ଜିତୁ ଭାଇନା ମୋତେ ରାଣ୍ଡି ବନେଇଦେଲେ ୨ – Jitu Bhaina Mote Randi Baneidele 2

AD: Are you single? Why not try a free dating app which don't ask you for premium membership. You can create some cool friends and if you have luck then you can get your partner here.
Download Chatting App

ଏମିତି ବିନା ଶୋଷ ମେଣ୍ଟେଇ ଅମର ୧୫/୨୦ ଦିନ ବିତିଗଲା |ଦିନେ ମୋର ଇଣ୍ଟରନେଟ ର ଦରକାର ପଡିଲା ମୁଁ ଗଲି ତାଙ୍କ ଷ୍ଟୁଡିଓକୁ, ଜିତୁ ଭାଇ ଆଉ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ବସିଥିଲେ କମ୍ପୁଟର ଆଗରେ |ଜିତୁ ଭାଇକୁ ଦେଖି ମୋ ଦେହରେ ଛନକା ପଶିଗଲା .ଫୋନ୍ ସେକ୍ସ୍ ପରେ ଅମେ ପ୍ରଥମ ଥର ଦୁହେ ଦୁହିଁ କୁ ମୁହାଁ ମୁହି ଦେଖୁଥିଲୁ | ମୁ ଲାଜରେ ମୁହଁ ତଳକୁ କରି ରହିଥାଏ, ଜିତୁ ଭାଇ କହିଲା ଆରେ କଣ ହେଲା ଏମିତି ଲାଜ କଣ କରୁଚୁ? ଅସେ କଣ କାମ ଅଛି , ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଇଣ୍ଟରନେଟ ରେ ଟିକେ କାମ ଥିଲା |ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଯାଇ ବସିଲି, ସେ ପୁଣି ଗୋଟେ ସେକ୍ସ୍ ସାଇଟ୍ ଖୋଲି ବସିଥାନ୍ତି | ସେ ବନ୍ଦ କରୁନଥାନ୍ତି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଚାହିଁ ରହିଥାଏ, ସେ କହିଲେ ଲାଜ କଣ କରୁଛୁ ଇଏ ମୋର ନିଜ ଲୋକ ମୋର କ୍ଲୋଜ଼ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ତା ଆଗରେ ଲୁଚେଇ କିଛି ଲାଭ ନାହି ..ସେ ଆମକୁ ହେଲପ୍ କରିବ | ତାପରେ ମୋତେ କହିଲା ଆଜି କିଛି କରିବା କି ? ଏହା ସୁଣି ତାର ସାଙ୍ଗ (ରବି ) ମୋତେ ଅନେଇଲା, ମୁଁ ସେତେବେଳେ କଣ କରିବି ଜାଣିପାରିଲିନି, କହିଲି କଣ ? ସେ କହିଲା ମୋବାଇଲ୍ ରେ ରାତିରେ ଆମେ ଯାହା କରୁ | ଭଗବାନ୍ ! ଜିତୁ ଭାଇ ଏତେ ବେହିଆ ବୋଲି ଜାଣି ନଥିଲି, ମୁଁ ଲାଜ ରେ ମୁଁହ ପୋତି କହିଲି ମୁଁ ଜାଣିନି | କହିଲେ କାହିଁକି ଲାଜ କରୁଛୁ ତୁ ପରା ମୋର ରାଣୀ ମୁଁ ତୋ ରାଜା ଲାଜ କଲେ କେମତି ହେବ? ଇସ୍ ମା ..କେମିତି କେମିତି କହୁଥଆନ୍ତି ମୋତେ ସେ ପୁଣି ସାଙ୍ଗ ଆଗରେ, ଆଉ କମ୍ପ୍ୟୁଟର୍ ରେ ସେକ୍ସ୍ ସାଇଟ୍ ଖୋଲି ଦେଖେଇ ଚାଲିଥାନ୍ତି, ସେସବୁ ଦେଖି ମୁଁ ପୁର ହଟ ହେଇଗଲି ହେଲେ କିଛି କହୁ ନଥିଲି | ପୁଣି ଜିତୁ ଭାଇ କହିଲେ ମିନା.ଚାଲେ ଟିକେ ଷ୍ଟୁଡିଓ ଭିତରକୁ .ମଜା କରିବା | ମୁଁ କହିଲି ଧେତ୍ ତୋମେ ପୁରା ବେହିଆ ହେଇଗଲଣି |ସେ କହିଲେ ବେହିଆ ହେଲେ ସିନା ତୋ ଭଲିଆ ସେକ୍ସ୍ ବମ୍ କୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବି | ମୁଁ କହିଲି ନା ମୁ ଯିବିନି ..ସେକହିଲେ ଚୁପ୍ ତୋତେ ଟେକିକି ନେଇଯିବି ବେଶୀ କହିବୁ ତ, ମୋ ସୁନା ଟା ପରା ଚାଲେ ଟିକେ ଭିତରକୁ, ବେଶୀ କିଛି କରିବିନି, ବହୁତ୍ ଗେଲ କରିବି ..ବହୁତ୍ ମଜା ଦେବି ଚାଲ୍ ଲୋ | ମୁଁ କହିଲି କେହି ଦେଖିନେବ ଯଦି ? ଅରେ କେହି ଦେଖିବନି ରବି ତ ଅଗରେ ବସିଛି ତୁ ଏବେ ଭିତରକୁ ଯା ଫୋଟ ଉଠେଇବା ବାହନା ରେ, ମୁଁ ଟିକେ ସମୟ ପରେ ଯିବି ହେଲା .ଡର୍ ନି ..ମୁଁ ଅଛି କିଛି ହେବନି ..ଜିତୁ ଭାଇ ଉପରେ ଭରଷା ରଖ୍ | ମୁଁ ଆଉ ବେଶୀ ଜିଦ୍ ନକରି ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲି | ଯୌବନ ର ସୌଦାଗର ପାଖରେ ମୋର ଏଇ ଭରା ଯୌବନ କୁ ସମର୍ପଣ କରିବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲି | ବହୁତ୍ ଡର ଭି ଲାଗୁଥାଏ ପ୍ରଥମ ଥର ମୁଁ ଜଣେ ପର ପୁରୁଷ ପାଖରେ ନିଜକୁ ଟେକି ଦେବପାଇଁ ଚାଲିଅସିଛି |ଭିତରେ ପୁରା ଆଲୁଓ ଥାଏ , ଗୋଟେ ଆଇନା ଆଗରେ ଛିଡା ହେଲି | ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ମୁଁ ମୋର କୁଆଁରୀ ଦେହକୁ ଦେଖୁଥାଏ .ହେ ଭଗବାନ୍ ମୋତେ କ୍ଷମା କରିଦେବ .ଅଜି ବୋଧେ ମୁଁ ମୋର କୁଆଁରୀତ୍ଵ ହରାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ଗୋଟେ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ସାଲ୍ଓ୍ବାର ପିନ୍ଧି ଥାଏ | ଏବେ ଜିତୁ ଭାଇ ଭିତରକୁ ପଶିଆସିଲେ ଆଉ ଭିତର ପଟୁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ | ମୋର ଛାତି ସେତେବେଳେ ଏତେ ଯୋର୍ ରେ ଧକ୍ ଧକ୍ ହେଉଥାଏ ଯେ ଲାଗୁଥାଏ ମୁଁ ମରିଯିବି .ଜିତୁ ଭାଇ ଦେହରେ ଷେଣ୍ଟ୍ ମାରି ଅସିଥଆନ୍ତି ପୁରା ରୁମ୍ ମହକୁ ଥାଏ | ଏବେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ ଆଉ ବଶିଲେ | ଅଜି ବହୁତ୍ ସ୍ମାର୍ଟ୍ ଲାଗୁଥାନ୍ତି .ମୋ ହାତ ଧରି ପକେଇଲେ ..ଲାଗିଲା କି କରେଣ୍ଟ ମାରିଲା .ହାତ ଧରି କହିଲେ ମିନା ମୋ ଧନ ମୋ ଡାର୍ଲିଂ ..ମୋ ରାଣୀ ଲାଜ କାହିଁକି କରୁଛୁ ପୁରା ଫ୍ରି ରେ ମୋ ସହ କଥା ହ ..ପୁରା ସ୍ଵର୍ଗ ସୁଖ ଦେବି ତୋତେ, ଆଉ ଏହା କହି ମୋ ହାତକୁ ଚୁମା ଦେଲେ ମୋ ଦେହରେ ଯେମିତି ବିଜୁଳି ଖେଲିଗଲା ! ମୁଁ ଭି ପୁରା ହଟ୍ ହେଇଯାଇଥିଲି ଆଉ ସେଥିପାଇଁ ପ୍ରତିବାଦ କଲିନି ..ଏବେ ସେ ମୋତେ ଛିଡା କଲେ ଆଉ ପିଠିରେ ହାତ ଦେଇ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଝିଙ୍କି ନେଲେ ଆଉ ମୋ ବାଳ ଆଡେଇ ଗାଲ ରେ ଚୁମା ଦେଲେ ..ତାପରେ ମଥାରେ, ଗଲାରେ ..ଆଉ ପାଗଳ ଭଳିଆ ମୁଁହ ସାରା ଚୁମା ଦେଲେ .ମୁଁ ଭି ହଟ ହେଇ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଥାଏ | ମୋର ଛାତି ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ଚାପି ରହିଥାଏ | ଏବେ ମୋ ଓଠ ପାଖରେ ଅଟକି ଗଲେ ଆଉ ଓଠକୁ କୁ ଓଠ ଲଗେଇ ଚୁମା ଦେଲେ |ଏବେ କହିଲେ ମିନା ..ଓଠ ମେଲା କରେ ମୁଁ ଜିଭ ପୁରେଇବି ..ତାପରେ ତୁ ମୋର ..ମୁଁ କହିଲି ନା ତୋମେ ଗୁଟଖା ଖାଇଚ ..ଅରେ ଗୁଟଖା ଖାଇଲେ କଣ ହେଲା ଦେଖ୍ କେତେ ମଜା ଲାଗିବ .ତ ମୁଁ ଓଠ ମେଲା କଲି ସେ ତାର ଜିଭ ପୁରେଇଲା ଆଉ ମୁଁ ଚୁଶିଲି .ଗୁଟଖା ମିଶା ଜିଭ ଚୁଶୀବାରୁ ମୋର ମୁଣ୍ଡ ବୁଲେଇବାରେ ଲାଗିଲା ..ଏବେ ସେ ମୋ ଜିଭକୁ ନେଇ ବହେ ଚୁସିଲେ ହେଲେ ବହୁତ୍ ମଜା ଅସୁଥିଲା | ସେତେବେଳେ ମୋ ଦେହସାରା ଯେମିତି କିଏ ନିଆଁ ଲଗେଇ ଦେଇଥିଲା ..ଲାଜ ଶର୍ମ ସବୁ ଭୁଲିଗଲି | ଏବେ ସେ ମୋର ଓଢଣୀ କାଢି ଦେଲା, ମୁ ଲାଜ ରେ ଛାତିରେ ଦୁଇ ହାତ ଲୁଚେଇ ରଖିଲି | ଜିତୁ ଭାଇ କହିଲା ଅରେ ତୁ ପୁଣି ଲାଜ କରୁଛୁ ? ତୋ ରାଜା ଆଗରେ ଲାଜ କାହିଁକି ମୋ ରାଣୀ ? ତାପରେ ହାତ ହଟେଇ ଦେଲି, ସେ ମୋତେ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଲା, ପୁଣି ଦେହ ସାରା ଚୁମା ଦେବାରେ ଲାଗିଗଲା ..ମୁଁ ଖୁସିରେ ପୁରା ପାଗଳ ହୋଇ ଉଠୁଥାଏ ଆଉ ଜିତୁ ଭାଇକୁ ଜାବୁଡି ଧରୁଥାଏ | ସତେ ଯେମିତି ଶିକାରୀର ଜାଲ ରେ ଚଢେଇ ଟେ ଛଟପଟ ହେଉଛି ମୁକ୍ତି ଲାଗି |ସେମିତି ମୁଁ ଆଜି ମୋର ୧୬ ବର୍ଷର ସାଇତା ଯୌବନକୁ ଜିତୁ ଭାଇ ହାତରେ ଟେକି ଶାନ୍ତି ମାଗୁଛି |

ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଦେହରେ ଆଜି ନିଆଁ ଲାଗିଛି..କାମର ନିଆଁ ..ନ ଲିଭେଇଲେ ମରିଯିବୁ.ସତେ ଯେମିତି କାମଦେବ ଅମ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ବାଣ ଉପରେ ବାଣ ମାରି ଚାଲିଛନ୍ତି ..ଆଉ ଆମେ ତାଙ୍କ ବାଣରେ ଆଘାତ ପାଇ ଚାଲିଛୁ | ଅଘାତ ହେଲା .ସିହରଣ,ଆନନ୍ଦ, କୌତୁହଳର ଅଘାତ ! .. ଏବେ ଜିତୁ ଭାଇ ମୋ ଦେହ ସହ ଖେଳିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେଣି | କେଜାଣି କଣ ହେଲା ଯେ ମୁଁ ଜିତୁ ଭାଇ ପାଖରେ ନିଜକୁ ସମର୍ପଣ କେରିଦେଉଛି | ସତେ ଯେମିତି ଜିତୁ ଭାଇ ମୋ ଉପରେ କୁହୁକ କରିଦେଇଛନ୍ତି | ମୁଁ ଭି ଜମା ପ୍ରତିବାଦ କରୁନଥିଲି ପୁରା ସହଯୋଗ କରୁଥିଲି | ଏବେ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ବସେଇଲେ ଆଉ ବାଳ ଆଡେଇ ବେକରେ ଚୁମା ଦେଲେ ..ଓଃ ସତେ ସେମିତି ସେ ମୋତେ ସ୍ଵର୍ଗକୁ ନେଇଯାଉଛନ୍ତି .. ତାଙ୍କ ଛୁଆଁ ରେ ଅଦ୍ଭୁତ ଯାଦୁ ଥିଲା ମୁଁ ପୁରା ପଗଳ ହେଇଯାଉଥିଲି ଆଖି ବୁଜି ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲି ସ୍ଵର୍ଗ ସୁଖକୁ | ଏବେ ସେ ତାର ଦୁଇ ହାତ ପାପୁଲି ନେଇ ପଛପଟୁ ମୋ ଛାତିରେ ରଖିଲା ..ଇସ୍ ମା ଏ କଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ? ଏବେ ସେ ସ୍ତନ ଯୁଗଳ କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା ଆଉ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଲା ଆଃ.ଏ କଣ କରୁଛି ସେ.ମୁଁ ସେତେବେଳେ ନାଚାର କିଛି କରିବାର ଉପାୟ ନଥିଲା ଦେହରେ ଆଉ ଶକ୍ତି ନଥିଲା କି ତା ସହ ପ୍ରତିବାଦ କରିବି ସବୁ ସହି ଯାଉଥିଲି .ଆନନ୍ଦ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲି |ମୋର ୧୬ ବର୍ଷର ସାଇତା ବକ୍ଷ ରେ ଥିବା ବିଲ୍ଵ ଫଳ ଦୁଇଟା ସହ ସେ ଅଜି ଖେଳି ଚାଲିଛି | ଆଃ କି ଆନନ୍ଦ.କି ସୁଖ .ଓଃ .ଭଗବାନ୍ …ସତେ ଯେମିତି ଆଜି ମୁଁ ସ୍ଵର୍ଗରେ ଅଛି !ଆଜି ଜିତୁ ଭାଇ ମୋର ରାଜା ମୁଁ ତାର ରାଣୀ | ଏବେ ବହୁତ୍ ଯୋର୍ ରେ ଚିପୁ ଥାଏ ସତେ ଯେମିତି ଲାଗୁଥାଏ ମୋର ଛାତି ଆଜି ଫାଟିଯିବ.ଆଃ ..ଜିତୁ.ଭା..ଇ. ଇ ..ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ନିଶ୍ଵାସରେ ଗରମ ଗରମ ପବନ ବାହାରୁ ଥାଏ | ଏବେ ସେ ମୋତେ ତାର ଆଡକୁ ମୁହଁ କରି କୋଳରେ ବସେଇଲା ଆଉ ଭିଡି ଧାରିଲା, ଆଉ ମୋର ପିଚାକୁ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କଲା ..ସତେ ଜିତୁ ଭାଇ ସବୁ କଳା ଜାଣିଛନ୍ତି ..କଉଥିରେ ମୁଁ ଖୁସି ହେବି ସେ ଭଲ ଭାବେ ଜାଣିଥିଲେ | ଏବେ ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହୋଇ ତଳେ କିଛି ସମୟ ଗଡିଲୁ | ଏବେ ସେ ମୋର ସାଲୱାର ଖୋଲିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ ମୁଁ ଭି ସହଯୋଗ କରୁଥିଲି |ଏବେ ମୁଁ ପୁରା ବ୍ରା ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ରେ ଥିଲି | ଲାଜକୁ ମୁଁ ଅଜି ପୁରା ପଛରେ ପକେଇଦେଇଥିଲି | ଜଣେ ପର ପୁରୁଷ ଆଗରେ ଅଜି ଅର୍ଧ ନଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ରହି ମଧ୍ୟ କିଛି ସଂକୋଚ କରୁ ନଥିଲି | ସେ ମୋତେ ଏହି ଅବସ୍ଥା ରେ ଦେଖି ଆହୁରି ଗରମ୍ ହେଇଗଲା .ଆଉ ମୋତେ ପାଗଳ ଭଲିଆ ଜାବୁଡି ଧାରୀ ଦେହ ସାରା ଚୁମା ଦେବାରେ ଲାଗିଲା .ମୁଁ ଭି ଚୁମା ପ୍ରତି ବଦଳରେ ଚୁମା ଦେଉଥିଲି | ମୋର ବକ୍ଷର ଗଣ୍ଡ ଦେଶ ରେ ମୁହଁ ରଖି ଚୁମା ଦେଲା ମୁଁ ଭି ତାକୁ ମୋର ବକ୍ଷରେ ଚାପି ଧରୁଥାଏ | ଏବେ ମୁଁ ଭି ତାର ଷାର୍ଟ୍, ପେଣ୍ଟ ଖୋଲିଦେଲି ଏବେ ସେ ଖାଲି ଗୋଟେ ଚଡୀ ରେ ଥିଲା ..ବଳିଷ୍ଠ ଚେହେରା .ଚଉଡା ଛାତି ..ଦେହ ସାରା ବାଳ .ଦେଖି ମୁଁ ପୁରା ଡରିଗଲି.ବେଶୀ ଡରିଗଲି ଯେତେବେଳେ ତାର ଚଡିକୁ ଅନେଇଲି .. କିଛି ଗୋଟେ ବଡ ଅକାରର ଉପରକୁ ଉଠି ରହିଛି .ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ସେଇଟା ହିଁ ପୁଅ ମାନଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ଆଉ ଅମ ମାନଙ୍କ ଉପଭୋଗର ଜିନିଷ | ଅର୍ଧନଗ୍ନ ଅବସ୍ଥା ରେ ଜିତୁ ଭାଇ ପୁରା ଭୟଙ୍କର ଦେଖାଯାଉଥାନ୍ତି | ସତେ ଯେମିତି ବଳିଷ୍ଠ ସିଂହ ଆଗରେ କୋମଳ ହରିଣୀ ଟିଏ | ଅଜି ସେ ସିଂହ ହରିଣୀର ମାଂସକୁ ତିଳ ତିଳ କରି ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଆଗେଇଚାଲିଛି | ହରିଣୀ ନାଚାର ଆଜି ସିଂହ ଆଗରେ ନିଜକୁ ପୁରା ସମର୍ପଣ କରିଦେଇଛି | ଏବେ ସେ ମୋତେ ପୁର ଉଲଗ୍ନ କରିବାକୁ ଟିକେ ହେଲେ ବିଳମ୍ବ କଲେନି ..ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲେ ଆଉ ପଛ ଆଡକୁ ହାତ କରି ମୋର ବ୍ରା ର ହୁକ୍ ଟାକୁ ଖୋଲିଦେଲେ ଇସ୍ ..ମା..ମୋର ଛାତିକୁ ପୁର ପୁଙ୍ଗୁଳା କରିଦେଲେ .ଭଗବାନ୍ ଜଣେ ପୁରୁଷ ଆଗରେ ଆଜି ମୁଁ ଲଙ୍ଗଳା..ଏଇ..ଜିତୁ ଭାଇ ..ମୋତେ ଲାଜ ଲାଗୁଛି ! ମିନା ମୋ ସୁନାଟା ମୋ ଧନଟା ..ତୁ ପରା ମୋର ରାଣୀ ..ଲାଜ କାହିଁ କରୁଛୁ ?ମୁଁ କଣ ତୋର ପର ମୁଁ ପରା ତୋ ଅତି ନିଜର..ମୋ ଆଗରେ ଲାଜ କଣ ? | ଏବେ ସେ ମୋତେ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଲା ଆଉ ମୋ ପାଖରେ ବଶିଲା ଆଉ ମୋର ଦୁଇ ସ୍ତନରେ ହାତ ରଖି ଚିପିଲା ..ଓଃ ଆଃ..ଜିତୁ..ଭାଇ .ଏବେ ବହୁତ୍ ଯୋର୍ ରେ ଚିପିଲା ମୋତେ ଲାଗିଲା କି ମୋର ସ୍ତନ ଆଜି ଫାଟିଯିବ ! କାନ ପାଖେ ଯାଇ କହିଲି ଜିତୁ ଭାଇ ଅସ୍ତେ କରି ଚିପ କାଟୁଛି .ଏବେ ଟିକେ ଧିରେ ଚିପିଲା .ଓଃ କି ଆନନ୍ଦ ସେ ସମୟରେ | ଏବେ ଗୋଟେ ପଟ ସ୍ତନ ରେ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିଲା ..ନିପପଲ୍ ରେ ଯେତେବେଳେ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିଲା ମୁଁ ସେତେବେଳେ ମୁଁହ ହଟେଇ ଦେଲି .କହିଲି ମୋତେ କୁତୁକୁତୁ ଲାଗୁଛି .ସେ କହିଲା ଏଥିରେ ପରା ମଜା ! ତାପରେ ଗୋଟେ ନିପପଲ୍ କୁ ମୁଁହ ରେ ପୁରେଇ ଚୁଶିଲା.କି ସୁଖ ଓଃ .ଆଃ ..ଖୁସିରେ ସିତ୍କାର କରୁଥିଲି ଆଉ ଜିତୁ ଭାଇର ମୁଁହ କୁ ମୋ ସ୍ତନରେ ଚାପିରଖୁଥିଲି ..ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ସ୍ତନ ଚୁଶୀବାରେ ଲାଗିଲେ |ମୁଁ ବିରକ୍ତ ହେଇ କହିଲି କଣ ଏତେ ଚୁଶୁଛ?, ସେ କହିଲେ ଆରେ ଏଥିରେ ପରା ଅମୃତ ଅଛି ନ ଚୁଷିଲେ ଅମୃତ କେମିତି ପାଇବି ? ଧେତ୍ ତମେ ବଡ ଅଲାଜୁକ ! ଅରେ ତୋ ପାଇଁ ମୁଁ ସବୁ ବନି ପାରିବି |ଇସ୍ କି କଥା ..ତମର | ଏବେ ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲିବାକୁ ଗଲା, ଟିକେ ଭି ଦୟା ହେଲାନି ତା ହୃଦୟ ରେ .ଆଉ ଶେଷରେ ମୋର ଶେଷ ବସ୍ତ୍ର ଭି ଖୋଲିଦେଲା ..ଏବେ ମୁଁ ପୁରା ଉଲଗ୍ନ! ତୀର କମାଣ ରୁ ଛାଡି ସାରିଛି ଆଉ ଅଟକାଇ ହେବନି | ଏଇହା ଭାବି ମୁଁ ଚୁପ୍ ରହିଲି ..ଆଉ ସବୁ ଅତ୍ୟାଚାର ସହିଯାଉଥାଏ |ଦୋଷ ତ କରିଦେଇଛି ପଷ୍ଚାତାପ କରି କିଛି ଲାଭ ନାହି ବରଂ ବର୍ତମାନର ଆନନ୍ଦ କୁ ଉପଭୋଗ କରିବା ହିଁ ଭଲ | ମୁଁ ତାର ଚଡି ଖୋଲି ଦେଲି ବାପ୍ ରେ କେଡେ ବଡ ଆଉ ମୋଟା ହେଇଛି .ଏତେ ବଡ ଟା ମୋ ଭିତରେ ପଶେଇବ ..ନା ..ମୁଁ ମରିଯିବି ..ଦେଖାଯାଉ କଣ ହେଉଛି ? ଏବେ ସେ ମୋ ଯୋନୀ ରେ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା ..ଇସ୍ ମା..ଜିତୁ.ଭା ..ଇ ଇ ଇ.ଆଃ ..କଣ .କ କରୁଛ ?..ସତରେ ଲାଗୁଥାଏ କି ମୁଁ ପାଗଳ ହେଇଯିବି ଖୁସିରେ |ଏବେ ମୋତେ କହିଲା ତାର ବାଣ୍ଡ କୁ ମୁହରେ ପୁରେଇବା ପାଇଁ .ନା ମୁଁ ପାରିବିନି ..ମୋତେ ଅସନା ଲାଗୁଛି ..ଅରେ ଚୁଷ୍ ନା କିଛି ହେବନି ..ମୋ ସୁନା ମିନା ..ପ୍ଲିଜ଼.ମୁଁ ଏବେ ଧରିଲି ସେଇ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ.ସତରେ କେଡେ ବଡ ହେଇଥାଏ .ମୁଁହ ରେ ପୁରେଇଲି .ପୁରା ଲାଳୁଆ ହେଇଥିଲା ଆଉ ଗରମ୍ .ମୋ ଓଠ ପୁରା ଲାଳୁଆ ହେଇଗଲା ଲୁଣିଆ ଲୁଣିଆ ଲାଗୁଥାଏ ..ମଜା ଲାଗିଲା ଚୁଷୀବାକୁ କିଛି ସମୟ ଧରି ଚୁଶିଲି ..କିଛି ସମୟ ଧରି ଆମେ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଗଡିଲୁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ଦେହ ଝାଳ ବୁଡି ପୁରା ଓଦା ହେଇଯାଇଥିଲା | ଏବେ ଜିତୁ ଭାଇ କହିଲେ ମିନା ଅଶଲୀ ଖେଲ ନଖେଳିଲେ ମଜା ନାହି | ମୁଁ ହଁ ଭରିଲି .ସେ ମୋତେ ତଳେ ଚିତ୍ କରି ଶୁଆଇ ଦେଲା ଆଉ ମୋ ଗୋଡ ପାଖରେ ଯାଇ ବଶିଲା | ଏବେ ମୋତେ ଗୋଡ ଫାଡିବାକୁ କହିଲା ଆଉ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ଯୋନୀ ରେ ଯୋଖିଲା, ମୁଁ କହିଲି ଜିତୁ .ଭାରୀ ଡର ଲାଗୁଛି ତୋମର ଏତେ ବଡମୋର ସେଇଠି ପଶିବନୀ .ଅରେ ତୁ ଟେନଶନ୍ ନେନୀ ମୁଁ ଅଛି ନା ପୁରା ସମ୍ଭାଳି ନେବି |ଏବେ ସେ ଯୋର୍ ଲଗେଇଲା ହେଲେ ପଶିଲାନୀ .ଆଃ ..କାଟୁଛି ..ରହ କିଛି ହେବନି .ଆଉ ଗୋଟେ ଧକ୍କା ଯୋର୍ ରେ ମାରିଲା ..ପଶିଗଲା .ଆଃ ମା .ମରିଗଲି .ଓଃ ..ମୋତେ ଲାଗିଲା କି ମୋ ଦେହରୁ ଜୀବନ ଛାଡି ଗଲା ..ସେ ମୋତେ ଏମିତି ଜାବୁଡି ଧରି ଥାନ୍ତି ଯେ ମୁଁ କିଛି କରି ପାରୁନଥାଏ | ଲାଗିଲା ଯେମିତି ନିଶ୍ଵାସ ବନ୍ଦ ହେଇଯିବ ..ମୁଁ ମରିଯିବି ..ଅଖିରୁ ପାଣି ବୋହି ଯାଉଥାଏ ..ହେଲେ ସେ ନିର୍ଦୟ ! ଛାଡୁ ନଥାଏ .ଆଃ ପ୍ଲିଜ଼ ..ଜିତୁ .ଭା .ଇ ଇ .କାଢିନିଅ ..ମରିଯିବି ..ମା ପ୍ଲିଜ଼ .ଆଃ .ଇସ୍ ମା ଆ .ରହ ତୋର କିଛି ହେବନି ଦେଖ୍ କେମିତି ମଜା ଲାଗିବ ..ଏହା କହି ସେ ପେଲିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ ଆଖ୍ ବନ୍ଦ ହେଇଯାଉଥାଏ ଲାଗୁଥାଏ ସେଇଟା ମୋର ଶେଷ ଦିନ..ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପେଲିବା ପରେ ମୋତେ ମଜା ଅଶିଲା ଆଃ .ଜିତୁ ଭାଇ ..ଇଃ .ମୋ ଜାନୁ ..ଆଃ ..ଓଃ ..ମୋ ଯୋନୀ ରେ ପୁର ଖସଡା ସିଉଳି ପରି ହୋଇ ଯାଇଥାଏ ଆଉ ଜିତୁ ଭାଇ ଅନବରତ୍ ପେଲୀ ଚାଲିଥାଏ ..ସେ ଭି ଖୁସିରେ ସିତ୍କାର କରୁଥାଏ .ମିନା ..ଆଇଲଭ୍ଇଉ ..ମୋ ରାଣୀ ..ମୋ ଗେଲ୍ହୀ .ମୋ ସୁନ୍ଦରୀ ..ମୁଁ ଭି କହୁ ଥାଏ ଜିତୁ ..ଓଃ ମାଇ ଲଭ୍. ଆଇଲଭ୍ଇଉ ଜାନୁ .ଆଃ ଆହୁରି ଯୋର୍ ରେ ପେଲ .ଆଜି ମୋ ବିଆ ଫାଟେଇଦିଅ .ଆଃ ଓଃ .ଏହ ଇସ୍.ମା.ଆ ..ଆ .ମୁଁ ଅଜି ଦାସୀ ତୁମର ..ମୁଁ ଦୁଇ ଗୋଡରେ ତାକୁ ଛନ୍ଦି ରଖି ଥାଏ ଆଉ ସେ ଅନବରତ୍ ପେଲି ଚାଲି ଥାଏ .ରୁମ୍ ସାରା ପୁରା ସିତ୍କାର ରେ କମ୍ପି ଉଠୁଥାଏ ..ଅଜି ଦୁଇ ଦେହର ମିଳନର ଅବଶାନ ଘଟିଛି .ଦୁହିଁଙ୍କ ମିଳନ ସତେ ଯେମିତି ଏକ ଶହ ଶହ ବର୍ଷ ପରେ ଘଟିଛି .ଆଉ ଦୁହେଁ ପ୍ରେମର ଆବନ୍ଧନରେ ସତେ ଯେମିତି ସ୍ଵର୍ଗ ରେ ଭ୍ରମଣ କରୁଛନ୍ତି, ଦୁହେଁ ଅଜି ପ୍ରେମ ର ସେଇ ସ୍ଵର୍ଗୀୟ ଆନନ୍ଦ ଲାଭର ଚରମ ସୀମା ରେ ପହଂଚି ସାରିଛନ୍ତି . ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ ଲାଗିଲା କି ମୋ ଦେହ ଭିତରେ ଜିତୁ କିଛି ଚିପୁଡି ପଶେଇ ଦେଉଛି ଆଉ ମୋର ଦେହରେ ଭି କିଛି ବାହାର କରିନେଉଛି ..ଓଃ କି ସୁଖ ..ଓଃ ..ଆଃ ..ଏବେ ଦୁହେଁ ଯୌନକ୍ରୀଡାର ଚରମ ସୀମା ଅତିକ୍ରାନ୍ତ କରିସାରିଛନ୍ତି .ଏବେ ଦୁହେଁ ଥଣ୍ଡା ପଡିଗଲୁ ମୁଁ ସେମିତି ଜିତୁ ଭାଇ କୁ ଜାବୁଡି ଧରିଥାଏ ..ଏବେ ଜିତୁ ଭାଇ ଉଠିଲେ ଆଉ ଗୋଟେ କପଡା ରେ ନିଜ ବାଣ୍ଡ ପୋଛିଲେ ଆଉ ମୋ ଉପରକୁ ପକେଇଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ପୋଛିନେ | ମୁଁ ସେମିତି ପଡିରହିଥାଏ ..ଉଠିବାକୁ ଦେହରେ ବଳ ନଥାଏ ଉଲଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ .ସେ କହିଲେ ଜଲଦୀ ଉଠ ଆଉ ପୋଛି କରି ଲୁଗା ପିନ୍ଧି ଚାଲିଯା ବହୁତ୍ ଦେରୀ ହେଲାଣି ..ମୁଁ ସେଇଦିନ ଭାବିଲି କି ପୁରୁଷ ମାନେ କେତେ ସ୍ଵାର୍ଥପର ଭୋକ ମେଣ୍ଟିଲା ପରେ.ସେମାନେ ଏମିତି | କଷ୍ଟ କରି ଉଠିଲି ଆଉ ମୋର ଯୋନିରେ ପୋଛିଲି ..ତାପରେ ଲୁଗା ପିନ୍ଧିଲି ..ଏତେ ଦରଜ ହେଉଥାଏ ଯେ ଚାଲି ପାରୁନଥାଏ | ଜିତୁ ଭାଇ ମୋତେ ଗୋଟେ ଟ୍ୟାବଲେଟ୍ ଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ଖାଇନେବୁ ନହେଲେ ପିଲା ରହିଯିବ | ତାପରେ ମୁଁ ସିଧା ବାହାରିଲି ଆଉ କୁଆଡେ ନା ଅନେଇ ଦୋକାନ ରୁ ବାହାରିଗଲି | ଜିତୁ ଭାଇ ରବିକୁ କହୁଥଆନ୍ତି କି କି ମାଲ୍ ସେ ବହୁତ୍ ମଜା ଦେଲା .ବହୁତ୍ ରାଗ ଲାଗୁଥାଏ ..ହେଲେ ଭୁଲ୍ ତ କରିସାରିଛି କିଛି କହିବାର ଉପାୟ ନାହି | ସେମିତି ମୁଁ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲି | ଘରେ ଯାଇ ସିଧା କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ବହୁତ୍ କାନ୍ଦିଲି ଯେ କେତେ ବଡ ଭୁଲ୍ ମୁଁ କରିଦେଲି |ଜିତୁ ଭାଇ ତ ଅମଣିଷ .ନହେଲେ ମୋ ବିଷୟରେ ସାଂଗ ଆଗରେ ଏମିତି କୁହନ୍ତା ? ଯାହା ଭି ହେଉ ମୋତେ ଚୁପ୍ ରହି ବାକୁ ପଡିବ | ତାପରେ ବାଥରୁମ୍ କୁ ଗଲି ଆଉ ଭଲକି ଗାଧେଇଲି | ମୋତେ ଲାଗୁଥାଏ କି ବହୁତ୍ ବଡ ପାପ ତେ କରିଦେଇଛି … ଏମିତି ଭାବ ରେ ମୁଁ ଜିତୁ ଭାଇକୁ ମୋର କୁଆଁରୀ ଯୌବନ ସମର୍ପଣ କଲି | ଆଗକୁ କଣ ହେଲା ପର ପୋଷ୍ଟ୍ ରେ ଲେଖିବି, କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟ ଦେବେ ..ରହିଲି |

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: