ମୋ ଧରମ ଭଉଣି ଚାରୁକୁ ଗେହିଁଲି – Mo Dharama Bhauni Charuku Genhili

Mo Dharama Bhauni Charuku Genhili - Odia Sex Story
Mo Dharama Bhauni Charuku Genhili - Odia Sex Story
Submit Your Story to Us!

ହାଏ, ଭାଉଜ.କମ ର ସମସ୍ତ ପାଠକ ମାନଙ୍କୁ ମୁଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସୁନିତା ଭାଉଜ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି,  ଆଜିର କାହାଣୀ ଆମକୁ ପଠେଇଛନ୍ତି ବିକାଶ ସାହୁ | ଆଶା କରୁଚୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କାହାଣୀ ପସନ୍ଦ ଆସିବା ଏହା ସହ ଆପଣ ମାନେ ତାଙ୍କ କାହାଣୀ ର ମଜା ନେବା ସହ କାହାଣୀ ଉପରେ ନିଜର ମତାମତ ଜଣାନ୍ତୁ … ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ କାହାଣକୁ ଜାଣିବା….

ମୋ ନାଁ ବିକାଶ ମୁଁ ବାରିପଦାରେ ଚାକିରି କରେ ସେହି ଅଫିସ୍ ରେ ଜଣେ ଚାକିରି କରନ୍ତି ତାଙ୍କ ଭ ଉଣିଙ୍କ ନାଁ ଚାରୁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଗୋରା ଦକ ଦକ ଦେହ ତା ବୟସ୍ ପ୍ରାୟ ୪୦ ହେବ କିନ୍ତୁ କିଛି କାରଣ ବସତଃ ସେ ବାହା ହେଇଥାଏ ତା ବଡି ସାଇଜ୍ ବି ମସ୍ତ ସାମାନ୍ଯ ମୋଟି ହେଲେବି ଦୁଧ ସାଇଜ୍ ୩୪ ହେବ ଅଣ୍ଟା ୩୨ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ଚ ଉଡା ୩୮ ହେବ ସେ ସବୁବେଳେ ଶାଢି ପିନ୍ଧିକି ଆସେ ଅଫିସ୍ କୁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗେ ତାଙ୍କ ଅଫିସ୍ ରେ ସମସ୍ତେ ତାକୁ ଲାଇନ୍ ମାରନ୍ତି.ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘର କୁ ପ୍ରାୟ ସମୟ ଯାଅ ଆସ କରେ ଏମିତି ଦିନେ ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥାଏ ହଠାତ ତା ଭାଇଙ୍କ ଶଶୁରଙ୍କ ଘରୁ ଫୋନ ଆସିଲା ତେଣୁ ତା ଭାଇ ଆଉ ଭାଉଜ ଦୁହେଁ ଚାଲିଗଲେ ଆଉ ମୋତେ କହିଲେ ତୁ ଆଜି ରହିଯା ମୁ ମନାକରିବାରୁ ସେ ମୋତେ ବାଧ୍ୟ କଲେ ତେଣୁ ମୁଁ ରହିଲି ଚାରୁ ରୋଷେ ସାରି ମୋତେ କହିଲା ଭାଇ ତମେ ଲୁଙ୍ଗି ବଦଳି ଫ୍ରେସ ହେଇ ଆସ ଖାଇଦେବ ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ହ ଉ ଆସେ ସାଥି ହେଇ ଖାଇଦେବା ତାପରେ ଦୁହେଁ ଖାଇସାରିଲୁ ଆସି ଟିଭି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲୁ ଟିଭିରେ ଗୋଟେ ଲଭ ସିନ ଚାଲିଥାଏ
ମୁଁ- କଣ ହେଲା ଚାରୁ
ଚାରୁ-ନାଁ କିଛି ନାଇ ଏମିତି ତମପାଖରେ ବସିବାକୁ ଇଛା ହେଲା
କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ହାତ ପାପୁଲି କୁ ଘସିବାକୁ ଲାଗିଲା ତାପରେ ଚାରୁ ମୋ ହାତରେ ଗୋଟେ କିସ୍ କଲା ସେଠୁ ତାପ୍ରତି ମୋର ଖରାପ ନଜର ଆସିଗଲା ଧିରେ ଧିରେ ମୋ ନଜର ତା ଦୁଧ ଉପରେ ପଡିଲା ଗାଉନ ଫାଙ୍କ ମଝିରେ ତା ଦୁଧ ଅଳ୍ପ ଦେଖାଯାଉଥାଏ ତାପରେ ଚାରୁକୁ ମୋଆଡକୁ ଟାଣିଆଣି ତା ଗାଲ ରେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ତା ଓଠରେ ଓଠ ରଖି ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁବି ମୋ ଓଠ କୁ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲା ହଠାତ୍ ସେ ମୋତେ ପେଲିଦେଇ ମୁଁହ ବୁଲେଇ ଶୋଇପଡିଲା ମୁଁ ତା ଗାଉନ୍ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଧିରେ ଧିରେ ଚାରୁ ର ଗାଉନ୍ ଆଡେଇ ତା ପିଠି ନାହି ସବୁ ଆଡି ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ଏମିତି ହେଉଥାଏ ଚାରୁ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଉପରେ ବାଦାମି କଲର ର ଭୁଣ୍ଡି ମସ୍ତ ଦେଖାଯାଉଥାଏ କିଛି ସମୟ ଆମେ କିସ୍ କରା କରି ହେଲୁ ଆଉ ଗଡା ଗଡି ହେଲୁ ତାପରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଆର୍ ଦୁଧକୁ ଦଳୁଥାଏ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡୁ ଥାଏ ଚାରୁ କହୁଥାଏ ସତରେ ଭାଇ ତମେ ବହୁତ ଭଲ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଦେଉଚ ଧିରେ ଧିରେ ମୁଁ ତା ଚଡି ଭିତରେ ହାତପୁରେଇ ବିଆରେ ଭାତ ମାରିଲି ଦେଖିଲି ତା ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହେଇଯାଇଚି ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୁ କଣ ମୁତି ଦେଲୁ କି? ଚାରୁ କହିଲା ନାଁଇ ଭାଇ ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ଓଦା ହେଇଯାଇଚି ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ଚାରୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ କାଟୁଚିତା ଚଡି ଖୋଲି ବାହାର କରିଦେଲି ଦେଖିଲି ତା ବିଆ ରେ ବାଳ ଭର୍ତି ହେଇଚି ଏତେ ବାଳ ଯେ ବିଆ ଦେଖାଯାଉ ନଥାଏ

