Bhauja will be Odia only. Every bhauja user can publish their story and research even book on bhauja.com in odia. Please support this by sending email to sunita@bhauja.com.

Odia Sex Story

ସୁରମା ମୋ ପିଉସୀ ନାନି କୁ କଲି Surama Mo Piusi Nani






ସୁରମା ନାନୀ ମୋ ବାପାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ । ସେ ମୋର ପିଉସୀ ହିସାବ ହେବେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ରମା ନାନୀ ବୋଲି ଡାକେ । ରମା ନାନୀଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ । ହାଇସ୍କୁଲର ହେଡମାଷ୍ଟର । ରମା ନାନୀଙ୍କର ପିଲା ଛୁଆ ନଥିଲେ । ସେ ମୋତେ ପୁଅ ପରି ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ିବା ବେଳେ ମୁଁ ନାନୀଙ୍କ ଘରେ ରହି ପାଠ ପଢ଼ୁଥିଲି । ରମାନାନୀ ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦରୀ । ବୟସ ତାଙ୍କର ସେତେବେଳେ ୩୪ ବର୍ଷ । ତାଙ୍କ ଫିଗର ୩୪-୩୦-୩୪ । ଗୋରା ଦେହ । ଗୋଲ ଗୋଲ ଦିଇଟା ବଡ ବଡ ଦୁଧ ।

ମସ୍ତ ଓସାରିଆ ଗାଣ୍ଡି । ବାହାହେବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ପିଲାଥିଲା ବେଳେ ମୋତେ ୭ ବର୍ଷ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଲଙ୍ଗଳା କରି ଗାଧେଇ ଦେଉଥିଲେ । ପିଉସା ଶିକ୍ଷକ ଥିବାରୁ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଘରେ ନେଇ ପାଖରେ ରଖି ପାଠ ପଢ଼ାଉଥିଲେ । ସେଇଠି ରହି ବି ମୁଁ ପରୀକ୍ଷା ଦେଲି ।ପରୀକ୍ଷା ପର ଛୁଟିରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଥିବାବେଳେ ପିଉସା ଖାତା ଦେଖିବା ପାଇଁ କୋରାପୁଟ ଗଲେ । ତେଣୁ ମତେ ରମା ନାନୀଙ୍କ ସହିତ ରହିବା ପାଇଁ ପଡିଲା । ପିଉସା ପାଇଥିବା କ୍ବାଟରରେ ଆମେ ରହୁଥିଲୁ । ମଫସଲ ସ୍କୁଲର କ୍ବାଟର । ସେଥିରେ ବାଥରୁମ୍ ନଥିଲା । ଡ୍ରମରେ ପାଣି ଭର୍ତ୍ତିକରି ରଖି ବାହାରେ ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ପଡୁଥିଲା । ନାନୀ ଦିନେ ଗାଧେଇବା ବେଳେ ଜାଣିନ ପାରି ମୁଁ ସେଠାକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲି । ସେତେବେଳେ ନାନୀ ଖାଲି ସାୟା ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଦିଇଟା ଓହଳି ପଡିଥିଲା ।
ଦେଖି ପକେଇ ମୁଁ ପଳେଇଆସିଲି । ସେଇ କଥା ଭାବି ଉତ୍ତେଜନାରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଠିଆ ହୋଇଗଲା । ସେ ଗାଧୋଇ ଆସିବା ଭିତରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ଭାବି ମୁଠି ମାରିଦେଲି । ତାହା ପରଠାରୁ ସବୁଦିନେ ତାଙ୍କ କଥା ଭାବି ମୁଁ ମୁଠି ମାରି ଚାଲିଲି । କ୍ବାଟରରେ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଛାଡି ଦୁଇଟା ରୁମ ଥିଲା । ଗୋଟାଏ ଡ୍ରଇଂରୁମ ଓ ଅନ୍ୟଟା ବେଡରୁମ । ଡ୍ରଇଂରୁମରେ ଗୋଟିଏ ଖଟ ପଡିଥିଲା ।ସେଠାରେ ପିଉସା ଶୁଅନ୍ତି । ମୁଁ ଓ ରମାନାନୀ ବେଡରୁମରେ ଶୋଉ । ପିଉସା ବୋଧେ ନାନୀକୁ ବହୁତ କମ୍ ଗିହଁନ୍ତ ।

ଦିନେ ଦିନେ ରାତିରେ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲେ ମୁଁ ଦେଖେ ନାନୀ ଶାଢ଼ୀ ତଳେ ହାତ ପୁରେଇ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଘଷୁଛନ୍ତି । ସେକଥା ଦେଖି ମୋ ଦେହ ଗରମ ହୋଇଯାଏ ।ମୁଁ କଡେଇ ହୋଇ ଶୋଇ ବେଡ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଘଷେ । ଦିନେ ଖରାବେଳେ ମୁଁ ଉଠିବା ବେଳକୁ ନାନୀ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ତଳେ ହାତ ପୁରେଇ ବିଆକୁ ଘଷି ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରୁଛନ୍ତି । ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିବା କଥା ସେ ଜାଣି ପାରି ନଥିଲେ । ଗରମ ହେଇ ଖାଲି ଉଃ…ଆଃ ହଉଥିଲେ । ମୁଁ ହଠାତ୍ ଉଠି ପଡିଲି । ନାନୀ ଡରିଗଲେ । ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ନାନୀକି ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଆଜି ବୋଧେ ଚାନ୍ସ ମିଳିବ । ନାନୀଙ୍କ ବିଆରୁ ରସ ବାହାରିବେଡ ଓଦା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ।
ନ ଜାଣିଲା ଭଳି ମୁଁ ନାନୀକି ପଚାରିଲି – ନାନୀ, ବେଡରେ ପାଣି କେମିତି ଢ଼ାଳିହେଲା । ନାନୀ ଲାଜେଇ ଗଲେ । କହିଲେ ବେଡ୍ କେମିତି ଓଦାହେଲା ରାତିକି କହିବି । ନାନୀ କଥା ଶୁଣି ମୋ ମନ ଖୁସି ହୋଇଗଲା । ସଂଧ୍ୟାବେଳେ ଜଳଖିଆ ଖାଇସାରି ମୁଁ ଟି.ଭି. ଦେଖୁଥିଲି । ଡିସ୍ ଟି.ଭି.ର ଷ୍ଟାର ଗୋଲ୍ଡ ଚାନେଲରେ ତୋବା ତୋବା ଫିଲ୍ମ ଚାଲୁଥିଲା । ନାନୀ ଆସି ଦେଖିଲେ ଓ କହିଲେ ଚାନେଲ ଚେଞ୍ଜ କର ।

READ ALSO:   भाभी ने गिफ्ट में मेरा लौड़ा लिया

ସେତେବେଳେ ଗୋଟାଏ ହଟ୍ ସିନ୍ ଚାଲିଥିଲା । ମୋ ମୁଡ୍ ଖରାପ ହୋଇଗଲା ।ମୁଁ ଟି.ଭି. ପାଖରୁ ଉଠି ପଳେଇ ଗଲି । ମୁଁ ଗଲା ପରେ ନାନୀ ସେଇ ଚାନେଲ ଲଗେଇ ହଟ୍ ସିନ୍ ଦେଖୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବାଆଁ ହାତଟା ଶାଢ଼ୀଭିତରେ ପୁରେଇ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରୁଥିଲେ । ସେ ବିଆରେ ହାତ ମାରିବା ମୁଁ ଆଉଥରେ ଦେଖି ପକେଇଲି । ନାନୀ ଲାଜେଇ ଯାଇମୋତେ ଡାକି କହିଲେ – ଆ, ସାଙ୍ଗହେଇ ଦେଖିବା । ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସି ଦେଖିଲା ବେଳେ ବ୍ଲାଉଜ ଉପରୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦେଖି ମୁଁ ଧୀରେଧୀରେ ବାଣ୍ଡରେ ଖାଲି ହାତ ମାରୁଥିଲି । ନାନୀ ଦେଖି ପକେଇ କହିଲେ – କ’ଣ କରୁଚୁ କିରେ? ମୁଁ କହିଲି – କିଛି ନାହିଁ ତ । ନାନୀ ହସିଦେଇ କହିଲେ – ତୁ ଏକଥା ବି ଶିଖିଲୁଣି । ଆଗରୁ ଆଉ କାହା କାହା ସାଙ୍ଗେର ସେକ୍ସ କରିଚୁ ନା କ’ଣ? ମୁଁ କହିଲି – ହଁ । ନାନୀ ପଚାରିଲେ – କାହା ସାଙ୍ଗରେ । ମୁଁ କହିଲି – ଖୁଡିଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ଥରେ କରିଥିଲି ।

ସେ ପଚାରିଲେ – ଭଲ କରି କରିଥିଲୁ ନା ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି – ଥରେ ତ କରିଥିଲି । ମୋର ଏକ୍ସପେରିଏନ୍ସ ନାହିଁ । ନାନୀ କହିଲେ – ଆଜି ମତେ ଗେହିଁ ତୋର ଏକ୍ସପେରିଏନ୍ସ କର । ତାହା ହେଲେ ବାହାହେଲା ପରେ ତୁ ତୋ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଭଲକରି ଗେହିଁ ପାରିବୁ । ମୁଁ କହିଲି – ସେଇଥି ପାଇଁ ତମକୁ ଗେହିଁବାକୁ ମୁଁ କେତେ ଆଗରୁ ଭାବୁଥିଲି । କିନ୍ତୁ ମୋର ସାହସ ହେଉ ନଥିଲା । କାଳେ ତମେ ଖରାପ ଭାବିବ ବୋଲି ମୁଁ କହୁ ନଥିଲି । କିନ୍ତୁ, ଆଜି ମୋ ମନ ଭାରି ଖୁସି ଯେ ମୁଁ ତମକୁ ଗେହିଁବି । ନାନୀ କହିଲା – ତୋ ପିଉସା ତ ମାସକୁ ଥରେ କି ଦିଥର ଅତି ବେଶି ହେଲେ ଚାରିଥର ଗେହୁଁଚନ୍ତି । ସେଇଥି ପାଇଁ ମୋ ବିଆରେ ନିଆଁ ଜଳୁଚି । ସେଇ ନିଆଁ ଲିଭେଇବା ପାଇଁ ମୁଁ ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି, ବାଇଗଣ, ଗାଜର ପୁରୋଉଚି । ତଥାପି ବି ମୋବିଆର ନିଆଁ ଲିଭୁନାହିଁ । ଆଜି ଠାରୁ ତୁ ମୋ ବିଆର ନିଆଁ ଲିଭେଇବୁ ।
ମୋ ବିଆକୁ ଆଜିଠାରୁ ମୁଁ ତୋ ନାଆଁରେ କରିଦେଲି । ତୋର ଯେତେବେଳେ ଇଚ୍ଛା ହବ ତୁ ସେତେବେଳେ ଗେହିଁବୁ । ତାହା ଛଡା ତ ତୁ ରାତିରେ ମୋ ପାଖରେ ଶୋଉଚୁ । ଆମେ ଡେଲି ଗିହାଁଗେହିଁ ହବା ।ତୋ ପିଉସା ତାଙ୍କର ଗାଣ୍ଡି ମରାନ୍ତୁ । ସେ ସ୍କୁଲର ମାଡାମକୁ ଗେହିଁବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ମୋତେ ଦିନେ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ଏହି କଥାଟା ତାଙ୍କ ପାଟିରୁ ବାହାରି ଗଲା । ସେହିଦିନ ଠାରୁ ମୁଁ ଆଉ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଦେଉନାହିଁ । ସେଦିନ ରାତିରେ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ନାନୀ ମତେ ଗୋଟେ ଗ୍ଲାସ କ୍ଷୀର ପିଇବା ପାଇଁ ଦେଲେ । ତା ସହିତ ଗୋଟାଏ ଟାବଲେଟ ଦେଇ କହିଲେ – କ୍ଷୀର ସହିତ ଏହି ଟାବଲେଟ ଖାଇଦେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ବେଶୀ ବଳ ହେବ । ମୁଁ ଖୁସିରେ ଖାଇଦେଲି । ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଲୁହାଛଡ ପରି ପୁରା ଛିଡା ହୋଇଗଲା । ନାନୀ ଆସି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ଖୋଲି ପକେଇଲା ।

READ ALSO:   ଭୁଲ କିବା ହେଇଗଲା ମୋର *ସମ୍ପୂର୍ଣ* (Bhul Kiba hoigala mora)

ନାନୀ କହିଲା – ତୁ ମୋ ଶାଢ଼ୀ ବ୍ଲାଉଜ ଆଉ ସାୟା ଖୋଲିପକା । ମୁଁ ଆଗେ ନାନୀର ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲି ତାପରେ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲିଲି । ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲିଲା ବେଳେ ନାନୀର ନରମ ଦୁଧ ଦିଇଟା ଟିକିଏ ଓହଳି ପଡିଲା । ଦୁଧଭୁଣ୍ଡି ଦିଇଟା ମସ୍ତ ହେଇ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ମୁଁ ଦୁଧଭୁଣ୍ଡିକି ହାତରେ ଦଳିଦେଲି । ନାନୀର ଦେହଟା ଶୀତେଇ ଉଠିଲା । ନାନୀ କହିଲା – ତୁ ଧୀରେ ଧୀରେ କର । ଆଜି ମୋର ଅଧିକ ସମୟ ଗିହାଁଗେହିଁ ହବାକୁ ଇଚ୍ଛା । ମୁଁ କହିଲି – ହଉ । ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଖାଲି ଖୁସିରେ ଡେଉଁଥିଲା । ନାନୀ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ କିଛି ସମୟ ତା ଦୁଧରେ ଘଷିଲି । ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲି । ତା ପାଟିରୁ ଖାଲି ଭସ୍ ଭସ୍ ଲାଳ ବାହାରିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଖଟ ଉପରେ ଚିତ୍ ହୋଇ ଶୋଇପଡି ନାନୀକୁ କହିଲି – ନାନୀ, ତୁ ମୋ ଉପରକୁ ଉଠିଆସି ବାଣ୍ଡକୁ ତୋ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଉଠ ବସ ହଅ । ନାନୀ କହିଲା – ଆରେ, ତୁ’ତ ସବୁ ଜାଣିଚୁ ।
ମୁଁ ତତେ କ’ଣ ଶିଖେଇବି । ଆଜି ତୁ ତୋ ଇଚ୍ଛା ଅନୁସାରେ ମୋ ବିଆକୁ ଥଣ୍ଡା କର ।ତାପରେ ସେ ମୋ ଉପରକୁ ଚଢ଼ିଯାଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଉଠ ବସ ହେଲା । ୧୫-୨୦ ମିନିଟ୍ ଉଠ ବସ ହେଲା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଓଲଟେଇ ବେଡ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଗେହିଁଲି । ତାପରେ ଦୁହେଁ ବେଡରୁ ଉଠି ତଳକୁ ଗଲୁ । ବେଡ ଉପରେ ହାତ ଭାରାଦେଇ ନଇଁବା ପାଇଁ ନାନୀକୁ କହି ମୁଁ ତା ପଛ ପଟରୁ ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲି । ୪୫ ମିନିଟ ଖଣ୍ଡେ ଗେହିଁବା ପରେ ନାନୀ ବିଆରୁ ଭସ୍ ଭସ୍ କରି ଖାଲି ଲାଳୁଆ ପାଣି ବୋହିଲା ।

