ମୋ ଟ୍ୟୁସନ ସ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ କୁ ଗେହିଁଲି – Mo Tution Student Ku Genhili

mo tution student ku genhili odia sex gapa

ମୁଁ ଆଜି ମୋର ପ୍ରଥମ ଅନୁଭୂତି କହିବାକୁ ଯାଉଛି।ମୁଁ ସେତେବେଳେ କଟକରେ ରହୁଥିଲି।ଥରେ ମତେ ଗୋଟେ tuition ର offer ଆସିଲା।ଗୋଟେ ଝିଅ ରାଣୀହାଟ ରେ ତ ଘର। +୨ ପାସ୍ କରି ମେଡିକାଲ୍ ପାଇଁ ପଢା ପଢି କରୁଛି। ପ୍ରଥମ ଦିନ ତାକୁ ଦେଖିକି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଗଲି।ଗୋରା ରଙ୍ଗ,ଭଲ height, ଦୁଧ ଭଲ ବାହାରିଛି।17 କି 18 ବର୍ଷ ହେବ।ମତେ ଲାଗିଲା ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ମୁଁ ତାକୁ ଭଲ ପାଇ ବସିଲି।ସେ ଦିନ ଆସିକି ତାକୁ ଭାବି ଭାବି ମୁଁ ତିନିଥର ମୁଠି ମାରିଲି। ଏମିତି ଦିନ ଗଡ଼ି ଚାଲିଲା।ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ତା ସହିତ ଥଟ୍ଟା ମଜା କରିବା ଆରମଭକରି ଦେଲି।ସେ ଯେତେବଳେ ହସେ ମୋ ଦେହ ଉତେଜନାରେ ଭାରିଯାଏ।ଇଛା ହୁଏ ତ ଓଠ କୁ ଚୁମି ଯିବା ପାଇଁ। କିଛି କରି ପାରୁ ନ ଥାଏ। ତା ମାମା ରେ ନଜର ସବୁବେଳେ ଆମ ଉପରେ।
mo student ku genhili odi sex gapa
ସୁଯୋଗ ଦେଖି ମୁଁ ବେଳେ ବେଳେ ତା ଗୋଡରେ ମୋ ଗୋଡ଼କୁ ଘସେ।ସେ ମୋତେ ବଡ଼ ବଡ଼ ଆଖିରେ ଦେଖେ, ମୁଁ sorry କହି ଦିଏ। କିଛି ଦିନ ପରେ ତାକୁ ଏ ସବୁ ଭଲ ଲାଗୁଥାଏ।ମୁଁ ଗୋଡ଼ ଘସିଲେ ସେ ମୁରୁକି ହସିଦେଇ ମୁହଁ ତଳକୁ କରିଦିଏ। ବେଳେ ବେଳେ ମୁଁ ଗୋଡ଼ ଘସିଲେ ସେ ବି ମୋ ଗୋଡରେ ତା ଗୋଡ଼ ଘଶେ।ଥରେ ତା ମାମା ବାଥରୁମ୍ ରେ ଥିଲାବେଳେ ମୁଁ ତା ହାତ ଧରିକି ଆଉସିବାରେ ଲାଗିଲି।ସେ ଡରିଯାଇ କହିଲା ମାମା ଦେଖିଲେ ରାଗିବେ।ମୁଁ ଜାଣିଲି ତାକୁ ଏ ସବୁ ଭଲ ଲାଗୁଛି।ମୁଁ ତା ହାତକୁ ଭିଡ଼ି ଧରି ତାକୁ ଆଇ ଲଭ୍ ୟୁ କହିଲି।ସେ ଲାଜ କରି ହାତ ଟାଣି ନେଲା ଆଉ ତଳକୁ ମୁହଁ କରି ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥିଲା। ଆଉ କିଛି କରିପାରିଲିନି ସେ ଦିନ, ତା ମାମା ବାଥରୁମ୍ ରୁ ବାହାରି ଆସିଲା।ସେ ଦିନ ଆସିଲା ପରେ ତା ବିଷୟରେ ବହୁତ ଭାବି ଭାବି ବାଣ୍ଡ୍ ହଲେଇଲି। ସାରା ଦିନ ଚାଲିଗଲା ତା କଥା ଭାବି ଭାବି।ରାତି ସାରା ସୋଇ ପାରିଲି ନାହିଁ।ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ଖାଲି ଗେହିବା କୁ ଇଛା ହେଉଥିଲା। ତା ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ଖାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା। ତା କୁଆରୀ ଵିଆକୁ ଚାଟି ଚାଟି ଖାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା। ଏମିତି ଭାବି ଭାବି ବାଣ୍ଡ୍ ହଲେଇ ହଲେଇ ରାତି ପାହି ଗଲା। ଯେତେ ହଲେଇଲେ ବି ବାଣ୍ତ ଶାନ୍ତ ହେଉ ନ ଥିଲା। ତା ଵିଆ ରେ ପଶିବା ପାଇଁ ଉଚ୍ଛନ୍ନ ହେଉଥିଲା। ମୁଁ ରେଡ୍ଡୀ ହୋଇ ଚାଳିଲି ତାକୁ ପଢେଇବା ପାଇଁ। ତାକୁ କିଛି ପଢେଇ ପାରିଲିନି। ଖାଳି ତା ଦୁଧକୁ ଦେଖୁଥାଏ। ସେ ପଚାରିଲା ସାର୍ କଣ ଦେଖୁଛନ୍ତି।ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖା ଜାଉଛୁ।ଏତେ ଖୁସି କାହିଁକି? ସେ ମୁରୁକି ହସିଦେଲା। ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ।ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠିଲା। ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ତୁ ମତେ ଭଲ ପାଉ ତ? ସେ ହଁ କହି ତଳକୁ ମୁହଁ କରି ହସୁ ଥାଏ। ମୁଁ ମୋର ବାଁ ହାତରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲି।ଆଉ ବାଣ୍ଡ କୁ ସଂଭାଳି ରଖି ପାରୁ ନ ଥିଲି। କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ମାମା ବାଥରୁମ୍ ଗଲ୍ଲେ। ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଉଠି ତା ହାତକୁ ଧରି ଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲି।ସେ ହାତ ଟାଣି ନେଲା। ମୁଁ ଉଠି ତାକୁ ଯୋରରେ ଭିଡ଼ିଧରିଲି। ସେକହିଲା ସାର୍ ଏବେ ନୁହେଁ, ମାମା କେତେବେଳେ ବି ପଳେଇ ଆସିବ।ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଜୋର୍ ରେ ତାକୁ ଟାଣି ଆଣି ତା ଓଠକୁ କିସ୍ କଲି ଆଉ ତାକୁ ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଧରି ମୋ ଦେହରେ ଚାପି ଧରିଲି।ସେ କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ଗାଣ୍ଡିକୁ ମୁଠେଇ ଦଳି ପକେଇଲି। ତା ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଦେଇ କହିଲି ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ। ସେ କହିଲା ସାର ପ୍ଲିଜ୍ ଛାଡ଼ିଦିଅ, ମାମା ଆସିଯିବେ।ମୁଁ ଡରିକି ତାକୁ ଛାଡି ଦେଇ ମୋ ଚେଆର୍ ରେ ବସିଲି। ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି, କେମିତି ଲାଗିଲା? ସେ କହିଲା, ବହୁତ ଭଲ। କିନ୍ତୁ ଡର ଲାଗୁଛି କି ମାମା ଦେଖିଦେବେ।ମୁଁ କହିଲି, ମାମା ଯଦି ନ ଦେଖିବେ? ସେ ହସିଦେଲା। ସେଦିନ ମୁଁ ଖାଲି ତାକୁ ଦେଖି ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାଆଁ ହାତରେ ମୁଠେଇ ଧରି ସାଉଁଳି ସାଉଁଳି ଶାନ୍ତ କରେଇଲୀ। ଏଇ ଦିନ ପରେ ଯେତେବେଳେ ସୁଯୋଗ ମିଳେ, ମୁଁ ତାକୁ କିସ୍ କରେ ଓଥରେ, ଗଳାରେ ଦୁଧରେ।ଦୁଧକୁ ଦଳି ଦଳି ଡ୍ରେସ ଉପରେ ବି କିସ୍ କରେ।ବହୁତ ଥର ଡ୍ରେସ ଉପରେ ତା ଵିଆ କୁ ହାତରେ ଧରି ଦଳେ। ବେଳେ ବେଳେ ତା ଡ୍ରେସ ରେ ହାତ ପୁରେଇ ତା ଦୁଧକୁ ଆଉ ବିଆ କୁ ଆଉଁସେ। ବିଆ ରେ ଆଂଗୁଳି ମାରି ରଗଡେ। ବହୁତ ଥର ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ତା ବିଆ କୁ ଗିହେ। କିନ୍ତୁ ମାତ୍ର 5-10 ମିନିଟ୍ ପାଇଁ। ସବୁବେଳେ ଡର ଲାଗୁଥାଏ, ତା ମାମା ଆସିଯିବ କି। ସୁବିଧା ଦେଖି ସେ ମଧ୍ୟ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଚାପେ। ଥରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ସାଉଁଳି ଦେଲା ବେଳେ ମୁଁ ଏତେ ଉତେଜିତ ହେଇଗଲି ଯେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ପିଚ୍ କରି ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ଆସିଲା ଆଉ ତା ହାତ ବୀର୍ଯ୍ୟ ରେ ପୁରା ଓଦା।ସେ ହାତ ଜଲଦି ବାହାର କରି ତା ଡ୍ରେସ ରେ ପୋଛି ଦେଲା। ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଟିକେ ସାଂତ ମିଳିଲା। ତାକୁ ଏ ସବୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ। ଏମିତି ଆମର ପ୍ରାୟ ବହୁତ୍ ଦିନ ଚାଲିଲା।ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ମଉକା ଦେଖି ମାଡ଼ି ବସି ଡ୍ରେସ ଉପରେ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଏ।ସେ ଖୁସିରେ ସବୁ ଦେଖେଇ ଦିଏ। ଏମିତି ଧିରେ ଧିରେ ତାର ସବୁ ଆଡେ ଚୁଚୁମି ମଜା ନିଏ। କିନ୍ତୁ ମନ ଭରୁ ନ ଥିଲା। ଯାହା ହେଲେ ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ତା ବିଆ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ଵିଆରେ ପୁରେଇ ଗେହିବା କୁ ଇଛା ହେଉଥିଲା। ଏମିତି ଲୁଚି ଛପି ଆମର ଚାଲିଥାଏ। ତାକୁ ଥରେ କହିଲି, ଆଉ ସଂଭାଳି ହେଉନି, ତମକୁ ଗେହିବା କୁ ଇଛା ହେଉଛି।ସେ କହିଲା, ମୋର ବି ବହୁତ ଇଛା ହେଉଛି, କିନ୍ତୁ କେମିତି କରିବା। ମୁଁ କହିଲି ତମେ ଦିନେ ସ୍କୁଲରୁ ଜଲଦି ପଳେଇ ଆସ। ସେ ରାଜି ହୋଇ ଗଲା, କହିଲା ସାର୍ ମୁଁ ଆଜି ୧୧ ଟାରେ ସ୍କୁଲ ରୁ ବାହାରି ଆସିବି ସିକ୍ ଲୀଭ୍ ନେଇ। ମୁଁ ଖୁସି ହୋଇଗଲି, ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇଗଲା। ତା ମାମା କେମିତି ବାଥରୁମ୍ ଗଲେ ମୁଁ ଉଠି ଯାଇ ତାକୁ କିସ୍ କରି କରି ତା ବିଅାରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଗେହିଲି।ତା ପରେ ଆସି ମୁଁ ହଷ୍ଟେଲ ରେ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ଲି। ଜଲଦି ବାହାରି ଗଲି ୧୧ ଟା ରେ ତା ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲି। ସେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲା ମୋତେ। ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ କବାଟ ଖୋଲି ମୋତେ ଡାକିଲା। ମୁଁ ଭିତରକୁ ଯାଇ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ଦେଲି ଏବଂ ତା କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି। ସେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା ସ୍କୁଲ ଡ୍ରେସରେ।ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଧରି ଟେକିକି ତା ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ତାକୁ ନେଇ ସୋଫା ଉପରେ ବସେଇ ଦେଲି। ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନ କରି ତା ଦୁଧକୁ ଦଳି ଦେଇ ତା ଡ୍ରେସ୍ ଖୋଲି ବାକୁ ଲାଗିଲି।ସେ କହିଲା ସାର ବେଡ଼ରୁମ କୁ ଚାଲନ୍ତୁ।ମୁଁ ତାକୁ ଜୋର ରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି ଓ ଦୁଇ ହାତରେ ଉଠେଇ ତା ବେଡ଼ରୁମକୁ ନେଇ ବେଡ୍ ରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି ଆଉ ତାକୁ ମାଡ଼ି ବସି ତା ସ୍କୁଲ ଡ୍ରେସ ଟା ଖୋଲଦେଲି। ସେ ଜମା ବି ବିରୋଧ କଲାନି। ଭିତରେ ଧଳା ରଙ୍ଗର ସେମିଜ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲା। ହାତ ପୁରେଇ ତା ସେମୀଜ୍ ଖୋଲିଦେଲି। ପ୍ରଥମ ଥର ତା ଦୁଧକୁ ଦେଖି ଉତେଜନାରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଉ ଥୟ ରହୁ ନ ଥିଲା।ମୁଁ ମୋ ସାର୍ଟ ଖୋଲି ତାକୁ ମାଡ଼ି ବସିଲି ଆଉ ତାକୁ କିସ୍ କଲି। ତା ଦୁଧକୁ ମୋ ଛାତିରେ ଚାପି ଧରି ତା ଗାଲ ଆଉ ବେକକୁ କିସ କରିବାରେ ଲିଗିଲି। ଲାଗିଲା ଯେମିତି ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ବହୁତ ଗରମ୍ ଅଛି। ଟିକେ ତଳକୁ ଯାଇ ତା ଦୁଧକୁ ମୋ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଚୁମିଲି। ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା। ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଜୋର ରେ ଧରି ତା ଦୁଧ ଉପରେ ଚାପି ଧରି ଲା। କହିଲା ସାର୍ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି। ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଆଉ ନିପଲ୍ କୁ ଜୋର ଜୋର ରେ ଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲି। ସେ ଖୁସିରେ ପାଗଳି ହୋଇ ଉଠିଲା।। ମୁଁ ତା ଜଙ୍ଘ ଆଉସି କରି ତା ସ୍କଟ ଖୋଲିଦେଲି ଆଉ ହାତ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ରେ ପୁରେଇ ବିଆ କୁ ଧରି ସାଉଁଳି ସାଉଁଳି ଚିପିଲି। ସେ ଗୋଟେ ହାତରେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲିଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ସାଉଁଳି ଦେଲା। କହିଲା ସାର ଡର ଲାଗୁଛି। ମୁଁ କିଛି ନ କହି ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲିଦଇ ତାକୁ ଟାଣି ଆଣି ଖୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି। ଆମ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ପରସ୍ପରକୁ ଚାପି ଧରି ଅନୁଭବ କରୁଥି ଲା। ମୁଁ କହିଲି କେମତି ଲାଗୁଛି। ସେ କହିଲା ସାର ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି। ଆମେ କିଛି ସମୟ ବେଡ଼ରେ ଗଡା ଗଡ଼ି ହେଇ ମୁଁ ତା ଉପରକୁ ପଲେଇ ଆସିଲି।ତା ଗୋଡକୁ ଟେକି ଦେଇ ଅଲଗା କରି ତା ବିଆ କୁ କିସ କଲି। ତା ବିଆ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଜିଭ ପୁରେଇ ଗେହିଲି। ସେ ବହୁତ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲା। କହିଲା ସାର ଆହୁରି ଜୋରରେ କରନ୍ତୁ। ମୁଁ ଯୋର୍ ରେ ମାଡ଼ି କି ଚାଟିଲି। ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଅଥୟ ହେଲେଣି। ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନ କରି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ଫାଟରେ ଲଗେଇ ଘଷିଲି। ସେ ଥରୁଥିଲା। ମୁଁ ତାକୁ କିସ୍ କରି କରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଅରେ ପୂରେଇ ବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି। ସେ କିଛି କହିଲାନି ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆ ରେ ଧିରେ ଧିରେ ଘଷିଲି। ତା ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ବାଣ୍ଡ କୁ ଘଷି ତା ବିଆ ରେ ରଖି ଜୋରରେ ପେଲିଲି। ବାଣ୍ଡ ଅଧା ପଶିଗଲା। ତା ବିଆ ବହୁତ ଗରମ ଥିଲା। ମୁଁ ଜୋରରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ହେଲେ ହେଲାନି। ସେ କହିଲା ସାର୍ ଟିକେ କାଟୁଛି। ମୁଁ ଜାଣିଲି କି ମତେ ଜବରଦସ୍ତ ଧକ୍କା ଦେଇ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ବୀଆରେ ପସେଇ ବାକୁ ପଡ଼ିବ। ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଧକ୍କା ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି। ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଓ ଉ ଆୱାଜ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା। ଭାବିଲି ଏଇ ଟା ଠିକ ଟାଇମ୍ ତା ବିଆ କୁ ପୁରା ଗେହିବା ପାଇଁ। ବାଣ୍ଡ ସେମିତି ଅଧା ବିଆ ରେ ପଶିଥାଏ, ତା ହାତକୁ ଜୋରେ ଧରି ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇବାରେ ଲାଗିଲି। ସେ ଆଉ ହୋସ୍ ରେ ନ ଥିଲା। ମଉକା ଦେଖି ତା ପାଟିରେ ମୋ ପାଟି ରଖି ତା ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ବାଣ୍ଡ କୁ ହଠାତ୍ ବହୁତ ଜୋର ରେ ଧକ୍କା ଦେଲି। ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପଶିଗଲା ବିଆ ରେ। ସେ କିଛି କହି ପାରିଲାନି। ଛାଟିପିଟି ହୋଇ ଉଠି ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା । ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଜୋରେ ପଡିବସି ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ରେ ଧରି ରଖିଲି। ତାକୁ କିସ କରି କରି ଜିଭ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ତା ଜିଭ ସହିତ ଖେଳିଲି। କିଛି ସମୟପରେ ଲାଗିଲା ତା ବିଆ ରେ ପୁଣି ପାଣି ପାଣି ହେଉଛି। ମୁଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧିରେ ଧିରେ ଧକ୍କା ଦେଇ ଭିତର ବାହାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲି। ସେ କହିଲା ସାର ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି। ଆଉ ସେ ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ହଲେଇ ବାକୁ ଲାଗିଲା। ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ବାଣ୍ଡ ଟା ତା ବିଆ ଭିତରେ ମିଳେଇ ଯିବ। ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ସ୍ବର୍ଗ ସୁଖ ଉପଭୋଗ କରୁଛି। ତା ପରେ ମୁଁ ଯୋର୍ ଯୋରରେ ଧକ୍କା ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି। ସେ ଚିଲେଇ ବାକୁ ଲାଗିଲି। ଓ ଓ ଇ ଓ ହେଇକି ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ହଲେଇ ଚାଲିଥିଲା। ବାଣ୍ଡ କୁ ଭିତର ବାହାର କରି କରି ତା ଦୁଧକୁ ଦଳି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି। ତାକୁ ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗୁଛି, ସେ କହିଲା ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି। କହିଲା ଏବେ ମୁଁ ଜାଣିଲି ବାବା ଆଉ ମାମା କାହିଁକି ସବୁଦିନ ସେକ୍ସ କରନ୍ତି। ମୁଁ କହିଲି ତମେ ଦେଖିଛ? ସେ କହିଲା ବହୁତ ଥର। ମୁଁ କହିଲି କେମିତି କରନ୍ତି, ସେ କହିଲା, ବାବା ମାମାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ଦୁଧକୁ ଆଉ ବିଆ କୁ ବହୁତ ଖାଆନ୍ତି ଆଉ ତା ପରେ ବହୁତ ସମୟ ଜୋରରେ ଗିହଁନ୍ତି। ମାମା ଖାଲି ଚିଲୋଉ ଥାଆନ୍ତି। ଆଉ ବେଳେ ବେଳେ ବାବା ମନ ମାନଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଗିହନ୍ତି।ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହେଲି। ଭାବିଲି ଆକୁ ପାଟିରେ ଗେହୀ ବାର ମୌକା ମିଳିବ। ଆଉ ତାକୁ ଯୋର୍ ଧକ୍କା ଦେଇ ଗେହୀ ଚାଳିଲି। ୧୫ ମିନିଟ ପରେ ସେ ମୋତେ ଜୋରେ ଧରି ଥରିଲା ଆଉ ସେ ଶାନ୍ତ ହେଇଗଲା। ମୁଁ ଗେହୀ ଚାଳିଲି ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ବି ଝଡି ଗଲ୍ଲା। ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତା ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି। ବାଣ୍ଡ ଧିରେ ଧିରେ ଥଣ୍ଡା ହେଇଗଲା, ମୁଁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଚୁମା ଦେଇ କହିଲି ତମେ ବହତ୍ ସେକ୍ସି ଆଉ ହଟ୍। ସେ ହସିଦେଲା।ଆମେ ବହୁତ ହାଲିଆ ହୋଇ ଯାଇଥଲୁ । ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ପରସ୍ପରକୁ କୁଣ୍ଢେଇ କିଛି ସମୟ ଶୋଇ ରହିଲୁ। ମଝିରେ ମଝିରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଦଳୁ ଥିଲି ଏବଂ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଉଁସୁ ଥାଏ। ମୁଁ କହିଲି ତମେ ମୋ ରାଣୀ, ସେ କହିଲା ତମେ ମୋ ସ୍ବାମୀ, ଯାହା ଚାହୁଁଛ କର।ମୁଁ କହିଲି ଆଉ ଥରେ କରିବା, ସେ ହସି ଦେଇ ହଁ କରିଦେଲା। ମୁଁ କହିଲି ଏଇ ଥର ଚେଆର ରେ ବସିକି କରିବା। ମୁଁ ବସିବି ଆଉ ତମେ ମୋ କୋଳରେ ବସିବ। ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବସିକି ତାକୁ ଡାକିଲି। ସେ ଆସିବା ପରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଦଳି ଦେଇ ତା ହାତକୁ ଧରି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଧରେଇଦେଲି। ସେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ସାଉଁଳି ସାଉଁଳି ଚିପିଲି।। ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇଗଲା। ମୁଁ ତାକୁ ଟେକି ମୋ କୋଳରେ ବସେଇଲି ଆଉ ତା କୁ ଟେକି ଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆ ରେ ପୁରେ଼ଇ ଦେଲି। ତାକୁ ଯେମିତି ଛାଡ଼ିଦେଲି ସେ ପୁରା ବସି ପଡ଼ିଲା ଏବଂ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପଶିଗଲା। ତା ଗରମ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ଆହୁରି ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠିଲା। ମୁଁ ତାକୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ତା ଦୁଧକୁ ମୋ ଛାତିରେ ଚିପି ଦେଇ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ତାକୁ କିସ୍ କଲି। ଦୁଇ ହାତ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ତଳେ ପୁରେଇ ଦେଇ ତାକୁ ଉପର ତଳ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି। ସେ ବି ମୋତେ ଉପର ତଳ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା। ବାଣ୍ଡ ଵିଆରେ ଭସ୍ ଭସ୍ ପଶୁଥିଲା ଆଉ ବାହାରୁ ଥିଲା। ସେ ଉପର ତଳ ହେଲା ବେଲେ ତା ଦୁଧ ଦିଟାକୁ ମୋ ମୁହଁ ରେ ଘଷି ହେଉଥିଲା। ଆଉ ମୁଁ ତା ଟାଣ ନିପଲ୍ କୁ ପାଟିରେ ଧରି ଚାଟି ଦିଏ। କି ଆନନ୍ଦ ଲାଗୁଥାଏ। । ତା ବିଆ ରୁ ଫଚ୍ ଫଚ୍ କରି ଆଵାଜ୍ ଆସୁଥିଲା। କିଛି ସମୟ ଏମତି ଗୀହା ଗୁହିଁ ହେଲା ପରେ ସେ ପୁଣି ମତେ ଜୋରେ ଧରି ଥରିଲା ଆଉ ତାର ପାଣି ବାହାରି ଆସିଲା। ତା ଗରମ ପାଣି ବାହାରି ବାଣ୍ଡ କୁ ଆହୁରି ଶକ୍ତ କରି ଦେଲା। ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଧରି ଟେକି ନେଇ ବେଡ଼ରେ ପକେଇ ବହୁତ ଯୋରରେ ଧକ୍କା ଦେଇ ଗେହିଲି। କହିଲା ସାର ଟିକେ ଧିରେ, କାଟୁଛି। ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଶକ୍ତ କରି ଧରି ଅଜସ୍ର ଗେହୀ ଚାଳିଲି। ଆଉ ଟିକିଏ ପରେ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତା ବିଆ ରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି। ବାଣ୍ଡ କୁ ସେମିତି ବିଆ ରେ ରଖି କିଛି ସମୟ ଶୋଇ ରହିଲୁ। ବାଣ୍ଡ ପୁରା ସୋଇ ଗଲା ପରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଧରି ସାଉଁଳେଇ ସାଉଁଳେଇ ତା ଓଠରେ ମୋ ଓଠ ରଖି କିସ୍ କରି କରି ମଜା ନେଲି। ଜିଭ ପୁରେଇ ତା ଜିଭ ସହିତ ଖେଳିଲି। ବହୁତ୍ ବଢିଆ ଲାଗୁଥିଲା। ।ସେ କହିଲା ସାର୍ ଆପଣ ଏହି କଥା କାହାକୁ କହିବେନି। ମୁଁ କିଛି ନ କହି ଜୋର ରେ ତା ଦୁଧକୁ ଦଳି ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି। ମୁଁ ପୁଣି ଉତେଜିତ ହେଇ ଗଲି। ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇଗଲା। ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ହାତରେ ଧରେଇ ଦେଲି। ସେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଆଗପଛ କରୁଥିଲା। ମୁଁ କହିଲି ଆଉ ଥରେ କରିବା। ସେ କହିଲା ହଁ। ମୁଁ ଉଠି ତାକୁ ଓଲଟେଇ ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟାକୁ ଫାଡ଼ିଦେଲି ଆଉ ଏକା ଥରେ ମୋର ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଦେଲି। ଭିତର ବାହାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲି। କିନ୍ତୁ ସେ କହିଲା ସାର କାଟୁଛି। ମୁଁ ତା କଥା ନ ଶୁଣି ତାକୁ ମାଡ଼ି ବସି ଗେହି ଚାଲିଲି। ସେ ଜୋର୍ ରେ ଧକ୍କା ଦେଇ ମତେ ପେଲି ଦେଲା, କହିଲା ସାର୍ ବହୁତ କଟୁଛି, ମରିଯିବି। ମୁଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କଲି ତା ବିଆ କୁ କଲି। ତା ବିଆ ଲାଲ ଦିଶୁଥିଲା। ହାତ ରେ ବିଆ କୁ ଖୋଲି ଦେଖିଲି ପୁରା ଲାଲ।ମୁଁ ଭାବିଲି ଆଜି ଆଉ ତାକୁ ଗେହି ହେବନି। ତାକୁ କହିଲି ଆଜି ଆଉ କରିବା ନାହିଁ। ତା ପରେ ତା ଦୁଧକୁ ଧରି ସାଉଁଳେଇ ଦଳା ଦଳି ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି। ସେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ହଲେଇଲା। କିଛି ସମୟପରେ ଉଠି ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ରଖି ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଘଷିଲି। ସେ କହିଲା ସାର ଭଲ ଲାଗୁଛି। ମୁଁ କହିଲି କିସ୍ କରିବ? ସେ କିହିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ନେଇ ତା ଓଠରେ ଲଗେଇ ଦେଲି। ସେ କିସ୍ କରି ଦେଲା। ତା ପରେ ମୁଁ କହିଲି କେମିତି ଲାଗୁଛି ସେ ହସି ହସି କହିଲା ସାର୍ ଆପଣ ଙ୍କୁ କେମିତି ଲାଗୁଛି। ମୁଁ କହିଲି ବହୁତ୍ ମଜା। ସେ ଉଠି ପଡ଼ି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି କିସ୍ କରି କରି ଉପର ତଳ କଲା। ମୁଁ ତା ବାଳ ଧରି ଟାଣି ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରା ପଶେଇ ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି। ସେ ସେ ବହୁତ ଜୋରରେ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଉପର ତଳ କରି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା। ମୁଁ ବହୁତ୍ ଉତେଜିତ ହୋଇ ଗଲି। ହତାତ୍ କରି ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ସବୁ ତା ପାଟିରେ ବାହାର କରି ଦେଲି। ସେ ପାଟି ବାହାର କରି ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଢୋକି ଦେଇ କହିଲା ସାର୍ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା। ତା ପରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଧରି ଧିରେ ଧିରେ ଖେଳିଲି। ବହୁତ ସମୟ ଖେଳିଲା ପରେ ମୁଁ ତା ବିଆ ରେ ଆଂଗୁଳି ମାରିଲି, ସେ କହିଲା ସାର କାଟୁଛି। ମୁଁ ଜାଣିଲି ଆଜି ଆଉ ତା ବିଆ ରେ ଗେହୀ ହେବନି। ତ ମୁଁ ତା ଦେହକୁ ଜାବୁଡି ଧରି ତା ସହିତ ଖେଳିଲି। ପାଦ ରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଗାଲ ଯାଏ ଚୁମି ଚୁମି ତା କାଆଁଲା ଯୌବନ ସାଥେ ପାଗଳ ହୋଇ ଖେଳିଲି। ଯେତେ ବେଳେ ବାଣ୍ଡ ଉଠି ଯାଏ, ବାଣ୍ଡ କୁ ନେଇ ତା ଦୁଧ ରେ ଘଷି କରି ବୀର୍ଯ ବାହାର କରିଦିଏ। ଏମିତି ପ୍ରାଯ 3 ଟା ଯାଏ ତା ଶରୀର କୁ ଉପଭୋଗ କଲି। ସେ କହିଲା ସାର 4 ଟା ରେ ମାମା ଅସିଯିବେ। ମୁଁ କହିଲି ହଁ, ତା ପରେ ଆମେ ବାଥରୁମ୍ ଯାଇ ଫ୍ରେସ ହେବା ପରେ ମୁଁ ତା କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି ଆଉ କିଛି ସମୟ କିସ୍ କଲି। ତା ତାକୁ ମୁଁ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧେଇ ନିଜେ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଲି। ତା ଓଠରେ ଗାଢ଼ ଚୁମାଦେଇ ଆସିଲି। ତା ପରଠୁ ତାକୁ ମୁଁ ବହୁତ୍ ଥର ଗେହିଁବାର ମଜା ନେଉଥିଲି ଯେତେ ବେଳେ ଟାଇମ୍ ମିଳେ।

—ପାଠକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲିଖିତ

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: