ପୁରୀରେ ମୋ ଶାଳୀ ସୁଷମା ଓ ମୁଁ – Puri Re Mo Sali Sushama O Mu

AD: Are you single? Why not try a free dating app which don't ask you for premium membership. You can create some cool friends and if you have luck then you can get your partner here.
Download Chatting App

ସମୁଦ୍ରକୂଳରେ ବହୁତ ଗହଳି ଥିଲା, କେହି କାହାକୁ ଦେଖୁନଥିଲେ| କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉ ହେଉ ପଚାରିଲି ତମେ ଆଜି ବାଣ୍ଡ କେମିତି ପାଟିରେ ନେଲ ? ଆଗରୁ ତ ନେଉ ନଥିଲ| ସେ କହିଲା, ନାଇଁ ନେଉନଥିଲି ଯେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଦିନେ ଗୋଟେ ଘଟଣା ପରେ ମୋ ଚିନ୍ତାଧାରା ବଦଳି ଗଲା| କଣ ଘଟଣା, ସେ ଯାହା କହିଲା |

ଦିଲ୍ଲୀରେ ରବି ଦିନସାରା ଅଫିସ ଯାଆନ୍ତି ଆଉ ଫେରନ୍ତି ସନ୍ଧ୍ୟା ଆଠ ନ ବେଳେ ବେଳେ ଦଶଟାରେ | ମୁଁ ଦିନସାରା ଘରେ ବସି ଟିଭି ଦେଖେ, ଫେସବୁକ୍ କରେ | ଏମିତି ଦିନେ ବସି କାମ କରୁଥିବା ବେଳେ ପଡ଼ିଶାଘର ଜଣେ ପିଲା ଅଭୟ ଆସି କବାଟ ବାଡ଼େଇଲା | ସେ ଆମ ପଡ଼ିଶା ଘରେ ରହେ | ବୟସ ପାଖାପାଖି ପଚିଶି ବର୍ଷ | ସଫ୍ଟୱେର୍ ରେ କାମ | ତା ଘର ଚାବି ସେ ଭୁଲିଯାଇଥିଲା ବୋଲି ଆସିଥିଲା | ଆମ ଘରେ ବ୍ୟାଗ୍ ରଖି ଚାବି ଆଣିବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲା | ସେଇ ଦିନୁ ତା ସହ ଟିକେ ଦୋସ୍ତି ହୋଇଗଲା | ସେ ବି ସମୟ ଅସମୟରେ ଆସେ ଯାଏ | ଘର ଲୋକ ଭଳି ହେଉଥିଲା |

ଥରେ ରବି ଅଫିସିଆଲ୍ ଟୁରରେ ବାଙ୍ଗାଲୋର୍ ଦୁଇଦିନପାଇଁ ଚାଲିଗଲେ ଆଉ ସେଇ ସମୟରେ ଅଭୟ ଆମ ଘରେ ଅସି ରହିଥିଲା, ସେଇ ସମୟରେ ସେ ମୋତେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖେଇ ସିଡ୍ୟୁସ୍ କରିଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିଲି | ଗୋଟିଏ ଦିନ ସେ ଛୁଟି ନେଇ ରହିଲା ଆଉ ଆମ ଘରେ ସେ ମୋ ସହ ପୁରା ଦିନା ସେକ୍ସ୍ କରିଲା | ସେ ହିଁ ମୋତେ ବାଣ୍ଡ ଚୋଷିବା ଶିଏଖେଇ ଦେଲା | ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖେଇ ସବୁ କରିଲା | ଗୋଟିଏ ଦିନ ମୁଁ ତା ସହ ବିତେଇବା ପରେ ମୋର ସେକ୍ସ୍ କରିବାର ଭୋକ ବଢ଼ିଗଲା | ତମକୁ ଛାଡ଼ିଯିବା ପରେ ମୋର ସେକ୍ସ୍ ଇଚ୍ଛା ମରିଯାଇଥିଲା | ରବି ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିଲେ ସେତେ ମଜା ଲାଗୁନଥିଲା | ତେଣ୍ୟ୍ ଅଭୟ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି | ହେଲେ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ମାସଟିଏ ପରେ ସେ ଫରେନ୍ ଟ୍ରିପରେ ଆମେରିକା ଚାଳିଗଲା | ବାସ ତା ପରେ ପୁଣି ରବି ଆଊ ମୁଁ | ରବିଙ୍କୁ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ କଥା କହିଲେ ସେ ବିଗିଡ଼ିଲେ | ତେଣୁ ମୁଁ ତମକୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲି ଯେ ଓଡ଼ିଶା ଗଲେ ମୋତେ ଅନ୍ତତଃ ଦିନଟିଏ ସାଥିରେ ନେଇ ଯିବ ବୋଲି |

ଆମେ କଥା ହେଉ ହେଉ ଅନ୍ଧାର ବହୁତ ହୋଇଗଲା, ସେଇ ଅନ୍ଧାରର ମଉକା ନେଇ ମୂଁ ସୁଷମା କୋଳରେ ମୁଣ୍ଡ ଥୋଇ ଶୋଇଗଲି ଆଉ ସୁଷମା ନଇଁ ପଡ଼ି ମୋତେ କିସ୍ କରିଲା | ଆଉ ସେ ପିନ୍ଧିଥିବା ଟପକୁ ଉପରକୁ ଟେକି ଦେଇ ମୋତେ ଦୁଧ ପେଇବାକୁ ଲାଗିଲା | ଘଣ୍ଟା ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ରାତି ସାଢ଼େ ନଅଟା ହେଲାଣି | ଆମେ ଡିନର୍ କରିବାପାଇଁ ଗଲୁ ଆଉ ରୁମକୁ ଫେରିବା ବେଳକୁ ରାତି ସାଢ଼େ ଦଶ ହେଲାଣି |

ଘରକୁ ଫୋନ କରି କହିଦେଲୁ ଆମର ଦିନର ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍ | ଫୋଟୋ ଦେଖି ସେମାନେ ସବୁ ଧନ୍ୟ ହୋଇସାରିଥିଲେ | ଫୋନ୍ ସରିବାପରେ ମୁଁ ଲାପଟପ୍ ଖୋଲି ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଲଗେଇଲି | ସୁଷମା ମୋ କୋଳରେ ଶୋଇ ଶୋଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖୁଥିଲା | ମୁଁ ଯେଉଁ ଫିଲ୍ମ ଲଗେଇଥିଲି ସେଇଥିରେ ଜଣେ ସୁନ୍ଦରୀ ତରୁଣୀକୁ ଜଣେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ଗାଣ୍ଡିମାରିବାର ସିନ୍ ଥିଲା | ଏହା ଦେଖିବାପରେ ମୋତେ ବି ଇଚ୍ଛା ହେଲା ଗାଣ୍ଡିମାରିବାପାଇଁ | ମୁଁ ଫିଲ୍ମ୍ ଛାଡ଼ିଦେଇ ସୁଷମାକୁ ଖଟରେ ଶୋଇଦେଲି ଆଉ ତା ବିଆକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ବି ସକାଳେ ଯେମିତି କରିଥିଲା ସେମିତି ମୋତେ ତଳେ ଶୋଇଦେଇ ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ବିଆ ଥୋଇଦେଇ ଏଞ୍ଜୟ୍ କରୁଥିଲା, ଏଇ ସମୟରେ ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଓଦା କରିଦେଇ ଆଣି ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ମାରିଦେଲି, ସେ ଓଃ ବୋଲି କହିଲା କିନ୍ତୁ କିଛି ବାଧା ଦେଲାନି |

ତା ବିଆକୁ ଖାଉଥିବ୍ ବେଳେ ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡୀରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଗେହିବାଉ ଲାଗୁଲି, ସେ ଓଃ ଆଃ ହଉଥିଲା, ପୁଣୀ ସେ ଯେତେବେଳେ ନଇଁପଡ଼ି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲା ତା ଗାଣ୍ଡି ଠିନ୍ ମୋ ମୁହଁ ପାଖରେ ଥିଲା, ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁଣିଥରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କଲି, ସେ ବି ରିଲାକ୍ସ୍ ଥିଲା ତା ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ମେଲି ହୋଇଯାଈଥିଲା, ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଇଟ୍ ଫିଟ୍ ହେଇ ରହିବ, ତେଣୁ ମୁଁ ଆଉ ସମୟ ନଷ୍ଟ ନ କରି ସୁଷମାକୁ କଟ ଉପରେ ଆଣ୍ଠୁମାଡ଼ି ଥିଆ କରିଦେଇ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ପଛରୁ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି, ଏଇ ସମୟରେ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ମୁଁ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଥାଏ | ଜୋର୍ ଜୋରରେ ଗେହୁଥିଲି ସେ ଔହ୍ ଓହ୍ କହୁଥିବା ବେଳେ ତା ବିଆରୁ ରସ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ସେ ରସରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରା ଓଦା କରିଦେଇ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ନେଇ ଢୁଉକେଇ ଦେଲି, ଓ ଧିରେ ଧିରେ ପ୍ରେସ୍ କଲି, ସେ ଚମକି ପଡ଼ି କହିଲା, ଜିଜୁ କଣ୍ କରୁଛ, ମରିଯିବି | ମୁଁ କହିଲି, ନୂଆ ଜିନିଷ ଟେ ଟ୍ରାଇ କର, ଯଦି ବେଶି ଅସୁବିଧା ହେବ କରିବାନି | ସେ ତଥାପି ଡରୁଥିଲା ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କରିବା ପରେ ସେ ନିଜ ଗାଣ୍ଡିକୁ ରିଲାକ୍ସ୍ କଲା ଆଊ ସେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଜୋରରେ ଧକ୍କା ଦେଲି, ସେ ଓଃ ବୋଉ ମରିଗଲି କହିବା ବେଲକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଅଧାରୁ ଅଧିକ ପଶିଯାଇଥିଲା | ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଧରି ଦଳି ପକାଉଥିଲି, କହିଲି, ଜୋର୍ ଜୋରରେ ନିଶ୍ବାସ ନିଅ | ଆଉ ରିଲାକ୍ସ୍ କର, ସେ ସେମିତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତରକୁ ପେଲିଲି, ଆଉ କିଛି ସମୟପରେ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ସେଟି ହୋଇ ଥିଲା | ଏହାପରେ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ତା ଗାଣ୍ଡି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ବି ଆଗ ପଛ ହୋଇ ମୋ ସହ ସହଯୋଗ କଲା | ଓଃ କି ମସ୍ତି, ଟାଇଟ୍ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପଶୁଥିଲା ବାହାରୁଥିଲା, ଏବଂ ଧ୍ରିଏ ଧିରେ ବେଗ ବଢ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲା | ସେ ବି ଏଥର ରିଲାକ୍ସ୍ କରି ପଛକୁ ନିଜ ଗାଣ୍ଡି ଠେଲି ଦେଉଥିଲା | ଏମିତି କିଛି ସମୟ କରିବା ପରେ ମୁଁ ମୋର ଗେହିବା ବେଗ ବଢ଼ାଇ ଦେଲି ଆଉ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ତା ବିଆକୁ ସଲ ସଲ କଲି | ସେ ଓଃ ଓଃ କହିଲା ଆଉ ତା ବିଆରୁ ରସ ବାହାରି ତଳେ ପଡ଼ିଲା | ସେ ନିସ୍ତେଜ୍ ହେଉଥିଲା | ହାଲିଆ ହୋଇଯାଇଥିଲା, ମୁଁ ବି ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ଜୋର ଜୋରରେ ଗାଣ୍ଡିମାରିଲି ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡ଼ିଦେଲି | ଆମେ ସେମିତି ସେଟିଂରେ କିଛି ସମୟ ଖଟରେ ପଡ଼ିରହିଲୁ, ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ରହି ମୋ ବାଣ୍ଡ ସାନ ହେବାପରେ ବାହାରି ଆସିଲା | ଓଃ କି ମଜା ଲଗୁଥିଲା | ଆମେ ପୁରା ଥକି ଯାଇଥିଲୁ | ସେ ଓଃ ଓଃ ହେଉଥିଲା | ରାତି ଅଧରେ ଯାଇ ଗରମ ପାଣିରେ ଦୁଇଜଣ ଗାଧୋଇ ରିଫ୍ରେସ୍ ହୋଇଗଲୁ ଆଉ ପୁନିଥରେ ଗିହାଁଗେହିଁ ହୋଇ ଶୋଇଗଲୁ | ପରଦିନ ସକାଳୁ ଟ୍ରେନଧରି ଆସି ଘରେ ହାଜର | ସତେ ଯେମିତି କିଛି ହୋଇନି | ବହୁତ ମସ୍ତି କରିଥିଲୁ ସେଇ ଦିନ ଆଉ ରାତିଟିଏ | ଓଃ କି ମଜା | ପୁଣି କେବେ ସୁଷମା ଆସିବ ବୋଲି ଅପେକ୍ଷା ରହିଛି |
Editor: Sunita Prusty

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: