ମାମିନି ର ଦୁଧ ଗରମ କରି ପିଇଲି – Mamini Ra Dudha Garam Kari Piili

AD: Are you single? Why not try a free dating app which don't ask you for premium membership. You can create some cool friends and if you have luck then you can get your partner here.
Download Chatting App

Hello , ମୁ ରାଜୀବ ମ ବାଣ୍ଡ size 8ଇଞ୍ଚ ଯାହା କୌଣସି ଝିଅ କୁ ଶାନ୍ତି କରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ । ମୁ ଏବେ ମ କାହାଣୀ ଲେଖୁଛି । ଆଶା କରେ ପଢି ମଜା ନେବେ । ମୁ ସେତେବେଳେ +2 2nd year ରେ ପଢୁଥିଲି । ମୁ ଭଦ୍ରକ ରେ ଗୋଟିଏ ରୁମ ଭଡା ନେଇ ରହୁଥିଲି । ମୁ ରୁମ ରେ ଏକା ରହୁଥିଲି । ମ ଘର ମାଲିକ ଝିଅ ମମନି ସେ +2 1st year ରେ ପଢୁଥିଲା । ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର । ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟି ମତେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗେ ମୁ ବେଳେବେଳେ ତାକୁ ପଢିବାରେ ହେଲ୍ପ କରେ । ମୁ ମମନୀ କୁ ଲାଇନ ମାରୁଥିଲି । ସେ ବି ମତେ ଦେଖି ହସୁଥିଲା । ମୁ ତ କେବଳ ସୁଯଗ ଖଜୁଥିଲି ତା ଦୁଧ ର ସ୍ପର୍ଶ ପାଇବାକୁ । ଦିନେ ମତେ ଗୋଟିଏ ସୁଯଗ ମିଳିଗଲା । ଥରେ ବାହାଘର ପାଇଁ ତା ବାପା,ବଉ,ଭାଇ,ଭାଉଜ ସମସ୍ତେ 10 ଦିନ ପାଇଁ ଗାଁ କୁ ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାର exam ପାଇଁ ସେ ଯାଇ ପାରି ନଥିଲା । ସେଦିନ ରବିବାର ଥିଲା । ସେ math ରେ କେତେକ କୋସଚେନ ପଚାରିବା ପାଇଁ ମ ରୁମ କୁ ଆସିଲା । ମୁ ସେଗୁଡିକୁ solv କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ କହିଲା – ରାଜୀବ ତମର କେହି ଗର୍ଲଫ୍ରେନ୍ଡ ଅଛନ୍ତି ? ମୁ କହିଲି-ନା । ସେ କହିଲା – ରାଜୀବ i love you । ମୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି ଯଉ ଝିଅ ପାଇଁ ମୁ ପାଗଳ ହେଉଥିଲି ସେ ମତେ ଆଜି i love you କହିଲା । ମୁ ବି ଡେରି ନ କରି ତାକୁ kiss କରିବାକୁ ଲାଗିଲି। ପାଖାପାଖି 10 ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ kiss କଲି । ସେ ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ତା ଦୁଧ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୁ କହିଲି-ମ ସହିତ sex କରିବ?ସେ କହିଲା – ଆଜି ରାତିରେ । ଆଉ ସେ ଚାଲିଗଲା ଯାଉ ଯାଉ କହିଲା ଆଜି ମୁ ରୋଷେଇ କରିଦେବି। ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ମୁ କୋଚିଂଗ ସାରି ସିଧା ତା ଘରକୁ ଗଲି ଆମେ ଦି ଜଣ ଖାଇଲୁ । ଖାଇ ସାରିଲା ପରେ ମୁ T.V on କରିଦେଲି ଗୋଟିଏ hot english movie ଲଗେଇ ଦେଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ତାର ଡ୍ରେସ ଖୋଲିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ପ୍ରଥମେ ତାର ଟପ ଖୋଲିଲି । ସେ ବ୍ଲାକ କୋଲର ର ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲା । ବ୍ଲାକ କୋଲର ର ବ୍ରା ରେ ସେ ପୁରା ପରି ଭଳି ବେଖା ଯାଉଥିଲା । ମ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ ମ ପେଣ୍ଟ ଫଟାଇବାକୁ ଲାଗିଥିଲା । ତାପରେ ତାର ସଲ୍ୱାର ମଧ୍ୟ ଖୋଲିଦେଲି ସେ ଚଡି ପିନ୍ଧି ନଥିଲା । ତା ବିଆ ରେ ବାଳ ନଥିଲା । ଓଃ କି ବିଆ ତାର । ମୁ ମ ଡ୍ରେସ ଖୋଲିଦେଲି । ସେ ମ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଆଗପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁ ତା ବ୍ରା ଉପରୁ ତା ଦୁଧ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ତା ବୀଆ ରେ ଅଙ୍ଗୁଳି ପୁରାଇବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ କାମଉତେଜନା ରେ ଶିତ୍କାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲା। ମୁ ଡେରି ନକରି ତା ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ କୁ ମେଲାଇ ତା ବିଆ ଶୁଙ୍ଘିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ତା ଜଙ୍ଘ କୁ ଆହୁରି ମେଲା କରିଦେଲା । ମୁ ତା ବିଆ ରେ ଯେମିତି ଜିଭ ପୁରାଇ ସଲସଲ କରିଲି ସେ ଶିତ୍କାର କରିଉଥିଲା ଆ..ଆ..ଆ.ଆ..ଆ.ଆ..ହା..ହା..ହା..ହା..ହା…ଆ.ହା..ହା.ହା.ହା..ହା..ହା..ହା..ଆ.ଊ.ଊ..ଊ.ଊ.ଊ.ହଃ.ହଃ..ହଃ..ହଃ..ଊ… କିଛି ସମୟ ତା ବିଆ ଚାଟିବା ପରେ ମୁ ମ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ରସରେ ଓଦା କରିଦେଲି ଏବଂ ବାଣ୍ଡକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ଭିତରକୁ ପଶିଲାନାହିଁ । ତାପରେ ମୁ ମ ବାଣ୍ଡ ରେ ତେଲ ବଳିଲି । ତାପରେ ତା ବିଆ ଭିତରକୁ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇବାରୁ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରା ପଶିଗଲା । ବାସ୍ ତାପରେ ଧକ୍କା ପରେ ଧକ୍କା ମାରି ଚାଲିଲି । ସେ ଓଃ.ଓଃ. ଶିତ୍କାର କରି ଚାଲିଲା । ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦାବି ଜୋରଜୋର ଗେହିଁ ଚାଲିଥିଲି ।ତା ଦିଧକୁ ପାଟିରେପୁରେଇ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି । ସେ ଶିତ୍କାର କରୁଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ତାକୁ ଓଲଟେଇ ଆଣ୍ଠୁ ମାଡ଼ି ଠିଆ କରେଇ ଦେଲି । ତା ପଛ ପଟରୁ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲି । ସେ ଚିତ୍କାର କରୁଥିଲା ଏବଂ ମୁଁ ଫ୍ରେସ ବିଆ ଗେହିଁବାର ମଜା ଚାଖୁଥିଲି । ଦୁଇ ହାତରେତା ଦୁଧକୁ ଧରି ଦଳୁଥିଲି । ପଛ ପଟରୁ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ସେ ଜୋର ଚିକ୍ରାର କରୁଥିଲା । ମୁଁ ଜୋର ଜୋର ଝଟକା ମାରି ଗେହିଁ ଚାଲିଲି । ତା ଭିତରେ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ବିଆ ପୁଣି ଓଦା ହୋଇଗଲା । ସେ ସଁ ସଁ ହୋଇ ପୁରା ହାଲିଆ ହେଇ ପଡ଼ିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଭିଡ଼ି ଧରି ଜୋର ଜୋର ଧକ୍କା ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି ।ପୁଣି ତାକୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ଉପରେ ଶୋଇ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ପୁରା ଝାଳ ନାଲହୋଇ ସାରିଥିଲା । ଜୋରରେ ୭-୮ ଟା ଧକ୍କା ମାରିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ ବାହାରି ଗଲା । ସବୁତକ ବିର୍ଜ ତା ବିଆ ଭିତରକୁ ଛାଡିଦେଲି । . ମୁ ପୁରା ହାଲିଆ ହୋଇ ତା ପାଖରେ ସୋଇ ପଡିଲି । ସେ ମତେ କୁଣ୍ଢାଇ ଧରି କହିଲା i love you rajesh. ମୁ ମଧ୍ୟ କହିଲି i love you my janu . ସେଇ ରାତିରେ ଆମେ 3 ଥର ଗିହା ଗେହୀ ହେଲୁ ।

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: