ଲିଲି ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ଗୋଟିଏ ରାତି – Lili Bhauja Nka Saha Gotie Rati

ଭାଉଜ ଡଟ୍ କମ୍ ର ସମସ୍ତ ପାଠକ ମାନଂକୁ ମୁଁ ସୁନିତା ଭାଉଜ ଏହି ନୁଆ ଗପ ଟି ଭେଟି ଦେଉଛି , ଗପ ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଜଣାଇବେ । ଷଡ଼ଙ୍ଗୀବାବୁଙ୍କ ଭଉଣୀର ବାହାଘର ପାଇଁ ଆମେ ସବୁ ସହକର୍ମୀମାନେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଘରେପହଞ୍ଚିଲୁ, ସେ ଆମକୁ ସାଥିରେ ନେଇ ଘର ଦେଖେଇଆଣିଲେ ଏବଂ ଭୋଜି ହେଉଥିବା ଜାଗାରେ ଆଣି ଛାଡ଼ିଦେଲେ | ଆମେ ସବୁ ଏକାଠି ଠିଆହୋଇ ଖାଉଥିଲୁ ଆଉ ଚାରିପାଖରେ ଜମାହୋଇଥିବା ସୁନ୍ଦରୀ ସ୍ତ୍ରୀଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲୁ | ମୋ ଆଖିଥିଲାକିନ୍ତୁ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ | ବୟସ ୩୦ ପାଖାପାଖି ହେବ, ସାଥିରେ କେହି ଛୁଆପିଲା ନଥିଲେ | ସେ ବି ଗୋଟିଏ ମହିଳାମାନଙ୍କ ଦଳରେ ଠିଆହୋଇ ଖାଉଥିଲେ | ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଅନେଇ ରହିଲି, କିଛି ସମୟପରେ ସେ ବାରମ୍ବାର ମୋ ଆଡ଼କୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ମନେ ମନେ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବୁଥିବେ ଯେ କେଡ଼େ ଅଭଦ୍ର ଲୋକଟା ଦେଖ |

ଏମିତି ଚାହିଁ ଚାହିଁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଚାଲିଗଲି | ହେଲେ କଥା ହେବାଭଳି ସାହାସ କରିପାରିଲି ନାହିଁ, ତେଣୁ ସାମାନ୍ୟ ଦୂରରେ ଠିଆ ହେଲି | ମୋତେ ଲାଗିଲାଯେମିତି ସେ ବି ମୋତେ ଦେଖୁଛନ୍ତି | ମୁଁ ଜାଣିଶୁଣି ସେଠାରୁ ଚାଲି କିଛି ଦୂରକୁ ଯାଇ ଠିଆହେଇ ଦେଖିଲି, ମୋତେ ଲାଗିଲା ସେ ମୋତେ ଖୋଜୁଛନ୍ତି | ମୁଁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଆଢୁଆଳରେ ରହିଲି | ସେ ନିଜ ଦଳଠୁ ଅଲଗା ହୋଇ ଏଣେତେଣେ ଖୋଜିଲାପରେ ବୁଲିବା ଦେଖିବାପରେ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ସାମନାକୁ ମୁଁ ଆସିଗଲି | ସେ ଚମକି ପଡ଼ିଲେ | ମୁଁ କହିଲି, ‘ସରି |’ ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ‘ଇଟ୍ |ସ ଓକେ’ |ମୁଁ କହିଲି, ‘ମୋତେ ଲାଗୁଛି ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗରୁ କୋଉଠି ଦେଖିଛି |’ ସେ ବି ସାମାନ୍ୟ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ‘ମୁଁ ବି ସେଇୟା ଭାବୁଥିଲି |’ ତା’ପରେ ସେଇମିତି ଅଧାଖିଆ ପ୍ଲେଟ୍ ଧରି ଠିଆହୋଇ ଗପିବା ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା | କିଛି ସମୟ ଗପିବାପରେ ଆମ ସହକର୍ମୀ ମଳୟବାବୁ ଆସି କହିଲେ, ‘ସାର୍ ଏବେ ଯିବା ?’ ମୁଁ ମନ ନଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ମୁଣ୍ଡ ଟୁଙ୍ଗାରି ହଁ କଲି | ହାତ ଧୋଇବାପାଇଁ ଗଲାବେଳେ ସେ ବି ମୋ ସହିତ ଥିଲେ | ତାଙ୍କନାଁ ଲିଲି ବୋଲି ସେ କହିଲେ | ବିବାହିତା, ସ୍ବାମୀ ମେଡ଼ିସିନ୍ ରିପ୍ରେଜେଣ୍ଟାଟିଭ୍ ତେଣୁ ସବୁବେଳେ ବାହାରେ | ଆଜି ବି ସେ ଏକା ଆସିଛନ୍ତି ଭୋଜିକୁ | ଯଦି ସମ୍ଭବ ହୁଏ ଫେରିବେ ନହେଲେ ରାତିରେ ଏହି ଭୋଜିରେ ରହିବେ ସକାଳ ହେଲେ ଅଟୋରେ ଯିବେ |

ମୋ ବିଷୟରେ ପଚାରିବା ପରେ କହିଲି, ମୁଁ ବିବାହିତ | ଖରାଛୁଟିଚାଲିଛି ବୋଲି ପିଲାମାନେ ସବୁ ଗାଁକୁ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଏକା ଆସିଛି ଭୋଜି ପାଇଁ | ସେ ପଚାରିଲେ, ‘ମୋତେ ଟିକେଘର ପାଖରେ ଛାଡ଼ିଦେବେ କି ?’ ମୁଁ ହଁ କହିଦେଲି | କାରଣ ତାଙ୍କଘର ବହୁତ୍ ଦୂର ଥିଲା | ଅନ୍ତତଃ ସେତିକି ସମୟ ଏକାନ୍ତରେ ସେ ମୋ ସହିତ ରହିବେ | ଦେଖିବାକୁଗୋରୀ, ତନୁପାତଳୀ ଲିଲି, ଛାତିରେ ଯୌବନର ଛଟା | ସରୁ ଅଣ୍ଟା | ଯିଏ ବି ଦେଖିବ ଫାଶରେ ପଡ଼ିଯିବ | ଆମ ସହକର୍ମୀମାନେ ଯିବାକୁ ବାହାରିବାବେଳେ କହିଲି, ‘ସାର୍ ଆପଣମାନେ ଯାଆନ୍ତୁ | ମୁଁ ଟିକେ ପରେ ଆସିବି | ଏଇ ଜଣେ ରିଲେଟିଭ୍ ଆସିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କୁଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଯିବି |’ ସବୁ ଚାଲିଗଲେ |
ଭୋଜି ଜାଗାରୁ ଆସି ଆମେ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀବାବୁଙ୍କ ଛାତଉପରେ କିଛି ସମୟ ବସିଲୁ | ସେଇଠି ବେଦି ପଡ଼ିଛି | ହେଲେ ବରଯାତ୍ରୀ ଆସିନାହାନ୍ତି ବୋଲି ସେଠାରେ କେହି ନାହାନ୍ତି | ଏମିତିକଥା ହେଉ ହେଉ କହିଲି, ‘ତୁମ ଘର ତ ଏଠାରୁ ବହୁତ ଦୂର, ଚାଲୁନ ଆମ ଘରେ ରହିଯିବ | ସକାଳୁ ସକାଳୁ ନେଇ ମୁଁ ଛାଡ଼ିଦେବି |’ ସେ କିଛି ଚିନ୍ତାକରିବା ପରେ କହିଲେ, ‘ଠିକ୍ ଅଛି’ |

ସେଇଠୁ ଆମେ ଏକାଠି ବାଇକରେ ବସି ବାହାରିଲୁ | ସେ ମୋ ପିଠି ଉପରେ ଭରାଦେଇବସିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ଛାତିରେ ଚିପି ହେଉଥିଲା | ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡପୁରା ଠିଆ ହୋଇଯାଉଥିଲା | ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘଉପରେ ହାତ ରଖି କହିଲି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଜଙ୍ଘ ରଖିଛ | ବେଶୀ ବ୍ୟାୟାମ୍କରୁଛ ଲାଗୁଛି | ତୁମେ ଯେମିତିସେକ୍ସି ହେଇଛ ତୁମ ସ୍ବାମୀ ଭାଗ୍ୟବାନ, କେବେ ଛାଡ଼ୁନଥିବେ | ସେ ସାମାନ୍ୟ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ‘ସେ ତ ସବୁବେଳେ ଟୁର୍ କରନ୍ତି | କୋଉ ଘରେ ରହନ୍ତିଯେ ବ୍ୟାୟାମ କରିବେ?’ ମୁଁ କହିଲି, ‘ଆଉ ମୋତେ ଜାଣିନ କି ଚିହ୍ନିନ ମୋ ସହିତ ଚାଲିଆସିଲ, ଯଦି ମୁଁ ରାତିରେ ତୁମସହ କିଛି କରେ |’ ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ‘ତୁମେ ଝିଅଙ୍କ ଆଖିକୁ ଜାଣିନ | ମୁଁ ତୁମକୁଠିକ୍ ଜାଣିଛି | ଆଉ ଯଦି ରାତିରେକିଛି କରିବନି ତ ମୋତେ ଘରକୁ କାହିଁକି ଡାକୁଥିଲ ?’ ଓହଃ, ସେ ବି ମୋ ଭଳି ଚାଲାଖ |
ଘର ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ସାଢ଼େ ନଅଟା ହେଲାଣି, କବାଟ ଖୋଲିଲି, ସେ ଭିତରକୁଆସିଗଲାପରେ | କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲିଆଉ ତାଙ୍କୁ ଭିଡ଼ିଧରିଲି | ସେ ବି ମୋତେ ଭିଡ଼ିଧରିଲେ | ଆଉ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କଓଠ ଏକ ହେଇଗଲା | ଆଉ ଅପେଖ୍ୟାନ କରି ମୁଁ ଲିଲିର ଶାଢ଼ୀକୁ ଓହ୍ଲାଇଦେଲି | ସେ ବ୍ଲାଉଜ୍ଆଉ ଶାୟା ପିନ୍ଧି ମୋ ସାମନାରେ ଠିଆ ହେଇଥିଲା | ହାତ ମେଲେଇମୋତେ ଡାକୁଥିଲା | ମୁଁ ବ୍ଲାଉଜଉପରୁ ହିଁ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି | ବ୍ଲାଉଜ୍ଓଦା କରିଦେଲି | ସେ ବ୍ଲାଉଜ୍ଖୋଲିଦେଲା ଆଉ ବ୍ରାରେ ରହିଲା | ଶାୟାରଦଉଡ଼ି ଖୋଲିଦେଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧି ଠିଆହେଲା | ତା ବ୍ରାକୁବି ଖୋଲିଦେଇ ଦେଖିଲି ଠିଆ ଠିଆ ଦୁଧ ଦୁଇଟା କମଳା ପରିକା ହେଇଛି | ଜମା ତଳକୁ ଓହଳିପଡ଼ିନି | ନଇଁପଡ଼ିତା ଦୁଧକୁ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି | ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ତା ଦୁଧର ନିପଲକୁ ଚାପିଲି ଆଉ ଚାଟିଲି | ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ଚିପି ଧରିଲା | ମୁଁ ଗୋଟିଏହାତରେ ଆର ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲି ଆଉ ଅନ୍ୟ ହାତରେ ତା ବିଆକୁ ଅଣ୍ଡାଳୁଥିଲି | ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓଦା କରିଦେଲା | ତାପରେତା ହାତଧରି ମୋ ଘର ମଝିରେ ପଡ଼ିଥିବା ଡାଇନିଂ ଟେବଲ୍ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି | ଦୁଇଗୋଡ଼କୁ ଉଠେଇ ସାଇଡ଼ରେ ରଖିଲି ଆଉ ଚେୟାର ଉପରେ ନିଜେ ବସିପଡ଼ି ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲିଲି | ତା ସଫା ଚିକ୍କଣ ବିଆ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଫଡ଼ ଫଡ଼ ହେଲା | ତାବିଆରେ ପାଟିଦେଇ ଚାଟିଲି | ଜିଭକୁଭିତରେ ପୁରେଇ ଯେମିତି ସଲ ସଲ କରିଛି ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ଚିପି ଧରିଲା ଆଉଖାଇବାକୁ କହିଲା | କହିଲା. ‘ଓଅଃ ମୋତେ ଖାଇଦିଅ | ମୋତେ କଣ ହେଇ ଯାଉଛି | ମୋ ଜୀବନ ପଳଉଚି | ମୋତେ ଚାପି ଚୁଷି ଖାଇଦିଅ’ |

ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ଚାପିଲି, ଚାଟିଲି, ଚୋଷିଲି ଆଉ ଜିଭରେ ଗେହିଁଲି | ସେ ଖାଲି ସଁ ସଁ ହେଉଥିଲା ଆଉ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା | ଅନେକ ସମୟ ତା ବିଆ ଖାଇବାପରେ ତା ବିଆ ପୁରା ଢିଲା ହେଇଗଲା | ଆଉ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ଆସିଲା | ମୁଁ ତାକୁ ଛାଡ଼ିଦେଇଉଠିଲି ଆଉ ନିଜର ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ସାର୍ଟ୍ ସବୁ ଖୋଲିଦେଲି | ଗାମୁଛାଟିଏପିନ୍ଧି କଣ୍ଡୋମ୍ ନେଇ ଆସିଲି | ମୋ ଠିଆ ବାଣ୍ଡରେ କଣ୍ଡୌମ୍ ପିନ୍ଧି ତା ବିଆ ଉପରେ ଚାପଦେଲି ଆଉ ଦୁଇ ଥରରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆରେ ପଶିଗଲା |ସେ ସେମିତି ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଶୋଇଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଠିଆ ହେଇ ତା ବିଆକୁ ବାଣ୍ଡରେ ଗେହୁଁଥିଲି | ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ମୁଁ ଯୋର୍ ଯୋର୍ ରେ ଗେହୁଥିଲି |

ତା ସରୁ ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ମୁଶଳ ଭାବରେ ଗେହୁଥିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆଭିତରେପୁରା ତା ପେଟ ଯାଏଁ ଯାଇ ପହଞ୍ଚି ଯାଉଥିଲା | ସେ ଆଃ କହି ଉଠୁଥିଲା | ମୁଁ ଠିଆହୋଇଥିଲିଆଉ ହାଈଟ୍ ସମାନେ ହେଉଥିଲା ବୋଲି ମୋତେ ଜମା ହାଲିଆ ଲାଗୁନଥିଲା | ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା | ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ହାତରେ ଚିମୁଟି ଦେଉଥିଲି ଆଉ ନଇଁପଡ଼ି ଚାପୁଥିଲି | ଏମିତିକରୁଥିବା ସମୟରେ ସେ ଆଃ ଆଃ କହିଲା | ତା ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ମୁଁ ବି ଜୋର ଜୋରରେଗେହିଲ୍ଲି | ଅଳ୍ପ ସମୟ ଭିତରେସେ ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ଭିଡ଼ିଧରିଲା ଆଉତା ବିଆରେ ପାଣୀବହିବାକୁ ଲାଗିଲା | ଗେହିବାବେଳକୁ ପଚ୍ ପଚ୍ ଶବ୍ଦ ଶୁଣାଗଲା | ସେ ଓହ୍ଃ ଓହ୍ଃ କହୁଥିଲା, ତା ମୁଣ୍ଡ, ଦେହ ସବୁ ଝାଳରେ ଓଦା ହେଇଗଲା | ମୁଁ ସେତେବେଳେକୁଯୋର୍ ଯୋରରେ ଗେହିଲି ଆଉ ମୋର ପାଣି ଛାଡ଼ିଦେଲି | ଚେୟାର୍ ଉପରେ ବସିପଡ଼ିଲି | ସେ ଟେବୁଲ୍ଉପରେ ସେମିତି ଶୋଇଥିଲା | ଟେବୁଲ ଉପରେ ଆଉ ତଳେ ଚାରିଆଡ଼େ ତା ବିଆ ରସ ପଡ଼ି ଓଦା ହେଇଥିଲା | ଘଣ୍ଟାକୁଦେଖୁଥିଲି ବାରଟା ବାଜି ସାରିଥିଲା | ମୁଁ ଉଠି ଠିଆହେଲିଆଉ କଣ୍ଡୌମକୁ ପଲିଥିନ୍ ରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ଘର ଡଷ୍ଟବିନରେ ପକେଇଦେଲି | ବାଥରୁମକୁଯାଇ ଧୋଇ ହେଇ ଆସିଲି |

ମୋତେ ଦେଖି ଲିଲି ଉଠି ବସିଲା ଆଉ ଆମେ ପୁଣିଥରେ କିସ୍ କଲୁ | ସେ କିସ୍ କିଛି ସମୟ ଚାଲିବାପରେ ସେ ବାଥରୁମ୍ ଚାଲିଗଲା |

ଲିଲି ବାଥରୁମରେ ଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ଟେବୁଲ ଉପର ଆଉ ତଳ ସଫା କରିଦେଲି |ଫ୍ରିଜରୁଥଣ୍ଡାପାଣି ଆଣି ପିଇଲି |ଆଉଲାପଟପ୍ |ଟାଅନ୍କଲି | ମୋ ଲାପଟପରେ ଅନେକ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଅଛି |ସେଥିରୁ ଭଲ କିଛି ଲଗେଇବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କଲି |କିନ୍ତୁହାଲିଆଲାଗୁଥିଲା | ଲିଲି ବାଥରୁମରୁ ଆସିଲା ବେଳକୁ ତା ତୋଫା ଗୋରା ଦେହ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଲା | ମୁଁ ଉଠିଯାଇ ତାକୁ ଭିଡ଼ିଧରିଲି ଆଊ କହିଲି ‘ତୁମ ସ୍ବାମୀ ବଡ଼ ଭାଗ୍ୟବାନ |ତୁମକୁଗେହିଲେ ସ୍ବର୍ଗପରି ଲାଗୁଛି |’ ସେ ହସିଦେଲା କିଛି କହିଲା ନାହିଁ |ଚେୟାରଉପରେଥିବାଏକ ଗାମୁଛା ଲିଲିକୁ ବଢେଇଦେଲି କହିଲି ଏଇଟା ପିନ୍ଧିଥାଅ |ସେହସିଦେଇ କହିଲା, ‘କାଇଁ ମନ ଭରିନି ଆହୁରି ?’ ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ‘ତୁମେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଯେ ଯଦି ତୁମେ ମୋ ଘରେ ସାତଦିନ ରହିବ ନା, ତୁମକୁ ଦିନ ରାତି ସବୁବେଳେ ଗେହିବି |’ ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ‘ମୁର୍ଚ୍ଛା ହେଇଯିବ ଯେ |ଏତେବଳକୋଉଠୁପାଇବ?’ ମୁଁ କହିଲି ‘ତୁମେ ଦୁଧ ପିଆଇ ଦେବନି?’ ସେ କହିଲା, ‘ମୋତେ ତ ବହୁତ୍ ହାଲିଆ ଲାଗୁଛି |’ ମୁଁ କହିଲି, ଆସ ଟିକେ ମସାଜ୍ କରିଦେବି | ସେ କହିଲା, ସତରେ କରିଦେବ ? ଠିକ୍ ଅଛି, କୁହ ତୁମ ଘରେ ଚା କି କଫି କିଛି ଅଛି ? ମୁଁ ରୋଷେଇଘରକୁ ତାକୁ ନେଇଗଲି |ସେଚୁଲିରେକଫିବସେଇଲାବେଳକୁମୁଁତାପଛରେ ଠିଆ ହୋଇ ତା ଦୁଧକୁ ଧିରେ ଧିରେ ଚିପୁଥିଲି |ସେଆଃଆଃକହୁଥିଲା | କଫି ହୋଇଗଲା ପରେ ଆମେ ସୋଫା ଉପରେ ବସି କଫି ପିଉଥିଲୁ | ଟିଭି ଲଗେଇ ଦେଇଥିଲି |ଅଧଘଣ୍ଟାବସିବାପରେ କହିଲି, ଏବେ ଆସ ମସାଜ୍ କରିଦେବି |ସେକଫିକପ୍ସବୁଥୋଇଦେଇଆସିଲା | ମୁଁ ବେଡ଼ରୁମରେ ଏସି ଲଗେଇ ଦେଇ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି |ତାକୁଶୁଆଇଦେଇତାଉପରେଫ୍ରିଜରୁଆଣିଥିବାବରଫ ପକେଇଦେଇ ଘସିବାପରେ ସେ ଥରିଲା |କୁତୁକୁତୁଲାଗୁଛିକହିଲା | ମୁଁ ମୋ ଓଠରେ ତା ପୁରା ଦେହକୁ ଚାଟିଲି |ସେଆଃଆଃକହୁଥିଲା | ଏସି ର ଥଣ୍ଡା ପବନ ରୁମରେ ବହୁଥିଲା | ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଈଲି |ସେମୋମୁଣ୍ଡକୁତାଦୁଧଉପରେ ଭିଡିଧରିଲା | ତା’ପରେ ମୋତେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ନିଜେ ତା ଦୁଧ ଆଣି ମୋ ପାଟିରେ ଦେଇ ଖୋଇଲା | କହିଲା, ‘ ମୋ ପିଲାଟା କେତେ ହାଲିଆ ହେଇଯାଇଚି, ଖାଆଲୋ ଖାଆ |’ ମୁଁ ବି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋବେଇ ଚୁଷି ଦୁଧ ଖାଇଲି |ସେଆହ୍ଃଆଃକହୁଥିଲା | ତା ନିପଲ ଦୁଇଟାକୁ ଜିଭ ଆଉ ଓଠରେ ଜାବୁଡ଼ିଧରି ଚାପିଲି | ସେ ଆଃ ଆଃ କହି ମରିଗଲି ମରିଗଲି କହୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ରେ ଖାଉଥିଲି | କିଛି ସମୟପରେ କହିଲି ‘ମୋତେ ତୁମ ବିଆରସ ଟିକେ ଦିଅ |’ ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ‘ରସ ପିଇବ? ହଉ ଅପେକ୍ଷାକର |’ ମୁଁ ସେମିତି ଶୋଇଥିଲି ସେ ଉଠିଗଲା ଆଉ ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ଆସି ବସିଗଲା |ତା ବିଆ ମୋ ପାଟି ଉପରେ ଥିଲା, ମୁଁ ଚାପୁଥିଲି ଆଉ ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା | ଏଇ ସମୟରେ ମୁଁ ମୋର ଗୋଟିଏ ଆଙ୍ଗୁଠି ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ମାରିଦେଇ ଭିତର୍ ବାହାର କଲି, ସେ ଓଃ ଓଃ କହିଲା ଆଊ ତା ବିଆକୁ ମୋ ପାଟିରେ ଜୋରରେ ଚିପିଧରିଲା ଆଉ ତା ବିଆରୁ ଖଟା ଖଟା ରସ ଝରିଲା | ମୋ ପାଟି ଓଠ ଆଉ ମୁହଁ ଓଦା ହେଇଗଲା | ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତା ଗାଣ୍ଡୀରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରି ସେଇମିତି ରଖିଥିଲ୍ | ତା ପାଣି ବାହାରିଗଲାପରେ ସେ ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ଉଠିଗଲା, ଆଉ ମୋତେ ଗୋଟେ କିସ୍ କଲା | ଆମେ କିସ୍ କଲାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଟିକେ କିସ୍ କରିବନି ? ସେ କିଛିକହିଲାନି |ମୁଁ ସେଇମିତି ଶୋଇଥିଲି ସେ ଧିରେ ତଳକୁ ଚାଲିଯାଈ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କିସ୍ସ୍ ଟେ କଲା | ତା ପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧିରେ ନିଜ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚାପିଲା |ଓଅଃତାଓଦା ପାଟିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ବଳ ଆସିଲା |ସେଖାଉଥିଲା | ମୁଁ ସେଇମିତି ଶୋଇଥିଲି |ତାପରେତା ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ଟେକି ଆଣି ମୋ ମୁହଁ ପାଖରେ ତା ବିଆ ରଖିଲି |ଏବେସେମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଉଥିଲାଆଉ ମୁଁ ତା ବିଆ | ତା ବିଆରେ ଜିଭ ଦେଇ ସଲ ସଲ କରିବାପରେ ତା ବିଆ ପୁଣି ଓଦା ହେଲା |ସେ ଅଣ୍ଟାକୁ ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ଠେଲି ଦେଉଥିଲା |ଆଃଆଃକହୁଥିଲା | ତା ବିଆକୁ ଖାଉଥିଲ୍ବା ବେଳେ ତା ଗାଣ୍ଡୀରେ ଆଙ୍ଗୁଠିମାରିଲି ଆଉ ଗେହିଲି | ସେ ବି ଏଞ୍ଜୟ କରୁଥିଲା | କିଛି ସମୟ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଖାଈବାପରେ ମୁଁକହିଲି ଏବେ ତୁମେ କୁକୁର ଭଳି ଖଟ ଉପରେ ଆଣ୍ଠୁମାଡି ଠିଆ ହୋଇରହ, ସେ ସେଇମିତି ରହିଲା, ମୁଁ କଣ୍ଡୋମ୍ ପିନ୍ଧି ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେଇହିଲି | ସେ ବି ପଛ୍ହକୁ ଧକ୍କା ମାରୁଥିଲା ଆଊ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ପେଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଉଥିଲା | ଏଇ ସମୟରେ ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡୀରେ ଆଣ୍ଗୁଠି ମାରି ଗେଇହିଲି |ସେଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା |ଧିରେସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରୁ ବାହାର କରି ଆଣିଲି ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଲଗେଇ ଦେଇ ଚିପିଲି |ସେବୋଉଲୋମରିଗଲିବୋଲିକହୁଥିଲାକିନ୍ତୁମନାକରୁନଥିଲା | ମୁଁ ଟିକେ ବଡ଼ି ଲୋସନ୍ ଲଗେଇ ଦେଇ ଯେମିତି ପ୍ରେସର୍ ଦେଇଛି ସେମିତି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ପଶିଗଲା |ତାପରେମୁଁନଇଁପଡ଼ିତାଦୁଧଦିଟାକୁଚିପିଲି | କିନ୍ତୁ ଗେହୁନଥିଲି | କିଛି ସମୟପରେ ସେ ସାମାନ୍ୟ ହେଲା, ଏବଂ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ତା ଗାଣ୍ଡୀରେ ଗେହିଲି | ସେ ଆଃ ଆଃ କରୁଥିଲା | ଦଶ ମିନିଟ ପରେ ପୁରା ଜୋରରେ ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡୀରେ ମାରୁଥିଲି ଆଊ ସେ ଏଞ୍ଜୟ କରୁଥିଲା | ବଢିଆ ଲାଗୁଥିଲା | ତା ବିଆ ଓଦା ହେଇ ପାଣି ବାହାରି ଆସିଲା |ଖଟଉପରସବୁଓଦାହେଇଗଲା | ସେ ଲାଜ କରି କହିଲା, ଇସ୍ ତୁମ ଖଟ ଓଦା କରିଦେଲି |ମୁଁକହିଲି, ଭସେଇ ଦିଅ |ସେକହିଲା, ନାଇଁ ମୋତେ ଲାଜ ଲାଗୁଛି |ମୁଁହସିଲିଆଉକହିଲି, ଆଜି ଯଦି ନ ଭସେଇବ ତୁମକୁ ଛାଡ଼ିବି ନାଇଁ | ସେ ଓଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ କରୁଥିଲା ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡି ମାରୁଥିଲି |କିଛିସମୟପରେ ତାକୁ ତଳେ ଚିତ୍ କରି ସୁଆଇ ଦେଇ ଅଣ୍ଟା ତଳେ ତକିଆ ଦେଇ ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ପୁଣିଥରେ ବାଣ୍ଡପୁରେଇ ଗେଇହିନି |ସେବିହାଲିଆହେଉଥିବାଏବେଟିକେଆରମ୍ଲାଗିଲାଆଉସେମୋ ଗିହାଁ ଖାଉଥିଲା |ହାତରେମୁଂତାବିଆରେପୁରେଇସଲସଲକରୁଥିଲିଆଉତାକ୍ଲିତୋରିସ୍ କୁ ଚିମୁଟିଦେବାପରେ ସେ ଆହୁରି ପାଣି ଲିକ୍ କଲା |ପୁରାପରିଶ୍ରାକରିପକେଇଲା | ଓଃ ଓଃ କହୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ରେ ଗେହୁଥିଲି | ତାପରେ ତା’ସାଇଡ଼ରେ ଶୋଇପଡ଼ି ପଛ ଆଡୁ ତା ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲି ଆଉ ସେ ଗୋଟିଏ ଗୋଡ୍ ଉଠେଇ ଦେଇ ମୋ ଗିହାଁ ଖାଉଥିଲା |ପୁଣିକିଛିସମୟପରେତାକୁସିଧାଶୁଆଇଦେଇଗାଣ୍ଡିମାରିଲିଆଉମୋ ପୁରା ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡକୁ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୁରେଇ ଦେଲା ପରେ ସେ ଆଃଃଃଃ ଆଃଃଃଃ କହିଲା ଆଊ ପୁଣିଥରେ ପାଣି ଛାଡ଼ିଲା ଆଉ ସେ ଶାନ୍ତ ପଡ଼ିଗଲା | ମୁଅଁ ଜାଣିଲି ସେ ଝଡ଼ିଲା, ମୁଁ ବି ନିଜେ ଆଉ ଅପେକ୍ଷା ନକରି ଜୋର୍ ଜୋର୍ ମାରିଲି ଆଉ ମୋ ପାଣି ଛାଡ଼ିଦେଲି | ସେ ଖଟ ଉପରେ ପଡ଼ିରହିଲା |ମୁଅଁଉଠିଲିଆଉକଣ୍ଡୋମକୁନେଇଡଷ୍ଟବିନରେପକେଇଆସିଲି | ଟିଭିରେ ନ୍ୟୁଜ୍ ଦେଖୁଥିଲି, ସେତେବେଳକୁ ସାଢ଼େ ଚାରିଟା ହେଲାଣି |ଲିଲିତରବରରେ ଉଠିବାଥରୁମ ଚାଲିଗଲା | ମୁଁ ବି ଗାମୁଛା ଛାଡ଼ିଦେଇ, ହାଫ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଲି ଆଉ ଲିଲି ବାଥରୁମରୁ ବାହାରିବାପରେ ଅଧଘଣ୍ଟା ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ରଖି ଖାଲି କିସ୍ସ୍ କଲି ଆଉ ଦୁଧ ଖାଈଲି | ସେ କହୁଥିଲା ମୋତେ ଛାଡ଼ିଦିଅ, ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଛାଡିନଥିଲି, ଆଉ ଥରେ ମୋ ମୁହଁଉପରେ ବସ ମୋତେ ବିଆ ରସ ଦିଅ ବୋଲି କହିଲି, ସେ ସେମିତି କଲା |ଲାପଟପରେବ୍ଲୁଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖି ଦେଖି ସେ ମୋ ପାଟିରେ ତା ବିଆରସ ଛାଡ଼ିଦେଲା |ରସଝଡ଼ିଗଲାପରେସେଉଠିଗଲାଆଉ ଶୀଘ୍ର ଶୀଘ୍ର କପଡ଼ା ପିନ୍ଧି ଘରକୁ ଯିବାପାଇଁ ରେଡ଼ି ହେଇଗଲା | ତାକୁ ନେଇ ତା’ଘରେ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ଆସିଲି |

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: