Now Read and Share Your Own Story in Odia! 90% Odia Sex Story Site

Odia Sex Story

ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀ ସିନି ସହିତ ସେକ୍ସ – ୨ (Samparkiya Bhauni Shini Sahita Sex – 2)

Credit: Google Image

ସିନି ମୋ କାନ୍ଧରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି ତା ଦୁଃଖ କହୁଥିଲା ଆଉ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ସିନିକୁ ନିଶ୍ଚୟ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଥିବ। ସେ ତଳକୁ ଚାହିଁଥିଲା। ଏଇ ସମୟରେ ସିନି କହିଲା, ‘ଭାଇ, ଲଭ୍ ମେରେଜ୍ କରିଥିଲି। ହେଲେ ବିବାହର ପ୍ରଥମ କିଛି ମାସ ପରେ ସେ ଆଉ ଘରକୁ ହିଁ ଆସୁନାହାନ୍ତି। ଝିଅ ଜନ୍ମ ହେବାପରଠୁ ସେ ମୋତେ ଛୁଇଁ ନାହାନ୍ତି। ଶୁଣିଲି ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଆଉ ଜଣେ ଝିଅକୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି। ସବୁବେଳେ ସେଠି ରହୁଛନ୍ତି।’ ମୁଁ କଣ କହିବି କିଛି ଜାଣିପାରୁନଥିଲି। କହିଲି, ‘ତୁମେ ନିଜ ଶାଶୁଶଶୁରଙ୍କୁ କହିଲନି କାହିଁକି ?’ ସେ କାନ୍ଦିପକେଇ କହିଲା, ‘ସେମାନେ ବି ନିଜ ପୁଅ କଥା ହିଁ ଶୁଣୁଛନ୍ତି, ମୋତେ ଖାଲି ଏଇ ଘରଟା ଦେଇଛନ୍ତି। ମୁଁ ଝିଅକୁ ନେଇ ଏଠି ରହୁଛି। ମାସକୁ ମାସ ଟଙ୍କା ପଠେଇ ଦେଉଛନ୍ତି। ଆଉ ଭାବୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଡ୍ୟୁଟି ସରିଗଲା। ମୁଁ ପୁରା ଭାଙ୍ଗିପଡ଼ିଚି ଭାଇ। ମୋତେ କେହି ସାହାରା ନାହାନ୍ତି।’

ମୋତେ ଦୁଃଖ ଲାଗୁଥିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ବର୍ତ୍ତମାନ ଧିରେ ଧିରେ ପୂର୍ବବସ୍ଥା କୁ ଫେରି ଯାଇଥିଲା। ମୁଁ କହିଲି, ‘କେହି ନାହାନ୍ତି କାହିଁକି ? ମଉସା ମାଉସୀ ଅଛନ୍ତି, ମୁଁ ଅଛି।’ ସେ ମୁଣ୍ଡ ଉଠେଇ ମୋତେ ଚାହିଁଲା ଆଉ ମୋ ମୁହଁ ପାଖକୁ ଆସି ମୋତେ କିସ୍ କରିଲା। ମୁଁ କହିଲି, ଏ କଣ କରୁଚ ? ସେ କହିଲା, ‘ଭାଇ ପାଞ୍ଚବର୍ଷ ହେଲା ମୁଁ କୌଣସି ପୁରୁଷକୁ ଛୁଇଁନି। ମୋ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲାଗିଛି। ତମେ ପ୍ଲିଜ୍ ମୋତେ ହେଲପ୍ କର।’ ମୁଁ କହିଲି, ‘କିନ୍ତୁ ଏଇଟା ଅନ୍ୟାୟ। ଭାଉଜ ଜାଣିଲେ କଣ ହେବ କହିଲ ?’ ସେ ସାମାନ୍ୟ ହସିଦେଇ କହିଲା, ‘ତମେ ସବୁ କଥା ଭାଉଜଙ୍କୁ କହୁଛ କି ?’  ମୁଁ କଣ କହିବି କିଛି ଭାବିପାରୁନଥିଲି, ସେ ମୋ ଓଠରେ ଓଠ ଲଗେଇ କିସ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲା। ସେ ମୋ ତଳ ଓଠକୁ ଚାପି ଚାପି କାମୁଡ଼ି ଦେଇଥିଲା। ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥିଲି, ଯଦି ଅଇଁଠା ହେଇଗଲିଣି ତା ହେଲେ ଖାଇଦେଲେ ଅସୁବିଧା କଣ । ମୁଁ ନିଜ ଫୋନକୁ ସ୍ବିଚ୍ ଅଫ୍ କରିଦେଇ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଥୋଇଦେଲି ଆଉ ସିନିକୁ ଜାବୁଡ଼ିଧରି ଭଲରେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି। କିଛି ସମୟପରେ ସେ ମୋ ହାତଧରି ନିଜ ବେଡ୍ ରୁମକୁ ନେଇଗଲା।

ବେଡ଼ରୁମରେ ଏସି ଚଲେଇ ଦେବାପରେ ଥଣ୍ଡାରେ ସେକ୍ସ୍ କରିବାର ମଜା ନିଆରା। ସେ ମୋ ସାମନାରେ ଗୋଟି ଗୋଟି କରି ତାର ସବୁ କପଡ଼ା ଖୋଲିଦେଲା। ମୁଁ ତା ଦେହକୁ ଦେଖୁଥିଲି। କ୍ଷୀରଭଳି ଧଲା ଦେହରେ କମଳା ପରି ଦୁଇଟି ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ଦୁଧ। ସରୁ ଅଣ୍ଟା ଆଉ ପତଳା ଜଙ୍ଘ ଓ ଲମ୍ବା ଝିଅଟିଏ । ଓଃ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପୁଣୀଥରେ ଟାଇଟ୍ ହୋଇ ଆସିଲା। ସେ ଯେତେବେଳେ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲିଲା ଦେଖିଲି ତା ବିଆ ପାଖରେ ଗୋଟିଏ ବି ବାଳ ନାହିଁ, ମୋତେ ଏମିତି ଚିକଣ ବିଆ ଭଲ ଲାଗେ। ସେ ମୋତେ ଖଟଉପରେ ଶୁଆଇଦେଇ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ସାର୍ଟ ଖୋଲିଦେଲା ଆଉ ମୋ ଦେହକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା। ଓଃ କି ମଜା। ଏମିତି କରି ସେ ମୋ ଚଡ଼ି ଖୋଲିଦେଲା। ମୋର ବାଣ୍ଡ ଯାହା ଟାଇଟ୍ ହୋଇଥିଲା ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗ୍ ପରି ବାହାରକୁ ଚାଲିଆସିଲା। ତା’ପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଅଗରୁ ମୁଳଯାଏଁ ଚାଟିଲା ଆଉ ନିଜ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚାପିବାରେ ଲାଇଗିଲା। ଓଃ ଏମିତି ତ ମୁଁ ସ୍ବପ୍ନରେ ବି ଭାବିନଥିଲି। ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାପୁଥିବା ବେଳେ ଦାନ୍ତରେ କାମୁଡ଼ି ଦେଉଥିଲା ଏବଂ ଏମିତି କରୁଥିବା ବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡର ଅଗକୁ ଜିଭରେ ଚୁଚୁମି ଦେଉଥିଲା, ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା ମୁଁ ତା ପାଟିରେ ହିଁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡ଼ିଦେବି। ସେ ଏମିତି କରିବାପରେ ମୋ ଉପରେ ବସି ପଡ଼ିଲା। 

Credit: Johann Nepomuk Geiger
READ ALSO:   Puri Lodge Re Seal Brake - ପୁରୀ ଲଜରେ ସିଲ ବ୍ରେକ


ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଇଟ୍ ହେଇ ଧକ୍ ଧକ୍ ହେଉଥିଲା, ଆଉ ମୁଁ ଚାହୁଁଥିଲି ଏବେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନିଜ ବିଆରେ ପୁରେଇଦେଉ କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ ପେଟ ଉପରେ ବସି ନଇଁପଡ଼ି ମୋ ପାଟିରେ ତା ଦୁଧ ଦେଇ ଖାଇବାକୁ କହିଲା। ତା ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଖାଈବାପରେ ସେ ପୁରା ମସ୍ତିରେ ଆସୁ ମୋ ପାଟି ଉପରେ ନିଜ ବିଆକୁ ରଖିଦେଲା। ମୁଁ ଶୋଇଥିଲି ଆଉ ତା ବିଆ ମୋ ପାଟି ଉପରେ ଥିଲା, ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଦୁଇ ହାତରେ ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି। ସେ ଓଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ଆଉ ମୋ ପାଟି ଉପରେ ନିଜ ବିଆକୁ ଆଗପଛ କରି ନିଜେ ନିଜେ ଚଟେଇ ଦେଉଥିଲା। ତା ବିଆର ସେଣ୍ଟିକୁ ମୁଁ ଜୋରରେ ଚାଟିବାପରେ ସେ ବହୁତ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ଆଃ ଆଃ ଭାଇ ମୋତେ ଖାଇଯା ବୋଲି କହିଲା। ମୁଁ ବି ତା ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲଗିଲି ଆଉ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପୁ ଚିପୁ ଅନ୍ୟହାତରେ ତା ବିଆକୁ ସଲ ସଲ କଲି।




ତା ବିଆରେ ହଠାତ୍ ପାଣି ଆସିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା। ସେ ଆହ୍ ଆଃ କହୁଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ତାକୁ ତଳେ ସୋଇଦେଲି। ତା ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ଓଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ବେଳେ ତା ଦେହ ଥରିବାକୁ ଲାଗିଲା। ଆଉ ତା ବିଆରୁ ଭସ୍ ଭସ୍ କରି ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା। ଏମିତି ଅବସ୍ଥା ହେଲା ଯେ ତା ବେଡ଼ର ଚାଦର ଓଦା ହୋଇଗଲା। ସେ ନିସ୍ତେଜ ହୋଇ ଶୋଇପଡ଼ିଲା। ମୁଁ ଉଠିଲି ଆଉ ଫୋନ ଅନ୍ କରି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଫୋନ୍ କଲି, ତା ଭଲମନ୍ଦ କଥା ପଚାରିବାପରେ କହିଲି, ‘ଶୁଣ ମୁଁ ଟିକେ ଅଫିସ କାମରେ ବାହାରକୁ ଯାଉଛି, ଫେରୁ ଫେରୁ ରାତି ହେଇଯିବ, ତମେ ଘରେ ଥାଓ, ମୁଁ ଯାଇ ରାତିରେ ନେଇ ଆସିବି।’ 

ତା’ପରେ ମୁଁ ସିନିକୁ ଶୁଏଇଦେଇ ତା ବିଆରେ ମୋ ଠିଆ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିବାରେ ଲାଗିଲି, ସେ ଓଃ ଭାଇ ଆଂ ଆଃ ହଉଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଗେହି ଚାଳୁଥିଲି। ତାକୁ ଆଣ୍ଠୋଇଦେଇ ପଛରୁ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଲି ଆଉ ଠିଆ କରିଦେଇ ପଛରୁ ଗେହିଲି। ଆଜି ପୁରା ମସ୍ତ ମୂଡ଼ରେ ମୁଁ ତାକୁ ଅଧଘଣ୍ଟାଏ କାଳ ତଡପେଇ ତଡପେଇ ଗେହିଲି, ସେ ବି ଓଃ ଆଃ ହୋଇ ମୋତେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲା। ତାକୁ କାନ୍ଥକୁ ଆଉଜେଇ ଠିଆ କରିଲି ଆଉ ପଛରୁ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡପୁରେଇ ଗେହିଲା ବେଳେ ସେ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲା ଆଉ ତା ବିଆରୁ ରସ ବାହାରି ତଳେ ପଡ଼ିଲା। ସେ ହାଲିଆ ହୋଇ ଆସୁଥିଲା, ମୁଁ ତାକୁ ଖଟର ଧଡ଼ାରେ ଶୋଇଦେଇ ଗେହିଲି ଆଉ ତା ବିଆରେ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟରସ ଛାଡ଼ିଦେଲି। ସେ ଓଃ ଆଃ ହୋଇ ଶୋଇଗଲା। ସମୟ ସନ୍ଧ୍ୟା ସାଢ଼େ ସାତଟା ହେଇଥିଲା।

ମୁଁ ଉଠିଲି ଆଉ ନିଜ କପଡ଼ା ପିନ୍ଧିଲି ବାହାରି ଯିବାପାଇଁ, ସେ କିନ୍ତୁ ଛାଡ଼ିଲା ନାହିଁ। ଆମେ ପୁଣିଥରେ ଗିହାଁଗିହିଁ ହେଲୁ ଆଉ ରାତି ସାଢ଼େ ଆଠଟା ବେଳେ ମୁଁ ତା ଘରୁ ବାହାରିଲି। ଏହାପରେ ପ୍ରାୟ ପ୍ରତି ସପ୍ତାହରେ ସେ କୌଣସି ନା କୌଣସି କାରଣ କହି ମୋତେ ଫୋନ୍ କରୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଘରକୁ ଯିବାବେଳେ ସେ ପୁରା ସେକ୍ସି କୁଇନ୍ ପରି ରେଡ଼ି ହୋଇ ରହୁଥିଲା। ସିନି ସହିତ ସେକ୍ସ୍ କରି ମୋ ସେକ୍ସ୍ ଲାଇଫ୍ ମସ୍ତିରେ ଭରିଯାଇଥିଲା।

Related Stories

Comments