Now registration is open for all

Odia Sex Story

ସିମା ଓ ତା ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ବସ ଆଉ ପାର୍କରେ ଖେଳ – Sima o Ta Sanga Nka Saha Bus Aau Park Re Khela

ଆଜିର ଏହି କାହାଣୀର ପ୍ରଥମ ଭାଗ ” ସୁମି ଓ ମଧୁ କୁ ଗୋଟେ ଦିନରେ କଲି – Sumi O Madhu Ku Gote Dinare Kali . ପରେ ଆପଣ ପଢୁଥିବା କାହାଣୀ ହେଉଛି ଦିତିୟ ଭାଗ । ଏବେ ପଢନ୍ତୁ ଆଉ ମଜା ନିଅନ୍ତୁ ।

ମୁଁ କହିଲି ଆଜି ଚାଲ କିଛି ନୂଆ କରିବା , ତା pare evening ରେ ତମେ ଯାହା ଚାହିଁବା ସେଇଆ ହବ ..
ସେ କହିଲା କଣ ..ମୁଁ କହିଲି .ଆଜି ମାର୍କେଟ ଯିବା ଆଉ ଟୋକାଙ୍କୁ ସେଦୁଚେ କରିବା ..ସେ ହସିଲା ..କହିଲା କେମିତି ..ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଯେ ତମେ tight jeans ta ପିନ୍ଧିଛ ..ଆଉ t shirt ତା ବି tight ଆଉ low Cut ଆଚି ..ଭଲ clevage ଭି ଦେଖା ଯିବା ..ବାସ ବ୍ରା ତା ଖୋଲିଦିଅ ..କଣ

ହବ ନା ତା ପରେ ଏତେ ବଡ ଦୁଧ 2 ta ତମେ ଚାଲିବ ବେଳେ ଖାଲି ଉପର ତଳ ହେବେ ..ସେତେ ବେଳେ ମଜା ଆସିବା ..ଟୋକାଙ୍କ ହାଲ ଦେଖିବା ..ଆଉ ମୁଁ ତମକୁ ଜାଣିଚି ଭଳିଆ behave କରିବନି .

ଆଛା ତାହାଲେ ଚାଲ ..ମୁଁ ତା ଦୁଧ ରେ fairNLovely ଲଗେଇ ଦେଇ ମାଲିସ କରି ଦେଲି ତାକି ଦୁଧ ମଝି ରେ clevage ଟିକେ ଚିକଣିଆ ଦେଖା ଯାଉ ..first start ହେଲା Auto ବାଲା ପାଖ ରୁ ସେ ଯାଇ ପଚାରିଲା ..Auto ବାଲା କୁ ମୁଁ ଦୂର ରୁ ଦେଖୁ ଥାଇ ସେ ଖାଲି ତା ଦୁଧ କୁ ଚାହୁଁଚି

..କଣ ଦେଖା ଯାଉ ଥାଇ ତା ଦୁଧ …(ଲେଖୁ ଲେଖୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେ figur ଭାବି କି ପୂରା ଠିଆ ହେଇ ଗଲାଣି .) .ଏମିତି ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ଗୋଟେ ଛୋଟ Baloon ଭିତରେ କିଛି ଗୋଟେ ବଡ ଜିନିଷ ପସେଇ ଦିଅ ଯାଇଛି ..ତେଣୁ ବାହାରକୁ ଚିପା ଚିପା ଦେଖା ଯାଉଛି ..(ତମେ ରଣ୍ଡୁଆ ସବୁ ଜାଣି ଥିବା tight t

shirt ପିନ୍ଧି ଥିଲେ ଟୋକି ର କେମିତି ଦେଖା ଯାଉ ଥାଇ ଦୁଧ ଗୁଡା )..Auto ବାଲା ର ଆଖି ହଟୁ ନା ଥାଇ ..ସୀମା mote ଡାକିଲା ..ମୁଁ ଆସି ବସିଲି Auto ବାଲା mirror adjust କରିଲା then କହିଲା ଗାଓଁ ରାସ୍ତା ରେ ଯିବା ..ପାଖ ପଡିବ ..Actually matter ତା ଏହା ଯେ ..ରାସ୍ତା

ସାରା ଖାଲ ଢେ଼ଇପେ ..ସେଇ ରାସ୍ତା ରେ ନେଇ କି ଗଲେ ରାସ୍ତା ସାରା ଦୁଧ ଡେଉଁଥିବା view ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ତାକୁ.

Then ରାସ୍ତା ସାରା ଖାଲ ଢିପ ରେ ପକେଇ ପକେଇ ନେଇ କି ଗଲା ..ସୀମା ଜାଣି ଶୁଣି ଟିକେ ଆଧିକ ହଲାଉବି ଥିଲା ତା ଛାତି କୁ ..ଯେତେ ବେଳେ ପଇସା ଦେବା ସମୟ ଆସିଲା ..ସୀମା ଜାଣି ଶୁଣି ତା ସାମ୍ନା ରେ ପଇସା ପକେଇ ଦେଲା ..ଆଉ ଯେତେ ବେଳେ ନାହିଁ ପଡି ଉଠେଇଲା ..ତା Tshirt ପଛପଟୁ ଟେକି ଗଲା

..ଆଉ Jeans ଉପରୁ ତା Panty ବି ଦେଖା ଗଲା ..ଆଉ ସାମ୍ନା ପଟୁ ତା Clevage ବି ..ସେ auto ବାଲା କିଛି ନା ଭାବି ପରି ଏତେ hot ଦେଖି ..ପିଚ ପିଚ କରି ତା ପେଣ୍ଟ ରେ ବାହାରି ଗଲା ..ଏଇ ଭଳିଆ ତା ଏକ୍ସପ୍ରେସନ ରୁ ଜଣ ପଡିଲା ..ମୁଁ notice ବି କଲି ତା ପେଣ୍ଟ ଟିକେ ଓଓଦା ହେଇ ଯାଇ

ଥିଲା ଗୋଟେ side ରୁ ..

Then ଆମେ ଚାଲିଲୁ ..ସୀମା ପୂରା ବବଳ ଟୋକି ଗାଣ୍ଡି ହଲେଇ ହଲେଇ ଚାଲିଛି ..ମୁଁ ଭାବୁ ଥିଲି କାଶ ସୀମା ଟିକେ ଗୋରୀ ହେଇ ଥାନ୍ତା ..ତାକୁ ହିଁ ପଟେଇ ଥାନ୍ତି ମୁଁ ଆଉ ରାଣ୍ଡୋମ ଖେଳ କରି ଥାନ୍ତି .

Then ମୁଁ କହିଲି ଏବେ ଆମେ ବୁଶ ରେ ଯିବା ..ଆଉ ବୁଶ ରେ ଟିକେ ଟୋକାଙ୍କୁ ଗରମ କରେଇଦେବା ..ମୁଁ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରୁଥିଲି ଯେ ଏମିତି କରିବା ସେମିତି କରିବା ..ସେ କହିଲା ..ରୁହ ..ମୁଁ ଜାଣିଚି କଣ କଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ..ଏମିତି କେତେ ଥର ହେଇଚି ..ହସି ହସି କହିଲା ..ମୁଁ ଅବାକ ଶୁଣିକି ..then bus ରେ ଚଢ଼ିଲୁ

..ଯାଉଥିରେ ଭୀଡ ଥିଲା
ଆଉ ମୁଁ ତା ଠୁ ଟିକେ ଦୂର ଛିଡା ହେଲି ଆଉ ସେ ଗୋଟେ collge ଟୋକା ସାମ୍ନା ରେ ଛିଡା ହେଲା ,ପିଲା ta +2 2nd year ହବ ବୋଧେ ,ଥରେ ଦୁଇ ଥର ମଧୁ ଜାଣି ଶୁଣି ତା ପିଚା ତାଉଛ କରେଇ ଦେଲା ସେ ପିଲା ତା ପେଣ୍ଟ ଉପରେ ..then ମୁଁ notice କଲି ସେ ପିଲା ତଳକୁ ଦେଖିଲା ..ଆଉ

ଯାହା ଦେଖା ଯାଉ ଥାଇ ନା ସୀମା ର ଗାଣ୍ଡି ତା ସେଇ tight jeans ରେ .. ohh କଣ କହିବି ..ସେ ଟୋକା ର ଠିଆ ହେବ ଷ୍ଟାର୍ଟ ହେଇ ଗଲା ..ତା ପେଣ୍ଟ ଉପରୁ ଫୁଲ୍କା ଫୁଲ୍କା ଦେଖା ଗଲା ..then ମୁଁ ସୀମା କୁ ଖାଲି ଇସାରା ଇସାରା ରେ କହୁଥିଲି ଯେବେ ସେ କେବେ ଟିକେ ମୋ ଆଡେ ଚାହୁଁ ଥିଲା

READ ALSO:   रचना की चूत की खुजली (Rachna Ki Chut Ki Khujli)

..Then ସେ ପିଲା 1-2 ଥର ସୀମା ଗାଣ୍ଡି ରେ ତା ଠିଆ ବାଣ୍ଡ Jeans ଉପରୁ touch କରେଇଲା ..ତାର ପୂରା ଗରମ .ଆଉ ସୀମା ର କିଛି ରିଏକ୍ସନ ନ ଥିଲା ସୋ ସେ ଟୋକା ..ହାତ ତଳ କୁ ନେଇ ପେଣ୍ଟ ଉପରୁ ହାତ ମାରି ବାଣ୍ଡ କୁ ଚଡି ଭିତରୁ ବାହାର କରିଦେଲାବାଣ୍ଡ ଆଚି Jeans ଭିତରେ ହେଲେ ଚଡି

ବାହାରେ ..ଗୋଟେ side ରେ ..ମୋତେ ଦେଖା ଯାଉ ଥିଲା ତା ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଇ ଯାଇଛି ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ …ପେଣ୍ଟ ଉପରୁ ଜଣ ପଡୁ ଥାଇ ..then ସେ ଲଗାତାର ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଉଛ କରି ଚାଲିଲା ..ସୀମା ଗାଣ୍ଡି ସହ ..ହେଲେ ସୀମା ଚୁପ ଚାପ ଠିଆ ହେଇଚି ..then ସେ ପିଲା ..ତା ଆଣ୍ଟ କୁ ପାଖେଇ ଆଣି ତା ବାଣ୍ଡ

କୁ (ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ ଆଚି ) ଲଗେଇ ରଖିଲା ସୀମା jeans ଉପରେ ..ଆଉ bus ଯେମିତି ରାସ୍ତା ରେ ଯାଉ ଥିଲା ..ମସ୍ତ ରଗଡ ରଗଡି ହଉ ଥିଲା ..ହଠାତ ..ସେ ପିଲା ଜୋର ସେ ଥରେ ପେଲି ରହିଗଲା ..ମୁଁ ଜାଣି ଗଲି ଯେ ବାହାରି ଗଲା ..ତା ପେଣ୍ଟ କୁ ଦେଖିଲି ..black color ଥିଲା ..ଜଣ ପଡ଼ିଲାଣି ହେଲେଲ

..ଜାଣି ପାରିଲି ଯେ ତା ପେଣ୍ଟ ଓଓଦା ହେଇ ଗଲା ..ଆଉ ବାହାରି ଗଲା ବୋଲି ..ସେତେ ବେଳକୁ ସୀମା ର ଦୁଧ ପୁରା ଠିଆହେଇ ଯାଇ ଥାଇ ..ସେ ବି ହିଟ ହେଇ ଯାଇଛି ..ତା nipple ଗୁଡା ତା tshirt ଉପରେ ବିନା ବ୍ରା ରେ ପୂରା ଠିଆ ଠିଆ ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି .ସେ ଯୋଉ ପାଖ ରେ ଠିଆ ହେଇ ଥିଲା , ଯେତେ ମର୍ଦ

ଟୋକା ବସିଥିଲେ ସମସ୍ତେ ତା ଦୁଧ କୁ କଣେଇ କଣେଇ ଚାହୁଁ ଥିଲେ ମୋ ମନ ହଉଥିଲା କି ବାଣ୍ଡ ତା କୁ କାଢି ସେଇଠି ହଲେଇ ଦେବାକୁ ..ohh କି ବଡ ବଡ ଦୁଧ ତାର ..ଆଉ ସେ tight tshirt..Then କିଛି ରାସ୍ତା ପରେ ଆମେ ପାର୍କ ପାଖ ରେ ଓହ୍ଲେଇ ପଡ଼ିଲୁ ..

then ମୁଁ ଔ ସୀମା Park ଗଲୁ ,ମୁଁ ସୀମା କୁ କହିଲି ଆଜି ଟୋକି ନହେଲେ couple ମନଂକ ସାମନା ରେ ରାସଲୀଲା କରିବା ଆଉ ତଂକୁ ଗରମ କରେଇବା , ଆମେ ଯାଇ ଗୋଟେ ଖାଲି ଜାଗା ରେ ପହଂଚିଲୁ,ସାମନା ରେ ୨ ଟା ଟୋକି ବସିଥିଲେ ..ସୀମା କହିଲା ଏଇଠି ବସିବା ..ସେ ଟୋକି ୨ ତା ଦେଖି ବାକୁ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ତା ନୁହଁ ହେଲେ ଚାଲିବ.

ଗୋଟେ ଧଳା ରଂଗ ର lower cut Tshirt ପିନ୍ଧି ଥିଲା ଆଉ ଜେଅନ୍ସ(ଫିଗୁରେ ସିଜ଼େ ୩୨-30-୩୬ ପାଖ ପଖୀ ହବା ଟିକେ ମୋଟୀ ଥିଲା ) ଆଉ ଜଣେ ଗୋଟେ କଳା ରଂଗ ର ସଲ୍ଵର ଔ କମୀଜ଼ ପିନ୍ଧି ଥିଲା(୩୦-୨୮-୩୨ ପାଖ ପଖୀ ହବା ସ୍ଲିମ ଦେହ ) , ଆମେ ତାଂକ ପାଖ ଦେଖି ବସିଗଲୁ ଗୋଟେ ଆମ୍ବ ଗଛ ପାଖରେ , ତା ପରେ କିଚି

ସମଯ ପରେ ମୁଁ ସୀମା କୁ କହିଲି ଯେ ଆଜି ବେଧାମୀ କରିବା ସେ ଟୋକି ମାନକୁ ଦେଖେଇ ହେଇ , ତ ପରେ ସୀମା କୋଲ ରେ ମୁଁ ସୋଇ ଗଲୀ. ତ ଦୁଧ ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ହିଁ ଥିଲା , ମୁଁ ମଝି ରେ ମଝି ରେ ଟିକେ ମୁଣ୍ଡ ଉଉଥେଇ ଟା ଦୁଧ ଚୁଈଂ ଲୀ . ସେ ସାମନା ରେ ବସି ଥିବା ଟୋକି ନକୁ ଦେଖେଇ ଦେଖେଇ . ମଝି ରେ ମଝି ରେ ମୁଁ pant ଉପରୁ ମୋ

ଲିଂଗ କୁ ଆଉନ୍ସୁ ଥିଲି..ମଝି ରେ jeans ଭିତରେ ହାତ ପସେଇ ସିଲପୁଆ ଭାଲିଆ ବାଣ୍ଡ ଟା କୁ ମୋର ଚଡୀ ଭିତରୁ ଗୋଟେ ପାଖ ରୁ ବାହର କରି ଦେଲି . ଆଉ ସୀମା ସହିତ ବେଧୁଆ ବେଧୁଆ କଥା ହଉ ହଉ ସେ Jeans ଉପର କୁ ଠିଆ ହୋଇ ରହିବା ଭଳି ଦେଖା ଗଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ. ମୁଁ ଜାଣି ସୁଣି ନୁନୁ କୁ ଆଧିକ ଠିଆ କରେଇ ବାରେ ଲାଗିଲି

.ବେଳେ ବେଳେ ସୀମା ବି ଟିକେ ଝୁକୀ ଯାଇ ଟା ବୋଇତଲୁ ଭାଲିଆ ଦୁଧ ମୋ ମୁହଁ ରେ ଚୁଈଂ ଦେଉ ଥିଲା .ସାମନା ରେ ବସି ଥିବା ଟୋକି ମାନେ ମଧ୍ୟ ମଜ଼ା ନେଉ ଥିଲେ ଟିକେ ଟିକେ କୋଣେଇ କୋଣେଇ ଦେଖି ,ତା ପରେ ମୁଁ ମୋ ମୋବଇଲ ଖୋଲି ମିଆ ଖାଲିଫ ର BP ଦେଖିଲୁ ସ୍କ୍ରୀନ ସେ ଟୋକି ୨ ଟାଂକ ଆଡକୁ କରି. ସୀମା କହିଲା ଟୋକି ଗୁଡ ୧୦୦

୧୦୦ ରେ ଦେଖୁ ଚନ୍ତି . ମୁଁ ସୌନ୍ଡ଼ ବଢେଇ ଦେଇ ଦେଖିଲି ..କିଚି ସମଯ ପରେ ଆମେ ଗାରଂ ହେଇ ଗଲୁ . ତ ପରେ ମୁଁ ଠିଆ ହେଇ ଗଲୀ ଆଉ ସୀମା ବି ଠିଆ ହେଇ ଗଲା.ମୁଁ ତାକୁ ଆମ୍ବ ଗଛ ରେ ଡେରି ଦେଇ ତା ଉପରେ ଚାପି ହୋଇ ଠିଆ ହେଲି..ମୋ jeans ଉପର ଫୁଲ୍କ ଲିଂଗ ତା jeans ଉପରେ ବିଆ ପାଖ ରେ touch ହଉଥିଲା , ମୁଁ ମୋ

READ ALSO:   ମାନିଆ ଭାଉଜକୁ ହୋଟେଲକୁ ନେଇ ପେଲିଲି - Mania Bhauja Ku Hotel Ku Nei Pelili

ଗାଣ୍ଡି ହଳେଇ ହଳେଇ ତା ବିଆ ସହ ମୋ ସିଲପୁଆ ରଗଡି ଚାଲିଲି..ଆଉ ତା କୁ ଚୁମ୍ବନ ପରେ ଚୁମ୍ବନ କରି ଚାଲିଲି.ସେ ଟିକେ height ରେ କମ ସେଇଥି ପାଇଁ ମୋତେ ଟିକେ ନହିଂ ବାକୁ ପଡୁଥିଲା ତା ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଲଗେଇ ବାକୁ , ମୁଁ କଂ କଲି ନ ତା ପିଚା ୨ ଟାକୁ ଧରି ଉପର କୁ ଟେକି ଧରିଲି ପୁରା ଉଠେଇ କି ଧରି ଟାକୁ ଜୋର ଜୋର ସେ ମୋ

ଗାଣ୍ଡି ହଳେଇ ହଳେଇ ଧକା ମାରୀ ଚାଲିଲି . ତା ପରେ ଗୋଟେ ପାଖ ପିଚା କୁ ଛାଡି ଦେଇ ମୁଁ ତା ଦୁଧ କୁ ଧରି ପକେଇ ଲୀ .. ଜଉ ସିଡେ ରେ ସେ ୨ ତା ଟୋକି ବସି ଥିଲେ ..ସେଇ ପାଖ ଦୁଧ. ନିର୍ଧୁମ ଚିପିଲି .. ଚିପୁ ଚିପୁ ଆହୁରି ଜୋର ଜୋର ସେ ଧକା ମରିବା ରେ ଲାଗିଲି..ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଗରମ ହେଇ ଯାଇ ଥିଲା.. ତା ପରେ ସୀମା ସିଧା ମୋ ବାଣ୍ଡ ଧରି ପକେଇ ଲା

ଆଉ Jeans ଉପରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଉନ୍ସୀ ବାରେ ଲାଗିଲା .. ତା ପରେ ତଳେ ବସି ଯାଇ ମୋ Jeans ର zip ଖୋଲି ଦେଇ ଭିତରେ ହାତ ପସେଇ ରଗଡି ପକେଇ ଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ, ଆଉ ମୋ ମୁହଁ କୁ ଦେଖି ହସୁଥିଲା . ସେ ଝିଅ ୨ ଟା ପୁରା ମଜ଼ା ନେଉ ଥିଲେ live show ର .ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ହଟାଥ ବାହାରକୁ କାଢି ଆଣିଲା

ସୀମା. କଳା ୭.୫”” ର ବାଣ୍ଡ ଆଉ ମୋଟା ବି ଠିକ ଠାକ , ସେ ଝିଆ ୨ ତା ମୁହଁ ତଳକୁ କରି ଦେଲେ ହସି ହସି , ମୁଁ ଟିକେ ଅଵଜ କରି କହିଲି ଆଲୋ ବେଧି ଜଲଦୀ ହଳେଇ କି କାଢି ଦେ ..ସୀମା ମୁହଁ ରେ ଥରେ ପସେଇ ପୁରା ଲାଲ ସର ସର କରି ଦେଲା ତା ପରେ ଜୋର ଜୋର ସେ ବାମ ହାତରେ ଧରି ମୁଠୀ ମାରିଲା ମୋର . ମୁଁ କହିଲି ରହୋ ଲୋ ବେଧି ରହ . ତା

ପରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ହାତରେ ନେହି କହିଲି , ଛାଡିବା ସମୟ ହେଇଗଲ . କହି କହି ଜୋ ର ଜୋର ସେ ସୀମା ..ସୀମା ତୋ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ତୋ ସେ ମଂସଲ ଗାଣ୍ଡି ..ଆଲୋ ବେଧି ଚିଣ୍ଡଳୀ ..ଏମିତି କହି କହି ବାଣ୍ଡ କୁ ଜୋର ଜୋର ସେ ହଳେଇ ପିଚ କରି ବାହାରି ଲା ସବୁ ରସ ମୋର ଆଉ ତା ଦୁଧ ଉପର dress ରେ ସବୁ ଛାଡି ଦେଲି . ପୂରା ଓଦ ଓଦ ଦେଖା ଗଲା

ତା dress . ସେ ବସ ହସୁ ଥିଲା ଆଉ ସେ ଟୋକି ମାନେ ବି ମୁହଁ ବୁଲେଇ ଦେଇ ବସିଲେ . ମୁଁ ଜାଣି ସୁଣି କହିଲି ସୀମା ..ତୋ ଦେହ ଦେଖି ଦେଖି ମୁଠୀ ମରିବା ମଜା ଆଲଗା . ସୀମା କହିଲା କାହିଁ କି . ମୁଁ କହିଲି ଆଜି କଲି କ ଟୋକିଂ କର ଦେଖୁନୁ ନା ବେଲ ଆଚି ନା ବୋଇତଲୁ ଭାଲିଆ ଗାଣ୍ଡି ଆଚି .ମନ ତା ହଉଚୀ ଆଉ ୨ ଥର ହଳେଇ ବାକୁ. ସୀମା

କହିଲା ତମେ ବି ବଡ ବେଧ ହେଇ ଗଲନି . ସବୁ ଦିନ ମୁଠୀ ମାରୀ ମାରୀ ଏତେ ବଡ କରି ସରିଲାଣି . ତମର କଂ ଯାଉଚୀ କେତେ ବଡ ବେଲ କେତେ ବଡ ବୋଇତଲୁ ..ତମର ତା ଟୋକି ଦେଖିଲେ ବସ ଠିଆ ହେଇ ଯିବା..ଆଉ ଟୋକି ହାତ ବଜିଲେ ବାହାରି ଯିବ. ସବୁ ଟୋକା ମାନେ ସେଇ ଭାଲିଆ.ଖାଲି ରାତିରେ ଫୋନେ ରେ ବେଧ କଥା କହି କହି ଗରମ ହେଇ

ଯିବ ..ତମର ବାହାରି ଗଲେ ଫୋନେ କାଟି ଦବ..ଆଉ ଆମେ ଆଧା ରାତି ଛଟପଟ . ଏମିତି ବେଧ କଥା ଆମେ ସୁନେଇ ସୁନେଇ ହଉ ଥିଲୁ . ଯେବେ ତା dress ରୁ ଓଦା ସୁଖିଗଲା ..ଅମେ ଚାଲିଲୁ .ସେ ଟୋକି ୨ ଟାକୁ ଦେଖି ଜାଣି ହେଲା ଯେ ବେଧି ଗୁଡାକ..ତେଣୁ ଯାଉ ଯାଉ ସେ ୨ ତା ଟୋକି ପାଖ ରେ ଚିଡା ହେଇ କହିଲି ..କଅଣ ଦୀଦୀ ମାନେ , ମଜ଼ା

ଆସିଲା ତା .. ସେ ମାନେ ଖାଲି ମୁହଁ ତଳକୁ କରି ହସିଲେ . ମୁଁ କହିଲି ଟିକେ ଚିପା ପେଲା ଖାଓ .. ତା ପରେ ଯାଇ size ଠିକ ଆସିବା . କେତେ ଦିନ ଆଉ ୩୦-୩୨ size ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ବୁଲିବ.
କେହି କିଚି କହିଲେନି , ମୁଁ କହିଲି ଆରେ କିଚି କହୁନ ..ଏଇଠି ଠିଆ ହେଇ ହେଇ ତମର ଏଇ ଛଟ ଦୁଧ ଗୁଡାକୁ ଦେଖି ଦେଖି ମୋର କିଛି ହେଲାଣି. ଲାଗୁଚି ଆଉ ଥରେ ମାରିବାକୁ ପଡିବ ମୁଠୀ . ସେ ମୁହଁ ପୋତି ଯାଉ ପତଳା ଟୋକି ଟା ବସି ଥିଲା କହିଲା ତମର ଯାହା ଇଛା ହଉଛି କରୁନ ଏଇଠି କଂ ପାଇଁ ଠିଆ ହେଇଛ . ମୋ ମୁଣ୍ଡ ବିଗଡି ଗଲା ମୁଁ କହିଲି ଆଲୋ

READ ALSO:   Pinky Ku Gehili Odia Sex

ବେଧି ମୁଁ ସେଇଥି ଯାହା କରୁଥିଲି କାହିଁ କି ଲୋ ଏମିଇତି ରାଂକୁନି ଭାଲିଆ ଦେଖୁ ଥିଲୁ କି ଲୋ..ରାତି ରେ ତା ବେସ vibrator ଲଗେଇ ବିଛଣା ଓଦା କରୁ ଥିବୁ . ଏତେ ସତି କାହିଁ ହଉଚୁ. ଛାତିରେ ମଉଂସ ୨୫୦ ଗ୍ରଂ ନହିଂ. .ସେ ଟୋକି ମୋ ମୁହଁ କୁ ଚାହିଁଲା କହିଲା ଖାଲି ମାଉଂସ ଥିଲେ କଣ ଟୋକା ହଳେଇ ବେ ନା ଦେଖି କି, ମୁଁ କହିଲି ଆଉ କଣ ଦର୍କର

କହୁନୁ . ସେ ଠିଆ ହେଇ ପଡିଲା. କହିଲା ଚାଲ ଗଛ ପାଖ କୁ . ସୀମା ଆଉ ତା ସଂଗ ସେଇଥି ରହିଲେ ମୁଁ ଆଉ ସେ ଟୋକି ଗଛ ପାଖ ରେ ଗଲୁ ଆଉ ପୂରା opposite ରେ ଚିଡା ହେଲୁ ତାକି କେହି ଦେଖି ନ ପରନ୍ତୁ . ମୋତେ ଗଛ ରେ ପେଲୀ ଧରି ମୋ ଦେହ ସର ହାତ ବୁଲେଇ ଆଣିଲା ଥରେ ..କଣ ଥିଲା କେଜନୀ ତା ହାତରେ ଜାଦୂ ମୋ ସୋଇଥିବା

ବାଣ୍ଡ ମୋର ପଥର ହେଇ ଗଲା.ମୁଁ ଆଉ hit ସମ୍ଭାଳି ଣ ପରି ତା କୁ ମୋ ଦେହ ରେ ଚାପି ଧରିଲି ଆଉ ତା କମୀଜ଼ କୁ ଉପର କୁ ଟେକି ତା ଲେଗ୍ଗିନ୍ସ ଉପରୁ ତା ପତଳା ପତଳା ପିଚା କୁ ଚିପି ଚାଲିଲି.. ଆଉ ସେ ଥରେ ବସ ମୋ ଲିପ୍ସ ରେ ଚୁମ୍ବନ କଳା ଯେ ମୁଁ ଭୋକିଲା ଥିଲା ଭାଲିଆ ତାକୁ କିସ୍ସ କରି ଚାଲିଲି.. ତା ପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପନ୍ତ ଉପରୁ ଖୋଲି ଲା..

sumi aau ta sanga saha sex park re

ଆଉ କହିଲା ସୀମା sexy ନା ମୁଁ sexy .. ମୁଁ କହିଲି ତମେ.କହିଲା କହ figure ରେ ମଜା ଆଛି , ମୁଁ କହିଲି ତମର .. କହିଲା କିଏ ସବୁଠୁ ବଡ ବେଧି .. ମୁଁ କହିଲି ତମେ.. ଏମିତି ବେଧ କଥା କହି କହି ୮-୧୦ ଥର ବସ ମୋଟ ହଳେଇ କି ସବୁ ରାସ କାଢି ପକେଇ ଲା..ବାଣ୍ଡ କୁ ପୂରା ଟାଣି ଟାଣି ସବୁ ରାସ କାଢି ପକେଇ ଲା ..ଆଉ ତା

ପରେ ତା ୨ ଜଂଘ ମଝି ରେ ଲେଗ୍ଗିନ୍ସ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପସେଇ ଦେଇ ୨-୩ ଥର ଧକା ମାରିଲା..ମୋତେ ତା କନ ନହିଂ କନ ହେଇ ଗଲା କି feeling ସେ..କି ଗରମ ଗରମ feeling , ଏମିତି ରେ ଆଉ ଟିକେ ଟିକେ ରାସ ବାହାରି ଗଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ . କହିଲା ହେଇଛ ତା ଏତେ ପତଳା ..ରାସ ବହରୁଛି କୁଆଡୁ. ମୁଁ କହିଲି ସବୁଦିନ ୪ ତା

ଆଣ୍ଡ ଖାଉଛି ଆଉ Gajar , beetRoot ଭି..ଖାଲି ରାସ ଭରିବା ପାଇଁ .. ତାକି ରାତିରେ ଭଲ ସେ ମୁଠୀ ମାରୀ ହବ.. ସେ ହାସିଲ . ଆଉ ତା ଲେଗ୍ଗିନ୍ସ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୋଛି ପଲେଇ ଆସିଲା . ମୁଁ ରେଅଦ୍ଯ ହେଇ ଆସିବା ବେଳକୁ ଦେଖିଲି ସୀମା ବି ତାଂକ ସହ କଥା ହଉଚୀ. ମୁଁ ହଟାଥ କିଚି ବୁଝି ପରିଲିନୀ . ଯାଇ ପହଂଚିଲି ସେ ଟୋକି କହିଲା

ଭାଇନାନକ ର ୮-୧୦ ଟା ରେ ବାହାରି ଗଲା..ସମ୍ଭାଳି ପରିଲେଣି ଆଉ.. କେତେ ସମୟ ଆଉ ଖଟ ରେ ଜମିବ.. ସୀମା କହିଲା ଯେ ସେମାନେ ସବୁ ତା PG ରେ ରୁହନ୍ତି.. ମୋ ପାଇଁ ସେ ଡାକି ଥିଲା ତଂକୁ . ମୁଁ ଖୁସି ରେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପରିଲିନୀ ସୀମା କୁ ସେଇଥି କୁନ୍ଧେଇ କିସ୍ସ କରି ଚାଲିଲି. ସେ ଟୋକି କହୁଚି ଭାଇନା ମଧୁ (ମୋ Actual GF ) ତୁମ

ପାଇଁ ନୁହଁ. କନ ଆଚି ତା ପାଖରେ ରେ ଯେ ତମେ ଖେଳ କରିବା . ମୁଁ କହିଲି କନ ଆଛି ମାନେ ..ବହୁତ କିଛି ଆଛି .. ସବୁ ମୋତେ ଦେଖିଲେ . ମୁଁ କହିଲି ତାର ଏତେ ଭଲ ଭଲ Room Mate ଆଚନ୍ତି ଆଉ କଣ ମୋର ଦର୍କର ..ସବୁ ହସିଲେ ..କହିଲେ ହଉ ଭାଇନା ଆଉ କେବେ କୁଆଡେ ଯିବା ଠିକ କର ଜଲଦୀ . ମଧୁ ଆଉ ୨ ସପ୍ତାହ ପରେ ଆସିଯିବ . ତା

ପରେ କିଛି ହେଇ ପାରିବନି .. ମୁଁ କହିଲି ହଉ ୨-୩ ଦିନ ଟିକେ ରୁହ ଆଜି ତା ସବୁ କାଢି ଦେଲ ମୋର ..ଥରେ tanki ଭାରୀ ଯାଉ movie ଦେଖିବାକୁ ଯିବା ଆଉ .. ”
Writer: myheartiloveyou
Publisher: Bhauja.com

Related Stories

Comments

  • bedhuaToka
    Reply

    kie lo se sima..ta dudha khaibaku mana hauchi..bada bedhi se