​ ନାନୀ କହିଲା – ତୁ ଦିନରେ ମତେ ଯେଉଁ ପାଣି କଥା ପଚାରୁଥିଲୁଏଇଟା ସେଇ ପାଣି । ଏମିତି ସବୁ ପୋଜ୍ ଚେଞ୍ଜ କରି ଦେଢ଼ ଘଣ୍ଟା ଗେହିଁବା ପରେ ମୁଁ ଆଉ ସଂଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ । ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚ୍ପିଚ୍ ହୋଇ ବୀର୍ଯ ନାନୀ ବିଆ ଭିତରକୁ ପିଚିକି ଗଲ��� । ନାନୀର ତ ପିଲା ହବାର ଚାନ୍ସ ନାହିଁ । ସେ ବାଞ୍ଝ । ତେଣୁ ତା ବିଆରେ ବୀର୍ଯ ଛାଡିବାରେ କିଛି ଟେନସନ ନାହିଁ । ପୁରା ଦିଇ ମିନିଟ କାଳ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ସିର୍ ସିର୍ ହୋଇ ବୀର୍ଯ ନାନୀ ବିଆ ଭିତରକୁ ବୋହିଗଲା । ମୁଁ ନାନୀକୁ କୁଣ୍ଢଇ ଧରି ତା ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି ।

READ ALSO:   Madam Ki Choot Ka Diwana Bankar Chud diya

05

ନାନୀ କହିଲା – ଆରେ, ତୋ ବାଣ୍ଡଟା ତ ତୋ ପିଉସାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଠାରୁ ମସ୍ତ ହେଇଚି ।ଆହୁରି ବି ତୁ ତୋ ପିଉସାଙ୍କ ଠାରୁ ମସ୍ତ ଗେହୁଁଚୁ । ଏଇ ମାସଟା ସାରା ତୁ ମୋ ପାଖରେ ରହିବୁ ଆଉ ମତେ ଡେଲି ଗେହିଁବୁ । ମୁଁ ତୋ ବାପାକୁକହିଦେବି ତୋ ପିଉସା ଆସିବା ପରେ ଯାଇ ତୁ ଘରକୁ ଯିବୁ । ତା ପରଦିନ ନାନୀ ବାପାଙ୍କ ପାଖକୁ ଫୋନ କରି କହିଲା । ବାପା ନାନୀଙ୍କ କଥାରେ ରାଜି ହୋଇଗଲେ । ପିଉସା ଖାତା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଯାଇଘରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିବା ମାସଟା ସାରା ମୁଁ ନାନୀ ପାଖରେ ରହିଲି ।
ମାସଟା ସାରା ଆମେ ନିର୍ଭୟରେ ଗିହାଁଗେହିଁ ହେଲୁ । ତାପରେ ଯେବେ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ମୁଁ ପିଉସାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଏ । ନାନୀ ମୋତେ ଦେଖି ଭାରି ଖୁସି ହୁଏ । ମତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଦେବାକୁ ସେ ମୋଟେ ମନା କରେନି ।

​ ଦିନେ ଦିଦିନ ରହି ମନଖୁସି କରି ନାନୀକୁ ଗେହିଁବା ପରେ ମୁଁ ଫେରିଆସେ । ନାନୀ ବି ଖୁସିହୁଏ ।

Related Stories

Comments