Now Read and Share Your Own Story in Odia! 90% Odia Sex Story Site

Odia Sex Story

Bapa Mote Kumari Ru Nari Banei Dele

କଲେଜ ଓ ସ୍କୁଲମାନଙ୍କରେ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ କାଉନସେଲିଂ କରା ଯାଉଛି ।  ଆମ କଲେଜରେ ମଧ୍ୟ ସେକ୍ସ କାଉନସେଲିଂ କରାଯାଇ ଥିଲା ।  ସେଥିପାଇଁ ମୋର ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ଯଥେଷ୍ଟ ଆଇଡ଼ିଆ ଆସି ଯାଇଥିଲା ।  ମୋର ବହୁତ ସାଙ୍ଗ ଇଣ୍ଟରନେଟ‌୍‍ରେ ପର୍ଣ୍ଣ ମୁଭି ଓ ସାଇଟ‌୍‍ ଦେଖୁଥିଲେ ।  ମୁଁ ବି ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଅନେକ ଥର ଯୋଗ ଦେଇଥିଲି । ସମର ଭେକେସନ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ସବୁ ଛୁଟି ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ।  ମୋର କଲେଜ ବନ୍ଦ ହୋଇ ନ ଥିଲା । ମାଆ ସାନ ଭଉଣୀକୁ ସାଙ୍ଗରେ ଧରି ଗୋଟିଏ ମାସ ପାଇଁ ମାମୁ ଘରକୁ ଗଲା ।  ଘରେ କେବଳ ମୁଁ ଓ ପାପା ରହିଲୁ । ଦିନେ କଲେଜରେ ହଠାତ‌୍‍ ମୋ ଦେହ ବହୁତ ଖରାପ ହୋଇଗଲା ।  ମୁଣ୍ଡ ବୁଲେଇଲା ଏବଂ ବାନ୍ତି ହେଲା ।  ମୁଁ କଲେଜରୁ ପାପାଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ଡାକିଲି ।  ବାପା କଲେଜ ସମୟ ଭିତରେ ମୋତେ ନେବା ପାଇଁ ଆସିଗଲେ ।  ମୁଣ୍ଡ ବୁଲୋଉ ଥିବାରୁ ମୁଁ ଚାଲି ପାରୁ ନ ଥିଲି ।  ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଘର ଭିତରେ ପାପା ମୋତେ କୋଳରେ ଉଠେଇ ଧରି ବେଡ଼ରେ ନେଇ ଶୁଆଇ ଦେଲେ ।  ମୋ ଗୋଡ଼ରୁ ଜୋତା ଓ ମୋଜା ଖୋଲି ଦେଲେ ।  ମୋତେ ଔଷଧ ଖାଇବା ପାଇଁ ଦେଲେ ।  ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଚିପି ଦେଇ ମୋତେ ଶୁଆଇ ପକେଇଲେ ।  ମୁଁ ମୋ କଲେଜ ଡ୍ରେସ ସ୍କାର୍ଟ ଓ ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧି ଶୋଇଥିଲି ।  ଦିନ ସାରା ମୁଁ ଶୋଇ ରହିଲି ।  ଉଠିବା ପରେ ଖାଇଦେଇ ମୋ ଡ୍ରେସ ବଦଳି ନାଇଟୀ ଗାଉନ ପିନ୍ଧିଲି । ସେଦିନ ରାତିରେ ପାପାଙ୍କ ବେଡ଼ରେ ପାପା ଓ ମୁଁ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଶୋଇଲୁ ।  ରାତିରେ ପାପାଙ୍କ ହାତ କେତେଥର ମୋ ଛାତିକୁ ଛୁଇଁବା ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ।  ମୋ ଦେହ ବି ଭଲ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ।  ଦିନ ସାରା ଶୋଇ ଥିବାରୁ ମୋତେ ନିଦ ହେଉ ନ ଥିଲା ।  ପାପାଙ୍କ ହାତ ବାରମ୍ବାର ମୋ ଦୁଧକୁ ଛୁଉଁ ଥିବାରୁ ମୁଁ ଉତେଜିତ ହୋଇ ପଡ଼ୁଥିଲି ।  ମୁଁ ବି ମୋ ହାତ ନେଇ ଧୀରେ ଧୀରେ ପାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଛୁଇଁଲି ।  ମୋ ହାତ ବାଜିବା ମାତ୍ରେ ପାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ବଡ଼ ହୋଇଗଲା ।  ଉତେଜନାରେ ମୋ ଦେହ ଶିହରି ଉଠିଲା ।  ମୋ ବିଆ ଭିତର ଓଦା ହୋଇ ଉଠିଲା ।  ମୁଁ ଆଉ ଅଧିକ ନ ଆଗେଇ ଆଙ୍ଗୁଳିରେ ମୋ ବିଆକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଘଷିଲି ।  ତାପରେ ଚୁପ ଚାପ‌୍‍ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି । ପର ଦିନ ଦିନସାରା ସ୍ବଭାବିକ ଭାବରେ କଟିଲା ।  ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ପାପା ଡ୍ରିଙ୍କ କଲେ ।  