ମୋ ଅନ୍ଧାରୀ ମାଉସୀ କୁ ଗେହିଁଲି – Mo Andhari Mausi Ku Genhili

AD: Are you single? Why not try a free dating app which don't ask you for premium membership. You can create some cool friends and if you have luck then you can get your partner here.
Download Chatting App

ମୋ ନାଁ କାଳୀଚରଣ ମୁଁ +୩ ରେ ପାଠ ପଢୁଥାଏ ,ଥରେ ମୁଁ ମୋ ମାଉସୀ ହର ଘରକୁ ଯାଇଥାଏ .ମୋ ମାଉସୀ ଦେଖିବାକୁ ଭାରି ସୁନ୍ଦର ଗୋରା ଦକ ଦକ ଦେହ ଗୋଟେ ପିଲା ର ମା ହେଲେ ବି ଲାଗେ ଯେମିତି ସେ ବାହା ହେଇନାହାନ୍ତି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ସାଇଜ ପ୍ରାୟ ୩୬ ହେବ ମସ୍ତ ମାଇକିନା ଖଣ୍ଡିଏ ସରୁ ଅଣ୍ଟା ଆଉ ବଡ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦେଖିଲେ ଯାର ହେଲେ ବି ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଇଯିବ .ସେଦିନ ମାଉସୀ ଘରେ ଏକା ଥିଲେ ସେ ଦେଖି ମୋତେ ବହୁତ ଖୁସି ହେଲେ ମୋତେ ମୁତ ଲାଗିବାରୁ ମୁ ବାଥରୁମ୍ କୁ ଗଲି ଆସିଲା ବେଳେ ହଠାତ ମୋ ଗୋଡ ଖସିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ତଳେ ପଡିଗଲି ସେଠୁ ଆନ୍ଧରୀ ମାଉସି ଧାଇଁ ଆସିଲା ମୋତେ ଉଠାଇଲା ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ମୋ ଦେହରେ ଟ୍ଚ ହେଉଥାଏ ଏମିତି ସେ ତାଙ୍କ ବେଡରୁମ କୁ ନେଇଗଲେ ଆଉ କହିଲେ କୋଉଠି ଦର୍ଦ ହେଉଚି ମୁଁ କହିଲି ମୋ ଅଣ୍ଟା ଆଉ ଜଙ୍ଘ ରେ ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ମାଲିସ୍ କରିଦେବି ମୁଁ କହିଲି ହଁ କରିଦିଅ ସେଠୁ ସେ ତେଲ ଆଣି ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ମାଲିସ କଲେ ଧିରେ ଧୀରେ ମୋ ଲୁଙ୍ଗି ଖୋଲିଦେଲେ ମୋବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇ ଥାଏ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁ କହିଲି ମାଉସୀ ଏ କଣ କରୁଚ ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ତୋର କେଡେ ବଡ ବାଣ୍ଡ୍ ହେଇଚି ତାପରେ ମୁ ତାଙ୍କ ଗାଉନ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଦୁଧ କୁ ଧରି କହିଲି ମାଉସୀ ତୋ ଦୁଧ ବଡ ଆଉ ମସ୍ତ ହେଇଚି ସେଠୁ ମାଉସୀ ଗାଉନ ଖୋଲିଦେଲେ ଆଉ ମୋତେ ବି ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲେମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୋତେ ବହୁତ ମଜାଲାଗିଲା ଏଣେ ମୁ ଅନ୍ଧାରୀ ମାଉସୀଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ବେଳେ ବେଳେ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ବୁ ରଗଡୁଥାଏ ତେଣୁ ସେ ଯୋର ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗ ପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିଜ ବାହାରିବାକୁ ଲଗିଲା ମାଉସୀ ଗିଜ କୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲେ ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ଯାଣ୍ଟି ଖୋଲିଦେଲି ଦେଖିଲି ମସ୍ତ ବିଆ ହେଇଚି ଚାରିପଟେ ପୁରା ଗହଳିଆ ବାଳ ଭର୍ତି ହେଇଚି ମୁଁ କହିଲି ମାଉସୀ ତମେ ବିଆରେ ଏତେ ବାଳ ରଖିଛ ସେ କହିଲେ ମତେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ସତରେ ମାଉସୀ ତମ ବିଆ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଚି ତାପରେ ବିଆ ବାଳକୁ ଆଡେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ମାଉସୀ ଖାଲି ଓହ ଆହା ହେଉଥାନ୍ତି ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଯାବୁଡି ଧରି କହିଲେ ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଚାଟେ ମୁଁବି ସେୟା କଲି ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ ତାପରେ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି ମାଉସୀ କହିଲେ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଆଜି ମୋ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରିଲା ସେ କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ତୁ ଆଜି ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଦେଲୁ ଏଥର ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଫଟେଇ ଦିଏ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ମୁ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇନି ତାପରେ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗୀଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ଭସ ଭସ ହେଇ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ମାଉସୀ ମୋତେ ଯାବୁଡି ଧରି ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲେ ମୁଁ କହିଲି ମାଉସୀ ତମ ବିଆ ରେ କେତେ ପାଣି ବାହାରୁଚି ସେ କହିଲେ ତୋ ବାଣ୍ଡ ଯେମିତି ହେଇଚି ନା ପୁରା ମୋ ବିଆ ରୁ ସବୁ ପାଣି ବାହାରିପଡିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବାହାରି ନଥାଏ ତେଣୁ ମୁଁ ଆହୁରି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପୁଣି ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ସେଠୁ ମୁଁ ମାଉସୀ ଙ୍କୁ ଯାବୁଡି ଧରି ଯୋର ଯୋର ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ କହିଲି ମାଉସୀ ଏଥର ମୋର ବାହାରିବ ସେଠୁ ମାଉସୀ କହିଲେ ମୋବିଆ ରେ ସବୁତକ ଗିଜ ଛାଡିଦିଏ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ମୋ ବିଆ ରେ ଗିଜ ପଶିନି ମୁଁ ସେଠୁ ସବୁତକ ଗିଜ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଭର୍ତି କରିଦେଲି ସେ ପୁର ଶାନ୍ତି ହେଇ ମୋତେ ୟାବୁଡି ଧରି ଶୋଇଲେ ତାପରେ ଦୁହେଁ ବାଥରୁମ କୁ ଗଲୁ ମାଉସୀ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧୋଇଦେଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଠିଆ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ତାପରେ ମାଉସୀ କହିଲେ ଏଥର ମୋତେ ପଛୁଆ ଗିହେଁ ମାଉସୀ କାନ୍ଥକୁ ଧରି ନୈଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦୁଧଧରି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁ ସେଠୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହର କରି ବିଆ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସବୁତକ ପାଣି ପିଦେଲି ସେଦିନ ମାଉସୀ ପୁରା ଖୁସି ହେଲେ |

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: