ଆମ କଲୋନୀର ଆଣ୍ଟିର ବିଆ ମୋତେ ପାଗଳ କରି ଦେଲା – Ama Colony Aunty Ra Bia Mote Pagala Kari Dela

Install a new chat app and make fun with friends. Download Now

FRIEND ମୁ ବିଷ୍ଣୁ ବିଶ୍ୱାଳ ମୋ ଘର ଢେଙ୍କାନାଳ, ଆମ କଲନୀ ରେ ଆଣ୍ଟି କୁ କେମିତି ଗେହିଲି ଶୁଣନ୍ତୁ
ଆଣ୍ଟି ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ତାଙ୍କ ଦୁଧ ସାଇଜି ୩୬ ଓ ଗାଣ୍ଡି ବହୁତ ଓସାର ତାଙ୍କ ଘର କୁରାପୁଟ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ସହ ଆମ କଲନୀ ରେ ଭଡା ନେଇ ରହୁଥିଲେ ଆଣ୍ଟି ଙ୍କୁ ଦେଖିଲା ପରେ ମୋ ମନ ଆଉ ରହିଲାନାହିଁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମୋ ୯ ଇଂଚ ବାଣ୍ଡ ଆଣ୍ଟି ବିଆ ରେ ପସେଇବା ପାଇଁ ବହୁତ ଇଚ୍ଛା କଲା | ମୋ ଆଣ୍ଟି କୁ ପଟେଇ ତାଙ୍କ ନମ୍ବର ଆଣିକି ତାଙ୍କ ସହ ଫୋନ ରେ କଥା ହେଲି | ଏମୀତି କଥା ହେଲି ସେକ୍ସ ଆଡକୁ ନେଇକି ସେକ୍ସ କରିବାକୁ କହିଲି ସେ ରାଜି ହେଇଗଲେ ମୁ ବି ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲି | ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ର ନାଇଟ ଦିଓଟି ଚାଲିଥିଲା | ମୋ ପ୍ରଥମ ଦିନ ଫୋନ କଲି ଯିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ରୁମ କୁ | ରାତି 11 ତା ରେ ତାଙ୍କ ରୁମ କୁ ଗଲି ଆଉ ସେ ମତେ ରୁମ ଡାକି ଭିତରୁ ଲକ କରିଦେଲେ
ଆଉ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ରୁମ ଭିତରେ କିସ୍ସ କଲୁ ଆଉ ଆଣ୍ଟି ଜାବୁଡି ଧରିଲି ଆଉ ମୋ ୯ ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ଭିତି ଦେହ କୁ ଗରମ କରିଦେଲା ଆଉ ମୋ ଦେହରେ ଶିହରଣ ଖେଳି ଗଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ବିଆ ରେ ପସିବ ପସିବ ହେଲା | କିସ୍ସ କରି କରି ଆଣ୍ଟି ଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଦଳିଲି ବ୍ରା ଖୁଲୀ ଦେଲି ଆଉ ଆଣ୍ଟି ଆହା ଓଃ ହେଲେ
ଆଉ ମୁ ଲେଟ ନକରି ମୋ ଭୁକିଲା ବାଣ୍ଡ କୁ ହିଟ କଲି ବେଡ଼ ଓ଼ଠିପଡିଲି ଆଉ ଆଣ୍ଟି ଙ୍କୁ ଓଠେଇଦେଲି | ଆଣ୍ଟି କୁ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ଆଉ ମୁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗଲି | ଥିରେ ଥିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ନେଇ ଆଣ୍ଟି ଙ୍କ ବିଆ ଘଷିଲି ଆଉ ଆଣ୍ଟି ଖାଲି ଓଃ ଆହା ହେଇ ନିଶ୍ୱାସ ନେଇ ତାଙ୍କ ଦେହକୁ ମୋ ଦେହ ରେ ଲଟେଇଦେଲେ ମୁ ତାଙ୍କୁ ଜାବୁଡି ଧରି ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ କୁ ଚାଟିଲି ତାପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ଘସିଲେ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଉରି ଶକ୍ତ ହେଇଗଲା ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚାଟିଲେ ଆଉ ୧୦ ମିନିଟ ଚାଟିଲା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ର ରସ ତାଙ୍କ ପାଟି ରେ ବହିଗଲା ସବୁ ରସ ପିଇ ଦେଲେ
ତାପରେ କିଛି ସମୟ ପରି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଉ ଥରେ ହିଟ ହେଲା ସତେକି ୩୨ mm ଲୁହା ରଡ ପରି | ଆଉ ମୁ ଠିଆ କରି ଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ମୋ ବେକ କୁ ଟେକି ଦେଲି ଆଉ ମୁ ତଳ ପଟୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଗେହିଲି ଆଉ ମୋ ଜୋର କରି ଗେହିଲି ଆଉ ରୁମ ସାରା ପଛ ପଛ ଆବାଜ ହେଲା ଆଣ୍ଟି ରଡି ଛାଡିଲେ
ମୁ ଗେହିଁ ଗେହିଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ଗରମ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲି ଆଉ ମୁ ଜୋରେ ଷ୍ଟୋକ ଓପର ଷ୍ଟୋକ ମାରି ଗେହିଁ ଚାଲିଲି ୧୫ ମିନିଟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ବୀଜ ବାହାରି ଗଲା ମୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଛାଡି ଦେଲି
ଏଏଇ ଭଳି ସେଦିନ ରାତି ରେ ଆଣ୍ଟି ଙ୍କୁ ୪ ଥର ଗେହିଲି ଆଉ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ଗିହା ଖାଇ ୩ ଦିନ ପର୍ଯନ୍ତ ଚାଲି ପାରିଲେ ନାହିଁ |

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: