Now registration is open for all

Odia Sex Story

ପୁତୁରା ର ଗେହଣା କାରନାମା Putura Ra Gehana Karanama Bhari Maja Katha

ଗତ ମାସରେ ମୋ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ଧରି ମୁଁ ମୋ ବଡ଼ ଭଉଣୀ ଘରକୁ କିଛି ଦିନ ରହିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲି। ମୋ ଭଉଣୀର ଦୁଇଟି ପିଲା, ପୁଅ ଅମିତେଶ, ବୟସ ୧୮ ବର୍ଷା ଏବଂ ଝିଅ ଅମିତା । ଅମିତେଶ ଆରମ୍ଭରୁ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲା । ମୋ ଦେହରେ ଲୋଟୁଥିଲା, ମୋତେ ଚୁମା ଦେଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେଇଟା ତା’ର ପିଲାଳିଆମି ବୋଲି ଭାବି ମୁଁ ଅଣଦେଖା କରୁଥିଲି । ଆମେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଯାଇ ପହଁଚିଲୁ ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ଆମକୁ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହେଲେ । ତାପରେ ତ ଖାଇବା, ପିଇବା ଓ ଗପସପର ଦୌଡ଼ ଚାଲିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଦୁଇ ତିନି ଦିନ ପରେ ଯେତେବେଳେ ଥରେ ମୁଁ ଅମିତେଶର ରୁମକୁ ଗଲି,ସେତେବେଳେ ସେ ବାଥରୁମରେ ଗାଧୋଉଥିଲା । ମୁଁ ଦେଖିଲି, ତା ମୋବାଇଲ ଫୋନ ବାହରେ ବେଡ଼ ଉପରେ ପଡ଼ି ରହିଛି ଯାହାକୁ ସେ ତା’ର  ଜୀବନ ଠାରୁ ଅଧିକ ଭଲ ପାଉଥିଲା । ବେଡ଼ ଉପରୁ ମୋବାଇଲଟା ଉଠେଇ ସୁଇଚ୍ ଟିପିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୋବାଇଲର ମେନୁ ଖୋଲି ଦେଖିବା ପାଇଁ ଲାଗିଲି । ସେଥିରେ ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଅଦୃଶ୍ୟ ଫାଇଲ ଦେଖି ତାକୁ ଖୋଲିଲି । ଫାଇଲ ଖୋଲି ଦେଖିବା ପରେ ତ ମୁଁ ସ୍ତବ୍ଧ ହୋଇଗଲି । ସେଥିରେ ମୋର ଓ ଆମ ସଂକପର୍କୀୟ ସହିତ ଆହୁରି ବହୁତ ସ୍ତ୍ରୀଲୋକ ଓ ଝିଅ ମାନଙ୍କର ଫଟୋ ଥିଲା। କେଉଁଥିରେ କାହାର କମିଜି କି ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରୁ ସେମାନଙ୍କ ଦୁଧ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା କିମ୍ବା ଆହୁରି ଅନେକ କିଛି । ମୁଁ ମୋ ପିଲାଙ୍କୁ କ୍ଷୀର ଖୁଆଇବା ବେଳେ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ମୋ ଦୁଧ ଏବଂ ବାଥରୁମରେ ଗାଧୋଉ ଥିବା ବେଳେ ମୋ ଦେହର ଲଙ୍ଗଳା ଫଟୋ ଥିଲା ।ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଏ ସବୁ ଦେଖୁଥିଲି, ସେତେବେଳେ ଅଚାନକ ଅମିତେଶ ବାଥରୁମରୁ ଆସିଗଲା ଏବଂ ମୋ ହାତରେ ତା ମୋବାଇଲ ଦେଖି ମୋ ପାଖକୁ ଦୌଡ଼ି ଆସି ମୋ ହାତରୁ ମୋବାଇଲକୁ ଝାଂପି ନେଇ କହିଲା– ମାଉସୀ, ମୁଁ ତୁମକୁ କେତେଥର କହିଛି ଯେ ମୋ ମୋବାଇଲରେ କେହି ହାତ ମାରିବାକୁ ମୁଁ ପସନ୍ଦ କରେ ନାହିଁ। ମୁଁ ଓଲଟି ପଡ଼ି କହିଲି: ଆଚ୍ଛା, କାହିଁକି ନା ଏ ମୋବାଇଲରେ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କର ଲଙ୍ଗଳା ଫଟୋ ଅଛି । ଏହା ଶୁଣି ସେ ଘାବରେଇ ଗଲା । ଟିକିଏ ରହିଯାଇ କହିଲା – ପ୍ଲିଜ ମାଉସୀ,  ତୁମେ ଏ କଥା କାହାରିକି କହିବ ନାହିଁ । ନହେଲେ ମୋ ଉପରେ ବହୁତ ଜୋତା ମାଡ଼ ହେବ। ତମେ ତ ମୋର ସବୁ ଠାରୁ ଭଲ ମାଉସୀ । ମୁଁ କହିଲି: ମୁଁ ଭଲ ମାଉସୀ, ସେଇଥି ପାଇଁ ମୋ ଲଙ୍ଗଳା ଫଟୋ ଉଠେଇ ଏଥିରେ ରଖିଚୁ । ସେ କହିଲା – ମାଉସୀ, ସତ କହିଚି, ତମେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗ । ପିଲାବେଳୁ ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲପାଏ । ପ୍ଲିଜ, ତମେ ଏ କଥା କାହାରିକୁ କହିବ ନାହିଁ । ମତେ ତ ଗୋଟାଏ ଭଲ ସୁବିଧା ମିଳିଗଲା । ଏମିତି ସୁଯୋଗ ହାତ ଛଡ଼ା କରିବା ପାଇଁ ମୁଁ ଚାହିଁଲି ନାହିଁ। ଗୋଟାଏ ଅଭିଆଡ଼ା ଟୋକାର ବାଣ୍ଡ ପାଇବା ପାଇଁ ମୁଁ ମନେ ମନେ ଠିକ୍ କରି ନେଲି । କହିଲି: ଆଚ୍ଛା ଅମିତେଶ,ମତେ କହ, ଏ ଫଟୋ ତୁ କ’ଣ କରୁଚୁ । ତୋ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଦେଖାଉଚୁ , ଇଂଟରନେଟରେ ଛାଡ଼ୁଚୁ ନା ଆଉ କ’ଣ କରୁଚୁ । ସେ କହିଲା – ମୁଁ କ’ଣ ପାଗଳ ହେଇଚି ଯେ ନିଜ ଘରର ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ଅନ୍ୟ କାହାରିକି ଦେଖେଇବି । ମୁଁ ପଚାରିଲି: ତାହେଲେ ତୁ କ’ଣ କରୁଚୁ? ସେ କହିଲା – ସତ କହୁଚି ମାଉସୀ, ଏହି ଫଟୋ ସବୁକୁ ଦେଖି ମୁଁ ମୁଠି ମାରୁଚି । କାରଣ, ମୋର କେହି ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହାଁନ୍ତି । ମୁଁ କହିଲି: ଆଚ୍ଛା, ତୁ ତାହେଲେ ମୋ ଫଟୋ ଦେଖି ମୁଠି ମାରୁଚୁ । ସେ କହିଲା – ହଁ ମାଉସୀ, ମୁଁ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯେତେଥର ମୁଠିମାରିଛି, ସବୁଠାରୁ ବେଶୀ ତମ ଫଟୋ ଦେଖି ଆଉ ତମ କଥା ଭାବି ମୁଠି ମାରିଚି । ମୁଁ ପଚାରିଲି: ତାହେଲେ କହ, ମୋର ତତେ କ’ଣ ସବୁ ଭଲ ଲାଗେ । ସେ ଟିକିଏ ଭଲ କରି ଖୋଲା ହୋଇଯାଇ କହିଲା – ତମ ଛାତି, ପେଟ, ମୁଣ୍ଡର ଲମ୍ବା ବାଳ ଆଉ ପିଚା ମୋତେ ଭଲ ଲାଗେ । ମୁଁ କହିଲି: ଛାତି ମାନେ ମୋ ଦୁଧ ତତେ ଭଲ ଲାଗେ । ହେଲେ, ସବୁ ଠାରୁ ବେଶୀ କ’ଣ ଭଲ ଲାଗେ। ସେ କହିଲା – ସବୁ ଠାରୁ ଭଲ ଲାଗେ ତମ ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ, ଚିକଣିଆ ଜଙ୍ଘ ଆଉ ଉଚ୍ଚା ଗାଣ୍ଡି । ମୁଁ କହିଲି: ଆଉ କିଛି ଭଲ ଲାଗେନି? ସେ କହିଲା – ଆଉ କ’ଣ? ମୁଁ ତା ମୁହଁକୁ ଚାହିଁ ମୁରୁକି ହସି କହିଲି: ଆଉ କିଛି ନାହିଁ? ସେ ଲାଜେଇ ତା ମୁହଁକୁ ତଳକୁ ପୋତିଲା । ମୁଁ ପୁଣି ପଚାରିଲି: ଆଛା, କୁହ ତ ତମ ମୋବାଇଲରେ ଆଉ କ’ଣ କ’ଣ ଅଛି? ମୁଁ ଏହା କହିବା ପରେ ସେ ତା ମୋବାଇଲରେ ମୋର ଦୁଇଟା ଭିଡ଼ିଓ ଥିବା ଦେଖାଇଲା । ଗୋଟାକରେ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଥିଲି, ସେତେବେଳେ ବାଥରୁମରେ ମୋବାଇଲ ଲୁଚେଇ ରଖି ମୋ ଗାଧେଇବା ଅବସ୍ଥାର ପୁରା ରେକଡ଼ିଂ କରିଥିଲା । ଦ୍ୱିତୀୟ ରେକଡ଼ିଂ ଥିଲା ମୁଁ ବେଡ଼ ଉପରେ ଶୋଇ ମୋ ସାନ ପୁଅକୁ ଦୁଧ ପିଆଇବା ସମୟର । ଦୁଧ ପିଆଉ ପିଆଉ ମୁଁ ଶୋଇ ଯାଇଥିଲି । ମୋ ବ୍ଲାଉଜ ଓ ବ୍ରା ଉପରକୁ ଉଠି ଯାଇଥିଲା । ଯାହା ଫଳରେ ମୋ ଦୁଇ ଦୁଧ ବାହାରେ ଥିଲା । ଏ ବଦମାସ ମୋ ସାୟାକୁ ଉପରକୁ ଟେକି ମୋ ବିଆର ବି ଭିଡ଼ିଓ ରେକଡ଼ିଂ କରିଥିଲା । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ତା ବଡ଼ ମାଆ, ପିଉସୀ ପ୍ରଭୃତିଙ୍କର ଲଙ୍ଗଳା ଫଟୋ ଓ ଭିଡ଼ିଓ ଥିଲା । ମୁଁ ତା ତା’ର ଏହି ସବୁ କାରନାମା ଦେଖି ବିଚଳିତ ହୋଇ ପଡ଼ିଲି । ଏବେ ମୋର ବି ମୁଡ଼୍ ଆସବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଭାବିଲି, ଯଦି ହଉଛି; ତାହେଲେ କିଛି ହେଇ ଯାଉ । ମୁଁ ତାକୁ ବହୁତ କଅଁଳେଇ ପଚାରିଲି: ଅମିତ, ତମେ ମତେ କୁହ, ତମେ ଯେଉଁ କାମ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି କରୁଚ, ସେଇଟା ଯଦି ତମକୁ ସତକୁ ସତ ମିଳିଯାଏ, ତାହେଲେ ତମକୁ କେମିତି ଲାଗିବ । ତା’ର ତ ଯେମିତି ଲଟେରୀ ଲାଗିଗଲା । ସେ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇ ଯାଇ କହିଲା – ମାଉସୀ , ସତକୁ ସତ ମୋ ଜୀବନରେ ବହୁତ ମଜା ଆସି ଯିବ । କିନ୍ତୁ ମାଉସ. ତମେ ସତ କହୁଚ ତ? ମୁଁ ବି ମୁରୁକି ହସି କହିଲି: ହଁ, କିନ୍ତୁ ତମକୁ ମୋପାଇଁ କିଛି କରିବା ପାଇଁ ପଡ଼ିବ । ସେ କହିଲା – ମାଉସୀ, କ’ଣ କରିବା ପାଇଁ ହେବ ତମେ ମତେ ଆଦେଶ ଦିଅ । ମୁଁ କହିଲି: ଠିକ୍ ଅଛି । ମୋର ପ୍ରଥମ ଆଦେଶ ହେଲା ମତେ ତମ ହତିଆର ଦେଖାଅ। ମୋ ଆଦେଶ ଶୁଣି ସେ ଯାଇ ଡୋର ବନ୍ଦ କଲା । ଆଉ ମୋ ଆଗକୁ ଆସି ତୁରନ୍ତ ତା ତଉଲିଆକୁ ଖୋଲି ମୋ ଆଗରେ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଛିଡ଼ା ହୋଇଗଲା । ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ମୋତେ ତା କୁଆଁରା ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗି���ା। ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ତା ଅଗର ଚମଡ଼ାକୁ ୨-୪ ଥର ଆଗ ପଛ କଲି । ତା ବାଣ୍ଡ ଏତିକିରେ ଆହୁରି ବଢ଼ି ପାଖା ପାଖୁ ୬.୫ରୁ ୭ ଇଂଚ ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ଏବେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ନିରୀକ୍ଷଣ କରିବାରେ ଲାଗିଥିଲି । ସେତିକି ବେଳକୁ ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ପଛ ପଟରୁ ଠେଲି ତା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ଓଠରେ ଲଗେଇ ଦେଲା ଓ କହିଲା –ମାଉସୀ, ଏହାକୁ ଚୁମା ଦିଅ । ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡ ଅଗକୁ ପାଟି ଭିତରକୁ ନେଇ ଜୋରରେ ଚୋଷିଲି । କହିଲି: ବାଃ ବେଟା, ତୁ ଗୋଟାଏ କଥା କହୁଛୁ ଏବଂ ଆଉ ଗୋଟାଏ କଥା କରୁଚୁ । ବହୁତ ଚାଲାକ ଅଛୁ । ସେ ବହୁତ ସ୍ନେହରେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ସାଉଁଳେଇ କହିଲା – ଆଦେଶ କର ମୋ ଡାର୍ଲିଂ, ଏବେ ତ ମୁଁ ମରି ଯାଉଛି । ମୁଁ ଯେଉଁ ସୁଯୋଗକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି, ଏହା ସେଇଟା । ମୁଁ କହିଲି: ତମେ ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟି ଚାଟି ଯଦି ପାଣି ବାହାର କରିଦେବ ତେବେ ମୁଁ ତମ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୋଷି ବୀର୍ଯ ବାହାର କରିଦେବି । କହ, ମୋ କଥା ମାନିବ ତ । ଆଉ ତମକୁ ମୁଠି ମାରିବା ଦରକାର ପଡ଼ିବ ନାହିଁ । ଏହା ଶୁଣି ସେ ମୋତେ ଜୋରରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲା । ଯାହା ଫଳରେ ତା ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ଯାଇ ବାଜିଲା । ସେ କହିଲା – ମାଉସୀ, ଶାଲବାର ଖୋଲିଦିଅ । ମୁଁ କହିଲି: ନାହିଁ , ମୁଁ କିଛି କରିବି ନାହିଁ । ମୁଁ ରାଣୀ ଆଉ ତୁ ମୋ ଚାକର । ଚାଲ, ଏବେ ମୋ ହୁକୁମ ପାଳନ କର । ସେ ମୋତେ କୋଳରେ ଉଠେଇ ବହୁତ ଆଦରରେ ବେଡ଼ ଉପରେ ରଖିଲା । ମୋ ସାର୍ଟକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ମୋ ଶାଲବାରର ଡୋର ଖୋଲିଲା । ତାପରେ ମୋ ଶାଲବାରକୁ ବାହାର କରିଦେଇ ସେ ମୋ ଜଙ୍ଘ,ବିଆ, ପେଟ, ଦୁଧ ଓ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲା । ତାପରେ ସେ ମୋ ପାଦ ପାଖରେ ବସିଲା ଏବଂ ମୋ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ମେଲାକରି ମୋ ବିଆକୁ ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଆନନ୍ଦର ସାଗରରେ ବୁଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଏହା ପରେ ସେ ଧୀରେ ତା ଜିଭକୁ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ବୁଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲା। ମତେ ବି ମଜା ଲାଗିଲା ଏବଂ ମୋ ବିଆରୁ ବି ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଏବେ କେବଳ ବିଆ ଚଟେଇବାରେ ମୋର କୋଉଠି କିଛି ହେବାର ଥିଲା । ମୁଁ କହିଲି: ଅମିତେଶ, ତୋ ଅଂଟାକୁ ଏପଟକୁ ବୁଲାଅ, ମୁଁ ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୋଷିବାକୁ ଚାହୁଁଚି । ସେ ଉଠିଲା ଏବଂ ଆସି ମୋ ଉପରେ ଓଲଟି ଶୋଇଗଲା । ଯାହା ଫଳରେ ତା ବାଣ୍ଡ ଉପରକୁ ମୋ ମୁହଁ ପାଖରେ ଯାଇ ରହିଲା । ତାପରେ ସେ ନଇଁ ପଡ଼ି ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟିଲା । ଯେମିତି ଯେମିତି ମଜା ବଢ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲା ତା ଜିଭ ଆଉ ବାଣ୍ଡର କାର୍ଯ୍ୟ ବଢ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଚାରି ପାଂଚ ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏ ଖେଳ ଚାଲିବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ପୁଣି ହଠାତ୍ ମୋ ଦେହରେ ଯେମିତି ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ କରେଂଟ ଦୌଡ଼ିଗଲା । ଯେତେ ଅଧିକ ସମ୍ଭବ ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ପାଟି ଭିତରକୁ ନେଇଗଲି ଏବଂ ତାକୁ ଦାନ୍ତରେ କାମୁଡ଼ି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି । ଜୋର ଜୋର ଅଂଟାକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ମୋର ରସ ସ୍ଖଳନ ହୋଇଗଲା । ମୋ ଦେହ ଶାନ୍ତ ପଡ଼ିଗଲା । ମୁଁ ମୋ ନଖକୁ ତା କାନ୍ଧରେ ଦାବି ଦେଲି । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଶାନ୍ତ ପଡ଼ିଗଲି ମୁଁ ତା ମୁହଁକୁ ମୋ ବିଆ ଉପରୁ ଅଲଗା କରି କହିଲି: ଆ, ଏବେ ମୁଁ ତୋର ପାଣି ବାହାର କରି ଦଉଚି । ସେ କହିଲା – ମାଉସୀ ମୋର ଗୋଟାଏ ପ୍ରାର୍ଥନା ଅଛି । ମୁଁ କହିଲି: କ’ଣ? ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ତା ହାତରେ ଧରି ଚିପି କହିଲା – ମୁଁ ତମକୁ ଗେହିଁ ମୋ ପାଣି ଛାଡ଼ିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଚି । ଅବଶ୍ୟ ଏଥିରେ ଯଦି ତମେ ସହମତ ହୁଅ । ମୁଁ କହିଲି: ଏଥିରେ ମୋର ସହମତି କ’ଣ ଦରକାର । ତୁ ଯେମିତି ଚାହୁଁଚୁ ମତେ ସେମିତି ଗେହେଁ । ମୋର ସହମତି ଜାଣି ସେ ମୋ ସାର୍ଟ ଓ ବ୍ରାକୁ ଖୋଲି ପକାଇଲା ଏବଂ ମୋ ଉପରେ ଶୋଇ କହିଲା – ସଞ୍ଜୁ ,ଆକୁ ହାତରେ ଧର ଏବଂ ନିଜ ବିଆ ଉପରେ ରଖ । ଜୀବନରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସେ ମୋତେ ମୋ ନାଆଁ ଧରି ଡାକିବାରୁ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ବି ଜଣେ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ବା ସ୍ତ୍ରୀ ପରି ତା କଥାକୁ ମାନି ତା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ରଖିଲି । ସେ ବହୁତ ଆରାମରେ ଧକ୍କା ମାରି ତା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କଲା । ଏହି ଅବସରରେ ସେ କହିଲା ଯେ ସେ ମୋତେ ଗତ ୪ ବର୍ଷ ହେବ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମନ କଲାଣି । ଯେଉଁ ଦିନ ମୁଁ ଶୋଇବା ସମୟରେ ମୋ ଲଙ୍ଗଳା ଭିଡ଼ିଓ ରେକଡ଼ିଂ ତା ମୋବାଇଲରେ କରିଛି, ସେଇ ଦିନ ସେ ମୋ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇ ମୁଠି ମାରିଥିଲା ଏବଂ ତା ବୀର୍ଯ ମୋ ଚାଦରରେ ପୋଛିଥିଲା । ଅମିତେଶ ବଡ଼ ଆରାମରେ ମତେ ଗେହୁଁଥିଲା । ମଝିରେ ମଝିରେ ମୋ ସହିତ କଥା ହେଉଥିଲା । ମୋତେ ଚୁମା ଦେଉଥିଲା ଏବଂ ମୋ ଦୁଧରୁ ବାହାରୁ ଥିବା କ୍ଷୀରକୁ ପିଇ ମୋ ସାରା ଦେହର ମଜା ନେଉଥିଲା । ସେତେବେଳେ ସେ ମୋତେ କହିଲା ଯେ ଏହା ହେଉଚି ତା’ର ପ୍ରଥମ ଗେହିଁବା । ସାତ ଆଠ ମିନିଟର ଆରାମ ଦାୟକ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ପରେ ସେ କହିଲା – ମାଉସୀ, ମୁଁ ଯଦି ତମ ପାଟିରେ ମୋ ବୀର୍ଯ ଛାଡ଼େ ତାହେଲେ ତମକୁ ଖରାପ ଲାଗିବ ନାହିଁତ?  ମୁଁ ମୁରୁକି ହସି କହିଲି: ନାହିଁ । ଏହା ଶୁଣି ସେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରୁ ବାହାର କରି ମୋ ପାଟି ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲା ଏବଂ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ତା ବାଣ୍ଡରେ ମୋ ପାଟିକୁ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲା । ବେଳେ ବେଳେ ମୋ ଦାନ୍ତ ବାଜିବାରୁ ଟିକିଏ ଅସୁବିଧା ହେଉ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏବେ ତା ଜୋଶ ଦେଖିବାର ଥିଲା । ତା’ର ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ତା ପୁରା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ପାଟି ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦିଅନ୍ତା । ତା ବାଣ୍ଡ ମୋ ତଂଟି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଇ ଚୋକ୍ ହେଇ ରହି ଯାଉଥିଲା । ସେ ପୁଣି ଜୋରଦାର ଧକ୍କା ମାରିବାରୁ ତା ବାଣ୍ଡରୁ ବାହାରିବା ନିଆଁରେ ମୋ ପାଟି ଭରିଗଲା । ସେ ଜୋରରେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ରଖିଲା ଯେପରି ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ମୁହଁରୁ କାଢ଼ି ପାରିବି ନାହିଁ । ତା ବାଣ୍ଡରୁ ବାହାରିବା ଗରମ ଗରମ ବୀର୍ଯ ମୋ ପାଟିରେ ଥିଲା ଯାହାକୁ ମୁଁ ଢକ ଢକ କରି ପିଇ ଯାଉଥିଲି । ଜଣେ କୁଆଁରା ଟୋକା ସହିତ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହୋଇ ମୁଁ ପୁରା ବେହାଲ ହୋଇଗଲି । ଦୁଇ ହାତରେ ତା ମୁହଁକୁ ଧରି ତା ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲି ଏବଂ ତା କାନ ପାଖକୁ ମୋ ମୁହଁ ନେଇ କହିଲି: କିନ୍ତୁ ଡାର୍ଲିଂ, ମୋ ବିଆଟା ଶୋଷିଲା ରହିଗଲା ଯେ । ସେ ଦୁଇ ହାତରେ ମୋ ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକୁ ଚିପି କହିଲା – ତମେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନି ସଂଜୁ ମାଉସୀ, ମୋ ସ୍ୱିଟ୍ ଡାର୍ଲିଂ ଏଇ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ମୁଁ ତୁମ ବିଆର ଶୋଷ ମେଂଟେଇ ଦଉଚି । ଅମିତ୍ ମୋ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ମେଲା କରିଦେଇ ମୋ ବିଆ ମୁହଁରେ ତା ବାଣ୍ଡ ଅଗକୁ ଲଗେଇ ଦାବିଦେଲା । ତା’ର ସାମାନ୍ୟ ନରମ ହୋଇ ଯାଇଥିବା ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡଟା ମୋ ଓଦା ବିଆ ଭିତରକୁ ମୂଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗଳିଗଲା । ମୋ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଇ ସେ ଜୋର ଜୋର ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ମୋ ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ତା ଅଂଟା ଚାରିପରେ ଗୁଡ଼େଇ ଧରିଲି । -ଶେଷ-

READ ALSO:   ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ଭାଉଜ ସହ ମସ୍ତୀ Bhubaneswar Re Bhanja Saha Masti

Story: ପୁତୁରା ର ଗେହଣା କାରନାମା Putura Ra Gehana Karanama

Related Stories

Comments