ଆମ ଗାଁ କୁଆରୀ ଟୋକି ର କାହାଣୀ – Ama Gan Kuanri Toki Ra Kahani

Ama Gan Kunari Toki Ra Kahani

ହାଲୋ, ମୁଁ ରଞ୍ଜନ , ବୟସ ୪୫ , ଆମ ଘର କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ଉନ୍ନତ ଗ୍ରାମରେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ଏକ ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ର ବିଜ୍ଞାନ ଶିକ୍ଷକ। 1999 ବାତ୍ୟା ବେଳର କଥା। ଯେଉଁଟି ମୋ ଜୀବନ ର ଏକ ସତ୍ୟ ଘଟଣା। ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଏକ ବେସରକାରୀ ସ୍କୁଲରେ ପଢାଉଥାଏ। ଆମ ଗାଁ ପାଖରୁ ସ୍କୁଲ 8 କିମି ଦୂର। ମୁଁ ସବୁଦିନ ସାଇକେଲ ରେ ଯାଏ। ଗାଁରେ କିଛି ପିଲା ମୋ ପାଖରେ ଟିଉସନ୍ ହୁଅନ୍ତି। ମୋ ବୟସ ସେତେବେଳେ ୨୫ । ମୋତେ କିଛି ଝିଅ ଭଲ ପାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କାହାସହ ମୋର ଖରାପ ସମ୍ପର୍କ ନଥିଲା। ମୋ କାହିଁକି ର ନାୟିକା କୁନି ( ଡାକ ନାମ) । ତା ବୟସ ସେତେବେଳେ 16 । ନୂଆ ନୂଆ ଯୌବନ ରେ ପାଦ ଥାପିଥାଏ। ତା ଫିଗର 36-28-38 । ଏତେ ଗୋରା ନହେଲେ ବି ଭାରି ସେକ୍ସି ବଡ୍ଡି। ଆମ ଘର ପାଖରେ ହେଲେ ବି ମୁଁ କେବେ ତା କଥା ଭାବି ନଥିଲି। ମୁଁ ଏବେ ପ୍ରକୃତ କଥାକୁ ଆସୁଛି। ଖରାଦିନେ ଆମେ ସବୁ ଜହ୍ନରାତିରେ ବାହାରେ ତାସ୍ ଖେଳୁ। ଆମ ସାହିରେ ଆମେ ସବୁ ଭାଈ, ଭଉଣୀ, ଭାଉଜ, ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଖେଳୁ। ମୁଁ ଲକ୍ଷ କଲି ସେ ଝିଅ କୁନି ଖେଳ ସମୟରେ ବରାବର ମୋ ପାଖରେ ବସୁଛି। ମୋ ହାତରେ ଥିବା ତାସକୁ ଦେଖିବା ବାହାନାରେ ମୋ ସହ ଲାଗି ବସୁଛି। ତା ଦେହର ବାସ୍ନା ଓ ତା ଉଷୁମ ନିଶ୍ବାସ ମୋତେ ତା ଆଡ଼କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆକର୍ଷଣ କଲା। ଦିନେ ଖେଳ ଚାଲୁଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ସାହାସ କରି ତା ଜଙ୍ଘରେ ହାତ ବୁଲେଇଲି। ସେ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ। ମୁଁ ଧରିନେଲି ତାର ଇଚ୍ଛା ଅଛି। ଏମିତି କିଛି ଦିନ ପରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧ କୁ ଛୁଇଁଲି। ଓଃ ତା ଦୁଧ କଣ ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ବଡ ବଡ ବେଲ ପରି।ମୁଁ ତା ଜଙ୍ଘରେ ହାତ ମାରିବା ଓ ଦୁଧକୁ ଛୁଇଁବା ବ୍ଯତିତ ଆଉ କିଛି କରିବା ସମ୍ଭବ ନଥିଲା, କାରଣ ଆମ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଲୋକ ସବୁ ବେଳେ କେହିନା କେହି ଖେଳ ପାଖରେ ଥାଆନ୍ତି, ମୁଁ ବି ତାସହ କିଛି କଥା ହୋଇପାରୁନଥାଏ। ଖେଳ ସମୟରେ ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ପାଖରେ ବସେ, ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଟିଙ୍ଗେଇ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇଯାଏ। ମୁଁ ସବୁବେଳେ ସୁଯୋଗ ଖୋଜୁଥାଏ କିପରି ତା ଫାଲୁଆ ଦୁଧ ଦୁଇଟି କୁ ଦଳିବି ଓ ଖାଇବି। ଯୋଗକୁ ୧୯୯୯ ମହାବାତ୍ୟା ମୋତେ ସେ ସୁଯୋଗ ଆଣିଦେଲା। ଆମର ସେତେବେଳେ କୋଠା ଘର କାମ ଚାଲିଥାଏ। ଆମେ ଏକ ଚାଳଘରେ ରହୁଥିଲୁ। ୨୯ ତାରିଖ ଦିନ ପବନ ବେଗ ବଢିଲା, ତାଙ୍କ ଘର ପାଖରେ ଥିବା ଏକ ମୋଟା ଗଛ ଉପୁଡି ତାଙ୍କ ଘର ଉପରେ ପଡିଲା। ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ପାଟି କରି ଆମକୁ ଡାକିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଆମଘରକୁ ପଳାଇ ଆସିବାକୁ କହିଲି। ତାଙ୍କ ପରିବାର ରେ ୪ ଝିଅ ଓ ୩ ପୁଅ । ସେ ଝିଅଙ୍କ ଭିତରେ ସବାସାନ। ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ଆମଘରକୁ ପଳାଇଆସିଲେ। ବାତ୍ୟା ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଏହା ସହିତ ରାତି ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ମୁଁ ଏକ କମ୍ବଳ ଘୋଡେଇ ହୋଇ ବସିଥାଏ। ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋ କମ୍ବଳ ଭିତରେ ପସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲା। ଏମିତି ଦୁର୍ଦ୍ଦିନରେ ବି ମୋର ତା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷଣ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଲା।  କମ୍ବଳ କୁ ପୁରା ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଘୋଡେ଼ଇ ଦେଇ ତା ଓଠ ଉପରେ ମୋ ଓଠକୁ ଥୋଇ ଚୁମିବା ଆରମ୍ଭ କଲି। ସେ ବି ବିରୋଧ ନକରି ମୋ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲା। ମୁଁ ତା ସ୍କଟ୍ ଉପରୁ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କଲି। ସେ ପୁରା ହିଟ୍ ହୋଇଗଲା। ତା ଦୁଧଭୁଣ୍ଡି ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠିଲା। ସେ ମୋ ଲୁଙ୍ଗି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିଲା। ତା ହାତ ସ୍ପର୍ଶ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ମୋଟା ହୋଇ ପୁରା 8 ଇଞ୍ଚ ହୋଇଗଲା। ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଆଗପଛ କଲା। ମୁଁ ଧୀରେ ମୋ ହାତ ନେଇ ତା ଚଡି ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲି। ତା କୁଆରୀ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହୋଇଯାଇଥିଲା। ମୁଁ ହାତ ମାରି ଦେଖିଲି ତା ବିଆରେ ଜମା ବାଳ ଉଠିନି। ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ହାତ ବିଆରେ ଘସିଲି।ସେ ଖାଲି ସଅଁ ସଅଁ ହେଉଥାଏ। ଇଆଡେ ପବନ ବଢୁଥାଏ। ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ପୁରା ଅସମ୍ଭାଳ। ମୋର ଗେହିଁବାର ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ପରିସ୍ଥିତି ନଥିଲା। ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ଗେଁହିଁ ଚାଲିଲି। ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ହଲଉଥାଏ। କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ଦେହ ଥରିଉଠିଲା ଓ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ଗଲା। ମୋର କିନ୍ତୁ ବାହାରୁ ନ ଥାଏ। ମୁଁ ଦେଖିଲି ସମସ୍ତେ ଶୋଇଲେଣି। ମୁଁ ତାକୁ ମୋ କୋଳରେ ବସିବାକୁ କହିଲି। ସେ ଆସ୍ତେ କରି ତା ଚଡି କୁ ତଳକୁ କରି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସିଲା। ମୁଁ ତା ବିଆ ମୁହଁ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ସେଟ୍ କରି ତଳୁ ଧକା ଦେଲି। ତା ସିଲ୍ ଫିଟିନଥିବାରୁ ବାଣ୍ଡ ଭିତରକୁ ଗଲାନି। ମୁଁ ଆଉ ଜବରଦସ୍ତ ନକରି ତାକୁ ସେମିତି ବସେଇ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗେହିଁଲି। ମୋର କିଛି ସମୟ ପରେ ବିର୍ଯ ବାରିଗଲା। ତା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ କିପରି ନିରୋଳା ରେ ଗେଁହିଁ ମଜା ନେଲି ପରେ କହିବି।

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

%d bloggers like this: