Odia Sex Story

ରୁପା ମୋ ଛାତ୍ରି ଓ ତା’ର ଦୁଧ (Rupa Mo Chaatri O Taara Dudha)

ମୁଁ ସୁନିତା ଭାଉଜ, ସେକ୍ସ ର କାମନା ବାସନା ଭରା ଭାଉଜ୍.କମ୍ କୁ ମୁଁ ଆପଣ ମାନଂକୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି । ଏଇ ବର୍ତ୍ତମାନର ଶିକ୍ଷକ ମାନେ କେତେ ବେଧୁଆ ହୋଇ ଗଳେଣି ଆଉ କାହିଁ ସେ ଆଦର୍ଶ ? ସବୁ କିଛି ଲୁଚି ଗଲାଣି । ପ୍ରତି ଟିଚର ନ୍କ ପ୍ରତି କ୍ଲାସରେ ଗୋଟେ ଗୋଟେ କାମନା ସାଧନ ପାଈଁ ଝିଅ ରଖିଲେଣୀ । ଏ କୁଆଁରି ଝିଅ ମାନଂକୁ ବି ଲାଜ ନାହିଁ ଦେହର ଜ୍ୱାଳା କୁ ଥଣ୍ଡା କରିବା ପାଈଁ ମାଷ୍ଟ୍ର ମାନଂକ ସହ ମଧ୍ୟ୍ୟ ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ପଛାଉ ନାହାନ୍ତି । ତ ମୋ ଗେହ୍ଲା ଦିଅର ଓ ନଣଦ ମାନେ ଆଜିର କାହାଣି ସେମିତି ଏକ ଟିଚରର ।

କ୍ଲାସରେ ସବୁ ପିଲାମାନେ ବସି ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ମୋ ଲେକ୍‌ଚର ଶୁଣୁଥିଲେ। ସାମନା ଧାଡ଼ିରେ ବସିଥିଲା ରୂପା। ଆମ କଲେଜରେ ଲେକ୍‌ଚରର୍ ମାନେ ଟିକେ ଉଚ୍ଚରେ ଠିଆହୋଇ ପାଠ ପଢ଼ାନ୍ତି। ସେଇଥିପାଇଁ ଆଗ ଧାଡ଼ିରେ ବସିଥିବା ଝିଅମାନଙ୍କ ଆଡ଼କୁ ଅନିଚ୍ଛା ସତ୍ତ୍ବେ ଆଖି ଚାଲିଯାଏ। ପୋଷାକର ଉପର ଦେଇ ସ୍ତନର କିଛି ଅଂଶ ଦେଖାଯାଏ। ମୁଁ ପାଠ ପଢ଼ାଇବା ବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ଅଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଅନେକଥର ଏମିତି ଦେଖେ। ଅନ୍ୟମାନେ ବି ଦେଖନ୍ତି। ସେଦିନ ଶନିବାର ଥିଲା। ସକାଳ ଓଳିର ଶେଷ କ୍ଲାସ ମୋର। କ୍ଲାସରେ ବାରମ୍ବାର ମୋର ଦୃଷ୍ଟି ରୂପା ଉପରେ ଅଟକୁଥିଲା। ସେ ପିନ୍ଧିଥିବା ପୋଷାକ ହୁଏତ ଢିଲା ଥିଲା ସେଇଥିପାଇଁ ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଫୁଟିକି ଦେଖାଯାଉଥିଲା। ପାଠ ପଢ଼ାଉଥିଲା ବେଳେ ମୋବାଇଲଟା ଧରି କିଛି ନଜାଣିଲା ପରି ସାମନାରେ ବସିଥିବା ପିଲାମାନଙ୍କ ସୁଟିଂ କରିଲି।

 

କ୍ଲାସ ସାରିଦେଇ ରୁମକୁ ଫେରିବାବେଳକୁ ସହକର୍ମୀ ମିଶ୍ରବାବୁ ଆସି କହିଲେ, ସାର୍ ଆଜି ରୂପାକୁ ଦେଖିଲେ ? ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ହଁ କଣ ହେଲାକି? ସେ କହିଲେ, ଆଉ ତା ଜିନିଷ? ମୁଁ ମୋବାଇଲ୍ ଖୋଲିଦେଇ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖାଇଲି। ବନ୍ଧୁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଭିଡ଼ିଓଟା ନିଜ ମୋବାଇଲକୁ ନେଇଗଲେ। ଆଖି ତରାଟି ଚାହିଁ କହିଲେ, ଆଜି ରାତିରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି ମୁଠିମାରିବି। ଖାଇବା ଛୁଟି ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଆମେ ସବୁ କ୍ୟାଣ୍ଟିନ୍ ଆଡ଼କୁ ଯାଉଥିଲୁ। ସେଇଠି ପୁଣି ରୂପା ଦେଖାଗଲା। ମିଶ୍ର ସାର ପିଲାଙ୍କ ସହ ଟିକେ ଅଧିକ କ୍ଲୋଜ୍, ତେଣୁ ଥଟା କରିଦିଅନ୍ତି। ଆଉ ନିଜ ଜିଭ ଉପରେ ଜମା ଅକ୍ତିଆର ନାହିଁ। ସେ କହୁ କହୁ କହିଦେଲେ, ରୂପା ତମେ କଣ ଦିନକୁ ଦିନ ପତଳା ହେଇ ହେଇ ଯାଉଛ ? ଡ୍ରେସ୍ ଢିଲା ହଉଛି? ରୂପା ହସିଦେଇ କହିଲା, ସାର୍ ହଷ୍ଟେଲ୍ ଖାଇବା ଦିହରେ ଯାଉନି। ମିଶ୍ର ସାର କହିଲେ, ଯାଉନ ବଜାର ଆଡ଼େ ବୁଲି ଆସିବ, ରୋଲ ଚାଉମିନ ଖାଇବ। ରୂପା କହିଲା, ମୁଁ ତ କାହାକୁ ଜାଣେନି ସାର୍। ଆପଣ ମୋତେ ନେଇ ଯାଆନ୍ତୁ। ମିଶ୍ର ସାର ହସିଦେଇ କହିଲେ, ଏକା ଥିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ନେଇ ଯାଇଥାନ୍ତି। ନିର୍ଲଜ ଭଳି ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ୍ ସହ କଥା ହେଉଥିଲେ ମିଶ୍ର ସାର। ମୁଁ ଚୁପ ଚାପ୍ ଠିଆ ହୋଇଥିଲି।

READ ALSO:   हमारी अधूरी कहानी - एक काहानी (Hamari Adhuri Kahani)

indian-desi-girl-kavi-rare-glamour-stills

ଅପରାହ୍ନରେ ମୁଁ ନିଜ କୋଠରୀରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ରୂପା ଆଉ ମିଲି ଆସିଥିଲେ। ନୋଟସ୍ ମାଗିବାପାଇଁ। ନୋଟସ୍ ନେଇ ଚାଲିଗଲା ବେଳେ ମୁଁ କହିଲି, ରୂପା ଯଦି କ୍ଲାସ୍ ନଥିବ ଆସୁନ ବସିକି ବୁଝେଇ ଦେବି। ରୂପା କହିଲା ସାର୍ ଲାଷ୍ଟ୍ ପିରିୟଡ଼୍ ଫ୍ରି ଅଛି ଆସିବି। ଶେଷ ପିରିୟଡକୁ ସେ ଆସିଲା, ତାକୁ ବୁଝେଇବା ବେଳକୁ ତା ଦେହ ଉପରେ ମୋ ନଜର ବୁଲୁଥିଲା। ସେ ବି ଜାଣିପାରୁଥିଲା କି କଣ ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସି ଦେଉଥିଲା। ମନ ହେଉଥିଲା ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଧରି ଚିପି ପକାନ୍ତି। ଏଇ ସମୟରେ ଅଫିସରୁ ଫୋନ୍ ଆସିଲା। ମୁଁ କହିଲି ତୁମେ ବସିଥାଅ ମୁଁ ଯାଇ ଆସୁଛି। ଅଫିସରୁ ଫେରିବା ବେଳକୁ ରୂପା ରୁମରେ ବସିଥିଲା ହେଲେ ସେତେବେଳକୁ କଲେଜ ଛୁଟି ହୋଇଯାଇଥିଲା। ମୁଁ ଭାବିଲି ସେ କାଳେ ଯିବାପାଇଁ ତର ତର ହେଉଥିବ। ରୁମକୁ ଆସିଲା ବେଳକୁ ମିଶ୍ର ସାର ବସି ରୂପା ସହ କଥା ହେଉଥିଲେ।

 