ତାପରେ ପାପା ଓ ମୁଁ ବସି ଗୋଟାଏ ଟି.ଭି.ରେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁଥିଲୁ ।  ପାପଙ୍କୁ ଯେତେବଳେ ଜୋର ନିଶା ହୋଇଗଲା ସେତେବେଳେ ମୁଁ ପାପାଙ୍କ ପାଖକୁ ଘୁଞ୍ଚି ଯାଇ ତାଙ୍କ ଛାତି ଉପରକୁ ଆଉଜି ବସିଲି ।  ପାପା ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ବୁଲେଇ ମୋ ଗାଲରେ ଗୋଟାଏ ଚୁମା ଦେଲେ ।   ମୁଁ ମୋ ହାତ ନେଇ ଲୁଙ୍ଗି ଉପରୁ ପାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଛୁଇଁଲି ।  ପାପା ଟିକିଏ ବିବ୍ରତ ହୋଇ ପଡ଼ି କହିଲେ – ଆରେ ବେଟା, ତୁ ଇଏ କ’ଣ କରୁଚୁ ।  ମୁଁ ପାପାଙ୍କ କଥା ନ ଶୁଣି, ଲୁଙ୍ଗିକି ଆଡେ଼ଇ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରିଲି ।  ମୋ ହାତ ବାଜିବା ମାତ୍ରେ ସାପ ଫଣା ଟେକିବା ଭଳି ପାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଟିଙ୍ଗେଇ ଠିଆ ହୋଇଗଲା ।  ମୁଁ ପାପାଙ୍କ ବିଶାଳ ବାଣ୍ଡକୁ ଲୁଙ୍ଗି ଭିତରୁ ବାହାର କରି ଆଣି ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି ।  ପାପାଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ।  ସେ ସେଫା ଉପରେ ଆଉଜି ଶୋଇ ପଡ଼ିଲେ ।  କିଛି ସମୟ ପରେ ହଠାତ ଉଠିପଡ଼ି ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲେ ।  ମୁଁ ପାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମାତ୍ର  ୪/୫ ମିନିଟ‌୍‍ ଚୋଷି ଥିଲି ।  ତାଙ୍କର ବୀର୍ଯ ବାହାରି ନ ଥିଲା ।  ପାପା ଉଠି ଚାଲି ଯିବା ପରେ ମୁଁ ମୋ ରୁମକୁ ଯାଇ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି । ତାପର ଦିନ ମୋର କଲେଜ ଥିଲା ।  ମୁଁ ସକାଳୁ ଉଠି ଗାଧୁଆ ପାଧୁଆ ସାରି କଲେଜ ବାହାରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲି ।  କଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ରା ଓ ପାଣ୍ଟି ଉପରେ ଧୂସର ରଙ୍ଗର ସ୍କାର୍ଟ ଓ ୟୁନିଫର୍ମ ସାର୍ଟ ଓ ମୋଜା ପିନ୍ଧି ମୁଣ୍ଡବାଳ ବି କୁଣ୍ଡେଇ ସାରିଥିଲି ।  କେବଳ ଜୋତା ପିନ୍ଧିବା ବାକି ଥିଲା ।  ପାପା ମୋ ରୁମକୁ ଆସି ପହଞ୍ଚିଲେ । ପାପା – ବେଟା, କାଲି ଯାହା ସବୁ ହେଲା; ସେ ଆମ ଭିତରେ ସେ ସବୁ ହେବା ଠିକ‌୍‍ ନୁହେଁ ।  କାରଣ ତୁ ମୋ ଝିଅ । ମୁଁ : ଏଥିରେ ଭୁଲ କଥା କ’ଣ ଅଛି ପାପା ।  ତମକୁ କ’ଣ ମଜା ଲାଗୁ ନ ଥିଲା । ପାପା – ମୁଁ ମଜା ବିଷୟରେ କହୁନାହିଁ ।  ଭାବିଲୁ, ତୋ ମମି ଯଦି ଏ କଥା ଜାଣିବ, ତାହେଲେ କ’ଣ ହେବ । ମୁଁ : ମମି କେମିତି ଜାଣିବ? ମୁଁ କହିବି ନି, କି ତମେ ବି କହିବନି ।  ତାହେଲେ ମମି କେମିତି ଜାଣିବ ଯେ । ପାପା – ତଥାପି, ଆଗକୁ ଆଉ ଆମେ ଏମିତି କରିବାନି ।  ଏମିତି କରିବାଟା ପାପ । ମୁଁ : ଯଦି ଆମେ ଦୁହେଁ ସେପରି କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଚେ;ତାହେଲେ ଏଥିରେ ତ କିଛି ଭୁଲ ନାହିଁ ।  ତାହେଲେ ପାପ କାହିଁକି ହେବ । ପାପା – ତୁ ମୋ ସହିତ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ କାହିଁକି ଚାହୁଁଚୁ ।  ତତେ ସରମ ଲାଗୁନି । ମୁଁ : ମୁଁ ତମକୁ ଭଲ ପାଏ ।  ଯେବେ ଠାରୁ ମୁଁ ତମ ବାଣ୍ଡ ଦେଖିଲି, ମତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ।  ପାପା, ମୁଁ କ’ଣ ତମକୁ ସେକ୍ସି ଲାଗୁନି । ପାପା -ଆଜି କ’ଣ ତୋର କଲେଜରେ କିଛି ଇମ୍ପୋଣ୍ଟାଟ କ୍ଲାସ ନାହିଁ କି । ମୁଁ : ନାହିଁ ।  କିଛି ପରୀକ୍ଷା ତ ନାହିଁ ।  କାହିଁକି?ପାପା – ରହ, କହୁଚି । ଏହା କହି ପାପା ମୋର ଅତି ନିକଟକୁ ଆସିଲେ ।  ମୋ ଦୁଇ ପିଚାରେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ହାତକୁ ରଖି ଚିପିଲେ । ପାପା – ଆଃ…ତୋ ଗାଣ୍ଡିଟା କେତେ ବଡ଼ ଆଉ ଟାଇଟ‌୍‍ ହେଇଚି । ପାପା ମୋ ପିଚାରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲେ ।  ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ମୋ ବେକ ମୂଳେ ରଗଡ଼ିଲେ ।  ତାପରେ ମୋ ସ୍କାର୍ଟ ଭିତରେ ହାତକୁ ପୁରେଇ ସିଧା ମୋ ପାଣ୍ଟି ଭିତରେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଛୁଇଁଲେ ।  ବିଆରେ ବି ହାତ ମାରିଲେ ।  ଏହା ମୋ ପାଇଁ ଥିଲା ପ୍ରଥମ ।  ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ।  ପାପା ମୋ ପାଣ୍ଟିକୁ ଖୋଲି ଦେଇ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ତାଙ୍କ କୋଳରେ ଧରି ଉଠେଇ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ ରୁମକୁ ନେଇଗଲେ ।  ମୋତେ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୋ ଗୋଡ଼ରୁ ମୋଜା ଖୋଲି ପକେଇ ମୋ ଗୋଡ଼କୁ ଚୁମା ଦେଲେ । ତାପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ପାଦ ଠାରୁ ଉପରକୁ ଚାଟିଲେ ।  ମୋ ଜଙ୍ଘ ଓ ବିଆକୁ ବି ଚାଟିଲେ ।  ମୁଁ ଏବେ ଏବେ ସାର୍ଟ ଓ ସ୍କାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲି ।  ପାପା ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟିଲେ ଏବଂ ମୁଁ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ।  ପାପା ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ଥିବା ପରଦା(ସତୀଚ୍ଛଦ- ହାଇମେନ)କୁ ଦେଖିଲେ ଏବଂ କହିଲେ – ତୁ ତେବେ କୁମାରୀ ଅଛୁ? ମୁଁ  କହିଲି – ହଁ ।  ଏହା ମୋର ପ୍ରଥମ । ମୋ କଥା ଶୁଣି ପାପା ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଗଲେ ।  ତାପରେ ମୁଁ ପାପାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ।  ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି । ପାପା ମୋ ସାର୍ଟ ଓ ବ୍ରା ଖୋଲି ଦେଇ ମୋ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ ।  ମୋ ଓଠରେ ଗାଢ଼ ଚୁମା ଦେଇ ମୋ ପିଚାରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲେ ।  ତାପରେ ମୋତେ ବେଡ଼ରେ ଚିତ‌୍‍ କରି ଶୁଆଇ ଦେଲେ । ପାପା – ବେଟା, ତୁ ଏଥର ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ଯାଆ । ମୁଁ : ସ୍କାର୍ଟ ଖୋଲି ଦିଅ, ନହେଲେ ରକ୍ତ ଲାଗି ଖରାପ ହୋଇ ଯିବ । ପାପା ମୋ ସ୍କାର୍ଟକୁ ଖୋଲି ଦେଲେ । ପାପା – ପ୍ରଥମେ ତୋ ବିଆ ବାଳକୁ ଶେଭିଂ କରି ସଫା କରିଦେବି?ମୁଁ : ହଁ । ପାପା ତାଙ୍କ ଶେଭିଂ ରେଜର ଓ ଶେଭିଂ କ୍ରିମ ଆଣି ମୋ ବିଆ ବାଳକୁ ସଫା କରିଦେଲେ ଓ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ଗୋଟାଏ ଚୁମା ଦେଲେ ।  ମୋ ବିଆ ଭିତରଟା ଶିର‌୍‍ ଶିର‌୍‍ ହେଇଗଲା । ପାପା – ତୋ ପାଖରେ କଣ୍ଡମ ଅଛି ।  ମୋ ପାଖରେ ତ ନାହିଁ । ମୁଁ : ନାହିଁ ପାପା ।  ସେମିତି କରୁନ ।  ମୁଁ ଆଇ-ପିଲ‌୍‍ ଖାଇନେବି । ପାପା ମୋ ଦୁଧ ଚିପି ଚୁମା ଦେଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଶକ୍ତ ଓ ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ଧୀରେ ମୋ ବିଆ ଭିତରକୁ ପୁରେଇଲେ ।  ପାପାଙ୍କ ମୋଟା ବାଣ୍ଡଟା ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିବାରୁ ଭାରି କଷ୍ଟ ହେଲା ।  ମୁଁ ଜୋରରେ ଚିତ୍କାର କରି ଉଠିଲି – ପାପା, ଭାରି କାଟୁଚି । ପାପା ଜୋରରେ ଗୋଟାଏ ଠେସ ମାରି ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରା ବିଆ ଭିତରକୁ ପୁରେଇ ଦେଲେ ।  ମୁଁ ଚିତ୍କାର କରି ଇଠିଲି – ଉଃ ଆଃ..ଭାରି କାଟୁଚି ।  ମୋ ବିଆ ଭିତରୁ ରକ୍ତ ବାହାରିଲା ।  ପାପା କିଛି ସମୟ ଚୁପ‌୍‍ ରହିଗଲେ ।  ମୋର ଟିକିଏ ଯନ୍ତ୍ରଣା କମି ଯିବା ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରେ ଭିତର ବାହାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ।  ତାପରେ ପାପା ମୋତେ ଡୋଗି ପୋଜରେ ଗେହିଁଲେ ଏବଂ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ତାଙ୍କର ସବୁ ଯାକ ବୀର୍ଯ ଛାଡ଼ିଲେ ।  ରାତିକୁ ମୋ ବିଆ ଭିତର ଭୀଷଣ ଦରଜ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ।  ସେଥିପାଇଁ ପାପା ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲେ । ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟିକିଏ କଷ୍ଟ ହେଲା ।  ତାପରେ ମମି ଫେରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାପା ମୋତେ ସବୁ ଦିନେ ଗେହିଁଲେ ।  ଦିନରେ ଦୁଇ ଥର ଏବଂ ରାତରେ ତିନିଥର ଗେହୁଁଥିଲେ ।  କଲେଜ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଥରେ ଏବଂ କଲେଜରୁ ଫେରିବା ପରେ, ରାତିରେ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ଦୁଇ ଥର ଏବଂ ସକାଳେ ଉଠିବା ପୂର୍ବରୁ ଥରେ ଗେହୁଁ ଥିଲେ ।  ସବୁ ଦିନେ ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଁଏ ଆଇ-ପିଲ‌୍‍ ଖାଉ ଥିଲି ।  ସେଥିପାଇଁ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ମାନେ ପ୍ରେଗନାଣ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହୁ ନଥିଲା ।  ପାପା ମୋତେ ବହୁତ ଗେହ୍ଲା କରୁଥିଲେ ।  ମୋ ପାଇଁ ଭଲ ଭଲ ଜିନିଷ ଆଣୁଥିଲେ ।  ଭଲ ହୋଟେଲକୁ ନେଇ ଖାଇବା ପାଇଁ ଦେଉଥିଲେ । ମମି ଓ ସାନ ଭଉଣୀ ଫେରି ଆସିବା ପରେ ଗିହାଁଗେହିଁ ପାଇଁ ଆମକୁ ସେପରି ସୁଯୋଗ ମିଳୁ ନ ଥିଲା ।  ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ପାପା ମୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମୋଟେ ହାତ ଛଡ଼ା କରୁ ନ ଥିଲେ । ପାପା ହେଲେ ମୋ ଜୀବନର ପ୍ରଥମ ପୁରୁଷ ।  ଯାହାଙ୍କୁ ମୁଁ ମୋର କୁମାରୀତ୍ବ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲି ଏବଂ ଯିଏ ମୋତେ ଗୋଟିଏ କୁମାରୀରୁ ନାରୀରେ ପରିଣତ କରିଦେଇ ଥିଲେ ।  ମୁଁ ସେ କଥା କେବେ ବି ଭୁଲି ପାରିବି ନାହିଁ ।

Related Stories

READ ALSO:   मीटर बदलने का इनाम चूत चुदाई (Mitar Badalne Ka Inam Chut Chudai)

Comments