ମୋ ସାଙ୍ଗର ଭ ଉଣି ଚାରୁକୁ ଗେହିଁଲି – Mo Sangara Bhauni Charu Ku Genhili

sangara bhauni saha sex - odia sex story
sangara bhauni saha sex - odia sex story
Submit Your Story to Us!

ବାଣ୍ଡ, ବିଆ, ଗିହା ଗେହିଁ, ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଗପ,  ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ର ଦୁଧ..

ଭାଉଜ ର ଓଡ଼ିଆ କାହାଣୀ ପାଠକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଉଜ.କମ ରେ ଆଜି ରହିଛି ଏକ ଓଡ଼ିଆ ଭାଷା ସହ ଓଡ଼ିଆ ଲିପିର କାହାଣୀ ଟିଏ | କାହାଣୀ ଟି ଆମ ପାଖକୁ ପଠେଇଛି କାଳନ୍ଦୀ ଚରଣ ମହାଶୟ ତାଙ୍କୁ ଭାଉଜ.କମ ତରଫରୁ ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ ସହ ଆରମ୍ଭ କରିବା ତାଙ୍କରି ମୁଂହାରୁ ତାଙ୍କରି କାହାଣୀ |

ମୋ ନାଁ କାଳିଆ ମୁଁ କଟକ ରେ ଚାକିରି କରେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଆକାଶ ବି ମୋ ଅଫିସ ରେ ଚାକିରି କରେ ସେ ତା ଫାମିଲି ଗାଁ ରେ ରହୁଥାନ୍ତି କାରଣ ତ ସ୍ତ୍ରୀ ସ୍କୁଲ ରେ ଚାକିରି କରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ତା ସ୍ତ୍ରୀ ଭ ଉଣି ଚାରୁ ଆଉ ତା ମା ରୁହନ୍ତି ତା ଭ ଉଣି ବାହାହେଇନ ଥାଏ ତାକୁ ପ୍ରାୟ ୩୫ ହେବ ସେ ବି ସରକାରି ଚାକିରି କରେ ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଦର ଆଉ ଗୋରା .ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ପ୍ରାୟ ସମୟ ଯାଏ ସେ ମୋତେ ଭାଇ ବୋଲି ଡାକେ ଦିନେ ମୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥାଏ ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ରାତି ହେଇଗଲା ସେଦିନ ମୋ ସାଙ୍ଗ ବି ନଥାଏ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଆଉ ତା ସ୍ତ୍ରୀ ଦୁହେଁ ଶଶର ଘରକୁ ଯାଇଥାନ୍ତି ଘରେ କେବଳ ତା ମା ଆଉ ଚାରୁ ଥାନ୍ତି ସେ ତା ମା କହିଲେ ରାତି ହେଲାଣି ଆଉ ତୋତେ ବସ ମିଳିବନି ରହିଯା କାଲି ଯିବୁସେଠୁ ମୁଁ ରହିଗଲି ଚାରୁ ମୁଁ ରହିବା ଶୁଣି ବହୁତ ଖୁସି ହେଲା ଆଉ ସେ ରୋଶେଇ କରିବାକୁ ଗଲା ଆଉ ମୋତେ ଆଣି ତା ଭାଇର ଲୁଙ୍ଗି ଦେଲା ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ମୁଁ ସେଠୁ ଟିଭି ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ଚାରୁ ଡାକିଲା ଖାଇବା ପାଇଁ ଦୁହେଁ ସାଥିହେଇ ବସି ଖାଇଲୁତା ମା ଖାଇସାରି ଶୋଇବାକୁ ଚାଲିଗଲେ ଆମେ ଦୁହେଁ ସାମନା ସାମିନ ବସି ଖାଉଥାଉ ସେ ଏକ ଗାଉନ ପିନ୍ଧିଥାଏ ତା ବଡ ବଡ ଦୁଧ ପୁରା ଜଣା ପଡୁଥାଏ ଆମେ ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୋର ବହା ହେବାପାଇଁ ଇଛା ହେଉନି ସେ କହିଲା ଇଛା ହେଉଚି କିନ୍ତୁ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତବ ଆସୁନି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ଗୋଟି କଥା ପଚାରିବି କିଛି ଖରାପ ଭାବିବୁନିତ ସେ କହିଲା କହୁନ ଖରାପ୍ ଭାବିବି କାହିକି ସେଠୁ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୋର୍ ଇଛା ହେଉନି ତା ପରେ ସେ କହିଲା କଣ ମୁଁ କହିଲି ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ବହୁତ ଇଛା ହେଉଚି ମୁଁ ପୁଣି ତୁ କଣ କରୁ ସେଠୁ ଚାରୁ କହିଲା ଆଉ କଣ କରିବି ଏମିତି ରହିଯାଏ ତା ପରେ ଦୁହେଁ ଖାଇସାରି ଶୋଇବା ପାଇଁ ଗଲୁ ସେ କହିଲା ଭାଇ ଆସ ମୋ ରମ କୁ ବସି କଥାହେବା ସେଠୁ ଦୁହେଁ ବସି କଥାହେଲୁ ଚାରୁ କହିଲା ସତରେ ଭାଇ ତମେ ବହୁତ ଭଲ ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ତୁ ଯାହାକୁ ବାହା ହେବୁ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବସେଠୁ ସେ କହିଲା କାଳିଆ ଭାଇ ତମେ ମତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଚ

ମୁଁ କହିଲି ମତେ ବୁ ତୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଚୁ ଆଉ ତୋର ଗୋରା ଦକ ଦକ ଦେହ ଆହୁରି ଭଲ ଲାଗୁଚି ସେଠୁ ସେ କହିଲା ଆଉ କଣ ଭଲ ଲାଗୁଚି ମୁଁ କହିଲି ତୋର ସବୁ ତା ପରେ ଚାରୁ କହିଲା ପୁରା ଖୋଲିକି କହୁନ୍ କଣ ଭଲ ଲାଗେ ତାପରେ କହିଲି ତୋ ମାଂସଳ ଦୁଧ ସତରେ ଚାରୁ ତୋ ଦୁଧ ମସ୍ତ ଲାଗୁଚି ସେଠୁ ଚାରୁ କହିଲା ତମେ କେମିତି ଜାଣିଲ ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଖାଇଲା କଣ ଚାରୁ କହିଲା ତମର୍ ସେଇଟା ମାନେ କଣ ସେଠୁ ଚାରୁ କହିଲା ତମ ବାଣ୍ଡ ସତରେ କାଳିଆ ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ ଲାଗୁଚି ବହୁତ ବଡ ହେଇଥିବ ହଁ ଚାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ବଡ ଆଛା ଚାରୁ ତୋ ଦୁଧ ସାଇଜ କେତେ ହେବ ସେଠୁ ଚାରୁ ଗାଉନ ବାହାର କରିଦେଲା ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥାଏ ସେ କହିଲା ଏଥର ଭାଇ କୁହ ମୋ ସାଇଜ୍ କେତେ ତାପରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଧରି କହିଲି ସତରେ ଚାରୁ ତୋ ଦୁଧ ଏତେବଡ ଆଉ ବହୁତ ଟାଣ ବି ଲାଗୁଚି ଓହ୍ ଚାରୁ କଣ ହେଇଚିଲୋ ତୋ ଦୁଧ ସତେ ଯେମିତି ଦିଟା ପାଚିଲା ବେଲ ଆଉ ତୋ ଭୁଣ୍ଡି ବି ମସ୍ତ ହେଇଚି ମୋ ହାତ ନେଇ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଲା ଆଉ ଦଲିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତା ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ତା ପରେ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ଏଥର ଖାଅ ମୋ ଦୁଧ କୁ ମୁଁ ବି ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଅନ୍ଯଟିକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ ଆହୁରି ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋ ଲୁଙ୍ଗି ଖୋଲି ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିଲା କହିଲା ଓହ ଭାଇ କି ବାଣ୍ଡ ହେଇଚି ତମର ପୁରା କଳା ମଚ ମଚ୍ ଲମ୍ବା ଆଉ ଏତେ ମୋଟା ସତରେ ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ ଚାରିପଟେ ବହୁତ ବାଳ ରଖିଚ ତେଣୁ ଆହୁରି ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଚି ତାପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲା

 

ମୁଁ ଏଣେ ତା ଚଡି ବି ଖୋଲିଦେଲି ଦେଖିଲି କଳା ମଚ ମଚ ମଝିରେ ସୁନ୍ଦର ବିଆ ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୋ ବିଆ ରେ ଏତେ ବାଳ ରଖିଚୁ ସେ କହିଲା ମୋର ପ୍ରଥମ ରୁ ଏତେ ବାଳ ମୁ କେବେ କାଟିନି ଆଉ ମୋତେ ବାଳ ରଖିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ ସତରେ ଚାରୁ ତୋ ବାଳଭର୍ତି ବିଆ ମୋତେ ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗୁଚି କହି ତାବିଆ ବାଳକୁ ଆଡେଇ ଦେଖିଲି କହିଲି ଓହ୍ ଚାରୁ ତୋର କି ବିଆ ହେଇଚିଲୋ ଚାରୁ କହିଲା ଓହ୍ ଭାଇ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ପ୍ଲିଜ୍ ମୋ ବିଆ କୁ ଚାଟ ମୁଁ ସେଠୁ ତା ବିଆ ବାଳକୁ ଆଡେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଏଣେ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡିବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ଚାଟିବା ପରେ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ସେଠୁ ଚାରୁ କହିଲା ଓହ୍ ଭାଇ ଆଜି ପ୍ରଥମ ଥର ମୋ ବିଆରୁ ଏତେ ପାଣି ବାହାରିଲା ମୁଁ କହିଲି କାହିଁ ତୋ ବିଆ ରୁ କେବେ ପାଣି ବାହାର କରିନୁ ସେ କହିଲା ବାହାରିଚି ହେଲେ ଏମିତି କବେ ନୁହେ ମୁଁ ତା ବିଆ କୁ ଚାଟି ଚଟି ପୁରା ସଫା କରିଦେଲି ଆଉ କହିଲି ସତରେ ଚାରୁ ତୋ ବିଆ ପାଣି ବହୁତ୍ ମିଠା ଲାଗିଲା ତମେ ଯା କୁହ ଭାଇ ତମ ବିଆ ଚଟା ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିଲା ତାପରେ ଦୁହେଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇପଡିଲୁ ମୁଁ ଚାରୁର୍ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଦେଖି ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି ତାକୁ ଯାବୁଡି ଧରି ତା ଦେହ ସାରା ଚୁଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲି କହିଲି ଚାରୁ ଓହ୍ ତୋର୍ କି ଗାଣ୍ଡି ହେଇଚି କିଲୋ ପୁରା ଛେନା ଭଳି ଲାଗୁଚି ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ କାମୁଡିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ କହୁଥାଏ ସତରେ ଭାଇ ତମେ ବହୁତ ମଜା ଦେଉଚତମେ ଏତେ ମଜା ଦେବ ମୁ ଜାଣି ନଥିଲି ମୁଁ କହିଲି ତ ଯାହା ହେଇଚୁନା ଚାରୁ କହିଲା ମୁଁ କଣ ହେଇଚି ଓହ୍ କହନା ଚାରୁ ତୋ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ଦୁଧ ପୁରା ମସ୍ତ ହେଇଚି ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ମୋ ବିଆ ରେ ତମ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଫଟେଇ ଦିଅ ତାପରେ ମୁ ତାକୁ ସେଦିନ ଗେହିଁ ଗେହିଁ ତା ବିଆ କୁ ଦରଦ କରିଦେଲି ତ ବାସିଦିନ ସେ ଆଉ ଅଫିସ୍ ଗଲା ନାହିଁ .

bia re banda

ମୁଁ ସକାଳୁ ଲେଟ୍ ରେ ଉଠିଲି ଯୋଗକୁ ତା ଭାଇଫୋନ କଲା ଆସିବେ ନାହି ବୋଲି ସେଠୁ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ଆଜି ରହିଯାଅ କାଲିଜିବ ମୁ କହିଲି କାହିଁକି ଚାରୁ କହିଲା ଆଜି ଭାଇଭାଉଜ ଆସିବେନି ମୁଁ ସେଠୁ ରହିଲି ତାପରେ ଚାରୁ ମୋତେ ଚା ଆଣି ଦେଲା ଆଉ କହିଲା ସତରେ ଭାଇ ତମେ ଏତେ ମଜା ଦେଲ ଯେ ମୁଁ କେବେ ଭୁଲି ପାରିବିନି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ଯାହା କହ ତୋ ଦୁଧ ଆଉ କଳା ମଚ ମଚ ବାଳଭର୍ତି ବିଆ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ସେ କହିଲା ନା ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ ଯେମିତି ହେଇଚି ଯେ କେହି ଝିଅ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବନି ସେଠୁ ମୁଁ ତାକୁ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ବି କଲା ତାପରେ ଚରୁ କୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରି ଠିଆ ରେ ତା ବିଆ କୁ ଚାଟିଲି ଆଉ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗେହିଲି ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ମୋତେ ପଛୁଆ ଗିହଁ ସେଠୁ ତାକୁ ପଛୁଆ ଗେହିଁଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆ ରୁ ଭସ ଭସ୍ ହେଇ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ଗିଜ ବି ବାହାରିପଡିଲା ଦୁହେଁ ଶାନ୍ତ ହେଲୁ .ମୁଁ ସେଦିନ କଟକ ଫେରିଆସିଲି ଆଉ ମୁ ଯେତେବେଳେ ଯାଏ ଚାରୁ କୁ ମନ ଭରି ଗିହେଁ

Writer: kalicharan sahoo

Save

More Related Sex Stories

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*