ପ୍ରଦୀପ ର ସ୍ତ୍ରୀ ଅଳକା କୁ ଗେଁହି ପେଟରେ କଲି – Pradeep Ra Stree Alaka Ku Genhi Petare Kali

Pradeep Ra Stree Alaka Ku Genhi Petare Kali - BHAUJA.COM

ମୋ ନାଁ କାଳିଆ ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ଚାକିରୀ କରେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ପ୍ରଦୀପ କଟକରେ ଚାକିରୀ କରେ ଆଉ ସେ ତା ଫାମିଲି ସହ ରୁହେ ତାର ଗୋଟେ ପୁଅ ଆଉ ଗୋଟେ ଝିଅ ଥରେ ମୁଁ କଟକ କିଛି କାମରେ ଯାଇଥାଏ ଯୋଗକୁ ସେଦିନ ପ୍ରଦୀପ ସହ ମୋର ଦେଖା ହେଲା ଆଉ ସେ ମୋତେ ତା ଘର କୁ ନେଇଗଲା ମୁଁ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ତା ସ୍ତ୍ରୀ ଅଳକା କୁ ଦେଖିଲି ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ପତଳା ଶରୀର ପୁରା ଗୋରା ଦେହ ଦୁଧ ବହୁତ ବଡ ବଡ ଲାଗୁଥାଏ ସରୁ ଅଂଟା ସହ ଗାଣ୍ଡି ବହୁତ ଚୌଡା ଏତେ ସେକ୍ସି ମାଇକିନା ମୁଁ କେବେ ଦେଖିନଥିଲି .ପ୍ରଦୀପ ସେଦିନ କହିଲା ଚାଲ କିଛି ଦାରୁ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ କରିବା ସେଠୁ ସେ ଯାଇ ଦାରୁ ନେଇ ଆସିଲା ଦୁହେଁ ବସି ପିଇଲୁ କିନ୍ତୁ ସେ ଅଧିକ ପିଇଦେବାରୁ ସେହି ବାଲକୋନୀରେ ଶୋଇପଡ଼ିଲା ଆଉ ମୁଁ ଅଳକା ଭାଉଜଙ୍କୁ ଡାକିଲି ସେ କହିଲେ ତାଙ୍କର ଏମିତ ସବୁବେଳେ ତାପରେ ଭାଉଜ ଏକ ଚାଦର ଆଣି ଘୋରେଇଦେଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଏମିତି ଦେଖୁଥାଏ ଅଳକା ଭାଉଜ କହିଲେ ଏମିତି କଣ ଦେଖୁଛ ମୁଁ କହିଲି ଏମିତି ସୁନ୍ଦରୀ ମାଇକିନା ମୁଁ କେବେ ଦେଖିନଥିଲି ତେଣୁ ତମ କୁ ଦେଖୁଚି ସେଠୁ ଅଳକା ଭାଉଜ କହିଲେ କଣ ଖାଲି ଦେଖୁଥିବା ନା ଆଉ କିଛି କରିବ ତାପରେ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ବି ମୋତେ ସହଯୋଗ କଲେ ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ଗାଉନ ଉପରେ ଦୁଧ କୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଦେଖିଲି ଦୁଧ ବହୁତ ଟାଣ ଲାଗୁଚି ତାପରେ କହିଲି ଭାଉଜ ତମେ ଦୁଇଟି ପିଲାର ମା ହେଲେବି ଏବେବି ତମ ଦୁଧ ଏତେ ଟାଣ କେମିତି ଅଛି ସେଠୁ ଅଳକା ଭାଉଜ କହିଲେ ତମ ସାଙ୍ଗ ମୋତେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି ତାପରେ ଭାଉଜ ଗାଉନ ଟେକିଦେଇ ଦୁଧକୁ ବାହାର କରି ମୋ ପାଟିରେ ଲାଗେ କହିଲି ଟିକେ ଖାଅ କାଳିଆ ସେଠୁ ମୁଁ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଇ ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି ଆଉ କହୁଥାନ୍ତି ଓଃ କାଳିଆ ମୋ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ କାମୁଡି କାମୁଡି ଖାଅ ମୁଁ ବି ସେୟା କଲି ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଚେନ ଖୋଲି ଚଡି ଭିତରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଦେଲେ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ ତମର କେତେ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ହେଇଚି ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଭାଉଜ ତାପରେ ସେ ବାଣ୍ଡ କୁ କେନ୍ଦି କହିଲେ ତମ ବାଣ୍ଡ କଣ ଛିଣ୍ଡିନି ତ ମୁଁ କହିଲି ମାନେ ସେଠୁ ଅଳକା ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ କେବେ କାହାକୁ କରି ନ କି ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ଓଃ ସେଥିପାଇଁ ତମ ବାଣ୍ଡ ଏମିତି ଅଛି ତା ପରେ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ବାଣ୍ଡ ର କଣ ଛିଣ୍ଡେ ସେଠୁ ଅଳକା ଭାଉଜ କହିଲେ ବାଣ୍ଡ ଯେତେବେଳେ ବିଆ ଭିତରେ ପାଶେ ସେତେବେଳେ ବାଣ୍ଡ ଅଗର ଚମଡା କେନ୍ଦିହୁଏ ଆଉ ଛିଣ୍ଡି ଯାଏ ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ତାପରେ ଭାଉଜ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ କହିଲେ କେମିତି ଲାଗୁଚି ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ସତରେ ତମେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ମାଇକିନା ହଁ କାଳିଆ ତମେ ଯଦି ମୋ ଘଇତା ହେଇଥାନ୍ତ ନା ବହୁତ ମଜା ହେଇଥାନ୍ତା ସତରେ ଭାଉଜ ଟାମ୍ପର ସୁନ୍ଦରୀ ଆଉ ସେକ୍ସି ମାଇକିନା ମୋର ଦରକାର ହଁ କାଳିଆ ଆଜିଠୁ ମୁଁ ତମ ମାଈପ ଆଉ ତମେ ମୋ ଘଇତା ଓଃ ଭାଉଜ ତମ ପରି ମାଈପ ପାଇଁ ଆଜି ମୁ ବହୁତ ଖୁସି ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଉଥାନ୍ତି ଆଉ କହୁଥାନ୍ତି କାଳିଆ ତମ ବାଣ୍ଡ ମସ୍ତ ହେଇଚି ମୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ତାଙ୍କ ଗାଉନ ମିଶା ଦୁଧ କୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଉନ ବାହାର କରିଦେଲି ଦେଖିଲି ଓଃ କି ଦୁଧ ହେଇଚି ଭାଉଜଙ୍କର କହିଲି ଓଃ ଭାଉଜ କି ଦୁଧ ରଖିଚ ଟିକେ ହେଲେ ବି ଓହଳିନୀ ଭୁଣ୍ଡି ପୁରା ଟାଣ ହେଇଚି ହଁ କାଳିଆ ତମ ସାଙ୍ଗ କିଛି କରୁନାହାନ୍ତି ତେଣୁ ଏମିତି ଅଛି ସତେ ଭାଉଜ ତମ ଟାଣ ଟାଣ ଦୁଧ ଖାଇବାକୁ ଭଲଲାଗୁଛି ଯାହା କୁହ କାଳିଆ ତମ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖି ମୋ ବିଆ ପୁରା ଲାଳେଇ ଗଲାଣି ତା ପରେ ମୁ ଅଳକା ଭାଉଜଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ବିଆ ବାଳ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲାଣି ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ କଣ ମୁତି ଦେଲା କି ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ନାଇଁ କାଳିଆ ତମେ ଯେମିଟି ମୋ ଦୁଧ ଖାଉସଯ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡ଼ୁଛ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ସତରେ ଭାଉଜ ତମକୁ ଆଜି ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ହଁ କାଳିଆ ଏଥର ଟିକେ ମୋ ବିଆ ଖାଅ ନା ମୁଁ ସେଠୁ ଅଳକା ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଉନ ପୁରା ବାହାର କରିଦେଲି ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟି କାଢି ବାହାର କରିଦେଲି ଦେଖି ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ରେ ଏତେ ବାଳ ହେଇଚି ବିଆ କିଛି ଦେଖା ଯାଉନଥାଏ ସେଠୁ କହିଲି ଅଳକା ଭାଉଜ ତମ ବିଆ ରେ ଏତେ ବାଳ ହେଇଚି ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ହଁ କାଳିଆ ମୋ ବିଆରେ ବାଳ ରଖିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ ତେଣୁ ରଖିଛି ତାପରେ ବାଳ କୁ ଆଡେଇ ଦେଖିଲି ବିଆ ପୁରା ଲାଲ ଦେଖା ଯାଉଛି ଆଉ ସେଣ୍ଟି ବି ମସ୍ତ ଦେଖା ଯାଉଛି ମୁଁ ଦେଖି ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ବିଆ ବାଳ କୁ ଆଡେଇ ଦୁଇ ହାତ ରେ ମେଳେ ଜିଭ ପୁରେଇ ଛାତି ବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଇ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠା ପକା କରି ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି ଆଉ କହୁଥାଅନି ଓଃ କାଳିଆ ଆସ୍ତେ ଖାଅ କାମୁଡିନି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ତମ ବିଆ ପୁରା ଛେନା ପରି ହେଇଚି ନ କାମୁଡି ରହି ହେଉନି ତାପରେ ଅଳକା ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ ଏଥର ଜୋର ଜୋର ରେ ଖାଅ ମୋତେ ମଜା ଲାଗୁଚି ସେଠୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ବିଆ କୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଇ କହୁଥାନ୍ତି ଓଃ କାଳିଆ କି ମଜା ଦେଉଛ ଆଜିଯାଏ ତମ ସାଙ୍ଗ ଏମିତି କେବେ ମୋ ବିଆ ଖାଇ ନଥିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ବିଆ ଖିଆରେ ଏତେ ମଜା ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ଆଜି ମୋ ଇଛା ପୁରଣ କରିଦେଲ ଯାହା କୁହ ଭାଉଜ ତମ ବିଆ ଯେମିତି ହେଇଚି ଛାଡି ବାକୁ ଇଛା ହେଉନି ମୁଁ ବିଆ ଚାଟୁ ଥାଏ ଏଣେ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡ଼ୁ ଥାଏ ଭାଉଜ ଆହୁରି ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ କହିଲେ କାଳିଆ ମୋରି ଏଥର ବାହାରିବା ଟାଇମ ହେଇଗଲା କହିଲି ସବୁତକ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲେ ଆଉ ମୁଁ ସବୁତକ ପାଣି ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି ସେ ପୁରା ଖୁସି ହେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚାଟି ବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୋତେ ଆହୁରି ମଜା ଲାଗିଲା ଏମିତି କରୁ କରୁ ମୋ ଗିଜ ବାହାରି ପଡିଲା ଅଳକା ଭାଉଜ ସବୁତକ ଗିଜ ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲେ କହିଲେ ସତରେ ତମ ଗିଜ ବହୁତ ମିଠା ଲାଗୁଚି ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ଏମିତି କେବେ ଗିଜ ବାହାରି ନଥିଲା ତାପରେ ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇ ଶୋଇଲୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଅଳକା ଭାଉଜ କହିଲେ କାଳିଆ ମୋତେ ଆଜି ଗେଁହି ଗେଁହି ମୋତେ ମାଇକିନା କରିଦିଅ ସେଠୁ ମୁଁ ଅଳକା ଭାଉଜଙ୍କୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ବିଆ କୁ ଆଡେଇ ବିଆ ମୁଂହ ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଘସିବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ବିଆ ଭିତର କୁ ମାଡ଼ିଦେଲେ ଆଉ ମୁଁ ଏକ ଧକା ମାରିଲି ବାଣ୍ଡ ଭିତର କୁ ପଶିଗଲା ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ ବାହାର କର ତମ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ହେଇଚି ବହୁତ କଷ୍ଟ ଲାଗୁଚି କିନ୍ତୁ ମୁଁ କିଛି ନ ଶୁଣି ଆଉ ଏକ ଧକା ଦେଲି ଏଥର ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଭତର କୁ ପଶିଗଲା ଭାଉଜ ଚିଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କିସ କରି ଦୁଧ କୁ ଦଳି ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଧୀରେ ଧୀରେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ମଜା ଲାଗିଲା ଭାଉଜ ସେଠୁ ଗାଣ୍ଡି କୁଉଠା ପକା କରି ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି ମୁଁ ଏଣେ ଅଳକା ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦଳୁ ଥାଏ ଆଉ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଇ ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି ଆଉ କହୁଥାନ୍ତି କାଳିଆ ଗିଁହା ଜୋର ରେ ଗିଁହା ମୋ ବିଆ ଆଜି ଫଟେଇ ଦିଅ ସେଠୁ ମୁଁ ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଗେହିଁବା ପରେ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ଯାହା ହେଉ କାଳିଆ ଆଜି ତମେ ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହା ର କରିଲ ଏମିତି ତମ ସାଙ୍ଗ କେବେ ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାର କରି ନଥିଲେ ସତରେ ଭାଉଜ ତମ ବିଆରୁ ବହୁତ ପାଣି ବାହାରୁଚି କିନ୍ତୁ ମୋର ବାହାରି ନଥିବାରୁ ମୁଁ ଗେଁହି ଚାଲିଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ବାହାରିବା ଟାଇମ ଆସିଲା ମୁଁ କହିଲେ ଭାଉଜ ମୋର ଏଥର ବାହାରିବ ସେଠୁ ଅଳକା ଭାଉଜ କହିଲେ ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆରେ ଛାଡି ଦିଅ ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଏମିତି କଲେ ତମେ ପେଟରେ ହେଇଯିବ ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ହଁ କାଳିଆ ମୋତେ ଆଜି ତମେ ପେଟରେ କର ମୁଁ ପରା ତମ ମାଈପ ସେଠୁ ମୁଁ ସବୁତକ ଗିଜ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଛାଡିଦେଲି ସେ ପୁରା ଖୁସି ହେଇ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି କହିଲେ ସତ ରେ ତମପରି ଘଇତା ପାଇଁ ଆଜି ମୁ ବହୁତ ଖୁସି ତାପରେ ଦୁହେଁ ବାଥ ରୁମ କୁ ଗଲୁ ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧୋଇ ସଫା କଲା ବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଉଠିଲା ଭାଉଜ କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ତମ ବାଣ୍ଡ ଯେମିତି ହେଇଚି ଇଛା ହେଉଛି ସବୁବେଳେ ମୋ ବିଆ ତମ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ରଖିବାପାଇଁ ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ଆସ ଏଥର ତମ କୁ ପଛୁଆ ଗେହିଁବି ସେଠୁ ଭାଉଜ ନଇଁଲେ ଆଉ ମୁଁ ପଛ ପଟୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦୁଧ କୁ ଧରି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ଉଃ ଏମିତି ହେଉଥାନ୍ତି ଆଉ କହୁଥାନ୍ତି ଗିଁହା ଜୋର ଜୋର ରେ ମୋ ବିଆ ଆଜି ମେଳା କରିଦିଅ ସେଠୁ ମୁଁ ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଏମିତି ଗେଂହୁ ଗେଂହୁ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ଭସ ଭସ ହେଇ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ସବୁତକ ଗିଜ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଭର୍ତି କରିଦେଲି ସେଦିନ ରାତିରେ ତାଙ୍କ ୪ଥର ଗେହିଁଲି ଆଉ ସକାଳୁ ମୁଁ ଭୁବନେସ୍ୱର ଚାଲି ଆସିଲି ମୋର ଯେତେ ବେଳେ ଇଛା ହୁଏ ମୋ ସାଙ୍ଗ ନଥିବା ବେଳେ ଯାଏ ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କୁ ମନ ଭାରି ଗେହେଁ ଦିନେ ମୋତେ ଭାଉଜ କହିଲେ ମୁଁ ଏବେ ପେଟରେ ହେଇଚି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ଭାଉଜ ଆଜି ମୁଁ ତମକୁ ପେଟରେ କରିପାରିଛି ତାପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ ପିଲା ର ବାପା ହେବ ମୁଁ ସେଠୁ କହିଲି ନା ନା ପ୍ରଦୀପ ଜାଣିଲେ ଅସୁବିଧା ହେବ ମୁଁ ଔଷଧ ନେଇଛି ଖାଇଦେବା ସେଠୁ ସେ ମେଡ଼ିସିନ ଖାଇ ଦେଲେ ଏବେ ବି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ genhuchi.

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

2 thoughts on “ପ୍ରଦୀପ ର ସ୍ତ୍ରୀ ଅଳକା କୁ ଗେଁହି ପେଟରେ କଲି – Pradeep Ra Stree Alaka Ku Genhi Petare Kali

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

%d bloggers like this: