ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ର ସାଂଗ କୁ ଗେଁହିଲି – Mo Streera Sanga Ku Genhili

ଭାଉଜ.କମ ର ଭାଉଜ ମାନେ ଭଉଣୀ ମାନେ ଆଉ ଭାଇ ମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ମୁଁ ଆଜି ମୋ କାହାଣୀ କହିବାକୁ ଯାଉଛି | ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ର ସାଂଗ ନା ହେଉଚି ପିଙ୍କି ସେ ଦେଖିବାକୁ ସେତେ ସୁନ୍ଦର ନୁହେଁ ହେଲେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ତା ଦୁଧ ବହୁତ୍ ବଡ ବଡ ସରୁ ଅଣ୍ଟା ଆଉ ଚୌଡା ଗାଣ୍ଡି . ସେ ସବୁବେଳେ ଆମ ଘର କୁ ଆସେ ଆଉ ମୋସହ ସବୁବେଳେ ଥଟା ମଜା କରେ ଦିନେ ମୋ ସ୍ର୍ତୀ ଘରେ ନଥାଏ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ଆସିଲେ. ଆଉ ପଚାରିଲେ ଭାଉଜ କାହାନ୍ତି ମୁଁ କହିଲି ସେ ମର୍କେଟ ଜାଇଛନ୍ତି ସେଠୁ ସେ ଖୁସି ହେଇଗଲେ ଆଉ ମୋ ପାଖରେ ଆସି ବସିଲେ ମୋତେ କହିଲେ ମୋର ଗୋଟେ ପିଲା ଦରକାର ଆଉ ତମ ଭାଇଙ୍କର ସେ ଦଖ୍ୟତା ନାହିଁ କହି ମୋତେ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ବି କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ପିଙ୍କି ଭାଉଜଙ୍କ ସାଢି କୁ ଆଡେଇ ବ୍ଳାଉଜ ମିସା ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ପୁରା ହିଟ୍ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁ ସେଠୁ ତାଙ୍କ ବ୍ଳାଉଜ ଖୋଲି ଦୁଧ କୁ ଖାଇବା କୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡିଲି ପିଙ୍କି ଭାଉଜ କହିଲି ସତରେ କାଳିଆ ତମେ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଦେଉଚ ତାପରେ ଧିରେ ଧୀରେ ଅଣ୍ଟାରୁ ସାଢି ଓ ସାୟା ଖୋଲିଦେଲି ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ବାଳ ଭର୍ତି ବିଆ ,ବିଆ ବାଳକୁ ଆଉଁସିଲି ଆଉ କହିଲି ଭାଉଜ ତମ ବିଆ ମସ୍ତ ହେଇଚି ତାପରେ ବିଆ ଭିତରେ ଆଂଗୁଠି ପୁରେଇଲି ଦେଖିଲି ପିଙ୍କି ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ପୁରା ଲାଳ ରେ ଭର୍ତି ହେଇଚି ସେଠୁ ଆଂଗୁଠି ପୁରେଇ ଆଗ ପଚ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଖାଲି ପଚ୍ ପଚ୍ ସୁଭୁଥାଏ. ଆଉ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ଓହ ଆହା ହେଉଥାନ୍ତି ସେ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ଲୁଙ୍ଗି ଖୋଲି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ଖୁସି ହେଇଗଲେ ଆଉ କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ତମ ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ହେଇଚି ଜା ବିଆ ରେ ପସିବ ତା ବିଆ ପୁରା ଫାଟିଜିବ ତାପରେ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ବାଣ୍ଡକୁ କେନ୍ଦି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏଣେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଦଳୁ ଥାଏ ଓ ବିଆ ରେ ଆଂଗୁଠି ପୁରେଇ ଆଗ ପଛ କରୁଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ସେଠୁ ବିଆ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ଚାପିରଖିଲେ ତାପରେ କହିଲି କାଳିଆ ତମ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ବିଆ ରେ ପୁର ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ମୁ ସେଠୁ ବିଆ ବାଳକୁ ଆଡେଇ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି ବିଆ ଓଦା ଥିବାରୁ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପସିଗଲା ତା ପରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠାପକା କରି ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରିବା କୁ ଲାଗିଲି ସେଠୁ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ କହିଲେ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ମୋ ବିଆ ରୁ ଆଜି ବାଣ୍ଡ ପାଣି ବାହାର କଲା ତାପରେ ମୋବାଣ୍ଡ ରୁ ଗିଜ ବାହାରିବା ଟାଇମ୍ ଆସିଲା ଭାଉଜ କହିଲେ ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆ ରେ ପୁର ମୋତେ ପେଟେରେ କର ସେଠୁ ସବୁତକ ଗିଜ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଭର୍ତି କରିଦେଲି ଭାଉଜ କହିଲେ ଏମିତି ଗିହାଁ ମୁଁ କେବେ ଖାଇନଥିଲି ତମେ ଆଜି ମତେ ସାନ୍ତି କରିଦେଲ ତା ପରେ ଦୁହେଁ ବାଥରୁମ ଜାଇ ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଲୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଠିଆ ହେଲା ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ୍ ତମକୁ କେମିତି ଗିହାଁ ଭଲ ଲାଗେ ସେ କହିଲେ ମୋତେ ପଛୁଆ ସେଠୁ ସେ ନୈଇଁ ଲେ ଆଉ ମୁଁ ତଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଦଳି ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡିବାକୁ ଲାଗିଲି ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ରଖି କହିଲି ଏଥର ପୁରେଇ ଗିହଁ ମୁଁ ସେଠୁ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି
କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁ ତାକୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି
ଲେଖକ- କାଳୀ ଚରଣ ସାହୁ

Install a new chat app and make fun with friends. Download Now

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

%d bloggers like this: