ନିଶା ଇଂଜେକ୍ସନ ଦେଇ ଗେହି ପକେଇଲି – Nisa Enjection Dei Gehi Pakeili

ଭାଉଜ.କମ ର ଆଜିର ଏ ପୁରୁଣା କାହାଣି ନୁଆ ସ୍ୱାଦରେ । ଟିକେ ଖୁସି ସହିତ ମୋ ସଂଗରେ ଏ କାହାଣିର ମଜା ନିଅନ୍ତୁ । ମୋର ଇଂଜିନିୟରିଂ ପରୀକ୍ଷା ସରିବା ବେଳକୁ ହଠାତ |୍ | ବାପାଙ୍କର ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟ୍ ହେବାର ଖବର ପାଇ ମୁଁ ଘରକୁ ଚାଲି ଆସିଲି | ବାପା ହସ |୍ |ପିଟାଲରେ ଥିଲେ | ବୋଉ ଏକୁଟିଆ ଭାରି ହତାଶ ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲା | ମୁଁ ପହଁଚିବା ପରେ ତା’ର ସାହସ ହେଲା | ବାପା ପ୍ରାୟ ଗୋଟାଏ ମାସ ହସ |୍ |ପିଟାଲରେ ରହି ଘରକୁ ଫେରିଲେ | ବାପା ଏକ ପ୍ରକାର ଅକର୍ମନ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ | ବୋଉ ବାପାଙ୍କର ବହୁତ ସେବା କରୁଥିଲା | ହେଲେ ବୋଉ ବହୁତ ସମୟ ଉଦାସ ରହୁଥିବା ମୁଁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରୁଥିଲି | ବୋଉର ଏପରି ଉଦାସ ରହିବାର କାରଣ ମୁଁ ଠିକ |୍ | ବୁଝିପାରୁଥିଲି | ବାପାଙ୍କର ଦୟନୀୟ ଅବସ୍ଥା ତ ବୋଉକୁ ଉଦାସ କରି ଦେଇଥିଲା | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବୋଉ ଉଦାସ ରହିବାର ଅନ୍ୟ ଏକ କାରଣ ଥିଲା | ତାହା ହେଲା, ମୋ ବୋଉ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସେକ୍ସି ମାଇକିନିଆ | ନିଜ ସ୍ବାମୀ ପାଖରେ ଥାଇବି ତା’ର ସେକ୍ସ ଭୋକ ଉପଶମ କରିବା ପାଇଁ ସେ ସକ୍ଷମ ନ ଥିଲେ, ତାହା ଥିଲା ସେ ଉଦାସ ରହିବାର ବଡ଼ କାରଣ | ବୋଉକୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ମୁଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି | ଫଳରେ ବୋଉ ସହିତ ମୁଁ ବହୁତ କ୍ଲୋଜ ହୋଇ ଯାଇଥିଲି | କ୍ରମେଃ କ୍ରମେଃ ବାପାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା | ଆଉ ଶେଷରେ ବାପା ଆମକୁ ଛାଡ଼ିଦେଇ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଆଖି ବୁଜିଲେ | ବୋଉ ଅଧିକ ହତାଶ ହୋଇ ପଡିଲା | ମୁଁ ବୋଉକୁ ସାହସ ଦେଉଥିଲି | ତାକୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି | ଶୋଇବା ବେଳେ ବୋଉ ବାପାଙ୍କ କଥା ଭାବି ମନ ଦୁଃଖ କରିବ ବୋଲି ରାତିରେ ମୁଁ ବୋଉ ପାଖରେ ଶୋଇଲି | ବିଭିନ୍ନ କଥା କହି ବୋଉକୁ ହସେଇବା ପାଇଁ ଓ ଖୁସି ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି | ଦିନ ଗଡ଼ି ଚାଲିବା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବୋଉର ଉଦାସ ଭାବ ଟିକିଏ ଟିକିଏ କମିବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ଆମ ଭିତରେ ନିବିଡ଼ତା ବଢ଼ିବା ପାଇଁ ଲାଗିଲା | ସେଥିପାଇଁ ଅବଶ୍ୟ ମୋର ଅବଦାନ ଟିକିଏ ଅଧିକ ଥିଲା |ବାପାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ମାସକ ପରେ ମୋତେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଗୋଟାଏ ଭଲ ଚାକିରୀ ମିଳିଗଲା | ତାକୁ ଛାଡ଼ି ମୁଁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିବା କଥା ଜାଣି ବୋଉ ଦୁଃଖରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଲା | ମୁଁ ବୋଉକୁ ଶାନ୍ତ୍ବନା ଦେଇ କହିଲି – ତୁ ମୋଟେ ଦୁଃଖ କରନା ବୋଉ | ମୁଁ ତୋତେ ଛାଡ଼ି ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ମାସ ରହିବି | ତାପରେ ମୁଁ ଆସି ତୋତେ ଏଠୁ ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଯିବି | କିନ୍ତୁ ଦେଖ |୍ | ବୋଉ, ମୁମ୍ବାଇରେ ତୋତେ ମୁଁ କେବେ ବି ଏ ବିଧବା ବେଶରେ ରହିବା ପାଇଁ ଦେବି ନାହିଁ | ବୋଉ ଖୁସି ହୋଇଗଲା ଏବଁ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ମୋ ଗାଲ ଓ କପାଳରେ ଘନ ଘନ ଚୁମା ଦେଇ ପକେଇଲା | ବୋଉକୁ ଗାଆଁରେ ଏକୁଟିଆ ଛାଡ଼ି ମୁଁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସଲି | ଆସିବା ବୋଳେ ବୋଉ ମୋତେକୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଶୀଘ୍ର ଆସି ତାକୁ ନେଇ ଯିବା ପାଇଁ କହି ମୋ କପାଳ ଗାଲ ଓ ଏପରି ଓଠରେ ଗାଢ଼ ଚୁମା ଦେଲା | ମୁଁ ବୋଉକୁ ମୋ ଛାତିରେ ଭିଡ଼ି ଧରି ତା ଓଠରେ ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲି | ୫ ମିନିଟ |୍ | ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପରସ୍ପରକୁ ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲୁ | ବୋଉକୁ ଛାଡ଼ି ମୁଁ ଚାଲି ଆସିଲି | ଠିକ ଗୋଟିଏ ମାସ ପରେ ଗାଁକୁ ଯାଇ ବୋଉକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଆସିଲି | ସିଙ୍ଗଲ ରୁମ |୍ | ଫ୍ଲାଟଟିଏ ମୁଁ ଭଡ଼ା ନେଇଥିଲି | ବୋଉ ଏବଂ ମୁଁ ସେଇ ଫ୍ଲାଟରେ ରହିଲୁ | ଗାଆଁରେ ବୋଉକୁ କହିବା ଭଳି ମୁଁ ବୋଉକୁ ବିଧବା ବେଶରେ ରହିବା ପାଇଁ ଦେଲି ନାହିଁ | ବୋଉର ବୟସ ୪୬/୪୭ ହେଲେବି ବୋଉ ଯଥେଷ୍ଟ ୟଙ୍ଗ ଭଳି ଜଣା ପଡ଼ୁଥିଲା | ନୂଆ ଯାଗା ଓ ନୂଆ ପରିବେଶ ଭିତରେ ବୋଉ ଓ ମୋ ଭିତରର ସଂପର୍କ କ୍ରମେଃ କ୍ରମେଃ ବଦଳି ନୂଆ ରୂପ ନେବାକୁ ଆରମ୍ଭ କଲା | ନଜାଣିବା ଲୋକମାନେ ଆମକୁ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ବୋଲି ଭାବୁ ଥିଲେ | ଗୋଟିଏ ରୁମରେ ଗୋଟିଏ ବେଡ଼ରେ ଶୋଇବା ଫଳରେ ସତକୁ ସତ ଆମେ ବି ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଭଳି ଚଳିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲୁ | ଆମର ପୁରୁଣା ମାଆ ପୁଅର ସଂପର୍କ ବି ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ସଂପର୍କରେ ପରିଣତ ହୋଇ ଗଲା | ନୂଆ ନୂଆ ବାହା ହୋଇଥିବା ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଭଳି ଖୁବ |୍ | ଆନନ୍ଦରେ ଆମ ଦିଇ ଜଣଙ୍କ ଦିନ ଗଡି ଚାଲଥିଲା | ପ୍ରାୟ ଗୋଟିଏ ମାସ ପରେ ଦିନେ ରାତିରେ ସବୁଦିନ ପରି ଖିଆପିଆ ସାରି ବୋଉ ଓ ମୁଁ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଗଲୁ | ବିଛଣାରେ ପଡୁ ପଡୁ ମୁଁ ମୋ ଲୁଙ୍ଗିଟା ଖୋଲିଦେଇ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇପଡି ବୋଉର ନାଇଟ ଗାଉନଟା ଖୋଲି ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି | ଘରେ ବୋଉ ଗାଉନ ଭିତରେ ବ୍ଲାଉଜ ବ୍ରା କିମ୍ବା ପାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧୁ ନ ଥିଲା | ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଚୁମା ଖାଇଲୁ | ବୋଉ ମୋ ଉପରକୁ ଉଠିଯାଇ ମୋ ଛାତିରେ ତା ଦୁଧକୁ ରଗଡି ମୋ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଉଦେଉ କହିଲା – ଧନ, ଗୋଟାଏ କଥା କହିବି | ମୁଁ ଦିଇ ହାତରେ ବୋଉର ଫୁଲିଲା ଗାଣ୍ଡିକି ଚିପୁ ଚିପୁ କହିଲି – ଓଃ ବୋଉ.ଯାହା କହିବା କଥା କହୁନୁ.ମତେ ପଚାରୁଚୁ କ’ଣ ଯେ . ବୋଉ କହିଲା – କାଲି ଟିକିଏ ଡାକ୍ତର ପାଖକୁ ଯାଆନ୍ତେ. ମୁଁ ପଚାରିଲି – କାହିଁକି, କ’ଣ ହେଲା, ଡାକ୍ତର ପାଖକୁ କାହିଁକି ଯିବା | ତୋ ଦେହ ଭଲ ନାହିଁକି? ବୋଉ କହିଲା – ନାଇଁ, ସେମିତି କିଛି ନାହିଁଯେ. ମୋତେ କାହିଁକି ବାନ୍ତି ବାନ୍ତି ଲାଗୁଚି | ମୁଁ ପଚାରିଲି – ବାନ୍ତି ବାନ୍ତି କାହିଁ ଲାଗୁଚି.କ’ଣ ହେଇଚି | ଏଣୁ ତେଣୁ କ’ଣ ଖାଇ ଦେଲୁ କି? ବୋଉ କହିଲା – ଉହୁଁ.ସେମିତି କିଛି ମୁଁ ଖାଇନି | ମୁଁ କହିଲି – ତାହେଲେ ବାନ୍ତି କାହିଁକି ହଉଚି | ବୋଉ କହିଲା – ତୁ ସେକଥା ବୁଝି ପାରିବୁନି | ମୁଁ କହିଲି – ବୁଝିପାରିବିନି ମାନେ. ବୋଉ କହିଲା – ମୋର ଏଥରକ କାହିଁକି ଦିନ ଗଡ଼ି ଗଲାଣି.ଏ ଯାଏ ହେଇନି | ଦଶ ଦିନ ଖଣ୍ଡେ ଡେରି ହେଲାଣି | ମୁଁ କହିଲି – ଓ, ବୁଝିଲି.ଏ ମାସରେ ତୋର ମେନ |୍ |ସ ଡେରି ହୋଇ ଗଲାଣି | ବୋଉ କହିଲା – ହଁ | ମୁଁ କହିଲି – ତାହା ମାନେ ବୋଉ ତୁ ପ୍ରେଗନାଣ୍ଟ. ବୋଉ କହିଲା – ମୋର ସେଇ ଡାଉଟ |୍ | ହଉଚି | କାରଣ ମାସେ ହେଲା ବିନା ପ୍ରିକସନରେ ଆମେ ହଉଚେ ତ.ତେଣୁ. ମୁଁ କହିଲି – ଠିକ |୍ | ଅଛି.କାଲି ଡାକ୍ତର ପାଖକୁ ଯାଇ ଚେକ |୍ | ଅପ |୍ | କରିନେବା | ଆଉ ଯଦି କନସିଭ କରିଯାଇ ଥିବ ତାହେଲେ ୱାସ କରିଦେଲେ ହବ |
ବୋଉ କହିଲା – ନାଇଁ ନାଇଁ .ତୁ ସେ ଆବରସନ କରିବା କଥା କହନା | ମୁଁ କହିଲି – ଆବରସନ କରିବୁନି ମାନେ. ତୁ ମାଆ ହବାକୁ ଚାହୁଁଚୁ | ବୋଉ କହିଲା – ହଁ, ଅସୁବିଧା କ’ଣ? ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତୋ ସ୍ତ୍ରୀ ହେଇ ସାରିଲିଣି, ତୋ ପିଲାର ମାଆ ହେବାରେ ଅସୁବିଧା କ’ଣ | ଦୁଧ ହାତରେ ବୋଉର ଦୁଧକୁ ଧରି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇ କହିଲି – ବୋଉ, ସତରେ ତୁ ମୋ ଛୁଆର ମାଆ ହେବୁ | ବୋଉ କହିଲା – ହେବି କ’ଣ, ତୁ ତ ମୋ ପେଟରେ ତୋ ଛୁଆ ଛାଡ଼ି ସାରିଲୁଣି | ମୋ ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରୁଧରୁ ବୋଉ କହିଲା – ଆସିଲୁ, ମୋତେ ଭାରି ନିଦ ମାଡ଼ିଲାଣି | ମୁଁ ବୋଉର ଦୁଇ ଜଙ୍ଘକୁ ଆଡେ଼ଇ କହିଲି – ମୁଁ ନିଦ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ଦେଇ ସାରିନି ତୋତେ ନିଦ ଆସିଲାଣି | ବୋଉ କହିଲା – ତୁ କି ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ଦଉଚୁ ଦେଲୁ |
-ଶେଷ-

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: