କାମାତୁରା ନିହାରିକା ମାଡାମ – Kamatura Niharika Madam

AD: Are you single? Why not try a free dating app which don't ask you for premium membership. You can create some cool friends and if you have luck then you can get your partner here.
Download Chatting App

ନମସ୍କାର bhauja .com ର ଅଗଣିତ ମୋ ପ୍ରିୟ ଭାଉଜ ଆଉ ମୋ ଭାଇ ମାନେ ମୁ ଦେବ ଆପଣ ଙ୍କ ମାନ ଙ୍କ ଯୌନ ଜିବନ କୁ ଆନନ୍ଦିତ କରି ବା ପଣି ଲେଖି ବା କୁ ଯାଉ ଚି ଜେତେ ନୂଆ ଯୌନ ଗଳ୍ପ ଯାହା କୁ ପଢି ଆମ ଭାଉଜ ମାନେ ଭାଇ ଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହି ଥିବେ ତାଙ୍କ ଲାଳୁଆ ବିଆ କୁ ଧରି . ଚାଲନ୍ତୁ ଏବେ ଆମେ ଆମ ଷ୍ଟୋରୀ ଉପେର କୁ ଯିବା ଆଉ ଆମ ଷ୍ଟୋରୀ ର ନାୟକ ଆଉ ନାୟିକା ଙ୍କ ଯୌନ ଖେଳ ବିସଯ ରେ ଜାଣି ବା . ଆମ ଷ୍ଟୋରୀ ର ନାୟକ ହଉ ଛନ୍ତି ଆମ ର ଲିପୁ ଭି ଆଉ ନାୟିକା ହେଲେ ତାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ନିହାରିକା ମାଡାମ ଯିଏ କି ଲିପୁ ର ସ୍କୁଲ ର ଯେଣେ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ . ନିହାରିକା ମାଡାମ ଙ୍କ ବିଶ୍ୱେ ରେ କିଛି ଶୁଣି ନେବା – ସେ ହଉଛନ୍ତି ୪୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯେଣେ ବିଧବା ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ , ଦେଖି ବା କୁ କାମୁକ ପ୍ରକୃତି ର ସୁନ୍ଦରୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ , ତାଙ୍କ ଦୁଧ ସିଜ଼ଏ ୩୬ ଗାଣ୍ଡି ୪୦ ଆଉ ତାଙ୍କ ଅଂଟା ୩୨ , ବୟସ ର ଚାପ ଏତେ ତା ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇ ପରି ନି କିନ୍ତୁ ଅକାଳ ରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଆର ପରା କୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଚିନ୍ତା କୁ ବଢ଼ାଇ ଦେଇ ଥିଲା ସେ ସବୁ ବେଳେ ତାଙ୍କ ଜିବନ ରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ସ୍ତନ ତା ପୁରା କରି ବା ପଣି ସେ ସାଥି ଖୋଜୁ ଥାନ୍ତି କିନ୍ତ ସେ କେବେ ସାହସ କରି ତାଙ୍କ ତରଫ ରୁ କାହା କୁ କିଛି କହି ପାରୁ ନ ଥାନ୍ତି ଅଡି ତାଙ୍କ ସ୍କୁଲ ର ଶିକ୍ଷକ ମାନେ ବି ତାଙ୍କ ଉପେର ନଜର ପକାଉ ଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ କେହି କେବେ ସାହସ କରି ପାରୁ ନ ରଥାନ୍ତି ତେଣୁ ନିହାରିକା ମାଡାମ ସବୁ ଦିନ ରାତି ରେ ରୁ ଆମ ଲେଖକ ଙ୍କ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢି ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ବାଇଗଣ କିମ୍ବା କାକୁଡି ପୁରାଇ ଶାନ୍ତ ହଉ ଥିଲେ ଆଉ ସବୁ ଦିନ ଭାବୁ ଥାନ୍ତି କି କେବେ ଜେତେ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ପଶି ତାଙ୍କ ବିଆ ର ଗଲୁ ମାରି ଡାଏ ଥାନ୍ତା କେତେ ଭଲ ହୁଅ ନ୍ତା . ଏଏମିତି କିଛି ଦିନ କାଟି ଯାଇ ଥାଏ ଦିନେ ମାଡାମ ସିଲସସ ରେ ପଢାଉ ଥିବା ବେଳେ ଦେଖି ଲେ କି ଲିପୁ ଅନ୍ୟମନସ୍କ ଥିଲା ସେ କଁ କରୁ ଛି ଜାଣି ବା ପଣି ମାଡାମ ତା ପାଖ କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗେଲେ ଆଉ ଯାହା ଦେଖି ଲେ ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରି ପାରୁ ନ ଥିଲେ କାରଣ ଲିପୁ ତା ବହି ଭିତରେ ଜେତେ ସେକ୍ସ ମଗାଜ଼ୀନ ରଖି ସେ ଥେ ରୁ biନମସ୍କାର bhauja .com ର ଅଗଣିତ ମୋ ପ୍ରିୟ ଭାଉଜ ଆଉ ମୋ ଭାଇ ମାନେ ମୁ ଦେବ ଆପଣ ଙ୍କ ମାନ ଙ୍କ ଯୌନ ଜିବନ କୁ ଆନନ୍ଦିତ କରି ବା ପଣି ଲେଖି ବା କୁ ଯାଉ ଚି ଜେତେ ନୂଆ ଯୌନ ଗଳ୍ପ ଯାହା କୁ ପଢି ଆମ ଭାଉଜ ମାନେ ଭାଇ ଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହି ଥିବେ ତାଙ୍କ ଲାଳୁଆ ବିଆ କୁ ଧରି . ଚାଲନ୍ତୁ ଏବେ ଆମେ ଆମ ଷ୍ଟୋରୀ ଉପେର କୁ ଯିବା ଆଉ ଆମ ଷ୍ଟୋରୀ ର ନାୟକ ଆଉ ନାୟିକା ଙ୍କ ଯୌନ ଖେଳ ବିସଯ ରେ ଜାଣି ବା . ଆମ ଷ୍ଟୋରୀ ର ନାୟକ ହଉ ଛନ୍ତି ଆମ ର ଲିପୁ ଭି ଆଉ ନାୟିକା ହେଲେ ତାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ନିହାରିକା ମାଡାମ ଯିଏ କି ଲିପୁ ର ସ୍କୁଲ ର ଯେଣେ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ . ନିହାରିକା ମାଡାମ ଙ୍କ ବିଶ୍ୱେ ରେ କିଛି ଶୁଣି ନେବା – ସେ ହଉଛନ୍ତି ୪୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯେଣେ ବିଧବା ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ , ଦେଖି ବା କୁ କାମୁକ ପ୍ରକୃତି ର ସୁନ୍ଦରୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ , ତାଙ୍କ ଦୁଧ ସିଜ଼ଏ ୩୬ ଗାଣ୍ଡି ୪୦ ଆଉ ତାଙ୍କ ଅଂଟା ୩୨ , ବୟସ ର ଚାପ ଏତେ ତା ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇ ପରି ନି କିନ୍ତୁ ଅକାଳ ରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଆର ପରା କୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଚିନ୍ତା କୁ ବଢ଼ାଇ ଦେଇ ଥିଲା ସେ ସବୁ ବେଳେ ତାଙ୍କ ଜିବନ ରେ ଗୋଟେ ଦୁଃଖ ରହୁ ଥିଲା କି ତାଙ୍କ ଯୌନ ଜୀବନ ର କେହି ସାଥି ନ ଥିଲେ ଆଉ ସେ ଦୁଃଖ କୁ ଦୂର କରି ବା ଲାଗି ସେ ସବୁ ବେଳେ ଯେଣେ ସାଥି ର ସନ୍ଧାନ ରେ ରହୁ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସାହସ କରି କାହା କୁ କିଛି କହି ପାରୁ ନ ଥିଲେ କି ଯୌନ ଜ୍ୱାଳା କୁ ନିଜ ଦେହ ରେ ସହି ପାରୁ ନ ଠେଲେ ତେଣୁ ସେ ସବି ରାତି ରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ବାଇଗଣ କିମ୍ବା କାକୁଡି ସାହାୟ୍ଯ ରେ ବିଆ ଗଲୁ ମାରୁ ଥିଲେ ଆଉ ସବୁ ବେଳେ ଭାବୁ ଠେଲେ କି କେବେ ତାଙ୍କୁ ଯୌନ ଜ୍ୱାଳା କୁ ଶାନ୍ତ କରି ବା ପଣି ସାଥି ଟେ ମିଳି ଯାଆନ୍ତା କି ସେ ତା ବାଣ୍ଡ ସାହାଯ୍ୟ ରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ର ଗଲୁ ମାରି ପାରି ଥାନ୍ତା . ଏଆଇ ମିଟି ଭାବି ଭାବି ତାଙ୍କ ଦିନ ସବୁ କାଟୁ ଥାଏ ଆଉ ତାଙ୍କ ଦେହ ର ଯୌନ ଜ୍ୱାଳା ବଢି ବଢି ଚାଲି ଥାଏ ଏମିତି ସମୟ ରେ ଲିପୁ ଯିଏ କି ଗୋଟେ ବାଳୁଙ୍ଗା ପିଲା କ୍ଲାସ ରେ ଲସ୍ତ ବେଞ୍ଚ ରେ ବସେ ତା ଶଁହିତ ଦିନେ ସିଲସସ ସମୟ ରେ ଗଟେ ଘଟଣା ଘଟି ଲା ଆଉ ସେ ଘଟଣା ଲାଗି ନିହାରିକା ମାଡାମ ଲିପୁ ପ୍ରତି ଅକୁଷ୍ଠ ହେଁ ପଡି ଲେ ଘଟଣା ତା ଏମିତି ଥିଲା କି ସେଦିନ ମାଡାମ ଙ୍କ କ୍ଲାସ ଚାଲି ଥାଏ ଆଉ ସବୁ ପିଲା ମନ ଦେଇ କ୍ଲାସ ରେ ବହି କୁ ଧରି ପାଠ ପଢୁ ଥାନ୍ତି ଆଉ ମାଡାମ ଲକ୍ଷ କେଲେ କି ଲିପୁ ଅନ୍ୟ ମନସ୍କ ଥିଲା ଆଉ ମାଡାମ ଧୀରେ ଧୀରେ ଯାଇ ଲିପୁ ର ବହି କୁ ଦେଖି ଲେ ଆଉ ସେ ଯାହା ଦେଖି ଲେ ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରି ପାରୁ ନ ଥିଲେ ଲିପୁ ର ବହି ମଝି ରେ ଥିଲା ଗୋଟେ ସେକ୍ସ ମାଗାଜିନ ଆଉ ସେ ଥେ ରେ ଥିଲା ଡେ଼ଦେଶୀ ନଙ୍ଗଳା ଫୋଟୋ ତାକୁ ଦେଖି ମାଡାମ ଭୀଷଣ ରାଗି ମଧ୍ୟ ଲିପୁ କୁ କିଛି କହି ନ ଥିଲେ କାରଣ ତାଙ୍କ ନଜର ପଡି ଯାଇ ଠେଲା ଲିପୁ ର ଟେଙ୍ଗେଇ ବାଣ୍ଡ ଉପେର ମାଡାମ କେବଳ ଲିପୁ କୁ ସିଲସସ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖା କରି ବା ପାଣି କହି ସେ ଠୁ ଚାଲି ଯାଇ ଥିଲେ . ଲିପୁ ଡରି ଡରି କ୍ଲାସ ବା ପରେ ମାଡାମ ଙ୍କ ଚାମ୍ବର କୁ ଗଲା ଆଉ ସେଠି ପହଁଚି ମାଡାମ ଙ୍କୁ କାକୁତି ମିନତୀ ହେବ କୁ ଲାଗି ଲା କି ମାଡାମ ଜିମେତି ତାଙ୍କ ଘେରେ ସେ କଥା ନ କୁହନ୍ତି ଆଉ ସେ ଏମିତି ଭୁଲ କେବେ ବି କରିବ ନାହିଁ ବଲି ମଧ୍ୟ କହି ଲା କିନ୍ତୁ ମାଡାମ ଙ୍କ ମନ ରେ ଆଉ କିଛି ଥିଲା ବଲି ସେ ଜାଣି ନ ଥିଲା ମାଡାମ ଲିପୁ କୁ ପାଖ କୁ ଡାକି କହି ଲେ କି ଆଜି ସ୍କୁଲ ଛୁଟି ହେଲା ପେରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଆସି ତାଙ୍କ ଘରେ ଦେଖା କରି ବା ଆଉ ମାଡାମ ତାକୁ ଘରେ ପାଠ ପଢ଼େଇ ବେ .

niharika madam nka bia chartili dudha dalili ଲିପୁ ମାଡାମ ଙ୍କ କଥା ଅନୁସାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ବହି ଧେରୀ ମାଡାମ ଙ୍କ ଘରେ ପଞ୍ଚି ଗଲା ଆଉ ସେ ସମୟ ରେ ମାଡାମ ଦେହ ରେ କେବଳ ଜେତେ ନାଇଟୀ ପିନ୍ଧି ଥିଲେ ଆଉ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନ ଥିଲେ ଲିପୁ ତାଙ୍କୁ ଡରି ଡରି ଥାଏ ମାଡାମ ଲିପୁ କୁ ନେଇ ଘେରେ ବସାଇ ଲେ ଆଉ ଲିପୁ ର ସେ ସେକ୍ସ ମାଗାଜିନ ତା କୁ ଆଣି ଆସି ଲେ ଆଉ ଲିପୁ କୁ ପଚାରି ଲେ ଏଆଇ ବହି ତୁ କାଉ ଠୁ ଆଣି ଲୁ ଆଉ ଏଆଇ ବହି ଦେଖି ତୁ କଣ କରୁ . ଲିପୁ ଡରି କି କିଛି କହି ଲା ନି କିନ୍ତୁ ମାଡାମ ବାଧ୍ୟ କରି ବା ରୁ କହି ଲା କି ସେ ତା ର ଯେଣେ ସାଙ୍ଗ ପାଖ ରୁ ସେ ବହି ଟି କୁ ଆଣି ଥିଲା ଆଉ ସେ ଏଆଇ ବହି ଦେଖି ଉତାଜୀତ ହେଇ କି ତା ବାଣ୍ଡ ହୁ ହଲାଇ ବୀର୍ଯ କାଢି ଥଣ୍ଡା ହୁଏ . ମାଡାମ ପଚାରି ଲେ କେବେ କାହା କୁ ଗହିଁ ଚି କି ନାହିଁ ଲିପୁ ମନ କଲା ତେଣୁ ମାଡାମ ତାକୁ ପଚାରି ଲେ କି ଯଦି ତୋ କଥା ମୁ ତମ ଘରେ କହି ଦେବି ତାହେଲେ କଁ ହେବ . ଲିପୁ ସଂଗେ ସଂଗେ ମାଡାମ ଙ୍କ ଗୋଡ ଧରି ପକାଇ ଲା ଆଉ ନ କହି ବା ପଣି ଅନୁରଧ କଲା ତେଣୁ ମାଡାମ ଗୋଟେ ସାର୍ଟ ରଖି ଲେ ଲିପୁ ଆଗୋ ରେ ଯଦି ସେ ମାଡାମ ଙ୍କ କଥା ମାନି ବା ତାହେକଲେ ମାଡାମ ତା ଘରେ ତା ବିଷୟ ରେ କିଛି କହି ବେ ନି ଲିପୁ ସଂଗେ ସଂଗେ ରାଜି ହୋଇ ଗଲା ମାଡାମ ସଂଗେ ସଂଗେ ଲିପୁ କୁ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ ରୁମ କୁ ଡାକି ନାଁ ଗେଲେ ଆଉ ଲିପୁ ର ଦେହ ରୁ ସବୁ ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଦେଲେ ଆଉ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ତାଙ୍କ ବେଡ଼ ଉପେର କୁ ନେଇ ଗଲେ ଆଉ ସେଠି ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଖେଳି ବା କୁ ଲାଗି ଲେ ଆଉ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ନିଜ ପାଟି ରେ ପୁରାଇ ଚୁସି ବା କୁ ଲାଗି ଲେ ସେ ଭୋକିଲା ବାଘୁଣୀ ଭଳିଆ ତା ବାଣ୍ଡ ସହ ଖୁଲୁ ଥାନ୍ତି ଆଉ କିଛି ସମୟ ପେରେ ସେ ଲିପୁ ର ବାଣ୍ଡ କୁ ଚୁସି ଚୁସି ତା ବାଣ୍ଡ ରୁ ସବୁ ବୀର୍ଯ କାଢି ଦେଲେ ଆଉ ଲିପୁ ହାଲିଆ ହେ କି ତାଙ୍କ ବେଡ଼ ରେ ସୋଇ ପଡି ଲା ଆଉ କିଛି ସମୟ ପେରେ ମାଡାମ ତାକୁ ଉଠାଇ ଘର କୁ ପଠାଇ ଦେଲେ . ଲିପୁ ଆଉ ମାଡାମ ଙ୍କ ଯୌନ ଖେଳ ର ନେକ୍ସଟ ପାର୍ଟ ରେ ଲିପୁ କିମେତି ମାଡାମ ଙ୍କୁ ଗହିଁ ଲା ସେ ବିଷୟ ରେ ସିଘେରା ଆସୁ ଛି. ମତାମତ ଜଣାଇ ବା ପଣି ଅନୁରୋଧ |

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: