ଝିଅ ଠାରୁ ମା ବେସି ସେକ୍ସି – Jhia Tharu Maa Besi Sexy

AD: Are you single? Why not try a free dating app which don't ask you for premium membership. You can create some cool friends and if you have luck then you can get your partner here.
Download Chatting App

ଭାଉଜ ର ସବୁ ଓଡ଼ିଆ ପାଠକ ମାନଂକୁ ମୁଁ ସୁନିତା ପୃଷ୍ଟୀ ଭାଉଜ.କମ ର ଏଇ ନୁଆ କାହାଣି କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି । ପ୍ରକୃତରେ କାହାଣୀ ଟି ବହୁତ ପୁରୁଣା ଏକ ସଂଗୃହିତ ଆଟେ । ଆଶା କରେ ଆପଣ ମାନଂକୁ ଭଲ ଲାଗିବ ।

ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଛାୟାର ଡେଲିଭରି ସମୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ମୋ ବ୍ୟବସାୟ କାମରେ ମୁଁ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଥିବାରୁ ଛାୟାର ଠିକ୍ ରୂପେ ଯତ୍ନ ନେଇ ପାରୁ ନ ଥିଲି । ସେଥିପାଇଁ ଛାୟାର ମାଆ କମଳାଙ୍କୁ ଡାକିବା ପାଇଁ ଆମେ ଠିକ୍ କଲୁ । କମଳା ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଗାଁରେ ରହୁଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ୩୨ ବର୍ଷ ହେବା ସମୟରେ ସେ ବିଧବା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ନିଜ ସୁଖକୁ ପଛରେ ପକେଇ ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ମଣିଷ କରିବାରେ ଲାଗି ପଡ଼ିଥିଲେ । କମଳା ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର । ଗୋରା ଦେହ ସାଙ୍ଗକୁ ପୁରିଲା ପୁରିଲା ଚେହେରା । ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ, ମୋଟା ଉଚ୍ଚା ଗାଣ୍ଡି । ବିଧବା ହେଲେ କ’ଣ ହେବ, ଦେଖିଲେ ଆଖି ଲାଖି ଯିବ । ମୋର ବାହାଘର ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲି, ମୋ ଆଖି ଟେରା ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ଭାବିଲି ସିଏ ବୋଧେ ଛାୟାର ମାଆ ନୁହଁନ୍ତି ବଡ଼ ଭଉଣୀ । ସେହି ଦିନୁ ମୋ ହୃଦୟରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି କୋଉଠି ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳତା ରହିଗଲା । ବାହାଘର ପରେ ସେ କେବେ ଆମ ଘରକୁ ଆସି ନ ଥିଲେ କି ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ନ ଥିଲି । ତାଙ୍କ ଆସିବା ଦିନ ମୁଁ ଓ ଛାୟା ତାଙ୍କୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ଯାଇଥିଲୁ । ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ମୁଁ ସ୍ତବ୍ଧ ହୋଇ ଗଲି । ସେ ପୁରା ପୁରି ବଦଳି ଯାଇଥିଲେ । ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ଆହୁରି ସୁନ୍ଦର ଓ ଆହୁରି ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲେ । ମାଆ ଝିଅ ଦୁହେଁ କୋଳା କୋଳି ହେଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁଲି । ତାଙ୍କ ପାଦରେ ମୋ ହାତ ବାଜିବା ମାତ୍ରେ ମୋ ଦେହରେ କିପରି ଏକ ଶିହରଣ ଖେଳିଗଲା । ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠିଲା । ଘରକୁ ଆସିବା ବାଟରେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଛାୟା ଓ ଶାଶୁ କମଳା ଅନେକ କଥା ଗପିଲେ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ନୀରବ ରହି ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ସେକ୍ସି ଚେହେରାକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲି । ତାଙ୍କ ବୟସ ୪୫ ବର୍ଷ ହେଲେ ବି ସେ ବହୁତ ୟଙ୍ଗ ଦିଶୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ୩୬ ସାଇଜର ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ, ଓସାରିଆ ଉଚ୍ଚା ପିଚା ଆଉ ରସାଳ ଗୋଲାପୀ ଓଠ ଉପରୁ ମୁଁ ମୋ ଆଖି ଉଠେଇ ପାରୁ ନ ଥିଲି । ମୋ ଭିତରେ କିପରି ଏକ ଶିହରଣର ତରଙ୍ଗ ଖେଳି ଯାଉଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ପାଇବା ପାଇଁ ଆଉ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମୋ ମନ ଉଚ୍ଛନ୍ନ ହୋଇ ପଡ଼ୁଥିଲା । ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ହୁରି ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠୁଥିଲା । ଆମେ ଆସି ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ । ଶାଶୁ ଆସି ଯିବାରୁ ମୁଁ ଦୁଇ ଦିନ ଭିତରେ ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ କାମରେ ମୁମ୍ବାଇ ଯିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କଲି । କିନ୍ତୁ ଶାଶୁ ପହଞ୍ଚିବାର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ ଛାୟାର ଡେଲିଭରୀ ପେନ୍ ଆରମ୍ଭ ହେଲା । ତେଣୁ ତାକୁ ଆମେ ନେଇ ନିକଟରେ ଥିବା ଗୋଟିଏ ନର୍ସିଂ ହୋମରେ ଆଡ଼ମିସନ କରିଦେଲୁ । ଡାକ୍ତର ପରୀକ୍ଷା କରି କହିଲେ, ଫଲ୍ସ ପେନ୍ ହଉଛି । ତେଣୁ ୨୪ ଘଣ୍ଟ୍କ୍ ଅବଜରଭେସନରେ ରହିବାକୁ ହେବ । ତେଣୁ ଛାୟା ଭଲ ଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ନର୍ସିଂ ହୋମରେ ରହିଲୁ । ତାପରେ ମୁଁ ଏବଂ ଶାଶୁ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଲୁ । ମୁମ୍ବାଇର ମୋ କ୍ଲାଏଣ୍ଟମାନଙ୍କୁ ମୋ ଅସୁବିଧା ବିଷୟରେ ଜଣାଇଲି ।

କାମ ସାରି ମୁଁ ରୋଷେଇ ଘରକୁ କଫି ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ଗଲି । ମୋ ପଛ ପଟୁ ଶାଶୁ କମଳାଙ୍କ ପାଟି ଶୁଣି ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି । କମଳା – ରାଜୁ, କ’ଣ କରୁଛ? ତମର କ’ଣ ଦରକାର ଅଛି ମତେ କହୁନ । ମୁଁ – ନାହିଁ. ଗୋଟିଏ କପ୍ କଫି ତିଆରି କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲି । କମଳା – ରୁହ । ମୁଁ ତିଆରି କରି ଦେଉଛି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କଫି ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ଲିଭିଂ ରୁମକୁ ଯାଇ ଟି.ଭି. ଦେଖିଲି । ମୋ ଆଖି କେବଳ ଟି.ଭି. ଉପରେ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ମନ ଯାଇ ଥିଲା ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ଠାରେ । ତାଙ୍କୁ କେମିତି ଗେହିଁବି ସେହି କଥା ଖାଲି ମୁଁ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲି । ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଲୋଭିତ କରବା ପାଇଁ ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଉପାୟ ଚିନ୍ତା କଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ କଫି କପ୍ ଧରି ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ । ମୁଁ ମୋ ଯୋଜନାର ପ୍ରଥମ ପାଦ ପକେଇବା ପାଇଁ ଠିକ୍ କଲି । ମୁଁ – ମାଆ ତମେ ଏହା ଭିତରେ ବହୁତ ବଦଳି ଯାଇଛ । କମଳା – ହଁ । କାରଣ ମୁଁ ଆଈ ମାଆ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ତ । ସେ ଖିଲି ଖିଲି ହୋଇ ହସିଲେ । ମୁଁ – ନାହିଁ । ସେଥିପାଇଁ ନୁହେଁ । ଗତ ଥର ମୁଁ ତୁମକୁ ଦେଖିଥିବା ଅପେକ୍ଷା ତମେ ବହୁତ ୟଙ୍ଗ ଲାଗୁଚ । କମଳା – ସତରେ? ସେ ପୁଣି ଖିଲି ଖିଲି ହସିଲେ । କମଳା – ସେଇଟା କେବଳ ମୋର ଯୋଗ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ । ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲି । ମୁଁ – ମାଆ ତମେ ଯୋଗ କରୁଛ? କମଳା – ହଁ । ମୋ ସାନ ଭଉଣୀ ମୋତେ ଯୋଗ ଶିଖେଇଚି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଚାହିଁଲି । ସେ ଖିଲି ଖିଲି ହୋଇ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲି । କିଛି ସାହସ ସଞ୍ଚୟ କରି ମୋ ହାତ ପାପୁଲିକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖିଲି । ସେ ଟିକିଏ ବିଚଳିତ ହୋଇ ଉଠିଲେ । କମଳା – ଆରେ, ରାଜୁ ତମେ ଇଏ କ’ଣ କରୁଚ? ମୁଁ – ନାଇଁ ମାଆ, ଅନେକ ଦିନ ହେବ ତମକୁ କେହି ପୁରୁଷ ଛୁଇଁ ନାହାଁନ୍ତି ତ.ସେଥିପାଇଁ ତମେ. କମଳା – ଦେଖ ରାଜୁ, ମୁଁ ଭାବୁଚି; ଆମେ ଏପରି କଥା ହେବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ । ମୁଁ ଭାରି ହାଲିଆ ହୋଇ ଯାଇଛି । ମୁଁ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ମୁଁ – ନାହିଁ ଡାର୍ଲିଂ, ଏବେ ନୁହେଁ । ଆମେ ଦୁହେଁ ସାଙ୍ଗହୋଇ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଯିବା । କମଳା – ତମେ କ’ଣ ସବୁ କହୁଚ ରାଜୁ । ମୁଁ ତମର. ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ତାଙ୍କ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲି । ଲଗାତାର ଭାବରେ ତାଙ୍କ ଓଠରେ ଘନ ଘନ ଚୁମା ଦେଇ ୧୦ ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ପାଟି ଖୋଲିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଲି ନାହିଁ ।

ମୋ ନିକଟରୁ ନିଜକୁ ମୁକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ସେ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କଲେ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋ ଛାତିରେ ଜୋରରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲି । ତାଙ୍କ ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ମୋ ଛାତିରେ ଚାପି ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କର ମସୃଣ ପିଠିରେ ହାତ ବୁଲେଇ ଆଦର କରି ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜକୁ ଖୋଲିଦେଲି । ସେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନ ଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ବାଧା ଦେଲେ ବି ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ତାଙ୍କର ବାଧା ଦେବାର ପ୍ରୟାସ କମି କମି ଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ଓ ସାୟାକୁ ଖୋଲି ତାଙ୍କୁ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି । ପଛ ପଟରୁ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ସାମାନ୍ୟ ନଇଁ ପଡ଼ିଥିବା ତାଙ୍କ ୩୬ ସାଇଜର ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଚିପିଲି । ମୋର ୮ ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ବର ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଉଚ୍ଚା ଗାଣ୍ଡି ସନ୍ଧିରେ ଦାବି ହେଲା । ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଟାଣ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବେକ ଓ ଓଠରେ ଗାଢ଼ ଚୁମା ଦେଲି । ସେ ଜୋର ଜୋର ନିଃଶ୍ବାସ ନେବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୋ ମୋବାଇଲରେ ତାଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହର କେତେଟା ଫଟୋ ଉଠେଇଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋ ଆଡ଼କୁ ବୁଲେଇ ଦେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚାଟି ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକି କାମୁଡ଼ିଲି । ଉତେଜନାରେ ସେ ଜୋରରେ ଶିତ୍କାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ତାଙ୍କ ଶିତ୍କାରରେ ଲିଭିଂ ରୁମଟା ପୁରି ଉଠିଲା । ସେ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ନେହୁରା ହେଉଥିଲେ । କମଳା – ପ୍ଲିଜ.ପ୍ଲିଜ ରାଜୁ, ସେମିତି କରନି । ବନ୍ଦ କର । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ତାଙ୍କୁ ସୋଫା ଉପରକୁ ଠେଲି ଦେଲି । ତାପରେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ଉଠେଇ ମୋ କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଜିଭ ପୁରେଇଲି ଓ ଚିକଣା ବିଆକୁ ଚାଟିଲି । ସେ ଶିତ୍କାର କରିବା ପାଇଁ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ୧୫ ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଚାଟିଲି । ତା ଭିତରେ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ଦୁଇ ଥର ବିଆରସ ବାହାରି ଗଲା । ମୁଁ ସବୁ ବିଆ ରସ ପିଇଗଲି । ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ରଖିଲି । ସେ ମୋର ୮ ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ବା ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ସ୍ତମ୍ଭିଭୁତ ହୋଇଗଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ଅନୁରୋଧ କରି ଚାଲିଥିଲେ. କମଳା – ପ୍ଲିଜ ରାଜୁ.ସେମିତି କିଛି କରନି ମତେ ଛାଡି ଦିଅ଼ । ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ଘଷି ତାଙ୍କୁ ଟିହେଇବାକୁ ଲାଗିଲି । ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତିରୋଧ କମିଗଲା ଏବଂ ସେ ବଶିଭୂତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ବହୁ ଦିନ ଧରି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପଶି ନ ଥିବାରୁ ଏବଂ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅପେକ୍ଷାକୃତ ବଡ଼ ଓ ମୋଟା ହୋଇଥିବାରୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡର ପ୍ରାୟ ୨ ଇଞ୍ଚ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଲା । ଇଞ୍ଜିନ ଭିତରେ ପିଷ୍ଟନ ଯିବା ଆସିବା କରିବା ପରି ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ୧୫ ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାହାର ଭିତର କଲି । ଶାଶୁଙ୍କ ବିଆ ଭିତରୁ ପୁଣି ବିଆରସ ବାହାରି ପଡ଼ିଲା । ସେହି ସୁଯୋଗରେ ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋରରେ ଦାବି ଦେଲି । ଗୋଟାକ ଯାକ ବାଣ୍ଡ ଭିତରକୁ ଗଳିଗଲା । ଶାଶୁ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଚିତ୍କାର କରି ଉଠିଲେ । ମୁଁ ପ୍ରଥମେ କିଛି ସମୟ ଧୀରେ ଧୀରେ ଏବଂ ତାପରେ ଜୋର ଜୋର ଗେହିଁଲି । ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରି ଯିବ । ମୁଁ ତାଙ୍କ କାନରେ କହିଲି – ମୋର ଏବେ ବୀର୍ଯ ବାହାରିବ । କମଳା – ରାଜୁ, ପ୍ଲିଜ.ଭିତରେ ଡିସ୍ଚାର୍ଯ କରନି । ମୁଁ ଦୁଷ୍ଟାମୀ ହସ ହସି ସେ ଯାହା କହିଲେ ମୁଁ ତା’ର ଓଲଟା କାମ କଲି । ମୁଁ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଜୋରରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦାବି ଦେଲି । ଉତେଜନା ବଶତଃ କମଳା ବି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ମୋ ଅଣ୍ଟାରେ ଗୁଡେ଼ଇ ଧରିଲେ । ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚ୍ ପିଚ୍ ହୋଇ ବୀର୍ଯ ଶାଶୁଙ୍କ ବିଆ ଭିତରକୁ ପିଚିକି ଗଲା । ଦୁହେଁ କିଛି ସମୟ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ପଡ଼ି ରହିବା ପରେ ମୁଁ ଉଠି ମୋ ଦୁଇ ହାତରେ କମଳାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ମୋ ବେଡ଼ରୁମକୁ ଗଲି । ବେଡ଼ ଉପରେ ତାଙ୍କୁ ଶୁଆଇ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି । ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହୋଇ କିଛି ସମୟ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲୁ । କିଛି ସମୟ ପରେ ଉଠି ପୁଣି ଗିହାଁ ଗେହିଁରେ ମାତିଗଲୁ । ଥରେ ଗେହିଁ ସାରିବା ପରେ କମଳା ପୁରା ଫ୍ରି ହୋଇ ଯାଇ ପୁରା ଜୋଶରେ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବାରେ ମୋତେ ସହଯୋଗ କଲେ । ରାତି ୧ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁହେଁ ଗିହାଁ ଗେହିଁରେ ମାତିଲୁ । ତା ଭିତରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ୪ ଥର ଗେହିଁଲି । ହାଲିଆ ହୋଇ ଦୁହେଁ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲୁ । ତାପର ଦିନ ସକାଳେ ମୋ ଦିନ ଭାଙ୍ଗିବା ବେଳକୁ କମଳା କଫି କପ୍ ଧରି ବେଡ଼୍ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇ ମୋତେ ଡାକୁ ଥିଲେ । କମଳା – ରାଜୁ, ଉଠିବନି.ଆଠଟା ବାଜିଲାଣି । ଉଠ । ମୁଁ ଆଖି ଖୋଲି ଚାହିଁଲି । କମଳା ଗାଧୁଆ ପାଧୁଆ ସାରି ସଜବାଜ ହୋଇ ଭାରି ସୁନ୍ଦର ଦିଶୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ମୁହଁଟା ହସ ହସ ଦିଶୁଥିଲା । ତାଙ୍କ ଦେହରୁ ଅତର ବାସ୍ନା ଭାସି ଆସି ମୋତେ ପାଗଳ କରି ଦେଉଥିଲା ।

ସେ ପାଖ ଟୁଲ ଉପରେ କଫି କପ୍ ରଖି ଯିବାକୁ ବାହାରିବା ବେଳକୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ହାତଟା ଧରି ମୋ ଆଡ଼କୁ ଭିଡ଼ି ଆଣିଲି । ସେ ବେଡ଼ ଉପରେ ବସି ପଡ଼ିଲେ । ଶାଢ଼ୀ ଓ ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକୁ ମୁଠେଇ ଧରିଲି । କମଳା – ଉହୁଁ.ଛାଡ଼ । ଆମକୁ ଏବେ ନର୍ସିଂହୋମ ଯିବାକୁ ହେବ । ସେ ସବୁ କାମ ରାତିକି. ମୁଁ ଉଠିପଡ଼ି କମଳା ଓଠରେ ଗୋଟିଏ ଗାଢ଼ ଚୁମା ଦେଲି । ମୁଁ – ଓକେ ଡାର୍ଲିଂ । ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ସିଜରିଆନ ହୋଇ ଛାୟାର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ହେଲା । ଝିଅ ହେବାର ୧୫ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଛାୟାକୁ ନର୍ସିଂହୋମରେ ରହିବା ପାଇଁ ପଡ଼ିଲା । ସକାଳ ୯ ଟା ସୁଦ୍ଧା ରୋଷେଇ ବାସ ସାରି କମଳା ତାଙ୍କ ଝିଅ ପାଖକୁ ନର୍ସିଂହୋମ ଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ଦିନ ସାରା ସେଠାରେ ରହୁଥିଲେ । ସଂଧ୍ୟା ୬ଟା ବେଳେ ମୁଁ ନର୍ସିଂହୋମ ଯାଇ ଛାୟା ଓ ଝିଅକୁ ଦେଖା କରୁଥିଲି ଏବଂ କମଳାଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ଧରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲି । ନର୍ସିଂହୋମରୁ ଫେରିବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅର ଭୂମିକା ତୁଲାଇବା ପାଇଁ ମୋର ସ୍ତ୍ରୀ ହୋଇ ଯାଉଥିଲେ । ଛାୟା ନର୍ସିଂହୋମରୁ ଫେରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୁରା ୧୫ ଦିନ କମଳା ତାଙ୍କ ଝିଅ ବଦଳରେ ମୋର ସ୍ତ୍ରୀର କାମ ଚଳାଉ ଥିଲେ । ରାତି ସାରା ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଧୁମ୍ ଗେହୁଁଥିଲି । ରାତିକୁ ୩-୪ ଥରରୁ ଆମେ କମ୍ ଗିହାଁଗେହିଁ ହେଉ ନ ଥିଲୁ । କମଳା ଭାରି ସେକ୍ସି ମାଇକିନିଆ । ଗେହିଁକା କଥା କହିଲେ ସେ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ପଡ଼ି ଗୋଡ଼କୁ ମେଲେଇ ଦେଉଥିଲେ । ସତ କଥା କହିଲେ ବେଟି ସେ ମମି ଜ୍ୟାଦା – ଝିଅ ଠାରୁ ମାଆ ବେଶୀ ସେକ୍ସି ।

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: