ଘର ତିଆରି କରୁ ଥିବା ମୂଲିଆଣୀ ସହ ମସ୍ତି – Ghara Tiari Karu Thiba Muliani Saha Masti

ଆମର ନିଜ ଘର ତିଆରି ହେବା ସମୟର କଥା। ସେତେବେଳେ ମୁଁ କଲେଜରେ ପଢୁଥାଏ। ବାପା ବାଲେଶ୍ବରରେ ଚାକିରୀ କରୁଥାନ୍ତି, ତେଣୁ ଘର କାମ ଜଣେ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟରକୁ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଘରେ ଆଉ କେହି ନଥିବାରୁ ମୁଁ ପ୍ରତିଦିନ ଯାଇ ଘର ତିଆରି କାମ ଦେଖୁଥିଲି। ସେଠି ଖାଲି ଝିଅମାନେ ହିଁ କାମ କରୁଥିଲେ। କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟର ସବୁଦିନ ଅପରାହ୍ନରେ ଆସେ ଓ କିଛି ସମୟ ରହି ଚାଲିଯାଏ, ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା ସେ ଏଇ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ସହ କିଛି କରୁଛି, ତେଣୁ ମୁଁ ଦିନେ ଦିନେ ଅପରାହ୍ନରେ ଆସି ଦେଖେ ଆମ ଘର ତିଆରି ହେଉଥିବା ସ୍ଥାନରେ ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ନୁଆଁଣିଆ ଘର କରାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଠି ସବୁ ସାମାନ ରହେ, ସେଇ ଘର ଭିତରେ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟର ଜଣେ ଜଣେ କରି ଝିଅକୁ ନେଇ ଯାଉଛି। ଏ ସବୁ ଦେଖି ମୋତେ ବି ସେକ୍ସ୍ କରିବାକୁ ମନ ହେଲା। ସେଠାରେ କାମ କରୁଥିବା ଅନେକ ଝିଅ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ ନ ହେଲେ ବି ଗଠନ ମସ୍ତ ଥିଲା। ତେଣୁ ମୁଁ ପ୍ଲାନ୍ କଲି କେମିତି କାହାକୁ ଜଣକୁ ପଟେଇବି।

Install a new chat app and make fun with friends. Download Now

ଥରେ ସଂକ୍ରାନ୍ତି ପାଇଁ କାମ ବନ୍ଦ ହେଲା, ହେଲେ ମିସ୍ତ୍ରୀ କହିଥିଲା ଯେ କିଏ ଜଣେ ଆସି କାନ୍ଥରେ ପାଣି ପକେଇବ, ସେହିଦିନ ମୁଁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଘର ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲି। ଦୂର ଦୂର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେହି ଦିଶୁନାହାନ୍ତି। ଅଧ ତିଆରି ଘର ଭିତରେ ପଶିବା ପରେ ଦେଖିଲି ଜଣେ ଝିଅ ପାଣି ଦେଉଚି। ପଚାରିଲି, ‘ତୁ କଣ ଏକା ଆସିଚୁ ?’ ସେ ହଁ କହିଲା । ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ସେକ୍ସ୍ ଭୁତ ଚଢ଼ିଥିଲା। ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ତାକୁ ପଛରୁ ଭିଡ଼ି ଧରିଲି। ସେ କହିଲା, ‘କଣ କରୁଚ ବାବୁ?’ ମୁଁ କହିଲି, ‘ଯାହା କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟର ନିତି କରୁଛି ?’ ସେ କହିଲା, ‘କିଏ ଦେଖିବ ବାବୁ।’ ମୁଁ କହିଲି, ‘ଏଠି ତ କେହି ନାହିଁ କିଏ ଦେଖିବ।’ ସେ ମୋ ବାହୁ ଭିତରେ ଥାଇ ଛଟପଟ ହେଉଥିଲା, କହିଲା, ‘କିଏ ଦେଖିଲେ ମୋ ଇଜ୍ଜତ୍ ପଳେଇବ।’ ମୁଁ କହିଲି, ‘ଠିକ୍ ଅଛି ତା ହେଲେ ଚାଲ ସେ ଘର ଭିତରକୁ।’ ତା ହାତ ଧରି ତାକୁ ଟାଣି ଆଣି ସେ ଘର ଭିତରକୁ ଗଲି। ସେଠାରେ ତଳେ ବାଲି ପଡ଼ିଥିଲା ଆଉ ତା ଉପରେ ଗୋଟିଏ ଖଜୁରୀ ପଟି। କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟର ସବୁ ସୁବିଧା କରିଦେଇଥିଲା।

ସେ ଭିତରକୁ ଆସୁ ଆସୁ ତାଟି କବାଟଟା ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ତା ପୋଷାକ୍ ସବୁ ଖୋଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି, ସେ ହସିଲା ଆଉ କହିଲା, ‘ଏତେ ତରତର କାହିଁକି ହଉଚ ବାବୁ ?’ ସେ ନିଜ ଶାଢ଼ୀ ଟିକେ ତଳକୁ କରିଦେଇ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଖୋଲିଦେଲା, ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିବାରୁ ତା ଗୋରା ଦୁଧ ଦିଟା ଦେଖାଗଲା। ମୁଁ ହାତରେ ନେଇ ତାକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି। ଆଉ ନଇଁପଡ଼ି ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି। ସେ ହସୁଥିଲା। ତା ଶାଢ଼ୀକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇଲି ଆଉ ବିଆରେ ହାତ ଦେଲି। ସେ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧିନଥିଲା, ମୋ ହାତ ସିଧା ତା ବିଆରେ ବାଜିଲା। ସେ ଶୀତେଇ ଉଠିଲା। ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ପଚପଚ କଲି, ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ତା ବିଆରେ ପସିଲା। ଏପାଖେ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଉଥିଲି ଆଉ ସେପାଖେ ବିଆକୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଗେହୁଥିଲି। ସେ ଓଃ ମା ମରିଗଲି ମରିଗଲି ବୋଲି କହୁଥିଲା। ତା ବିଆ ପୁରା ରସାଳ ହୋଇ ଆସିଲା ପରେ, ମୁଁ ନିଜ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲିଦେଇ ବାଣ୍ଡ ଦେଖେଇ କହିଲି ‘ନେ ଖା’। ସେ କହିଲା, ‘ନାଇଁ ବାବୁ, ମତେ ଅସନା ଲାଗେ।’ ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ତ ଭୁତ ଚଢ଼ିଥିଲା, ତା ପାଟିକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଇ କହିଲି, ‘ଖା, କେତେ ଛୋଡ଼ି ହଉଛୁ? ଅସନା ଲାଗୁଚି ନାଇଁ ରହ ଆଜି ତୋ ଅସନା ଛଡ଼େଇ ଦେଉଚି।’ ସେ ଶ୍ବାସରୁଦ୍ଧ ହୋଇ ଉଠୁଥିଲା ମାତ୍ରା ମୁଁ ଛାଡ଼ିଲିନି। ତା ପାଟିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଇ ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ସଲ ସଲ କରିବା ପରେ ତା ବିଆରେ ପାଣି ଆସିଲା। ବହୁତ ପାଣି ଆସିଲା ପରେ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ଖସ୍ ଖସ୍ ହୋଇ ଖସିଲା।

ତାକୁ ପଟି ଉପରେ ଶୋଇଦେଇ ତା ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟାକୁ ଫାଡ଼ିଦେଲି ଆଉ ମୁଁ ମଝିରେ ପଶି ନିଜ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ଦେଇ ଘଷିଲା

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

%d bloggers like this: