ଝିଅ ଠାରୁ ମା ବେସି ସେକ୍ସି – Jhia Tharu Maa Besi Sexy

ଭାଉଜ ର ସବୁ ଓଡ଼ିଆ ପାଠକ ମାନଂକୁ ମୁଁ ସୁନିତା ପୃଷ୍ଟୀ ଭାଉଜ.କମ ର ଏଇ ନୁଆ କାହାଣି କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି । ପ୍ରକୃତରେ କାହାଣୀ ଟି ବହୁତ ପୁରୁଣା ଏକ ସଂଗୃହିତ ଆଟେ । ଆଶା କରେ ଆପଣ ମାନଂକୁ ଭଲ ଲାଗିବ ।

ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଛାୟାର ଡେଲିଭରି ସମୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ମୋ ବ୍ୟବସାୟ କାମରେ ମୁଁ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଥିବାରୁ ଛାୟାର ଠିକ୍ ରୂପେ ଯତ୍ନ ନେଇ ପାରୁ ନ ଥିଲି । ସେଥିପାଇଁ ଛାୟାର ମାଆ କମଳାଙ୍କୁ ଡାକିବା ପାଇଁ ଆମେ ଠିକ୍ କଲୁ । କମଳା ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଗାଁରେ ରହୁଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ୩୨ ବର୍ଷ ହେବା ସମୟରେ ସେ ବିଧବା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ନିଜ ସୁଖକୁ ପଛରେ ପକେଇ ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ମଣିଷ କରିବାରେ ଲାଗି ପଡ଼ିଥିଲେ । କମଳା ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର । ଗୋରା ଦେହ ସାଙ୍ଗକୁ ପୁରିଲା ପୁରିଲା ଚେହେରା । ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ, ମୋଟା ଉଚ୍ଚା ଗାଣ୍ଡି । ବିଧବା ହେଲେ କ’ଣ ହେବ, ଦେଖିଲେ ଆଖି ଲାଖି ଯିବ । ମୋର ବାହାଘର ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲି, ମୋ ଆଖି ଟେରା ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ଭାବିଲି ସିଏ ବୋଧେ ଛାୟାର ମାଆ ନୁହଁନ୍ତି ବଡ଼ ଭଉଣୀ । ସେହି ଦିନୁ ମୋ ହୃଦୟରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି କୋଉଠି ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳତା ରହିଗଲା । ବାହାଘର ପରେ ସେ କେବେ ଆମ ଘରକୁ ଆସି ନ ଥିଲେ କି ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ନ ଥିଲି । ତାଙ୍କ ଆସିବା ଦିନ ମୁଁ ଓ ଛାୟା ତାଙ୍କୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ଯାଇଥିଲୁ । ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ମୁଁ ସ୍ତବ୍ଧ ହୋଇ ଗଲି । ସେ ପୁରା ପୁରି ବଦଳି ଯାଇଥିଲେ । ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ଆହୁରି ସୁନ୍ଦର ଓ ଆହୁରି ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲେ । ମାଆ ଝିଅ ଦୁହେଁ କୋଳା କୋଳି ହେଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁଲି । ତାଙ୍କ ପାଦରେ ମୋ ହାତ ବାଜିବା ମାତ୍ରେ ମୋ ଦେହରେ କିପରି ଏକ ଶିହରଣ ଖେଳିଗଲା । ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠିଲା । ଘରକୁ ଆସିବା ବାଟରେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଛାୟା ଓ ଶାଶୁ କମଳା ଅନେକ କଥା ଗପିଲେ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ନୀରବ ରହି ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ସେକ୍ସି ଚେହେରାକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲି । ତାଙ୍କ ବୟସ ୪୫ ବର୍ଷ ହେଲେ ବି ସେ ବହୁତ ୟଙ୍ଗ ଦିଶୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ୩୬ ସାଇଜର ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ, ଓସାରିଆ ଉଚ୍ଚା ପିଚା ଆଉ ରସାଳ ଗୋଲାପୀ ଓଠ ଉପରୁ ମୁଁ ମୋ ଆଖି ଉଠେଇ ପାରୁ ନ ଥିଲି । ମୋ ଭିତରେ କିପରି ଏକ ଶିହରଣର ତରଙ୍ଗ ଖେଳି ଯାଉଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ପାଇବା ପାଇଁ ଆଉ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମୋ ମନ ଉଚ୍ଛନ୍ନ ହୋଇ ପଡ଼ୁଥିଲା । ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ହୁରି ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠୁଥିଲା । ଆମେ ଆସି ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ । ଶାଶୁ ଆସି ଯିବାରୁ ମୁଁ ଦୁଇ ଦିନ ଭିତରେ ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ କାମରେ ମୁମ୍ବାଇ ଯିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କଲି । କିନ୍ତୁ ଶାଶୁ ପହଞ୍ଚିବାର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ ଛାୟାର ଡେଲିଭରୀ ପେନ୍ ଆରମ୍ଭ ହେଲା । ତେଣୁ ତାକୁ ଆମେ ନେଇ ନିକଟରେ ଥିବା ଗୋଟିଏ ନର୍ସିଂ ହୋମରେ ଆଡ଼ମିସନ କରିଦେଲୁ । ଡାକ୍ତର ପରୀକ୍ଷା କରି କହିଲେ, ଫଲ୍ସ ପେନ୍ ହଉଛି । ତେଣୁ ୨୪ ଘଣ୍ଟ୍କ୍ ଅବଜରଭେସନରେ ରହିବାକୁ ହେବ । ତେଣୁ ଛାୟା ଭଲ ଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ନର୍ସିଂ ହୋମରେ ରହିଲୁ । ତାପରେ ମୁଁ ଏବଂ ଶାଶୁ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଲୁ । ମୁମ୍ବାଇର ମୋ କ୍ଲାଏଣ୍ଟମାନଙ୍କୁ ମୋ ଅସୁବିଧା ବିଷୟରେ ଜଣାଇଲି ।

କାମ ସାରି ମୁଁ ରୋଷେଇ ଘରକୁ କଫି ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ଗଲି । ମୋ ପଛ ପଟୁ ଶାଶୁ କମଳାଙ୍କ ପାଟି ଶୁଣି ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି । କମଳା – ରାଜୁ, କ’ଣ କରୁଛ? ତମର କ’ଣ ଦରକାର ଅଛି ମତେ କହୁନ । ମୁଁ – ନାହିଁ. ଗୋଟିଏ କପ୍ କଫି ତିଆରି କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲି । କମଳା – ରୁହ । ମୁଁ ତିଆରି କରି ଦେଉଛି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କଫି ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ଲିଭିଂ ରୁମକୁ ଯାଇ ଟି.ଭି. ଦେଖିଲି । ମୋ ଆଖି କେବଳ ଟି.ଭି. ଉପରେ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ମନ ଯାଇ ଥିଲା ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ଠାରେ । ତାଙ୍କୁ କେମିତି ଗେହିଁବି ସେହି କଥା ଖାଲି ମୁଁ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲି । ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଲୋଭିତ କରବା ପାଇଁ ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଉପାୟ ଚିନ୍ତା କଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ କଫି କପ୍ ଧରି ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ । ମୁଁ ମୋ ଯୋଜନାର ପ୍ରଥମ ପାଦ ପକେଇବା ପାଇଁ ଠିକ୍ କଲି । ମୁଁ – ମାଆ ତମେ ଏହା ଭିତରେ ବହୁତ ବଦଳି ଯାଇଛ । କମଳା – ହଁ । କାରଣ ମୁଁ ଆଈ ମାଆ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ତ । ସେ ଖିଲି ଖିଲି ହୋଇ ହସିଲେ । ମୁଁ – ନାହିଁ । ସେଥିପାଇଁ ନୁହେଁ । ଗତ ଥର ମୁଁ ତୁମକୁ ଦେଖିଥିବା ଅପେକ୍ଷା ତମେ ବହୁତ ୟଙ୍ଗ ଲାଗୁଚ । କମଳା – ସତରେ? ସେ ପୁଣି ଖିଲି ଖିଲି ହସିଲେ । କମଳା – ସେଇଟା କେବଳ ମୋର ଯୋଗ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ । ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲି । ମୁଁ – ମାଆ ତମେ ଯୋଗ କରୁଛ? କମଳା – ହଁ । ମୋ ସାନ ଭଉଣୀ ମୋତେ ଯୋଗ ଶିଖେଇଚି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଚାହିଁଲି । ସେ ଖିଲି ଖିଲି ହୋଇ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲି । କିଛି ସାହସ ସଞ୍ଚୟ କରି ମୋ ହାତ ପାପୁଲିକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖିଲି । ସେ ଟିକିଏ ବିଚଳିତ ହୋଇ ଉଠିଲେ । କମଳା – ଆରେ, ରାଜୁ ତମେ ଇଏ କ’ଣ କରୁଚ? ମୁଁ – ନାଇଁ ମାଆ, ଅନେକ ଦିନ ହେବ ତମକୁ କେହି ପୁରୁଷ ଛୁଇଁ ନାହାଁନ୍ତି ତ.ସେଥିପାଇଁ ତମେ. କମଳା – ଦେଖ ରାଜୁ, ମୁଁ ଭାବୁଚି; ଆମେ ଏପରି କଥା ହେବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ । ମୁଁ ଭାରି ହାଲିଆ ହୋଇ ଯାଇଛି । ମୁଁ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ମୁଁ – ନାହିଁ ଡାର୍ଲିଂ, ଏବେ ନୁହେଁ । ଆମେ ଦୁହେଁ ସାଙ୍ଗହୋଇ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଯିବା । କମଳା – ତମେ କ’ଣ ସବୁ କହୁଚ ରାଜୁ । ମୁଁ ତମର. ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ତାଙ୍କ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲି । ଲଗାତାର ଭାବରେ ତାଙ୍କ ଓଠରେ ଘନ ଘନ ଚୁମା ଦେଇ ୧୦ ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ପାଟି ଖୋଲିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଲି ନାହିଁ ।

ମୋ ନିକଟରୁ ନିଜକୁ ମୁକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ସେ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କଲେ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋ ଛାତିରେ ଜୋରରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲି । ତାଙ୍କ ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ମୋ ଛାତିରେ ଚାପି ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କର ମସୃଣ ପିଠିରେ ହାତ ବୁଲେଇ ଆଦର କରି ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜକୁ ଖୋଲିଦେଲି । ସେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନ ଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ବାଧା ଦେଲେ ବି ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ତାଙ୍କର ବାଧା ଦେବାର ପ୍ରୟାସ କମି କମି ଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ଓ ସାୟାକୁ ଖୋଲି ତାଙ୍କୁ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି । ପଛ ପଟରୁ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ସାମାନ୍ୟ ନଇଁ ପଡ଼ିଥିବା ତାଙ୍କ ୩୬ ସାଇଜର ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଚିପିଲି । ମୋର ୮ ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ବର ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଉଚ୍ଚା ଗାଣ୍ଡି ସନ୍ଧିରେ ଦାବି ହେଲା । ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଟାଣ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବେକ ଓ ଓଠରେ ଗାଢ଼ ଚୁମା ଦେଲି । ସେ ଜୋର ଜୋର ନିଃଶ୍ବାସ ନେବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୋ ମୋବାଇଲରେ ତାଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହର କେତେଟା ଫଟୋ ଉଠେଇଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋ ଆଡ଼କୁ ବୁଲେଇ ଦେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚାଟି ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକି କାମୁଡ଼ିଲି । ଉତେଜନାରେ ସେ ଜୋରରେ ଶିତ୍କାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ତାଙ୍କ ଶିତ୍କାରରେ ଲିଭିଂ ରୁମଟା ପୁରି ଉଠିଲା । ସେ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ନେହୁରା ହେଉଥିଲେ । କମଳା – ପ୍ଲିଜ.ପ୍ଲିଜ ରାଜୁ, ସେମିତି କରନି । ବନ୍ଦ କର । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ତାଙ୍କୁ ସୋଫା ଉପରକୁ ଠେଲି ଦେଲି । ତାପରେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ଉଠେଇ ମୋ କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଜିଭ ପୁରେଇଲି ଓ ଚିକଣା ବିଆକୁ ଚାଟିଲି । ସେ ଶିତ୍କାର କରିବା ପାଇଁ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ୧୫ ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଚାଟିଲି । ତା ଭିତରେ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ଦୁଇ ଥର ବିଆରସ ବାହାରି ଗଲା । ମୁଁ ସବୁ ବିଆ ରସ ପିଇଗଲି । ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ରଖିଲି । ସେ ମୋର ୮ ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ବା ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ସ୍ତମ୍ଭିଭୁତ ହୋଇଗଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ଅନୁରୋଧ କରି ଚାଲିଥିଲେ. କମଳା – ପ୍ଲିଜ ରାଜୁ.ସେମିତି କିଛି କରନି ମତେ ଛାଡି ଦିଅ଼ । ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ଘଷି ତାଙ୍କୁ ଟିହେଇବାକୁ ଲାଗିଲି । ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତିରୋଧ କମିଗଲା ଏବଂ ସେ ବଶିଭୂତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ବହୁ ଦିନ ଧରି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପଶି ନ ଥିବାରୁ ଏବଂ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅପେକ୍ଷାକୃତ ବଡ଼ ଓ ମୋଟା ହୋଇଥିବାରୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡର ପ୍ରାୟ ୨ ଇଞ୍ଚ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଲା । ଇଞ୍ଜିନ ଭିତରେ ପିଷ୍ଟନ ଯିବା ଆସିବା କରିବା ପରି ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ୧୫ ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାହାର ଭିତର କଲି । ଶାଶୁଙ୍କ ବିଆ ଭିତରୁ ପୁଣି ବିଆରସ ବାହାରି ପଡ଼ିଲା । ସେହି ସୁଯୋଗରେ ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋରରେ ଦାବି ଦେଲି । ଗୋଟାକ ଯାକ ବାଣ୍ଡ ଭିତରକୁ ଗଳିଗଲା । ଶାଶୁ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ଚିତ୍କାର କରି ଉଠିଲେ । ମୁଁ ପ୍ରଥମେ କିଛି ସମୟ ଧୀରେ ଧୀରେ ଏବଂ ତାପରେ ଜୋର ଜୋର ଗେହିଁଲି । ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରି ଯିବ । ମୁଁ ତାଙ୍କ କାନରେ କହିଲି – ମୋର ଏବେ ବୀର୍ଯ ବାହାରିବ । କମଳା – ରାଜୁ, ପ୍ଲିଜ.ଭିତରେ ଡିସ୍ଚାର୍ଯ କରନି । ମୁଁ ଦୁଷ୍ଟାମୀ ହସ ହସି ସେ ଯାହା କହିଲେ ମୁଁ ତା’ର ଓଲଟା କାମ କଲି । ମୁଁ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଜୋରରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦାବି ଦେଲି । ଉତେଜନା ବଶତଃ କମଳା ବି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ମୋ ଅଣ୍ଟାରେ ଗୁଡେ଼ଇ ଧରିଲେ । ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚ୍ ପିଚ୍ ହୋଇ ବୀର୍ଯ ଶାଶୁଙ୍କ ବିଆ ଭିତରକୁ ପିଚିକି ଗଲା । ଦୁହେଁ କିଛି ସମୟ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ପଡ଼ି ରହିବା ପରେ ମୁଁ ଉଠି ମୋ ଦୁଇ ହାତରେ କମଳାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ମୋ ବେଡ଼ରୁମକୁ ଗଲି । ବେଡ଼ ଉପରେ ତାଙ୍କୁ ଶୁଆଇ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି । ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହୋଇ କିଛି ସମୟ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲୁ । କିଛି ସମୟ ପରେ ଉଠି ପୁଣି ଗିହାଁ ଗେହିଁରେ ମାତିଗଲୁ । ଥରେ ଗେହିଁ ସାରିବା ପରେ କମଳା ପୁରା ଫ୍ରି ହୋଇ ଯାଇ ପୁରା ଜୋଶରେ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବାରେ ମୋତେ ସହଯୋଗ କଲେ । ରାତି ୧ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁହେଁ ଗିହାଁ ଗେହିଁରେ ମାତିଲୁ । ତା ଭିତରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ୪ ଥର ଗେହିଁଲି । ହାଲିଆ ହୋଇ ଦୁହେଁ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲୁ । ତାପର ଦିନ ସକାଳେ ମୋ ଦିନ ଭାଙ୍ଗିବା ବେଳକୁ କମଳା କଫି କପ୍ ଧରି ବେଡ଼୍ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇ ମୋତେ ଡାକୁ ଥିଲେ । କମଳା – ରାଜୁ, ଉଠିବନି.ଆଠଟା ବାଜିଲାଣି । ଉଠ । ମୁଁ ଆଖି ଖୋଲି ଚାହିଁଲି । କମଳା ଗାଧୁଆ ପାଧୁଆ ସାରି ସଜବାଜ ହୋଇ ଭାରି ସୁନ୍ଦର ଦିଶୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ମୁହଁଟା ହସ ହସ ଦିଶୁଥିଲା । ତାଙ୍କ ଦେହରୁ ଅତର ବାସ୍ନା ଭାସି ଆସି ମୋତେ ପାଗଳ କରି ଦେଉଥିଲା ।

ସେ ପାଖ ଟୁଲ ଉପରେ କଫି କପ୍ ରଖି ଯିବାକୁ ବାହାରିବା ବେଳକୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ହାତଟା ଧରି ମୋ ଆଡ଼କୁ ଭିଡ଼ି ଆଣିଲି । ସେ ବେଡ଼ ଉପରେ ବସି ପଡ଼ିଲେ । ଶାଢ଼ୀ ଓ ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକୁ ମୁଠେଇ ଧରିଲି । କମଳା – ଉହୁଁ.ଛାଡ଼ । ଆମକୁ ଏବେ ନର୍ସିଂହୋମ ଯିବାକୁ ହେବ । ସେ ସବୁ କାମ ରାତିକି. ମୁଁ ଉଠିପଡ଼ି କମଳା ଓଠରେ ଗୋଟିଏ ଗାଢ଼ ଚୁମା ଦେଲି । ମୁଁ – ଓକେ ଡାର୍ଲିଂ । ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ସିଜରିଆନ ହୋଇ ଛାୟାର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ହେଲା । ଝିଅ ହେବାର ୧୫ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଛାୟାକୁ ନର୍ସିଂହୋମରେ ରହିବା ପାଇଁ ପଡ଼ିଲା । ସକାଳ ୯ ଟା ସୁଦ୍ଧା ରୋଷେଇ ବାସ ସାରି କମଳା ତାଙ୍କ ଝିଅ ପାଖକୁ ନର୍ସିଂହୋମ ଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ଦିନ ସାରା ସେଠାରେ ରହୁଥିଲେ । ସଂଧ୍ୟା ୬ଟା ବେଳେ ମୁଁ ନର୍ସିଂହୋମ ଯାଇ ଛାୟା ଓ ଝିଅକୁ ଦେଖା କରୁଥିଲି ଏବଂ କମଳାଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ଧରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲି । ନର୍ସିଂହୋମରୁ ଫେରିବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅର ଭୂମିକା ତୁଲାଇବା ପାଇଁ ମୋର ସ୍ତ୍ରୀ ହୋଇ ଯାଉଥିଲେ । ଛାୟା ନର୍ସିଂହୋମରୁ ଫେରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୁରା ୧୫ ଦିନ କମଳା ତାଙ୍କ ଝିଅ ବଦଳରେ ମୋର ସ୍ତ୍ରୀର କାମ ଚଳାଉ ଥିଲେ । ରାତି ସାରା ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଧୁମ୍ ଗେହୁଁଥିଲି । ରାତିକୁ ୩-୪ ଥରରୁ ଆମେ କମ୍ ଗିହାଁଗେହିଁ ହେଉ ନ ଥିଲୁ । କମଳା ଭାରି ସେକ୍ସି ମାଇକିନିଆ । ଗେହିଁକା କଥା କହିଲେ ସେ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ପଡ଼ି ଗୋଡ଼କୁ ମେଲେଇ ଦେଉଥିଲେ । ସତ କଥା କହିଲେ ବେଟି ସେ ମମି ଜ୍ୟାଦା – ଝିଅ ଠାରୁ ମାଆ ବେଶୀ ସେକ୍ସି ।

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: