ଜେଜେଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ବୋଉ ସହିତ ସେକ୍ସ – Jeje nka Mrutyure Bou Sahita Sex

ମୁଁ ରୋହନ । ମୋ ବୟସ ୧୯ ବର୍ଷ । ମୁଁ ମୋ ବାପା ବୋଉଙ୍କର ଏକମାତ୍ର ସନ୍ତାନ । ମୋ ବାପା ଜଣେ ପଶୁ ଡାକ୍ତର । ସେ ସକାଳ ୯ ଟାରୁ ରାତି ୮ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି । ଟଙ୍କା ପଇସା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆମର ଗୋଟିଏ ସ୍ୱଚ୍ଛଳ ପରବାର । ମୋ ବୋଉ ଜଣେ ଗୃହିଣୀ । ସେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର । ବୋଉ ସବୁଦିନେ ସକାଳେ ଯୋଗ କରେ । ସେଥିପାଇଁ ତା ଶରୀର ବିଲ୍କୁଲ୍ ଫିଟ୍ ରହିଛି । ବୋଉ ଘରେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ମାକ୍ସି ପିନ୍ଧେ । ବାହାରକୁ ଗଲେ କିମ୍ବା ଘରେ ବେଳେ ବେଳେ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧେ । ସେ ପତଳା ଏବଂ ଅଧିକ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଶାଢ଼ୀ ସାଙ୍ଗକୁ ଗାଢ଼ ରଙ୍ଗର ଟାଇଟ୍ ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରେ । ବୋଉ ବହୁତ ଦେଖେଇ ହେବା ସ୍ୱଭାବର ସ୍ତ୍ରୀଲୋକ । ଦିନେ ସକାଳେ ବୋଉ ଯୋଗ କରି ସାରିବା ପରେ ମୋତେ ଉଠେଇବା ପାଇଁ ଆସିଲା । ବୋଉ : ଉଠ ରୋହନ । ତୋ କଲେଜ ଯିବା ସମୟ ହୋଇ ଗଲାଣି । ମୁଁ – ଉଠୁଚି ବୋଉ । ମୁଁ ଉଠି ବାଥରୁମ ଯାଇ ଗାଧୁଆ ପାଧୁଆ ସାରି ଶୀଘ୍ର ତଳକୁ ଖାଇବା ପାଇଁ ଗଲି । ସେଠାରେ ବାପା ଓ ବୋଉ ବସିଥିଲେ । ବୋଉ ଗୋଟିଏ ପତଳା ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ଶାଢ଼ୀ ସହିତ ଟାଇଟ୍ ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ସେଥିରେ ବୋଉ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା । ବାପା ଉଠି ତାଙ୍କ ଅଫିସ ବାହାରି ଗଲେ । ଏବେ ଘରେ ବୋଉ ଓ ମୁଁ ଏକୁଟିଆ ରହିଲୁ । ମୁଁ ଖାଇ ଦେଇ କଲେଜ ଚାଲିଗଲି ଏବଂ ଦିପ୍ରହରକୁ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଲି । ବୋଉ : ଆସିଗଲୁ ବେଟା । ମୁଁ – ହଁ ବୋଉ । ବୋଉ : ଶୀଘ୍ର ଖାଇ ଦେଏ । ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ଆମେ ମାର୍କେଟ ଯିବା । ମୁଁ – କାହିଁକି ବୋଉ? ବୋଉ : ସପିଙ୍ଗ କରିବା ପାଇଁ । ମୁଁ ଖାଇ ନେଲି । ବୋଉ ଶାଢ଼ୀ ବଦଳି ଫିଟ୍ ଫାଟ ହୋଇ ବାହାରକୁ ଆସିଲା । ସେ ଗୋଟିଏ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ନାଇଲନ ଶାଢ଼ୀ ସାଙ୍ଗକୁ ବ୍ରା କଟ୍ ଟାଇଟ୍ ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ସ୍ୱଚ୍ଛ ଶାଢ଼ୀ ତଳୁ ଟାଇଟ୍ ବ୍ଲାଉଜ ଆବୃତ୍ତ ବୋଉର ବଡ଼ ବଡ଼ ଗୋଲ ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକ ବାରି ହୋଇ ପଡ଼ୁଥିଲା । ମୋ ମନରେ ବୋଉ ବିଷୟରେ କୌଣସି ଖରାପ ଧାରଣା ନ ଥିଲା । ମୁଁ ଭାବିଥିଲି ଯେ ମୋ ବୋଉ ଜଣେ ଭାରି ସେକ୍ସି ସ୍ତ୍ରୀଲୋକ । କିନ୍ତୁ ବୋଉକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମୁଁ କେବେ ମନରେ ଭାବି ନ ଥିଲି । ବୋଉକୁ ଦେଖି ମୁଁ ଥମ୍ ହୋଇ ରହିଗଲି । ବୋଉ : ଚାଲ୍ , ଏବେ କ’ଣ ଦେଖୁଚୁ? ବୋଉ ମୁରୁକି ହସି ବାହାରକୁ ଚାଲିଗଲା । ମୁଁ ବାଇକ୍ ଷ୍ଟାର୍ଟ କଲି । ବୋଉ ବାଇକରେ ମୋ ପଛରେ ବସିବା ପରେ ମୁଁ ମାର୍କେଟ ଆଡ଼କୁ ଚାଲିଲି । ମଝିରେ ମଝିରେ ମୁଁ ବାଇକର ବ୍ରେକ ଦେବାରୁ ବୋଉର ଦୁଧ ମୋ ପିଠିରେ ଚାପି ହୋଇ ଯାଉଥିଲା । ମୋ ଶରୀରରେ କରେଣ୍ଟ ଚାଲିଗଲା ଭଳି ମୁଁ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି । ବୋଉ ପାଗଳ ହୋଇ ଉଠୁଥିଲା । ଆମେ ଯାଇ ମାର୍କେଟରେ ପହଞ୍ଚି ଗଲୁ । ବୋଉ ଲେଡ଼ିଜ ଗାର୍ମେଣ୍ଟ ଦୋକାନକୁ ଗଲା । ମୁଁ ବି ତା ସହିତ ଗଲି । ବୋଉ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରି ନ ଥିଲା ଯେ ମୁଁ ତା ପଛେ ପଛେ ଗାର୍ମେଣ୍ଟ ଦୋକାନକୁ ଯାଇଛି ବୋଲି । ମୁଁ ବୋଉ ପଛରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିଲି । ଦେଖିଲି ବୋଉ ଦୁଇଟା ବ୍ରା କିଣିଲା । ଗୋଟିଏ କଳା ରଙ୍ଗର ଓ ଅନ୍ୟଟା ଲାଲ ରଙ୍ଗର ଥିଲା । ହଠାତ୍ ବୋଉ ମତେ ତା ପଛରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଦେଖି ଚମକି ପଡ଼ିଲା । ବୋଉ : ତୁ ଲେଡ଼ିଜ ସେକ୍ସନରେ କ’ଣ କରୁଚୁ? ମୁଁ : ବୋଉ, ମୁଁ ତ ତୋ ପଛରେ ଚାଲି ଆସିଲି । ବୋଉ :(ମୁରୁକି ହସି) ଚାଲ୍ , ଠିକ୍ ଅଛି । ବୋଉ ଦୁଇଟା ଯାକ ବ୍ରା ମତେ ଦେଲା ଏବଂ ବିଲ୍ କରିବା ପାଇଁ କହିଲା । ମୁଁ – ତୁ ବି ସାଙ୍ଗରେ ଆସ । ବୋଉ : ହଁ, ଚାଲେ ମୁଁ ଯାଉଛି । ମୁଁ ଯେମିତି ବିଲ୍ କାଉଣ୍ଟରକୁ ଯାଇଛି. ଦେଖିଲି ବୋଉ ପାଣ୍ଟି କିଣିଲା । ସେତେବେଳେ ମୁଁ ବୋଉକୁ ଚାହିଁଲା ବେଳକୁ ବୋଉ ବି ମୋତେ ଚାହୁଁଥିଲା । ମୋତେ ଚାହିଁ ବୋଉ ମୁରୁକି ହସିଦେଲା । ବୋଉ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ପାଂଟିର ବିଲ୍ କଲା । ପାଣ୍ଟି ଦୁଇଟା ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ବୋଉକୁ ଚାହିଁଲି । ମୁଁ – ବୋଉ, ତୁ ଏ ଦୁଇଟାର ବିଲ୍ ତ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ କାଟି ପାରିଥାଆନ୍ତୁ । ବୋଉ : ହଁ, କିନ୍ତୁ , ନିଜ ପୁଆ ଆଗରେ ଏ ଜିନିଷ ଆଣିବା ପାଇଁ ମୋତେ ସରମ ଲାଗିଲା ତ: ସେଇଥି ପାଇଁ ତୋତେ ପଠେଇ ଦେଲି । ମୁଁ ଆସି ବାଇକ୍ ଷ୍ଟାର୍ଟ କଲି ଏବଂ ଆମେ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଲୁ । ଘରେ ପହଞ୍ଚି ଦେଖିଲୁ ବାପା ଏବଂ ବଡ଼ବୋଉ ଦୁହେଁ ବସି କାନ୍ଦୁଛନ୍ତି । ବୋଉ : କ’ଣ ହେଲା? ବାପା: ବାପା ମରିଯିବାର ଖବର ଆସିଛି । ସେଥିପାଇଁ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଗାଆଁକୁ ଯିବାକୁ ହେବ । ଜେଜେଙ୍କ ମରିବା ଖବର ଶୁଣି ବୋଉ ଆଖିକି ବି ଲୁହ ଆସିଗଲା ଏବଂ ବୋଉ ତା ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲା । ତା ପଛରେ ବଡ଼ବୋଉ ଗଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ବୋଉ ମୋ ରୁମକୁ ଆସି ମୋତେ ଧଳା କୁର୍ତ୍ତା ଓ ପାଇଜାମା ଦେଲା । ବୋଉ : ଶୀଘ୍ର ପିନ୍ଧିଦେଏ । ବୋଉ ମୋ ରୁମରେ ବସିଲା । ତା ଆଖିରୁ ବି ଲୁହ ବହୁଥିଲା । ବୋଉ ତା ରୁମକୁ ଗଲା । ସେ ଧଳା ନାଇଲନ ଶାଢ଼ୀ ଓ ଧଳା ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧି ଆସିଲା । ବୋଉକୁ ଦେଖି ମୋ ଆଖି ଖୋଲା ରହିଗଲା । ଧଳା ନାଇଲନ ଶାଢ଼ୀ ଓ ପତଳା ଧଳା ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରୁ ବୋଉର ଦୁଧ ପୁରା ବାରି ହୋଇ ପଡ଼ୁଥିଲା । ଏହା ଦେଖି ତ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । ମୁଁ କେବଳ ବୋଉର ଛାତିକି ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ତାକୁ ଚାହୁଁ ଥିବା ବୋଉ ବି ଦେଖି ନେଇଥିଲା । ବୋଉ : ରୋହନ, ଚାଲେ । ଏବେ ବହୁତ ହେଇଗଲା । ମୁଁ – ଠିକ୍ ଅଛି ବୋଉ । ବାପା ଓ ବଡ଼ବୋଉ କାର ଆଗ ସିଟ୍ ରେ ବସିଲେ । ବୋଉ ଓ ମୁଁ ପଛ ସିଟ୍ ରେ ବସିଲୁ। ମୋ ଆଖି ଏବେ କେବଳ ମୋ ବୋଉ ଉପରେ ଥିଲା । ବୋଉ ବି ଏହା ଜାଣି ପାରିଥିଲା ଯେ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ବାର ବାର ଦେଖୁଚି । କିନ୍ତୁ ସେ କିଛି କହୁ ନ ଥିଲା । ବୋଉ କେବଳ କାନ୍ଦୁଥିଲା । ମୋ ମନକୁ ଗୋଟାଏ ଆଇଡ଼ିଆ ଆସିଲା । ମୁଁ ବୋଉ କାନ୍ଧରେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ରଖି କାନ୍ଦିବାର ଛଳନା କଲି । ମୋ ଆଖରେ ଲୁହ ଦେଖି ବୋଉକୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ନାହିଁ । ସେ ମୋତେ ତା ଛାତିରେ ଲଗେଇ ରଖିଲା । ମୋ ମୁହଁ ବୋଉର ଦୁଧ ଉପରେ ରହିଲା । ଫଳରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଏବେ ପୁରା ଶକ୍ତ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ଜାଣି ଶୁଣି ବୋଉର ଦୁଇ ଦୁଧ ମଝିରେ ମୋ ମୁହଁକୁ ରଖି ଦାବିଲି । ଥରେ ଦୁଇ ଥର ଦାବିଲା ବେଳେ ବୋଉ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ୩ୟ ଥରକୁ ବୋଉ ମୋତେ ଧରି ନେଲା । ମୋ କାନକୁ ଆସ୍ତେ ଟାଣି ବାପାଙ୍କୁ ଶୁଣା ନ ଯିବା ଭଳି ଧୀର ସ୍ୱରରେ କହିଲା । ବୋଉ : ତୁ ଇଏ କ’ଣ କରୁଚୁ । ମୁଁ – କ’ଣ ବୋଉ । ବୋଉ : ଆଚ୍ଛା, ତୁ ମୋତେ ପାଗଳ ବୋଲି ଭାବୁଚୁ । ଭାବୁଚୁ ମୁଁ ଜାଣି ପାରୁନି । ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ବୋଉ ଜାଣି ପାରିଲାଣି ଯେ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ଜୋରରେ ଚାପୁଚି। ବାପାଙ୍କୁ ନ ଶୁଣିବା ଭଳି ସ୍ୱରରେ ମୁଁ କହିଲି – ବୋଉ, ମୁଁ ତ କେବଳ ଲୁହ ପୋଛୁଛିଲି । ବୋଉ : ଲୁହ ପୋଛିବା ପାଇଁ କ’ଣ ଏହି ଜାଗା ମିଳିଲା । ଶାଢ଼ୀ ଅସନା ହୋଇଗଲା । ବୋଉ କଥା ଶୁଣି ମୋ ଜୀବନରେ ପ୍ରାଣ ପଶିଲା । ଆମେ କୌଣସି ମତେ ଗାଆଁରେ ପହଁଚିବା ବେଳକୁ ବର୍ଷା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା । କାରରୁ ଓହ୍ଲେଇ ଘରକୁ ଯିବା ଭିତରେ ଆମେ ବର୍ଷାରେ ପୁରା ପୁରି ଓଦା ହୋଇ ଗଲୁ । ମୋ ସହିତ ବୋଉ ଥିଲା ଯିଏ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଶାଢ଼ୀ ଓ ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ବୋଉର ଶାଢ଼ୀ ବ୍ଲାଉଜ ପାଣିରେ ଓଦା ହୋଇ ପୁରା ତା ଦେହରେ ଜଡିଯାଇ ଥିଲା । ସମସ୍ତ ଲୋକ ବୋଉକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ବୋଉ ବି ଜାଣି ସାରିଥିଲା ଯେ ସବୁ ଲୋକ ତାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ସେ ମନେ ମନେ ଖୁସି ହେଉଥିଲା । ତା’ର ବି କିଛି କରିବାର ନ ଥିଲା । ମୁଁ ଯାଇ ବୋଉ ପାଖରେ ଠିଆ ହେଲି ଏବଂ ତାକୁ କାନ୍ଦ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ କହିଲି । ତା ସାଙ୍ଗକୁ ବୋଉ ଅଣ୍ଟା ଓ ହାତର ବି ମଜା ନେବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଗୋଟିଏ ଆଇଡ଼ିଆ ଆସିଲା । ବୋଉ ସାଙ୍ଗରେ ମୁଁ ବି କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲି । ବୋଉ ମୋତେ ଚୁପ୍ କରେଇବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଘର ଭିତରକୁ ଗଲି । ଗାଆଁରେ ଆମର ବହୁତ ବଡ଼ ଘର । ସବା ଉପର ମହଲାରେ ଗୋଟାଏ ଅଲଗା ଘର ଅଛି । ସେଇଟା ମୋ ବେଡ଼ରୁମ । ମୁଁ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ସେହି ଘର ଭିତରକୁ ଗଲି । ବୋଉ ବି ମୋ ପଛେ ପଛେ ଆସିଲା । ମୁଁ ସେ ରୁମ ଭିତରକୁ ଯାଇ ମୋ ବେଡ଼ ଉପରେ ବସିଲି । ବୋଉ ମୋ ପାଖରେ ବସି ମୋ କାନ୍ଦ ବନ୍ଦ କରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକଲା । ଓଦା ଶାଢ଼ୀ ଓ ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରୁ ବୋଉର ଦୁଧକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । କାରଣ ବୋଉ ଓଦା ଶାଢ଼ୀ ଓ ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରୁ ତା ବଡ଼ ଦୁଧଭୁଣ୍ଡି ଓ ଦୁଧ ଚାରିପଟ ଗୋଲାକାର କଳା ଅଂଶ ସ୍ପଷ୍ଟ ବାର ହୋଇ ଯାଉଥିଲା । ବୋଉ ମୋ ପାଖକୁ ଲାଗି ବସି ମୋତେ ଚୁପ୍ କରେଇବାକୁ ଲାଗିଲା । ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତା ଛାତି ଉପରେ ରଖିଲା । ବୋଉ ଦୁଧର ସ୍ପର୍ଶ ପାଇ ମୁଁ ପାଗଳ ଭଳି ହୋଇ ଗଲି। ମୋ ହାତକୁ ନେଇ ବୋଉ ବେକ ଉପରେ ରଖି କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲି । ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ମୋତେ ଥଣ୍ଡା ଲାଗୁଥିଲା । ବୋଉକୁ ବି ଥଣ୍ଡା ଲାଗୁଥିଲା । ଆମେ ଦୁହେଁ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ପରସ୍ପର ସହିତ ଲେପଟେଇ ଯାଇଥିଲୁ । ପରସ୍ପର ଦେହକୁ ଗରମ କରୁଥିଲୁ । କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ମୁଁ ଚୁପ୍ ହୋଇଗଲି । ବୋଉ ମୋତେ ଚାହିଁ ମୋ ମଥାରେ ଚୁମା ଦେଲା । ବୋଉ: ବେଟା, ଏବେ ଆଉ କାନ୍ଦନା । ମୁଁ ତୋ ଆଖିରେ ଲୁହ ଦେଖି ପାରିବି ନାହିଁ । ମୁଁ – ବୋଉ, ତୁ କାହିଁକି କାନ୍ଦୁଚୁ । ମୁଁ ବି ତୋ ଆଖିରେ ଲୁହ ଦେଖି ପାରୁନି । ବୋଉ: ଓଃ ବେଟା, ତୁ ତୋ ବୋଉ ଉପରେ ଏତେ ଧ୍ୟାନ ରଖିଚୁ । ବୋଉ ପୁଣି ମୋ ମଥାରେ ଚୁମା ଦେଲା । ମୁଁ – ନାହିଁ ବୋଉ, ମୁଁ ତୋ ଆଖିରେ ଲୁହ ଦେଖି ପାରିବିନି । ବୋଉ(ମୁରୁକି ହସି): ଠିକ୍ ଅଛି ବେଟା, ମୁଁ ଆଉ କାନ୍ଦୁନି । ଚାଲେ, ମୁଁ ଏବେ ତଳକୁ ଯାଉଛି । ମୁଁ – ନାହିଁ ବୋଉ, ତୁ ତଳକୁ ଯାଆନା । ବୋଉ: କାହିଁକି? ମୁଁ – ଓଃ.ବୋଉ, ବାସ୍ ଏମିତି । ତୁ ଯାଆନା । ବୋଉ: ନାହିଁ ବେଟା, ସମସ୍ତେ ତୋ ଜେଜେଙ୍କ ଲାସ ପାଖରେ ଅଛନ୍ତି । ମୁଁ ନ ଗଲେ ଖାଇବା କ’ଣ? ମୁଁ – ବୋଉ, ସିଏ ତ ଠିକ୍ କଥା । କିନ୍ତୁ ତୋ ଶାଢ଼ୀ ଉପରୁ ସବୁ କିଛି ଦେଖା ଯାଉଚି । ସବୁ ଲୋକ ତତେ ବୁଲି ବୁଲି ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ପ୍ଲିଜ ବୋଉ, ତୁ ଯାଆନା । ଲୋକମାନେ ତତେ ଏମିତି ଚାହିଁଲେ ମତେ ଭଲ ଲାଗୁନି । ବୋଉ: ବେଟା, ତୁ ଇଏ କ’ଣ କହୁଚୁ? ମୁଁ – ହଁ ବୋଉ, ସବୁ ଲୋକ ଡେଡ଼ ବଡ଼ିକି କମ୍ , ତୋ ଦେହକୁ ବେଶୀ ଦେଖୁଛନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ କାନ୍ଦିବାର ବାହାନା କରି ତୋତେ ଉପରକୁ ନେଇ ଆସିଲି । ବୋଉ: ଆଚ୍ଛା, କଥା ତା ହେଲେ ଏମିତି । ମୁଁ – ନୁହେଁ ଆଉ କ’ଣ । ବୋଉ, ଶାଢ଼ୀ ଓ ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରୁ ତୋ ଦେହ ସବୁ ଦେଖା ଯାଇଛି। ଆଉ ସେ ଶର୍ମା ଅଙ୍କଲ କହୁଥିଲେ, ଦେଖ, ମଧୁର କ’ଣ ସବୁ ଦେଖା ଯାଉଚି । ଆଃ ବୋଉ, ମୁଁ ସହି ପାରିଲି ନାହିଁ, ତୋତେ ଉପରକୁ ନେଇ ଆସିଲି । ବୋଉ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବେଡ଼ ଉପରେ ବସି ପଡ଼ିଲା ଏବଂ ମୋତେ ତା ବେକରେ ଲଗେଇଲା । ବୋଉ: ବେଟା, ତୁ ତୋ ବୋଉ ଉପରେ କେତେ ଧ୍ୟାନ ଦଉଚୁ । ମୁଁ – ଆଉ ନୁହେଁ ତ କ’ଣ । ବୋଉ, ତୁ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଯେ ତୋ କଥା ମନେ ରଖିବାକୁ ହେଉଛି । ବୋଉ: ଆଚ୍ଛା, ବେଟା, ତୁ ଆଜି ପ୍ରଥମ ଥର ତୋ ବୋଉର ପ୍ରଶଂସା କରୁଚୁ । ମୁଁ ମଝିରେ ମଝିରେ ବୋଉ ଦୁଧକୁ ଚାହୁଁଥିଲି । ମୁଁ – ନାହିଁ ବୋଉ, ତୁ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଯେ ତୋର ପ୍ରଶଂସା କରିବା ଦରକାର ନାହିଁ । ମୁଁ ଦୁଧକୁ ଚାହିଁଲି । ବୋଉ: ରହ ବେଟା, ଏତେ ବେଶୀ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ଦରକାର ନାହିଁ । ଏବେ ମୋର ବୟସ ହୋଇ ଗଲାଣି । ମୁଁ – ନାହିଁ ବୋଉ, ଏବେ ବି ତୁ ଯବାନ ଅଛୁ ଆଉ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖା ଯାଉଛୁ । ସେଇଥି ପାଇଁ ସବୁ ଲୋକ ତୋତେ ଏମିତି ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ଯେମିତି ତତେ ଖାଇଯିବେ । ବୋଉ ସରମରେ ଲାଲ ପଡ଼ିଗଲା । ବୋଉ: ରହିଯା, ଆଉ ମିଛ କଥା କହିନା । ମୁଁ – ନାହିଁ ବୋଉ, ସତରେ ମୁଁ ଏ କଥା ବହୁତ ଥର ଦେଖିଚି । ବୋଉ: ତୁ କ’ଣ ଦେଖିଚୁ? ମୁଁ – ଯେତେବେଳେ ଆମେ ମାର୍କେଟ ଯାଉଛେ, ସମସ୍ତେ ତତେ ବୁଲି ବୁଲି ଦେଖୁଛନ୍ତି । ଆଉ, ତୋର ମନେ ଥିବ ଯେତେବେଳେ ତୁ ସେ ଗାରମେଣ୍ଟ ଦୋକାନରେ ଥିଲୁ ଆଉ ମୁଁ ତୋ ବ୍ରାର ବିଲ୍ କାଟୁଥିଲି ସେ ଦୋକାନୀ ବି କହୁଥିଲା. ମୋ ପାଟିରୁ ଏ କଥା ଭୁଲରେ ବାହାରି ଗଲା । ବୋଉ ମୋ ଆଡ଼କୁ ଚାହିଁ ରହିଲା । ବୋଉ: କ’ଣ ସେ କହୁଥିଲ? ମୁଁ – କିଛି ନାହିଁ, ଖାଲି ଏମିତି. ବୋଉ: ନାହିଁ ବେଟା, ସିଏ କ’ଣ କହୁଥିଲା କହ । ମୁଁ – ଓଃ ବୋଉ.ସେ କହୁଥିଲା, କାହାର ଏତେ ବଡ଼. ବୋଉ(ଲାଜେଇ ଯାଇ): ଚାଲେ, ପାଗଳ । ମୁଁ – ବୋଉ, ତୁ ତ ସେ ବ୍ରା ଆଜି ପିନ୍ଧିଚୁ । ବୋଉ: ତୁ କ’ଣ କହୁଚୁ । ଯଦି କିଏ ଦେଖିବ. ମୁଁ – ନାହିଁ ବୋଉ.ଆଜି ଏମିତି ନୁହେଁ. ବୋଉ: ଚାଲେ, କିଛି କଥା ନାହିଁ । ଏ ବୟସରେ ଏମିତି ହୁଏ । ଏବେ ବୋଉର ଲକ୍ଷ୍ୟ ମୋ ପାଇଜାମାରେ ହୋଇଥିବା ତମ୍ବୁ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା । ମୁଁ ବି ଏ କଥା ଦେଖି ସାରିଥିଲି । ବୋଉ ମୋ ତମ୍ବୁ ଆଡ଼କୁ ଇଶରା କଲା । ବୋଉ: ଇଏ କ’ଣ? ମୁଁ – ସରି ବୋଉ । ବୋଉ: ଓ, ଇଏ ମତେ ଦେଖି ଏମିତି ହେଇଛି । ମୁଁ କିଛି କହିଲି ନାହିଁ । ବୋଉ ବୁଝିଗଲା । ବୋଉ: ମତେ ଲାଗୁଚି, ମତେ ମୋ ଓଦା ପୋଷାକ ବଦଳେଇବାକୁ ପଡ଼ିବ । ନହେଲେ ତୁ ତ ପାଗଳ ହେଇଯିବୁ । ମୁଁ – ନାହିଁ ବୋଉ, ଏମିତି କଥା ନୁହେଁ । ସିଏ ତା ମନକୁ ମନ ଠିକ୍ ହେଇଯିବ । ବୋଉ: ବେଟା, ଗୋଟାଏ କଥା ପଚାରିବି? ମୁଁ – ହଁ ବୋଉ, ପଚାରେ । ବୋଉ: ତୋର କେହି ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛନ୍ତି । ମୁଁ – ନାହିଁ ବୋଉ । ବୋଉ: କାହିଁକି? ତୁ ବେଟା ତୋ ବୋଉକୁ ମିଛ କହୁଚୁ । କହ, ମୁଁ କାହାରିକି କହିବି ନାହିଁ । ମୁଁ – ନାହିଁ ବୋଉ, ମୋର କେହି ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହାଁନ୍ତି । ବୋଉ: ଆଚ୍ଛା, ତାହେଲେ ସକାଳୁ ଇଏ ମତେ ଦେଖି ଠିଆ ହେଇଚି । ମୁଁ – ବୋଉ, ତୁ ଇଏ କ’ଣ କହୁଚୁ । ବୋଉ: ଚାଲ୍, ଏବେ ଆଉ ଅଧିକ ଚାଲାଖ ଦେଖାନି । ମୁଁ ସବୁ ଜାଣିଚି, କାରରେ ସବୁ ଦେଖିଚି । ତୁ କେମିତି ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ତୋ ମୁହଁକୁ ଚାପୁଥିଲୁ । ସେତେବେଳେ ମୋତେ ବହୁତ ରାଗ ତ ଲାଗୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ତୋ ବାପା ଆଉ ବଡ଼ମାଆଙ୍କ ଆଗରେ ତାମସା କରିବା ପାଇଁ ମୁଁ ଚାହିଁଲି ନାହିଁ । ମୁଁ – ସରି ବୋଉ, ତତେ ଯଦି ଖରାପ ଲାଗିଚି, ତେବେ ଆଗକୁ ଏମିତି ହେବନି । ବୋଉ: ନାହିଁ ବେଟା, ତୋର କିଛି ଭୁଲ ନାହିଁ । ମୁଁ ଏଠାକୁ ଆସିବା ପରେ ଜାଣିଲି ଯେ ସବୁ ଲୋକ ମତେ ଏମିତି ଚାହୁଁଥିଲେ ବୋଲି । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତୋ ଅବସ୍ଥା କଥା ଜାଣିଲି । ଏହା ତ ସବୁ ମରଦଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ହୁଏ । ବୋଉ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା । ବୋଉ: ଏବେ ଏହାକୁ ତ ଶାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ହେବ । ଯାଆ, ବାଥରୁମରେ କରିଦେଇ ଆସ । ମୁଁ – ( ନ ଜାଣିବା ପରି ହୋଇ ) – ବୋଉ, କ’ଣ କରି ଆସିବି । ବୋଉ: ବେଶୀ ଚାଲାଖ ଦେଖାନି । ଶୀଘ୍ର ବାଥରୁମକୁ ଯାଇ ଏହାକୁ ଶାନ୍ତ କର । ମୁଁ ମଜା ନେଉଥିଲି । ମୁଁ – ଏହାକୁ କେମିତି ଶାନ୍ତ କରାଯାଏ । ବୋଉ (ରାଗ କରି): ଶୀଘ୍ର ବାଥରୁମକୁ ଯାଇ ମୁଠିମାରି ଏହାକୁ ଶାନ୍ତ କରିଦେଏ । ବୋଉ ମୁହଁରୁ ମୁଠିମାରିବା କଥା ଶୁଣି ମତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା । ମୋ ସାହସ ବଢ଼ିଗଲା । ମୁଁ – ବୋଉ, ତୁ ଟିକିଏ ମାରି ଦେଏ । ବୋଉ: ତୁ କ’ଣ କହିଲୁ । ପାଗଳ ହେଇ ଗଲୁଣି ନା କ’ଣ । ମୁଁ – ହଁ, ସକାଳୁ ଯେତେବେଳ ଠାରୁ ତତେ ଦେଖିଲିଣି, ମୁଁ ପାଗଳ ହେଇ ଗଲିଣି । ବୋଉ, ପ୍ଲିଜ । ଥରଟାଏ କରିଦେଏ । ବୋଉ; ନାହିଁ ବେଟା, ଏହା ଠିକ୍ ନୁହେଁ । ଜଣେ ମାଆ ତା ପୁଅ ସହିତ ଏପରି କାମ କରିବା କିଛି ଠିକ୍ ନୁହେଁ । ଯଦି କେହି ଜାଣି ପାରିବେ କେତେ ବଦନାମ ହେବ ସେ କଥା ଜଣାଅଛି? ମୁଁ – ବୋଉ, ପ୍ଲିଜ, କେହି ଜାଣି ପାରିବେ ନାହିଁ । ସବୁ ଲୋକ ତଳେ ଅଛନ୍ତି । କେହି ଉପରକୁ ଆସିବେ ନାହିଁ । ବୋଉ: ନାହିଁ, ଏହା ଭୁଲ । ତୋ ପାଖରେ ଦୋର ୨ ଟା ହାତ ଅଛି । ବାଥରୁମ ଯାଇ ତୁ ସେଇଥିରେ କରିନେଏ । ମୁଁ – ବୋଉ, ମୋ ହାତରେ ତ ମୁଁ ସବୁଦିନେ କରୁଚି । ପ୍ଲିଜ ତୁ କରିଦେଏ । ଚାଲେ, ବାଥରୁମକୁ ଯାଇ କରିଦେବା । ଏଠାରେ ସିନା କେହି ଦେଖିବେ, ହେଲେ ବାଥରୁମରେ କେହି ଦେଖି ପାରବେ ନାହିଁ । ବୋଉ: ନାହିଁ । ମୁଁ – ପ୍ଲିଜ ବୋଉ, ଥରଟାଏ । ପ୍ଲିଜ. କିଛି ସମୟ ପରେ ବୋଉ ରାଜି ହେଲା । ବୋଉ: ବାସ୍, ମାତ୍ର ଥରଟାଏ । ଏହା ଠାରୁ ଅଧିକ କିଛି ହେବନି. ମୁଁ – ଠିକ୍ ଅଛି ବୋଉ । ତୁ ଚାଲେ ତ । ବୋଉ: ଯାଆ, ରୁମର ଡୋର ବନ୍ଦ କରି ଦେଏ ଆଉ ସବୁ ପରଦା ପକେଇ ଦେଏ । ମୁଁ – ଠିକ୍ ଅଛି ବୋଉ । ମୁଁ ଯାଇ ରୁମର ଡୋର ବନ୍ଦ କରି ଦେଲି । ବୋଉ ବାଥରୁମରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ମୁଁ – ଦେଖ ବୋଉ, ଏଠାରେ ଆମେ କ’ଣ କରୁଚେ କେହି ଜାଣି ପାରିବେ ନାହିଁ । ବୋଉ: ଚାଲେ, ଏବେ ଶୀଘ୍ର ତୋ ପେଣ୍ଟ ଖୋଲ । ମୁଁ – ବୋଉ, ତୁ ଖୋଲି ଦେଏ । ବୋଉ: ଶୀଘ୍ର ଆସ । ଯେମିତି କେହି ନ ଆସନ୍ତି । ମୁଁ – ଠିକ୍ ଅଛି ବୋଉ । ବୋଉ ମୋ ପାଇଜାମା ଓ ଅଣ୍ଡର ୱିୟର ଖୋଲି ବାହାର କରିଦେଲା । ବୋଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ସ୍ତବ୍ଧ ହେଇଗଲା । ବୋଉ: ହାଏ ରାମ! ଏତେ ବଡ଼ ଆଉ ଏତେ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ! ଇଏ ତ କମ୍ ସେ କମ୍ ୮ କି ୯” ଭଳି ଜଣା ପଡ଼ୁଚି । ତୁ ତ ସତରେ ଯବାନ ହେଇଗଲୁଣି । ମୁଁ – ବୋଉ, ମୁଁ ତ ଆଜି ଯବାନ ହେବି, ଯେତେବେଳେ ତୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୋଷିବୁ । ବୋଉ: ମୁଁ ଚୋଷିବି ନାହିଁ । କେବଳ ମୁଠି ମାରିବି । ମୁଁ – ଠିକ୍ ଅଛି ବୋଉ । ତୁ ଶୀଘ୍ର କର । କିଏ କାଳେ ଚାଲି ଆସିବ । ବୋଉ: ଠିକ ଅଛି । ବୋଉ ଆଣ୍ଠେଇଲା ଏବଂ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ହାତରେ ଧରି ହଲେଇଲା। ବୋଉ: ଆରେ ବେଟା, ଏମିତି ତ ବହୁତ ଗରମ ଲାଗୁଚି । ମୁଁ – ହଁ ବୋଉ, ବହୁତ ବେଶୀ ଗରମ । ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି । ବୋଉ: ବେଟା, ତୋର ଏ ବାଣ୍ଡକୁ ଯେଉଁ ସ୍ତ୍ରୀଲୋକ ଭିତରକୁ ନେବ, ସେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବତୀ । ବୋଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇ ମୁଠି ମାରୁଥିଲା । ମୁଁ – ବୋଉ, ତୁ ନିଜେ ସେଇ ଭାଗ୍ୟବତୀ ସ୍ତ୍ରୀଲୋକ ହୋଇ ଯାଉନୁ । ମୋର ଏ କଥା ଶୁଣି ବୋଉ ଅଟକି ଗଲା ଓ ମୋତେ ଚାହିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ – ବୋଉ, ଅଟକିଲୁ କାହିଁକି । ତୁ ମୁଠି ମାରିଲେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି । ବୋଉ ପୁଣି ମୁଠି ମାରିବାରେ ଲାଗିଗଲା । ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ବୋଉ ଦୁଧକୁ ଛୁଇଁବାକୁ ଲାଗିଲି । ବୋଉ ମୋତେ ଦୁଧ ଚିପିବାକୁ ମନା କରିଦେଲା । ୧୦ ମିନିଟ୍ ପରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରିବା ଭଳି ଲାଗିଲା । ମୁଁ – ବୋଉ, ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରିବ । ବୋଉ କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ମୋର ସବୁ ବୀର୍ଯ ପିଚିକି ଯାଉ ବୋଉର ମୁହଁ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା। ବୋଉ ତା ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ଟିକିଏ ବ୍ୟସ୍ତ ହେଇ ପଡ଼ିଲା । ବୋଉ: ପାଗଳ, ଆଗରୁ କହି ପାରିଲୁ ନାହିଁ ତୋର ବାହାରିବ ବୋଲି । ମୁଁ – ବୋଉ, ମୁଁ କ’ଣ କରିବି । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କୌଣସି ଝିଅ ପିଲାର ହାତ ବାଜିଲା ତ ସେଥିପାଇଁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରି ପାରିଲି ନାହିଁ । ଏହି ସମୟରେ ବାପାଙ୍କ ପାଟି ଶୁଭିଲା । ବାପାଙ୍କ ପାଟି ଶୁଣି ବୋଉ ଓ ମୁଁ ପୁରା ଛାନିଆ ହେଇଗଲୁ । ବୋଉ: ଇଏ ତ ତୋ ବାପା । ଏବେ କ’ଣ କରିବା । ତୁ ତ ମୋ ମୁହଁ ସାରା ପୋଷାକ ସାରା ବୀର୍ଯ ଛାଡ଼ିଚୁ । ଏବେ ମୁଁ ବାହାରକୁ କେମିତି ଯିବି? ମୁଁ – ବୋଉ, ତୁ ଏଇଠି ରହ । ମୁଁ କିଛି କରୁଚି । ମୁଁ ଡୋର ଖୋଲିଲି । ବାପା – ମଧୁ କୋଉଠି ଅଛି? ମୁଁ – ବାପା, ବୋଉ ବାଥରୁମରେ ଅଛି । ଜେଜେଙ୍କୁ ଏପରି ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ବୋଉର ବାନ୍ତି ଉଠାଉଛି ଏବଂ ଦେହ ବି ଖରାପ ଲାଗୁଚି । ବୋଉକୁ ଦେଖିବାକୁ ବାପା ବାଥରୁମ ଆଡ଼କୁ ଯିବା ବେଳକୁ ବୋଉ’ଅଃ.ଅଃ.’ ହେଇ ବାନ୍ତି କରିବାର ନାଟକ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ବାପା ବାହାରକୁ ଚାଲି ଆସିଲେ । ବାପା – ତୁ ବୋଉର ଯତ୍ନ ନେବୁ । ମୁଁ ଜେଜେଙ୍କ ବଡ଼ି ଶ୍ମଶାନକୁ ନେଇ ଯାଉଛି । ମୁଁ – ଠିକ୍ ଅଛି ବାପା । ବାପା ବାହାରକୁ ଚାଲିଗଲେ । ମୁଁ ବାଥରୁମକୁ ଫେରିଗଲି । ବୋଉ ନଇଁ ପଡ଼ି ତା ମୁହଁକୁ ସଫା କରୁଥିଲା । ମୁଁ ଯାଇ ତାକୁ ପଛ ପଟରୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି । ମୋର ପୁରା ବାଣ୍ଡ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ପଶିଗଲା । ବୋଉ (ଚମକି ଉଠି): ଆରେ, ତୁ ତ ମତେ ଡରେଇ ଦେଲୁ । ଆଜି ତ ଆମେ ଧରାପଡ଼ି ଯାଇଥିଲେ । କ’ଣ ହେଲା? ତୋ ବାପା କ’ଣ କହୁଥିଲେ । ମୁଁ – କିଛି ନାହିଁ । ତୋ ଯତ୍ନ ନେବା ପାଇଁ କହୁଥିଲେ । ବୋଉ: ଆଚ୍ଛା,ଛାଡ଼ ଏବେ. ମୁଁ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋର ଜୋର ଦାବିବାକୁ ଲାଗିଲି । ବୋଉ ବେକରେ ଚୁମା ଦେଲି । ବୋଉ: ନାହିଁ ବେଟା, ଏମିତି କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ । ମୁଁ – ତୁ ଏବେ ଯାହା କଲୁ ସିଏ ତ ଠିକ ଥିଲା । ତାହେଲେ ଏହା କେମିତି ଭୁଲ । ଏମିତି ତୁ ତ କହୁଥିଲୁ ଯେ ଯୋଉ ସ୍ତ୍ରୀଲୋକ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଭିତରକୁ ନେବ ସେ ଭାଗ୍ୟବତୀ ହେବ ବୋଲି । ବୋଉ: ତୁ ଆଗରୁ କାହାକୁ ଗେହିଁଚୁ? ମୁଁ – ନାହିଁ ବୋଉ । କିନ୍ତୁ ତୁ ଯଦି ଗେହିଁବାକୁ ଦବୁ ତାହେଲେ ଏଇଟା ମୋର ପ୍ରଥମ ଥର ହେବ । ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆହୁରି ଜୋରରେ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡିରେ ଦାବିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ବୋଉ: ଦେଖ ବେଟା, ଯଦି ମଝିରେ ତୁ ହାରି ଯିବୁ ତାହେଲେ ମୋ ଠାରୁ ଖରାପ କେହି ହେବେନି । ମୁଁ – ତୁ ଥରେ ପରୀକ୍ଷା କରି ଦେଖ । ମୁଁ କେବେହେଲେ ତତେ ନିରାଶ କରିବି ନାହିଁ । ଏଥର ବୋଉ ମୋ ପଟକୁ ବୁଲିଲା ଏବଂ ମୋତେ ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲା । ଏହା ମୋ ଜୀବନର ପ୍ରଥମ ଚୁମା ଥିଲା । ମୁଁ ତ ପାଗଳ ହୋଇ ଉଠିଲି ଏବଂ ବୋଉ ଓଠକୁ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ବୋଉ ଦୁଧକୁ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ବୋଉ ତା ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲି ଦେଲା । ବୋଉ: ନେ ବେଟା, ତୋ ମନ କାମନା ପୂରଣ କରି ନେଏ । ମୁଁ – ଧନ୍ୟବାଦ ବୋଉ । ଏବେ ମୁଁ ବୋଉର ୩୪ ସାଇଜର ଦୁଧକୁ ପାଗଳ ଭଳି ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି । ବୋଉକୁ ବି ମଜା ଆସୁଥିଲା । ବୋଉ: ଅଃଃ.ବେଟା, ଆସ୍ତେ କର । ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି । ମୁଁ ପ୍ରାୟ ୧୦ ମିନିଟ୍ ବୋଉର ଦୁଧକୁ ଚୋଷିଲି । ବୋଉ ଧୀର କଣ୍ଠରେ ଶିତ୍କାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ବୋଉ ମୁହଁକୁ ଚାହିଁଲି । ମୁଁ – ଏଠି ସୁବିଧା ହେବନି, ଚାଲେ ମୋ ରୁମକୁ ଯିବା । ଦୁଇ ବାହୁରେ ବୋଉକୁ ମୋ ରୁମକୁ ଟେକି ନେଇ ବେଡ଼ରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି । ବୋଉ: ବେଟା, ତୁ ଆଗେ ଯାଇ ଡୋରଟା ଭିତରୁ ଲକ୍ କରି ଦେଇ ଆସ । କିଏ କାଳେ ଚାଲି ଆସିବ । ମୁଁ ଯାଇ ଡୋର ଭିତରୁ ଲକ୍ କରି ଦେଇ ଆସି ବୋଉ ପାଖରେ ଶୋଇ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇଲି । ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇ ଚୁମା ଖାଇଲୁ । ମୁଁ ବୋଉ ଦୁଧକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଚିପିଲି । ବୋଉ ମୋ ଶକ୍ତ ଲମ୍ବା ଆଉ ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରିଲା । ବୋଉ: ତୁ ଆଉ ଡେରି କରନା ବେଟା, ମୁଁ ଆଉ ମୋଟେ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି । ମୁଁ ଉଠି ବୋଉ ପାଣ୍ଟିକି ଟାଣି ଖୋଲି ପକେଇ ତା ଦୁଇ ଗୋଡକୁ ମୋଲେଇ ତା ବିଆକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି । ବୋଉ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ମୋ ପାଟି ଲୁଣିଆ ହୋଇଗଲା । ବୋଉ ମୋତେ ତା ଉପରକୁ ଭିଡ଼ି ନେଲା । ବୋଉ: ବେଟା, ପରେ ମୋ ବିଆକୁ ଚୋଷିବୁ । ଆଗେ ମୋ ବିଆରେ ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗେହିଁ ପକା । ମୁଁ ମୋ ତାଗଡ଼ା ଲମ୍ବା ଆଉ ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ବୋଉ ବିଆ ମୁହଁରେ ଲଗେଇ ଦାବି ଦେଲି । ବାଣ୍ଡଟା ମୂଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୋଉର ଓଦା ବିଆ ଭିତରେ ସଟ୍ କରି ଗଳିଗଲା । ମୁଁ ବୋଉ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଜୋର ଜୋର ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି । ପ୍ରାୟ ୨୦ ମିନିଟ୍ ଗେହିଁବା ପରେ ମତେ ଲାଗିଲା ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରି ଯିବ । ବୋଉ କାନ ପାଖକୁ ମୁହଁ ନେଇ ମୋ ମୁହଁକୁ ଲଗେଇଲି । ମୁଁ – ବୋଉ ମୋର ଏବେ ବୀର୍ଯ ବାହାରିବ । ବୋଉ କିଛି ନ କହି ଜୋର ଜୋର ନିଃଶ୍ୱାସ ନେବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋରରେ ବୋଉ ବିଆ ଭିତରକୁ ଦାବି ଦେଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚ୍ ପିଚ୍ ହେଇ ପ୍ରଚୁର ବୀର୍ଯ ବୋଉ ବିଆ ଭିତକୁ ପିଚିକି ଗଲା । ବୋଉ ମୋ ଅଣ୍ଟାରେ ତା ଦୁଇ ଗୋଡକୁ ଗୁଡ଼େଇ ମୋ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲା । କିଛି ସମୟ ଦୁହେଁ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ପଡ଼ି ରହିବା ପରେ ମୁଁ ବୋଉ ଉପରୁ ତଳକୁ ଗଡ଼ି ଶୋଇଲି । ବୋଉ ଉଠି ତା ପୋଷାକ ସଜାଡ଼ିଲା । ମୁଁ – ବୋଉ, କେମିତି ହେଲା । ତୋତେ ଶାନ୍ତି ଲାଗିଲା ତ । ବୋଉ: ତୁ ବହୁତ ଭଲ ଗେହୁଁଚୁ । ମତେ ପୁରା ଶାନ୍ତି କରିଦେଲୁ । ମୁଁ – ତାହେଲେ ବୋଉ ମୁଁ. ବୋଉ: ମୁଁ ଜାଣିଚି ତୁ କ’ଣ କହିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଚୁ । ତୁ ନ ଗେହିଁଲେ ମୁଁ କ’ଣ ଏବେ ଆଉ ରହି ପାରିବି । ମୁଁ – ତାହେଲେ ଏବେ ଆଉ ଥରେ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହବା । ବୋଉ ମୋ ଝାଉଁଳି ପଡ଼ିଥିବା ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ହଲେଇ ଦେଲ । ବୋଉ : ଉହୁଁ ଏବେ ଆଉ ନୁହେଁ । ତୋ ଜେଜେଙ୍କ କାମ ସାରି ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ଯାଇ । -ଶେଷ-

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *