ଦୁଇ ଦିନ ଧରି ଅଙ୍କଲ ମୋତେ ସବୁ ଥର କଣ୍ଡମ ବ୍ୟବହାର ନ କରି ଗେହିଁଲେ – Dui Dina Dhari Uncle Mote Sabu Thara Condom Byabahara Na Kari Genhile

AD: Are you single? Why not try a free dating app which don't ask you for premium membership. You can create some cool friends and if you have luck then you can get your partner here.
Download Chatting App

ମୋ ନା ଲିପ୍ସା । ମୋ ବୟସ ୨୫ ବର୍ଷ । ମୁଁ ଜଣେ ସୁନ୍ଦରୀ ଯୁବତୀ । ମୁଁ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଗୋଟିଏ କଂପ୍ୟୁଟର କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରୀ କରୁଥିଲି । ଏବେ ଏବେ ମୋର ମୋ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମତାନ୍ତର ହେବାରୁ ଆମ ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା । ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟକୁ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ କୁମାରୀ ଥିଲି । ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଯିବା କାରଣରୁ ମୁଁ ବହୁତ ଧୌର୍ଯ୍ୟହରା ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲି । ମୋର ପିରିୟଡ଼ ଚାଲିଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଉତେଜନା ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି । ସେତିକି ବେଳେ ମଳୟ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ପାଖରୁ ଫୋନ କଲ୍ ଆସିଲା । ମଳୟ ଅଙ୍କଲ ହେଉଛନ୍ତି ମୋ ବଡ଼ ମାଆଙ୍କ ଭାଇ । ସେ କହିଲେ, ଆସନ୍ତା କାଲି ରବିବାରରେ ସେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଆସୁଛନ୍ତି । ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ଟ୍ରେନିଂ ଅଛି । ମୁଁ ଖୁସି ହୋଇଗଲି ।
ସେ ଜଣେ ବହୁତ ଭଲ ମଣିଷ । ଯଦିଓ ତାଙ୍କ ବୟସ ୪୪ ବର୍ଷ, ସେ ମୋ ପରି ୨୫ ବର୍ଷର ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ମିଶନ୍ତି । ସ୍ତ୍ରୀଲୋକଙ୍କୁ କିପରି ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ହୁଏ , ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଜଣାଇବାକୁ ହୁଏ ସେ କଥା ସେ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣନ୍ତି । ଗତଥର ଯେତେବେଳେ ସେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଆସିଥିଲେ, ମୋତେ ସେ ଯତ୍ନ, ସମ୍ମାନ ଓ ବନ୍ଧୁ ଭାବରେ ବହୁତ ଭଲ ବ୍ୟବହାର ଦେଖାଇଥିଲେ । ସେ ଏଠାକୁ ଆସବା କଥା ଜାଣି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହେଲି । ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଯେ କମ୍ପାନୀ ତାଙ୍କ ରହିବା ପାଇଁ ବନ୍ଦୋବସ୍ତ କରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ମୋ ପାଖରେ ଦୁଇ ଦିନ ରହିବେ । ସେ ବିଷୟରେ ବିବ୍ରତ ନ ହେବା ପାଇଁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ।
ତାପର ଦିନ ସକାଳ ୧୦ ଟା ବେଳକୁ ସେ ଆସି ପହଁଚିଲେ । ସେ ମୋ ଫ୍ଲାଟରେ ଫ୍ରେସ ହୋଇ ସାରିବା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ବାହାରିଗଲୁ । ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ଟାଇଟ୍ ଟି-ସାର୍ଟ ଓ ଜିନସ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲି । ମୋ ସ୍କୁଟିରେ ଆମେ ସହର ସାରା ବୁଲିଲୁ । ସେ ସ୍କୁଟି ଚଳାଉ ଥିଲେ ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛରେ ବସିଥିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ସାନିଧ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲି । ମୋ ପୁରୁଷ ବଂଧୁ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ଭାଙ୍ଗିଯିବା କଥା ମୁଁ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି । ଦିନ ସାରା ଆମେ ମଜା କଲୁ । ଆମେ ଦୁହେଁ ବହୁତ ଖୋଲା ସ୍ୱଭାବର । ମୁଁ ସେଦିନ ବହୁତ ହଟ୍ ଦିଶୁଥିଲି । ମୁଁ ଭାବୁଛି ସ୍ତ୍ରୀଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପିରିୟଡ଼ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ସେମାନେ ଖୁବ୍ ଝକାସ ଦେଖା ଯାଆନ୍ତି । କାରଣ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଶରୀର ଉର୍ବର ଥାଏ । ମୋ ସ୍କୁଟିରେ ବୁଲି ଆମେ ସହରକୁ ଉପଭୋଗ କଲୁ । ରାସ୍ତାରେ ଜନ ଗହଳି ପାଇଁ ଅନେକ ସମୟରେ ସେ ସ୍କୁଟିରେ ବ୍ରେକ ଦେଉଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ମୋ ୩୮ ସାଇଜର ଦୁଧ ତାଙ୍କ ପିଠିରେ ଚାପି ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ଏହାକୁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲି । ସାରା ଦିନ ସେ ମୋତେ ମୋର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିଲେ । ରାତି ୮ ଟା ବେଳକୁ ଡିନର ଖାଇ ସାରି ଆମେ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଲୁ । ମୁଁ ମୋ ପୋଷାକ ବଦଳି ଗୋଟିଏ ଧଳା ନାଇଟୀ ଗାଉନ ପିନ୍ଧିଲି ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ପାଇଜାମା ପିନ୍ଧିଲେ । ମୁଁ ମୋ ରୁମରୁ ଧଳା ନାଇଟୀ ଗାଉନ ପିନ୍ଧି ବାହାରିବା ଦେଖି ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ ରହିଲେ । ସେ ସ୍ତମ୍ଭିଭୂତ ହୋଇଗଲେ । ମୋତେ ଲାଜ ଲାଗିଲା ।
ତାପରେ ଆମେ ଅଧ ଘଂଟାଏ କଥା ହେଲୁ । ମୋ ରୁମ ମେଟ୍ କିଛି ଗୋଟାଏ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ତା ଗାଆଁକୁ ଯାଇଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ଆମ ଫ୍ଲାଟରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଏକୁଟିଆ ଥିଲୁ । ମଳୟ ଅଙ୍କଲ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଲୋକ ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି:
ମୁଁ: ଅଙ୍କଲ, ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଯଦି ୫୦% ଭାଗ ତୁମ ପରି ଯତ୍ନବାନ ହୋଇଥିବେ, ତାହେଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ୧୦୦% ଭାଗ ଭଲ ପାଇବି ।
ଅଙ୍କଲ – ଆଚ୍ଛା! କିନ୍ତୁ ଯଦି ସେ ୭୫% ଭାଗ ମୋ ପରି ହୋଇଥିବେ?
ମୁଁ: ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ୨୦୦ % ଭଲ ପାଇବି ।
ଅଙ୍କଲ – ଯଦି ସେ ୧୦୦% ଭାଗ ମୋ ପରି ହୋଇଥିବେ, ତେବେ?
ଲାଜରେ ମୋ ମୁହଁ ଲାଲ ଦିଶିଲା ।
ମୁଁ: ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ୫୦୦ % ଭଲ ପାଇବି ।
ଅଙ୍କଲ – ଯଦି ମୁଁ ତମର ସ୍ୱାମୀ ହେବି, ତାହେଲେ?
ଅଙ୍କଲଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନରେ ମୁଁ ସ୍ତମ୍ଭିଭୂତ ହୋଇଗଲି । ଅଙ୍କଲ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲେ ଏବଂ ବେଳେ ବେଳେ ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି ଅଙ୍କଲଙ୍କ ପରି ସୁନ୍ଦର ସ୍ୱାମୀ ପାଇଁ ଆଂଟି କେତେ ଭାଗ୍ୟବତୀ । ସବୁବେଳେ ମୁୁଁ ଆଂଟିଙ୍କ ପ୍ରତି ଈର୍ଷା କରୁଥିଲି । ଅଙ୍କଲଙ୍କର ପ୍ରଶ୍ନ ଶୁଣି ମୁଁ କହିଲି, ମୁଁ: ତାହେଲେ ତମେ ମୋତେ ପାଇବ । ଏହା ଶୁଣି ସେ ଆଗକୁ ଆଗେଇ ଆସିଲେ ଏବଂ ମୋ ବେକକୁ ତାଙ୍କ ଦାଆଁ ହାତରେ ଧରିଲେ ।
ଅଙ୍କଲ – ତାହେଲେ, ମୁଁ ଆଜି ତୋତେ ପାଇବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ସେ ମୋ ଓଠ ଉପରେ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ରଖି ମୋତେ ଚୁମା ଦେଲେ । ଆରମ୍ଭରେ ମୁଁ ବାଧା ଦେଲି । ତାପରେ ମୋର ଆବେଗ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ମୋର ସମ୍ମାନ ତାଙ୍କୁ ମୋର ଭଲ ପାଇବା ଦେଲା । ମୁଁ ମୋ ଓଠକୁ ଖୋଲି ଦେଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜିଭ ମୋ ପାଟି ଭିତରକୁ ଜୋର କରି ପ୍ରବେଶ କଲା । ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ପାଟିର ଲାଳର ବିନିମୟ ଘଟିଲା । ଆମେ ପରସ୍ପରର ପାଟିକୁ ଅନ୍ୱେଷଣ କରିବାକୁ ଲାଗିଲୁ ।
ତାପରେ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ବାହୁରେ ଉଠେଇ ମୋ ବେଡ଼ରୁମକୁ ନେଇଗଲେ । ମୋତେ ମୋ ବେଡ଼ରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୋ ଉପରେ ଶୋଇ ପଡ଼ି ମୋତେ ଚୁମା ଦେଲେ । ଅଙ୍କଲ – ତୁ ଆଜି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ହେବୁ୍। ସେ ମୋ ବେକ ଓ କାନ୍ଧରେ ଚୁମା ଦେଲେ । ମୁଁ ଗରମ ହୋଇଗଲି । ସେ ମୋ ଗାଉନକୁ ଉପରକୁ ଟେକି ମୋ ଦେହରୁ ବାହାର କରି ଦେଲେ । ମୁଁ କେବଳ କଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ରା ଓ ପାଂଟି ପିନ୍ଧି ତାଙ୍କ ଆଗରେ ଶୋଇଥିଲି । ସମୟ ନଷ୍ଟ ନ କରି ସେ ମୋ ୩୮ ସାଇଜର ଦୁଧକୁ ବ୍ରା ଉପରୁ ଚୋଷିଲେ । ମୁଁ ଶିତ୍କାର କରି ଉଠିଲି:ଆଃଃଃ. ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରିଲି । ସେ ଆଦରରେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚୋଷୁଥିଲେ । ସେକେଣ୍ଡକ ଭିତରେ ମୋ ବ୍ରା ଓଦା ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଚୋଷିବା ବନ୍ଦ କରି ମୋ ବ୍ରାକୁ ଖୋଲି ପକେଇଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୋ ଲଙ୍ଗଳା ଦୁଧ ଆଡ଼କୁ ଆଗେଇ ନେଲି । ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ପିଲା ଭଳି ଚୋଷିଲେ । ମୋ ଦୁଧଭୁଣ୍ଡିକି ଜୋରରେ କାମୁଡ଼ିଲେ । ମୋ ବାଆଁ ପଟ ଦୁଧରେ ଗୋଟିଏ କାମୁଡ଼ା ଦାଗ କରିଦେଲେ । ଏହା ଥିଲା ମୋର ପ୍ରଥମ ଯୌନ ଅଭିଜ୍ଞତା ଏବଂ ଏହା ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ।
ସେତେବେଳକୁ ସେ ପୁରା ଉତେଜିତ ହୋଇ ସାରିଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଂଟ ଓ ଅଣ୍ଡର ୱିୟରକୁ ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଲେ ଏବଂ ମୋତେ ତାଙ୍କ ୭ ଇଂଚ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖେଇଲେ । ଏହା ପୁରା ଶକ୍ତ ହୋଇ ଉଠି ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ମୁଁ ମୁରୁକି ହସିଲି । ସେ ମୋ ପାଂଟିକି ତଳକୁ ଟାଣି ଖସାଇ ଦେଲେ । ମୁଁ ପିନ୍ଧିଥିବା ସାନିଟାରୀ ପ୍ୟାଡ଼ ହ୍ବିସ୍ପର ବି ବାହାରି ଆସିଲା । ପ୍ୟାଡ଼ଟା ମୋ ମାସିକ ରକ୍ତଶ୍ରାବରେ ପୁରା ଭିଜି ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ଚାହୁଁଥିଲି ସେ ମୋ ବିଆକୁ ଚୋଷନ୍ତୁ । କିନ୍ତୁ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ବୟସ ୪୪ ବର୍ଷ । ସେ ମୋ ଠାରୁ ଗୋଟିଏ ପୀଢ଼ି ବଡ଼ । ସେ ସିଧା ସଳଖ ମୋ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇବାକୁ ଚାହିଁଲେ । ସେତେବେଳକୁ ମୁଁ ବି ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ଉଠିଥିଲି ।
ମୋ ବିଆରେ ସେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲେ । ସେ ଜାଣିଥିଲେ ମୁଁ କୁଆଁରୀ ଅଛି । ତାଙ୍କ କୁଆଁରୀ ଝିଆରୀକୁ ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ସେ ଖୁବ୍ ଉତେଜିତ ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ଘଷି ମୋତେ ଚୁମା ଦେଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଚୁମାକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବା ସମୟରେ ହଠାତ୍ ସେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ଭିତରକୁ ଦାବି ଦେଲେ । ମୋ ଭିତରେ କିଛି ଗୋଟାଏ ଛିଣ୍ଡିଯିବା ଭଳି ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି । ମୁଁ ଭୀଷଣ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କଲି । ମୁଁ ଆଉ ଝିଅ ହୋଇ ରହିଲି ନାହିଁ । ଅଙ୍କଲ ମୋତେ ଗୋଟିଏ ନାରୀ କରିଦେଲେ । ମୋ ଆଖିରୁ ଲୁହଧାର ମୋ ଗାଲ ଉପରକୁ ବହିଗଲା । ସେ ବାଣ୍ଡ ଦାବିବା ବନ୍ଦକରି ମୋତେ ଚୁମା ଦେଲେ । ପାଂଚ ମିନିଟ୍ ପରେ ମୁଁ ନର୍ମାଲ ଅବସ୍ଥାକୁ ଆସିଗଲି ଏବଂ ସେ ବାଣ୍ଡ ଦାବିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ହଠାତ୍ ଗୋଟାଏ ଜୋର ଧକ୍କା ମାରିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁରା ବାଣ୍ଡଟା ମୋ ବିଆ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା । ମୋର ନିଃଶ୍ବାସ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା । ମତେ ଭାରି କଷ୍ଟ ହେଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ବାଣ୍ଡ ଦାବିବା ଜାରି ରଖିଥିଲେ । ଧୀରେ ଧୀରେ କଷ୍ଟ କମିଗଲା ଏବଂ ମୁଁ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କଲି । ଅନନ୍ଦରେ ମୁଁ ଚିକ୍ରାର କରି ଉଠିଲି । ସେ କୁକୁର ଗେହିଁବା ପରି ମୋତେ ଗେହିଁ ଚାଲିଥିଲେ । ମୁଁ ଚରମରେ ପହଁଚି ଯାଇଥିଲି ଏବଂ ମୋର ବିଆରସ ବାହାରିବା ଅବସ୍ଥା ପହଁଚି ଯାଇଥିଲା । ପ୍ରାୟ ୨୦ ମିନିଟ୍ ଜୋର ଗେହିଁବା ପରେ ଆମ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ଏକା ବେଳେ ସ୍ଖଳନ ହେଲା । ତାଙ୍କର ବୀର୍ଯରେ ପେଟ ପୁରି ଯିବା ଭଳି ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି । ୫୦ ସେକେଣ୍ଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ମୋ ପେଟରେ ତାଙ୍କ ବୀର୍ଯ ଭରିଲେ । ତାପରେ ୫ ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ମୋ ଉପରେ ଶୋଇ ରହିଲେ । ମୋ କାନରେ ସେ ଫୁସ୍ ଫୁସ୍ ସ୍ବରରେ କହିଲେ – ଲିପ୍ସା ମୁଁ ତୋତେ ଭଲପାଏ ।
ମୁଁ: ମୁଁ ବି ତୁମକୁ ଭଲପାଏ । ସେଦିନ ରାତିରେ ସେ ମୋତେ ଆହୁରି ୨ ଥର ଗେହିଁଲେ । ତାପର ଦିନ ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ଆମ ଅଫିସରୁ ଛୁଟି ନେଲୁ । ସେ ମୋତେ ଗୋଟିଏ ମନ୍ଦିରକୁ ନେଇଗଲେ ଏବଂ ମନ୍ଦିରରେ ମୋତେ ବାହାହେଲେ । ସେ ମୋତେ ମନ୍ଦିରରେ ବାହା ହେବା ପରେ ମୋତେ ଯେଉଁ ଦୋଷୀ ଦୋଷୀ ଲାଗୁଥିଲା ତାହା ଦୂରେଇ ଗଲା । ସେଦିନ ସେ ମୋତେ ୬ ଥର ଗେହିଁଲେ । ତାପର ଦିନ ସେ ତାଙ୍କର ଟ୍ରେନିଂରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଚାଲିଗଲେ । ମୁଁ ଗତ ଦୁଇ ଦିନର ସୁନ୍ଦର ସ୍ମୃତି ବିଷୟରେ ମନେ ପକାଇଲି । ମୋର ମନେ ପଡ଼ିଲାଯେ ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ଧରି ଅଙ୍କଲ ମୋତେ ସବୁ ଥର କଣ୍ଡମ ବ୍ୟବହାର ନ କରି ଗେହିଁଛନ୍ତି । ମୋର ଏବେ ଉର୍ବର ଅବସ୍ଥା ଏବଂ ଅଙ୍କଲ ମୋତେ ପ୍ରଥମ ଥର ଗେହିଁବାର ୪୮ ଘଂଟା ବିତିଗଲାଣି । ମୁଁ ମୋ ପେଟରେ ମୋ ହାତକୁ ରଖିଲି ଏବଂ ଧୀରେ ଧୀରେ ହାତ ବୁଲେଇଲି । ମୁଁ ଜାଣିଛି ଗତ ୪୮ ଘଂଟା ଭିତରେ ମୁଁ କେବଳ ବାହା ହୋଇ ନାହିଁ, ମୁଁ ମୋ ୪୪ ବର୍ଷ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରେଗନାଂଟ ହୋଇ ତାଙ୍କ ପିଲାକୁ ମୋ ପେଟରେ ଧରିଛି ।
-ଶେଷ-

Subscribe Us

Get New Story On Your Email!

1 thought on “
ଦୁଇ ଦିନ ଧରି ଅଙ୍କଲ ମୋତେ ସବୁ ଥର କଣ୍ଡମ ବ୍ୟବହାର ନ କରି ଗେହିଁଲେ – Dui Dina Dhari Uncle Mote Sabu Thara Condom Byabahara Na Kari Genhile

Place Your Feedback (No Personal Data mob no, email id, facebook, whatsapp etc.)

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: