ରାଧା ଓ ବିବେକ ର ପ୍ରେମ ଭରା ରୋମାନ୍ସ ଆଉ ସେକ୍ସ – Radha O Bibek Ra Prema Bhara Romance Aau Sex

radha o bibek ra prema bhara sex

Install a new chat app and make fun with friends. Download Now

ଏ ଘଟଣା ସେତେବେଳେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା, ଯେତେବେଳେ ମୋର କଲେଜ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା, ମୁଁ ପ୍ରତିଦିନ କଲେଜ ଯାଉଥିଲି | ମୋର ସେତେବେଳେ କେହି ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ନଥିଲେ | ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ଗୋଟେ ସାଧାରଣ ଝିଅ ଟେ ଥିଲି ଜର ପାଠ ଛଡା ଆଉ କିଛି କାମ ନଥିଲା | ବିବେକ ମୋର ସାଙ୍ଗ ଥିଲା ନୂଆ କଲେଜରେ ସିଏ ଗୋଟେ ପିଲା ଯିଏ ମୋ ସହ ଭଲ କଥା ହୁଏ | କୌଣସି କଥା ନେଇ ମୋ ସହ ଗପ କରେ, ଧୀରେ ଧୀରେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ହେଇଗଲା ଆଉ ପୁଣି ଆଗକୁ କଥା କଥା ରେ ଆମେ ଘନିଷ୍ଠ ହେଇଗଲୁ |ମୋତେ ମଧ୍ୟ ତା ସହ କଥା ହବାକୁ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା |

ତାପରେ ମୁଁ ମଧ୍ୟ୍ୟ ତା ସହ ଗପ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଉଣ୍ଡି ରହୁଥିଲି | ଆମେ ଫୋନରେ କଥା ହଉଥିଲୁ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ରେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଚାଟ ଚାଲିଥିଲା |  କଲେଜରେ ସବୁବେଳେ ସାଙ୍ଗ ହେଇକି ଥାଉ | ତାଙ୍କ ଘର ମୋ ଘର ଠାରୁ ଅଳ୍ପ ଦୂର, କଲେଜ ଯିବାବେଳେ ସେ ମୋତେ ବାଇକରେ ନେଇଯାଏ ଆଉ ପୁଣି ଆଣିକି ଆସେ |

ଗୋଟେ ଦିନ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଟେ ମୋତେ ପଇସା ମାଗିଲା, ମୋ ପାଖରେ ନଥିବାରୁ ମୁଁ ବିବେକ ଠାରୁ ନେଇ ଦେଇଦେଲି | କିଛି ଦିନ ପରେ ସେ ମୋତେ ପଇସା ଫେରେଇଲା ତ, ପଇସା ଫେରେଇବାକୁ ମୁଁ ବିବେକ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲି | ତା’ ଘରକୁ ଯାଇକି କଲିଙ୍ଗ ବେଳ ବଜେଇଲି, ବିବେକ ଆସି ଡୋର ଖୋଲିଲା | ସେତେବେଳେ ଶେଖାଲି ଗୋଟେ ତଉଲିଆ ପିନ୍ଧିଥିଲା,ବୋଧେ ସେ ଗାଧଉଥିଲା | ମୁଁ ତାକୁ ଏମିତି ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖିଲି | ବିବେକ ମୋଟରହିବାକୁ କହିବାରୁ ମୁଁ ମନା କରିଦେଲି, ହେଲେ ସେ ଜମାରୁ ମାନିଲାନି | ମୁଁ ରହିଗଲି, ବିବେକ ଉପରକୁ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଚାଲିଗଲା |

ମୁଁ ଟିଭି ଅନ କଲି ଆଉ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲି | ବିବେକ ରେଡି ହେଇ ଆସିଗଲା ଆଉ ଆମେ ଗପିବାକୁ ଲାଗିଲୁ | ସେ ପାଠ ପଢା ସହ ଅନଲାଇନ ପାର୍ଟ ଟାଇମ ଜବ ମଧ୍ୟ୍ୟ କରୁଥିଲା | ସେ କହିଲା ତମେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ମୋ କମ୍ପାନୀରେ ଜଇନ ହେଇ ପାରିବ, ତେବେ ତମକୁ ଆଉ କାହାକୁ ତାଙ୍କ ମାଗିବାକୁ ପଡ଼ିବନି | ମୁଁ ତାକୁ ହଉ ଠିକ ଅଛି ମୋଟେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଜଇନ କରିଦିଅ ବୋଲି କହିଲି, ଆଉ କିଛି ଅଲଗା କଥା କୁହ ବୋଲିକହିଲି ତା, ସେ ମଜା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା |

ଏମିତି ଆମ୍ୱେକଥା ହେଇଚାଲିଥିଲୁ ଟିଭିରେ ସେତେବେଳେ କୋଉ ଗୋଟେ ମୁଭି ଚାଲିଥିଲା | ଗୀତ ଟିଏ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଜଉଥିରେ ହିରୋ ହିରୋଇନ କୁ କିସ କରିଚାଲିଥିଲା | ମୁଁ ଦେଖି ବି ଅଣଦେଖା କରି ତା ସହ କଥା ହେଇ ଚାଲିଥିଲି | କିନ୍ତୁ ସେ ଟିଭି ଆଡକୁ ହିଁ ଚାହିଁ ରହିଥିଲା, ତା ସହ ମଧ୍ୟ୍ୟ ମୋ ସହ କଥା ହେଉଥିଲା | ବିବେକ କେତେବେଳେ କଥା ହେଇ ହେଇ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଯାଇଥିଲା, ମୋତେ ଜଣ ପଡିଲାନି | ପାଖକୁ ଆସି ମୋ କାନ୍ଧରେ ହାତ ରଖି ବୁଲି ମୋ ଆଡକୁ ମୁଁହ ଆଣିବାରୁ ମୁଁ ମନା କରିଦେଲି, ଟିକେ ରହିଯିବା ପରେ ପୁଣି ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା | ମୋତେ କୁତୁ କୁତୁ ଲାଗିବ ସହ ଭଲ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲା |

ଟିକେ ପରେ ସେ ତାର ଆଉ ଗୋଟେ ହାତ ବି ମୋ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ବୁଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲା | ମୋତେ ତ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା | ମୋ ଆଖି ବନ୍ଦ ହେଇଯାଉଥାଏ, ସେ ସେମିତି ହାତରେ ମୋତେ ସାଉଁଳୁଥାଏ | କିଛି ସମୟ ପରେ ଲାଗିଲାସେ ଯେମିତି ମୋ ଗାଲକୁ ଚୁମି ନେଲା | ମୁଁ ଭିତରେ ଭିତରେ ସବୁ ମଜା ନେଉଥିଲି | ଏମିତି ସେ ମୋ ଓଠ ସାଙ୍ଗକୁ ଓଠ ଯୋଡ଼ିଦେଇ ଧୀରେ ଧୀରେ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା | ମଜା ଲାଗୁଥିବାରୁ ମୁଁ କିଛି ପ୍ରତିବାଦ କଲିନି |

ତାପରେ ସେ ମୋ ଟି-ସାର୍ଟ ଉପରକୁ କରି ମୋ ପେଟରେ ହାତ ରଖି ସାଉଁଳି ଲାଗିଲା | ପୁଣି ଆମେ ଅଲଗା ହେଇଗଲୁ, ସେ ମୋ ଟି-ସାର୍ଟ ବାହାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ତ ମୁଁ ମନା କଲି | ମୁଁ ଲାଜରେ ତା ସହ ନଜର ମଧ୍ୟ୍ୟ ମିଶେଇ ପାରୁନଥିଲି, କିନ୍ତୁ ଏଇ ବାହାନାରେ ମଜା ବହୁତ ନେଇଗଲି | ସେ ମୋତେ ତା ଛାତିକୁ ଭିଡି ଧରିଲା ଆଉ ବଢିଆ ବଢିଆକଥା ସବୁ କହିଲା | ତା ସହ ମୋ ପିଠି ପେଟ ଅଣ୍ଟାକୁ ସାଉଁଳି ଚାଲିଥିଲା |  ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ସେ ଏ ଭିତରେ ତା ହାତ ମୋ ଟି-ସାର୍ଟ ଭିତରେ ନେଇ ମୋ ବୁବ୍ସ ଉପରେ ରଖି ତାକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଦବେଇବାକୁ ଆରମ୍ଭ କଲାଣି | ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା | ମୁଁ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ବାସ ତା ଦେହରେ ଲାଗିକି ରହିଥିଲି |

ପୁଣି ସେ ମୋତେ ସୋଫାରେ ଗଡେଇଦେଇ ମୋ ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲା ଆଉ ମୋ ବୁବ୍ସ କୁ ମୁଁହରେ ନେଇକି ଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲା | ସେ ତାର ଆଉ ଗୋଟେ ହାତକୁ ତଳକୁ ନେଇ ମୋ ଜିନ୍ସ ବତାଂ ଖୋଲିଦେଲା ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟିରେ ହାତ ପସେଇ ମୋ ବିଆ କୁ ସାଉଁଳିଲା | ମୋ ସହ ଏସବୁ ପ୍ରଥମ ଥର ହଉଥିଲା | ମୋ ଶରୀରରେ କରେଣ୍ଟ ମାରିଲା ପରି ଲାଗୁଥିଲା | ସେ ଲଗାତାର ମୋ ବୁବ୍ସ କୁ ଚୁସି ଚାଲିଥାଏ ଆଉ ବିଆକୁ ସୁଆଁଳୁଥାଏ | କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବିଆରୁ ଗରମ ପାଣି ଭଳି କିଛି ଜୋରରେ ବାହାରକୁ ବାହାରିଗଲା | ତା ହାଥ ମୋ ପାଣିରେ ଓଦା ହେଇଗଲା | ସେ ତାକୁ ଚାତିଦେଲା ପୁଣି ମୋ ମୁଁହରେ ବି ଦେଲା | ମୁଁ ଟିକେ ଚାଟିଲି ପୁଣି ମୁଂହାରୁ ତା ହାତ ବାହାର କରିଦେଲି | ମୁଁ ସୋଫାରେ ସାଇଡ ହେଇ ଶୋଇଥିଲି ଆଉ ସେ ମୋ ସାଇଡ ରେ ଆଡ଼ଜଷ୍ଟ ହେଇଥିଲା, ଏତିକି ବେଳେ ତା ମୋବାଇଲ କୁ କଲ ଆସିଲା | ସେ କଲ ତା ବାପାଙ୍କର ଥିଲା ସେ କହିଲେ ୧୫-୨୦ ମିନିଟ ଭିତରେ ସେ ଘରକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି | ମୁଁ ଫଟା ଫଟ ଡ୍ରେସ ଠିକଠାକ କଲି | ସେ ବାଥରୁମ ଚାଲିଗଲା | ମୁଁ ତାକୁ କଲେଜ ରେ ଦେଖାହେବା କହି ମୋ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଲି |

ସେ ଦିନ ଆମ ଭିତରେ ବାସ ଏତିକି ହେଇପାରିଲା ଆଉ ରାତିରେ ଆମେ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା କଥା ହେଇଥିଲୁ | ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ସେ ଦିନ | କେମିତି ଗୋଟେ ଅଜଣା ଖୁସି ଆସିଗଲା ଯେମିତି ମୋ ପୁରା ଜୀବନରେ | ସେ ରାତିରେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ମୋତେ ନିଦ ଭଲ ଆସିଲା |

ସକାଳୁ ଉଠିବାରେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଡେରି ହେଇଗଲା, ବୋଉ ଆସି ମୋତେ ଉଠେଇଲା | ମୁଁ ଜଲ୍ଦି ଜଲ୍ଦି ମୋ କାମକରି କଲେଜ ଚାଲିଗଲି | ସେଠି ବିବେକ ମୋ ଆଗରୁ ଯାଇ ବସିଥିଲା | ମୁଁ ତା ସହ ମିଶିକି କ୍ଲାସକୁ ଗଲି | କ୍ଲାସ କୁ ସେବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମ ବ୍ୟତୀତ କେହି ଆସିନଥିଲେ | ସେଠି ସେ ମୋତେ ଧରିକି ତା ଆଡକୁ ଭିଡି ନେଲା ଆଉ ମୋ ଓଠକୁ ଚୁସିବାକୁ ଲାଗିଲା |  କିଛି ସମୟପରେ କାହାର ଆସିବାର ଶବ୍ଦ ସୁଭିଳତା ଆମେ ଅଲଗା ହେଇଗଲୁ |  ତାପରେ ତା ଯଉଠି ମଉକା ମିଳୁଥିଲା ବିବେକ ମୋତେ କିସ କରି ପକଉଥିଲା | ମୋତେ ବି ସେଥିରେ ମଜା ଆସୁଥିଲା |

ଗୋଟେ ଦିନ ସେ କହିଲା ତା ଘର ଲୋକ ସବୁ ତିନି ଚାରି ଦିନ ବାହାରକୁ ଯିବାର ପ୍ଲାନରେ ଅଛନ୍ତି ତା ଆମେ ସେ ଦିନ ତା ଘରେ ମିଶିବାକୁ ପ୍ଲାନ କଲୁ | ତାପରେ ଯଉଦିନ ତାଙ୍କ ଘରଲୋକ ସବୁ ବାହାରକୁ ପଳେଇଗଲେ ସେ ମୋତେ ଫୋନ କରି ଡାକିଲା | ସେ ଦିନ ଦେହ ଖରାପର ବହନ କରି ଆଉ କଲେଜ ଗଲିନି | ଦିପହର କୁ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଯିବା ବାହାନାରେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଆସିଗଲି ଆଉ ବିବେକ କୁ କଲ କରିବାକୁ ସେ ମୋତେ ନେଇ ଆସିଲା | ମୁଁ ବିବେକ ଘର ପୂର୍ବରୁ ତା ବାଇକ ରୁ ଓହ୍ଲେଇଗଲି | ପୁଣି ଚାଲି ଚାଲି ତାଘର ବାରିପଟୁ ଭିତରକୁ ଗଲି | ମୁଁ ଭିତରେ ପଶିଲା ପରେ, ସବୁ କବାଟ ଝରକା ବନ୍ଦ କରିଦେଲୁ |

ଆମେ ଘରେ ପୁରା ଏକୁଟିଆ, ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇକି ନେଇ ସୋଫାରେ ପକେଇଦେଲା ଆଉ ମୋତେ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା | ମୁଁ ବି ତାର ସାଥ ଦେବାକୁ ଲାଗିଲି | ମୋତେ କିଛି ସମୟ କିସ କରିବା ପରେ ମୋ ଟି-ସାର୍ଟ ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲା, ମୁଁ ପ୍ରାୟ ଟି-ସାର୍ଟ ଆଉ ଜିନ୍ସ ପିନ୍ଧେ, ମୋତେ ଭଲ ଲାଗେ | ମୁଁ ଭିତରେ କଲା ରଙ୍ଗର ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲି | ସେ ଖୋଲିଦେଲା ପରେ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଦଳି ଚାଲିଲା | ମୋ ଓଠକୁ ଚୁମିବାରେ ମୋତେ ବହୁତ ଆନନ୍ଦ ଲାଗୁଥିଲା |

ଏମିତି କିଛି ସମୟ କରିବା ପରେ ସେ ତା ସାର୍ଟ ବାନିଅନ ବାହାର କରିଦେଲା | ପୁଣି ସେ ସୋଫା ତଳେବସି ସେ ମୋର ଜିନ୍ସ ବୋତାମ ଖୋଲି ପକେଇଲା ମୁଁ ଭିତରେ କଲା ରଙ୍ଗର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ମଧ୍ୟ୍ୟ ପିନ୍ଧିଥିଲି | ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରୁ ଫୁଙ୍କି ଥିବା ବିଆରେ ହାତ ମାରିଦେବାରୁ ପୁରା ଦେହରେ କରେଣ୍ଟ ଚମକି ଉଠିଲା | ମୁଁ ଆଖି ବାଣ୍ଡ କରିକି ସେ ଅନୁଭବ କୁ ଆଦରି ନେଲି ଆଉ ସେ ମୋଜୀନ୍ସ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଖୋଲି ପକେଇଲା ଏବେ ମୁଁ କେବଳ ବ୍ରା ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ରେ ରହିଲି | ସେ ମୋର ପେଟ କୁ ଚୁମୁଥିଲା ସାଥିରେ ଗୋଟେ ହାତରେ ଦୁଧକୁ ବି ଦବାଉଥିଲା | କେତେ ସମୟ ଏମିତି କରିବା ପରେ ସେ ତାର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଖୋଳିପକେଇଲା | ଏବେ ସେ ଅଣ୍ଡରଓୟାରରେ ଆଉ ମୁଁ ବ୍ରା ଆଉ ପ୍ୟାଂଟିରେ ଥିଲି |

ସେ ମୋତେ କୋଳେଇନେଇ ବେଡ଼ରୁମ କୁ ଚାଲିଲା | ବାଟରେ ମୋ ଦେହଟା ତା ଦେହରେ ରଗଡି ହେଉଥିଲା, ଯାଉଥିରେ ମୋତେ ଭାରି ଗିଁହାଳିଆ ମାନେ ହେଉଥିଲା, ଯେମିତି ମୋର ଗିହାଁଗେହିଁର ଭୋକ ବଢି ଚାଲିଛି | ବେଡ଼ରୁମ ରେ ଆସିଲା ପରେ ସେ ଝଟ କି କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲା ଆଉ ମୋତେ ବେଡ଼ ରେ ଗଡେଇ ଦେଲା | ସେ ମୋ ଉପରେ ଆସିକି ଚଢ଼ିଗଲା ଆଉ ମୋତେ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା | ମୋ ମଦହୋସ ମନ ଯୋଗୁଁ ମୁଁ ଆଉ ନିଜକୁ କାବୁରେ ରଖି ପାରିନଥିଲି ଆଉ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଭିତରେ ପାଣି ଛୁଟିଲା, ମୋ ପୁରାପିଯାନ୍ତି ଓଦା ହେଇଗଲା | ସେ ମୋ ଓଦା ପ୍ୟାଣ୍ଟି କୁ ସୁଂଘିପକେଇଲା | ସେ ଆଉ ବିଳମ୍ବ ନକରି ମୋ ବ୍ରା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଆଡେଇ ଦେଲା ମୁଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗୁଳୀ ହେଇଗଲି | ତାପରେ ସେ ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କଲା |

ଉଠି ପଡି ସେ ମୋତେ ତା ଅଣ୍ଡରଓୟାର ଖୋଲିବାକୁ କହିଲା | ମୁଁ ଧୀରେ କି ତାର ଅଣ୍ଡରଓୟାର କଲି ତା ମୋ ଆଖି ସେମିତି ମେଳି ହେଇରହିଲା ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି | ସତ କହିବାକୁ ଗଲେ ମୁଁ ଗୋଟେ ଦିଟା ବିପି ଦେଖିଥିଲି ଗିଁହା ଗେଁହି ହବ କଥା ଶୁଣିଥିଲି ହେଲେ ଏ ସବୁ କୁ ନେଇ କିଛି ଅନୁଭବ କରିନଥିଲି | କାଉ ଟୋକାର ବାଣ୍ଡକୁ ଏମିତି ଧରିବି ଆଉ ସେ ଦିନ ଯେ ଆଜି ହବ ଏକଥା ଭାବି ପାରିନଥିଲି |ବହୁତ ବଡ ସୌଭାଗ୍ୟ ଭାବିଲି ମାନେ ମାନେ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇକି ଧରିଥିଲି | କଅଁଳିଆ ଆଉ ଭିତରଟା ଯେମିତି ଟାଣ ମୋ ବିଆକୁ ପୁରା ରଗଡି ପକେଇବା | ମୁଁ ଭାବି ଭାବି ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ନିଗିଡି ଯାଉଥାଏ | ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଆଗକୁ ପଛକୁ କଲି | ଓଃ କି ମସ୍ତ ଅନୁଭବ | ତା ବାଣ୍ଡରୁ ଅଜବ ପ୍ରକାରର ଗନ୍ଧ ଆସୁଥିଲା ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡ ଚୁସିବାକୁ ମନ କରିଦେଲି | ସେ ଅମାନିଆ ହେଇ ମୋ ପାଟିରେ ବାଣ୍ଡ ମାଡି ପକେଇଲା ମୁଁ ଟିକେ ଜିଭରେ ଚାଟିଦେଲି ହେଲେ ତାର ଗନ୍ଧ ବିଲକୁଲ ମୋତେ  ଭଲଲାଗୁନ୍ଥିଲା ସେଠି ପାଇଁ ମୁଁ ମୁଂହ ଆଗରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଦେଲି | ମୋବିଆ ଏତେଗରମ ହେଇଯାଇଥିଲା ଯେ ଆଉ ପୀଡା ସମ୍ଭାଳି ହଉନଥିଲା ମୁଁ ଉଠି ପଡିଲି ଆଉ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ସେମିତି ଧରିକି ମୋ ବିଆରେ ଯୋଖିଲି | ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ସେତେବେଳେ ଦଳି ଚାଲିଥିଲା | ମୁଁ ପୁଣି ସୋଇପଡିଲି ଆଉ ସେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ରଗଡିବା ସହ ଦୁଧ କୁ କାସିଲି ଚିପିଲା | ଅଟା ଦଳିବା ଭଳି ମୋ ଦୁଧ କୁ ଚିପୁଥାଏ ମୋତେ ଭାରି ମଜା ଆସୁଥାଏ |  ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ହାତ ତଳକୁ ନେଇ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ପୁଣି ହଲେଇଲି ଆଉ ମୋ ବିଆରେ ଯୋଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି | ସେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ସାଥ ଦେଲା ଆଉ ବିଆ ଭିତରକୁ ବାଣ୍ଡ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ପଶିଗଲା | ସେଠୁ ସେ ମୋ ଦୁଇ ଦୁଧରେ ହାତ ରଖି ଦଣ୍ଡ ମାରିଲା ପରି ପେଲି ହେଲା | ତା ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ଭିତରକୁ ଭିତରକୁ ପଶି ଚାଲିଥାଏ | ମୁଁ ବହୁତ ଥର ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରିଚି ଆଉ ବହୁତ ଜିନିଷ ପସେଇକିତାକୁ ମେଳା କରିଛି ମୋତେ କଷ୍ଟ ତା ହଉଥିଲା ହେଲେ ବେଶୀ ନୁହେଁ ତା ଠାରୁ ଅଧିକ ମଜାଆସୁଥିଲା | ମୁଁ ମୋର ଏଇ ଗିହଣା ର ଭରପୁର ମଜା ନେବାକୁ ଆଗରୁ ରେଡି ହେଇ ଆସିଥିଲି | ଏବେ ତାର ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ଭିତରକୁ ଯାଇ ବାଜି ସାରିଥିଲା| ମଦେହ ଥରି ଉଠିଲା | ଛାତିର ସ୍ପନ୍ଦନ ଏତେ ଜୋର ବଢିଗଲା ଯେ ମୁଁ ଆଉ କିଛି ଭାବିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନଥିଲି କିନ୍ତୁ ଯୋନିରୁ ଯଉ ସୁଖ ମିଳୁଥିଲା ତାକୁ ଟିକେ ବି ଅନାଦର କରିବାକୁ ମନ ହଉନଥିଲା | ମୁଁ ତାକୁ ଜାବୁଡି ଧରିଲି ଆଉ ସେ ମୋତେ ଗେଁହି ଚାଲିଲେ | ମୋ ଦୁଧ କୁ ରଗଡି ରଗଡି ଦଳି ଚାଲିଥାଏ | ବିଆଫାଟିଲା ଭଳି ଲାଗୁଥାଏ ଆଉ ଦୁଧ ଯେମିତି ଚିପୁଡ଼ି ହେଇ ରସ ଆସିବା ହରି ସେମିତି ଲାଗୁଥାଏ ଆଉ ଯାହା ବି ଲାଗୁଥାଏ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥାଏ | ଗେଁହି ଗେଁହି ସେ ହଠାତ ରହିଗଲା ଆଉ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆରୁ କାଢି ଆଣିଲା ବେଳେ ତା ବାଣ୍ଡରୁ ଭୁଷୁ ଭୁଷୁ ଧଳା ଧଳା ବହଳିଆ ରସ ବାହାରି ଆସିଲା | ତାର ପାଣି ସବୁ ମୋ ପେଟରେ ପକେଇଦେଲା ପୁଣି ଦୁଧ ଆଡେ ପିଚକାରୀ ପକେଇଲା | ମୋ ବେକରୁ ପୁରା ବିଆ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତା ରସ ପଡି ଓଦା ହେଇଗଲା |

ମୋର ଟିକେ ପରେ ବିଆରୁ ଆହୁରି ପାଣି ବାହାରିଲା, ହେଲେ ମନ କି ଦେହ କିଛି ବି ଶାନ୍ତ ହେଇନଥିଲା | ଟିକେ ରହିବ ପରେ ପୁଣି ସେ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କଲା ସେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ କରିବାକୁ ଚାଁହୁଥିଲା ହେଲେ ମୁଁ ଦେଲିନି | ଦିହିପହରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସଞ୍ଜ ହେଇଗଲା ସେ ମୋତେ ଗେଁହି ଗେଁହି | ଥରକୁ ଥର ଆହୁରି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ଆଉ ଜୀବନର ବହୁତ ବଡ ସୁଖ ହାସିଲ ହେଲା ଭଳି ଲାଗୁଟିଲା | ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ସେଥିପାଇଁ | ପୁରା ତିନି ଦିନ ଯାଏଁ ଏମିତି ଗିହା ଗେହିଁ ଚାଲିଲା | କଲେଜ ନଯିବାକୁ ଅନେକ ବହନ କରି ଚାଲିଲି ଆଉ ବିବେକ ସହ ପୁରା ତିନି ଦିନ ଧରି ବେସ ମଜା କଲି | ଏମିତି ଆମ ଦୈହିକ ସମ୍ପର୍କ ଚାଲିଛି ଆହୁରି ବି ଅନେକ ଥର ମୁଁ ତା ସହ ହେଇଚି | କେବେ ଆଗକୁ ଆଉ କିଛି ଘଟଣା କଥା କହିବି ବୋଧେ ଆଜି ମୁ ସବୁ କିଛି ଲେଖି ପାରିବିନି | ମୁଁ ଏବେ ହଷ୍ଟେଲ ରେ ରହୁଛି ଆଉ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଯଦି କେହି ଭାଉଜ.କମ ରେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଲେଖିବା କଥା ଜାଣନ୍ତି ନା ବହୁତ ଖରାପ ହେଇଯିବ | ମୋର ଭଲ ପାଇବା ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ଦେଇ ଏବେ ରହୁଛି | ମୋ ଗପ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ|

– ରାଧା

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

7 thoughts on “
ରାଧା ଓ ବିବେକ ର ପ୍ରେମ ଭରା ରୋମାନ୍ସ ଆଉ ସେକ୍ସ – Radha O Bibek Ra Prema Bhara Romance Aau Sex

  1. odia kahani ama odia nka pain sethy samaste padhanti au niza icha Ku comment madyama re lekhanti . kichi ta vul hauchi boli mu bujhi parunai. Apana nku request all mail I’d or phn number se loka ra nai varifay karantu then publish karantu. But they have to prove them selves . Plz send me a mail or reply .
    Thanks

    Regard Biswas
    No ta apan janichhanti

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: