ତୋତେ କ’ଣ ମନ କରିବି ଗେହୁନୁ ଗେହେ ଫଟେଇଦେ – Tote Kan Mana Karibi Gehunu Gehe Phatei De

AD: Are you single? Why not try a free dating app which don't ask you for premium membership. You can create some cool friends and if you have luck then you can get your partner here.
Download Chatting App

ଭାଉଜ କୁ ସବୁ ପାଠକ ପାଠିକା ମାନଂକୁ ସ୍ୱାଗତ । ଆମ କାହାଣୀରେ ପୂଣୀ ରୋମାନ୍ଚ ।….. ଏବେ କାହାଣୀକୁ ଯିବା । ମୋ କଥା ଶୁଣି ଉପରବେଳା ଜେଜେ ମାମୁଁ ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ବାହାରି ଗଲେ। ଜେଜେ ଗଲାପରେ ମୁଁ ଯାଇ ମମିକି କହିଲି – ମମି, ଜେଜେ ତ ମାମୁଁ ଘରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି। ଚାଲୁନୁ ଆଜି ଆମେ ଟିକିଏ ସିନେମା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଯିବା। ମମି – ସିନେମା ଯିବା। ହଁ, ବହୁତ ଦିନ ହେବ ମୁଁ ସିନେମା ଯାଇନି। ତୁ ଯାଆ ଦିଇଟା ଆଡ଼ଭାନ୍ସ ଟିକେଟ ନେଇ ଆସିବୁ। ମୁଁ – ମମି, କୋଉ ଶୋ ପାଇଁ ଟିକେଟ୍ ଆଣିବି। ଇଭନିଂ ଶୋ କି ନାଇଟ୍ ଶୋ। ମମି – ଇଭନିଂ ଶୋ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବ । ମୁଁ ଆଡଭାନ୍ସ ଟିକେଟ ଆଣିବା ପାଇଁ ଗଲି। ନାଇଟ ଶୋ’ରେ ଆଡ଼ଲ୍ଟ ପିକ୍ଚର ପଡେ଼। ସେଥିପାଇଁ ଜାଣି ଶୁଣି ନାଇଟ ଶୋ’ର ଦୁଇଟା ଟିକେଟ ଧରି ଆସିଲି। ଘରେ ପହଂଚିଲି। ମୁଁ – ମମି, ଗୋଟାଏ ଭୁଲ ହୋଇଗଲା। ମମି – କ’ଣ ହେଲା। ମୁଁ – ଅନ୍ୟ ମନସ୍କ ହୋଇ ଇଭିନିଂ ଶୋ ବଦଳରେ ନାଇଟ ଶୋ ଟିକେଟ ଦୁଇଟା ନେଇ ଆସିଲି। ମମି ମୁରୁକି ହସିଲା। ମମି- କାହିଁକି? ଟିକେଟ ଆଣିଲା ବେଳେ ଆଉ କାହା କଥା ଭାବୁଥିଲୁ ନା ଟିକେଟ କାଟିବାକୁ ଲାଇନରେ କେହି ସୁନ୍ଦରୀ ଝୁଅ ପିଲା ଥିଲେ। ହଉ, ଆଣି ତ ସାରିଲୁଣି। ନାଇଟ ଶୋ ଚାଲି ଯିବା। ମମି କହିଲା ବେଳେ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା କହି ଦିଅନ୍ତି – ଆଉ କାହା କଥା ଭାବିବି, କେବଳ ତୋ କଥା ଭାବୁଥିଲି। କିନ୍ତୁ କିଛି କହିଲି ନାହିଁ। ନାଇଟ ଶୋ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆମେ ରାତି ନଅଟା ବେଳକୁ ଯାଇ ସିନେମା ହଲରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ। ଆଡ଼ଲ୍ଟ ପିକ୍ଚର ପାଇଁ ବହୁତ ଭିଡ଼ ହୋଇଥିଲା। ଆମେ ଯାଇ ଆମ ସିଟରେ ବସିଲୁ। ଶୋ ଆରମ୍ଭ ହେଲା। ଗୋଟାଏ ଭାରି ହଟ୍ ପିକ୍ଚର ପଡିଥିଲା। ପିକ୍ଚରଟା ସେକ୍ସ ଆଉ ରୋମାନ୍ସ ଭରା। ମମି ତା ହାତଟା ଆଣି ମୋ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ରଖିଲା। ମମି- ଓ.ଏଇଥି ପାଇଁ ତାହେଲେ ତୁ ନାଇଟ ଶୋ ଟିକେଟ ନେଇ ଯାଇଥିଲୁ। ମୁଁ କିଛି ନ କହି ଚୁପ୍ ରହିଲି। ଯେମିତି ପିକଚରରେ ହିରୋ ହିରୋଇନଙ୍କ ଲଭ୍ ସିନ୍ ଆରମ୍ଭ ହେଇଚି ସେମିତି ଉତେଜନାରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଶକ୍ତ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଗଲା। ମମି ବି ଏକ୍ସାଇଟେଡ ହେବା ଭଳି ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇ ପଡିଲା। ଜେଜେ ମମିକୁ ଗେହୁଁଥିବା ଦେଖି ମୁଁ କେମିତି ମମିକୁ ମୋ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ କରିବି ଆଉ ତାକୁ ହିଟ୍ କରି ଗେହିଁବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିବି ସେଇ ଯୋଜନା ମୁଁ କରିଥିଲି। ମୁଁ ଧୀରେ ମୋ ହାତକୁ ନେଇ ମମିର କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖିଲି। ନ ଜାଣିବା ଭଳି ମମି ଦୁଧରେ ହାତ ବଜେଇଲି। ମମି କିଛି କହିଲା ନାହିଁ। ମମିର କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ନ ଦେଖି ମୋତେ ସିଗ୍ନାଲ ମିଳିଗଲା ବୋଲି ଜାଣିଲି। ମୁଁ ମୋ ହାତକୁ ନେଇ ଭଲକରି ମମି ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଲି। ତଥାପି ମମି ବିରୋଧ କଲାନି କି କିଛି କହିଲା ନାହିଁ। ତେଣୁ ମମି ଦୁଧକୁ ଆସ୍ତେ କରି ଚିପି ହାତ କାଢ଼ିଆଣିଲି। ମମି ତା ହାତଟା ଆଣି ମୋ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ରଖି ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଆଇଁଶିଲା। ସାଇଡ଼ରେ ହାତ ନେଇ ମମିର ଖୋଲା ପେଟ ଉପରେ ହାତ ବୁଲେଇଲି। ମମିର ଗହିରୀଆ ନାହିରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲସଲ କଲି। ଏମିତି କିଛି ସମୟ କରିବା ପରେ ମମି ମୋ ହାତକୁ ଧରି ନେଇ ତା ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ ମଝି ବିଆ ଉପରେ ଚାପି ଧରିଲା। ମମିର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ବୁଝିବା ମୋ ପାଇଁ ଆଉ କଷ୍ଟକର ହେଲାନି। ସିନେମା ହଲର ଅନ୍ଧାର ଭିତରେ ମୁଁ ମମିର ଗୋଡ଼ର ତଳ ପଟରୁ ଶାଢ଼ୀ ଓ ସାୟା ଭିତରେ ମୋ ହାତକୁ ପୁରେଇ ମମି ବିଆକୁ ମୁଠେଇ ସାଉଁଳିଲି। ମମି ପାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧି ନ ଥିଲା। ମମି ବିଆରେ ଘଞ୍ଚ ବାଳ। ବାଳକୁ ସାଉଁଳୁ ସାଉଁଳୁ ବିଆ ଭିତରକୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ଦାବି ଦେଲି। ମମି ଚିହିଁକି ପଡିଲା। ମମି ବିଆ ଭିତର ପୁରା ଓଦା ଓଦା ଆଉ ଭାରି ଗରମ ଲାଗୁଥିଲା। କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମମି ବିଆ ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରିଲି। ମମି ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହେବା ଦେଖି ସିଏ ହିଟ୍ ହୋଇଗଲାଣି ବୋଲି ଜାଣି ମୋ ହାତ ବାହାର କରି ଆଣିଲି। ମମି ମୋ କାନ ପାଖକୁ ତା ମୁହଁ ଆଣିଲା। ମମି – ପିକ୍ଚର ଭଲ ଲାଗୁନି. ଚାଲେ ଘରକୁ ପଳେଇ ଯିବା । ମମିକି ପିକ୍ଚର ଭଲ ନ ଲାଗିବାର କାରଣ ମୁଁ ଠିକ୍ ବୁଝିଗଲି। ଟିକିଏ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ମମି କାନ ପାଖକୁ ମୋ ମୁହଁ ନେଲି। ମୁଁ – ମମି, ପିକ୍ଚର ସତରେ ଭଲ ଲାଗୁନି ନା, ଭଲ ନ ଲାଗିବାର ଆଉ କିଛି କାରଣ ଅଛି। ମମି ମୋ ଜଙ୍ଘକୁ ଚିମୁଟିଦେଲା। ମମି – ଦୁଷ୍ଟ, ଘରକୁ ଚାଲେ; କାରଣ କ’ଣ କହିବି। ତାପରେ ଆମେ ହଲ୍ରୁ ବାହାରି ଘରକୁ ପଳେଇ ଆସିଲୁ । ବାଟରେ ଆସିବା ବେଳେ ମମି ବାଇକ ପଛରେ ମୋ ଦେହକୁ ଲାଗି ମୋ ପିଠିରେ ତା ଦୁଧକୁ ଚାପି ବସିଲା। ଘରେ ପହଁଚିବା ବେଳକୁ ରାତି ସାଢ଼େ ଦଶଟା ବାଜିଥିଲା। ଘରେ ପହଞ୍ଚି ମମି ଓ ମୁଁ ସିଧା ବେଡରୁମକୁ ଚାଲିଲୁ । ମମି ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲି ବ୍ରା ଓ ବ୍ଲାଉଜ ଦେହରୁ ଖୋଲି ପକେଇ ନାଇଟି ଗାଉନ ପିନ୍ଧିଲା। ମୁଁ ମୋ ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ବରମୁଡା ପିନ୍ଧିଲି । ତାପରେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ବେଡରେ ଶୋଇଗଲୁ । ମୁଁ ମମିକୁ ଭିଡିଆଣି କୁଣ୍ଢେଇ ଚୁମା ଦେବାରେ ଲାଗିଲି ଓ ଦୁଧକୁ ଦଳିଲି। ମମି -ଆଜି ତୁ ମତେ ବହୁତ ଗରମ କରି ଦେଲୁଣି। ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି। ହଁ, ସିନେମା ହଲ୍ରେ ପଚାରୁଥିଲୁ ପରା; ପିକଚର ଭଲ ନ ଲାଗିବାର ଆଉ କ’ଣ କାରଣ ଅଛି ବୋଲି। ମମିର ନାଇଟ୍କୁ ତଳ ପଟରୁ ଟେକିଦେଇ ତା ବିଆ ବାଳକୁ ହାତରେ ଘଷିଲି। ମୁଁ – ମମି କାରଣଟା ମୁଁ ଜାଣିଚି। ବରମୁଡା ମିଶା ମୋ ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠିଥିବା ବାଣ୍ଡକୁ ମମି ମୁଠେଇ ଧରିଲା। ମମି – ଜାଣିଚୁ ଯଦି ଆଉ ଡେରି କାହିଁକି କରୁଚୁ ଯେ। ମୁଁ ବରମୁଡାଟା ଖୋଲି ପକେଇ ମମି ଉପରକୁ ଚଢି ଗଲି । ତା ଦିଇ ଗୋଡକୁ ଆଡେଇ ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧିରେ ଆଣ୍ଠେଇ ବସି ମୋ କାନ୍ଧ ଉପରେ ତା ଦିଇ ଗୋଡକୁ ରଖି ବିଆ ମୁହଁରେ ମୋର ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡକୁ ଲଗେଇ ଦାବି ଦେଲି । ମୋ ଶକ୍ତ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡଟା ମମିର ଗହିରୀଆ ବିଆ ଭିତରକୁ ମୂଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫସ୍ କରି ଗଳିଗଲା । ମମିର ବଡ ବଡ ଦୁଧକୁ ନାଇଟି ମିଶା ମୁଠେଇ ଦଳିଲି। ମମି – ଟିକିଏ ରହ ମୁଁ ନାଇଟିଟା ଖୋଲିଦିଏ। ମମି ତା ଦେହକୁ ଟିକିଏ ଟେକିବାରୁ ମୁଁ ନାଇଟିଟାକୁ ମୁଣ୍ଡପଟରେ ବାହାର କରିଦେଲି। ତାପରେ ଲମ୍ବା ଲମ୍ବା ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରି ମମିକି ଗେହିଁବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି। ମମି ଧଇଁ ସଇଁ ହୋଇ ଶିତ୍କାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲା। କିଛି ସମୟ ଜୋର ଗେହିଁବା ପରେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଲାନି। ମମିର ଗହିରୀଆ ବିଆ ଭିତରକୁ ମୋ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡକୁ ଦାବିଦେଇ ମମିକୁ ଜୋରରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି। ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଶିର୍ ଶିର୍ ହୋଇ ସବୁଯାକ ଗରମ ବୀର୍ଯ ମମି ବିଆ ଭିତରକୁ ପିଚିକି ଗଲା। ଦୁହେଁକୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଦଶ ମିନିଟ ପଡି ରହିବା ପରେ ମମି ଖୁସିରେ ମୋ ଓଠରେ ଗାଢ଼ ଚୁମା ଦେଲା। ମମି ଦୁଧକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଦଳି ତା ଓଠକୁ କାମୁଡିଲି। ମୁଁ- ମମି। ମମି – ଉଁ। ମୁଁ – ଆଉ ଥରେ ଗେହିଁବି। ମମି – ପଚାରୁଚୁ କ’ଣ ଯେ, ଆଉ ଥରେ କାହିଁକି, ତୁ ଯଦି ରାତି ସାରା ମତେ ଗେହିଁବୁ ମୁଁ କ’ଣ ତତେ ମନା କରିବି। ମମିଙ୍କୁ ଚିତ୍କରି ଶୁଆଇ ପକେଇ ତା ଦୁଇ ଗୋଡକୁ ମେଲେଇ ଉପରକୁ ଉଠି ଗଲି। ସେତେବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଟାଣ ହୋଇ ପୁରା ନବେ ଡିଗ୍ରୀରେ ଛିଡା ହୋଇ ଥିଲା। ମମିର ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ତା ରସାଳ ବିଆ ଭିତରକୁ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରା ଦାବି ଦେଇ ଜୋର ଜୋର ଗେହିଁଲି। ମମି ଧଇଁ ସଇଁ ହୋଇ ପଡୁଥିଲା। କୋଡିଏ ମିନିଟ୍ ଖଣ୍ଡେ ଧୁମ୍ ଗେହିଁବା ପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ମମି ବିଆର ଅତି ଭିତରକୁ ଦାବି ଦେଲି। ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଶିରି ଶିରି ହୋଇ ବୀର୍ଯ ମମି ବିଆ ଭିତରକୁ ବୋହି ଗଲା। ମୁଁ ପୁରା ନିସ୍ତେଜ ହୋଇ ମମି ଉପରେ ଶୋଇଗଲି। କେତେ ବେଳେ ନିଦ ହୋଇଗଲା ଜାଣି ପାରିଲିନି। ମମି ଡାକରେ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା। ମମି ମୋ ଗାଲରେ ଚୁମା ଦେଲା। ମମି – ଉଠିବୁନି। ମୁଁ ଆଖି ଖୋଲି ଚାହିଁଲି। ରାତି ତଥାପି ପାହି ନଥିଲା, ଅନ୍ଧାର ଥିଲା। ମମିଙ୍କୁ ଭିଡି ଧରିଲି। ମୁଁ- ରାତି ପାହିନି ଅନ୍ଧାର ଅଛି। ଏତେ ଶୀଘ୍ର ଉଠି କ’ଣ କରିବା ଯେ। ଆଉ ଟିକିଏ ଯାଉ। ମୁଁ ମମି ଦୁଧରେ ମୁହଁ ଘଷିଲି। ମମି ତା ହାତ ନେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଆଦର କରିବାରେ ଲାଗଲା। ମମି ଦୁଧରେ ଭଲ କରି ମୁହଁ ଘଷିଲି। ମୁଁ – ମମି ଗୋଟାଏ କଥା ପଚାରିବି ସତ କହିବୁ। ମମି – ପଚାରୁନୁ। ମୁଁ – ନାଇଁ ଥାଉ। ମମିର ତା ହାତ ମୁଠା ଭିତରେ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠୁଥିବା ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାଉ ଥିଲା।ମମି – କ’ଣ ପଚାରିବୁ ପଚାରୁନୁ। ତତେ କହିବିନିତ ଆଉ କାହାକୁ କହିବି। ମୁଁ – ମମି, ଜେଜେ ସାଙ୍ଗରେ ତୋର କେବେଠୁଁ. ମୋ କଥା ଶୁଣି ମମି ଚମକି ପଡିଲା। ମୁଁ – ମମି, ତୁ ଭାବନି ମୁଁ କିଛି ଜାଣିନି ବୋଲି। ଜେଜେ ତତେ ଗେହିଁବା କଥା ମୁଁ ଜାଣିଛି। ମୁଁ ମୋ ନିଜ ଆଖିରେ ଦେଖିଚି। ମୁଁ କେବଳ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଚି ଜେଜେ କେବେ ଠାରୁ ଏବଂ କେମିତି ତତେ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ମମି – ମୋ ଧନଟା ପରା.ପ୍ଲିଜ, ତୁ ଏକଥା କାହାରି ଆଗରେ କହିବୁ ନାହିଁ। ମମି ଦୁଧରେ ହାତ ବୁଲେଇଳି। ମୁଁ – ମୋ କୋଟାଟା ଯେତେବେଳେ ମତେ ମିଳିଲାଣି, ତେଣୁ ତୁ ନିଶ୍ଚିତ ରହ ମମି ମୁଁ ଏକଥା କାହାରି ଆଗରେ କିଛିବି କହିବିନି।ମମି – ମୋ ବାହାଘର ଯେବେ ତୋ ଡାଡିଙ୍କ ସହିତ ହେଲା ସେତେବେଳେ ମୋ ବୟସ ୧୮ବର୍ଷ ହୋଉଥିଲା। ବାହାଘରର ଗୋଟାଏ ବର୍ଷ ପରେ ତୁ ଜନ୍ମ ହେଲୁ। ତୋତେ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ପୂରିବା ପୂର୍ବରୁ ତୋ ଡାଡି ଚାକିରୀ କରିବାକୁ ଦୁବାଇ ଚାଲିଗଲେ। ତୋତେ ଧରି ଘରେ ରହିଲୁ ଆମେ ଶଶୁର ବୋହୂ ଦୁଇଜଣ – ତୋ ଜେଜେ ଆଉ ମୁଁ। ବାହାଘରର ମାତ୍ର ଦୁଇବର୍ଷ ପରେ ମୋ ପରି ଗୋଟାଏ ଯବାନ ସ୍ତ୍ରୀ ତା ସ୍ବାମୀକି ଛାଡି କିପରି ରହି ପାରିଥାଆନ୍ତା ଆଉ ଦେହ ଓ ମନର ନିଆଁକୁ କେମିତି ସମ୍ଭାଳି ରହି ପାରନ୍ତା କହିଲୁ। ସେଇ ସୁଯୋଗରେ ତୋ ଜେଜେ ମୋତେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଲେ। ଆଉ ତୋ ଡାଡି ସିନା ବେଦିରେ ବସି ମୋତେ ବାହାହେଲେ କିନ୍ତୁ ମୋତେ ସ୍ବାମୀ ସୁଖ ଦେଲେ ତୋ ଜେଜେ। ବାହାରକୁ ଆମେ ସିନା ଶଶୁର ଆଉ ବୋହୂ ନ ହେଲେ ଘର ଭିତରେ ଆମର ସଂପର୍କ ଥିଲା ସ୍ବାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ଭଳି। ମମିର ବଡ ବଡ ଦି ଦୁଧକୁ ଦୁଇ ହାତ ପାପୁଲିରେ ମୁଠେଇ ଦଳିଲି। ମୁଁ – ସତରେ ମମି, ଜେଜେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ। ତୁ ଯାହା ହେଇଚୁ ନା. ମମି – ମତେ ଗେହିଁବାକୁ ତୋର ସବୁ ବେଳେ ଇଚ୍ଛା ହେଉଚି , ଏଇଆ ନା। ମୁଁ – ହଁ, ତୁ ଯାହା ହେଇଚୁ ମମି ତତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ କାହାର ମନ ନ ହବ କହିଲୁ। ମମି – ଗେହୁଁନୁ, ତତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଦବାକୁ କ’ଣ ମନା କରୁଚି। ତା ଛଡା ତୋର ଏଇଟା ଯାହା ହେଇଚି ନା.ତୋରଟା ତ ତୋ ଡାଡି ଆଉ ତୋ ଜେଜେଙ୍କ ଠାରୁ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ହେଇଚି। ମୋର ତ ଇଚ୍ଛା ହଉଚି ତୋର ଏଇଟାକୁ ସବୁ ବେଳେ ଭିତରେ ପୁରେଇ ରଖନ୍ତି । ମମିଙ୍କ ଉପରକୁ ଉଠି ଯାଇ ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡକୁ ମମି ବିଆ ଭିତରେ ସିଧା ଦାବି ଦେଲି। ମୁଁ – ତା ହେଲେ ନେଏ। ଯେତେବେଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୋର ଇଚ୍ଛା ସେତେବେଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୋ ଭିତରେ ପୁରେଇ ରଖ। ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଚିତ୍କାର କରି ମମି ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା। ତାପରେ ମୋ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲା। ମମି – ଡେରି ହେଲାଣି, ଭିତରଟା ବି ମୋର ଗଲୁ ହଉଚି।ଆଉ ଥରେ ଭଲ କରି ଗେହିଁଦେ ତାପରେ ଉଠିବା । ମୁଁ ଜୋର ଜୋର ମମିଙ୍କୁ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ।
– ଶେଷ –

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: