ମୋ ମାଉସୀଝିଅ ଭଉଣୀ ନିନା – Mo Mausi Jhia Bhauni Nina

ଆମ କକା ବାହାହେବେ, ତେଣୁ ସବୁ ଦାୟିତ୍ବ ବାପାବୋଉ ଉପରେ । ସେମାନେ ବୁଲି ବୁଲି ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ର ଦେଉଥିଲେ । କକା ରହନ୍ତି କୋଲକାତାରେ, ସେ କହିଥିଲେ ବିବାହର ଦୁଇଦିନ ଥିବ ସେ ଆସିବେ । ତେଣୁ ସବୁ କାମ ବାପାବୋଉ କରନ୍ତି । ମୋତେ କହିଲେ ତୁ ଯା କିଛି ଜାଗାରେ କାର୍ଡ ଦେଇ ଆସିବୁ । ମୁଁ ସାନ ମଉସାଙ୍କ ଘରକୁ କାର୍ଡ଼ ଦେବାକୁ ଯାଇଥିଲି, ସେଇଠି ନିନାକୁ ଦେଖିଲି । ମଉସାଙ୍କ ବଡ଼ ଝିଅ । ସଦ୍ୟ ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଛି । ବୋଧହୁଏ ଦୁଇବର୍ଷ ତଳେ ତାକୁ ଦେଖିଥିଲି, ଏବେ ସେ ଆହୁରି ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଦିଶୁଛି । ତାକୁ ଦେଖିବାପରେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଟାଇଟ୍ ହୋଇଗଲା । ସେ ବହୁତ ହଟ୍ ଆଉ ସେକ୍ସି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । କାର୍ଡ଼ ଦେବାପରେ କହିଲି, ନିନା ଚାଲ୍ ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ପଳେଇବୁ । ପରେ ମଉସା ମାଉସୀ ଆସିବେ । ତାର ବି ମେଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ସରିଥିଲା ବୋଲି ସେ ଘରେ ବସିଥିଲା, ତେଣୁ ସେ ଖୁସି ହୋଇଗଲା । ଅପରାହ୍ନରେ ବାଇକ୍ରେ ବସି ଆମେ ଘରକୁ ଆସିଲୁ । ରାସ୍ତାରେ ତା ଦେହ ମୋ ଦେହରେ ଘଷି ହୋଇଥିଲା, ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ପିଠିରେ ଚିପି ହେଉଥିଲା, ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା । ରାସ୍ତାରେ ଗାଡ଼ି ଅଟକାଇ ତାକୁ କୋଲ୍ଡ଼ ଡ୍ରିଙ୍କ୍ ଦେଲି, ଚକଲେଟ୍ କିଣିଦେଲି । ଆମେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲାଣି ।

ନିନା ମୋ ରୁମରେ ରହିବ ବୋଲି ବୋଉ କହିଦେଲା । ମୋ ରୁମରେ ଗୋଟିଏ ଖଟ ପଡ଼ିଛି ଆଉ ମୋର ଷ୍ଟଡ଼ି ଟେବୁଲ୍ । ମନେ ମନେ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଗଲି । ହେଲେ ଦେଖେଇ ହେଇ ପ୍ରତିବାଦ କଲି ଯେ ମୋ ରୁମରେ ଖଟ ନାହିଁ, ସେ କୋଉଠି ଶୋଇବ? ବୋଉ କହିଲା, ଆହା କିଛି ଦିନର କଥା ବାପ ଚଳେଇଦେ । ଭୋଜିଭାତ ଘର ଏମିତି ଜିଦ୍ କଲେ ଚଳିବ ।

ରାତିରେ ଖାଇବାପରେ ଆମେ ଶୋଇବାକୁ ଗଲୁ । ବାପାବୋଉ ତଳଘରେ ଶୁଅନ୍ତି, ମୋ ରୁମ୍ ଛାତ ଉପରେ । ଏକୁଟିଆ ରୁମ, ଏବଂ ତା ପରେ ଖୋଲା ଛାତ, ଆଉ ଶେଷରେ ବାଥରୁମ୍ । ମୁଁ ଚେୟାର ଆଣି ବାହାରେ ପକାଇଦେଲି ଆଉ ଆମେ ଦିଜଣ ବସି କଥାବାର୍ତା ହେଲୁ । ଅନ୍ଧାର ଥିଲା, ତଥାପି ମୁଁ ତା ଦେହର ଛାଇକୁ ଭଲ ସେ ଦେଖିପାରୁଥିଲି । ଅନ୍ଧାରରେ ବସି ମୁଁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ହାତ ମାରିଦେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲି । ମନେ ମନେ ଭାବୁଥିଲି ୟା କୁ କେମିତି ଗେହିବି । କିଛି ପ୍ଲାନ୍ ମୁଣ୍ଡରେ ପଶୁନଥିଲା । ଶେଷରେ ଦେହଓମନ ବ୍ଲଗ୍ ଖୋଲି କିଛି ଏମିତିକା କାହାଣୀ କିଛି ପଢ଼ିଲି, ଏଇ ସମୟରେ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୋଟିଏ ଆଇଡ଼ିଆ ପଶିଲା । ଲାପଟପରେ ବସି ସେକ୍ସ୍ କାହାଣୀ ପଢୁଥିବା ବେଳେ ଜାଣିଶୁଣି ଲାପଟପ୍ ଖୋଲା ଛାଡ଼ିଦେଇ ତଳକୁ ଚାଲିଆସିଲି । କହିଲି ତୁ ଶୋଇଯା, ମୁଁ ଟିକେ ଟିଭିରେ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳ ଦେଖି ଆସୁଛି । ମୁଁ ତଳକୁ ଆସି ଟିଭି ଲଗେଇ ବସି ଖେଳ ଦେଖୁଥିଲି ସିନା ହେଲେ ମନ ମୋର କିନ୍ତୁ ଥିଲା ଉପରେ । କିଛି ସମୟ ଖେଳ ଦେଖିଲି ହେଲେ ମନ ହେଲାନି । ସିନେମା ଦେଖିବାକୁ ଗଲି ସେଥିରେ ହଟ୍ ସିନ୍ ଦେଖିବା ପରେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଟାଇଟ୍ ହେଲା ।

ଟିଭି ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ପାଦ ଚିପି ଚିପି ଛାତ ଉପର ରୁମକୁ ଗଲି । ଝରକା ଦେଇ ଦେଖିବା ବେଳକୁ ନିନା ବସି ଲାପଟପ୍ ଦେଖୁଛି । ପୁଣି ଦୁଇ ତିନି ପାହାଚ ଓହ୍ଲାଇ ଆସି ଗଳା ସଫା କରିବାପରି କାଶିଦେଇ ଉପରକୁ ଗଲି, ଝରକା ଫାଙ୍କରେ ଦେଖିଲି ନିନା ଦଉଡ଼ି ଯାଇ ଖଟରେ ଶୋଇଗଲା । ମୁଁ ରୁମକୁ ଆସିବାପରେ ପଚାରିଲି ନିନା ଶୋଇଗଲୁ କି ? ସେ କିଛି କହିଲାନି । ଶୋଇବାର ଅଭିନୟ କରିଲା । ମୁଁ ମନେ ମନେ ହସିଦେଇ ରୁମର ଲାଇଟ୍ ଲିଭେଇଦେଇ ଲାପଟପରେ ବସିଦେଖିଲି ସେ କଣ ଦେଖୁଥିଲା । ସେ ବି ବସି ସେକ୍ସ୍ କାହାଣୀ ପଢୁଥିଲା । ମୁଁ ଯେଉଁ କାହାଣୀ ପଢୁଥିଲି ସେ ସେଇଟା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କାହାଣୀ ପଢୁଥିଲା । ମୋ ଦେହରେ କଣ କଣ ହେଇଯାଉଥିଲା । ଲାପଟପ୍ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ଶୋଇବାକୁ ଗଲି । ଗୋଟିଏ ଶେଯରେ ମୁଁ ଆଉ ନିନା ପାଖାପାଖି ଶୋଇଥାଉ । ମୁଁ ନିନାକୁ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣି ତା ଉପରେ ହାତ ଥୋଇ ଶୋଇବାର ଅଭିନୟ କଲି । ଦେଖୁଥିଲି ତା ଶ୍ବାସ ଜୋର ହେଉଥିଲା । ହେଲେ ସେ କିଛି କରୁନଥିଲା । ମଉକା ଦେଖି ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ଦେହରେ ଲଗେଇ ଧରିଲି ଆଉ କିଛି ନ ଜାଣିଲା ପରେ ତା ଦେହକୁ ଛୁଇଁଲି । ସେ ଟିକେ ଟିକେ ଏପାଖ ସେପାଖ ହେଉଥିଲା, ହେଲେ ମୁଁ ତା ହୃତପିଣ୍ଡର ଗତି ଅନୁଭବ କରିପାରୁଥିଲି । ଅନ୍ଧାରରେ ମୁଁ ତା ଉପରେ ଗୋଡ଼ ଥୋଇଦେଇ ତା ଅଣ୍ଟା ଆଉ ପିଚାକୁ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି ।

କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତା ଦେହରେ ଘଷିହେବାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ଅସୁବିଧା ଲାଗିଲା, ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ଯଦି ନିନା ଘରେ କହିଦେବ ତ କଣ ହେବ । ତେଣୁ ତାଠୁ ଟିକେ ଦୁରେଇ ଗଲାପରି ଦୁରେଇ ଆସିଲି । ହେଲେ ଗୋଟିଏ ଖଟରେ ଜାଗା ବି ହେଉନଥାଏ । ଆଉ ମୁଁ ନିନାକୁ ମୋ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣିଥିଲି ତେଣୁ ମୋତେ ଆଉ ଜାଗା ହେଉନଥାଏ । ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଶେଯରୁ ଉଠି ବସିଲି । କବାଟ ଖୋଲି ବାହାରକୁ ଚାଲିଆସିଲି ଆଉ ଖୋଲା ଛାତରେ ଆକାଶ ତଳେ ଚେୟାର ଉପରେ ବସି ମୁଠି ମାରିଲି । ଝରକା ଖୋଲାଥିଲା, ରୁମ୍ ଭିତରେ ନିନା ଶୋଇଥିଲା, ତାକୁ ଦେଖି ଦେଖି ମୁଠି ମାରୁଥିଲି । ଅନ୍ଧାର ଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ସବୁ ଦିଶୁଥିଲା । ହଠାତ୍ ଦେଖିଲି ନିନା କଡ ଲେଉଟାଇ ମୋତେ ଖୋଜୁଛି । ମୋତେ ନ ପାଇ ଏପାଖ ସେପାଖ ଦେଖୁଛି । ମୁଁ ନିରବରେ ସେଠି ବସି ମୁଠି ମାରିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ନିନା ଉଠି ଆସିଲା, ସେ ଆସିବା ଦେଖି ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟରୁ ହାତ ବାହାରକୁ ଆଣି ଚୁପଚାପ୍ ବସିଗଲି । ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି କହିଲା, ଭାଇ ଶୋଇନ ? ସେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲା ବୋଲି ମୁଁ ଜାଣିପାରୁଥିଲି । ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ନିଦ ଆସୁନଥିଲା ତ ତେଣୁ ଉଠି ଆସିଲି । ତୁ ଯା ଶୋଇବୁ । ସେ ମୋ ପାଖରେ ଚେୟାରରେ ବସି କହିଲା, ମୋତେ ଏକା ନିଦ ଲାଗୁନି । ଆସ ମିଶିକି ଶୋଇଯିବା ।

ମୁଁ କହିଲି ହଉ ତୁ ଯା ମୁଁ ଆଊ ଟିକେ ପରେ ଆସିବି । ସେ ଚାଲିଗଲା । ମୁଁ ପୁଣି ପ୍ୟାଣ୍ଟରେ ହାତମାରି ମୁଠି ମାରିଚାଳିଲି । ଆଉ ତା ପରେ ବାଥରୁମ୍ ଯାଇ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଢାଳିଦେଇ ଆସିଲି । ଗୋଡ଼ହାତ ଧୋଇଦେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ସଫା କରିଦେଇ ଆସିଲି । ଶୋଇବାକୁ ଗଲାବେଳେ ନିନା ଚିତ୍ ହୋଇ ଶୋଇଥିଲା ଆଊ ତା ଛାତିରେ ଦୁଇଟା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ପାହାଡ଼ ପରି ଦିଶୁଥିଲା । ଓଃ ତାକୁ ଛୁଇଁବାକୁ କେବେ ମନ ହେଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଉପାୟ ନଥିଲା । ମୁଁ ଖଟରେ ସାଈଡ଼ରେ ଶୋଇବାକୁ ଚାଷ୍ଟା କଲି, ସେ କିନ୍ତୁ ମୋ ଆଡକୁ ଆସୁଥିଲା । ବାଧ୍ୟହୋଇ ତାକୁ କୋଳେଇ ଧରିଲି ଆଉ ତା ଦେହର ସ୍ପର୍ଶରେ ମୋ ଦେହରେ ପୁଣୀ କରେଣ୍ଟ୍ ଚାଲିଲା । ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଥିଆ ହୋଇଗଲା ।

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: