ମୋ ଶଳାଭାଉଜ ପିଙ୍କି କୁ ଗେହିଁଲି -୨ Mo Sala Bhauja Pinky Ku Genhili- 2

Sala bhauja nka saha sex - odia sex story
Sala bhauja nka saha sex - odia sex story
Submit Your Story to Us!

ଭାଉଜ.କମ ର ସବୁ ଓଡ଼ିଆ ପାଠକ ମାନଙ୍କୁ ମୁଁ ସୁନିତା ଭାଉଜ ପ୍ରଣାମ ଜଣେଇ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି ଆଜିର ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ, ନାଁ ତା ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି “ମୋ ଶଳାଭାଉଜ ପିଙ୍କି କୁ ଗେହିଁଲି -୨ Mo Sala Bhauja Pinky Ku Genhili-2” ଏ କାହାଣୀ ର ପ୍ରଥମ ଅଧ୍ୟାୟ ଭାଉଜ.କମ ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପଢ଼ିଥିବେ ବୋଲି ଆଶା ଯଦି ପଢିନାହାନ୍ତି ତା ଏବେ ପଢନ୍ତୁ.. “ମୋ ସଳାଭାଉଜ ଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ -୧ – Mo Sala Bhauja Nka Saha Sex Part-1” ଆଉ ମଜା ନିଅନ୍ତୁ କାହାଣୀଟିର.. ଆଉ ଲେଖକଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ନିଜର ମତ ମତ ଆମକୁ ତଳ କମେନ୍ଟ ବକ୍ସ ରେ ଲେଖି ଜଣାନ୍ତୁ |

ମୋ ନାଁ କାଳିଚରଣ ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ଚାକିରି କରେ ମୋର ଜଣେ ଶଳା ସେ ବି ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ବିଜିନେସ କରନ୍ତି ସେ ତାଙ୍କ ଫାମିଲି ନେଇ ରୁହନ୍ତି ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଝିଅ ୫ବର୍ସର ଆଉ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ପିଙ୍କି ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ପୁରା ଗୋରା ଦକ ଦକ ଦେହ ଦୁଧ ସାଇଜ ପ୍ରାୟ ୩୬ ହେବ ସମାନ୍ୟ ମୋଟି ସରୁ ଅଣ୍ଟା ସହ ଓସାରିଆ ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ସେକ୍ସି ମାଇକିନା ଦେହକୁ ପୁରା ସଜେଇ ରଖନ୍ତି ସବୁବେଳେ ଥରେ ମୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଏମିତି ଯାଇଥାଏ ସେଦିନ ମୋ ଶଳା ବାହାର କୁ ଯାଇଥାନ୍ତି .ମୋତେ ଦେଖି ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ପୁରା ଖୁସି ହେଇଗଲେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ତା ମାମୁ ଘରକୁ ଯାଇଥାଏ ଘରେ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ଏକୁଟିଆ ଥାନ୍ତି ସେ ଏକ ଗାଉନ ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି ମୋତେ ଆଣି ଚା ଦେଲେ ଦେଲାବେଳେ ତାଙ୍କ ଗାଉନ୍ ଭିତରୁ ବଡ ବଡ ଦୁଧର ମଝି ଫାଙ୍କ ପୁରା ଦେଖା ଯାଉଥାଏ ମୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଣ ହେଇଗଲା ସେ ବି ଚା ଆଣି ମୋ ପାଖରେ ବସି ପୀଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ଭଲମନ୍ଦ ସବୁ ପଚାରିଲେ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ସବୁ ପଚାରିଲି ସେ କହିଲେ ହଁ ସବୁ ଭଲତ ପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ଆଜି ରହିଯାଅ ସେ ଆଜି ନାହାନ୍ତି |

ମୁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ତା ପରେ ଦୁହେଁ ମର୍କେଟ ଗଲୁ ବୁଲି ଆସୁ ଆସୁ ରାତି ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ହୋଟେଲ ଖାଇ ଆସିଥିଲୁ ହେରି.ଭାଉଜ ମୋତେ ଲୁଙ୍ଗି ଦେଲେ ଆଉ ନିଜେ ଡ୍ରେସ ଚେଞ୍ଜ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଦର୍ପଣ ରେ ମୋତେ ଦେଖା ଯାଉଥାଏ ସେ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ଶାଢି ବାହାର କରିଦେଲେ ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁ ଦେଖିଲି ଓଃ କି ମସ୍ତ ଦୁଧ ହେଇଚି ବ୍ରା ଭିତରେ ସେ ଏକ ନାଇଟ ପିନ୍ଧି ଆସି ଶୋଇଲେ ଠିକ ରାତି ୧୨ଟା ହେବେ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ମୋ କାନ ରେ ଆସି କହିଲେ କାଳିଆ ମୋ ପାଖକୁ ଆସୁନ ଟିକି କଥାବାର୍ତାହେବା ତ ପରେ ତମେ ତମ ବେଡ ରେ ଶୋଇବ ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲି ସେ ସେ ମୋ ହାତ ନେଇ ତାଙ୍କ ଛାତି ଉପରେ ରଖିଲେ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଏ କଣ କରୁଚ ସେ କହିଲେ ମୁ କେବେ ଏକା ଶୋଇନି ତେଣୁ ପ୍ଲିଜ ଦେଖୁନ କାଳିଆ ମୋ ଛାତି ଟା ସଲ ସଲ ଲାଗୁଚି ତାପରେ ମୁ ବି ତାଙ୍କ ଗାଉନ ଭିତରେ ହାତରେ ପୁରେଇ ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲି ତାପରେ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ କହିଲେ ମୋ ବ୍ରା ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଚିପୁନ ମୁଁ ସେଠୁ ବ୍ରା ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି|

ମୋ ଦଳାଖାଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ପୁରା ଟାଣ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ତାପରେ ଭାଉଜ ଗାଉନ ବାହରକରି ମୋଆଡକୁ ପିଠି କରି କହିଲେ ମୋ ବ୍ରା ହୁକ୍ ଖୋଲିଦିଅ ଆଉ ଭଲକି ଦଳ ମୁଁ ବ୍ରା ଖୋଲିଦେଲି ସେ ମୋ ହାତ ନେଇତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖି କହିଲେ ଏଥର ଭଲକି ଚିପ ଯେତେ ତମ ଇଛା ମୁ ଚିପି ଚିପି ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ଲୁଙ୍ଗି ଖୋଲିଦେଲେ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କହିଲେ କେତେ ଟାଣ ହେଇଚି ଏଇଟାତାପରେ କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ତମ ବାଣ୍ଡ ଏତେ ବଡ ମୁ କେବେ ଭାବିନଥିଲି ପିଙ୍କିଭାଉଜ ବାଣ୍ଡ୍କୁ କେନ୍ଦି ଉପର ଚମଡାକୁ ତଳକୁ କରିଦେଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଲାଲ ଦେଖା ଗଲା ସେଠୁ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ଭିତରେ ଘ୍ସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏଣେ ମୁ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁଲାଗିଲି ଆଉ ଆର ପଟଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ଉଃ ହେଉଥାନ୍ତି ତାପରେ ମୁ ତାଙ୍କୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ବିଆ ଚାରିପ୍ଟେ ବହୁତ ବାଳ ହେଇଚି ମୁ କହିଲି ଓଃ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ତମର କି ବିଆ ହେଇଚି କହିଲି ସେ ମୋତେ ଯାବୁଡି ଧରି କିସ୍ କରିବାକୁ ଲଗିଲେ |

ମୁ ବି ତଙ୍କ କଁଅଳିଆ ଗାଲକୁ କାମୁଡି ବାକୁ ଲାଗିଲି ଏଣେ ଭାଉଜ ମୋ ହାତ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଘସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଚୁଚୁମୁ ଥାଏ ଆଉ ବିଆ କୁ ସଲସଲ୍ କରୁଥାଏ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ କହିଲେ କାଳିଆ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରାଅ ନା ମୁ ସେଠୁ ବିଆ ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରା ଭିତରେ ପଶିଗଲା ମୁ କହିଲି ଭାଉଜ ତମ ବିଆଟା ପୁରା ଲାଳୁଆ ହେଇଯାଇଚି ପିଙ୍କି ଭାଉଜ କହିଲେ ହଁ କାଳିଆ ତମର ଲମ୍ବା ଆଉ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ୍ ଦେଖି ମୋ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲାଣି
ଆଙ୍ଗୁଠି ବିଆରେ ଆଗପଛ କରିବାରୁ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତାଙ୍କ ବିଆ ମୁହ ରେ ଘସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ କହିଲେ କାଳିଆ ଏଥର ଧିରେ ଧିରେ ପୁର କାରଣ ଏତେବଡ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ନେଇନି କାଟିବ ମୁ ତଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ବିଆ ଓଦା ଥିବାରୁ ବାଣ୍ଡ ଅଧା ପଶିଗଲା ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ଖାଲି କହୁଥାନ୍ତି ଓଃ କାଳିଆ କାଟୁଚି ତାପରେ ମୁ ତାଙ୍କ କଥା ନ ଶୁଣି ଆଉ ଏକ ଧକା ଦେଲି ପୁରା ବାଣ୍ଡ ଭିତରେ ପଶିଗଲା ସେ ଚିଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁ ସେଠୁ ସେମିତି ତାଙ୍କ ଉପରେ ପଡିରହିଲି ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି |

ସେଠୁ ସେ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠାପକା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ କହିଲେ କାଳିଆ ଏଥର ଗିହଁ ମୁ ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ୍କୁ ପୁରେଇ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ତାଙ୍କୁ ଭୌତ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ ସେ ଯୋର୍ ଯୋର୍ ରେ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠାପକା କରି ଗିହାଁ ଖାଉଥାନ୍ତି ସତରେ କାଳିଆ ଏମିତି ଗିହାଁ ମୁ କେବେ ଖାଇନଥିଲି ତମେ ବହୁତ ବଢିଆ ଗେହୁଁଚ କିଛ୍ହି ସମୟ ପରେ ମୋ ଉପରେ ଚଢି ବାଣ୍ଡ ରେ ବିଆକୁ ପୁରେଇ ନାଚିବାକୁ ଲାଗିଲେ ତାଙ୍କ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ମୋ ଆଗ ରେ ହଲୁଥାଏ ତାପରେ ମୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଧରି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଭୁଣ୍ଡ୍କୁ ରଗଡିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ଏଥର ଆସ ବ୍ସିକି ହେବା ତା ପରେ ବସିକି ଭାଉଜଙ୍କ ଗେହିଁଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ବିଆକୁ ମେଲେ ତଳେ ଶୋଇଲେ ଆଉ କହିଲେ ଏଥର ଗିହଁ ମୁ ସେଠୁ ଦୁଧ କୁ ଧରି ଯୋର ଯୋର ରେ ଗିହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ପିଙ୍କି ଭାଉଜ ଖାଲି ଓଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ହେଉଥାନ୍ତି ହ କାଳିଆ ଏମିତି ଗିହ ଫଟେଇ ଦିଅ ବିଆ କୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ମୋତେ ଯାବୁଡି ଧରି ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲେ ମୋର ବି ବାହାରି ପଡିଲା ସେଠୁ ଦୁହେ ଆରାମ ରେ ଶୋଇଲୁ

More Related Sex Stories

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*