 

ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୋ ବିଆରେ ବହୁତ ବାଳ ହେଇଚି ଚାରୁ କହିଲା ମୁ କେବେ ବିଆରୁ ବାଳ କାଟିନି ତେଣୁ ବହୁତ ବାଳ ଅଛି ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୋ ବିଆ ଯେମିତି ହେଇଚି ନା ଖାଲି ଖାଇବାକୁ ଇଛା ହେଉଚି ସେଠୁ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ଖାଉନ ମୋ ବିଆ କୁ ମୁଁ ମନା କରୁଚି ତା ପରେ ଚାରୁ ବିଆ ବାଳକୁ ଆଡେଇ ବିଆ ଭିତରେ ଜିଭକୁ ପୁରେଇ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ଚାପି ଧରିଲା ମୁଁ ବିଆକୁ ଚାଟି ଚାଟି ତା ସେଣ୍ଟି କୁ କାମୁଡି ଦେଉଥାଏ ଏଣେ ଚାରୁ କହୁଥାଏ ଓଃ ଭାଇ କି ମଜା କାମୁଡି କାମୁଡି ଖାଇଦିଅ ମୋ ବିଆକୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ଚାରୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ ମୋରି ବାହାରିଲା ହ୍ଁ ଚାରୁ ତୋ ବିଆରେ ଯେତେ ପାଣି ଅଛି ବାହର କରେ ଚାରୁ ଓଃ ଆଃ କହୁ ଥାଏ ଆଉ ମୋମୁଣ୍ଡ ବାଳକୁ ଯାବୁଡି ଧରି ସବୁତକ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା ମୁଁ ସେଠୁ ତା ବିଆର ସବୁ ପାଣିକୁ ଚାଟି ଚଟି ସଫାକରିଦେଲି ଭାଇତମର ଏତେ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ତ ଫାଟିଜିବ ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁଲୋ ଚାରୁ ତୋ ବିଆ କୁ ଠିକ୍ ହେବ ପୁରା ତୋ ନାହିରେ ଯାଇ ବାଜିବ ସତରେ ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡନା ମସ୍ତ ହେଇଚି ତାପରେ ଚାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କେନ୍ଦିଲା ଆଉ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ଆଃ ଚାରୁ ଭଲକି ଖାଇଯା ଚାରୁ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ମୋତେ ଖାଇବାକୁ ଭଲ ଲାଗୁଚି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିଜ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ସେଠୁ ଚାରୁ ଗିଜକୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫାକରିଦେଲା ଆଉ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ ତମ ଗିଜ ସତରେ ବହୁତ ମିଠା ସତରେ ଚାରୁ ଆଜିପର୍ୟନ୍ତ ଏମିତି କେବେ ଗିଜ ବାହାରି ନଥିଲା ତାପରେ ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଡା କୁଣ୍ଡି ହେଇ ଗଡା ଗଡାହେଲୁ ୟା ଭିତରେ ମୁ ଚାରୁ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଦେଖିଲି ତାବିଆ ପୁରା ଲାଳୁଆ ହେଇଚି

charu ku genhili
ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହୌନି ଏଥର ତମ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ସବୁତକ ପାଣି ବାହାର କରିଦିଅ ମୁଁ କହିଲି ହ୍ଁ ଲୋ ଚାରୁ ତୋ ବିଆରୁ ଆଜି ସବୁତକ ପାଣି ବାହାର କରିଦେବି ତାପରେ ତା ବିଆ ପାଖରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ଘଷିଲି ଚାରୁ ଆହୁରି ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ନିଜ ହାତରେ ବାଣ୍ଦକୁ ଧରି ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲା କହିଲା ଭାଇ ପୁର ଏଥର ମୁଁ ଧକା ଦେଲି ତାବିଆ ଭିତରେ ଅଧା ପଶିଚି କି ନାଇଁ ସେ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ କାଟୁଚି ବାହାର କରିଦିଅ ମୁଁ କହିଲି ତୋର ଫାଷ୍ଟ ଟାଇମ୍ ତେଣୁ ଟିକେ କାଟିବ ଚାରୁ କହିଲା ନା ଭାଇ ବହୁତ ଯୋର ରେ କାଟୁଚି ମୁଁ ତା କଥା ନ ଶୁଣି ଆଉ ଏକ ଧକାମାରିଲି ମୋର ପୁରା ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା ସେ ମୋତେ ଯାବୁଡି ଧରି କହିଲା ଓଃ ଭାଇ ବହୁତ କଷ୍ଟ ମୁଁ ତାପରେ ତାର ଏକ ଦୁଧକୁ ଦଳିଲି ଆଉ ଆରଟିକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଦେହିରେ ଧିରେ ଚାରୁ କୁ ମଜା ଆସିଲା ଆଉ କହିଲା ସତରେ ଭାଇ ଏଥର ମଜା ଲାଗୁଚି ମୁଁ ସେଠୁ ଧିରେ ଧିରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଗ ପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ତଳ ପଟୁ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉଠାପକା କରି ମଜା ନେଉଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ଚାରୁବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାଳ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲା ମୋର କିନ୍ତୁ ବାହାରି ନଥାଏ

ମୁ ଆହୁରି ଯୋର ଯୋର ରେ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ ର ପୁଣି ପାଣି ବାହାରିବା ଟାଇମ୍ ଆସିଲା ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ଯୋର ରେ ଗିହ୍ଁ ମୋର ଏଥର ବହାରିବ ମୁଁ କହିଲି ହ୍ଁ ଲୋ ଚାରୁ ମୋର ବି ବାହାରିବ ତୋ ବିଆରେ ଛାଡିବି ନା ବାହାରେ ଚାରୁକହିଲା ନାଁ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡ ମୁଁ ଶୁଣିଚି ବିଆ ଭିତରେ ଗିଜ ପଶିଲେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗି ମୁଁ କହିଲି ହ୍ଁ ଯେ କିନ୍ତୁ ପେଟେରେ ହେଇଯିବୁ ଚାରୁ କହିଲା ପେଟେରେ ହେଲେ ଔଷଧ ଖାଇଦେବି ତା ପରେ ତା ବିଆ ରେ ଗିଜ ପୁରେଇଦେଲି ସେ ସମୟକୁ ଚାରୁର ଆଉଥରେ ପାଣି ବାହାରିପଡିଲା ଚାରୁ ମୋତେ ଯୋର ରେ ଯାବୁଡି ଧରି ବିଆରୁ ସବୁତକ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା ଆଉ ମୋତେ କହିଲା ଭାଇ ସତରେ ଭାଇ ଗିହାଁ ଗିହିଁ ରେ ଏତେ ମଜା ମୁ ଜାଣି ନଥିଲି ତାପରେ ଦୁହେଁ ବାଥରୁମ୍ କୁ ଗଲୁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍କୁ ଭଲ ରେ ଧୋଇଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଠିଆ ହେଲା ମୁ କହିଲି ଚାରୁ ତୁ କାନ୍ଥକୁ ଧରେ ସେ ଧରିଲା ମୁଁ ତା ଗୋରା ମଚ ମଚ୍ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ତାପରେ ତା ବିଆ କୁ ମେଲେଇ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ ତମେ କି ସୁଖ ଦେଉଚ ତାପରେ ସେ ଟିକେ ନଁଇଲା ମୁଁ ସେଠୁ ତାବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଲଗେଇ ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ଏକ ଧକା ଦେଲି ତା ବିଆ ଲାଳୁଆ ଥିବାରୁ ଭସ୍ କିନା ଭିତରେ ପଶିଗଲା ତାପରେ ଦୁଧକୁ ଦଳି ଦଳି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି

ଚାରୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରେ ନିଜ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଆଗପଛ କରି ଉଃ ଆଃ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ରଗଡି ରଗଡି ଗେହୁଁ ଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ଚାରୁ ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ତା ଜ୍ଙ୍ଘପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲାଣି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାକୁ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଥାଏ କିଛିସମୟ ପରେ ମୋର ବି ବାହାରିପଡିଲା ତାପରେ ଦୁହେଁ ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଇ ଆସି ଶୋଇଲୁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ସକାଳୁ ଆମେ ଲେଟ୍ ରେ ଉଠିଲୁ ଚାରୁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗଲା ଚା କରିବାପାଇଁ ମୁଁ ବି ତା ପଛେ ପଛେ ଗଲି ସେ ଚା ବନୌଥାଏ ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ପଛପଟୁ ଯାବୁଡି ଧରି ତା ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ସେମିତି କରନି ସମ୍ଭାଳି ହେବନି ସେଠୁ ଚାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ଠିଆ ରେ ତ ବିଆ ରେ ନେଇ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଠିଆ ହେଲା ତାକୁ ଠିଆ ଠିଆ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ କହୁଥାଏ ଓଃ ଭାଇ ଯୋର ରେ କର ମୋ ବିଆକୁ ଫଟେଇଦିଅ ମୁଁ ତାକୁ ଏମିତି ଗେହିଁଲି ଯେ ତାବିଆ ପୁରା ମେଲା ହେଇଗଲା ତାପରେ ଦୁହିଁଙ୍କର ଏକାସାଥିରେ ପାଣି ବାହାରି ପଡିଲା ତା ପରେ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ତମେ ଆଜି ଠାରୁ ମୋ ଘୈତା ଆଉ ମୁଁ ତମ ମାଇପ ଆମେ ଦୁହେଁ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ଚାରୁ ତୁ ଆଜିଠୁ ମୋ ମାଇପ

– – – – – – –

ଧନ୍ୟବାଦ ଭାଉଜ.କମ

 

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*