ଗୀତାର ପ୍ୟାଂଟି ଓଦା ଓଦା – Gita Ra Panty Oda Oda

AD: Are you single? Why not try a free dating app which don't ask you for premium membership. You can create some cool friends and if you have luck then you can get your partner here.
Download Chatting App

ଅଫିସ ବାହାରିବା ବେଳକୁ ଘରଣୀ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବେ ବୋଲି କହିଲେ । ତେଣୁ ଘରଣୀଙ୍କୁ ଶଶୁର ଘରେ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ମୁଁ ଅଫିସ ଗଲି । ଅପରାହ୍ନ ଚାରିଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଫିସରେ ରହି କାମ ସବୁ ଶେଷ କରି ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଲି । ଘରଣୀ ଫୋନ୍ କରି କହିଲେ, ତାଙ୍କୁ ଯାଇ ରାତିରେ ଆଣିବା ପାଇଁ ହେବ । ମୁଁ ଘରେ ପହଁଚିବା ବେଳକୁ ପାଂଚଟା ବାଜି ଯାଇଥିଲା । ଆପାର୍ଟମେଂଟରେପହଁଚି ଡୋର ଖୋଲି ଡ୍ରେସ ବଦଳିଲି ।

ଲାପଟପଟା ଆଣି ବେଡ଼ ଉପରେ ବସି ପଡ଼ିଲି । ଗୋଟାଏ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଲଗେଇ ଦେଇ ଭଲକରି ମୁଠି ମାରିଲି । ତାପରେ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ବାଥରୁମ ଯାଉଥିଲି । ଡୋର ଠକ୍ ଠକ୍ ଶୁଭିଲା । ଯାଇ ଡୋର ଖୋଲି ଦେଖିଲିପଡ଼ିଶା ଘର ଗୀତା ଛିଡ଼ା ହେଇଚି । ତାକୁ ଭିତରକୁ ଡାକିଲି । ସେ ପଚାରିଲା: ଭାଉଜ ନାହାଁନ୍ତି କି? ମୁଁ କହିଲି – ସେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି, ରାତିକି ଆସିବେ । ସେ ଯିବାକୁ ବାହାରିବାରୁ ମୁଁ କହିଲି – ତୁମେ ବସି ଟି.ଭି. ଦେଖ, କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ । ସେ ବସିଲା । ମୁଁ ବାଥରୁମ ଚାଲିଗଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ଗୀତା କହିଲା: ମୁଁ କମ୍ପୁ୍ଟର ଦେଖିବି କି ? ବାଥରୁମରେ ଥାଇ କହିଲି – ହଉ ଦେଖ ।ମୁଁ ଗାଧେଇବା ସମୟରେ ହଠାତ୍ ଲାପଟପରୁ ଆଃ.ଉଃ. ଶବ୍ଦ ଶୁଣାଗଲା । ଧେତ୍ ଯେଉଁ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁଥିଲି ସେଇଟା ବୋଧହୁଏ ଖୋଲାଅଛି। ବାଥରୁମ ଡୋର ପାଖରେ କାନ ଡେରି ଶୁଣିଲି । ସାଉଣ୍ଡ ସ୍ଲୋ ହୋଇଗଲା, ହେଲେ ଫିଲ୍ମ ଚାଲିଥିଲା । ତାହା ମାନେ ଗୀତା ବସି ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁଚି । ମୁଁ ପୁଣି ଗାଧେଇବାରେ ଲାଗିଲି । ଆଉ ସାବୁନ ଲଗେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଧୋଇଲି । ଗାଧେଇ ସାରି ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ବାଥରୁମ୍ ଡୋର ଖୋଲି ବାହାରକୁ ଆସିଲି ସେତେବେଳକୁ ଗୀତା ଫିଲ୍ମ ବନ୍ଦକରି ସାରିଥିଲା ।

ଟାଉଲଟାଏ ପିନ୍ଧିଆସି ଲାପଟପ୍ ପାଖରେ ପହଁଚିଲି । ଗୀତା ମୋତେ ଦେଖି କମ୍ପୁ୍ଟରରେ ଗେମ୍ ଖେଳିଲା ।ମୁଁ ପଚାରିଲି – ଏଇ ମୁଭିଟା ଲଗେଇ ଥିଲ? ସେ କିଛି ନ କହି ଚୁପ୍ ରହିଲା । ଉଠି ଠିଆ ହୋଇ କହିଲା: ମୁଁ ଘରକୁ ଯାଉଛି । ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି – ଯିବ ତ, ଏତେ ତର ତର କାହିଁକି ହଉଚ । ବସ । ଏହା ଠାରୁ ଭଲ ମୁଭି ବି ଲାପଟପରେ ଅଛି । ଦେଖିବ ? ସେ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି – ଯେବେ ଦେଖିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେବ ଚାଲି ଆସିବ । ସେ ମୁଣ୍ଡ ଟୁଙ୍ଗାରି ହଁ କଲା ।
ମୁଁ ତା ପାଖରେ ବସିଲି । ତା କାନ୍ଧରେ ହାତ ରଖି କହିଲି – କ’ଣ ହେଲା ? ଡରୁଛ ନା କ’ଣ ? ମୁଁ କାହାକୁ କହିବି ନାହିଁ । ସେଥିପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରନି ।ସେ ମୋ ଆଡ଼କୁ ଚାହିଁଲା । ମୁଁ ତା ଆଖରେ ଆଖି ମିଶେଇ କହିଲି – ତମର କିଏ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛି? ସେ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ନାହିଁ କଲା । ମୁଁ କହିଲି – ଧେତ୍ ଦେଖି ଲାଭ କ’ଣ ? କାହାରି ସାଙ୍ଗରେ ତ ଏକ୍ସପେରିମେଂଟ କରି ପାରିବ ନାହିଁ ।

ସେ ବି ଟିକିଏ ହସିଦେଲା । ବାସ୍ ଏବେ ଆମ ଭିତରେ ଆଉ କୌଣସି ଲାଜ ସରମ ଭଳି ଜିନିଷ ରହିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ପଚାରିଲି – ଫିଲ୍ମ କେମିତି ଲାଗିଲା? ସେ କହିଲା: ଫିଲ୍ମରେ ତ କିଛି କାହାଣୀ ନାହିଁ ଆଉ ଫିଲ୍ମ କ’ଣ ? ମୁଁ କହିଲି – ଆରେ, ଆକ୍ସନ ତ ଅଛି ନା, ସେଇଟା କେମିତି ଲାଗିଲା ? ସେ କହିଲା: କେଜାଣି, ଦେଖିଲେ କ’ଣ ଜାଣି ହେବ ।ତା କାନ୍ଧରୁ ହାତ ନେଇ ତା ହାତକୁ ଧରି କହିଲି – ଓଃ, ତାହେଲେ ପ୍ରାକ୍ଟିକାଲ କରିବ ଆଉ ଜାଣିବ । ସେ ମୋତେ ଚାହିଁଲା । ମୁଁ ହଠାତ୍ ତା ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲି । ସେ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି – ମୁଁ ଜାଣିଚି ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିଲେ, କି ଟୋକା କି ଟୋକି ସମସ୍ତେ ଗରମ ହୋଇ ଯାଆନ୍ତି । ଗୀତା ତୁମେ ଭାରି ସେକ୍ସି ।ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା । ତା ହାତକୁ ଧରି ଟାଣି ଆଣି ତାକୁ ମୋ କୋଳରେ ବସେଇ ଦେଲି ।

ତା କାନ୍ଧ ଆଉ ଗଳାରେ ଚୁମା ଦେଲି । ସେ ଉଃ.ଆଃ.ହେଉଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ଚୁମାଦେଉଥିଲି । ତାପରେ ସେ ମୋର ଗୋଟାଏ ହାତକୁ ନେଇ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଲା ଆଉ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲା । ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଛୋଟ ଛୋଟ ଥିଲା । ମୁଁ ଟପ୍ ମିଶା ତା ଦୁଧକୁ ମନ ଭରି ଚିପିଲି । ତାକୁ ଠିଆ କରିଦେଇ ତା ଟପ୍ ଟା ବାହାର କରିଦେଲି । ସେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନ ଥିଲା । ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଛୋଟ ଛୋଟ ପାହାଡ଼ ଭଳି ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ତା ଅଗରେ ବାଦାମୀ ରଙ୍ଗର ବୃନ୍ତ ଏବଂଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଥିଲା । ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଖାଇଲି ଏବଂ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକି ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ଆଃ.ଆଃ. ଶିତ୍କାର କଲା ।

ତାପରେ ତା ସ୍କଟକୁ ତଳକୁ ଟାଣିଦେଲି । ସେ ନାଲି ରଙ୍ଗର ପାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିଥିଲା । ପାଣ୍ଟି ମିଶା ତା ବିଆକୁ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି ।ତା ପାଣ୍ଟି ପୁରା ଓଦା ହୋଇଗଲା । ତାକୁ ବେଡ଼ ଉକରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ଅଂଟାକୁ ଖଟ ଧାରରେ ରଖି ତା ପାଣ୍ଟିକୁ ଲାଳରେ ଓଦା କଲି ।ତାପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ପାଣ୍ଟିକୁ ଖୋଲିଲି । ସେ ନାହିଁ ନାହିଁ ହୋଇ ମନା କରୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ତା’ର ଇଚ୍ଛା ଥିଲା । ପାଣ୍ଟି ଖୋଲି ଦେବା ପରେ ତା ନହୁଲି କୁଆରୀ ବିଆ ଆଉ ତା ଚାରିପାଖେ ଗଜୁରୁଥିବା ରେଶମୀ ବାଳ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉତଳା ହୋଇ ଉଠିଲା । ପାଟିରେ ପୁରେଇ ତା ବିଆକୁ ଚୁଚୁମି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି । ଆଃ କି ମଜା । ତା ବିଆ ପୁରା ଫ୍ରେସ ଥିଲା ।

ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ତା ବିଆ ଓଠକୁ ଆଡ଼େଇ ମୁଁ ଜିଭ ଲଗେଇ ଯେମିତି ସଲ ସଲ କରିଚି ଗୀତା ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲା । ତା ବିଆ ଓଦା ହୋଇଗଲା । ତା ବିଆରୁ ବିଆପାଣି ବାହାରି ଗଲା । ସେ ନିସ୍ତେଜ ହୋଇ ବେଡ଼ରେ ପଡ଼ି ରହିଲା । ମୁଁ ମୋ ଟାଉଲଟା ଖୋଲି ଦେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ରସରେ ଓଦା କରିଦେଲି ଏବଂ ବାଣ୍ଡକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ଭିତରକୁ ପଶିଲାନାହିଁ । ବେଡ଼ ତଳୁ କଣ୍ଡମଟାଏ ବାହାର କରି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ପିନ୍ଧିଲି ଏବଂ କଣ୍ଡମରେ ତେଲ ବୋଳିଲି । ତାପରେ ତା ବିଆ ଭିତରକୁ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇବାରୁ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରା ପଶିଗଲା ।

ବାସ୍ ତାପରେ ଧକ୍କା ପରେ ଧକ୍କା ମାରି ଚାଲିଲି । ସେ ଓଃ.ଓଃ. ଶିତ୍କାର କରି ଚାଲିଲା । ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦାବି ଜୋରଜୋର ଗେହିଁ ଚାଲିଥିଲି । ତନୁ ପାତଳୀ ନହୁଲୀ ଗୀତା ମୋ ଶଯ୍ୟା ସଙ୍ଗିନୀ ହୋଇଗଲା । ତା ଦିଧକୁ ପାଟିରେପୁରେଇ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି । ସେ ଶିତ୍କାର କରୁଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ତାକୁ ଓଲଟେଇ ଆଣ୍ଠୁ ମାଡ଼ି ଠିଆ କରେଇ ଦେଲି । ତା ପଛ ପଟରୁ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲି । ସେ ଚିତ୍କାର କରୁଥିଲା ଏବଂ ମୁଁ ଫ୍ରେସ ବିଆ ଗେହିଁବାର ମଜା ଚାଖୁଥିଲି । ଦୁଇ ହାତରେତା ଦୁଧକୁ ଧରି ଦଳୁଥିଲି । ପଛ ପଟରୁ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ସେ ଜୋର ଚିକ୍ରାର କରୁଥିଲା । ମୁଁ ଜୋର ଜୋର ଝଟକା ମାରି ଗେହିଁ ଚାଲିଲି । ତା ଭିତରେ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ବିଆ ପୁଣି ଓଦା ହୋଇଗଲା । ସେ ସଁ ସଁ ହୋଇ ପୁରା ହାଲିଆ ହେଇ ପଡ଼ିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଭିଡ଼ି ଧରି ଜୋର ଜୋର ଧକ୍କା ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି ।

ପୁଣି ତାକୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ଉପରେ ଶୋଇ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ପୁରା ଝାଳ ନାଲହୋଇ ସାରିଥିଲା । ଜୋରରେ ୭-୮ ଟା ଧକ୍କା ମାରିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ ବାହାରି ଗଲା । ମୁଁ ତା ବିଆରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକରି ଆଣିଲି । କଣ୍ଡମଟାକୁ କାଢ଼ି କାଗଜରେ ଗୁଡ଼େଇ ଝରକା ଦେଇ ବାହାରକୁ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଲି । ବାଥରୁମ ଯାଇ ଧୋଇ ହୋଇ ଆସିବା ବେଳକୁ ଗୀତା ପୋଛା ପୋଛି ହୋଉ ତା ଡ୍ରେସ ପଟା ସଜାଡ଼ି ଖଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା ।ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ତାକୁ ମୋ ଛାତି ଉପରକୁ ଆଉଜେଇ ଆଣିଲି । ତା ଓଠରେ ଗୋଟାଏ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲି – କେମିତି ଲାଗିଲା ?ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲା: ଯାଃ.ତମେ ଭାରି ଇଏ । ମୋ ପାଣ୍ଟି ଓଦା କରି ଦେଲ, ଏବେ ମୁଁ ଘରକୁ କେମିତି ଯିବି ।

ମୁଁ ସି ଦେଇକହିଲି – ପାଣ୍ଟି ଟା ଖୋଲି ମତେ ଦେଇ ଯାଉନ, ଧୋଇକି ଶୁଖେଇ ଦେଇଥିବି । ଗୀତା ଥଟ୍ଟା କରି କହିଲା: ଆଉ ଭାଉଜ ଆସିଲେ କ’ଣ କହିବ । ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି – କହିବି, ପାଣ୍ଟିଟା ମୋ ଶାଳୀ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ଯାଇଚି । ଆଜିଠୁଁ ସିଏ ତମ ଭାଉଜ ନୁହେଁ ନାନୀ ।ତମେ ମୋ ଶାଳୀ ହୋଇଗଲ। ସେ ହସିଦେଲା । ମୁଁ ତା ମୁହଁକୁ ଚାହିଁ କହିଲି – ଆଉ କେତେବେଳେ ଆସିବ । ଗୀତା ତା ଦାନ୍ତକୁ ଚିପି ମୁରୁକି ହସି କହିଲା: ତମେ ଯେତେବେଳେ ଡାକିବ ।ଏଇ ସମୟରେ ଡୋରରେ ଠକ୍ ଠକ୍ ଶବ୍ଦ ଶୁଭିଲା । ଗୀତା ଗଲା ଡୋର ଖୋଲିବାକୁ । ରୀନା ଆସିଥିଲା । ରୀନା କହିଲା: ଦିଦି, ଏତେ ସମୟ ହେଲା କ’ଣ କରୁଚୁ? ଗୀତା କହିଲା: ଟି.ଭି. ଦେଖୁଥିଲି ।

ରୀନା କହିଲା: ଆସ, ବୋଉ ଡାକୁଚି । ରୀନା ଆଗରେ ଆଉ ଗୀତା ତା ପଛେ ପଛେ ଗଲା । ଡୋର ପାଖରୁ ଗୀତା ଫେରି ଚାହିଁ ଟିକିଏ ମୁରୁକି ହସି ଦେଲା ।

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: