ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀର କୁଆଁରୀତ୍ୱ କେମିତି ଚେକ କରିବେ? – Apana Nka Jibana Sathira Kunwaritwa Kemiti Chek Karibe

Apana Nka Jibana Sathira Kunwaritwa Kemiti chek karibe

ହାଏ, ଭାଉଜ ପାଠକ ମୁଁ ରବି, ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମୁଁ ଆଜି ଗୋଟେ ନୂଆ ଯୌନ ଶିକ୍ଷ୍ୟା ବିଷୟରେ ଜଣାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ପ୍ରାୟ ସବୁ ପୁରୁଷ ମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମିକା ହଉ ବା ସ୍ତ୍ରୀ କୁଆଁରି ଅଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ଜାଣିବାକୁ ବହୁତ ଇଛୁକ | କିଛି ଲୋକ ତା ୟାକୁ ନେଇ ଜୀବନ ମରଣ ସମସ୍ୟା ଶୃଷ୍ଟି କରି ଦିଅନ୍ତି | ଆମ ଦେଶରେ କୁଆଁରୀତ୍ୱ କୁ ପ୍ରଥମ ଆବଶ୍ୟକତା ରୂପେ ଦେଖା ଯାଏ ହେଲେ କଣ ଆପଣ ଇଛା କଲା ଭଳି ଝିଅ ସହ ଆପଣଙ୍କର ବାହାଘର ହୋଇଛି କି ? ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁନି ଏହି ଲେଖା ରେ ଆପଣ ମାନେ ଏହାର ଉତ୍ତର ନିଜେ ଖୋଜି ପାଇ ପାରିବେ |
ଯଦି ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ନେଇ ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ କିଛି ଉପଦେଶ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଦେବେ ଯେପରି, ଯଦି ପ୍ରଥମ ସମ୍ଭୋଗରେ ଯଦି ଝିଅର ଯୋନିରୁ ରକ୍ତ ନ ବାହାରେ ତେବେ ସେ କୁଆଁରୀ ନଥିଲା, କାହା ସହ ସେ ପୂର୍ବରୁ ସେ ସମ୍ଭୋଗ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି, ତେବେ ଏ କଥା ଆପଣଙ୍କର ବିଚାର କୁ ଭୁଲ ଦିଗ ଦେଖେଇ ପରେ ଆଉ ଆପଣ ଭୁଲ ରେ ନିଜର ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି କରି ପାରନ୍ତି | ତେବେ କୁନାରୀତ୍ୱ କୁ ପ୍ରାୟ ଝିଅର ଯୋନିର ଝିଲି ଫାଟିଛି କି ନାହିଁ ବୋଲି ଦେଖା ଯାଏ, ହେଲେ ଝିଅର ଯୋନିର ଝିଲି ପତଳା ହେଇଥିବାରୁ ତାହା ବିନା ଯୌନ କ୍ରୀଡ଼ାରେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଫାଟି ଯିବାର ବହୁ ଚାନ୍ସ ରହିଛି, ଯେପରିକି ସାଇକେଲ କିମ୍ବା ସ୍କୁଟି ଚଳେଇଲା ବେଳେ କୌଣସି ମତେ ଝିଲି ମଧ୍ୟ୍ୟ ଫାଟି ଯାଇ ପାରିଥାଏ | ଦେହରେ ଯୌବନ ର ଗରମ କୁ ସହି ନ ପରି ଆଙ୍ଗୁଳି କରି ମଧ୍ୟ୍ୟ ଝିଅ ଯୋନି ର ଝିଲି କୁ ଫଟେଇ ଦେଇ ପରେ |
କିଛି ଝିଅ ନିଜର ପ୍ରେମିକ ସହ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିଥାନ୍ତି, ଯେମିତି କି ଚୁମ୍ବନ ଦିଆ ନିଅ ହେଉ, କି ଦେହର ଯୌନ ଅଙ୍ଗରେ ହାତ ମାରିବାକୁ ଦେବା ଇତ୍ୟାଦି | ପ୍ରାୟ ଝିଅ ନିଜ ଯୋନିକୁ ଛାଡି ଆଉ ସବୁ ଜାଗାରେ ପୁଅ ଙ୍କ ସ୍ପର୍ଶ ନେଇ ସାରିଥାନ୍ତି | ଯେମିତି ସମ ବୟସ୍କ ସାଙ୍ଗ କୁ ନିଜ ସ୍ତନ ସହ ଖେଳିବାକୁ ଦେବା ଭଳି | ପୁରୁଷ ନାରୀ ଠାରୁ ସୁଯୋଗ ଠାରେ ପାଇଲେ ସେ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଗହ୍ୱର କାର୍ଯ୍ୟ କରିଯାଇଥାଏ | ଯୌବନର ଗରମରେ ମନର ଉଛନ୍ନତା କୁ ନେଇ ଭୋକ ମେଂଟେଇବା ଲାଗି ପୁରୁଷ ହାତରେ ଝିଅଟିଏ ଟେକି ଦିଏ ନିଜର ଲଙ୍ଗଳା ଦେହକୁ | ଏମିତିକି କିଛି ସମୟ ବ୍ୟବଧାନରେ ବାରମ୍ବାର ଯୌନ ସମ୍ଭୋଗ କଲେ ମଧ୍ୟ୍ୟ କିଛି ଝିଅ ଙ୍କ ଯୋନି ଆପେ ଆପେ ମଜି ହୋଇ ଯାଏ, ପ୍ରତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନହେଲେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଏହା କିଛି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଘଟି ଥାଏ |
ତେବେ ଏମିତି କୌଣସି ସଂକେତ ନାହିଁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଜାଣି ପାରିବେ ଝିଅ ଟି କୁଆଁରୀ ଅଛି ନା ନାହିଁ, କେବଳ ଝିଅ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରକାଶ କଲେ ହିଁ ବୁଝି ହେବ | କିନ୍ତୁ ଯଦି ଝିଅ ବାରମ୍ବାର ଯୌନ ସମ୍ଭୋଗ କରିଥାଏ ତେବେ ଯୋନିର ଆକାର ଓ ଯୋନିର ମୋଟେଇକୁ ନେଇ ଅନୁମାନ କର ଯାଇ ପରେ | ପୂର୍ବରୁ ଅଳ୍ପ ବୟସରେ ଝିଅ ଙ୍କର ବିବାହ ହେଇଯାଉଥିଲା ତାହା ଦ୍ୱାରା ଝିଅ ଯୌବନରେ ପାଦ ଛୁଁ ଛୁଁ ବାହାଘର ହେଇଜିବାରୁ ଅନ୍ୟ କାହା ଦ୍ୱାରା କୁଆଁରୀତ୍ୱ ନଷ୍ଟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ୍ୟ ପାଉନଥିଲା | ତେବେ ଏଇ ନେଇ ମନରେ ଥିବା ଆପଣଙ୍କର ଦ୍ଵନ୍ଦ ଶେଷ ହୋଇଥିବା ବୋଲି ଆଶା କରୁଛି |
କୁଆଁରୀତ୍ୱ କୁ ଦେଖିବା ଛାଡି ଯାହା ମିଳିଛି ସେଥିରେ ନିଜର ଆଗାମୀ ଜୀବନରେ ଖୁସିରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଯେମିତି ବାସନ ରାତିରେ ପୁରା ରାତି ଯୌନ ସମ୍ଭୋଗ କରିବା ସମ୍ଭବ ହେଇନଥାଏ ଗୋଟେ ପୁରୁଷ ପାଇଁ ସେପରି ନାରୀର ଝିଲି ମଧ୍ୟ୍ୟ ନ ଫଟାଇବାର କୌଣସି ସ୍ଥିରତା ନଥାଏ | ପ୍ରକୃତରେ କଣ ଥିଲାରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ନା ଦେଇ କଣ ଅଛି ତାକୁ ହିଁ ଦେଖନ୍ତୁ ଆଉ ନିଜର ଖୁସିଭରା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ଭରପୂର ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *