କମଳା ମାଉସୀ ଙ୍କୁ ଗିହା – Kamala Mausi Nku Giha

ଆମ ପଡିଶା ଘର ସହିତ ଆମର ବହୁତ ଭଲ ସଂପର୍କ । ପଡିଶା ଘରେ ହେମନ୍ତ ମଉସା, କମଳା ମାଉସୀ ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଓ ବୋହୂ ରୁହନ୍ତି । ହେମନ୍ତ ମଉସାଙ୍କର ବଡ ବ୍ୟବସାୟ । ସେ ସବୁବେଳେ ବ୍ୟବସାୟ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପୁଅବି ତାଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ । ବୋହୂ ମାଷ୍ଟରାଣୀ । କମଳା ମାଉସୀଙ୍କ ବୟସ ୪୫/୪୬ ବର୍ଷ ହେବ । ଭଲ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ । ଟିକିଏ ମୋଟୀ ତେବେ ବେଶୀ ମୋଟୀ ନୁହଁନ୍ତି । ଦେଖିବା ପାଇଁ ଭଲ । ମୋ ବୟସ ୨୩ ବର୍ଷ । ମୋର ୪୫ ରୁ ୫୦ ବର୍ଷର ମାଇକିନିଆଙ୍କ ଉପରେ ଆଖି । ଆଉ ମଧ୍ୟ ବୟସ୍କା ମୋଟୀ ମାଇକିନିଆ ଦେଖିଲେ ଗେହିଁବାକୁ ମୋ ମନ ଖାଲି ଖଲ ଖଲ ହୁଏ । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଭାବେ କମଳା ମାଉସୀଙ୍କି କେମିତି ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମୋତେ ଚାନ୍ସ ମିଳନ୍ତାକି । ଦିନେ କ’ଣ କାମ ଥିବାରୁ ବୋଉ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ କଂପୁଟର କ’ଣ ଖରାପ ଥିବାରୁ ମୋତେ ଡାକିଦେବା ପାଇଁ କମଳା ମାଉସୀ ବୋଉକୁ କହିଥିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି । ସମୟ ସେତେବେଳକୁ ୩ଟା ବାଜିଥିଲା । ସେତେବେଳେ ଘରେ ଆଉ କେହି ନଥିଲେ । କମଳା ମାଉସୀ ଏକୁଟିଆ କଂପ୍ୟୁଟର ପାଖରେ ବସିଥିଲେ । ମୋତେ ଦେଖି କହିଲେ – ଆସିଲୁ ଆସିଲୁ, କଂପ୍ୟୁଟରଟା କ’ଣ ଖରାପ ହୋଇଛି ଟିକିଏ ଦେଖିଲୁ । ମୁଁ କହିଲି – ହଉ ଦେଖୁଚି, ମୁଁ ଯାଇ କଂପ୍ୟୁଟର ଆଗରେ ପଡିଥିବା ଚେୟାରରେ ବସିଲି । ସେ କହିଲେ – ଭାରି slow ଚାଲୁଚି । ସମୟ ସମୟରେ hang ହୋଇ ଯାଉଛି । ସେ ତାଙ୍କ ଦାଣ୍ଡ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ଉଠିଗଲେ । ବନ୍ଦକରି ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ । ସେ ଆସି ପାଖରେ ବସିବାରୁ ମୋ ମନ କ’ଣ ହେଇଗଲା । ସହଜେ ତ ତାଙ୍କ ପରି ମଧ୍ୟ ବୟସ୍କା ମାଇକିନିଆ ଦେଖିଲେ ମୁଁ ସଂଭାଳି ରହି ପାରେନି । ଆଉ ମୋଟୀ ମାଇକିନିଆ ହୋଇଥିଲେ ତ ମନହୁଏ ଦିନ ସାରା ଗେହିଁବାକୁ । କଂପ୍ୟୁଟର ଖୋଲି drive ସବୁ ଚେକ୍ କଲି । କହିଲି – programme file corrupt ହୋଇ ଯାଇଛି, format କରିବାକୁ ହେବ । ମାଉସୀ କହିଲେ – ଯାହା କରିବା କଥା କରି ଠିକ୍ କରିଦେ ଯେପରି ଭଲ ଚାଲିବ । ମୁଁ କଂପ୍ୟୁଟର format କଲି । ମାଉସୀ କହିଲେ – ଭାରି ଗରମ ହଉଚି, ମୁଁ ଟିକେ ବ୍ଲାଉଜଟା ଖୋଲିଦେଇ ଆସୁଚି । ମାଉସୀ ଉଠିଗଲେ । କଂପ୍ୟୁଟରର my document file ସବୁ E drive ରେ ପକେଇଲି । ଆଣିଥିବା ମୋ pen drive ରୁ mature sex video କଂପ୍ୟୁଟରର E drive ରେ load କଲି । ମାଉସୀ ଆସି ସୋଫା ଉପରେ ବସି ମୁଁ format କରିବା ଦେଖୁଥିଲେ । କହିଲେ – ମୁଁ ତ ତୋ ପାଖରେ ବସିଲେ ସବୁ ଶିଖି ଯାଆନ୍ତି । ମୁଁ କହିଲି – ହଁ । ମାଉସୀ କହିଲେ – ସବୁଦିନେ ଏତିକି ବେଳକୁ ଆସୁନୁ । ମୁଁ କହିଲି – ଘରେ ଭାଉଜ ଅଛନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ଲାଜ ଲାଗୁଚି । ସେ କହିଲେ – ଏତେବେଳେ ଘରେ କେହି ନଥାନ୍ତି ବା । ମଉସା ସକାଳୁ ଯାଆନ୍ତି ଯେ ଫେରିବା ବେଳକୁ ରାତି ଦଶ କି ଏଗାର । ପୁଅ ରାତି ନଅଟା ବେଳକୁ ଆସେ । ବୋହୂ ସାଢେ ଦଶଟା ବେଳେ ସ୍କୁଲକୁ ଯାଉ ସାଢେ ଚାରିଟା ବେଳକୁ ଫେରେ । ଏକୁଟିଆ ଘରେ ମୁଁ ଭାରି ବୋର୍ ହଉଥିଲି । ଏଇ କଂପ୍ୟୁଟର ଆସିବା ପରେ କଂପ୍ୟୁଟର ଶିଖିବାରୁ ଆଉ ବୋର୍ ଲାଗୁନି । ମୁଁ କହିଲି – ହଉ, format ତ ହେଇଗଲା ଅନ୍ୟ programme ବି load କରିଦେଲି । ମାଉସୀ କହିଲେ – ଟିକିଏ test କରି ଦେଖୁନୁ । ମୁଁ e drive ରୁ ଗୋଟିଏ video ଚଲେଇ ଦେଲି । ମାଆ ପୁଅଙ୍କର ଗୋଟାଏ ସେକ୍ସ ଛବି । ପୁଅ ମାଆର ବିଆକୁ ଦିଇ ହାତରେ ମେଲେଇ ଧରି ଚାଟୁଚି । ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ video ବନ୍ଦ କରିଦେଲି । ମାଉସୀ ଦେଖି ଦେଇ କହିଲେ – ଛି, ଏଗୁଡା କେଉଁଠୁ ଆସିଲା? ମୁଁ କହିଲି – କ’ଣ? ସେ କହିଲେ – ଏଗୁଡା କ’ଣ net ରୁ ଆସିଲା କି? ଆମର ତ net ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି – ତୁମର ଥିଲା । ସେଇଥି ପାଇଁ slow ହଉଚି । ମୁଁ ସେଗୁଡା delete କରି ଦେଉଛି । ମୁଁ ପୁଣି ଗୋଟାଏ video ଖୋଲିଲି । ଏଥରେ ପୁଅ ମାଆର ଗୋଡକୁ ଟେକିଧରି ନିର୍ଘାତ ଗେହୁଁଚି । ତାକୁ ଦେଖି ମାଉସୀ heat ହୋଇଗଲେ । ତାଙ୍କ ନାକ ନାଲି ପଡିଗଲା । ମୁଁ କହିଲି – delete କରି ଦଉଚି । ସେ କହିଲେ – ହଁ । ଏଗୁଡା କ’ଣ? ଏତେ ବଡ ସ୍ତ୍ରୀଲୋକ ସହିତ ଛୋଟ ପିଲାଟା. ମୁଁ କହିଲି – ହଁ, ଏଗୁଡା ଅଛିତ । ସେ କହିଲେ – କେମିତି ଆସିଲା? ମୁଁ କହିଲି – ମୁଁ ଜାଣିନି । ସେ କହିଲେ – ହୁଁ । ମୁଁ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ଟିକିଏ ହାତ ପକେଇ ଦେଲି । ସେ ଜାଣି ଜାଣି କହିଲେ – ମତେ ଦେଏ ମୁଁ delete କରି ଦଉଚି । ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଘୁଞ୍ଚି ଆସି ଦେଖିଲେ ଆଉ delete କଲେ । ସେତେବେଳକୁ ମୋ ଟ୍ରାଉଜର ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଶକ୍ତ ହୋଇ ଟିଙ୍ଗେଇ ଖାଲି ଫକ୍ ଫକ୍ ହେଉଥାଏ । ସେ ମୋର tent ଭଳି ଟ୍ରାଉଜରକୁ ଟେକି ରଖିଥିବା ବାଣ୍ଡକୁ ଚାହିଁ କହିଲେ – ଏମିତି କେଉଁ ଦେଶରେ ହୁଏ? ମୁଁ କହିଲି -ଆମେରିକା,ଇଂଲଣ୍ଡ ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ foreign country ରେ ହଉଚି । ସେ କହିଲେ – ହୁଅନ୍ତି । ଏମିତି କ’ଣ ହଉଚି । ମୁଁ ଜାଣି ଜାଣି ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ହାତ ରଖି ଦେଲି । ସେ କହିଲେ – ଏଇ, ଇଏ କ’ଣ ହଉଚି? ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ଡରିଗଲି । ତାପରେ ସେ କହିଲେ -ମୁଁ ତୋ ଠାରୁ ବହୁତ ବଡ । ଏମିତି କ’ଣ ହଉଚୁ । ମୁଁ କହିଲି – ଚାଲୁନ ଆମେ ଟିକିଏ ସେମିତି ହବା । ସେ କହିଲେ – ଏସବୁ ପାପ କାମ । ମୁଁ କହିଲି – କେହି ଜାଣି ପାରିବେ ନାହିଁ । ତମର ତ ଏବେ ଆଉ ପିଲା ହବାର chance ନଥିବ । ତମର mense ତ ବନ୍ଦ ହେବଣି । ତେଣୁ ଡରୁଚ କାହିଁକି । ତାଛଡା ତମ ବିଆ ତ ଏବେ ଢିଲା ହୋଇ ଯିବଣି video ର ସେ ସ୍ତ୍ରୀଲୋକ ଭଳି । ମାଉସୀ କିଛି ନକହି ନୀରବ ରହିଲେ । ମୁଁ ଜାଣି ଜାଣି ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ଉପର ଶାଢୀରେ ହାତ ମାରିଦେଲି । ସେ କହିଲେ – କିଏ କାଳେ ଆସିଯିବ । ଏକଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଜାଣିଲି ମୋତେ signal ମିଳିଗଲା । ମୁଁ ଜାଣିଲି ମାଉସୀଙ୍କର ମନ ଅଛି । ମୁଁ ଡେରି ନକରି ତାଙ୍କ ଦିଇ ଗାଲରେ ଦିଇଟା ଚୁମା ମାରିଦେଲି । ସେ କହିଲେ – ତୁ ଏତେ ଅଭଦ୍ର । ମୁଁ ପଚାରିଲି – କ’ଣ ଅଭଦ୍ର? ମାଉସୀ କହିଲେ – ଏ video ସବୁ ତୋର ସେଇ pen drive ରେ ଆଣିଚୁ ନା? ମୁଁ ଜାଣିଚି, କିନ୍ତୁ ଜାଣି ଜାଣି କହୁ ନଥିଲି । ଏଥର ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତାଙ୍କ ଗାଲ ଓ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲି । ମାଉସୀ ଟିକିଏ ମୋଟୀ । ଠିକ୍ ମୋ ଉଚତାର । ଗାଣ୍ଡି ବହୁତ ଚଉଡା । ଏମିତି ମାଇକିନିଆଙ୍କ ବିଆ କଥା ଭାବି ମୁଁ ତ ସବୁବେଳେ ମୁଠି ମାରୁଥିଲି । ମାଉସୀ କହିଲେ – ଟିକିଏ ରହ, ମୁଁ ଦାଣ୍ଷ କବାଟଟାର hook ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ଆସେ । ସେ hook ବନ୍ଦ କରି ଆସବା ବେଳକୁ ମୁଁ ଟ୍ରାଉଜର ଖୋଲି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ସାରିଥିଲି । ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ ହସି କହିଲେ – ସେ video ରୁ ଗୋଟାଏ ଲଗାଉନୁ । ମୁଁ ଗୋଟାଏ video ଲଗେଇଲି । video ରେ ମାଆ ପୁଅ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହେଉଥିଲେ । ପୁଅ ପ୍ରଥମେ ମାଆ ବିଆରେ ବାଣ୍ଷ ପୁରେଇ ନିର୍ଘାତ ଗେହିଁବା ପରେ ଗାଣ୍ଡିରେ ଛିପ ଲଗେଇ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲା । ମାଉସୀ ମୋ ମୁହଁକୁ ଚାହିଁ ହସିଲେ । ମୁଁ ଡେରି ନକରି ତାଙ୍କ ଶାଢର ଖୋଲି ପକେଇଲି । ସେ ବାଧା ଦେଲେ ନାହିଁ । ମାଉସୀଙ୍କର ଓସାରିଆ ମାଂସାଳ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ବାଳଭର୍ତ୍ତି ଉଚ୍ଚା ବିଆକୁ ଦେଖି ମୁଁ ପାଗଳ ହୋଇଗଲି । ମାଉସୀଙ୍କର ଓହଳି ପଡିଥିବା ପାଚଲା ଅମୃତଭଣ୍ଡା ଭଳି ଦୁଧକୁ ଦେଖି ମୋତେ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିବା ଭଳି ଲାଗୁଥିଲା । ମାଉସୀ କହିଲେ – ମୁଁ ଆଉ ସଂଭାଳି ପାରିବିନି, ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ଓଦା ହୋଇ ଗଲାଣି । ଛବିର ସେ ଟୋକା ଭଳି ତୁ ମତେ ଶୀଘ୍ର ଗେହିଁ ପକା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଦିଇ ହାତରେ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘକୁ ମେଲେଇ ଧରି ବିଆରେ ମୁହଁ ଲଗେଇ ଚାଟି ପକେଇଲି । ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ମାଡି ଧରି କହିଲେ – ଖାଇ ଯାଆ.ମୋ ବିଆକୁ ଖାଇ ଯାଆ । ବହୁତ ଦିନ ହେବ ମୋ ବିଆ ବାଣ୍ଡର ମୁହଁ ଦେଖିନି । ଆଜିକାଲି ତ ତୋ ମଉସା ଆଉ ମୋତେ ଗେହୁଁ ନାହାନ୍ତି । ତୁ ଯେତେ ପାରୁଚୁ ମତେ ଗେହିଁ ପକା । ମୁଁ ଅଧିକ ଉନ୍ମାଦନାରେ ବିଆକୁ ଖାଇବାରେ ଲାଗିଲି । ତାପରେ ବୁଲି ପଡି ମୋ ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ମାଉସୀଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲି । ମାଉସୀ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ । କହିଲେ – ଅନେକ ଦିନ ପରେ ବାଣ୍ଡ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରୁ ବାଳକୁ ଆଡେଇ ବିଆ ଫାଟରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଲଗେଇ ଦାବିଦେଲି । ତାଙ୍କର ଓସାରିଆ ନାଳୁଆ ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଫସ୍ କରି ପଶି ଗଲା । ମୁଁ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ମାଉସୀଙ୍କର ଓସାରିଆ ଢିଲା ବିଆକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ସେତେ ଭଲ ଲାଗିଲା ନାହିଁ । ତେଣୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଛେପ ବୋଳି ବାଣ୍ଡ ଅଗକୁ ଲଗେଇ ଦାବିଲି । ମାଉସୀ କହିଲେ – ନାହିଁ ନାହିଁ ମତେ ଭାରି କାଟିବ । ମୁଁ ମାନିଲି ନାହିଁ । ତାଙ୍କୁ ପେଟେଇ ଶୁଆଇ ପକେଇ ଗାଣ୍ଡିକୁ ମେଲାକରି ବାଣ୍ଡ ଅଗକୁ ଲଗେଇ ଦାବିଲି । ମାଉସୀ ଛାଟିପିଟି ହୋଇ ଚିତ୍କାର କରି ଉଠିଲି । ମୁଁ ଟିକିଏ ସମୟ ରହିଗଲି । ତାପରେ ପଶିଥିବା ଅଧା ବାଣ୍ଡକୁ ଅଳ୍ପ କାଢିଆଣି ପୁଣି ଜୋରରେ ଦାବିଦେଲି । ମାଉସୀ ଜୋରରେ ଚିତ୍କାର କରି ଉଠିଲା – ବୋଉଲୋ, ମରିଗଲି । ଥାଉ, ଛାଡ ମତେ । ମୁଁ କିଛି ନଶୁଣି ଜୋର ଜୋର ଗେହିଁ ଚାଲିଲି । ପ୍ରାୟ ୨୦ ମିନିଟ୍ ଧୁମ୍ ଗେହିଁବା ବେଳକୁ ମାଉସୀ ବିଆ ପୁଣିଥରେ ପାଣି

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *