ଦି ଭାଇ ଓ ତାଙ୍କ ପଡିଶା ଘର ମାଉସୀ – Di Bhai O Tanka Padisha Ghara Mausi

ମୋ ନାଁ ଅପେକ୍ଷା ମୋ କାହାଣିଟା ବେଶି interesting. ମୋ ବୟସ ୨୦ ବର୍ଷ | ଘର ମୋର କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରେ । ଏ କାହାଣି ହେଲା 2୦୦୯ ର | ମୁଁ 9th Class ରେ ପଢୁଥାଏ । ଆମ ଘର ପାଖ ରେ ଜଣେ sexy ମାଉସୀ ରହନ୍ତି । ତକ ତକ ଗୋରା ଦେହ, ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଥାଇକି ବି ପୁରା straight. ଅଲଗା ମାଇକିନାଙ୍କ ଭଳି ଓହଳି ନଥାଏ। ଆଉ କଖାରୁ ସାଇଜ୍ ଗାଣ୍ଡି। ଫିଗର୍ ଦେଖିଲେ ଆଖି ଉଠିବନି ସେଠୁ । ମୁଁ ସେତେବେଳକୁ ପର୍ନ ଦେଖିବା start କରିସାରିଥିଲି । ଗିହା ଗେହୀ ମତେ ଅଳ୍ପ ବହୁତେ ଜଣା ଥିଲା। ମାଉସୀ ସବୁଦିନ ଡେରିରେ ଗାଧାନ୍ତି। ସେ ଗାଧେଇଲା ବେଳେ ବି ଆମ ସାହି ଟୋକା ଛାତ ଉପରେ ଲୁଚିକି ଦେଖନ୍ତି। ସମସ୍ତଙ୍କର ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦଳିବାକୁ ଆଉ ଗେହିଁବାକୁ ମନ। ମୋର ବି ଧିରେ ଧିରେ ଗେହିଁବାକୁ ମନ ହେଲା। ମୁଁ ସେବେଠୁ daily ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘରେ ବାହାନା କରି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଏ ଆଉ ମାଉସୀ ସହ ମିଶେ। ଦିନେ କେହି ନଥିଲା ବେଳେ ସେ ସଂଜ ଦେଇକି ଠାକୁର ପାଖରେ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିଲାବେଳେ ମୁଁ ପଛଆଡୁ ଯାଇକି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଉପରେ ବାଣ୍ଡ ଘସିଦେଲି। ସେ ହଠାତ୍ ବୁଲି ପଡି ମତେ ଠୋ କି ଚାପୁଡାଟେ ମାରିଲେ ଆଉ କହିଲେ ‘ଆରେ ବେଧୁଆ ଏ କଣ କରୁଚୁ। ଏଡିକି ବକଟେ ଛୁଆ ଆଉ ଏଡେ ବଡ ଗାଣ୍ଡି ଗେହିବାକୁ ମନ !!!’। ମୁଁ ଡରିକି ଗୋଡ ଧରିଦେଲି ଆଉ କହିଲି ମାଉସୀ ଭୁଲ୍ ହେଇଗଲା। ସେ ସେଦିନ ଯାହା ହଉ ଛାଡିଦେଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ବି ଯିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲି। କିଛି ଦିନ ପରେ ଘରେ ମୁଁ ଏକା ଥାଏ ଆଉ ସେ ମାଉସୀ ଆମ ଘରକୁ ଭୋଗ ନେଇକି ଆସିଥାନ୍ତି। କବାଟ ମେଲା ଥିଲା। ସେ ପଶିଆସିଲେ। ବାଳ ମୋ ଭାଗ୍ୟ ଖରାପ।ଭାବିଲି ଆଜି ଗାଣ୍ଡି ମରେଇଲି। ଏଥର ସେ ଘରେ କହିଦେବେ ବୋଉକୁ ଦେଖିଲେ। ହେଲେ କଥା ଓଲଟା ହେଲା । ସେ ମୋ ଠେଙ୍ଗା ବାଣ୍ଡ ଦେଖିକି ଆବା ଆବା। କହିଲେ ଆରେ ତୁ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଟୋକା ହେଇକି ଏଡେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ତୋର !!! ମୁଁ ଲାଜରେ ବାଣ୍ଡ ଲୁଚେଇକି କହିଲି ମାଉସୀ ତମେ ଖାଲି ଥରେ ମଉକା ଦିଅ।ଗେହିଁକି ତମ ବିଆ ଗାଣ୍ଡି ସବୁ ଫଟେଇ ଦେବି।

ମାଉସୀ ମତେ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିକି ଆସିବାକୁ କହିଲେ। ମୁଁ ଆସିଲା ବେଳକୁ ସେ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଟେକିକି ଦୁଧ ଧରିକି ବସିଛନ୍ତି। ବାଳ କି ଦୁଧ ବେ। ଗୋଟେ ହାତ କାଫି ନୁହଁ ଧରିବାକୁ। ମୁଁ ଦେଖିକି ପୁରା ପାଗଳା। ସେ କହିଲେ ସେତିକି ଦେଖ୍, ଆସିକି କାମରେ ଲାଗିଯା।ମୁଁ ଯାଇକି ଆଗ ଦି ଦୁଧ ସନ୍ଧିରେ ମୁହଁ ପୁରେଇକି ଘସିଲି।କି ବାସ୍ନା !! ଅଲଗା ପ୍ରକାର ମଜା। ଲାଗିଲା ଯେମିତି ମୋକ୍ଷ ମିଳିଗଲା।ତା ପରେ ଗୋଟେ ଭୁଣ୍ଡି ଚୁଚୁମିଲି ଆଉ ଆରଟା ଦଳିଲି। ମଝିରେ ଭୁଣ୍ଡିକୁ କାମୁଡିଦେଲି ବୋଲି ମାଉସୀ side change କରେଇଦେଲେ। ମୁଁ ଗେହିଁବାକୁ ready ହେଇଚି କି ନାଇଁ ସେ କହିଲେ ଆଜି ଏତିକି ଲୋ ଧନ। କାଲି ସଂଜ ବେଳେ ଆସିକି ଯେତେ ଦୁଧ ପିଇବା କଥା ପିଇବୁ। ମୁଁ କହିଲି ଖାଲି କଣ ସେତିକି ଦବ ମାଉସୀ ? ସେ ଜବାବରେ କହିଲେ ହଉରେ ଟୋକା, କାଲି ଯଦି ଫାଙ୍କା ମିଳେ ତ ପେଲିବୁ ଆଉ।

ମୋ ମନ ଉଡିଲା ପୁରା। ସେ ଗଲା ପରେ ବାପା ବୋଉ ଆସିବା ଆଗରୁ ହଲେଇକି ମାଲ୍ ବାହାର କରିଦେଲି। ତା ପର ଦିନ ସଂଜ ବେଳ। ଘରୁ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ଖସିଗଲି। ମାଉସୀ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିଲା ବେଳେ ଠିକ୍ ଟାଇମ୍ ରେ ଯାଇକି ତାଙ୍କ ଶାଢି ଶାୟା ଟେକିକି ଭଚ୍ କିନା ବାଣ୍ଡଟା ପୁରେଇଦେଲି। ସେ doggy poseରେ ଥିଲେ ବୋଲି ଗୋଟେ strokeରେ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ପଶିଗଲା। ସେ କହୁଛନ୍ତି କି ଆରେ ଟିକେ ରହ ପୁଜା କରିସାରେ ହେଲେ ମୁଁ କୋଉ ଶୁଣିବା ହାଲତ୍ ରେ ଥାଏ? ନିର୍ଧୁମ୍ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି। ନିଶ୍ବାସ ଫୁଲିଯାଉଥାଏ ତଥାପି nonstop ଗେହିଁଲି। ସେଠୁ ଉଠିକି ସୋଫା ଉପରେ ପକେଇକି ଗେହୁଁଥାଏ କିନା ମୋ ବଡ ଭାଇ ମତେ ଖୋଜି ଆସିକି ଏମିତି ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିଲା। ସେ ବି ପରମ ବେଧ। ସେ ଆଉ ପଦେ କଥା ନକହିକି ସିଧା ବାଣ୍ଡ ବାହାରକଲା ଆଉ ମାଉସୀ ପାଟିରେ ପୁରେଇକି ମାଉସୀଙ୍କୁ ଚୁସିବାକୁ କହିଲା। ମାଉସୀର ତ ଡବଲ୍ ମଜା। ପାଟି ବିଆ ସବୁଠି ବାଣ୍ଡ ହି ବାଣ୍ଡ।ଆମେ ଦି ଜଣ exchange କରିକି ଗେହିଲୁ। ମାଉସୀ ମତେ କହିଲା ପାଟିରେ ନଗେହିଁକି ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେହିଁବାକୁ। ମୁଁ ସୋଫାରେ ଶୋଇଲି ଆଉ ମାଉସୀ ତା ଗାଣ୍ଡି ଆଣିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଉଠ୍ ବସ୍ ହେଲା ଆଉ ଭାଇ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ପୁରେଇକି ଗେହିଁଚାଲିଲା। ଲାଷ୍ଟକୁ ଭାଇ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଉପରେ ମାଲ୍ ଛାଡିଲା ଆଉ ମୁଁ ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେ ହି ଛାଡିଦେଲି। ଦି ଭାଇ ଏକା ସାଙ୍ଗେ ମାଉସୀ ଦୁଧକୁ କିସ୍ ଦେଇକି ପଳେଇ ଆସିଲୁ।

ସେବେଠୁ +2ଯାଏ regularly ଏସବୁ ଚାଲୁଥିଲା। ଏବେ bhubaneswarରୁ ଗଲେ ବେଳେ ବେଳେ ମାଉସୀ ଫାଙ୍କା ଥିଲେ ହଉଛି। ଏବେ ତା ଝିଅ ଉପରେ ନଜର।

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *