ପିଉସୀ ଝିଅ କୁ ପଟେଇ ଗେହିଲି – Piusi Jhia Ku Patei Gehili

AD: Are you single? Why not try a free dating app which don't ask you for premium membership. You can create some cool friends and if you have luck then you can get your partner here.
Download Chatting App

Hi ଓଡିଶା friends . ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ମୋ ବିଷୟରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣାଉଛି। ମୋର ନା ରାଜା ପ୍ରଧାନ । ମୁ ଅନୁଗୁଳ ରେ ରହେ । ମୋର age ଏବେ 23 ବର୍ଷ । ମୋର ମିଡଲ ବୋଡି । height 5’7″ , ମୋର ବାଣ୍ଡ ସାଇଜ 7 ଇଞ୍ଚ । ମୁ ଯେତେବେଳେ 8Th କ୍ଲାସ ରେ ପଢୁଥିଲି ମୁ କମ୍ପୁଟରକ୍ଲାସ ଯାଉଥିଲି ଏମିତି କିଛିଦିନ ପରେ ମୋର ଇନ୍ଟରନେଟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଟିକେ ଧାରଣା ଆସିଗଲା । ମୁଁ 1st ସେକ୍ସ ଇମେଜ ଦେଖି ଦେଖି ମୁଠି ମରିଦିଏ । ମୁ ଦିନେ google search କଲି xxx video । 1st ଗୋଟେ ୱେବସାଇଟ ଆସିଗଲା ମୁ ସେଥିରୁ 5 ଟା ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ କରି ଦେଖିଲି । ମୋ ଲାଇଫ ରେ ପ୍ରଥମ ଥର b.p ଦେଖୁଥିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇ ହାର୍ଡ ହୋଇଗଲା । ମୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ମ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୁଠି ମାରିଲି 30 ମିନିଟ ପରେ ମୋର ବିର୍ଜ ବାହାରି ଗଲା । ମୁ ସେଦିନ ଭିଡିଓ ଦେଖି ଦେଖି 7 ଥର ମୁଠି ମାରିଲି । ତାପରେ sex କରିବାକୁ ବହୁତ ଇଛା ହେଲା ମୁ ଚିନ୍ତା କଲି କାହାକୁ ଟିକେ ଗେହିବି । କିନ୍ତୁ କଉ ଝିଅ କୁ କହିବା ମୋର ସାହସ ପାଏ ନାହି । ଏମିତି କିଛି ଦିନ ବିତିଗଲା । ଦିନେ ମୁ ମୋର ଘରୁ ବାହାରି ଗାଁ ମାଝିକୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲି । ସେଠି ଦେଖିଲି ଗୋଟେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଝିଅ ଠିଆ ହୋଇଛି ମୁ ଦେଖି କାବା ହୋଇଗଲି । କି ଫିଗର ତାର। slim body । ତାକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । ସେଠାରେ ମୋର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ କକା ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ । ମୁ ତାଙ୍କୁ ସେ ଝିଅ ବିଷୟରେ ପଚାରିଲି । ସେ କହିଲେ ମୋର ଭାଣିଜୀ ଆଜି ଆସିଛି ଏଠି ରହି ପାଠ ପଢିବ । ମୁ ଖୁସି ରେ ପାଗଳ ହୋଇଗଲି । ମୋର ସମ୍ପର୍କ ରେ ପିଉସା ଝିଅ ଭଉଣୀ ହେବ । ତାର ନା ହେଲା ଲିଲି ପଧାନ । ମୁ ତା ପଛରେ ଲାଗି କେମିତି ପଟେଇ ଗେହିବି ବୋଲି ।ଦିନେ ମୋ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି ଲିଲି କୁ ମୁ ଭଲ ପାଏ । ସେ ଟିକେ ହସିଦେଇ କହିଲେ ଛତରା ତମର ଯଉ କଥା ନା । ଭାଉଜ ତା ପର ଦିନ ଯାଇ ଲିଲି କୁ କହିଲେ ରାଜା ତମକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ । ଲିଲି ଟିକେ ହସିଦେଇ କହିଲା ମୁ ତାକୁ ଦେଖିନି କେବେ କଣ କହିବି । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଦେଖି ଟିକେ ଟିକେ ହସୁଥାଏ । ସେ ନୀରବରେ ଚେୟାର ଉପରେ ବସିଥାଏ ମୁହଁ ତଳକୁ କରି । ମୁ ତା ପାଖକୁ ଗଲି I Love You କହିଲି ସେ ହସିଦେଲା କିଛି ନକହି ଚେୟାର ରୁ ଉଠି ଚାଲିଗଲା । ମୁ ତା ପଛେ ପଛେ ବାହାରକୁ ଆସିଲି । ସେ କିଛି ବାଟ ଗଲାପରେ ସେ ମୋ ଆଡକୁ ଦେଖି ଟିକେ ମୁରୁକି ହସିଦେଲା । ମୋତେ ଟିକେ green signal ମିଳିଗଲା । ତା ପରଦିନ ମୁ ଗୋଟେ ଚିଠି ଲେଖି ଦେଲି । ସେ ମଧ୍ୟ ସେଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ଗୋଟେ ଚିଠି ଦେଲା । ମୁ ତର ତର ହଇ ଚିଠି ଖୋଲିଲି ସେ ଲେଖିଥିଲା ସେ ମଧ୍ୟ ମୋତେ ଦେଖିଲା ପରେ ମନେ ମନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲା । ମୁ ଖୁସିରେ ପାଗଳ ହୋଇଗଲି । ମୋତେ ଯେମିତି ଆକାଶ ରେ ଉଡିଲା ଭଳିଆ ଲାଗିଲା । ଏମିତି ଚିଠି ଦିଆ ନିଆ ରେ 2 ବର୍ଷ ବିତିଗଲା । ମୋର କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଇଛା ହେଉଥିଲା । ମୁ ଦିନେ ତାକୁ ଚିଠିରେ ଲେଖିଲି ଆମ ଗାଁ ପାଖ ଜାଙ୍ଗଲ ରେ ଦେଖା କରିବାପାଇଁ । ସେ ଚିଠି ରିପଲେ କଲା ଦିନ 2 ଟା ରେ ଦେଖା କରିବ ବୋଲି । ମୁ ଘଣ୍ଟା କୁ ଦେଖୁଥାଏ କେତେବେଳେ 2ଟା ହେବ । ମୋର ମନ ବିଚଳିତ ହେଉଥାଏ ଘଣ୍ଟା କୁ ବାରମ୍ବାର ଦେଖୁଥାଏ । କିଛି ସମୟ ପରେ ଘଣ୍ଟା ଦେଖିଲି 1.30 p.m । ମୁ ଆମ ଗାଁ ପାଖ ଜାଙ୍ଗଲ ରେ ପହଞ୍ଚି ଗଲି । 10 ମିନିଟ ପରେ ସେ ଆସିଲା । ତାକୁ ଦେଖି ମୁ ବୋକା ଭଳି ସେମିତି ଚାହିଁ ରହିଥାଏ । ସେ blue କୋଲୋର ର ଟପ ଆଉ ବ୍ରାଉନ କୋଲୋର ସ୍କଟ ପିନ୍ଧିଥିଲା। ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉଠିଗଲା । ତାକୁ ମ ପାଖରେ ବସିବା ପାଇଁ କହିଲି । ସେ ମଧ୍ୟ ବସି ଗଲା । କିଛି ସମୟ କଥା ହେଲା ପରେ ମୁ କହିଲି kiss କରିବି ତମ ଗାଲକୁ । ସେ ହଟାତ ଡରି ସାଇଡ ହୋଇଗଲା । ମୁ ରାଗିଗଲି ଆଉ କିଛି ନକହି ତାକୁ ପଛ କରି ବସିଗଲି । ମୁ କଥା ନହେବାରୁ ସେ କାନ୍ଦିଲା । ହଟାତ ସେ କହିଲା ମତେ ଧୋଖା ଦେବନି ତ ? ମୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ କହିଲି ତମକୁ ମୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ ତମେ ମ ଜୀବନ । ମୁ ମରିଜିବି ପଛେ ତମ ମନରେ କେବେ କଷ୍ଟ ଦେଇ ପରିବିନି କି ତମ ଆଖିରେ ଲୁହ ଦେଖି ପରିବିନି । ସେ ମ ପାଖକୁ ଆସି ମ ପଟି କୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଲା କହିଲା ତମେ ଆଉ କେବେ ମାରିବା ନା ଧରିବନି । ତାପରେ ସେ ମୋ ଗାଲ ରେ ଗୋଟେ କୋମଲ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲା ମୁ ତମ କୁ କେବେବି ଭୁଲି ପରିବିନି ମୁ ଯେମିତି ଚାହୁଁ ଥିଲି ସେମିତି ତମକୁ ପାଇଛି । ତା କଥା ଶୁଣି ମ ବାଣ୍ଡ ରୁ ଟିକେ ପାଣି ବାହାରି ଗଲା । ମୁ ଲିଲୀ କୁ ମୋ କୋଳ ରେ ବସେଇ ତା ଗାଲ ରେ ଗାଢ ଚୁମ୍ମା ଦେଇ ଚାଲିଲି । ସେ ମତେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉଠି କି ତା ଗଣ୍ଡି ରେ ଘଶୁ ଥାଏ । ସେ ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥାଏ । ମୁ ତା ବେକ ରେ kiss କରିଲି । ଉଃ..ଆଃ ..ଈଶ. ହେଉଥିଲା ।ତାପରେ ମୁ ମୋ ସାମ୍ନା ରେ ତାକୁ ବସେଇ ଦେଲି ଆଉ ମୋ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି । ତା ଆଖିରେ ମୋ ଆଖି ମିଶେଇଲି ସେ ମୋ ଆଖିରେ ଆଖି ମିଶେଇଲା । ମୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ଅଠରେ ଚୁମ୍ମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଇସ..ଅହହ… ।ହେଉଥିଲା । ମଝିରେ ମୋ ଆଖି କୁ ଦେଖୁଥିଲା । ତା ହାତ କୁ ମ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ରଖିଦେଲି ଆଉ ତା ହାତ କୁ ମ ହାତ ରେ ସଉଲିଲୀ । ସେ ଲାଜେଇକି ହସିଲା ଆଉ ମ ବାଣ୍ଡ ଟିକେ ଚିପି ଦେଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ତାର କୋମଳ ହାତ ବାଜିବାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟି ଲୁହା ଭଳି ଟାଣ ହୋଇଗଲା । ମୁ ତା ଅଠରେ kiss କଲି ଆଉ ଓଠ ମଝିରେ ମ ଜିଭ ଛୁଇଁଲି ସେ ମଧ୍ୟ ମୋ ଜିଭ କୁ ଛୁଇଲା । ମୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି ତାର ଦୁଧ ବହୁ ଟାଣ ଥିବାରୁ ତାକୁ କଷ୍ଟ ହେଲା ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା । ମୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି ତାର ଟପ ଆଉ ସ୍କଟ ଖୋଲିଦେଲି । ସେ ମ ଆଗରେ ଚଡି ଆଉ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ମୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତା ବ୍ରା ଖୋଲିଦେଲି । କି ଦୃଶ୍ୟ ମୁ ଦେଖିଲି ଗୋରା ଗ ରା ଦୁଧ ଦୁଇ କୁ ନାଲି ଭୁଣ୍ଡି । ମୁ ପାଗଳ ଭଳି ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଚୂହିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି ମୋ ହାତ କୁ ନେଇ ତାର ଚଡି ଉପରେ ସାଉଳିଲି । ତା ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରି ଚଡି ଓଦା ହୋଇ ଥିଲା । ମୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଲିଲି ରେ ଚଡି କୁ ଖୋଲିଲି । ତାର ବିଆ ଟି ବହୁତ ଚିକଣ ଆଉ ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ ବାଳ ଥିଲା । ତା ବିଅ ମଝିରେ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ସଲ ସଲ କଲି । ମୋର ଦୁଇ ହାତରେ ତା ବିଆ କୁ ମେଲା କରି ଦେଲି ଭିତରେ ଗୋଲାପ ପାଖୁଡା ଭଳି ଲାଲ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ମୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତା ବିଆ କୁ ଚାଟିଲି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଉସୁ ଥିଲା । ମୁ ଜୋର ଜୋର ରେ ଚାଟିଲି । ତା ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରି ଗଲା ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା । ସେ ମୋ ପେଣ୍ଟ କୁ ଖୋଲି ଦେଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଗେଲ କଲା । ସେ କହିଲା ତମର ଏତେ ବଡ ମୋର ଫାଟି ଜୀବ । ମୁ ତାକୁ ବୁଝେଇ କହିଲି 1st ଟିକେ କଷ୍ଟ ହେବ ତାପରେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିବ । ତାପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଖେଳିଲା । ତାକୁ କହିଲି ମ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବାକୁ ସେ ମନା କଲା । ମୁ ବାଧ୍ୟ କରିବାରୁ ସେ ରାଜି ହୋଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ଜିଭରେ ଚାଟିଲା । ଆଉ ଚୁଚୁମିଲା ମତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ମୁ ତା ବିଆ କୁ ସାଉଳି ସାଉଳି ଗରମ କଲି ଆଉ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ଗୋଟେ ପେଲି ଦେଲି ତା ବିଆ ରେ । ସେ ଓଃ.ଉଃ.ଆଃ.ହେଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ହାର୍ଡ ହୋଇଗଲା ତା ପଟିରୁ ବାଣ୍ଡ ବାହାର କଲି ତା ବିଆ କଣା ଉପରେ ମୋଡି ଦେଲି କିନ୍ତୁ ଭିତରକୁ ଗଲାନି । ମୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଗରେ ଛିପ ମେଞ୍ଚେ ଦେଇ ଜୋର ରେ ପେଲିଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅଧା ପଶିଗଲା ସେ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇଲା ମରିଗଲି ବହୁତ କାଟୁଛିବାହାର କରି ଆଣ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ଭିତରେ ଥିଲା । ମୁ କିଛି ସମୟ ତା ଉପରେ ସୋଇଗଲି । ତା ଦୁଧ କୁ ଜୋର ଜୋର ରେ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ପୁଣି ଗୋଟିଏ ଧକ୍କା ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୂଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଶିଗଲା । ତା ଆଖିରୁ ପଣି ବାହାରି ଗଲା ଆଉ ସେ ଚିଲ୍ଲଉ ଥାଏ ମୋତେ ମାରିଦେଲ ଆଜି । ମୁ କିଛି ସମୟ ସେମିତି ରହିଗଲି । 10 ମିନିଟ ପରେ ବାଣ୍ଡ ଭିତର ବାହାର କଲି ସେ ଆଃ.ଆଃ. .ଆଃ.ଆଃ.ଓଃ.କରୁଥିଲା । ମୁ ସେମିତି ଗେହିଥାଏ । ତ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରିଲା ସେ ମୋତେ ଜୋର ରେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା । ମୁ ମୋ ସ୍ପୀଡ ବଡେଇ ଦେଲିଜୋର ଜୋର ରେ ଧକ୍କା ପିଟିଲି ତ ବିଆ ରୁ ବାହାରିଲା ପିଚ ପିଚ ପିଚ ପିଚ । ମୋର 20 ମିନିଟ ପରେ ବିର୍ଜ ବାହାରି ଗଲା । ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା ଆଉ ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମ୍ମା ପରେ ଚୁମ୍ମା ଦେଲା ।ତାପରେ ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ନିଜର ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଘରକୁ ପଳେଈ ଆସିଲୁ ।

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: