ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସୁନିତା ଭାଉଜ – Dasama Shreni Ra Sunita Bhauja

ନମସ୍କାର ମୁ ଦେବ ରେ ଲେଖି ବା କୁ ଯାଉଛି ନୂଆ ଏକ ଯୌନ ଗଳ୍ପ . ଏଇ ଗଳ୍ପ ଟି ଆମ ପ୍ରିୟ ସୁନିତା ଭାଉଜ ଙ୍କ ଉପେର ଆଧାରିତ କିନ୍ତୁ ଗଳ୍ପ ଟି ଟିକେ ପୁରୁଣା . ମାନେ ଗଳ୍ପ ଟି ଭାଉଜ ଙ୍କ କୁମାରୀ ଥିବା ସମୟ ରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଘଟି ଥିବା ଘଟଣା . ତେଣୁ ବନ୍ଧୁ ମାନେ ଆଉ ବିଳମ୍ବ ନ କରି ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ଉପର କୁ ଯିବା .
ସୁନିତା ଭାଉଜ କୁମାରୀ ଥିବା ସମୟ ରେ କେବଳ ସେ ସମାଜ ଦୃଷ୍ଟି ରେ କୁମାରୀ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ କୁମାରୀତ୍ୟ ସେ ଦଶମ ପରୀକ୍ଷା ଦେବା ବା ସମୟ ରେ ହଁ ନଷ୍ଟ ହୋଇ ଯାଇ ଥିଲା . ଆଉ ସେଇ କୁମାରୀତ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସୁମିତ ସହିତ ପରୀକ୍ଷା ଦେବା କୁ ଯାଇ ଥିବା ସମୟ ରେ ହୋଇ ଥିଲା .
ଆଗରୁ ଦଶମ ପରୀକ୍ଷା ଅନ୍ୟ ସ୍କୁଲ ରେ ହଉ ଥିଲା ଆଉ ପିଲା ମାନେ ପଢି ବା ଲାଗି ପରୀକ୍ଷା ହଉ ଥିବା ସ୍କୁଲ ପାଖ ରେ ରହି ସ୍କୁଲ ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେଉ ଥିଲେ . ସୁନିତା ଭାଉଜ ଙ୍କ ସମୟ ରେ ମଧ୍ୟ ସେମିତି ପ୍ରଥା ପ୍ରଚଳନ ଥିଲା ତେଣୁ ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଦଶମ ସମୟ ରେ ଅନ୍ୟ ସ୍କୁଲ ରେ ରହି ପରୀକ୍ଷା ଦେଉ ଥାନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କ ବାହାଘର ମଧ୍ୟ ସେତେ ବେଳେ ଠିକକ ହୋଇ ଯାଇ ଥାଏ ତେଣୁ ସେ ପରୀକ୍ଷା ରେ ମନ କାମ ମସ୍ତି ରେ ବେଶୀ ଦେଉ ଥାନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ଚେହେରା ର ଦିବାନା ମାନଙ୍କ ସହ କିଛି ସମୟ ବିତାଇ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଶାନ୍ତନା ଦେବା କୁ ସୁନିତା ଭାଉଜ ଙ୍କ ଏଟା ଥିଲା. ସୁମିତ ମଧ୍ୟ ଭାଉଜ ଙ୍କ ଗୋଟେ ବଡ ଦିବାନା ଥିଲା ଆଉ ସେ ଦେଖି ବା କୁ ସୁନ୍ଦର ବଳିଷ୍ଠ ଚେହେରା ସୁନିତା କୁ ମଧ୍ୟ ସୁମିତ ପସନ୍ଦ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ବାହାଘର ଠିକକ ହୋଇ ଯାଇ ଥିବା ରୁ ସେ କିଛି କହି ନଥାନ୍ତି ,
ଦିନେ ଏଏମିତି କଥା ଚାଲ ରେ ସୁମିତ ସୁନିତା ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ତା ମନ କଥା କହି ଦେଲା ଆଉ ସୁନିତା ତାକୁ କିଛି ନ କହି ସେଠାରୁ ଚାଲି ଯାଇ ଥିଲା ତେଣୁ ସୁମିତ ଆଉ କେବେ ଆଗକୁ ଯିବା କୁ ଚେଷ୍ଟା କରି ନ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏବେ ଗାଁ ଠାରୁ ଦୂର ରେ ଥିବା ରୁ ସୁନିତା ମନ ରେ କିଛି ଦ୍ୱାରା ନଥିଲା ତେଣୁ ସେ ସୁମିତ ସହିତ ପୁରା ଖୋଲା ମିଶୁ ଥାଏ ଆଉ ସେ ସୁମିତ କୁ ବାରମ୍ବାର ସିଜିନାଲ ଦେଉ ଥାଏ କିନ୍ତୁ ସୁମିତ ବୁଝି ପାରୁ ନ ଥାଏ ଦିନେ ସୁନିତା ସୁମିତ କୁ ତା ରୁମ କୁ ଆସି ବା ପଣି କହି ଲା .
ସୁମିତ ବିଚାର କଁ ହେଁ ଚି ଭାବି ଡରି ଡରି ସୁନିତା କହି ଥିବା ସମୟ ରେ ପହଂଚି ଲା ଆଉ ଡୋର ବଡ଼ି ଡାକିଲା ସୁନିତା ଦୂର ଖୋଲି ସୁମିତ କୁ ରୁମ ଭିତର କୁ ଭିଡି ନେଲା ବିଚାର ସୁମିତ ତା ଡରି ଗଲା କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ଅସଲ କଥା ତା ବୁଝି ପାରି ଥିଲା . ସୁନିତା ସୁମିତ କୁ ବେଡ଼ ରେ ପକାଇ ଡାଏ ନାଗୁଣୀ ଭଳି ତା ଉପର କୁ ଝଂପ ମାରିଲା ଆଉ ସୁମିତ ର ଓଠ ରେ ଓଠ କୁ ମିଶାଇ ଗୋଟେ ଗଧ ଚୁମା ଦେଲା ଆଉ ତା ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ସୁମିତ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇ ଯାଇ ଥାଏ ତେଣୁ ସେ ସୁନିତା କୁ ଓଲଟାଇ ତା ଉପର କୁ ଚଢି ଯାଇ ତାକୁ ପୁଣି ଚୁମି ବା କୁ ଲାଗି ଲା ଆଉ ଦୁହେଁ ପାଗଳ ଙ୍କ ଭଳି ପରସ୍ପର କୁ ଚୁମି
ବା କୁ ଲାଗି ଥାନ୍ତି,
ଚୁମି ବା ସମୟ ରେ ସୁମିତ ର ହାତ ଦୁଇ ଟି ସୁନିତା ର ଦେହ ସାରା ବୁଲି ବା କୁ ଲାଗି ଥାଏ ଆଉ ସୁନିତା ଭାଉଜ ଙ୍କ ଦେହ ର ସବୁ ଅଙ୍ଗ କୁ ସୁମିତ ନିଜ ହାତ ଦ୍ୱାରା ଚୁଣି ଚିପି ବା ରେ ଲାଗି ପଡି ଥାଏ ଦୁହେଁ ସେକ୍ସ ପାଣି ଏତେ ମାତ୍ର ରେ ପାଗଳ ଥିଲେ ଯେ ଟଣା ଓଟରା ରେ ସୁମିତ ପିନ୍ଧି ଥିବା ଗଞ୍ଜି ଆଉ ସୁନିତା ର ଟୋପ କୁ ଟାଣି ଚଣ୍ଡୀ ଥିଲେ ଆଉ ଦୁହିଁ ଙ୍କ ର ଏବେ ଶରୀର ର ଉପର ଭାଗ ପୁରା ନଗ୍ନ ହୋଇ ସାରି ଥିଲା ଦେହ ରେ ଥିଲା କେବଳ ଦୁହିଁ ଙ୍କର ଦୁଇ ଟି ପେଣ୍ଟ ଏବେ ଦୁହେଁ ତିକେସଂତ ପଡି ପରସ୍ପର ର ପେଣ୍ଟ କୁ ଖୋଲି ଦେଲେ ଆଉ 69 ପୋଷେ ରେ ଦୁହିଁ ଙ୍କର ବାଣ୍ଡ ଆଉ ବିଆ ବୁ ପାଟି ରିପୁରାଇ ଚୁସି ବା ରେ ଲାଗି ପଡି ଲେ ଏଆଇ ଥି ରୁ ପରସ୍ପର ବହୁତ ଆନନ୍ଦ ପାଉ ଥାନ୍ତି ଆଉ ଏଆଇ ଆନନ୍ଦ କୁ କେହି ବେ ବସି ସମୟ ସମ୍ଭାଳି କି ରଖି ପରି ନ ଥାନ୍ତି କିଛି ସମୟ ଏଏମିତି ହେବ ଫଳ ରେ ଦୁହେଁ ଯୌନ ରସ ଛାଡି ଦେଇ ଶାନ୍ତ ପଡି ଗଲେ ଆଉ ପରସ୍ପର କୁ କୁଣ୍ଢାଇ ହୋଇ ଶୋଇ ପଡି ଲେ

କିଛି ସମୟ ପରେ ଦୁହେଁ ପୁଣି ଉଠି ପରସ୍ପର କୁ ଚୁମା ସଦେବ କୁ ଲାଗି ଲେ ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ସୁମିତ ସୁନିତା ର ବାଁ ଗୋଡ କୁ ଉପର କୁ ଟେକୁ ତା ବିଆ ରେ ନିଜ ବାଣ୍ଡ କୁ ଘଷି ବା ରେ ଲାଗି ଲା ଆଉ ସୁନିତା ର ଉତେଜନା ବଢି ଗଲା ଆଉ ସୁନିତା ମୁଂହ ରୁ ଶିତ୍କାର ବାହାରି ବା ରେ ଲାଗି ଲା ଆଉ ସେ ସୁମିତ କୁ ବାଣ୍ଡ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରାଇ ଗହିଁ ବା କୁ କହି ଲା ଆଉ ସୁମିତ ମଧ୍ୟ ଆଉ ଡେରି ନ କରି ବାଣ୍ଡ କୁ ସୁନିତା ବିଆ ଭିତର କୁ ପୁରାଇ ବା କୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା , ବାଣ୍ଡ ର କିଛି ଅଂଶ ବିଆ ରେ ଆରମ୍ଭ ରେ ପଶି ଗଲାକିନ୍ତୁ ପୁରା ପଶି ବା କୁ ଉଭୟ ଙ୍କୁ ଭାରି କଷ୍ଟ ହେଲା କାରଣ ଦୁହିଁଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଥର ଥିଲା ସୁମିତ ବହୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା ପରେ ସୁନିତା ଖୀ ଲା ଜୋର ରେ ଧକା ଦେବା ପାଣି ଆଉ ସୁମିତ ମଧ୍ୟ ସେମିତି କଲା ଆଉ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ବିଆ ରେ ପଶି ଲା କିନ୍ତୁ ଉଭୟ ଭାରି କଷ୍ଟ ପାଇଁ ଲେ ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ସବୁ ଠିକକ ହେଁ ଗଲା ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ସୁମିତ ସୁନିତା ବିଆ ରେ ଧୋକା ଦେବା ରେ କାଜି ଲା ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ସୁନିତା ମଧ୍ୟ ନିଜା ଗାଣ୍ଡି ଉଠାଇ ସୁମିତ କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ବା ରେ ଲାଗି ଲା ଏଏମିତି ୩୦ ମୀନ ପାଖ ପାଖି ଚାଲି ଲା ପରେ ଦୁହେଁ ଯୌନ ଖେଳ ର ଅନ୍ତିମ ସମୟ ରେ ପଞ୍ଚି ଯାଇ ଥାନ୍ତି ଆଉ ଦୁହେଁ ଗୋଟେ ସମୟ ରେ ପାଣି ଛାଡି ଲେ ଆଉ ଶାନ୍ତ ପଡି ଲେ ସୁମିତ ବିଆ ରୁ ବାଣ୍ଡ କାଢ଼ି ବା ସମୟ ରେ ଦେଖି ଲା ତା ବାଣ୍ଡ ରେ ରକ୍ତ ଲାଗି ଚି ସେ ଜାଣି ବା କୁ ପାଇଁ ଲା କି ସେ ସୁନିତା ର କୁମାରୀତ୍ବ କୁ ନଷ୍ଟ କରାଇ ଦେଇ ଚି ଆଉ ଦୁହେଁ ପୋଛା ପୋଛା ହୋଇ ସୁମିତ ନିଜ ରୁମ କୁ ଚାଲି ଗଲା .
ପରୀକ୍ଷା ସାରି ଲା ପରେ ଦୁହେଁ ଗାଁ କୁ ଫେରି ଲେ ଆଉ ମଝି ରେ ମଝି ରେ ଦୁହେଁ ସମୟ ପାଇ ଲେ ସୁବିଧା ଦେଖି ଗାଁ ରେ କଥା ହଉ ଥିଲେ ଆଉ କିନ୍ତୁ ସୁନିତା ର ବାହା ଘେରା ପୂର୍ବ ରୁ କେବେ ଗହିଁବା ର ସୁଯଗ ପାଇ ନ ଥିଲା ସୁମିତ ଆଉ ସୁନିତା ଭାଉଜ ବାହା ହୋଇ ଚାଲି ଥିଲେ ଶାଶୁ ଘର କୁ .

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: