଚିପିବାକୁଆରମ୍ଭକଲା | ମୁଁନିରବହୋଇବସିଥିଲି | ରଜନୀବିଜୟପାଖରୁଉଠି ଆସିଲା ଆଉ ସୀମାକୁ ବିଜୟଆଡ଼କୁ ଠେଲିଦେଲା | ମୋଗୋଡ଼ଉପରେବସିପଡ଼ିଲା |
ସୀମା ଲାଜ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲା, ଏବେ ସେ ବି ମନଖୋଲି ଏଞ୍ଜୋଅୟ୍ କରୁଥିଲା | ଏଇସମୟରେଫିଲ୍ମ ଟା ସରିଗଲା | ଆଉଗୋଟିଏଫିଲ୍ମଲଗେଇବିକି? ବୋଲି ମୁଁ ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଥିଲି | ରଜନୀ କହିଲା, ‘ନାନୀ ଏଇଠି ବସିବୁ ନା ସେ ରୁମ୍ କୁ ଯିବୁ | ‘ ସୀମା ଉଠି ଠିଆହେଲା ଆଉଧିରେ ସେ ରୁମରୁ ବାହାରି ଚାଲିଗଲା, ତା ପଛେ ପଛେ ବିଜୟ ବି ଚାଲିଗଲା |
କବାଟ୍ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ମୁଁ ଖଟ ପାଖକୁ ଆସିଲି, ରଜନି ସେଇଥି ବସିଥିଲା, ମୋତେ ଖଟ ଉପରେଠେଲିଦେଲା ଆଉ ମୋ ଛାତି ଉପରେ ବସିପଡ଼ିଲା | ତାଗାଣ୍ଡିମୋମୁହଁପାଖରେଥିଲା | ସେନଇଁପଡ଼ି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରୁ ବାହାରକୁ ବାହାର୍ କରି ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲା | ମୁଁତା ଅଣ୍ଟାକୁ ଉଠେଇ ଆଣିଲି ଆଉ ତା ବିଆକୁ ମୋ ପାଟି ଉପରେ ରଖି ଚାଟିଲି | ସେଆଃଆଃକହୁଥିଲା | ଏଇମିତିଚାଟୁଚାଟୁସେଝଡ଼ିବାକୁଆରମ୍ଭକଲା | ମୁଁମଧ୍ୟତାପାଟିରେରସଢାଳିଦେଲି | କିଛିସମୟପୁଣିଆମେଫିଲ୍ମ୍ଦେଖିଲୁ | ଏଇସମୟରେକବାଟରେଖଡ଼ଖଡ଼ଶବ୍ଦଶୁଣି ମୁଁ କବାଟ ଖୋଲିଲି, ବିଜୟ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା | କହିବାଭାଇକଣ୍ଡୌମ୍ଅଛି? ମୁଁହସିଦେଇ କହିଲି, ଦର୍କାର୍ ନାହିଁ, କାଲି ଆଇ ପିଲ୍ ଖୁଆଇ ଦେବା | ସେଖୁସିରେଫେରିଗଲା |
ମୁଁ ପୁଣି କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ଆସିଲି ଆଉ ରଜନୀକୁ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ବିଆକୁଖାଇଲି | ତାବିଆକୁପୁରାଓଦାକରିଦେଲି | ତାପରେତାବିଆକୁଜିଭରେଗେହୁ ଗେହୁ ତାଗାଣ୍ଡିରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଗେହିଲି | ସେଅଃଆଃଓଃହେଉଥିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁପୁରା ଉଠି ଠିଆ | ମୁଁବାଥରୁମକୁଯାଇମୋବାଣ୍ଡରେକିଛିସାମ୍ପୁଲଗେଇଆସିଲିଆଉଟିକେସାମ୍ପୁ ରଜନୀରେ ଗାଣ୍ଡିରେ ଦେଇ ମୁଁ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି | ଟାଇଟ୍ଥିଲେବିମୋବାଣ୍ଡ୍ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଫିଟ୍ ହେଇଗଲା | ସେଆଃଆଃ କହୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଗେହିଂ ଚାଲିଲି |
ପନ୍ଦର ମିନିଟ ଗେହିଲା ପରେ ସେ ପୁଣି ଝଡିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କଲା ଆଉ ମୁଁ ବି | ତାଗାଣ୍ଡିରେମୋ ରସ ଢାଳିଦେଲି | ସେଫାଁହୋଇଶୋଇପଡ଼ିଲା | ମୁଁବାଥ୍ରୁମରୁବାହାରିଲାବେଳକୁସେନିଜ ପୋଷାକ ସଜାଡୁଥିଲା | ମୋତେଦେଖିକହିଲାକାହିଁକିପୁରୀପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍କଲୁଜାଣିଲତଭାଇ ? ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି ବିଜୟ ବି ସବୁ ଜାଣିଥିଲା ? ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା ହଁ | ସେବହୁତ ଖୁସିରେ କହିଲା, ଆଜି ମୋ ଦେହର ସବୁ ଭୋକ ତୁମେ ବୁଝେଇ ଦେଲ | ବିଜୟଜମସେକ୍ସ୍କରିପାରନ୍ତିନି | ତୁମେମୋତେଖୁସିକରିଦେଲ | ମୁଁକହିଲିଏବେସରିନି, ଆହୁରି ଅଛି |

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: