ମୋ ଧରମ ଭଉଣୀ ଚାରୁ କୁ ଗେହିଁଲି – Mo Dharama Bhauni Charu Ku Genhili

dharama bhauni charu ku genhili
dharama bhauni charu ku genhili
Submit Your Story to Us!

ମୋ ନାଁ ରାକେଶ ମୋର ଜଣେ ଧରମ ଭ ଉଣି ହେବ ତାନାଁ ହେଉଚି ଚାରୁ ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଗୋରା ଦକ ଦକ ଦେହ ସାଙ୍ଗ କୁ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ହେଇଚି ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ବି ଓସାରିଆ ଅଣ୍ଟା ସରୁ ତା ବୟସ ପ୍ରାୟ ୪୦ ହେବ କିନ୍ତୁ ସେ ବାହା ହେଇନଥାଏ ଦିନେ ମୁ ତାଙ୍କ ଘର କୁ ଜାଇଥାଏ ସେଦିନ ସେ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଥାଏ ମୁଁ ଯାଇ ରାତି ପ୍ରାୟ ୮ଟାରେ ପହଞ୍ଚିଲି ତା ଭାଇଭାଉଜ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ବାହାର କୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ଖାଇସାରି ବେଡ ରୁମ କୁ ଯାଇ ଇୟାଡୁ ସିଆଡୁ କଥାବାର୍ତା ହେଲୁ ତା ପରେ ଚାରୁ କହିଲା ସତରେ ଭାଇ ତମେ ବହୁତ ଭଲ ମୁ କହିଲି ତୁ ବି ଆଉ ତୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ସେଠୁ ସେ ମୋତେ କିସ୍ କଲା ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତାକୁ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଧିରେ ଧିରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ପୁରା ହିଟ୍ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା କହିଲା ଭାଇ ଯୋର ଦଳ ଭାଇ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ସତରେ ଚାରୁ ତୋ ଦୁଧ ପୁରା ଟାଣ ହେଇଚିଲୋ ହ୍ଁ ଭାଇ ଆଜି ପ୍ରଥମ ଥରପାଇଁ ମୋତେ ଏତେ ମଜା ଦେଉଚ ତାପରେ ତା ଗାଉନ ଖୋଲିଦେଲି ସେ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନ ଥାଏ ଓହ କି ଗୋରା ମଚ ମଚ ମାଂସଳ ଦେହ ତାର ହେଇଚି ଦୁଧ ସାମାନ୍ଯ ଓହଳି ଥାଏ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ପୁରା ଟାଣ ଆଉ ବାଦାମି କଲର ହେଇଥାଏ ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ସତରେ ଚାରୁ ତୋ ଗୋରା ମଚ ମଚ ମାଂସଳ ଦୁଧ ଖାଇବାକୁ ଇଛା ହେଉଚି ସେଠୁ ଚାରୁ କହିଲା ଖାଉନ ଭାଇ ମୁଁ କଣ ମନା କରୁଚି ତା ପରେ ଚାରୁର ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଖାଇଲି ଆଉ ଆର ଦୁଧ କୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ କୁ ମଜା ଲାଗିବାରୁ କହୁଥାଏ ଭାଇ ଦଳ ଆହୁରି ଯୋର ଦଳ ସେ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ଲୁଙ୍ଗି ଖୋଲିଦେଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲା କହିଲା ଭାଇ ସତରେ ତମ ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ବଡ ଆଉ ମୋଟା ହେଇଚି କହି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ବି ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲି ଦେଲି ଦେଖିଲି କି ବିଆ ହେଇଚି ତାର ବାଳରେ ଭର୍ତି ହେଇଚି ବିଆ ଚାରିପଟେ ପୁରା ମସ୍ତ ବିଆ ସେଠୁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ଦେଖିଲି ପୁରା ଲାଳ ରେ ଭର୍ତି ହେଇଚି ଏଣେ ଚାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଗିଜ ବାହର କରିଦେଲା ଆଉ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲା କହିଲା ସତରେ ଭାଇ ତମ ଗିଜ ବହୁତ ଗାଢାହେଇଚି ଖାଇବାକୁ ବହୁତ୍ ମିଠାଲାଗିଲା ତାପରେ ତା ଗୋଡ କୁ ଓସାରି ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଚାପି ଧରି କହିଲା ଆହୁରି ଯୋର ରେ ଚାଟ ଭାଇ ଖାଇଯାଅ ମୋ ବିଆ କୁ ବହୁତ ମଜାଲାଗୁଚି ସେ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉଠାପକା କରି ମଜା ନେଉଥାଏ ଧିରେ ଧିରେ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫାକରିଦେଲି କହିଲି ଚାରୁ ତୋ ବିଆ ରେ ବହୁତ ପାଣି ଅଛି ସେ କହିଲା ସବୁତକ ପାଣି ବାହାର କରିଦିଅ ଭାଇ ମୋ ବିଆରୁ ଏମିତି କେବେ ହେଲେ ପାଣି ବାହାରିନି ଆଜି ସବୁତକ ପାଣି ବାହାର କରିଦିଆ ଚାରୁ ବିଆକୁ ଚାଟି ସବୁତକ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ଚାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗ ପଛ କରି ଠିଆ କଲା ଆଉ କହିଲା ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ପାଣି ବାହାର କର ସେଠୁ ତାକୁ ଖଟ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ବିଆ କୁ ମେଲେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରେଇଲି ଅଳ୍ପ ପଶିଚି କି ନାଇଁ ଚାରୁ କହିଲା କାଟୁଚି ଭାଇ ବାହାର କରିଦିଅ ତମର ଏତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ପଶିବନି ମୁଁ ତା କଥା ନଶୁଣି ଆହୁରି ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ତା ସିଲ୍ ଫାଟିଗଲା ମୁ କହିଲି ଚାରୁ ସତରେ ଚାରୁ ତୋ ବିଆ ପୁରା ଟାଇଟି ହେଇଚି ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଆଗ ପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ଆଉ ସେ କହିଲା ଭାଇ ଏ ଥର ଯୋର କର ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ତମ ବାଣ୍ଡ ମୋ ନାହିରେ ବାଜୁଚି ଆହୁରି ଯୋର ଗିହଁ ଭାଇ ମୋର ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦିଅ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲା ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ବିଆରୁ ତ ବହୁତ ପାଣି ବାହାରୁଚିଲୋ ସେ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ ଯେମିତି ହେଇଚିନା ବିଆରୁ ସବୁ ପାଣି ନିଗାଡି ଦେଉଚି ସତରେ ଚାରୁ ତୋ ବିଆ ବି ମସ୍ତ ଲାଗୁଚି ଏମିତି ଗେହୁଁ ଗେହୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିଜ ବାହାରିବା ଟାଇମି ଆସିଗଲା ସେଠୁ କହିଲି ଚାରୁ ଏଥର ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ଗିଜ ବାହାରିବ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆରେ ଭର୍ତି କରିଦିଅ ଏମିତି କଲେ ତ ତୁ ପେଟେ ରେ ହେଇଯିବୁ ଚାରୁ କହିଲା ନା କିଛି ହେବନି ମେଡିସିନ ଖାଇଦେବି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଠିକିଅଛି ତା ପରେ ଯୋର ଯୋର ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ କହୁଥାଏ ଫଟେଇ ଦିଅ ଭାଇ ମୋ ବିଆ କୁ କିଛିସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିଜ ବାହାରି ତାବିଆ ପୁରା ଭର୍ତି ହେଇଗଲା ଚାରୁ କହିଲା ସତରେ ତମ ଗିଜ ଏତେ ଗାଢାଯେ ମୋ ବିଆ ପୁରା ଥଣ୍ଡା ହେଇଗଲା ସେଠୁ ଦୁହେଁ ଶାନ୍ତ ହେଇ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଶୋଇଲୁ ରାତିରେ ଉଠି ତାକୁ ଠିଆରେ ଗେହିଁଲି ତାକୁ ଗେହିଁ ଗେହିଁ ତା ବିଆରୁ ଏତେ ପାଣି ବାହାରିଲା ଯେ ତା ଜଙ୍ଘ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲା .ତାପରେ ଦୁହେଁ ଶାନ୍ତ ହୋଇ ଶୋଇପଡିଲୁ”

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*