ନିଶା ଇଂଜେକ୍ସନ ଦେଇ ଗେହି ପକେଇଲି – Nisa Enjection Dei Gehi Pakeili

AD: Are you single? Why not try a free dating app which don't ask you for premium membership. You can create some cool friends and if you have luck then you can get your partner here.
Download Chatting App

ଭାଉଜ.କମ ର ଆଜିର ଏ ପୁରୁଣା କାହାଣି ନୁଆ ସ୍ୱାଦରେ । ଟିକେ ଖୁସି ସହିତ ମୋ ସଂଗରେ ଏ କାହାଣିର ମଜା ନିଅନ୍ତୁ । ମୋର ଇଂଜିନିୟରିଂ ପରୀକ୍ଷା ସରିବା ବେଳକୁ ହଠାତ |୍ | ବାପାଙ୍କର ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟ୍ ହେବାର ଖବର ପାଇ ମୁଁ ଘରକୁ ଚାଲି ଆସିଲି | ବାପା ହସ |୍ |ପିଟାଲରେ ଥିଲେ | ବୋଉ ଏକୁଟିଆ ଭାରି ହତାଶ ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲା | ମୁଁ ପହଁଚିବା ପରେ ତା’ର ସାହସ ହେଲା | ବାପା ପ୍ରାୟ ଗୋଟାଏ ମାସ ହସ |୍ |ପିଟାଲରେ ରହି ଘରକୁ ଫେରିଲେ | ବାପା ଏକ ପ୍ରକାର ଅକର୍ମନ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ | ବୋଉ ବାପାଙ୍କର ବହୁତ ସେବା କରୁଥିଲା | ହେଲେ ବୋଉ ବହୁତ ସମୟ ଉଦାସ ରହୁଥିବା ମୁଁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରୁଥିଲି | ବୋଉର ଏପରି ଉଦାସ ରହିବାର କାରଣ ମୁଁ ଠିକ |୍ | ବୁଝିପାରୁଥିଲି | ବାପାଙ୍କର ଦୟନୀୟ ଅବସ୍ଥା ତ ବୋଉକୁ ଉଦାସ କରି ଦେଇଥିଲା | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବୋଉ ଉଦାସ ରହିବାର ଅନ୍ୟ ଏକ କାରଣ ଥିଲା | ତାହା ହେଲା, ମୋ ବୋଉ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସେକ୍ସି ମାଇକିନିଆ | ନିଜ ସ୍ବାମୀ ପାଖରେ ଥାଇବି ତା’ର ସେକ୍ସ ଭୋକ ଉପଶମ କରିବା ପାଇଁ ସେ ସକ୍ଷମ ନ ଥିଲେ, ତାହା ଥିଲା ସେ ଉଦାସ ରହିବାର ବଡ଼ କାରଣ | ବୋଉକୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ମୁଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି | ଫଳରେ ବୋଉ ସହିତ ମୁଁ ବହୁତ କ୍ଲୋଜ ହୋଇ ଯାଇଥିଲି | କ୍ରମେଃ କ୍ରମେଃ ବାପାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା | ଆଉ ଶେଷରେ ବାପା ଆମକୁ ଛାଡ଼ିଦେଇ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଆଖି ବୁଜିଲେ | ବୋଉ ଅଧିକ ହତାଶ ହୋଇ ପଡିଲା | ମୁଁ ବୋଉକୁ ସାହସ ଦେଉଥିଲି | ତାକୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି | ଶୋଇବା ବେଳେ ବୋଉ ବାପାଙ୍କ କଥା ଭାବି ମନ ଦୁଃଖ କରିବ ବୋଲି ରାତିରେ ମୁଁ ବୋଉ ପାଖରେ ଶୋଇଲି | ବିଭିନ୍ନ କଥା କହି ବୋଉକୁ ହସେଇବା ପାଇଁ ଓ ଖୁସି ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି | ଦିନ ଗଡ଼ି ଚାଲିବା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବୋଉର ଉଦାସ ଭାବ ଟିକିଏ ଟିକିଏ କମିବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ଆମ ଭିତରେ ନିବିଡ଼ତା ବଢ଼ିବା ପାଇଁ ଲାଗିଲା | ସେଥିପାଇଁ ଅବଶ୍ୟ ମୋର ଅବଦାନ ଟିକିଏ ଅଧିକ ଥିଲା |ବାପାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ମାସକ ପରେ ମୋତେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଗୋଟାଏ ଭଲ ଚାକିରୀ ମିଳିଗଲା | ତାକୁ ଛାଡ଼ି ମୁଁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିବା କଥା ଜାଣି ବୋଉ ଦୁଃଖରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଲା | ମୁଁ ବୋଉକୁ ଶାନ୍ତ୍ବନା ଦେଇ କହିଲି – ତୁ ମୋଟେ ଦୁଃଖ କରନା ବୋଉ | ମୁଁ ତୋତେ ଛାଡ଼ି ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ମାସ ରହିବି | ତାପରେ ମୁଁ ଆସି ତୋତେ ଏଠୁ ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଯିବି | କିନ୍ତୁ ଦେଖ |୍ | ବୋଉ, ମୁମ୍ବାଇରେ ତୋତେ ମୁଁ କେବେ ବି ଏ ବିଧବା ବେଶରେ ରହିବା ପାଇଁ ଦେବି ନାହିଁ | ବୋଉ ଖୁସି ହୋଇଗଲା ଏବଁ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ମୋ ଗାଲ ଓ କପାଳରେ ଘନ ଘନ ଚୁମା ଦେଇ ପକେଇଲା | ବୋଉକୁ ଗାଆଁରେ ଏକୁଟିଆ ଛାଡ଼ି ମୁଁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସଲି | ଆସିବା ବୋଳେ ବୋଉ ମୋତେକୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଶୀଘ୍ର ଆସି ତାକୁ ନେଇ ଯିବା ପାଇଁ କହି ମୋ କପାଳ ଗାଲ ଓ ଏପରି ଓଠରେ ଗାଢ଼ ଚୁମା ଦେଲା | ମୁଁ ବୋଉକୁ ମୋ ଛାତିରେ ଭିଡ଼ି ଧରି ତା ଓଠରେ ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲି | ୫ ମିନିଟ |୍ | ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପରସ୍ପରକୁ ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲୁ | ବୋଉକୁ ଛାଡ଼ି ମୁଁ ଚାଲି ଆସିଲି | ଠିକ ଗୋଟିଏ ମାସ ପରେ ଗାଁକୁ ଯାଇ ବୋଉକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଆସିଲି | ସିଙ୍ଗଲ ରୁମ |୍ | ଫ୍ଲାଟଟିଏ ମୁଁ ଭଡ଼ା ନେଇଥିଲି | ବୋଉ ଏବଂ ମୁଁ ସେଇ ଫ୍ଲାଟରେ ରହିଲୁ | ଗାଆଁରେ ବୋଉକୁ କହିବା ଭଳି ମୁଁ ବୋଉକୁ ବିଧବା ବେଶରେ ରହିବା ପାଇଁ ଦେଲି ନାହିଁ | ବୋଉର ବୟସ ୪୬/୪୭ ହେଲେବି ବୋଉ ଯଥେଷ୍ଟ ୟଙ୍ଗ ଭଳି ଜଣା ପଡ଼ୁଥିଲା | ନୂଆ ଯାଗା ଓ ନୂଆ ପରିବେଶ ଭିତରେ ବୋଉ ଓ ମୋ ଭିତରର ସଂପର୍କ କ୍ରମେଃ କ୍ରମେଃ ବଦଳି ନୂଆ ରୂପ ନେବାକୁ ଆରମ୍ଭ କଲା | ନଜାଣିବା ଲୋକମାନେ ଆମକୁ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ବୋଲି ଭାବୁ ଥିଲେ | ଗୋଟିଏ ରୁମରେ ଗୋଟିଏ ବେଡ଼ରେ ଶୋଇବା ଫଳରେ ସତକୁ ସତ ଆମେ ବି ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଭଳି ଚଳିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲୁ | ଆମର ପୁରୁଣା ମାଆ ପୁଅର ସଂପର୍କ ବି ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ସଂପର୍କରେ ପରିଣତ ହୋଇ ଗଲା | ନୂଆ ନୂଆ ବାହା ହୋଇଥିବା ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଭଳି ଖୁବ |୍ | ଆନନ୍ଦରେ ଆମ ଦିଇ ଜଣଙ୍କ ଦିନ ଗଡି ଚାଲଥିଲା | ପ୍ରାୟ ଗୋଟିଏ ମାସ ପରେ ଦିନେ ରାତିରେ ସବୁଦିନ ପରି ଖିଆପିଆ ସାରି ବୋଉ ଓ ମୁଁ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଗଲୁ | ବିଛଣାରେ ପଡୁ ପଡୁ ମୁଁ ମୋ ଲୁଙ୍ଗିଟା ଖୋଲିଦେଇ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇପଡି ବୋଉର ନାଇଟ ଗାଉନଟା ଖୋଲି ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି | ଘରେ ବୋଉ ଗାଉନ ଭିତରେ ବ୍ଲାଉଜ ବ୍ରା କିମ୍ବା ପାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧୁ ନ ଥିଲା | ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଚୁମା ଖାଇଲୁ | ବୋଉ ମୋ ଉପରକୁ ଉଠିଯାଇ ମୋ ଛାତିରେ ତା ଦୁଧକୁ ରଗଡି ମୋ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଉଦେଉ କହିଲା – ଧନ, ଗୋଟାଏ କଥା କହିବି | ମୁଁ ଦିଇ ହାତରେ ବୋଉର ଫୁଲିଲା ଗାଣ୍ଡିକି ଚିପୁ ଚିପୁ କହିଲି – ଓଃ ବୋଉ.ଯାହା କହିବା କଥା କହୁନୁ.ମତେ ପଚାରୁଚୁ କ’ଣ ଯେ . ବୋଉ କହିଲା – କାଲି ଟିକିଏ ଡାକ୍ତର ପାଖକୁ ଯାଆନ୍ତେ. ମୁଁ ପଚାରିଲି – କାହିଁକି, କ’ଣ ହେଲା, ଡାକ୍ତର ପାଖକୁ କାହିଁକି ଯିବା | ତୋ ଦେହ ଭଲ ନାହିଁକି? ବୋଉ କହିଲା – ନାଇଁ, ସେମିତି କିଛି ନାହିଁଯେ. ମୋତେ କାହିଁକି ବାନ୍ତି ବାନ୍ତି ଲାଗୁଚି | ମୁଁ ପଚାରିଲି – ବାନ୍ତି ବାନ୍ତି କାହିଁ ଲାଗୁଚି.କ’ଣ ହେଇଚି | ଏଣୁ ତେଣୁ କ’ଣ ଖାଇ ଦେଲୁ କି? ବୋଉ କହିଲା – ଉହୁଁ.ସେମିତି କିଛି ମୁଁ ଖାଇନି | ମୁଁ କହିଲି – ତାହେଲେ ବାନ୍ତି କାହିଁକି ହଉଚି | ବୋଉ କହିଲା – ତୁ ସେକଥା ବୁଝି ପାରିବୁନି | ମୁଁ କହିଲି – ବୁଝିପାରିବିନି ମାନେ. ବୋଉ କହିଲା – ମୋର ଏଥରକ କାହିଁକି ଦିନ ଗଡ଼ି ଗଲାଣି.ଏ ଯାଏ ହେଇନି | ଦଶ ଦିନ ଖଣ୍ଡେ ଡେରି ହେଲାଣି | ମୁଁ କହିଲି – ଓ, ବୁଝିଲି.ଏ ମାସରେ ତୋର ମେନ |୍ |ସ ଡେରି ହୋଇ ଗଲାଣି | ବୋଉ କହିଲା – ହଁ | ମୁଁ କହିଲି – ତାହା ମାନେ ବୋଉ ତୁ ପ୍ରେଗନାଣ୍ଟ. ବୋଉ କହିଲା – ମୋର ସେଇ ଡାଉଟ |୍ | ହଉଚି | କାରଣ ମାସେ ହେଲା ବିନା ପ୍ରିକସନରେ ଆମେ ହଉଚେ ତ.ତେଣୁ. ମୁଁ କହିଲି – ଠିକ |୍ | ଅଛି.କାଲି ଡାକ୍ତର ପାଖକୁ ଯାଇ ଚେକ |୍ | ଅପ |୍ | କରିନେବା | ଆଉ ଯଦି କନସିଭ କରିଯାଇ ଥିବ ତାହେଲେ ୱାସ କରିଦେଲେ ହବ |
ବୋଉ କହିଲା – ନାଇଁ ନାଇଁ .ତୁ ସେ ଆବରସନ କରିବା କଥା କହନା | ମୁଁ କହିଲି – ଆବରସନ କରିବୁନି ମାନେ. ତୁ ମାଆ ହବାକୁ ଚାହୁଁଚୁ | ବୋଉ କହିଲା – ହଁ, ଅସୁବିଧା କ’ଣ? ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତୋ ସ୍ତ୍ରୀ ହେଇ ସାରିଲିଣି, ତୋ ପିଲାର ମାଆ ହେବାରେ ଅସୁବିଧା କ’ଣ | ଦୁଧ ହାତରେ ବୋଉର ଦୁଧକୁ ଧରି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇ କହିଲି – ବୋଉ, ସତରେ ତୁ ମୋ ଛୁଆର ମାଆ ହେବୁ | ବୋଉ କହିଲା – ହେବି କ’ଣ, ତୁ ତ ମୋ ପେଟରେ ତୋ ଛୁଆ ଛାଡ଼ି ସାରିଲୁଣି | ମୋ ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରୁଧରୁ ବୋଉ କହିଲା – ଆସିଲୁ, ମୋତେ ଭାରି ନିଦ ମାଡ଼ିଲାଣି | ମୁଁ ବୋଉର ଦୁଇ ଜଙ୍ଘକୁ ଆଡେ଼ଇ କହିଲି – ମୁଁ ନିଦ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ଦେଇ ସାରିନି ତୋତେ ନିଦ ଆସିଲାଣି | ବୋଉ କହିଲା – ତୁ କି ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ଦଉଚୁ ଦେଲୁ |
-ଶେଷ-

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: