ଲିଲି ଭାଉଜଂକ ସହ ଗୋଟିଏ ରାତି -Lili Bhauja Nka Saha Gotie Rati Pura Langala Bia

Submit Your Story to Us!

ଷଡ଼ଙ୍ଗୀବାବୁଙ୍କ ଭଉଣୀର ବାହାଘର ପାଇଁ ଆମେ ସବୁ ସହକର୍ମୀମାନେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ, ସେ ଆମକୁ ସାଥିରେ ନେଇ ଘର ଦେଖେଇଆଣିଲେ ଏବଂ ଭୋଜି ହେଉଥିବା ଜାଗାରେ ଆଣି ଛାଡ଼ିଦେଲେ| ଆମେ ସବୁ ଏକାଠି ଠିଆହୋଇ ଖାଉଥିଲୁ ଆଉ ଚାରିପାଖରେ ଜମାହୋଇଥିବା ସୁନ୍ଦରୀ ସ୍ତ୍ରୀଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲୁ| ମୋ ଆଖିଥିଲା କିନ୍ତୁ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ| ବୟସ ୩୦ ପାଖାପାଖି ହେବ, ସାଥିରେ କେହି ଛୁଆପିଲା ନଥିଲେ| ସେ ବି ଗୋଟିଏ ମହିଳାମାନଙ୍କ ଦଳରେ ଠିଆହୋଇ ଖାଉଥିଲେ| ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଅନେଇ ରହିଲି, କିଛି ସମୟପରେ ସେ ବାରମ୍ବାର ମୋ ଆଡ଼କୁ ଚାହୁଁଥିଲେ| ମନେ ମନେ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବୁଥିବେ ଯେ କେଡ଼େ ଅଭଦ୍ର ଲୋକଟା ଦେଖ|

ଏମିତି ଚାହିଁ ଚାହିଁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଚାଲିଗଲି| ହେଲେ କଥା ହେବାଭଳି ସାହାସ କରିପାରିଲି ନାହିଁ, ତେଣୁ ସାମାନ୍ୟ ଦୂରରେ ଠିଆ ହେଲି| ମୋତେ ଲାଗିଲା ଯେମିତି ସେ ବି ମୋତେ ଦେଖୁଛନ୍ତି| ମୁଁ ଜାଣିଶୁଣି ସେଠାରୁ ଚାଲି କିଛି ଦୂରକୁ ଯାଇ ଠିଆହେଇ ଦେଖିଲି, ମୋତେ ଲାଗିଲା ସେ ମୋତେ ଖୋଜୁଛନ୍ତି| ମୁଁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଆଢୁଆଳରେ ରହିଲି| ସେ ନିଜ ଦଳଠୁ ଅଲଗା ହୋଇ ଏଣେତେଣେ ଖୋଜିଲାପରେ ବୁଲିବା ଦେଖିବାପରେ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ସାମନାକୁ ମୁଁ ଆସିଗଲି| ସେ ଚମକି ପଡ଼ିଲେ| ମୁଁ କହିଲି, ‘ସରି|’ ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ‘ଇଟ୍‌ସ ଓକେ’| ମୁଁ କହିଲି, ‘ମୋତେ ଲାଗୁଛି ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗରୁ କୋଉଠି ଦେଖିଛି|’ ସେ ବି ସାମାନ୍ୟ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ‘ମୁଁ ବି ସେଇୟା ଭାବୁଥିଲି|’ ତା’ପରେ ସେଇମିତି ଅଧାଖିଆ ପ୍ଲେଟ୍ ଧରି ଠିଆହୋଇ ଗପିବା ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା| କିଛି ସମୟ ଗପିବା ପରେ ଆମ ସହକର୍ମୀ ମଳୟବାବୁ ଆସି କହିଲେ, ‘ସାର୍ ଏବେ ଯିବା ?’ ମୁଁ ମନ ନଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ମୁଣ୍ଡ ଟୁଙ୍ଗାରି ହଁ କଲି| ହାତ ଧୋଇବାପାଇଁ ଗଲାବେଳେ ସେ ବି ମୋ ସହିତ ଥିଲେ| ତାଙ୍କ ନାଁ ଲିଲି ବୋଲି ସେ କହିଲେ| ବିବାହିତା, ସ୍ବାମୀ ମେଡ଼ିସିନ୍ ରିପ୍ରେଜେଣ୍ଟାଟିଭ୍ ତେଣୁ ସବୁବେଳେ ବାହାରେ| ଆଜି ବି ସେ ଏକା ଆସିଛନ୍ତି ଭୋଜିକୁ| ଯଦି ସମ୍ଭବ ହୁଏ ଫେରିବେ ନହେଲେ ରାତିରେ ଏହି ଭୋଜିରେ ରହିବେ ସକାଳ ହେଲେ ଅଟୋରେ ଯିବେ|

ମୋ ବିଷୟରେ ପଚାରିବା ପରେ କହିଲି, ମୁଁ ବିବାହିତ| ଖରାଛୁଟି ଚାଲିଛି ବୋଲି ପିଲାମାନେ ସବୁ ଗାଁକୁ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଏକା ଆସିଛି ଭୋଜି ପାଇଁ| ସେ ପଚାରିଲେ, ‘ମୋତେ ଟିକେ ଘର ପାଖରେ ଛାଡ଼ିଦେବେ କି ?’ ମୁଁ ହଁ କହିଦେଲି| କାରଣ ତାଙ୍କ ଘର ବହୁତ୍ ଦୂର ଥିଲା| ଅନ୍ତତଃ ସେତିକି ସମୟ ଏକାନ୍ତରେ ସେ ମୋ ସହିତ ରହିବେ| ଦେଖିବାକୁ ଗୋରୀ, ତନୁପାତଳୀ ଲିଲି, ଛାତିରେ ଯୌବନର ଛଟା| ସରୁ ଅଣ୍ଟା| ଯିଏ ବି ଦେଖିବ ଫାଶରେ ପଡ଼ିଯିବ| ଆମ ସହକର୍ମୀମାନେ ଯିବାକୁ ବାହାରିବାବେଳେ କହିଲି, ‘ସାର୍ ଆପଣମାନେ ଯାଆନ୍ତୁ| ମୁଁ ଟିକେ ପରେ ଆସିବି| ଏଇ ଜଣେ ରିଲେଟିଭ୍ ଆସିଛନ୍ତି| ତାଙ୍କୁ ଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଯିବି|’ ସବୁ ଚାଲିଗଲେ|
ଭୋଜି ଜାଗାରୁ ଆସି ଆମେ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀବାବୁଙ୍କ ଛାତଉପରେ କିଛି ସମୟ ବସିଲୁ| ସେଇଠି ବେଦି ପଡ଼ିଛି| ହେଲେ ବରଯାତ୍ରୀ ଆସିନାହାନ୍ତି ବୋଲି ସେଠାରେ କେହି ନାହାନ୍ତି| ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ କହିଲି, ‘ତୁମ ଘର ତ ଏଠାରୁ ବହୁତ ଦୂର, ଚାଲୁନ ଆମ ଘରେ ରହିଯିବ| ସକାଳୁ ସକାଳୁ ନେଇ ମୁଁ ଛାଡ଼ିଦେବି|’ ସେ କିଛି ଚିନ୍ତାକରିବା ପରେ କହିଲେ, ‘ଠିକ୍ ଅଛି’|

ସେଇଠୁ ଆମେ ଏକାଠି ବାଇକରେ ବସି ବାହାରିଲୁ| ସେ ମୋ ପିଠି ଉପରେ ଭରାଦେଇ ବସିଥିଲେ| ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ଛାତିରେ ଚିପି ହେଉଥିଲା| ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇଯାଉଥିଲା| ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘଉପରେ ହାତ ରଖି କହିଲି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଜଙ୍ଘ ରଖିଛ| ବେଶୀ ବ୍ୟାୟାମ୍ କରୁଛ ଲାଗୁଛି| ତୁମେ ଯେମିତି ସେକ୍ସି ହେଇଛ ତୁମ ସ୍ବାମୀ ଭାଗ୍ୟବାନ, କେବେ ଛାଡ଼ୁନଥିବେ| ସେ ସାମାନ୍ୟ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ‘ସେ ତ ସବୁବେଳେ ଟୁର୍ କରନ୍ତି| କୋଉ ଘରେ ରହନ୍ତି ଯେ ବ୍ୟାୟାମ କରିବେ?’ ମୁଁ କହିଲି, ‘ଆଉ ମୋତେ ଜାଣିନ କି ଚିହ୍ନିନ ମୋ ସହିତ ଚାଲିଆସିଲ, ଯଦି ମୁଁ ରାତିରେ ତୁମସହ କିଛି କରେ|’ ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ‘ତୁମେ ଝିଅଙ୍କ ଆଖିକୁ ଜାଣିନ| ମୁଁ ତୁମକୁ ଠିକ୍ ଜାଣିଛି| ଆଉ ଯଦି ରାତିରେ କିଛି କରିବନି ତ ମୋତେ ଘରକୁ କାହିଁକି ଡାକୁଥିଲ ?’ ଓହଃ, ସେ ବି ମୋ ଭଳି ଚାଲାଖ|
ଘର ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ସାଢ଼େ ନଅଟା ହେଲାଣି, କବାଟ ଖୋଲିଲି, ସେ ଭିତରକୁ ଆସିଗଲାପରେ| କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କୁ ଭିଡ଼ିଧରିଲି| ସେ ବି ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରିଲେ| ଆଉ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଓଠ ଏକ ହେଇଗଲା| ଆଉ ଅପେଖ୍ୟା ନ କରି ମୁଁ ଲିଲିର ଶାଢ଼ୀକୁ ଓହ୍ଲାଇଦେଲି| ସେ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଆଉ ଶାୟା ପିନ୍ଧି ମୋ ସାମନାରେ ଠିଆ ହେଇଥିଲା| ହାତ ମେଲେଇ ମୋତେ ଡାକୁଥିଲା| ମୁଁ ବ୍ଲାଉଜ ଉପରୁ ହିଁ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି| ବ୍ଲାଉଜ୍ ଓଦା କରିଦେଲି| ସେ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଖୋଲିଦେଲା ଆଉ ବ୍ରାରେ ରହିଲା| ଶାୟାର ଦଉଡ଼ି ଖୋଲିଦେଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧି ଠିଆହେଲା| ତା ବ୍ରାକୁ ବି ଖୋଲିଦେଇ ଦେଖିଲି ଠିଆ ଠିଆ ଦୁଧ ଦୁଇଟା କମଳା ପରିକା ହେଇଛି| ଜମା ତଳକୁ ଓହଳିପଡ଼ିନି| ନଇଁପଡ଼ି ତା ଦୁଧକୁ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି| ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ତା ଦୁଧର ନିପଲକୁ ଚାପିଲି ଆଉ ଚାଟିଲି| ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ଚିପି ଧରିଲା| ମୁଁ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ଆର ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲି ଆଉ ଅନ୍ୟ ହାତରେ ତା ବିଆକୁ ଅଣ୍ଡାଳୁଥିଲି| ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓଦା କରିଦେଲା| ତାପରେ ତା ହାତଧରି ମୋ ଘର ମଝିରେ ପଡ଼ିଥିବା ଡାଇନିଂ ଟେବଲ୍ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି| ଦୁଇଗୋଡ଼କୁ ଉଠେଇ ସାଇଡ଼ରେ ରଖିଲି ଆଉ ଚେୟାର ଉପରେ ନିଜେ ବସିପଡ଼ି ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲିଲି| ତା ସଫା ଚିକ୍କଣ ବିଆ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଫଡ଼ ଫଡ଼ ହେଲା|  ତା ବିଆରେ ପାଟିଦେଇ ଚାଟିଲି| ଜିଭକୁ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଯେମିତି ସଲ ସଲ କରିଛି ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ଚିପି ଧରିଲା ଆଉ ଖାଇବାକୁ କହିଲା| କହିଲା. ‘ଓଅଃ ମୋତେ ଖାଇଦିଅ| ମୋତେ କଣ ହେଇ ଯାଉଛି| ମୋ ଜୀବନ ପଳଉଚି| ମୋତେ ଚାପି ଚୁଷି ଖାଇଦିଅ’|

ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ଚାପିଲି, ଚାଟିଲି, ଚୋଷିଲି ଆଉ ଜିଭରେ ଗେହିଁଲି| ସେ ଖାଲି ସଁ ସଁ ହେଉଥିଲା ଆଉ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା| ଅନେକ ସମୟ ତା ବିଆ ଖାଇବାପରେ ତା ବିଆ ପୁରା ଢିଲା ହେଇଗଲା| ଆଉ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ଆସିଲା| ମୁଁ ତାକୁ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଉଠିଲି ଆଉ ନିଜର ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ସାର୍ଟ୍ ସବୁ ଖୋଲିଦେଲି| ଗାମୁଛାଟିଏ ପିନ୍ଧି କଣ୍ଡୋମ୍ ନେଇ ଆସିଲି| ମୋ ଠିଆ ବାଣ୍ଡରେ କଣ୍ଡୌମ୍ ପିନ୍ଧି ତା ବିଆ ଉପରେ ଚାପଦେଲି ଆଉ ଦୁଇ ଥରରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆରେ ପଶିଗଲା| ସେ ସେମିତି ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଶୋଇଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଠିଆ ହେଇ ତା ବିଆକୁ ବାଣ୍ଡରେ ଗେହୁଁଥିଲି| ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ମୁଁ ଯୋର୍ ଯୋର୍ ରେ ଗେହୁଥିଲି|

lili bhauja nka langala deha

ତା ସରୁ ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ମୁଶଳ ଭାବରେ ଗେହୁଥିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆଭିତରେ ପୁରା ତା ପେଟ ଯାଏଁ ଯାଇ ପହଞ୍ଚି ଯାଉଥିଲା| ସେ ଆଃ କହି ଉଠୁଥିଲା| ମୁଁ ଠିଆ ହୋଇଥିଲି ଆଉ ହାଈଟ୍ ସମାନେ ହେଉଥିଲା ବୋଲି ମୋତେ ଜମା ହାଲିଆ ଲାଗୁନଥିଲା| ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା| ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ହାତରେ ଚିମୁଟି ଦେଉଥିଲି ଆଉ ନଇଁପଡ଼ି ଚାପୁଥିଲି| ଏମିତିକରୁଥିବା ସମୟରେ ସେ ଆଃ ଆଃ କହିଲା| ତା ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ମୁଁ ବି ଜୋର ଜୋରରେ ଗେହିଲ୍ଲି| ଅଳ୍ପ ସମୟ ଭିତରେ ସେ ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ଭିଡ଼ିଧରିଲା ଆଉ ତା ବିଆରେ ପାଣୀ ବହିବାକୁ ଲାଗିଲା| ଗେହିବା ବେଳକୁ ପଚ୍ ପଚ୍ ଶବ୍ଦ ଶୁଣାଗଲା| ସେ ଓହ୍ଃ ଓହ୍ଃ କହୁଥିଲା, ତା ମୁଣ୍ଡ, ଦେହ ସବୁ ଝାଳରେ ଓଦା ହେଇଗଲା| ମୁଁ ସେତେବେଳେକୁ ଯୋର୍ ଯୋରରେ ଗେହିଲି ଆଉ ମୋର ପାଣି ଛାଡ଼ିଦେଲି| ଚେୟାର୍ ଉପରେ ବସିପଡ଼ିଲି| ସେ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ସେମିତି ଶୋଇଥିଲା| ଟେବୁଲ ଉପରେ ଆଉ ତଳେ ଚାରିଆଡ଼େ ତା ବିଆ ରସ ପଡ଼ି ଓଦା ହେଇଥିଲା| ଘଣ୍ଟାକୁ ଦେଖୁଥିଲି ବାରଟା ବାଜି ସାରିଥିଲା| ମୁଁ ଉଠି ଠିଆହେଲି ଆଉ କଣ୍ଡୌମକୁ ପଲିଥିନ୍ ରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ଘର ଡଷ୍ଟବିନରେ ପକେଇଦେଲି| ବାଥରୁମକୁ ଯାଇ ଧୋଇ ହେଇ ଆସିଲି| —- bhauja.com

1 Comment

  1. Hi My Dear All,
    Sweet ‘n’ Sexy Bhabhi’s, Aunty’s And Sexy Teen’s,

    If You Want Sexual Pleasure Or Temporary Bed Partner, Then Don’t Be Shy And Don’t Wait ‘n’ Just Put A Mail To Me For Unbelievable Sexual Pleasure With Full Privacy And 100%  Safely As You Like.
    I Am Allways Available..
    My mail Id : [email protected],

    Try Only Once And Then Remember Every Time For This Treat… Forever.

    Please Mail  Me Only Bhubaneswar, Khordha & Katak Female Person,  Because Am From Bhubaneswar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*