ମୋତେ ଦେଖିବାପରେ ମିଶ୍ର ସାର ବାହାରକୁ ଆସି କହିଲେ ସାର୍, ଟୋକି ପୁରା ହଟ୍ ଅଛି, ଆଜି ଯଦି ମଉକା ପାଉଛନ୍ତି ଘିଅ ଢାଳିଦିଅନ୍ତୁ। ମୁଁ ହସିଦେଲି। ସେ ଚାଲିଗଲେ। ରୂପାକୁ ପଚାରିଲି ତୁମେ ରହିବ ନା ଯିବ? ସେ କହିଲା ଆପଣ ଯାହା କହିବେ। ମୁଁ କହିଲି ମିଶ୍ର ସାର୍ କଣ କହୁଥିଲେ। ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ସାର୍ ନା ଭାରୀ ଦୁଷ୍ଟ ଲୋକ। କହିଲେ ତୁମେ ଆଜି ବହୁତ ହଟ୍ ଲାଗୁଛ। ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି ସେ ଭୁଲ କଣ କହିଲେ ? ରୂପା ଲାଜେଇ ଗଲା ଆଉ କହିଲା, ସାର୍ ଆପଣ ବି? ମୁଁ କହିଲି, ତୁମେ ନିଜକୁ ଦର୍ପଣରେ ଦେଖ ଯାଣିପାରିବ। ସେ ଆହୁରି ଲାଜେଇ ଗଲା। ସେତେବେଳେ ତା ହାତକୁ ନିଜ ହାତ ମୁଠାରେ ଧରି କହିଲି, ତୁମେ ଆଜି ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଛ। ମୁଁ ତମର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ହେଇଥିଲେ ଜମା ଛାଡ଼ିନଥାନ୍ତି। ସେ ଆହୁରି ଲାଜେଇ ଗଲା। ତା ହାତକୁ ଛୁଇଁ ଛାଇଁ ତା କାନ୍ଧଯାଏଁ ଗଲି ଆଉ ସେଇଠୁ ତାକୁ ଟାଣି ଆଣି ଭିଡ଼ି ଧରିଲି। ସେ କହିଲା ସାର୍ ଆପଣ ଏ କଣ କରୁଛନ୍ତି? ମୁଁ କହିଲି, ତୁମ ପରି ହଟ୍ ଆଉ ସେକ୍ସି ଝିଅଟେ ପାଇଲେ କିଏ କଣ ଛାଡ଼େ। କିନ୍ତୁ ସାର୍ ଆପଣ ମୋ ସାର୍। ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, କଲେଜ୍ ଟାଇମ୍ ସରିଗଲାଣି, ଏବେ ଆଉ ସାର୍ କୁହନି। ସେ ଆଉ କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ତା ଓଠରେ ଓଠ ଲଗେଇଦେଇଲି।

READ ALSO:   Balatkar Aur Pyaar - Hindi Sex stories

 

ଆମେ କିସ୍ କରିବା ବେଳେ ସେ ନିଜ ପାଟି ମେଲେଇ ଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ପାଟିରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ତା ଜିଭକୁ ସୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି। ଓଃ କି ମସ୍ତି। ଏମିତି କରୁଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି। ତାର ୩୬ ସାଇଜର ବଡ଼ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଏତେ ସଫ୍‌ଟ୍ ଲାଗୁଥିଲା କହିହେବନି। ମୁଁ ପୁରା ମସ୍ତିରେ ଚୁର୍ ହୋଇଗଲେ। ଆଉ ତାକୁ ଠିଆ କରିଦେଇ ତା ଡ୍ରେସ୍ ଉପରକୁ ଟେକିଲି ଆଉ ବ୍ରାର୍ ହୁକ୍ ଖୋଲିଦେଇ ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ଖାଲି ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା। ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚିପୁଥିଲି ଆଉ ଦୁଧ ଖାଉଥିଲି। ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ, ତାକୁ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଶୋଇଦେଲି ଆଉ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲିଦେଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ହିଁ ତା ବିଆକୁ ଚାଟୀଲି ଆଉ ଓଦା କରିଦେଲି। ସେ ବି ଟିକେ ଟିକେ ହସୁଥାଏ ଆଉ ସଁ ସଁ ହେଉଥାଏ।

 

ଏହାପରେ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଟିକେ ତଳକୁ ଭିଡ଼ିଆଣିଲି, ସଫା ବିଆ। ସେ ପୁରା ସଫା କରି ରଖିଛି। ପଚାରିବା ପରେ କହିଲେ, ସେ ସବୁବେଳେ ବିଆ ବାଳ ସଫା କରିଦେଇଥାଏ। ଓଃ ମୋତେ ମସ୍ତି ଲାଗିଲା ତା ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି। ସେ ଖାଲି ମୁଣ୍ଡ ଏପାଖ ସେପାଖ କରୁଥାଏ। ଓଃ କି ମସ୍ତି, ତା ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହୋଇ ଆସିଲା, ଆଉ ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ଲଗେଇ ଦେଇ ଧକା ଦେଲି। ତା ବିଆ ପୁରା ଓଦା ଥିଲା ତେଣୁ ବାଣ୍ଡ ସହଜରେ ପଶିଗଲା। ଓଃ କି ଟାଇଟ୍ ବିଆ। ସେ ବି ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ଭିଡ଼ି ଧରିଲା। ସେ ଟେବୁଲ ଉପରେ ଶୋଇଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଠିଆ ହୋଇ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଇଥିଲି। ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନଥିଲା। ତା ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଧରିଲି ଆଉ ଗାଡ଼ି ଷ୍ଟାର୍ଟ୍ କଲି। ସେ ଖାଲି ଆ ଆଃ ହେଉଥିଲା ଆଊ ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋରରେ ଗେହୁଥିଲି। ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଇଟରେ ଯାଉଥିଲା ଆସୁଥିଲା। କି ମସ୍ତି।

 

ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ହେଣ୍ଡଲ କରି ଧରି ଦଳି ପକାଉଥିଲି ଆଉ ନଇଁପଡ଼ି ଚାଟି ଦେଉଥିଲି। ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ନିଜେ ନିଜ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଦେଇ ଖାଇବାକୁ କହୁଥିଲା। ଏମିତି ଗେହୁଥିବା ବେଳେ ହଠାଟ୍ ସେ ନିଜ ଦେହକୁ ଶକ୍ତ କରିଦେଲା ଆଉ ତା ଦେହ ଥରିବାକୁ ଲାଗିଲା। ସେ ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରୁ ଧରୁ ତା ବିଆରୁ ଭସ୍ ଭସ୍ କରି ପାଣି ବାହାରିଲା। ଓଃ କି ପାଣି, ଟେବୁଲ୍ ତଳଯାଏଁ ପାଣି ପଡ଼ିଲା। ସେ ଏବେ ଶାନ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲା, ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଆହୁରି ଜୋର୍ ଜୋରରେ ଗେହୁଥିଲି ଆଉ ମୋର ବି ପାଣିବାହାରିବା ସମୟ ଆସିଲା, ତେଣୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ଆଣିଲି ଆଉ ତା ପେଟ ଉପରେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ସବୁ ଢାଳିଦେଲି। ହାଲିଆ ହୋଇ ଚେୟାରରେ ବସିପଡ଼ିଲି। ସେ ମୋ ଟେବୁଲ ଉପରେ କାଗଜ ନେଇ ନିଜ ଦେହ ପୋଛାପୋଛି କରିଲା ଆଉ ସଫା ହୋଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଲା। ଏହାପରେ ନିଜ ପୋଷାକ ସଜେଇଦେଇ ଯିବାକୁ ବାହାରିଲା।

READ ALSO:   ମୋ କଲେଜ ସାଙ୍ଗ ଶିବାନୀ ସହ ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ – Mo College Sanga Sibanee Saha Prathama Sex

 

ତାକୁ ଟାଣିଆଣି ଜବରଦସ୍ତ୍ କିସଟେ ଦେଲି ଆଉ କହିଲି, କାଲି ଆସିବ ଗୋଟେ ଆଇପିଲ୍ ଆଣିଦେବି, ଖାଇଦେବ। ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା ଦରକାର୍ ନାହିଁ ସାର୍, ମୋର ପିରିୟ୍ଡ଼ ଆଉ ଦିନେ ଦୁଇଦିନରେ ହେବ। ଚିନ୍ତାନାହିଁ। ମୁଁ କହିଲି, ପୁଣି କେବେ ଆସିବ? ସେ କହିଲା ଆପଣ ଯେବେ ଫ୍ରି ଥିବେ ମୋର ଡାଉଟ୍ କ୍ଲିୟର୍ ପାଈଁ ଆସିବି।

 

ମୋ କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ଜଣାଇବେ

Editor: Sunita Prusty

Publisher: BHAUJA.COM

Related Stories

Comments