ମୋ ବଡ ଭଉଣୀକୁ ତା ବାହାଘର ପରେ ତା ଶାଶୁ ଘରେ ଗେହିଁକି ପ୍ରେଗନାଂଟ କଲି – Mo Bada Bhauni Ku Ta Bahaghara Pare Ta Sasu Ghare Genhiki Pregnant Kali

ହାଏ, ମୋ ନା ଆଦିତ୍ୟ, ମୋ ଘର ବାରିପଦାରେ l ମୁଁ ଏବେ +୩ ଶେଷ ବର୍ଷରେ ପଢୁଛି l ଏଇ ଘଟଣା ମୋ ଜୀବନର ଏକ ସତ ଘଟଣା l ଏଇ ଘଟଣା ବେଳେ ମୁଁ +୨ ଦ୍ୱିତୀୟ ବର୍ଷରେ ପଢ଼ୁଥିଲି l ସେଇ ବର୍ଷ ମୋ ବଡ ଭଉଣୀର ବାହାଘର ହେଲା l ମୋ ବଡ ଭଉଣୀ ମୋ ଠାରୁ ୫ ବର୍ଷ ବଡ l ତା ନାଁ ଲିନା l ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଓ ସେକ୍ସି l ତା ପିଜି ସରିଲା ପରେ ତାକୁ ଘରେ ବାହାଘର କରିଦେଲେ କାରଣ ତାକୁ କଲେଜରେ ବହୁତ ଟୋକା ଲାଇନ ମାରନ୍ତି ଓ ଥରେ ଗୋଟେ ଟୋକା ତାକୁ ବାହା ହବ ବୋଲି କହିଲା l ସେଇଥି ପାଇଁ ତାକୁ ଘରେ ବାହା କରିଦେଲେ l ତା ଶାଶୁ ଘର ବାଲେଶ୍ୱର l ତା ବାହାଘର ବହୁତ ଧୁମ ଧାମରେ ହେଲା l ସେ ଶାଶୁ ଘରକୁ ଗଲାବେଳେ ମୁଁ ଭାଇ ହୋଇଥିବାରୁ ତା ସହିତ ଯାଇଥିଲି l ତା ଶାଶୁ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ଆମେ ଖାଇ ପିଇ ଶୋଇଲୁ, ବାହାଘର କାମରେ ଟାଏର୍ଡ ହୋଇଥିବାରୁ, ଆମେ ସୋଇପଡିଲୁ l ମୋତେ ତା ନଣନ୍ଦ କହିଲା ତୁମେ ତମ ଭଉଣୀ ପାଖରେ ଯଗିକି ସୁଅ l ସେ ରୁମରେ ଦୁଇଟା ଖଟ ପଡିଥିଲା, ତେଣୁ ମୋ ଦିଦି ଗୋଟେ ଖଟରେ ଓ ମୁଁ ଗୋଟେ ଖଟରେ ସୋଇଲୁ l ଆମେ ଘରେ ଆଗରୁ କେବେ ବି ଏକାଠି ଗୋଟେ ରୁମରେ ସୋଇ ନ ଥିଲୁ l ତେଣୁ ଗୋଟେ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ସୋଇବାରୁ ମୋର ମୋ ଦିଦି ପ୍ରତି ଟେକେ ସେକ୍ସ କରିବାର ଇଛା ଜାଗ୍ରତ ହେଲା l କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜାଣିନି ଯେ ତାର ବି ମୋ ପ୍ରତି ସେମିତି ଇଛା ଜାଗ୍ରତ ହେଲାଣି ବୋଲି l ସେଦିନ ରାତିରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ଖାଇବାକୁ ଡାକିଲେ ଓ ଆମେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଦିଜଣ ଖାଇ ସାରି ସେଇ ରୁମରେ ଶୋଇଲୁ l କିନ୍ତୁ ମୁଁ ରାତିରେ ସୋଇଥିବା ବେଳେ ମୋ ଦେହରେ କିଛି ଗେଂଜି ହବାର ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି l ମୁଁ ଆଖି ଖୋଲି ଦେଖେତ ମୋ ଦିଦି ମୋ ପାଖରେ ସୋଇଛି ଓ ଗୋଟେ ହାତରେ ତାର ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଚିପୁଛି ଓ ଆର ହାତରେ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରୋଉଛି l ମୁଁ ଉଠିପଡିବା ଦେଖି ସେ ସଂଗେ ସଂଗେ ସବୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଲା ଓ କହିଲା ତୁ ସୋଇନୁ କିରେ, ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସୋଇ ଥିଲି ଯେ ତୋ ଲୁଗା ଧଡ଼ି ଗେଂଜି ହବାରୁ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା l ତାପରେ ସେ କହିଲା, ଆଦି ମୋର ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ଇଛା ହଉଛି l ମୁଁ ତା କଥା ଶୁଣି ପୁରା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲି କାରଣ ଆଗରୁ ମୋ ସହ ସେ କେବେ ବି ଏମିତି କଥା ହୋଇନାହିଁ l ମୋର ବି ମୋ ଦିଦି କଥା ଶୁଣି ତା ସହ ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ଇଛା ହେଲା l ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଦିଦି ତୁ ଶୋଉନୁ, ବାଜେ କଥା କାହିଁକି ଗପୁଛୁ l ସେ କହିଲା, ଆଦି ମୋର କାଲି କିମ୍ବା ତା ପର ଦିନ ମେନସ ହବ, ମୁଁ ତୋ ଭିଣୋଇ ସହିତ ଚଉଠି କରି ପାରିବିନି, ମୋର ଏବେ ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ଇଛା ହଉଛି l ମୋ ସୁନା ଭାଇଟା ପରା ତୁ ହଁ କରିଦେ, ମୁଁ ତୋତେ ଯାହା ଇଛା କରିବୁ ଦେବୀ l ମୋର ବି ଇଛା ଥିଲା, ତେଣୁ ମୁଁ ହଁ କହିଲି l ତା ପରେ ସେ ମୋ ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଦେଲା ଓ କହିଲା ମୁଁ ତୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଇବି, ଆଉ ତୁ ସେଇ ସମୟରେ ମୋ ଶାଢ଼ୀ ଓ ବ୍ରା, ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲିବୁ l ଏତିକି କହି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲା l ମୋ ବାଣ୍ଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ଫୁଲିବାକୁ ଲାଗିଲା ଓ ମୁଁ ସେଇ ସମୟରେ ତା ଶାଢ଼ୀ, ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲିଦେଲି l ସେ କହିଲା ଆଦି ମୋ ଦୁଧ ଚିପି ଓ ପାଟିରେ ପୁରେଇ କି ଚୁଚୁମୁ l ମୋ ଦିଦି ସେତେବେଳକୁ ଜୋରରେ ନିସ୍ୱାସ ନେଉଥାଏ l ସେ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମି ବାରୁ ମୋର ବି ଛାତି ଜୋରରେ ଧଡ଼ ଧଡ଼ କରୁଥାଏ ଓ ମୋତେ ପୁରା ସ୍ଵର୍ଗରେ ଉଡିଲା ପରି ଲାଗୁଥାଏ l ମୁଁ କିଛି ସମୟ ତା ଦୁଧ ଚୁଚୁମିଲା ପରେ ସେ ମୋ ହାତ ନେଇ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇବା ପାଇଁ କହିଲା, ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲା ବେଳକୁ ତା ବିଆ ପୁରା ଓଦା ଓ ନାଳୁଆ ହେଇଗଲାଣି l କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ଦିଦି କହିଲା ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟ, ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି l ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିଲା ଓ ମୁଁ ତା ବିଆ ଚାଟିଲି, ଏଇମିତି ୧୫ ରୁ ୨୦ ମିନିଟ ଚାଲିଲା, ସେତେ ବେଳକୁ ମୋ ଦିଦି ପୁରା ଓ ଓ ଓ ଓ ଓ ଓ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହଉଥାଏ l ୨୦ ମିନିଟ ପରେ ମୋ ଦିଦି କହିଲା ଆଦି ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ତୁ ମୋ ବିଆରେ ତୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା, ସେ ଚିତ୍ତ ହୋଇ ସୋଇ ତା ଜଙ୍ଘ ମେଲା କରି, ତା ବିଆ ମେଲା କରି କହିଲା ଆଦି ତୁ ଆଣ୍ଠେଇ ମୋ ବିଆ ରେ ଜଲଦୀ ତୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା, ତେଣୁ ମୁଁ ଆଣ୍ଠେଇଲା ପରେ ସେ ତା ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତା ବିଆ କଣାରେ ଲଗେଇଲା ଓ କହିଲା ତୁ ଜଲଦୀ ପୁରା l ତା ପରେ ମୁଁ ଜୋରରେ ଗୋଟେ ଧକା ଦେଲି ଯେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ମୂଳ ପର୍ଯନ୍ତ ତା ବିଆରେ ପଶିଗଲା, ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲି ଯେ ତା ବିଆରେ ଆଗରୁ କିଏ ବାଣ୍ଡ ପୂରେଇଛି, ମୁଁ ଦିଦି କି ପଚାରିଲି ଯେ କିଏ ତୋ ବିଆରେ ଆଗରୁ ବାଣ୍ଡ ପୂରେଇଛି, ସେ କହିଲା ହଁ ମୋ ମାମୁଁ ତାକୁ ମାମୁଁ ଘରେ ବହୁତ ଥର ଗେହିଁଛନ୍ତି l ସେ ଯେତେ ଥର ମାମୁଁ ଘରକୁ ଯାଏ, ସେତେ ବେଳେ ମାମୁଁ ତାକୁ ଗିହଁନ୍ତି l ଏଇ ସମୟରେ ସେ ମୋତେ ଜୋରରେ କୁଣ୍ଢେଇକି ଧରି ଥାଏ ଓ କହୁଥାଏ କି ଜୋରରେ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ବାକୁ, ମୁଁ ତେଣୁ ମୋ ଗେହିଁବା ସ୍ପିଡ଼ ବଢ଼େଇଦେଲି ଓ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ବୀଜ ବାହାରିବା ସମୟ ଆସିଲା ଓ ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ମୋର ବୀଜ ବାହାରିବ, ସେ କହିଲା ତୁ ମୋ ବିଆରେ ତୋର ସବୁ ବୀଜ ଛାଡେ, ମୁଁ ତିନି ଥର ଗେହିଁବା ପରେ ମୋର ସବୁ ବୀଜ ତା ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡିଦେଲି ଓ ମୋ ଦିଦିର ବି ସେଇ ସମୟରେ ପାଣି ବାହାରିଗଲା, ତେଣୁ ଆମେ ଶାନ୍ତିରେ ସୋଇପଡିଲୁ, ତାପରେ ରାତି ୨.୩୦ ପାଖା ପାଖି ହବ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା, ସେତେ ବେଳକୁ ମୋ ଦିଦି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ହଲୋଉଛି l ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ତୁ କେତେ ବେଳୁ ଉଠିଲୁଣୁ, ସେ କହିଲା ମୁଁ ବାଥ ରୁମ, ଆସିଲା ପରେ ମୋର ତୋ ବାଣ୍ଡ ଆଉ ଥରେ ଧରିବାକୁ ଇଛା ହେଲା, ଆମେ ଏଇ ଥରକ କରିବା ତା ପରେ ତୁ ତୋ ବେଡ଼ରେ ଓ ମୁଁ ମୋ ବେଡ଼ରେ ସୋଇ ପଡିବା l ସେ ଏଥର କହିଲା ଆମେ ନୂଆ ଗୋଟେ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଗିହାଁ ଗିହିଁ ହବା l ମୋ ଦିଦି କହିଲା ତୁ ସୋ ମୁଁ ତୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସି ଗେହିଁବି l ସେତେବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ୯୦ ଡିଗ୍ରୀ ହେଲାଣି, ମୁଁ ଯେହେତୁ ନୂଆ ଗେହୁଁଛି ତେଣୁ ମୋତେ ବହୁତ ଇଂଟରେଷ୍ଟ ହଉଛି, ମୋ ଦିଦି ବାହା ହେଇଥିବାରୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖା ଯାଉଥାଏ l ସେତେବେଳେ ସେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ବି ଥାଏ l ତା ପରେ ମୁଁ ଚିତ୍ତ ହୋଇ ସୋଇଲି ଓ ସେ ମୋ ଉପରେ ବସି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇ ତଳ ଉପର ହେଇ ବସ ଉଠ ପରି ହେଲା, ସେ ସମୟରେ ମୋତେ ପୁରା ଚଉଦ ଭୁବନ ଦେଖାଯାଉଥାଏ l ମୋ ଦିଦି ଏଥର କହିଲା କି ସେ ତା ପାଣି ଓ ମୋ ବୀଜ ବାହାରିଲା ପରେହିଁ ଉଠିବ ଓ ତୋର ସବୁ ବୀଜ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ନେବି, ତେଣୁ ମୋର ପ୍ରଥମ ପିଲା ତୋ ଆଡ଼ୁ ହବ l ତେଣୁ ଏଇମିତି ୨୦ ରୁ ୨୫ ମିନିଟ କଲା ପରେ ମୋର ବୀଜ ବାହାରିଲା ଓ ତାର ବି ପାଣି ବାହାରିଗଲା l ତା ପରେ ସେ ତା ବେଡ଼ରେ ଓ ମୁଁ ମୋ ବେଡ଼ରେ ଶୋଉ ପଡ଼ିଲୁ l ସକାଳୁ ଆସି ତା ନଣନ୍ଦ ଆମକୁ ଉଠେଇଲା ଓ କହିଲା କଣ ରାତି ସାରା ସୋଇନକି l ସେଦିନ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରେ ରହିଲି ଓ ପୁଣି ସେଦିନ ରାତିରେ ଆହୁରି ତିନି ଥର ମୋ ଦିଦିକୁ ଗେହିଁଲି, ତା ପର ଦିନ ତାଙ୍କର ରିସେପସନ ଥିଲା ତେଣୁ ଆମ ଘରୁ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ ଜିନିଷ ପତ୍ର ନେଇ, ମୁଁ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଆମ ଘରକୁ ପଳେଇ ଆସିଲି l ତା ବାହା ଘରର ୧୫ ଦିନ ପରେ ମୁଁ ତା ଘରକୁ ଯାଇଥିଲି ଓ ସେ କହିଲା ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତୋ ପିଲାର ମା ହବାକୁ ଯାଉଛି l ୯ ମାସ ପରେ ତାର ଗୋଟେ ଝିଅ ହେଲା, ସେ ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ମୋ ପରି l Writer: baby mishra

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *