ହିନୀ ମାନି ଗରିବ ଘରଣୀ ୧ – Hini Mani Gariba Gahrani Part 1

ନମସ୍କାର ମୋର ଯୌନ ପ୍ରେମୀ ଭାଇ ଆଉ ଭାଉଣୀ ମାନେ ..ଆଶା କରେ ଆପଣ ମାନେ ମୋର ପୁର୍ବ କାହାଣୀ ଗୁଡିକ ପଢି ଖୁବ୍ ଆନନ୍ଦ କରିଥିବେ.ଯଦି ଅପଣ ପୁଓ ହେଇଥିବେ ତାହେଲେ ଆପନଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ହଲେଇ ପଢିଥିବେ ଆଉ ଯଦି ଝିଅ ହେଇଥିବେ ତାହେଲେ ବିଆରେ ଅଙ୍ଗୁଳି ଅବା ଆଉ କିଛି ପୁରେଇ ହଲେଇ ହଲେଇ ପଢି ମଜା ନେଇଥିବେ |

ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଆଉ ବିଆରେ ହାତ ରଖି ପଢନ୍ତୁ ଏଇ କାହାଣୀ ଖୁବ୍ ମଜା ଲାଗିବ .

ମୋର ନାମ୍ ହେଲା ବିନ୍ଦୁ ..ବୟଷ ୩୨ , ଉଚ୍ଚତା ୫’୪ ସାଇଜ଼ : ଦେହ ୩୬-୩୪-୩୬ , ମୁଁ ଜଣେ ହାଉସ୍ ୱ।ଈଫ୍ | ମୋର ଜଣେ ପିଲା (ପୁଅ, ୪ ବର୍ଷ) | ଅମ ଘର ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ର ଗୋଟେ ଗାଁ, ମୋର ସ୍ଵାମି ଦିଲ୍ଲୀ ରେ ଗୋଟେ କମ୍ପାନୀ ରେ କାମ କରନ୍ତି | ଅମ ଘରେ ମୋର ଶାଶୁ ଆଉ ଶଶୁର ରୁହନ୍ତି ଆଉ ମୋର ପିଲା |

ଏ ଘଟଣା ହେଲା ୮ ବର୍ଷ ତଳର କଥା ମାନେ ମୁଁ ସେତେବେଳେ ୨୪ ବର୍ଷ ହେଇଥାଏ ଆଉ ମୋର ବାହାଘର ୪ ବର୍ଷ ହେଇସାରି ଥାଏ, ମୁଁ ୨୦ ବର୍ଷ ରେ ବାହ। ହେଲି, ସେତେବେଳେ ମୋ ସ୍ଵାମି ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିଲେ ଆଉ ଖୁବ୍ ଲାଭ ହେଉଥିଲା , ତାହା ଦେଖି ମୋର ବାପା ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ବାହା ଦେଇଥିଲେ , ହେଲେ କିଏ ଜାଣିଥିଲା କି ମୋର କପାଳ ରେ ଆଉ କିଛି ଥିଲା |
ବାହାଘର ୨/୩ ବର୍ଷ ବାସ୍ ଠିକ ଠାକ୍ ଚାଲିଥିଲା .ଆମେ ଖୁବ୍ ଭଲ ଭାବେ ରହୁଥିଲୁ ..ଆଉ ଆମ ଯୌନ ଜୀବନ ଖୁବ୍ ଆନନ୍ଦମୟ ଥିଲା ..ସେ ମୋତେ ବହୁତ୍ ଭଲ ପାଉଥିଲେ | ହ଼ଠାତ୍ ଦିନେ କଣ ହେଲା ନା ତାଙ୍କ ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇଦେଲା ..ସେ ବ୍ୟବସାୟ ସେ ଫନ୍ଦି ଫିକର କରି ବହୁତ୍ ପଇସା ଠକି ଦେଲା | ଏମିତି ଦିନ ଅସିଲା କି ଆମକୁ ବ୍ୟବସାୟ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିଲା |
ହେଲେ ବହୁତ୍ ପଇସା ଉଧାର ହେଇଗଲା ..ଘରେ ଯାହା ପଇସା ଥିଲା ଶେଷ ହେଇଗଲା ..ତଥାପି ଉଧାର ସୁଧି ହେଲାଣି .ଡେଲି କିଏ ନା କିଏ ଅସୁଥାଏ ପଇସା ମାଗିବାକୁ |

ସବୁ ବେଳେ ଘରେ ଅଶାନ୍ତି ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ..ମୋ ସ୍ବାମୀ ସେସବୁ ଦେଖି ଦିଲ୍ଲୀ ଚାଲିଗଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରି ଗୋଟେ କମ୍ପାନୀ ରେ ଜଏନ କଲେ ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଉଧାର ପରିସୋଧ କରୁଥିଲେ..ହେଲେ ସେ ଯେତେ ଦେଉଥାନ୍ତି ତାହା ସମୁଦ୍ର କୁ ସଂଙ୍ଖେ ପାଣି .ପୁଣି ଆମକୁ ଚଳିବାକୁ ପଡୁଥିଲା |
ସିଏ ଚାଲିଗଲା ପରେ ଅମେ ଘରେ ୩ ଜଣ ଥିଲୁ , ବହୁତ୍ କଷ୍ଟ ରେ ଚଳୁଥିଲୁ .କିଛି ଲୋକ ତ ମୋତେ ଦେଖିବା ଲାଗି ଆମ ଘରକୁ ପଇସା ବାହାନା ରେ ଆସୁଥାନ୍ତି ..ଆଉ ମୋତେ ଘୁରି ଘୁରି ଦେଖୁଥାନ୍ତି ..ମୋତେ ବହୁତ୍ ଖରାପ ଲାଗୁଥାଏ ହେଲେ କଣ କରିବୁ ଆମେ ନାଚାର ଥିଲୁ |
କିନ୍ତୁ ସେମନଙ୍କ ଭିତରୁ ଜଣେ ଲୋକର ଉଧାର ବହୁତ୍ ଥିଲା ୧.୫ ଲକ୍ଷ ଉଧାର , ଏତେ ବଡ ରକମ୍ ର ଟଙ୍କା ..ଆମକୁ ସୁଝି ବାକୁ ବହୁତ୍ ଦିନ ଚାଲିଯିବ |ସେ ଲୋକଭି ଭଲ ନଥିଲା କଥା କଥା ରେ ଗାଳି ଗୁଲଜ କରୁଥାଏ |
ଏମିତି ଅନେକ ଦିନ ଚାଲିଗଲା ଯେବେ ଆସିଲେ ସେ ଏମିତି ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରୁଥାଏ , ମୋ ଶାଶୁ ଶଶୁର ତାକୁ କିଛି ନା କିଛି କହି ଥାମି ରଖିଥିଲେ .ଥରେ ସେ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ଆସିଲା ଆଉ କହିଲା ମୋର ଆଜି କିଛି ନା କିଛି ଗୋଟେ ଫଇସଲା କର ମୁଁ ଟଙ୍କା ନନେଇ ଯିବିନୀ ଆଉ ଅଡି ଧରି ବସିଲା ..ମୋ ଶାଶୁ ଶଶୁର ଯେତେ କାକୁତି ମିନତି ହେଇ ଅନୁରୋଧ କଲେ ସେ ସୁଣିଲାନୀ ..
ହେଲେ ଏତେ ଗୁଡା ଟଙ୍କା ଆମେ କୋଉଠୁ ଆଣିବୁ? ସେ କହିଲା କି ମୁଁ କିଛି ଦିନ ଅପେକ୍ଷା କରିପାରିବି ଆଉ ପଇସା କମ୍ ଭି କରିଦେବି ..ଯଦି ମୋର ଗୋଟେ କଥା ରଖିବ , ମୋ ଶାଶୁ ଶଶୁର ତାକୁ ପଚାରିଲେ କଣ ???
ସେ ଯାହା ଉତ୍ତର ଦେଲା ତାହା ସୁଣି ମୋ ମୁଣ୍ଡ ବୁଲେଇ ବାରେ ଲାଗିଲା ..ସେ କହିଲା ଦେଖା ତମ ଭଲ ଜିନିଷ ଅଛି ମାନେ ତମ ବୋହୁ .ଯଦି ମୋତେ ତା ସହ ଆଜି ରାତିରେ ଶୋଇବାକୁ ଦେବ ତାହେଲେ ମୁଁ ସୁଧ ନେବିନି ଆଉ ଅଧା ପଇସା କୋହଳ କରିଦେବି | ମୋ ଶାଶୁ ଶଶୁର ତାକୁ ଗାଳି ଦେବାରେ ଲାଗିଲେ .ହେଲେ ସେ ଜିଦ୍ ଅଡି ଧରି ବସିଲା କହିଲା ଠିକ ଅଛି ମୋ ପଇସା ଦେଇଦିଅ ମୁଁ ଚାଲିଯିବି .ଯେତେ ତାକୁ ଅନୁରୋଧ କଲେ ସେ ମାନିଲାନୀ .ସେ କହିଲା ଭାବିନିଅ କୋଉଟା ଲାଭ ..ଗୋଟେ ରାତି ବୋହୁ ର ଇଜ୍ଜତ ନା ୧.୫ ଲକ୍ଷ ନା ତମ ସମ୍ମାନ ..ମୁଁ କାହାକୁ କହିବିନୀ ଏସବୁ..ତେଣୁ ସମ୍ମାନ ରେ କିଛି ଆଂଚ୍ ଆସିବନି ତାର ଗାରେଣ୍ଟି ଦେଉଛି .ଏମିତି ବହୁତ୍ ସମୟ ଯୁକ୍ତି ଚାଲିଲା ଆଉ ଲାଗିଲା କି ଆମକୁ ହାର୍ ମାନିବାକୁ ପଡିବ |

ମୋ ଶଶୁର ଶାଶୁ କୁ କହିଲେ କଣ କରିବା .ଶାଶୁ କହିଲେ ଦେଖ ବିନ୍ଦୁ କୁ ପଚାର ଯଦି ସେ ରାଜି ହେଇଯିବ ତାହେଲେ ..

ତାପରେ ଶାଶୁ ଆସି ମୋତେ ପଚାରିଲେ କି କଣ କରିବା ? ଅମେ ନାଚାର ଆଜି .ତୁ ଯଦି ସହଯୋଗ କରିବୁ ତାହେଲେ କିଛି ହେଇପାରିବ , ବହୁତ୍ ଭାବିଲା ପରେ ମୁଁ ହଁ ଭରିଲି.ମୋ ପାଖରେ ଆଉ କିଛି ରାସ୍ତା ନଥିଲା .

ମୋ ଶାଶୁ ଶଶୁର ତାକୁ ଅନୁରୋଧ କରି କହିଲେ ଯେମିତି କେହି ନଜାଣନ୍ତି ..ସେ କହିଲେ ସେଥିଲାଗି ତମେ ମାନେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନୀ .କିଛି ଭି ହେବନି .

ଏବେ ସେ କହିଲା ଆପଣ ଦୁଇଜଣ ଗୋଟେ ରୂମ୍ ରେ ଶୋଇଯାଓ ଆଉ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଫ୍ରି ଛାଡିଦିଅ..ମଝିରେ ଜେମିତି ଡିଷ୍ଟର୍ବ୍ କରିବେନି .ତାପରେ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ରୁମ୍ ରେ ଯାଇ ଶୋଇଗଲେ .

ଆଉ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଖାଲି ଥାଉ .ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଖାଲି ଗୋଟେ ଶାଢୀ ପିନ୍ଧି ଥାଏ ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଆଉ ସାୟା ..ବ୍ରା ଘରେ ପିନ୍ଧି ନଥାଏ ..ମୋ ଦେହରେ ଛନକା ପଶିଗଲା ..କଣ ଯେ ହେବ ଆଜି ମୋ ସହ ପର ପୁରଷ ସହ ରାତି ବିତେଇ ବାକୁ ପଡିବ !!..ଛାତି ଧକ୍ ଧକ୍ ବହୁତ୍ ଯୋର୍ ରେ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା .ଏବେ ସେ କହିଲା ବିନ୍ଦୁ ଆସ ମୋ ପାଖକୁ ଏତେ ଲାଜ କାହିଁକି?? ଆଜି ରାତି ମୁଁ ତମ ସ୍ବାମୀ ପରା ସ୍ବାମୀ କୁ କେହି ଲାଜ କରେ ନା କଣ ??

ଆସ ନା ଜାନୁ .ମୁଁ ଏବେ ଗଲି ତା ପାଖକୁ .ଆଉ ବସିଲି ତା ପାଖରେ .ସେ ମୋ କାନ୍ଧରେ ହାତ ରଖିଦେଲା ..ଲାଗିଲା ଯେମିତି କରେଣ୍ଟ୍ ଲାଗିଲା ..ସେ କହିଲା ଦେଖ ବିନ୍ଦୁ ଡରନୀ କି ଲାଜ କରନୀ ଆଜି ଆମେ ଦୁହେଁ ମନ ଭରୀ ଆନନ୍ଦ କରିବା ସେଥିଲାଗି ତମ ସହଯୋଗ ଦରକାର ..ଦେଖ ମୁଁ କେତେ ଆନନ୍ଦ ଦେବୀ ତମକୁ ..ତମେ ଭି କେତେ ଦିନ ହେଲା ସ୍ଵାମି ସୁଖ ଲାଭ କରିନଥିବ ..ବହୁତ୍ ଭୋକିଲା ଥିବ ..ପ୍ରିଏ ତମ ଦେହର ଭୋକ ଆଉ ଶୋଷ ସବୁ ମେଣ୍ଟେଇ ଦେବି ଆଉ ତମକୁ ଜଣେ ପକ୍କା ମାଇକିନା ବନେଇଦେବି .. ତେଣୁ ମୋତେ ସହଯୋଗ କର ଆଉ ଉପଭୋଗ କର |
ଏହା କହି ସେ ଧିରେ ଧିରେ ତାର ହାତକୁ ମୋର କମର ଆଡକୁ ନେଲା ଆଉ ହାତ ବୁଲେଇ ବୁଲେଇ ହେଲା ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ପେଟ ଆଡକୁ ନେଲା ଦେହରେ ଖାଲି ଶୀହରଣ ଖେଳି ଯାଉଥାଏ .ମୁଁ ଆଖି ବୁଜେଇ ପକାଉଥାଏ..ଏବେ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା ଆଉ ଗାଲ ରେ ଚୁମା ଦେଲା ..ଇସ୍ କି ମଜା .ଲାଗୁଥାଏ ଯେମିତି ସିଏ ଅଛନ୍ତି ଆଉ ମୋ ସହ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି.

ଏବେ ସେ ମୋତେ ତାର ଛାତି ରେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା ଆଉ ଓଠୋ ରେ ଓଠୋ ଯୋଡି ଚୁମା ଦେବାରେ ଲାଗିଲା .ମୋତେ କହିଲା ତୋମେ ଭି ଚୁମା ଦିଅନା !! ମୁଁ ଲାଜରେ କିଛି କରୁନଥିଲି ସେ କହିଲା ଜାନୁ କଣ ପାଇଁ ଲାଜ ଭାବିନିଅ ମୁଁ ତମ ସ୍ବାମୀ ଆଜି ରାତି ପାଇଁ..ପ୍ଲୀଜ଼ ମାଇ ଡାର୍ଲିଂ ..ପ୍ଲୀଜ଼ ପ୍ଲୀଜ଼ ମୋ ଜାନୁ .ଏହା ସୁଣୀ ମୁଁ ଭି ତାର ଚୁମା ପ୍ରତିବଦଳରେ ଚୁମା ଦେବାରେ ଲାଗିଲି .ସେ ଆହୁରି ଗରମ୍ ହେଇ ମୋତେ ଯୋର୍ ରେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା..ତାର ବଲିଷ୍ଠ ବାହୁରେ ମୋର କୋମଳ ସ୍ତନ ଯୁଗଳ ପେଶୀ ହେଇଜାଉଥାଏ, କିନ୍ତୁ ମଜା ବହୁତ୍ ଲାଗୁଥାଏ .ଏବେ ସେ କହିଲା ଜାନୁ ଚାଲ ବେଡ୍ ରୁମ୍ କୁ ଯିବା ଆଉ ସେଇଠି ଅସଲ ଖେଳ ଆରମ୍ଭ କରିବା , ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ଟୁଙ୍ଗ।ରୀ ହଁ ଭାରିଲି ..ସେ ଏକ ଝଟକା ରେ ମୋତେ ହାତ ରେ ଉଠେଇ ନେଲା ଆଉ ଟେକି ନେଇ ବେଡ୍ ରୁମ୍ ରେ ପଶିଗଲା ..ଆଉ ମୋତେ ପଲଙ୍କ ଉପରେ ନେଇ ବଶେଇ ଦେଲା..
ରୂମ୍ ରେ ଗୋଟେ ଶୁଭ୍ର ଅଲୋକ ଜଲୁଥିଲା.ମୁଁ ଲାଜ ରେ ପାଣି ପାଣି ହେଇଜାଉଥିଲି .ତା ମୁଂହକୁ କୁ ମୁଁ ଚାହିଁ ପାରୁନଥାଏ .ଏବେ ସେ ମୋ ପାଖରେ ବଶି ..ତାର ହାତ ମୋ ପିଠି ରେ ବୁଲେଇ ବୁଲେଇ ଦୁଧ ଆଡକୁ ଅଗ୍ରସର ହେଲା ଆଉ ଯୋର୍ କରି ବାମ ଦୁଧ କୁ ଚିପିଦେଲା ..ଆଃ କରି ଚିଲ୍ଲେଇଲି ..ସେ କହିଲା କଣ ହେଲା ଜାନୁ ?? ମୁ କହିଲି ଧିରେ କାଟୁଛି !! ସେ କହିଲା ଏଥିରେ ପରା ମଜା ଅଛି..ଏହା କହି ଡାହାଣ ପଟ ଦୁଧ ଭି ଜାବୁଡି ଧରିଲା ଆଉ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲା ଏବେ ମୁଁ ପ୍ରତିବାଦ କଲିନୀ ..ଆଉ ମଜା ନେଉଥିଲି .ମୋତେ କୁନ୍ଢେଇ ଧରି ମୋର ନିତମ୍ବ ଯୋଡିକୁ ଭି ଚିପିବରେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ଭି ତାକୁ ମୋର ବହୁ ରେ ଜାବୁଡି ଧରୁଥାଏ.ସେ ଗୋଟେ ଟ୍ରାଉଜର୍ ଆଉ ଟି-ଶାର୍ଟ୍ ପିନ୍ଧି ଥାଏ .ସେ ମୋତେ କହିଲା ଜାନୁ ଜାଣିଛ ତମେ ତମକୁ ଗେହିଁ ବାକୁ ମୁଁ କେବେଠୁ ପ୍ଲାନ୍ କରିଛି ହେଲେ ସୁଯୋଗ ମିଲୁନଥାଏ ..ତମ କଥା ଭାବୀ କେତେ ଥର ମୁଁ ମୁଠୀ ମାରିଛି ଭାବୀପାରିବନି .ଖାସ୍ କରି ତମ ଏଇ ବଡ ବଡ଼ ଦୁଧ ମୋତେ ପାଗଳ କରି ରଖିଛି ..ଆଜି ବିଲେଇ କପାଳ ରେ ସିକା ଛିଣ୍ଡିଲା ..ମୁଁ କହିଲି କେଡେ ବେଶରମ୍ ତମେ ଲାଜ ନାହି ଅନ୍ୟ ବୋହୁକୁ ନଜର ପକଉଚ୍ଛ ଆଉ ପ୍ଲାନ୍ କରି ଗେହୁଁଚ୍ଛ ??? ସେ କହିଲା ତମ ମାନଙ୍କ ଭଳିଆ ସେକ୍ସି ମାଇକିନା ଯଦି ଅଗରେ ଆସିବ କଣ କରିବି ସମ୍ଭାଳି ହେଉନାହି ଜାନୁ..ଏଥିରେ ଖରାପ କଣ ତମକୁ ଭି ସୁଖ ମିଳୁଛି ନ.ତ ଛଡା ତମ ସ୍ବାମୀ କେତେ ଦୁରେ ରହୁଛନ୍ତି ..କେତେ ଦିନ ଏଇ ଦେହର ଜ୍ବାଳା ଦେହରେ ରଖିଥାନ୍ତ ??? ଯୌବନ ଥାଉ ଥାଉ ଦେହର ସୁଖ ମେଣ୍ଟେଇ ପାରିବନି ତ କେବେ ବୁଢୀ ହେଲେ ସେତେବେଳକୁ ମନ ହେଉନଥିବ ..ତମ ଦୁଧ ସେତେବେଳେ ଆହୁରି ଝୁଲି ଯାଇଥିବ..ବିଆର ଚମଡା ଢିଲା ହେଇଯାଇଥିବ..ତମ ସ୍ବାମୀ ତମକୁ ଗେହିଁ ବାକୁ ମନ କରିବେନିକଣ ଲାଭ.

ତେଣୁ ଆସ ଆଉ ମନଭରୀ ଉପୋଭୋଗ କର ଦୁନିଆ କଣ ଭାବୁ ନ ଭାବୁ ସେଥିରେ ମତଲବ୍ କିଛି ରଖନୀ . ଖାସ୍ କରି ତମକୁ ଗେହିଁ ବାକୁ ମୁଁ ଦିନ ରାତି ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖିଛି .କି ଫିଗର୍ ତମର..ବୁଢାର ଭି ବାଣ୍ଡ ତମେ ଠିଆ କରିଦେବ.ମୁଁ କହିଲି ଇସସ୍ କେଡେ ଅଲାଯୁକ ତମେ…

ଏବେ ସେ ମୋତେ ତା ଉପରେ ବସେଇଲା ଆଉ ଦୁଇ ହାତ ଧରି ମୋର ଶାଢୀ ଭିତରେ ପୁରେଇ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଉପରୁ ଦୁଧ ଯୋଡିକ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲା .ମୁଁ ଖୁସି ରେ ପାଗଳ ହେଇଯାଉଥାଏ .ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନଥିବାରୁ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ତଳକୁ ଝୁଲି ରହିଥାଏ ..ତାହା ଦେଖି ସେ ଆହୁରି ଖୁସି ପାଉଥାଏ ..ସେ କହିଲା ସୁନ୍ଦରୀ ମାଇକିନା ମାନଙ୍କ ଝୁଲିଥିବା ଦୁଧ ଦେଖିଲେ ମୋତେ ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗେ ..ତୋ ଦୁଧ ଭି ଠିକ ସେମିତି ଝୁଲି ରହିଛି ବହୁତ୍ ମଜା ଆଃ ଜାନୁ ..ଏହା କହି ମୋ ବେକରେ ଖୁସ୍ କିସ୍ କରୁଥାଏ ମୁଁ ଭି ଖୁବ୍ ଏକ୍ସାଇଟ୍ ହେଇ ଯାଉଥାଏ .ତଳକୁ ହାତ ନେଇ ମୋ ପେଟରେ ହାତ ବୁଲେଇ ବାରେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ସିହରଣ ରେ ପାଗଳ ପ୍ରାୟ ହେଇ ଯାଉଥାଏ ..ନାଭି ରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ମୋତେ ହଟ୍ କରୁଥାଏ ତାର ଏଏଇ କୌଶଳ ମୋତେ ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗିଲା . ଆଉ ଜଂଘ ସନ୍ଧିରେ ରେ ଭି ହାତ ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କଲା ..ଏମିତି ତାର ମନ ଭରି କୌଶଳ ସବୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା ମୁଁ ଆନନ୍ଦ ରେ ପାଗଳ ହେଇଯାଉଥାଏ..

ତ ଭାଇ ଭଉଣୀ ମାନେ କେମିତି ଲାଗିଲା ମୋର ଏଏଇ କାହାଣୀ କମେଣ୍ଟ୍ କରନ୍ତୁ ଆଉ ପଢ଼ନ୍ତୁ ପରବର୍ତୀ କାହାଣୀ ଯୋଉଥିରେ ମୁଁ ମୋର ସମ୍ପୁର୍ଣ ଉଲଗ୍ନ ଶରୀର ତାର ହାତ ରେ ଟେକି ଦେଲି ଆଉ ଖୁବ ଯୌନ ଉପୋଭୋଗ କଲି ଆହୁରି ବହୁତ୍ ମାଯା ମଯା କଥା ତେଣୁ ପଢନ୍ତୁ ଆଗାମୀ କାହାଣୀ ..

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: