Now registration is open for all

Odia Sex Story

ମୋ ସାଙ୍ଗର ସ୍ତ୍ରୀ ଅଳକାକୁ ଗେହିଁଲି – Mo Sanga Stree Alaka Ku Genhili

ମୋ ନାଁ ରାକେଶ ମୁଁ କଟକ ରେ ଚାକିରି କରେ ଆଉ ମୋ ସାଙ୍ଗ ପ୍ରଦୀପ ବି ସେହି କମ୍ପାନୀ ରେ ଚାକିରୀ କରେ ସେ ତା ଫାମିଲି ନେଇ ରୁହେ ମୁଁ ଏକୁଟିଆ ରୁହେ ତା ସ୍ତ୍ରୀ ଅଳକା ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ୨ଟି ପିଲାର ମା ହେଲେବି ଦେଖିଲେ ଜଣାପଡେନି ସେ ବାହା ହେଇଚି ବୋଲି ସରୁ ଅଣ୍ଟା ଆଉ ଚୌଡା ଗାଣ୍ଡି ସହିତ ତା ବଡ ବଡ ଦୁଧ ମସ୍ତ ଲାଗୁଚି ମୁଁ ଥରେ ତାଙ୍କ ରୁମ କୁ ଯାଇଥାଏ ସେଦିନ ପ୍ରଦୀପ କମ୍ପାନୀ କାମରେ ବାହାର କୁ ଯାଇଥାଏ ଅଳାକା ଭାଉଜ ଚା ଆଣି ଦେଲେ ଆଉ ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ ଦୁହେଁ ଏଆଡୁ ସିଆଡୁ କଥାବର୍ତା ହେଲୁ ସେ କହିଲେ ମୋତେ ଭାଉଜ ନଡାକି ଖାଲି ଅଳକା ବୋଲି ଡାକୁନ ଏବେତ ତମ ସାଙ୍ଗ ନାହାନ୍ତି ସେ ଥିଲା ବେଳେ ଭାଉଜ ଡାକିବ ମୁଁ ସେଠୁ କହିଲି ଓକେ ତାପରେ ଅଳକା କହିଲା ଆଜି ରାତିରେ ରହିଯାଅ ମୋ ଟାଇମ୍ ପାସ୍ ହେଇଯିବ ମୁଁ ସେଠୁ ରହିଲି ସେ ମୋତେ ପ୍ରଦୀପ ର ଲୁଙ୍ଗିଦେଲେ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଆଉ ସେ ଶାଢୀ ଖୋଲିଦେଇ ଗୋଟେ ଗାଉନ ପିନ୍ଧି ଆସିଲେ କହିଲେ ଆସ ଖାଇଦେବ ଦୁହେଁ ବସି ଏକାଠି ଖାଇଲୁ ସେ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଆସି ମୋତେ କହିଲେ ଆସ୍ ଶୋଇପଡିବା ମୁଁ ସେଠୁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲି କହିଲି ସତରେ ଅଳକା ତମେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର୍ ସେ କହିଲେ ହେଲେ କ୍ଣ ହେବ ତମ ସାଙ୍ଗ ମୋତେ ଶାନ୍ତି କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି କହି ମୋତେ ଗୋଟେ କିସ୍ କଲେ ମୁ ବି ତାଙ୍କୁ କିସ୍ କଲି ହଠାତ ସେ ମୋ ଲୁଙ୍ଗି ଖୋଲିଦେଲେ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କହିଲେ ଓହ୍ କି ବାଣ୍ଡ ହେଇଚି ତମର ତାପରେ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏମିତି ୧୦ମିନିଟ୍ ଖାଇଲା ପରେ ମୁ କହିଲି ଅଳକା ଏଥର ମୋର ଗିଜ ବାହାରିପଡିବ ସେ କହିଲେ ତମର ସବୁତକ ଗିଜ ମୋପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦିଅ ତପରେ ସବୁତକ ଗିଜ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲେ ତାପରେ ଅଳକାକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ତା ବିଆ ରେ ଏତେ ବାଳ ଯେ ବିଆ ଦେଖା ଯାଉ ଥାଏ ମୁ ବିଆ ବାଳ କୁ ଆଡେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାଟି ଚାଟି ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲି କହିଲି ସତରେ ଅଳାକା ତୋ ବିଆରେ ବହୁତ ପାଣି ଅଛି ତା ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇଲି ବିଆ ପୁରା ଓଦା ଥିବାରୁ ସିଧା ପଶିଗଲା ଅଳାକା କହିଲା ଏଥର ଗିହଁ ଆଉ ଡେରି କରନି ଆଇ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ମୁ ସେଠୁ ଯୋର ରେ ଧକା ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି ତାଙ୍କୁ ମଜା ଲାଗିବାରୁ ସେ ମୋତେ ଯାବୁଡି ଧରି ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠା ପକା କରି ଗିହାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାହରକରି ବିଆ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଆହୁରି ଉତେଜିତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଘଷିବାକୁ ଲଗିଲେ ମୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର୍ ଗିଜ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁ କହିଲି ଅଳକା ଏଥର ମୋର ଗିଜ ବାହାରିବ ସେ କହିଲା ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆରେ ଛାଡିଦିଅ ମୁଁ ପେଟେରେ ହେବାକୁ ଚାହେଁ ସେଠୁ ମୁ ତକ ଗିଜ ତା ବିଆରେ ଛାଡିଦେଲି ସେ ବହୁତ ଖୁସି ହେଲା “
READ ALSO:   झुरमुट में सहपाठिन की चूत चुदाई (jungle me Sahpathin Ki Chut Chudai)

Related Stories

Comments

  • vinod dev
    Reply

    eka prakara gapa mausi jhia lisa sanga maipa alaka ! amaku kan banda alua bhabuchu ?