ମାଉସି ପ୍ରେମ – Mausi Prema

କଲିକତାରେ ବି.ବି.ଏ. ପଢ଼ିବା ବେଳେ ମୁଁ କାଜଲ ମାଉସୀଙ୍କ ପାଖରେ ରହୁଥିଲି୤ ମୋ ବୟସ ସେତେବେଳକୁ ୨୧ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା କାଜଲ ମାଉସୀଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କ ଅଫିସର ଜଣେ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖି ମାଉସୀଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ ସେ ଦୁଇ ଜଣ ଆଇନ ଅନୁଯାୟୀ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ ସେଥିପାଇଁ ମାଉସୀଙ୍କୁ ମୋଟା ଅଙ୍କର କ୍ଷତିପୂରଣ ବିମିଳିଥିଲା ମାଉସୀଙ୍କର ବି ଗୋଟିଏପୁଅ ଅଛି ସେ ତା ବାପାଙ୍କ ପାଖରେ ରହୁଚି ମଝିରେ ମଝିରେ ମାଉସୀଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ସେ ଆସେ ମୁଁ ୫ମ ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ଼ରେ ପଢ଼ିବା ବେଳ ଠାରୁ ମାଉସୀଙ୍କ ପାଖରେ ରହୁଛି ମାଉସୀ ମୋତେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଠାରୁ ଅଧିକ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଯାହା ମାଗେ ସେ ତାହା ଆଣି ମୋତେ ଦିଅନ୍ତି ମାଉସୀଙ୍କ ପାଖରେ ଧନର ଅଭାବ ନାହିଁ ଛାଡ଼ପତ୍ରର ମୋଟା କ୍ଷତି ପୂରଣ ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କର ତାଙ୍କ ଗାଆଁରେ ଗୋଟାଏ ଘର ଅଛିଯାହାକୁ ଭଡ଼ା ଲଗାଇ ବି ସେ ପ୍ରତିମାସରେ ପଇସା ପାଆନ୍ତି ମାଉସୀ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେହର ରଙ୍ଗ ଗୋରା, ମୁଣ୍ଡର ଲମ୍ବା ବାଳ ତାଙ୍କ ପିଚାକୁ ଛୁଉଁଚି, ବଡ଼ ବଡ଼ ଉଚ୍ଚା ଦୁଧ ଏବଂ ଗୋଲ ଗୋଲ ମାଂସାଳ ପିଚା ପୁରା ସେକ୍ସି ଚେହେରା ମୁଁ ବି ମାଉସୀଙ୍କ ସେକ୍ସି ଚେହେରା ଉପରେ ଆଖି ପକାଇଛି ମାଉସୀ ମୋ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଲାପଟପ୍ କିଣି ଦେଇଛନ୍ତି ମୁଁ ସବୁଦିନେ ଶୋଇବା ବେଳେ ଲାପଟପ୍ରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ବ ଦେଖେବୟସ୍କା ମାଇକିନିଆଙ୍କ ସହିତ ଅଳ୍ଗ ବୟସ ଯୁବକଙ୍କ ଗିହାଁଗେହିଁ ଦୋଖବା ପାଇଁ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲଲାଗେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ଉତେଜିତ ହୋଇ ମୁଁ ମୁଠିମାରେ ବୀର୍ଯ ବାହାରି ଯିବା ପରେ ଶାନ୍ତି ଲାଗେଆଉ ମୁଁ ଶୋଇ ପଡେ଼ ମୋ ରୁମକୁ ଲାଗି ମାଉସୀଙ୍କ ରୁମ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ବାଥରୁମ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ହୋଇଥାଏ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ରିମରୁ ସେ ବାଥରୁମକୁ ଡୋର ରହିଛି ବାଥରୁମରେ ଦୁଇଟା ଡୋର ଯିଏ ବି ବାଥରୁମ ଗଲେ ତାକୁ ଦୁଇଟି ଯାକ ଡୋରକୁ ଭିତର ପଟରୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ ମାଉସୀ ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ତାଙ୍କ ବ୍ରା ଓ ପାଂଟିକୁ ସଫା କରିବା ପାଇଁ ବାଥରୁମରେ ରଖି ଥାଆନ୍ତି ୁଁ ରାତିରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ପରେ ବାଥରୁମ ଭିତରକୁ ଯାଇ ମାଉସୀଙ୍କୁ ମନେ ପକେଇ ମୁଠି ମାରେ ଏବଂ ମାଉସୀଙ୍କ ପାଂଟି ଓ ବ୍ରାରେ ବୀର୍ଯ ଛାଡେ ପ୍ରତିଦିନ ରାତିରେ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ଏହା କରିଥାଏ ଯଦି କେଉଁ ଦିନ ପାଂଟି କି ବ୍ରା ନ ମିଳେ ତାହେଲେ ବାଥରୁମ ଚଟାଣରେ ବୀର୍ଯ ଛାଡି ତାକୁ ପାଣି ଢ଼ାଳି ଧୋଇ ଦିଏ ଅଚାନକ ମାଉସୀ ବାଥରୁମରେ ପାଂଟି ଓ ବ୍ରା ରଖିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ ମୋ ସହିତ ଭଲ ଭାବରେ କଥା ହେଲେ ନାହିଁ ତାଙ୍କ ପାଂଟି ଓ ବ୍ରାରେ ମୁଁ ବୀର୍ଯ ଛାଡ଼ିବା କଥା ମାଉସୀ ବୋଧେ ଜାଣିଗଲେ ସବୁଦିନେ ସକାଳେ ମୋତେ ଉଠେଇବା ପାଇଁ ମାଉସୀ ମୋ ରୁମକୁ ଆସନ୍ତି ମୋତେ ଡାକି ନିଦରୁ ଉଠାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବାଥରୁମରେ ସେ ତାଙ୍କ ବ୍ରା ଓ ପାଂଟି ରଖିବା ବନ୍ଦ କରିବା ପର ଠାରୁ ସେ ସକାଳୁ ମୋତେ ଉଠେଇବା ପାଇଁ ମୋ ରୁମକୁ ଆସିଲେ ବି କେବଳ ମାତ୍ର ମୋ ନାଁ ଧରି ଡାକି ଦେଇ ପଳେଇ ଯାଉଥିଲେ ମୁଁ ଉଠିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରୁ ନଥିଲେ ଏପରି ହେବାର ପ୍ରାୟ ୨ ସପ୍ତାହ ପରେ ଦିନେ ସକାଳୁ ଯେତେବେଳେ ମାଉସୀ ମୋତେ ଡାକିଦେଇ ଗଲେ, ମୁଁ ଉଠି ଫ୍ରେସ ହୋଇ ରୋଷେଇ ଘର ପାଖ ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲ ପାଖକୁ ଗଲି ଦେଖିଲି ମାଉସୀଙ୍କ ମୁଡ଼୍ଟା ବହୁତ ଖୁସି ଅଛି କାରଣ କ’ ମୁଁ : ନାହିଁ ମାଉସୀ ଆଜି କିଛି ଟିଉସନ ନାହିଁ କାହିଁକି? ମାଉସୀ – ନାହିଁ, ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି କି ଆଜି ଆମେ ବାହାରେ ଯାଇ ଲଂଚ କରନ୍ତେ କୁଆଡେ଼ ଟିକିଏ ବୁଲି ଆସନ୍ତେ କାହିଁକି ନା ଘରେ ରହି ରହି ମୁଁ ବହୁଚ ବୋର ହୋଇ ଯାଉଛି ବୁଲା ବୁଲି କରି ସଂଧ୍ୟାରେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ଫେରନ୍ତେ ମୁଁ : ଠିକ୍ ଅଛି ମାଉସୀ ତାହେଲେ ମୁଁ ଯାଇ ରେଡ଼ି ହୋଇ ଯାଉଛି ତମେ ବି ଯାଇ ରେଡ଼ି ହୋଇ ଯାଅ ମାଉସୀ – ଠିକ୍ ଅଛି ବେଟା କିଛି ସମୟ ପରେ ମାଉସୀ ଓ ମୁଁ ସାଙ୍ଗହୋଇ ଗୋଟିଏ ମଲକୁ ଗଲୁ ସେଠାରେ ମାଉସୀ କିଛି ସପିଙ୍ଗ କଲେ ମୁଁ କମ୍ପୁଟର ଗେମ୍ ବହୁତ ଭଲପାଏ ବୋଲି ମାଉସୀ ମୋ ପାଇଁ ଚାରିଟା ଗେମ୍ କିଣିଦେଲେ ତାପରେ ଆମେ କେଫ୍ରେ ପିଜା ଖାଇଲୁ ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ହଲ୍କୁ ପିକଚର ଦେଖିବା ପାଇଁ ପଶିଲୁ ପିକଚର ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ୨୦ ମିନିଟ୍ ବାକି ଥିଲା ମାଉସୀ ମୁଁ କଥା ହେଲୁ ଅଚାନକ ମାଉସୀ କହିଲେ – ବେଟା, ଗୋଟାଏ କଥା ପଚାରିବି, ସତ କହିବୁ ମୁଁ : ହଁ ମାଉସୀ, କ’ଣ ପଚାରିବ ପଚାର ମାଉସୀ – ତୁ ସବୁ ଦିନେ ରାତିରେ ମୋ ପାଂଟିରେ ଖେଳୁ ଥିଲୁ ନା? ମାଉସୀଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ବହୁତ ଡ଼ରିଗଲି ଏ.ସି.ରେ ବସିଥିଲେ ବି ମୋ ଦେହରୁ ଝାଳ ବାହାରି ଗଲା ମାଉସୀ – ରିଲାକ୍ସ ବେଟା ଡରିବାର କିଛି ନାହିଁ ତୁ ସତ କଥା କହି ଦେଏ, ମୁଁ କିଛି କରିବି ନାହିଁ ମୁଁ : ହଁ ମାଉସୀ, ତମେ ଯାହା କହୁଚ ଠିକ୍ କହୁଚ ମାଉସୀ – ମୋ ପାଂଟିରେ ତୁ କ’ଣ କରୁଥିଲୁ? ମୁଁ : ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ଲାପଟପ୍ରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ପରେ ମୁଁ ବହୁତ ଏକସାଇଟେଡ଼ ହୋଇଯାଏ ସେଥିପାଇଁ ବାଥରୁମକୁ ଯାଇ ମୁଠି ମୁଠି ମାରେ ଆଉ ତମ ପାଂଟିରେ. ସରି ମାଉସୀ ମୁଁ ଆଉ ସେମିତି କେବେ କରିବି ନାହିଁ୤ ମୋତେ କ୍ଷମା କରିଦିଅ ମାଉସୀ, ପ୍ଲିଜ ରାଗନି ମାଉସୀ – ଆରେ ବେଟା, ରିଲାକ୍ସ, କିଛି କଥା ନାହିଁ ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତୋ ଉପରେ ରାଗୁନି ତୋ ବୟସର ପିଲା ସେମିତି କରିଥାନ୍ତି ମୁଁ ବି କେବେ କେବେ ରାତିରେ ମୋ ହିଟ୍ କମେଇବା ପାଇଁ ଆଙ୍ଗୁଳି ବି ମାରେ ପୁଅ, ଝିଅ, ସ୍ତ୍ରୀ, ପୁରୁଷ, ସମସ୍ତେ ଏ କଥା କରନ୍ତି ଏଥିରେ ରାଗିବାର କ’ଣ ଅଛି ମୁଁ : ଧନ୍ୟବାଦ ମାଉସୀ ସତରେ ମାଉସୀ, ଇଉ ଆର ଗ୍ରେଟ୍ ମାଉସୀ – ଠିକ ଅଛି ବେଟା ମୁଁ ଦେଖିଲି ମାଉସୀକୁ ମୋ ପ୍ରତି ଆକଷିଁତ କରିବାର ଏହା ମୋ ପାଇଁ ଏଇଟା ଗୋଟିଏ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଫିଲ୍ମ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପରେ ମୁଁ ଜାଣି ଶୁଣି ମାଉସୀ ଦେଖି ପାରିବା ଭଳି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ୟାଂଟ ଉପରୁ ସାଉଁଳେଇ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରିବା ହେବା ଜାଣି ମାଉସୀଙ୍କୁ କହିଲି : ମାଉସୀ, ମୁଁ ଟିକିଏ ଟଏଲେଟ୍ରୁ ଆସୁଛି ମାଉସୀ – କାହିଁକି? ଆଉ ଟିକିଏ ରହି ଯାଉନୁ ଇଂଟରଭାଲ ହେଲେ ଯିବୁ ମୁଁ : ନାଇଁ ମାଉସୀ, ମୁଁ ଏବେ ଯାଉଛି ମାଉସୀ ମୋ ହାତ ଧରି ବସେଇ ଦେଇ କହିଲା – କାହିଁକି ବେଟା, ଯଦି ତୋର ଏତେ ଜରୁରୀ, ତାହେଲେ ମୁଁ ମୋ ପାଂଟି ଖୋଲି କରି ଦେବି କି? ମାଉସୀ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ତ ଡରି ଗଲି ମୁଁ : ନାହିଁ ମାଉସୀ, ସେମିତି କିଛି ଜରୁରୀ ନାହିଁ ମାଉସୀ – ହଉ, ଚାଲେ ମୁଁ ବି ତୋ ସାଙ୍ଗରେ ଯିବି ମାଉସୀ ବାହାରକୁ ଆସିଲେ ମାଉସୀ – ତୁ ଟିକିଏ ଅପେକ୍ଷା କର ବେଟା, ମୁଁ ମହିଳା ଟଏଲେଟ୍ ଭିତରକୁ ଯାଉଚି ପାଂଟି ଖୋଲି ଆଣି ତତେ ଦେବି ମୁଁ : ସତରେ ମାଉସୀ, ତମେ ପାଂଟି ଦବ? ମାଉସୀ – ହଁ, ତୁ ଟିକିଏ ରହି ଯାଆ ମୁଁ ଆଣି ଦଉଚି ମାଉସୀ ମହିଳା ଟଏଲେଟ୍ ଭିତରକୁ ଗଲେ ମୁଁ ବହୁତ ଉତେଜିତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲି ମାଉସୀ ବାହାରକୁ ଆସିଲେ ଆଉ ଧୀରେ ମୋ ହାତରେ ତାଙ୍କ ପାଂଟିଟାକୁ ଧରେଇ ଦେଲେ ମୁଁ ଭିତରକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ପାଂଟି ଓଦା ଓଦା ଲାଗୁଚି ତାହେଲେ ମାଉସୀଙ୍କର ଲିକେଡ଼ ହେଇ ଯାଇଚି୤ ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ଯେ ତାଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଅଛି ମୁଁ ଟଏଲେଟ୍ ଭିତରକୁ ଗଲି ଗୋଟିଏ ହାତରେ ମାଉସୀଙ୍କ ପାଂଟିକୁ ଧରି ମୋ ନାକ ପାଖକୁ ନେଇ ଶୁଙ୍ଘିଲି ଆଉ ଆର ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ଜୋର ଜୋର ମୁଠି ମାରିଲି ୫/୬ ଥର ମୁଠି ମାରିବା ପରେ ମତେ ଲାଗିଲା ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରି ଯିବ ମାଉସୀଙ୍କ ପାଂଟିଟା ନେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଗୁଡେ଼ଇ ଦେଲି ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚ୍ ପିଚ ହୋଇ ବୀର୍ଯ ବାହାରି ମାଉସୀଙ୍କ ପାଂଟିକୁ ପୁରା ଓଦା କରିଦେଲା ତାପରେ ମୁଁ ବାହାରକୁ ଆସି ମାଉସୀକି ତାଙ୍କ ପାଂଟି ବଢ଼େଇ ଦେଲି ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି ସେ ପାଂଟିକୁ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଗ ଭିତରେ ରଖିଦେବେ କିନ୍ତୁ ସେ ଟଏଲେଟ୍ ଭିତରକୁ ଯାଇ ପାଂଟିକୁ ପିନ୍ଧି ଫେରି ଆସିଲେ ମାଉସୀ – ମୁଁ ପାଂଟିଟଶ ପିନ୍ଧି ଆସିଲି ମାଉସୀଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଆହୁରି ଉତେଜିତ ହୋଇ ପଡ଼ିଲି ମାଉସୀ – ତୁ ତ ପୁରା ଓଦା କରି ଦେଇଚୁ ମୁଁ ହସି ଦେଲି ମୁଁ : ମାଉସୀ, ମୁଁ ଗୋଟିଏ କଥା କହିବି ତମେ ଖରାପ ଭାବିବ ନାହିଁ ତ ମାଉସୀ – ଆରେ ନାହିଁ ବିଲକୁଲ ଖରାପ ଭାବିବି ନାହିଁ କ’ଣ କହ ମୁଁ : ମାଉସୀ, ତମେ କହିଲ ଯେ ତମେ ବି ବେଳେ ବେଳେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାର ତାହେଲେ ତମେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରିବା ବେଳେ ମୋ ଅଣ୍ଡର ୱିୟର କାହିଁକି ନଉନ ମାଉସୀ – ଆରେ ବେଟା, ତୁ ତ ସତରେ ବଡ଼ ହେଇ ଗଲୁଣି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସେମିତି କରିବି ନାହିଁ ମୁଁ ତୋ ମାଉସୀ ସେମିତି ହୋଇ ପାରିବ ନାହିଁ ମୁଁ : କିନ୍ତୁ କାହିଁକି ମାଉସୀ ଯଦି ମୁଁ କରି ପାରୁଚି ତ ତମେ କାହି କରି ପାରିବ ନାହିଁ? ମାଉସୀ – ହଉ ହଉ, ତୁ ଚାଲେ ଠିକ୍ ଅଛି, ଦେଖିବା କିନ୍ତୁ ଏକଥା ତୋ ବାପା ବୋଉ କି ଆଉ କେହି ଯେପରି ଜାଣି ନ ପାରନ୍ତି ମୁଁ – ଠିକ୍ ଅଛି ମାଉସୀ ଏ କଥା କେହି ଜାଣିବେ ନାହିଁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ସାରି ଆମେ ଦୁହେଁ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଲୁ ରାତିର ଖାଇବାଟା ହୋଟେଲରୁ ଧରି ଆସିଲୁ ରାତିରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଯିବା ବେଳେ ମୁଁ ମାଉସୀଙ୍କୁ କହିଲି : ମାଉସୀ ମତେ ତମ ପାଂଟି ଦିଅ ମାଉସୀ ଯାଇ ତାଙ୍କ ବ୍ରା ଆଣି ମୋତେ ଦେଲେ ମାଉସୀ – ପାଂଟିରେ ତ କରି ସାରିଚୁ ମୋ ବ୍ରା କାହିଁକି ବାକି ରହିବ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆଗରେ ତାଙ୍କ ବ୍ରାକୁ ଶୁଙ୍ଘିଲି ମାଉସୀ ଲାଜରେ ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲେ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଆସି ମୋ ରୁମ ଡୋରରେ ଠକ୍ ଠକ୍କଲେ ସେତେବେଳକୁ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ତାଙ୍କ ବ୍ରାକୁ ଗୁଡେ଼ଇ ଧରି ରଗଡ଼ୁ ଥିଲି ମୁଁ ତରତର ହୋଇ ଟାଉଲଟା ଗୁଡେ଼ଇ ହୋଇ ପଡ଼ି ଡୋର ଖୋଲିଲି ଦେଖିଲି ମାଉସୀ ନାଇଟୀ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ମାଉସୀ – ବେଟା, ତୋ ଅଣ୍ଡର ୱୟର ମତେ ଦେଏ କାମ ଅଛି ମୁଁ – ମାଉସୀ, ଭଲ କରି କାମ କରିବ ମାଉସୀ ହସିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋ ଅଣ୍ଡର ୱୟରଟା ଦେଲି୤ ସେ ମୋ ଅଣ୍ଡର ୱୟର ନେଇ ଚାଲିଗଲେ ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଆମ ଭିତରେ ଅଣ୍ଡର ଗାର୍ମେଟ ଦିଆ ନିଆ ଚାଲିଲା ମୁଁ ପ୍ରତିଦିନ ଅତି କମ୍ ରେ ଦିନରେ ୨ଥର ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବ୍ରା ଓ ପାଂଟି ମାଗୁଥିଲି ଏବଂ ସେ ଓହ୍ଲେଇ କରି ଦେଇ ଦେଉଥିଲେ ସେ ରାତିରେ ମୋ ରୁମକୁ ଆସି ମୋ ଅଣ୍ଡର ୱୟର ମାଗି ନେଉଥିଲେ କେବେ କେବେ ତ ସେ ବାହାରକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରି ମୋ ଅଣ୍ଡର ୱୟରରେ ତାଙ୍କ ବିଆରସ ପୋଛି ମୋତେ ଦେଇ ଯାଉଥିଲେ କେବେକେବେ ମୁଁ ସ୍କୁଲ ଯିବା ପୁର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ପାଖରୁ ମୋ ଅଣ୍ଡର ୱୟର ମାଗି ଆଣୁଥିଲି ଯୋଉଟାକୁ ସେ ତା ୍କ ବିଆରସରେ ଓଦା କରି ଦେଉଥିଲେ ମୁଁ: ମାଉସୀ, ମୋର ଓଦା ଅଣ୍ଡର ୱୟର ପିନ୍ଧିବାର ଅଭ୍ୟାସ ହୋଇ ଗଲାଣି ମାଉସୀ -ତୋ ବୀର୍ଯ ଲାଗିଥିବା ପାଂଟି ନ ପିନ୍ଧିଲେ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁନି ଦିନେ ଲଂଚ କରିବା ସମୟରେ ମୁଁ କହିଲି : ମାଉସୀ, ଗୋଟାଏ କଥା କହିବି ମାଉସୀ – ହଁ, କହ ମୁଁ : ମାଉସୀ, ମତେ ତମର ଟିକିଏ ଦେଖାନ୍ତ ନି? ମାଉସୀ – କ’ଣ ଦେଖିବୁ? ମୁଁ : ତମର ଯାହା ମୁଁ ଦେଖିନି ମାଉସୀ – ଏ ବୁଢ଼ୀର ଦେଖିବାକୁ କ’ଣ ତତେ ଭଲ ଲାଗିବ ମୁଁ : ମାଉସୀ, କିଏ ତମକୁ ବୁଢ଼ୀ କହିବ ଯେ ତମେ ଯେମିତି ବିଉଟିଫୁଲ ଓ ସେକ୍ସି ଦିଶୁଚ ନା. ମାଉସୀ – ସତରେ? ମୁଁ – ଆଉ ତମର ପାଂଟିରୁ ଯୋଉ ଖୁସୁବୁ.ଆଃ ତମେ ପରିସ୍ରା କଲା ବେଳେ ମତେ ଟିକିଏ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦିଅ ମାଉସୀ – ଉହୁଁ , ସେମିତି ହୋଇ ପାରିବ ନାହିଁ ମୁଁ : ପ୍ଳିଜ ମାଉସୀ, ମଁ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଚି ଟିକିଏ ଦେଖାଅ ମାଉସୀ – ଠିକ୍ ଅଛି ତାହେଲେ କାଲି ସକାଳେ ଦେଖିବୁ ମୁଁ ଡୋର ଖୋଲା ରଖି ଦେଇଥିବି୤ ମୁଁ : ଧନ୍ୟବାଦ ମାଉସୀ ମାଉସୀ – ହେଲେ, ତତେ ମୁଁ ଯାହା କହିବି ତାହା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ମୁଁ : ମାଉସୀ, ତମ ପାଇଁ ଯାହା କରିବାକୁ କହିବ ମୁଁ କରିବି ମାଉସୀ – ଠିକ୍ ଅଛି ଚାଲେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଡେ଼ରି ହେଲାଣି ଗୁଡ଼ ନାଇଟ୍ ତାପରେ ଆମେ ପରସ୍ପରର ଅଣ୍ଡର ଗାର୍ମେଂଟ ନେଇ ଶୋଇବାକୁ ଚାଲିଗଲୁ । ସକାଳୁ ମୁଁ ଶୀଘ୍ର ଉଠି ପଡ଼ିଲି ଏବଂ ଦେଖିଲି ବାଥରୁମର ଡୋର ଖୋଲା ଅଛି ମୁଁ ଦୌଡ଼ି ଯାଇ ଦେଖିଲି, ମାଉସୀ ତାଙ୍କ ପାଂଟି ଖୋଲୁଛନ୍ତି ମାଉସୀ ମୋତେ ଦେଖିଲେ ମାଉସୀ – ବେଟା, ତୁ ଉଠିଲୁଣି ମୁଁ : ହଁ ମାଉସୀ ଟଏଲେଟ ଉପରେ ବସି ମୁତିଲେ ମୁଁ ନଇଁ ପଡ଼ି ବାଳରେ ଘୋଡେ଼ଇ ହୋଇଥିବା ତାଙ୍କ ପାକଳ ବିଆକୁ ଚାହିଁଲି ମାଉସୀ – ଦେଖିଲୁ? ମୁଁ : ହଁ ଦେଖିଲି କିନ୍ତୁ. ମାଉସୀ – କିନ୍ତୁ ପୁଣି କ’ଣ?ମୁଁ : ଟିକିଏ ହାତ ମାରି ଦେଖନ୍ତି ମାଉସୀ – ଦୁଷ୍ଟ! ହଉ ଦେଖ ମୁଁ ହାତ ନେଇ ମାଉସୀ ବିଆରୁ ବାଳକୁ ଆଡେ଼ଇ ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ମାଉସୀ ମୋ ହାତକୁ ଧରି ମୋ ଆଙ୍ଗୁଳିକୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଭିତର ବାହାର କଲେ ମୁଁ : ମାଉସୀ, ମତେ କ’ଣ କରିବା ପାଇଁ କହିବ ବୋଲି କହୁଥିଲ ପରା ମାଉସୀ – ହଁ ମୁଁ : କହୁନ ମାଉସୀ – ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇବୁ ମୁଁ: ହଁ ମାଉସୀ : ଶୋଇ କ’ଣ କରିବୁ ମୁଁ : ତମେ ଯାହା କହିବ କରିବି ମାଉସୀ : ପାରିବୁତ ମୁଁ : ପରୀକ୍ଷା ନଉନ ମାଉସୀ – ରାତିକି ପରୀକ୍ଷା ଦବୁ ମୁଁ : ଉହଁ ମାଉସୀ ଏବେ ଚାଲ ପ୍ଲିଜ. ମାଉସୀ – ଦୁଷ୍ଟ ହଉ, ଡୋରଟା ଭିତରୁ ଲକ୍ କରି ଦେଇ ଆ ମୁଁ – ତମେ ବେଡ଼ ଉପରକୁ ଚାଲ ମୁଁ ଡୋରଟା ଭିତରୁ ଲକ୍ କରି ଲାଇଟଟା ଜଳେଇ ଆସିବା ବେଳକୁ ମାଉସୀ ତାଙ୍କ ନାଇଟୀ ଗାଉନଟା ଖୋଲି ପକେଇ ବେଡ଼ ଉପରେ ଚିତ୍ ହୋଇ ଶୋଇ ସାରିଥିଲେ

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: